Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 395, 396, 397 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.04.2012 17:45:59 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Alustuseks disclaimer - olen hetkel siiski tugitooliteoreetik ja Elioniga seos puudub ning nende tegelikest tehnilistest lahendustest ma ei tea.

Aga ..

Minu teooria põhineb sellel, et üldiselt käsitleb Elion asju siiski loogikaga üks ühendus - üks IP aadress. See kajastub muide ka eKodu tootetingimustes - Elion eraldab ühe dünaamilise IP aadressi. Seega ma eeldan ja arvan, et kohalikust keskjaamast või kus iganes kiiruspiiranguid rakendatakse, tehakse neid ilmselt IP aadresside põhjal. Kui nüüd kasutajad siin raporteerivad et trikitades õnnestub neil saada sama kaabli otsast mitu avalikku IP-aadressi, siis nad kasutavad juba ainuüksi selle tegevusega rohkem ressurssi, kui neile lepinguga ette nähtud on selle raha eest, mida nad maksavad. (IPv4 aadressid on pealegi praeguseks hetkeks juba üsnagi kriitiliselt piiratud ressurss - vaevalt Elion oleks huvitet, et keegi mingi toreda switchi-põhise lahendusega neilt mingi 100+ avalikku IP-d ära hiivaks ühe toru otsas .. hetkel tundub see aga vähemalt teoreetiliselt võimalik olevat). Seega arvan ma ka, et Elioni ruuterites, mis kuskil keskjaamas internetti jagavad kodukasutajatele, antakse igale välja jagatud avalikule IP aadressile ka sellele teenusele vastav limiit toru läbilaske osas. Kui nüüd on ühe toru otsas mitu IP aadressi, siis on igaühel ka oma limiit teistest sõltumatult kuni toru füüsikaliste võimete piirini (CAT5 puhul 100 Mbit, otse tuppa jooksva optika puhul ilmselt rohkem). Seega igatepidi nende kirjeldatud lahenduste juures kipub tunduma, et kliendil on võimalik Elioni puudulikku turvat ära kasutades seinast rohkem kätte saada, kui ta peaks.

Ise kahjuks katsetada ei saa, kuna kolisin jälle CAT5 kaabli otsast vana hea ADSL otsa..

Timo1337 - tegelikult see ju nii käibki, ainult selle vahega, et mitte sinu kodus oleva Thomsoni ruuter ei sea piirangut vaid seab mingi ruuter mis on kuskil kaugemal Elioni keskjaamas.
Sinu teooria õigeks osutumisel on Elion küll nii valesti asjad seadnud, et mul poleks kahju kui keegi suudaks selliselt endale lisa saada. Aga tegelikuses ma miskipärast ei usu seda mitte üks raas. Vaid minu teada on iga kabla oma lepingumax läbilaske peale seatud. Nii olen mina tehnikute juttudest aru saanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 17:56:03 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Sinu teooria õigeks osutumisel on Elion küll nii valesti asjad seadnud, et mul poleks kahju kui keegi suudaks selliselt endale lisa saada. Aga tegelikuses ma miskipärast ei usu seda mitte üks raas. Vaid minu teada on iga kabla oma lepingumax läbilaske peale seatud. Nii olen mina tehnikute juttudest aru saanud.
Aga miks siis saavad inimesed sama kabla otsast väidetavalt mitu avalikku IP-d? Lepingujärgne maht on üks IP per kabla.

Või tuleb eeldada, et jeesus188 päris täpselt ikkagi ei saa ise aru, millega ta seal hakkama saanud on ja mis tal seal toimub? Samas - kui tal on lihtlabane switch vahel, siis see ei küsi IP-aadressi endale .. ja kui ta väidab, et tal switchi ühendatud thomson ja mingi teine karp mõlemad saavad IP ja toimivad ... siis on kuskil nagu midagi mäda.. sest loogika järgi peaks saama ainult üks seade IP, kes esimesena jaole jõudis.

