Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 10:00:24 vasta tsitaadiga

Pigem oli mõeldud vastusega seda, et ruuter mida Elion kliendile tasuta jagab, on võimeline kliendile teenuseid vahendama mõistlikuse piirides, kuni 8 digiboksi läbi switchi ning kuni 100Mbit/s, kuni 2 voip telefoninumbrit. Selge see, et kiirus langeb iga lisateenuse kasutamisel, 1 töötav digiboks võtab ära ca 3-6Mbit/s, üks töötab voip võtab kõne ajal ära ca 100Kbit/s
Kui teha otse korterisse siseneva võrgukaabli otsas või läbi optilise konverteri speedtest.net kiirusetest on tulemus 99% juhtudel ca 98Mbit/s alla ning 19,98Mbit/s üles. Kiirusetest lihtsalt ei suuda rohkem 100M pordi otsas näidata. Kui TG784 ruuter vahele ühendada langeb testikiirus heal juhul 1Mbit/s kuna ruuter ei suuda vastavaid pakette nii kiiresti vahendada.
Kui testida kiirust näiteks hea kiirusega FTP'st allalaadimisega siis saab nii otse kui ka läbi ruuteri puhtalt 100Mbit/s kätte, tegemist on puhta LAN ühendusega otse optikast, mingeid kadusid vahel pole nagu Elioni adsli või Starmani coax puhul müramarginaalid, sumbuvused jms.

Teine asi on nüüd sellise kliendiga kellel kodus arvuti serverit teeb, ftp, torrent üles/alla jms. siis hakkab ühendust piirama ruuteri võimsus ja Thomson just serverit üleval pidada ei suuda. Piirajaks ühenduste arv, protsessimisjõudlus jms. Mõnda aega koormust saanud, väsib seade ära ja langetab teenuste kvaliteedi hoidmiseks kiirust, iptv üldjuhul ruudutama ei hakka kuid netikiirus võib kukkuda ligi 20Mbit/s peale. Nii räägivad ka kasutajad foorumist.
Tavakasutaja saab aga Thomsoniga üldjuhul hakkama, see ei langeta kiirust, ei jookse kokku kui tõmbad netist mahukaid faile, vaatad erinevat videostriimingut jne. kõik jookseb 100M alla.

Seega kui tahad piiramatult koormata oma 100M ühendust tuleb hankida piiramatu võimsusega ruuter või ühendada arvuti otse Elioni võrgukaabliga. Ja mida ei tasu kindlasti teha, otsida speedtest.net lehelt kiirusetesti mis näitab täpselt 100M alla ning 20M üles. Kiirusetestid ei näita kunagi täpselt vaid ligikaudset tulemust. Stabiilne ja hea kiirusega FTP on alati kõige täpsem testimisvahend kus näeb jooksvalt kuidas suurem fail üles või alla liigub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf
HV kasutaja
Wtf

liitunud: 22.12.2008




sõnum 15.03.2012 10:03:06 vasta tsitaadiga

Digibox + telefon mis on ruuteri taha ühendatud võtavad ka mingi kiiruse ära. Elioni kontoris on 789 ruuteri taga 2 digiboxi, + arvuti ja kiirus näitab 104 DL ja 11 UL. Kas siis parem ruuter või elioni majas parem ühendus:D

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
wat?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2012 10:18:38 vasta tsitaadiga

Wtf kirjutas:
Digibox + telefon mis on ruuteri taha ühendatud võtavad ka mingi kiiruse ära. Elioni kontoris on 789 ruuteri taga 2 digiboxi, + arvuti ja kiirus näitab 104 DL ja 11 UL. Kas siis parem ruuter või elioni majas parem ühendus:D
Spoiler Spoiler Spoiler


