|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
03.03.2012 21:24:08
|
|
|
Kui praegu on ruuteriks ST780WL või vanem, saad kindlasti tasuta uue ruuteri (TG784) kui soovid lauatelefoni läbi ruuteri kasutada... Pole hetkel see täpne nimetus meeles. Voip oli vist.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
04.03.2012 00:50:24
|
|
|
Kõik 7. seeria ruuterid sobivad voipi jaoks, niiet neid ei vahetata.
Samuti head ajad on möödas. Kui varem said kliendid tihtipeale uued seadmed ähvardades minna üle konkurendi juurde, siis nüüd ei ole ühelgil poe töötajal õigust anda kliendile üle ühe seadme, isegi kui ähvardatakse lõpetamisega vms. Ehk siis kui nt sa tuled kurtma, et nii ruuter kui ka digiboks läksid katki, garantii läbi, sulle öeldakse et osta uued, sa hakkad lunima uusi rääkides kui hea ja pikaajaline klient sa oled olnud, siis ähvardama, et lähed Starmanisse, siis heal juhul võid saada ruuteri või digiboksi, teise nendest pead ikka ise ostma. Loomulikult saab "kõrgemalt" luba küsida, kuid ma ei soovitaks kellelgi lootma jääda selle peale, et sealt luba tuleb.
Aga noh, seni kuni kõik töötajad pole seda reeglit endale selgeks saanud, on teil veel lootust.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.03.2012 00:54:13
|
|
|
Ah, ongi nii, ST780 omab ka neid porte. Oli nagu teisiti meeles.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.03.2012 15:25:14
|
|
|
Uut ruuterit tasuta tahate, siis peate lihtsalt optika peale kolima.
Ning kui praeguses elukohas seda pole, peate ka elukohta vahetama - seda kõike selleks, et saada tasuta ruuter
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
04.03.2012 17:15:08
|
|
|
Noh nii ja naa.
Kel on veel see esimene vana ilma wifita ametlik must plönn ja nüüd tahab voipi peale minna, see saab uue tasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
04.03.2012 18:09:53
|
|
|
Üks võimalus, millest siin korduvalt on räägitud on see, et kui ei õnnestu uusi seadmeid saada, siis lõpetad ära ja lased näiteks elukaaslasel liituda.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
04.03.2012 19:19:13
|
|
|
| jnt kirjutas: |
Üks võimalus, millest siin korduvalt on räägitud on see, et kui ei õnnestu uusi seadmeid saada, siis lõpetad ära ja lased näiteks elukaaslasel liituda.  |
Ja kui juba on niiviisi toimetatud üks kord, siis on aeg uus elukaaslane leida, rääkimata uuest elukohtast
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
04.03.2012 21:26:33
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Samuti head ajad on möödas. Kui varem said kliendid.... |
Nojah, MOTT - hooliv ja vanu (loe: usaldusväärseid) kliente väärtustav Elion? Sellise suhtumise viskab Elion aga ainult rohkem vett kerisele... miski pole siin maailmas igavene.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
05.03.2012 00:56:28
|
|
|
peab meeldima., ja kui 2 aastat möödas on, võid uuesti ise liituda... 2 aastat vast piisavalt pikk aeg, et võid uuesti ise liituda ja seadmed saada. Või pole? öeldakse, et näe, 4 aastat tagasi andsime teile seadmed, et nüüd ei saa?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
05.03.2012 22:27:45
|
|
|
| Keegi oskab öelda, kas TG784 isiklikult tehtud võrguprinteri seadistused lähevad kuhugi webi edasi? eelmine kuu sai reset tehtud ja täna viskasin usb juhtme külge ja hakkasin printima ning kohe töötas ilma, et oleks pidanud uuesti confima läbi telneti... samas pordisuunamised pidi uuesti tegema läbi paneeli.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ogre111
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2009
|
07.03.2012 00:51:41
|
|
|
Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.
Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).
Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.
Mida ma valesti teen?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
07.03.2012 01:22:21
|
|
|
ogre111, sellega oli mingi case, et teatud märgid olid ruuteri jaoks "halvad". Vaata, et sul wifi nimes mingeid ülakomasid ega muud taolist poleks.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
07.03.2012 01:40:51
|
|
|
Võid ka elionile teada anda, et nad enda süsteemis ära muudaks, sest vahepeal sinu tehtud muudatused nende süsteemis jäävad muutmata ja sellepäras pärast resa ongi tagasi eelmise peal.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.03.2012 08:42:14
|
|
|
Lihtsam ja kindlam on, muuda wifi nimi ning salvesta seadistus, siis muuda mõni teine seadistus ruuteri menüüs ning salvesta. Peale seda peaks nimi säilima ka peale restarti. Kui oskad, võid peale seadistamist minna ka telnetiga sisse ning kirjutada käsk saveall.