Seega jääb õhku ikkagi küsimus, et kui IP-sid jagatakse ebakorrektselt, kas siis kiiruspiiranguid jagatakse korrektselt? icon_smile.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 18:02:34 vasta tsitaadiga

no ma ei te kas väline ip või sisemine, aga peale switchi tuleb ruuter kuhu on yhendatud arvuti, telekas ja yle wifi läpakas ja 2 mobla
päris korraga nad netis ei ole.
otse peale switchi läheb juhe lauaarvutisse (mingit ruuterit vahel pole).
kui see oleks vale/ illegaalne, siis oleks nad seda ammu mulle teatanud.
andku mulle korralik ruuter, siis seda switchi poleks vahele vaja. suur vahe on, kas osta ca 15€ switch või 100€ ruuter. eelistan odavamat lahendust

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 01.04.2012 18:13:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.04.2012 18:12:32 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Mnator kirjutas:
Sinu teooria õigeks osutumisel on Elion küll nii valesti asjad seadnud, et mul poleks kahju kui keegi suudaks selliselt endale lisa saada. Aga tegelikuses ma miskipärast ei usu seda mitte üks raas. Vaid minu teada on iga kabla oma lepingumax läbilaske peale seatud. Nii olen mina tehnikute juttudest aru saanud.
Aga miks siis saavad inimesed sama kabla otsast väidetavalt mitu avalikku IP-d? Lepingujärgne maht on üks IP per kabla.

Või tuleb eeldada, et jeesus188 päris täpselt ikkagi ei saa ise aru, millega ta seal hakkama saanud on ja mis tal seal toimub? Samas - kui tal on lihtlabane switch vahel, siis see ei küsi IP-aadressi endale .. ja kui ta väidab, et tal switchi ühendatud thomson ja mingi teine karp mõlemad saavad IP ja toimivad ... siis on kuskil nagu midagi mäda.. sest loogika järgi peaks saama ainult üks seade IP, kes esimesena jaole jõudis.

Seega jääb õhku ikkagi küsimus, et kui IP-sid jagatakse ebakorrektselt, kas siis kiiruspiiranguid jagatakse korrektselt? icon_smile.gif
Elionil on väga erinevaid lepinguid, tuleks esmalt jeesus188 oma näha.
Ja tegelikke seadmeid ja nende parameetreid jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 18:14:41 vasta tsitaadiga

standardleping 100M, kui just peenes kirjas midagi pole lisatud icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 18:33:13 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Mnator kirjutas:
Sinu teooria õigeks osutumisel on Elion küll nii valesti asjad seadnud, et mul poleks kahju kui keegi suudaks selliselt endale lisa saada. Aga tegelikuses ma miskipärast ei usu seda mitte üks raas. Vaid minu teada on iga kabla oma lepingumax läbilaske peale seatud. Nii olen mina tehnikute juttudest aru saanud.
Aga miks siis saavad inimesed sama kabla otsast väidetavalt mitu avalikku IP-d? Lepingujärgne maht on üks IP per kabla.

Või tuleb eeldada, et jeesus188 päris täpselt ikkagi ei saa ise aru, millega ta seal hakkama saanud on ja mis tal seal toimub? Samas - kui tal on lihtlabane switch vahel, siis see ei küsi IP-aadressi endale .. ja kui ta väidab, et tal switchi ühendatud thomson ja mingi teine karp mõlemad saavad IP ja toimivad ... siis on kuskil nagu midagi mäda.. sest loogika järgi peaks saama ainult üks seade IP, kes esimesena jaole jõudis.

Seega jääb õhku ikkagi küsimus, et kui IP-sid jagatakse ebakorrektselt, kas siis kiiruspiiranguid jagatakse korrektselt? icon_smile.gif
Elionil on väga erinevaid lepinguid, tuleks esmalt jeesus188 oma näha.
Ja tegelikke seadmeid ja nende parameetreid jne.
Ma millegipärast kahtlen, et ka mingites vanemates teenuspakettides on kodukasutajale asja ees, teist taga rohkelt avalikke IP-sid jagatud.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.04.2012 18:37:29 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Mnator kirjutas:
Fukiku kirjutas:
Mnator kirjutas:
Sinu teooria õigeks osutumisel on Elion küll nii valesti asjad seadnud, et mul poleks kahju kui keegi suudaks selliselt endale lisa saada. Aga tegelikuses ma miskipärast ei usu seda mitte üks raas. Vaid minu teada on iga kabla oma lepingumax läbilaske peale seatud. Nii olen mina tehnikute juttudest aru saanud.
Aga miks siis saavad inimesed sama kabla otsast väidetavalt mitu avalikku IP-d? Lepingujärgne maht on üks IP per kabla.