Lihtne põhjus, ärimajades ja ka mõningates korrusmajades on Gbit KMI switch, samuti on optilisel võrgul konverter Gbit LAN pesaga, kui kasutad TG789 ruuterit millel on Gbit WAN pesa, siis on ruuteri ühendus Elioni võrguga 1Gbit/s mis annab võimaluse ära tarbida 100M internetti ning lisaks hunniku digibokse, ilma internetikiiruse kaota.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.03.2012 10:27:55 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
No see jutt, et overhead on nii väike, et pole võimalik mõõta, on ikka natuke jama. icon_smile.gif
Kogu võrguliikluse overheadi jah võid vabalt mõõta aga jutt ei käinud sellest. Jutt käis, et kui suur lisa overhead tekib kui sul näiteks varasema PC->modem koosluse vahele tekib juurde switch. Sealt tekkivat lisa overheadi aga juba niisama naljalt ei mõõda icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 18:44:33 vasta tsitaadiga

ahah, Elion on lautelefoni jälle avalikuks teinud? Helistavad igasugused ja ma raiun, et see ei ole avalik nr jne. Nüüd vaatan ongi jälle nähtaval kataloogides. Et nagu WTF? icon_evil.gif

E: Eriti kihvt, tädi vastab, et ei näe, et me oleksime selle teenuse kunagi tellind. Ise veel helistasin neile ja tellisin selle. Peale seda polnud nr kuskil üleval, nüüd tahavad teenustasu saada jälle selle eest. oi krdi Elion, televisiooni keeravad aafrikasse, nüüd telefoni ka veel. Vahest tuleb mitu korda nädalas mingi müügikõne...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:13:54 vasta tsitaadiga

Müügikõnest ei pääse ka salastatud numbrite omanikud, mul mitu numbrit mis pole kunagi väljas olnud ja tuleb ikka kõnesid...nädalas 1 maksimaalselt. Tundub, et huupi või mingis kindlas järjekorras valitakse.

Numbri salastus peaks olema näha ka iseteeninduses ning eKodu menüüs teleriekraanilt. Samas võib seda edasi lahata, kas mõne toote vahetusega maha ei jäetud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2012 19:54:46 vasta tsitaadiga

huvitav, kas süsteem katki, mul ekodu valikute alla tekkinud 100/20 mb ühendus, aga tellida ei lase, süsteemi viga. Kui 165 helistasin, siis öeldi, et mul siiski 12/1 võimalik saada ainult.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 19.03.2012 14:31:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Müügikõnest ei pääse ka salastatud numbrite omanikud, mul mitu numbrit mis pole kunagi väljas olnud ja tuleb ikka kõnesid...nädalas 1 maksimaalselt. Tundub, et huupi või mingis kindlas järjekorras valitakse.

Üpris sageli tuleb ju ette, et helistab mingi salajane või välismaine number ning laseb vaid korra siristada. Pakuks et robotid käivad numberid järjest läbi helistamas, nagu vanakooli scannerid kohe. Ainult et modemite asemel otsivad kutsuvat tooni.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 19.03.2012 19:14:45 vasta tsitaadiga

Väga OT juba, aga need välismaised numbrid ootavad su tasulist tahasihelistamist.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 10:13:00 vasta tsitaadiga

Mingu see ettevõte piiksu, rsk teleka pilt kaob ära, netti pole ja sis mingi fucking automaatvastaja ytleb, et yhendus on häiritud. No mida piixu rsk icon_evil.gif

Haha teadet ka jätta ei saa, vajutage nr 2 ja siis piip piip jne
Täna tuleb yks tõsine vestlus nendega, tähepoiste kaabel ka olemas koridoris icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 10:33:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingu see ettevõte piiksu, rsk teleka pilt kaob ära, netti pole ja sis mingi fucking automaatvastaja ytleb, et yhendus on häiritud. No mida <b>piixu</b> rsk icon_evil.gif

Haha teadet ka jätta ei saa, vajutage nr 2 ja siis piip piip jne
Täna tuleb yks tõsine vestlus nendega, tähepoiste kaabel ka olemas koridoris icon_mad.gif
No aga kui teenusepakkujal on juba teada, et ühendus on häiritud (mida, olgem ausad, juhtub ka parimate ISP-de puhul), siis mida sa sellega saavutad, et sa mingi helldeski neegri peale lärmata saad veel? Kui neil juba info olemas on, ju nad siis ka tegutsevad.. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:21:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingu see ettevõte piiksu, rsk teleka pilt kaob ära, netti pole ja sis mingi fucking automaatvastaja ytleb, et yhendus on häiritud. No mida <b>piixu</b> rsk icon_evil.gif
Haha teadet ka jätta ei saa, vajutage nr 2 ja siis piip piip jne
Täna tuleb yks tõsine vestlus nendega, tähepoiste kaabel ka olemas koridoris icon_mad.gif