Viimane variant on helistada Elioni, nad muudavad eemalt ära, nii, et kõik paika jääb.
Tegemist on ühe tarkvaraversiooni veebimenüü veaga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
07.03.2012 13:19:18
|
|
|
| ogre111 kirjutas: |
Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.
Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).
Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.
Mida ma valesti teen? |
Endal on ka sellist asja korduvalt ette tulnud kui ruuteritel wifit on vaja olnud seadistada.
Pane oma ruuteril veebiliidese kaudu wifi nimi paika ja siis omakorda mine telneti kaudu sisse nagu indrekp eelnevalt mainis:
telnet 192.168.1.254 user name: Administrator ja password: ruuteri põhja all olev kood, seejärel kirjutad saveall (ootad natuke) ja kirjutad exit.
Nüüd proovi ruuter vooluvõrgust välja võtta ja vaata kas nimi jäi selliseks nagu pidi (endal on alati toiminud selline variant)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
07.03.2012 15:40:25
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
| ogre111 kirjutas: |
Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.
Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).
Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.
Mida ma valesti teen? |
Endal on ka sellist asja korduvalt ette tulnud kui ruuteritel wifit on vaja olnud seadistada.
Pane oma ruuteril veebiliidese kaudu wifi nimi paika ja siis omakorda mine telneti kaudu sisse nagu indrekp eelnevalt mainis:
telnet 192.168.1.254 user name: Administrator ja password: ruuteri põhja all olev kood, seejärel kirjutad saveall (ootad natuke) ja kirjutad exit.
Nüüd proovi ruuter vooluvõrgust välja võtta ja vaata kas nimi jäi selliseks nagu pidi (endal on alati toiminud selline variant) |
Korja tühikud nimest ära, 8.2.3.x (kui õigesti mäletan) FW-l on probleeme tühikutega AP nimes.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
07.03.2012 19:50:09
|
|
|
| kas keegi teab, kas enam ei saagi läbi vlc playeri elioni iptv-d vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2012 19:52:10
|
|
|
ERROR 1&2, Kanal2, Viashit 3 ning EdgarTV on nähtavad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
07.03.2012 20:11:56
|
|
|
| salatoimik, oled proovinud vlc-ga? ma proovisin ETV kui ka KANAL2 aga ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2012 20:15:22
|
|
|
No paar päeva tagasi veel toimis (hetkel pole võimalik vaadata), samas kuskil mujal pole keegi ka kurtnud, et ei saaks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.03.2012 21:03:43
|
|
|
| Oli jah siin hiljuti krüpteering maas, kohe selline valge inimese tunne tuli korraks peale. Nüüd jälle vaid kohalikud kanalid (ka ETV ja Kanal2) vaadatavad, nagu alati.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
08.03.2012 22:36:10
|
|
|
| Striimin VLC versiooniga 1.11 digiboksi pilti, kuid telekasse jõudes on nigu asukoht paigas ära, näeb ainult filmi alumist kolmandikku. Teab keegi, kuidas paika saada? Boksiks Amino.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
12.03.2012 20:16:12
|
|
|
kas läbi wifi ka võimalik vaadata digitv-d arvutis või ainult läbi kaabli variandi?
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
12.03.2012 21:40:00
|
|
|
väidetakse, et ainult läbi kaabli ning et wifiga saab ka, aga hakib korralikult. Samas ma ei saa seda isegi läbi kaabli tööle
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HZo
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009
|
18.03.2012 21:01:23
|
|
|
Ega keegi ei tea mingit lahendust pidevate timeout ja disconnect probleemidele? Ükskõik millist Steami / Origini mängu mängides, viskab mõne aja pärast timeout errori. Ruuter on TG585 v7. Ja üldsegi, kuidas on see võimalik, et ruuter peale mõnda aega töötamist tõmbab kiirused alla, nii et praktiliselt kahest vaatajakohast võib ainult und näha. Pigem seisab pilt mõlemas telekas ja netti on võimatu kasutada.