Või tuleb eeldada, et jeesus188 päris täpselt ikkagi ei saa ise aru, millega ta seal hakkama saanud on ja mis tal seal toimub? Samas - kui tal on lihtlabane switch vahel, siis see ei küsi IP-aadressi endale .. ja kui ta väidab, et tal switchi ühendatud thomson ja mingi teine karp mõlemad saavad IP ja toimivad ... siis on kuskil nagu midagi mäda.. sest loogika järgi peaks saama ainult üks seade IP, kes esimesena jaole jõudis.

Seega jääb õhku ikkagi küsimus, et kui IP-sid jagatakse ebakorrektselt, kas siis kiiruspiiranguid jagatakse korrektselt? icon_smile.gif
Elionil on väga erinevaid lepinguid, tuleks esmalt jeesus188 oma näha.
Ja tegelikke seadmeid ja nende parameetreid jne.
Ma millegipärast kahtlen, et ka mingites vanemates teenuspakettides on kodukasutajale asja ees, teist taga rohkelt avalikke IP-sid jagatud.

jeesus188 kirjutas:
no ma ei te kas väline ip või sisemine, aga peale switchi tuleb ruuter kuhu on yhendatud arvuti, telekas ja yle wifi läpakas ja 2 mobla
päris korraga nad netis ei ole.
....
Nagu näha, siis jeesus188 pole ise kindel mis tal tegelikult on. Ruuter võib talle vabalt sisemisi IP-sid jagada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 18:41:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 joonistatud skeemil peavad nii ruuteril kui otse switchi ühendatud arvutil olema avalikud IP-d, et asi toimiks. See pinu, mis on ruuterist edasi, elab juba jah ruuteri enda privaatses aadressiruumis. Seega kui otse switchis olev arvuti ja ruuteri taga olev võrk mõlemad saavad üheaegselt internetti korralikult, siis on jagatud Elioni poolt kaks IP-d sinna ühe toru otsa ehk siis Elioni sättungid on kuskil keskjaamas ebakorrektsed Elionile kahjulikus suunas.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.04.2012 19:01:28 vasta tsitaadiga

Kuna väideti, et päris korraga asjad netis pole, siis on võimalusi siiski mitu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 19:09:30 vasta tsitaadiga

Oluline on ainult üks asi - kas otse switchi taga istuv arvuti JA suvaline ruuteri taga olev seade (välja arvatud telekas) saavad olla üheaegselt netis. See väide, et "pole päris korraga netis" on nii umbmäärane, et sealt võib ükskõik mida välja lugeda ilma, et asi selgemaks saaks sellest.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 19:14:43 vasta tsitaadiga

mul endal peaaegu täpselt sama skeem , switchi küljes ainult 2 arvutit. sinu teooria igatahes ei tööta, et mul on 2 x 50/10 ühendust icon_biggrin.gif , ühes arvutis torrenti käima löön siis tunneb seda teises kah ping tõuseb mängudes jne ..

ja netis saavad olla kõik seadmed , enamasti ongi 2 arvutit mis switchi taga + 2 läpakat mis on ruuteri wifis
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.04.2012 19:18:15 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Oluline on ainult üks asi - kas otse switchi taga istuv arvuti JA suvaline ruuteri taga olev seade (välja arvatud telekas) saavad olla üheaegselt netis. See väide, et "pole päris korraga netis" on nii umbmäärane, et sealt võib ükskõik mida välja lugeda ilma, et asi selgemaks saaks sellest.
Win põhimõtteliselt annab errori sama IP-aadressi korral arvutil ja ruuteril kui nad on korraga võrgus aktiivsed, ruuteri taga on nagunii hoopis sisevõrk
Kuna tegelikku häälestust ei tea, siis muud pole võimalik senise info põhjal öelda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 01.04.2012 19:26:37 vasta tsitaadiga