Pidev probleem (loe tähemehe teemat) lahendab siis ajutise probleemi?
Kui tegemist on üldise teenuse häirega siis ei tohiks lahendamine kaua aega võtta, kui tegemist on vaid sinu teenuse rikkega siis tuleb telefoni põmmida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 12:52:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mingu see ettevõte piiksu, rsk teleka pilt kaob ära, netti pole ja sis mingi fucking automaatvastaja ytleb, et yhendus on häiritud. No mida <b>piixu</b> rsk icon_evil.gif
Haha teadet ka jätta ei saa, vajutage nr 2 ja siis piip piip jne
Täna tuleb yks tõsine vestlus nendega, tähepoiste kaabel ka olemas koridoris icon_mad.gif


Pidev probleem (loe tähemehe teemat) lahendab siis ajutise probleemi?
Kui tegemist on üldise teenuse häirega siis ei tohiks lahendamine kaua aega võtta, kui tegemist on vaid sinu teenuse rikkega siis tuleb telefoni põmmida.

Tähemehe probleemidega ka kursis, aga yhe korraliku moraali tahaks küll edasi neile anda. Alates eilsest jamast, lõpetades switchidega, et saaks normaalselt netis käia jne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2012 14:49:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mingu see ettevõte piiksu, rsk teleka pilt kaob ära, netti pole ja sis mingi fucking automaatvastaja ytleb, et yhendus on häiritud. No mida <b>piixu</b> rsk icon_evil.gif
Haha teadet ka jätta ei saa, vajutage nr 2 ja siis piip piip jne
Täna tuleb yks tõsine vestlus nendega, tähepoiste kaabel ka olemas koridoris icon_mad.gif


Pidev probleem (loe tähemehe teemat) lahendab siis ajutise probleemi?
Kui tegemist on üldise teenuse häirega siis ei tohiks lahendamine kaua aega võtta, kui tegemist on vaid sinu teenuse rikkega siis tuleb telefoni põmmida.

Tähemehe probleemidega ka kursis, aga yhe korraliku moraali tahaks küll edasi neile anda. Alates eilsest jamast, lõpetades switchidega, et saaks normaalselt netis käia jne


Selgituseks niipalju, sinu piirkonna rikke põhjustas ülepinge, sest vastavad seadmed olid mõlemad maha põlenud ja tuli asendada.
Sellist situatsiooni ette näha pole aga võimalik. Vabandan tekkinud ebamugavuse eest.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 13:29:42 vasta tsitaadiga

selline küsimus elioni kasutajatele, et, kas keegi on vedanud kahe erineva toa jaoks ühenduse nii laiali, et 2 telekat + 2 arvutit (või enam) ja kui telekat vaatad, siis ei võta interneti kiirust alla?

sain aru, et splitteriga peaks see võimalik olema?
asi siis selles, et tahaks ühendust vahetama hakata ja hetkel kaldub starmani poole, sest powerboost kaotati ära ja teleka töötamine ei häiri internetiliiklust... vastupidisel võimalusel koliks vb. elioni..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 13:55:52 vasta tsitaadiga

rmc, elion annab sulle portsu netti kätte ja selle kiirus jaguneb tarbivate seadmete vahel. Telekaga koos on nett aeglasem kui ilma jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 14:44:31 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
rmc, elion annab sulle portsu netti kätte ja selle kiirus jaguneb tarbivate seadmete vahel. Telekaga koos on nett aeglasem kui ilma jne.