Näide kuidas peaks olema:
Näide kuidas tegelikult on:
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
18.03.2012 21:37:35
|
|
|
| HZo kirjutas: |
Ega keegi ei tea mingit lahendust pidevate timeout ja disconnect probleemidele? Ükskõik millist Steami / Origini mängu mängides, viskab mõne aja pärast timeout errori. Ruuter on TG585 v7. Ja üldsegi, kuidas on see võimalik, et ruuter peale mõnda aega töötamist tõmbab kiirused alla, nii et praktiliselt kahest vaatajakohast võib ainult und näha. Pigem seisab pilt mõlemas telekas ja netti on võimatu kasutada.
Näide kuidas peaks olema:
Näide kuidas tegelikult on:  |
Kõne Elioni abiliinile, kurdad mure, teevad korda
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.03.2012 22:49:30
|
|
|
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.
Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
18.03.2012 23:02:36
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.
Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus? |
Voolu jama jah 99% tõenäosusega. Ega sa mingit kolme pikendusjuhet üksteise otsas ei kasuta? Toas on valgus ühtlane?
NB! Vaata, et sa elioni helpdeskile/tehnikule kunagi ei maini, et sellised asjad toimuvad, võid garantiist ilma jääda!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
19.03.2012 09:33:17
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.
Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus? |
Voolu jama jah 99% tõenäosusega. Ega sa mingit kolme pikendusjuhet üksteise otsas ei kasuta? Toas on valgus ühtlane?
NB! Vaata, et sa elioni helpdeskile/tehnikule kunagi ei maini, et sellised asjad toimuvad, võid garantiist ilma jääda! |
Valgus tundub ühetlane olema küll enamasti, pole täheldanud kõikumisi. Samas selline nali esimest korda kah. Õnneks arvuti ise ei teinud teist nägugi selle peale.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
19.03.2012 10:24:33
|
|
|
Endalgi probleeme elioni ühendusega.
Et jumalast lampi kaob net äea.
Win8 ütleb et ühendus on limiteeritud.
Aga see nali algas siis kui tegin kunagi reseti. peale selle pea alati kui mingi aeg neti ei kasuta siis kohe ühendus kadnund. algul arvasin et viga võib olla seadistamises. Aga võta näpust.
Olen proovind uuesti confida aga tulutud, ja mingi hetk lugesin ka back up .ini file kus oli ka juttu limiteerimisest aga ei leia praegu üles.
Anomaalia ka amino 110 digibox-iga et jumalast lampi lülitab sisse.
ja vahel kaob ühendus ära.
Kuigi elan süht väga tartu kesklinnas kus peaks nagu kõik natukene parem olema kui mujal nt keeri metsades
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.03.2012 11:51:39
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Endalgi probleeme elioni ühendusega.
Et jumalast lampi kaob net äea.
Win8 ütleb et ühendus on limiteeritud.
Aga see nali algas siis kui tegin kunagi reseti. peale selle pea alati kui mingi aeg neti ei kasuta siis kohe ühendus kadnund. algul arvasin et viga võib olla seadistamises. Aga võta näpust.
Olen proovind uuesti confida aga tulutud, ja mingi hetk lugesin ka back up .ini file kus oli ka juttu limiteerimisest aga ei leia praegu üles.
Anomaalia ka amino 110 digibox-iga et jumalast lampi lülitab sisse.
ja vahel kaob ühendus ära.
Kuigi elan süht väga tartu kesklinnas kus peaks nagu kõik natukene parem olema kui mujal nt keeri metsades |
Alati ollakse väga targad, konfitakse siit sealt ja kui miski ei tööta siis asi Elionis Nokitseda alati hea, aga kui juba näed et ei aita, siis helista 6069966 ja las teevad konfi korda. Ja pane torrentid kinni (<- esimene asi mis alati pähe tuleb, üsna tihti läheb ka täppi )
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
19.03.2012 14:59:23
|
|
|
IRW
nujah härra petsialist
see peale resetit ehk siis = softi uuendust see jama. peale resetit kohe ise ei hakkand confima. peale pikemat pangestumist uurisin back up file. Ning muutnud seadistusi ainult ruuteri pealehel. kus nagu eriti mööda panna pole võimalik. Ja kui õnnestubki siis reset korrastab vead.