100mbit liinist ma ei tea aga DSL otsas vähemalt siin saab küll niipalju avalikke ipsi kui kulub, ühenda ainult sillaks confitud modemruuter liini otsa...
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 19:48:46 vasta tsitaadiga

Pole mõtet nii pikalt jahuda sellel teemal, teen asja kiirelt selgeks.
Elion jagab võrgus ühelt kliendi pordilt maksimaalselt 5 avalikku ip'd (kuigi ruuter kasutab vaid 1 ip'd) ja see ongi nii mõeldud. Puhas tehniline vajadus, mitte kliendile kasutamiseks mõeldud, selleks pole seda ka lepingus. Elion ei keela switchi vahele panna kui klient seda niiväga soovib kuid kiirus on mõeldud ikkagi nii, et üks port, üks liin, üks kiirus.

Ma arvan, et see Thomsoni kooma ajamine sõltub täiesti kasutajast, ruuter ise pole pask vaid see ongi selline SOHO seade millega tavapärase netikasutuse puhul probleeme ei esine. Niipea kui ühenduste arv aga üle lubatu läheb ei suuda seadme protsessor aga piisavalt kiiresti tegutseda ning nii muutubki piiramatu torrenti rebimise ajal veebikasutamine vaevaliseks.
Kui kellegi sellised ekstra vajadused on, tuleb osta tiba võimsam ruuter mida saab osaliselt või täielikult Elioni teenuste jaoks seadistada. Tasuta ei anta kallist äriklassi seadet selleks, et kodus piraserverit pidada. Ärge tulge mulle Linuxi isodest rääkima.
Tarbin ise kahte ühendust, üks 784 ruuteriga vanemate majas ning seal toimib voip, 1 lauaarvuti, 1 telefon wifis ja vahest läpakas. Ruuterit pole kordagi olnud vaja näppida ega restartida, kiirus koguaeg lubatu. Teine ühendus TG789 ruuteriga ning KMI võrgus 100M peal, torrentit ei kasuta ning suur kiirus vaid selleks, et mõned korrad kuus suuremaid faile alla laadida, ruuteri uptime võib olla juba 3 kuud kui vahepeal just vool ära pole olnud ja ükskõik millal faile alla laen, tuleb kaabliga puhtalt 100M alla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 19:55:56 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma arvan, et see Thomsoni kooma ajamine sõltub täiesti kasutajast

Ma arvan, et paketist. Mul pole 16/1 peal probleeme. Samas 50/10 ja eriti 100/20 kasutajad kaeblevad kogu aeg ju.
indrekp kirjutas:
Ärge tulge mulle Linuxi isodest rääkima.

Nii, et muud gigabaitidesse ulatuvat kraami ei eksisteerigi mida jagada ja mis pole pira? Right on thumbs_up.gif
indrekp kirjutas:
KMI võrgus 100M peal, torrentit ei kasuta ning suur kiirus vaid selleks, et mõned korrad kuus suuremaid faile alla laadida

Lol ofcourse. Ise teed teisi maha ja siis ütled, et sul kiire ühendus ainult paari faili tõmbamiseks kuus icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 20:17:54 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
seega igatepidi tundub Elioni petmisena..
Keda kotib?

Vanasti vahiti teemapakette kh tasuta.

indrekp kirjutas:

Ma arvan, et see Thomsoni kooma ajamine sõltub täiesti kasutajast, ruuter ise pole piix vaid see ongi selline SOHO seade millega tavapärase netikasutuse puhul probleeme ei esine. Niipea kui ühenduste arv aga üle lubatu läheb ei suuda seadme protsessor aga piisavalt kiiresti tegutseda ning nii muutubki piiramatu torrenti rebimise ajal veebikasutamine vaevaliseks.
Thomsonid on siiski saastad.
Miks teised ruuterid torrenti koormuse all maha ei sure aga thomson sureb? Ja sureb juba siis kui pool ühenduste arvust on alles kasutatud.