vaidleks vastu.
Tirides täis laksuga ja 2 telekat korraga mängivad, pole mingi probleem. Aga seda alles siis kui switch vahele sai pandud, see ruuteri junn ei kannata yldse yhendusi ja kiirusi. Kannatas ehk uuena, aga mul viskas kopa ette, kui 100M netist ylepäeva vaid 20M heal juhul alles jäi ja upload kiirus nullis oli stabiilselt. Restardi nupp oli esimene asi mida vajutasin, kui koju jõudsin icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 15:20:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:
rmc, elion annab sulle portsu netti kätte ja selle kiirus jaguneb tarbivate seadmete vahel. Telekaga koos on nett aeglasem kui ilma jne.

vaidleks vastu.
Tirides täis laksuga ja 2 telekat korraga mängivad, pole mingi probleem. Aga seda alles siis kui switch vahele sai pandud, see ruuteri junn ei kannata yldse yhendusi ja kiirusi. Kannatas ehk uuena, aga mul viskas kopa ette, kui 100M netist ylepäeva vaid 20M heal juhul alles jäi ja upload kiirus nullis oli stabiilselt. Restardi nupp oli esimene asi mida vajutasin, kui koju jõudsin icon_lol.gif
no see on optika otsas, aga kui vase otsas, siis kaotad kiirust nii või naa.
Vaid siis ei kaota, kui igale arvutile ja telerile oma ühenduse tellid. Ehk siis antud juhul 4xekodu (hind kh muidugi tõuseb 4x)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 15:31:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, sinu juhtum ongi mu juhtumile vastav... kuidas sa üles ehitasid, kuhu vahele switch jne? endal praegu olemas ka e4200 ruuter, mis jagaks kõike väga rahulikult...
ongi valik praegu kas starman XL või elioni 100/20

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 15:54:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
rmc, elion annab sulle portsu netti kätte ja selle kiirus jaguneb tarbivate seadmete vahel. Telekaga koos on nett aeglasem kui ilma jne.


Niipalju võin öelda et 100MB mida elion pakub ,nende Thomsoni ruuter ei võimalda sellist kiirust.Seega see on suht pointless.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 15:56:51 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:

Niipalju võin öelda et 100MB mida elion pakub ,nende Thomsoni ruuter ei võimalda sellist kiirust.Seega see on suht pointless.
Oleneb ruuterist. TG789 annab ka üle wifi üsna maksimumilähedase kiiruse kätte.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6983366#6983366
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 15:59:36 vasta tsitaadiga

kas mitte elion ei peaks pakkuma vastavat varustust, et saaksin selliseid kiirusi kätte ?
mis mõte seda muidu pakkuda on ?

jeesus188 vastus huvitaks endiselt väga

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 16:03:41 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kas mitte elion ei peaks pakkuma vastavat varustust, et saaksin selliseid kiirusi kätte ?
mis mõte seda muidu pakkuda on ?

jeesus188 vastus huvitaks endiselt väga


Elion vastustab kuni sinu korterini selle kiiruse, see mis sul seal korteris/majas toimub, selle eest nad ei vastuta ega huvita.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 16:04:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kas mitte elion ei peaks pakkuma vastavat varustust, et saaksin selliseid kiirusi kätte ?
mis mõte seda muidu pakkuda on ?
Pakubki. TG789 on Elioni e-poest täiesti müügil - https://pood.elion.ee/productInfo/48/ruuter-thomson-tg789vn/DSLCGP643LN
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 16:06:49 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
rmc kirjutas:
kas mitte elion ei peaks pakkuma vastavat varustust, et saaksin selliseid kiirusi kätte ?
mis mõte seda muidu pakkuda on ?
Pakubki. TG789 on Elioni e-poest täiesti müügil - https://pood.elion.ee/productInfo/48/ruuter-thomson-tg789vn/DSLCGP643LN


Võtad 2 aastase kohustusega paketi kus 100MB sees ja seal antakse sulle TG784 vastu ning koheselt olen sunnitud ostma TG789,et saada soovitud kiirust kätte, loogika vastane Elioni poolt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 16:12:35 vasta tsitaadiga

2 aastase siduvuslepingu võtmine on võimalus, mitte kohustus. Keegi ei käsi TG784 võtta - võid panna oma ruuteri või osta TG789. Samuti ei ole kohustust võtta siduvuslepinguga ONTi või digiboksi.