Ja ise ei saa helistada, pole minu nimel ühendus
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
19.03.2012 15:09:32
|
|
|
Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nimel olnud.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
19.03.2012 15:48:36
|
|
|
| Fukiku kirjutas: |
| Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nimel olnud. |
Elioni helpdesk laseb teades isikukoodi teenuseid juurde tellida ja värki. Kunagi üürisin korteri 3 kuuks välja ja tont kes seal elas tellis videolaenutused, kõik kanalipaketid, salvestamised ja värgid. IK sai lihtsalt üürilepingust.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
19.03.2012 19:09:10
|
|
|
Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
19.03.2012 19:12:06
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on.  |
Minuarust oleks mõistlik kasutada kasvõi salasõna nagu mobiilioperaatorid teevad, IK on tänapäeval liiga lihtsasti tuvastatav....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
19.03.2012 19:33:21
|
|
|
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?
Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
19.03.2012 20:42:47
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?
Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le |
On nüüd asi selles, et öösel vähe magada sain või... aga ei saa antud postist midagi aru
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
19.03.2012 20:43:33
|
|
|
| Tekkinud selline jama, et ruuter justkui ei suunaks porte edasi. Erinevatel lehekülgedel kontrollisin portide avatust, kuid kõik ütlevad, et kinni ning kui brauseris oma ip avada, ei tule ka õiget lehekülge lahti. Elionist on pordid lahti keeratud, ruuterist edasi suunatud ning arvuti tulemüürist ka kõik läbi lastud. Mida teha? Ruuteriks TG784.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
19.03.2012 21:00:58
|
|
|
Elioni iseteenidusest peab ka Pordid avatuks tegema.
Võib ka helistada 6069966 ja nõuda portide lahti tegemist.
| yxkala kirjutas: |
| dohc-48v12 kirjutas: |
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?
Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le |
On nüüd asi selles, et öösel vähe magada sain või... aga ei saa antud postist midagi aru  |
käisin just eloni iseteeniduses ja seal siis võimalik anda volitusi ka teistele kodanikele.. pidasin seda silmas siis.
Üldvolitus
Käesoleva volikirja alusel on esindajal õigus teostada esindatava nimel toiminguid ja teha tehinguid Elion Ettevõtted Aktsiaseltsiga (edaspidi: Elion) kõikide Elioni müügikanalite vahendusel, sh tellida, muuta ja lõpetada Elioni poolt osutatavaid teenuseid, sõlmida, muuta ja lõpetada Elioni teenuste kasutamise aluseks olevaid lepinguid ja akte, saada seadusega lubatud piires infot sideteenuse osutamise käigus teatavaks saanud andmete või arvete kohta jne.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
19.03.2012 21:03:42
|
|
|
| see TG784 ongi paras porrr, mis siis et Pordid avatud ja suunatud. cod6: mw2 ei saanudki NAT openiks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.03.2012 21:07:54
|
|
|
pordimehed - upnp ikka maha kistud?
Ruuteril tulemüür mis seisus?
Seal sai minumeelest tulemüüri nii karmiks keerata, et võisid porte avada palju soovid, läbi ei lasknud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.03.2012 22:01:43
|
|
|
| yxkala kirjutas: |
Minuarust oleks mõistlik kasutada kasvõi salasõna nagu mobiilioperaatorid teevad, IK on tänapäeval liiga lihtsasti tuvastatav.... |
Salasõna saabki teha, ainult et paljud ei viitsi minna esindusse seda tegema.
Samuti on olemas ju selline asi nagu kliendinumber. Aga 90% juhtudel on vastuseks kökk-mökk, et mis asi see on ja annavad oma lauatelefoni nr, mis paneb ikka täitsa muigama ja peab hakkama isikukoodi küsima. Veel 9% juhtudel ei mäletata seda ning on siis veel allesjäänud 1% kliente kes saavad hästi hakkama.
Inimesed ei suuda isegi oma isikukoodi selgeks teha, mis siis loota et nad veel mingit parooli/kliendi nr pähe tuubivad.
Aga kõige rohkem meeldivad need inimesed kes hakkavad karjuma, et isikukoodi ei ütle telefoni teel kuna seaduse järgi seda ei tohi teha, salasõna nad ei soovi mingil juhul teha ning kliendi nr. nad ei taha kuuldagi ega raatsi seda otsida vaid soovivad teha muudatusi tel.nr või aadressi järgi.. turvalisuse tipp
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ? |
Volitatud isikuid saab jah lisada nii iseteeninduses kui ka esindustes ning võib ka üle ühe.
| dohc-48v12 kirjutas: |
Ja ise ei saa helistada, pole minu nimel ühendus  |
Tuleb õigele numbrile helistada siis 165 tõesti saadab su pikalt, aga tehniline tugi 90% juhtudest aitab aadressi (, lauatel. nr) ja kliendi nime alusel. Isikukoodi/kliendi nr vaja tavaliselt ainult siis kui tahad seal pordid avada, ei mäleta digiboksi pin koodi jne. Aga kui lihtsalt tehniline tõrge, siis kindlasti aidatakse ka niisama, neil tähtis teenus korda saada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.03.2012 23:16:33
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Clover, See lauatelefoni numbri küsimine nende poolt helistamisel on porno. Krt ma ei kasutagi seda fossiili - pole kunagi kasutanud alates Elioni tellimisest mis praeguses elukohas oli ~5 aastat tagasi.