Samuti gameserveriga saab antud ruuteri umbe ajada.

Samuti portide suunamine on kohati t'iesti porno.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 20:23:08 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Oluline on ainult üks asi - kas otse switchi taga istuv arvuti JA suvaline ruuteri taga olev seade (välja arvatud telekas) saavad olla üheaegselt netis. See väide, et "pole päris korraga netis" on nii umbmäärane, et sealt võib ükskõik mida välja lugeda ilma, et asi selgemaks saaks sellest.

saavad küll korraga netis olla.
see osaline olek netis oli mõeldud ruuteri taga olevatele seadmetele. hetkel elukaaslane läpakaga netis, ma lauakaga ja mobla tirib android marketist yle wifi hetkel Letś Golf 3-me ca 600 mb icon_smile.gif
nii et korraga saab vabalt olla + 2 telekat ka mängivad
indrekp kirjutas:

Ma arvan, et see Thomsoni kooma ajamine sõltub täiesti kasutajast, ruuter ise pole piix vaid see ongi selline SOHO seade millega tavapärase netikasutuse puhul probleeme ei esine. Niipea kui ühenduste arv aga üle lubatu läheb ei suuda seadme protsessor aga piisavalt kiiresti tegutseda ning nii muutubki piiramatu torrenti rebimise ajal veebikasutamine vaevaliseks.

lõpus polnud enam mingist tirimisest juttugi. täiesti lambist kadus kiirus ära. tehnilise toe telefonile helistades nägid nad, et lihtsalt upload nulli kukkunud, downloadist alles jäänud vaid 10mega.
netis surfamise ajal lihtsalt seisma jääda ja passida a la delfi avamist 30 sekundit, ei ole minu jaoks enam normaalne. normallne oli see ehk 10 aastat tagasi.
peale switchi vahele panemist pole pidanud kordagi näppima ei ruurerit, ega switchi v.a. 2 korda , sest lokaalne jama oli- pilt ja nett oli siin kõigil kadunud. aga asi ei olnud minu seadmetes.
väike investeering ja ja närve jätkub surmani icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 01.04.2012 20:33:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 20:26:59 vasta tsitaadiga

Aitäh, indrekp, selgitamast. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 20:57:40 vasta tsitaadiga

Mul 50/20 ühendus ja Thomson TG 784 - kordagi pole kokku jooksnud/restarti teinud lihtsalt niisama. Kasutan pidevalt ühendust täies mahus...
Võib-olla kehvad seadistused?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 21:06:26 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Mul 50/20 ühendus ja Thomson TG 784 - kordagi pole kokku jooksnud/restarti teinud lihtsalt niisama. Kasutan pidevalt ühendust täies mahus...
Võib-olla kehvad seadistused?

50/20 pole päris sama, mis 100/20

esimene aasta töötas normaalselt, siis hakkas pull pihta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 21:09:02 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Mul 50/20 ühendus ja Thomson TG 784 - kordagi pole kokku jooksnud/restarti teinud lihtsalt niisama. Kasutan pidevalt ühendust täies mahus...
Võib-olla kehvad seadistused?
mingi erilahendus?
sest on olemas 50/10 ühendus mitte 50/20

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 21:13:55 vasta tsitaadiga

Ei, väike trükiviga... Sellegipoolest - ruuter on stabiilselt korras olnud.
Alguses veidi konfiga jama, et porte ei saanud suunata, aga selle lahendas Elioni helistamine ning las teevad ruuterile täiesti uue konfi. Veidi läks aega mööda, ruuter restartis ja kõik töötas.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 22:11:32 vasta tsitaadiga