Enamusele kasutajatele on TG784'jast enam kui küllalt, samuti pole kvaliteediprobleeme kui torrent lühema keti otsa panna.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 16:24:06 vasta tsitaadiga

idiootne küll, et pakuvad ühendusega lepingut tehes mingit ruuterit, mis ei võimalda täisvõimsusel seda ühendust ära kasutada...

ühesõnaga kui mul on e4200 olemas endal, siis sellega ei peaks probleeme olema... ent kuidas sellisel juhul telekad ühendataks ? nii, et ei häiriks internetiliiklust nagu enne mainitud

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:04:40 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
jeesus188, sinu juhtum ongi mu juhtumile vastav... kuidas sa üles ehitasid, kuhu vahele switch jne? endal praegu olemas ka e4200 ruuter, mis jagaks kõike väga rahulikult...
ongi valik praegu kas starman XL või elioni 100/20

kaabel seinast ->switch->arvuti
Kaabel seinast (sama kaabel) ->switch->ruuter->üks juhe motorola boksi (tv1), teine juhe läbi seinakontaktis oleva adapteri, mille vastand on teise toas ja sealt teise digiboksi (tv2)
pm peale nii yhendamist pole kiirusega probleeme olnud kordagi, ega tv pildiga.
va kui elionil jälle mingi lokaalset tõrge just pole icon_lol.gif
samas nad võiks krt selle switchi tasuta kaasa anda, kui teavad, et kaasa antav ruuter on juust ja ei kannata midagi.
ma pean lisa investeeringu tegema, et nende teenust normaalselt tarbida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:08:31 vasta tsitaadiga

ehk kaabel seinast switchi ja otse sealt arvutisse, ruuterist läbi telekatesse..

ei tea, kas selline süsteem töötaks, et kaabel seinast->ruuter->portidest laiali telekatesse ja arvutitesse.. ?
seesama e4200 siis.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 17:18:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ehk kaabel seinast switchi ja otse sealt arvutisse, ruuterist läbi telekatesse..

ei tea, kas selline süsteem töötaks, et kaabel seinast->ruuter->portidest laiali telekatesse ja arvutitesse.. ?
seesama e4200 siis.

Ise pead seadistama hakkama seda ruuterit, et pilti näitaks. See on mulle suht tuumateadus icon_lol.gif
Teleka taga see 784 käib normaalselt. Kui plaan jääda elioni, siis saab ju seadmed tasuta, kui juba switchi vahele paned ja neti sellest mööda lased va wifi, siis miks sa seda 4200 yritad vahele toppida, see teleka näitamine on 784-le kui piknikul olemine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 22:48:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
olafsand kirjutas:
rmc, elion annab sulle portsu netti kätte ja selle kiirus jaguneb tarbivate seadmete vahel. Telekaga koos on nett aeglasem kui ilma jne.

vaidleks vastu.
Tirides täis laksuga ja 2 telekat korraga mängivad, pole mingi probleem. Aga seda alles siis kui switch vahele sai pandud, see ruuteri junn ei kannata yldse yhendusi ja kiirusi. Kannatas ehk uuena, aga mul viskas kopa ette, kui 100M netist ylepäeva vaid 20M heal juhul alles jäi ja upload kiirus nullis oli stabiilselt. Restardi nupp oli esimene asi mida vajutasin, kui koju jõudsin icon_lol.gif


Kuna küsimuses polnud juttugi 100 megasest ja kuna mul 100 megast ei võimaldata, siis vastasin vasepaari kasutajana.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 00:04:43 vasta tsitaadiga

olafsand, arusaadav..
lõppkokkuvõttes otsustasin starmani kasuks ikkagi, lihtsam on lihtsalt... toovad ruuteri, AASTASE lepinguga (vs. elioni 2), ruuter võimaldab maks kiirust ilmselt, lisaks wifi jms., ruuterist saab ilusti arvutid kaabliga ühendada ja teleka jaoks saab digiboksi, mis võtab eraldi kaablist oma kiiruse, teine telekas kaabliga analoog tv, seega kiiruse drope ei tule televiisori pärast... saab e4200 üldse maha müüa icon_razz.gif
natuke kahju, aga, pole midagi teha sellega enam lihtsalt icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 04.04.2012 20:19:58 vasta tsitaadiga

Oi persse küll!
Algul nussitakse mingi naarbi nett, siis saab pika helistamise peale uuesti oma kiire ühenduse päevaks tagasi ja siis järgmine päev on vapsee mingi 1 megane...