Pidin kõne ära katkestama ja lepingu üles otsima, et saaks klienditeenindusega üldse rääkida . Aga kui ma poleks kodus üldse olnud? |
Kui ei kasuta lauatelefoni siis loomulikult ütle aadress, lihtsalt sinu ühendus ju vaja üles otsida, mis sa arvad mis on kiirem, kas sisestada 7 numbrit ja leida laua.tel järgi või valida maakond, linn/vald, tänav/küla, maja nr, konteri nr ja siis sinu andmed ees? Lauatel. nr küsitakse sinu enda jaoks asjade kiirendamiseks.
Keegi ei keela ka tehnilisele toele isikukoodi/kliendi nr. öelda, lihtsalt seal tavaliselt pole vaja kuna teenuse detailidesse ei laskuta, tegeletakse ainult liini tehniliste andmetega. Tel.nr /aadress /nimi küsitakse vaid selleks et ühendus üles otsida + veel mingi infokild et kontrollida kas lahti said tehtud ikka õiged andmed (äkki ütlemisel eksisid numbriga või korteriga..ära arva et pole inimesi kes ei tea oma korteri nr..).
Teeninduse toes on aga asi juba teine, kõik küsimused käivad juba konkreetse kliendi valitud teenustest ja tema andmetest, seepärast seal ei saa ilma isikukoodi/salasõna/kliendi numbrita kellegi andmeid avada mis on tingitud andmekaitseseadusest. Vähemalt sellinegi kaitse, kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks, isikukood on aga natukenegi turvalisem, seda päris igalühele ei ole teada. Seepärast nt polegi Elioni arve peal ei isikukoodi ega kliendi numbrit (kuigi pidevalt eeldatakse et peab olema), kuna arve võib vabalt tulla näiteks üürnikule. See, et isikukood üürilepingus on.. no see pole enam Elioni süü, keegi pole keelanud teha salasõna.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
19.03.2012 23:25:04
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| ...kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks... |
Miks porr kiusamine peaks olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
19.03.2012 23:31:40
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| ...kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks... |
Miks porr kiusamine peaks olema? |
Naabrimees avastab teleka ekraani peal porri, hakkab meeldima, siis näeb selle hinda ja saab aru et ei suuda seda endale lubada ning paneb kinni, ise aga veel pool aastat hiljem endamisi mõtleb et oleks tahtnud edasi vaadata. Kiusamine.
Porr peaks vist olema kõige tellitavam teemapakett Elionis.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxkala
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011
|
20.03.2012 02:57:00
|
|
|
Ma ei saa aru kes see debiil endale porri tellib LOL internet on ju tasuta porri otsast otsani täis, löö ainult oma fantaasia otsingusse ja tuld
BTW Kunagi oli üks kaval nipp kuidas porri ja muid teemapakette tasuta sai aga see VIST enam ei toimi (erinevate boxide, vaatajakohtade ja teenusepiirangutega sõrmkübara mängu mängides)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
20.03.2012 20:02:24
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
pordimehed - upnp ikka maha kistud?
Ruuteril tulemüür mis seisus?
Seal sai minumeelest tulemüüri nii karmiks keerata, et võisid porte avada palju soovid, läbi ei lasknud. |
UPnP keerasin nüüd maha, Extended Security samuti. Ruuteril on tulemüür ka välja lülitatud. Tegin tagatipuks paar restarti ka, kuid ei midagi - ühestki pordist ei tule midagi läbi. Mõistus on otsas. Soft on peal 8.2.3.A. Ehk peaks seda uuendama?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.03.2012 20:41:55
|
|
|
| Mis värk selle UPnP-ga siis on? Paljud mänguarendajad ise ütlevad, et see peaks sees olema, et nende MP poolt mängida. Siin öeldakse vastupidi, et porte lahti saada vms Open NAT oleks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|