Ehe näide, et on kasutajaid kellel toimib, on kasutajaid kellel mingid lampi kiiruselangused. Isiklik näide on, et kui ruuter töötab kuude kaupa siis kiirus ära ei kao ja ruuter restarti üldiselt ei vaja.
Samas on isegi erinevate seadmete tootjad öelnud, et iga elektroonikaseade tahab vahetevahel restarti saada, et kõik korralikult töötaks. (android 4 lisas nutitelefoni menüüsse "lülita välja" nupu alla uue nupu "taaskäivita", ilmselt on seda ka siis tihti vaja)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 22:28:26 vasta tsitaadiga

torrent hetkel tirib (legaalset asja) ja kiirus on 1,1 mega sekundis. Samas all paremal on punane kolmnurk. Portide suunamise teema? Pole kunagi vaja olnud seadistada. Nüüd sain vana ilma wifita ruuteri vastu selle valge ja wifiga ja rohelisest märgist sai punane icon_lol.gif
Kuna aga kiirus korras, siis on vaja seda üldse torkima hakata? Niipalju veel, et harva mõneks minutiks on roheline ka olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2012 23:13:04 vasta tsitaadiga

Ega see portide suunamine ongi vajalik kiire ühenduse/allalaadimise kiiruse kiirelt saavutamiseks. Ilma portide suunamiseta saab täiesti hakkama ja töötab ka, aga läheb lihtsalt kauem aega.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 08:33:30 vasta tsitaadiga

lkits, tänud selgitamast! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 10:34:14 vasta tsitaadiga

Portide suunamine hakkab rolli mängima Torrentite juures siis kui jagajaid on vähe. Kui ma olen õigesti aru saanud siis kinniste portidega kasutaja ei saa tirida teise kinniste portidega kasutaja käest. Ehk siis võimalike jagajate arv on ainult osa sellest numbrist mida näed.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 23:16:41 vasta tsitaadiga

TG784
Sama pilt juba alates 26. märtsist, mil mõõtev karp ühendatud sai =/

Upload on mõni protsent alla lubatu .. allaneelatav ühesõnaga.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2012 23:58:16 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
TG784
Sama pilt juba alates 26. märtsist, mil mõõtev karp ühendatud sai =/

Upload on mõni protsent alla lubatu .. allaneelatav ühesõnaga.

nii kehva tulemust pole ammu juba kohanud icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 07:28:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
TG784
Sama pilt juba alates 26. märtsist, mil mõõtev karp ühendatud sai =/

Upload on mõni protsent alla lubatu .. allaneelatav ühesõnaga.

nii kehva tulemust pole ammu juba kohanud icon_cool.gif


Ma tuletaks meelde, et need SamKnows testid ei käi mitte eesti serveri pihta, seega kusagile Euroopasse on 100M lähedane välisühendus suisa ideaalne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2012 12:46:08 vasta tsitaadiga

Mul on samknows näitab, et downstream on stabiilselt seal 90 Mbit/s ümber, upstream 19-20 vahel. Mustamäel, vase otsas.

Ps. Viimased postid peaks hüperkiire teemas olema?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 17:15:13 vasta tsitaadiga

Hei, huvitab kas teoreetiliselt saab elioni digiTV jaoks ka suvalise wifi ruuteri panna/konfida? Või pole peale thomsoni muud valikut?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 17:22:04 vasta tsitaadiga

Suvalisse ei saa, aga oskuste olemasolul ei pea thomsoni ruutereid kasutama.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogre111
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 06.04.2012 11:24:09 Mul väike probleem tekkinud. vasta tsitaadiga

Ma vahetasin enda ruuteril (Thomson TG784) wifi nime ära.

Aga nüüd iga kord peale vooluvärgist väljavõtmist või lülitist kinni vajutamist, vahetab ta enda esialgse nime tagasi (Thomson 7E6....).

Ma nüüd päris mitu korda proovinud, salvestan uue nime ära. Uue nimega wifi on täiesti olemas, kuni jälle korraks ruuterile vool katkeb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 11:27:04 Re: Mul väike probleem tekkinud. vasta tsitaadiga

ogre111 kirjutas:
Ma vahetasin enda ruuteril (Thomson TG784) wifi nime ära.