SAAST! Pealnägija jääb vaatamata:(
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 19:43:27 vasta tsitaadiga

Lääne- ja Ida-Virumaal ei tööta Elioni lauatelefonilt helistamine
tore siis icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 20:08:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Lääne- ja Ida-Virumaal ei tööta Elioni lauatelefonilt helistamine
tore siis icon_neutral.gif


Nüüd peaks täies mahus toimima. 19.40 sai ühenduse tagasi. VOIP telefoni omanikud antud rikkest mõjutatud ei olnud. Viga puudutas digitaaljaama telefone.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 20:45:59 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Lääne- ja Ida-Virumaal ei tööta Elioni lauatelefonilt helistamine
tore siis icon_neutral.gif


Nüüd peaks täies mahus toimima. 19.40 sai ühenduse tagasi. VOIP telefoni omanikud antud rikkest mõjutatud ei olnud. Viga puudutas digitaaljaama telefone.

mul polegi voipi, aga nüüd töötab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 21:04:30 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Lääne- ja Ida-Virumaal ei tööta Elioni lauatelefonilt helistamine
tore siis icon_neutral.gif


Nüüd peaks täies mahus toimima. 19.40 sai ühenduse tagasi. VOIP telefoni omanikud antud rikkest mõjutatud ei olnud. Viga puudutas digitaaljaama telefone.
Nuvot, ja elioni foorum on kisa täis, kui psk see v0ip ikka on icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 21:10:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pailaps kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Lääne- ja Ida-Virumaal ei tööta Elioni lauatelefonilt helistamine
tore siis icon_neutral.gif


Nüüd peaks täies mahus toimima. 19.40 sai ühenduse tagasi. VOIP telefoni omanikud antud rikkest mõjutatud ei olnud. Viga puudutas digitaaljaama telefone.
Nuvot, ja elioni foorum on kisa täis, kui psk see v0ip ikka on icon_cool.gif

nu aga kui nett maas, siis ei saa isegi telefoniga rääkida kui voip olemas. nüüd telefon maas, aga tv ja nett töötavad. 2 otsaga asi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 21:13:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

nu aga kui nett maas, siis ei saa isegi telefoniga rääkida kui voip olemas.
Mobiilne nett kh olemas ju icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 21:20:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

nu aga kui nett maas, siis ei saa isegi telefoniga rääkida kui voip olemas.
Mobiilne nett kh olemas ju icon_cool.gif

mobiiliga saab ka rääkida icon_lol.gif
ok, eks ma proovin selle voipi millalgi ära.
kas ma pean mingeid juhtmeid ka liigutama?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2012 21:22:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

nu aga kui nett maas, siis ei saa isegi telefoniga rääkida kui voip olemas.
Mobiilne nett kh olemas ju icon_cool.gif

mobiiliga saab ka rääkida icon_lol.gif

Sa pead v0ip-i tellima, ning kui seda juba teinud, siis enam vana traati tagasi ei saa

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

nu aga kui nett maas, siis ei saa isegi telefoniga rääkida kui voip olemas.
Mobiilne nett kh olemas ju icon_cool.gif

mobiiliga saab ka rääkida icon_lol.gif
Pidasin selle all silmas, et elioni Voipi saad kasutada ükskama kus nett olemas on (ning kaasaegne föön, kompuuter jne). Helista kasvõi USAs elioni numbriga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 00:02:50 vasta tsitaadiga

mis on voipi ja tavatelefoni +/- teineteise suhtes ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 00:13:55 vasta tsitaadiga