Aga nüüd iga kord peale vooluvärgist väljavõtmist või lülitist kinni vajutamist, vahetab ta enda esialgse nime tagasi (Thomson 7E6....).

Ma nüüd päris mitu korda proovinud, salvestan uue nime ära. Uue nimega wifi on täiesti olemas, kuni jälle korraks ruuterile vool katkeb.

Tarkvara viga - ei salvesta WiFi nime ära korralikult. Muuda nimi ning muuda kuskilt seadetest veel midagi (näiteks ruuteri administraatori parool), siis korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2012 11:54:13 Re: Mul väike probleem tekkinud. vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
ogre111 kirjutas:
Ma vahetasin enda ruuteril (Thomson TG784) wifi nime ära.

Aga nüüd iga kord peale vooluvärgist väljavõtmist või lülitist kinni vajutamist, vahetab ta enda esialgse nime tagasi (Thomson 7E6....).

Ma nüüd päris mitu korda proovinud, salvestan uue nime ära. Uue nimega wifi on täiesti olemas, kuni jälle korraks ruuterile vool katkeb.

Tarkvara viga - ei salvesta WiFi nime ära korralikult. Muuda nimi ning muuda kuskilt seadetest veel midagi (näiteks ruuteri administraatori parool), siis korras thumbs_up.gif

või siis salvesta läbi telneti - saveall
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2012 14:24:16 vasta tsitaadiga

Pöördun probleemiga, et ei saa jagu Linksysi WRT160N V3 ega Trendneti TEW-432BRP ruuterist Thomson TG784 taga. Ruuterid olen ühendanud nii, et Thomsoni LAN pordist jookseb kaabel Linksysi LAN porti. Kui läpakas pista Linksysi LAN porti, töötab kõik nii nagu peab. Aga vot wifi ei hakka tööle. Mida tegema peaks? Lugu on täpselt sama Trendneti ruuteriga. Vaja oleks WiFi tööle saada. DHCP on teises ruuteris maha keeratud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.04.2012 14:52:47 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Pöördun probleemiga, et ei saa jagu Linksysi WRT160N V3 ega Trendneti TEW-432BRP ruuterist Thomson TG784 taga. Ruuterid olen ühendanud nii, et Thomsoni LAN pordist jookseb kaabel Linksysi LAN porti. Kui läpakas pista Linksysi LAN porti, töötab kõik nii nagu peab. Aga vot wifi ei hakka tööle. Mida tegema peaks? Lugu on täpselt sama Trendneti ruuteriga. Vaja oleks WiFi tööle saada. DHCP on teises ruuteris maha keeratud.

DHCP on maha keeratud Linksysis/Trendnetis, eks?
Linksys: Advanced routing
- NAT disabled
- Static routing interface "Lan & Wireless"
save, reboot
sorry, mälu järgi, aga miskit sellist
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 08.04.2012 19:43:20 vasta tsitaadiga

Tere ja jõudu, kas siin on helgeid päid kes suudavad ära seletada, kuidas peaks toimima, et tööle saada, Elioni DIGITV (Thomson TG784, soft 8.2.7.7) läbi VLC (2.0.1), arvutis on kaks võrgukaarti (kui peaks vaja minema), teadupärast annab see ruuter suvalisest august selle DIGITV signaali ise vajadusel välja, ning paraku pole siis abi sellest neljanda pordi jutust, millega see teema siin pea 800 lehel algab.
Tänud ette.

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 19:49:48 vasta tsitaadiga

uue VLCga ei toimi asi, mõned asjad välja jäetud (või noh toimib, aga ple kindel kas ka windowsis), kasuta mingi 0.x.x
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 08.04.2012 19:56:45 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
uue VLCga ei toimi asi, mõned asjad välja jäetud (või noh toimib, aga ple kindel kas ka windowsis), kasuta mingi 0.x.x


Sellest pole mulle kahjuks abi, arvutiks on mac, kui kasutada mingi 0.x.x versiooni siis ikkagi mida ja kuskohast täpselt seadistada, et saaks pildi monitorile. Tänud.

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2012 20:01:05 vasta tsitaadiga

tomacce kirjutas:
Tere ja jõudu, kas siin on helgeid päid kes suudavad ära seletada, kuidas peaks toimima, et tööle saada, Elioni DIGITV (Thomson TG784, soft 8.2.7.7) läbi VLC (2.0.1), arvutis on kaks võrgukaarti (kui peaks vaja minema), teadupärast annab see ruuter suvalisest august selle DIGITV signaali ise vajadusel välja, ning paraku pole siis abi sellest neljanda pordi jutust, millega see teema siin pea 800 lehel algab.
Tänud ette.
muudad arvutis võrgukaardi maci digiboxiga samaks
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 20:28:01 vasta tsitaadiga

Ava VLC -> Ctrl+P -> Show settings "All" -> Stream Output(vajutad sealt +)->Access Output->IPV4 multicast output... (sinna DTV võrgukaardi IP ja subnet kujul 10.145.23.435 [255.255.254.0])->Save (ip saad konsoolis ipconfig või vaata võrgukaarti seadetest) - Kas MAC-l samamoodi, ei tea

Siis veel määrata netivõrgukaartile metric "1" ja DTV kaardile "2" (kust mac-l seda teha saab, no idea)

Ning jah, DTV võrgukaartile digiboxiga sarnane MAC (viimased numbrid muuda ära vaid)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 08.04.2012 22:18:56 vasta tsitaadiga

Tekkisid küsimused,

Kogu see jutt eeldab, et oleks olemas endal ikka mingi digiboks, kas siis HD (see uuem) või siis vana AMINO, mis ennem tuleb reaalselt käima lasta - ehk siis TV-ga ühendada, ning ära registreerida, peale seda siis saan kasutada sama MAC aadressi (mis reaalsel digiboksil) ka arvuti võrgukaardil? Kui sain õieti aru, siis MAC aadress on Amino peal ilusti kirjas, IP aadressi näitab ka ära (kui seade on teleka taga ning valida menüü ja seaded, ja tehnilised andmed) , kuid kuskohast saab võtta subneti, (kas see 255.255.254.0 ongi juba õige?)

Kui tavaliselt näeb ainult avatuid kanaleid, ehk siis neid Eesti 5 kanalit vms, kas siis - kui kasutada reaalse digiboksi MAC aadressi, näen kõiki neid kanaleid mida ma nägin ka digiboksi endaga? Kui hea kvaliteeti see võimaldab, kas on mingid piirangud, et kui on tellitud näiteks HD kanalid, Elionist kas siis saab selle sealt ka kätte (puht sportlikust huvist)?

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 22:23:41 vasta tsitaadiga

Näeb ainult tasuta kanaleid. Kui elionil mingi viga süsteemis, näeb ka muid kanaleid. Seda on juhtunud...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 22:40:40 vasta tsitaadiga

Ära sa olemasoleva digiboksi MAC aadressi küll kasuta, vaid esimesed 3 baiti pane samad, ehk siis "00 02 02 jne..."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 08.04.2012 22:48:34 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Näeb ainult tasuta kanaleid. Kui elionil mingi viga süsteemis, näeb ka muid kanaleid. Seda on juhtunud...

Sellisel juhul tekib küsimus, milleks siis need playlistid üldse (VLC) jaoks kus kõik elioni TV ja Raadiokanalid ilusti kirjas, kui neid reaalselt ei saagi vaadata? icon_smile.gif

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 23:09:49 vasta tsitaadiga

Võibolla tol ajal sai... Vaata, kui vana see esimene post üldse on...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2012 23:11:05 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Võibolla tol ajal sai... Vaata, kui vana see esimene post üldse on...
neid kanaleid näed siis, kui need tellitud on, imelihtne icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2012 23:20:16 vasta tsitaadiga

Viimati proovides nägin küll ainult eesti kanaleid. Teistest tellitud kanalitest polnud haisugi. AInult sahisev pilt, kust võis ainult aimata, mis saade käib...
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 395, 396, 397 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.