elion sõles üldse ei tööta? digitv ma mõtlen, net on aga telekas on täiesti must
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 00:17:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kaabel seinast ->switch->arvuti
Kaabel seinast (sama kaabel) ->switch->ruuter->üks juhe motorola boksi (tv1), teine juhe läbi seinakontaktis oleva adapteri, mille vastand on teise toas ja sealt teise digiboksi (tv2)
pm peale nii yhendamist pole kiirusega probleeme olnud kordagi, ega tv pildiga.
va kui elionil jälle mingi lokaalset tõrge just pole icon_lol.gif
samas nad võiks krt selle switchi tasuta kaasa anda, kui teavad, et kaasa antav ruuter on juust ja ei kannata midagi.
ma pean lisa investeeringu tegema, et nende teenust normaalselt tarbida

et kui mul on elioni optiline korteris ja tahan, et arvutil oleks net max kiirusel siis panen enne ruuterit switchi vahele ja võtan arvutile sealt neti?
huvitav kes siis ip-sid jagama hakkab? kas fiibri modem? või elioni server hakkab mulle ruuteriks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 00:33:22 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
kaabel seinast ->switch->arvuti
Kaabel seinast (sama kaabel) ->switch->ruuter->üks juhe motorola boksi (tv1), teine juhe läbi seinakontaktis oleva adapteri, mille vastand on teise toas ja sealt teise digiboksi (tv2)
pm peale nii yhendamist pole kiirusega probleeme olnud kordagi, ega tv pildiga.
va kui elionil jälle mingi lokaalset tõrge just pole icon_lol.gif
samas nad võiks krt selle switchi tasuta kaasa anda, kui teavad, et kaasa antav ruuter on juust ja ei kannata midagi.
ma pean lisa investeeringu tegema, et nende teenust normaalselt tarbida

et kui mul on elioni optiline korteris ja tahan, et arvutil oleks net max kiirusel siis panen enne ruuterit switchi vahele ja võtan arvutile sealt neti?
huvitav kes siis ip-sid jagama hakkab? kas fiibri modem? või elioni server hakkab mulle ruuteriks?

saad teise ip juurde, ylejäänud on sisemised. täpselt matsu ei jaga, aga mul see töötab
siin vist natuke täpsem seletus
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7010720#7010720

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 10:10:11 vasta tsitaadiga

Elion ei soovi vist et inimesed neile helistaks klienditoele.Ma ei saa vähemalt sinna helistatud.Miskine 165 lühinumber ja siis veel eraldi väljatoodud ärikliendile miski number.Helistan siis sinna erakliendi numbrile ja hakkab miskine onu rääkima et kui eraklient siis vajuta 1 ja kui äriklient siis vajuta 2.Jääb arusaamatuks et miks siis eraldi numbrid välja toodud kui pean ükskõik mis numbril helistades ikka valima mis klient ma olen.Probleem on tegelt selles et mul androidi nutikas telefon ja kui ta ütleb et vajuta 1 vai 2 siis mina ei oska oma telefonile numbadi ette kuvada.Jääbki valik tegemata.1182-te helistades ja küsides , et andke miskine normaalne number antakse kohe tasuline teh. toe number mis on pea 10 euri per kõne.Seega ma ei saagi uurida kas see 50/10 nett minuni jõuaks vai mitte.Aga 10 euri ma ka ei hakka maksma, käigu kanni, kui linna lähen siis lähen esindusest läbi ja lasen vähe auru välja seal.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2012 10:26:01 vasta tsitaadiga

Numpadi leiad kenasti Androidi telefonil kõne ajal siit:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nimeks on Dialpad. Vanemate ja aeglasemate telefonide puhul võib selle kuvamine paar sekundit aega võtta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.04.2012 10:38:46 vasta tsitaadiga

Lihtsam on saata oma soovidega e-mail, küll nad siis ise helistavad tagasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 13.04.2012 10:44:55 vasta tsitaadiga

Mnator, Aga vastus jõuab palju hiljem kohale ka siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.04.2012 10:58:43 vasta tsitaadiga

9 korda mõõda ja üks kord lõika, ehk teisisõnu - väike mõtlemisaeg tuleb ikka kasuks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.