Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2012 21:24:08 vasta tsitaadiga

Kui praegu on ruuteriks ST780WL või vanem, saad kindlasti tasuta uue ruuteri (TG784) kui soovid lauatelefoni läbi ruuteri kasutada... Pole hetkel see täpne nimetus meeles. Voip oli vist.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 00:50:24 vasta tsitaadiga

Kõik 7. seeria ruuterid sobivad voipi jaoks, niiet neid ei vahetata.
Samuti head ajad on möödas. Kui varem said kliendid tihtipeale uued seadmed ähvardades minna üle konkurendi juurde, siis nüüd ei ole ühelgil poe töötajal õigust anda kliendile üle ühe seadme, isegi kui ähvardatakse lõpetamisega vms. Ehk siis kui nt sa tuled kurtma, et nii ruuter kui ka digiboks läksid katki, garantii läbi, sulle öeldakse et osta uued, sa hakkad lunima uusi rääkides kui hea ja pikaajaline klient sa oled olnud, siis ähvardama, et lähed Starmanisse, siis heal juhul võid saada ruuteri või digiboksi, teise nendest pead ikka ise ostma. Loomulikult saab "kõrgemalt" luba küsida, kuid ma ei soovitaks kellelgi lootma jääda selle peale, et sealt luba tuleb.
Aga noh, seni kuni kõik töötajad pole seda reeglit endale selgeks saanud, on teil veel lootust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 00:54:13 vasta tsitaadiga

Ah, ongi nii, ST780 omab ka neid porte. Oli nagu teisiti meeles.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 15:25:14 vasta tsitaadiga

Uut ruuterit tasuta tahate, siis peate lihtsalt optika peale kolima.
Ning kui praeguses elukohas seda pole, peate ka elukohta vahetama - seda kõike selleks, et saada tasuta ruuter icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.03.2012 17:15:08 vasta tsitaadiga

Noh nii ja naa.
Kel on veel see esimene vana ilma wifita ametlik must plönn ja nüüd tahab voipi peale minna, see saab uue tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2012 18:09:53 vasta tsitaadiga

Üks võimalus, millest siin korduvalt on räägitud on see, et kui ei õnnestu uusi seadmeid saada, siis lõpetad ära ja lased näiteks elukaaslasel liituda. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 04.03.2012 19:19:13 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Üks võimalus, millest siin korduvalt on räägitud on see, et kui ei õnnestu uusi seadmeid saada, siis lõpetad ära ja lased näiteks elukaaslasel liituda. icon_wink.gif

Ja kui juba on niiviisi toimetatud üks kord, siis on aeg uus elukaaslane leida, rääkimata uuest elukohtast icon_lol.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 04.03.2012 21:26:33 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:

Samuti head ajad on möödas. Kui varem said kliendid....


Nojah, MOTT - hooliv ja vanu (loe: usaldusväärseid) kliente väärtustav Elion? Sellise suhtumise viskab Elion aga ainult rohkem vett kerisele... miski pole siin maailmas igavene.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 00:56:28 vasta tsitaadiga

peab meeldima., ja kui 2 aastat möödas on, võid uuesti ise liituda... 2 aastat vast piisavalt pikk aeg, et võid uuesti ise liituda ja seadmed saada. Või pole? öeldakse, et näe, 4 aastat tagasi andsime teile seadmed, et nüüd ei saa?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2012 22:27:45 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas TG784 isiklikult tehtud võrguprinteri seadistused lähevad kuhugi webi edasi? eelmine kuu sai reset tehtud ja täna viskasin usb juhtme külge ja hakkasin printima ning kohe töötas ilma, et oleks pidanud uuesti confima läbi telneti... samas pordisuunamised pidi uuesti tegema läbi paneeli.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogre111
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2009




sõnum 07.03.2012 00:51:41 vasta tsitaadiga

Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.

Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).

Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.

Mida ma valesti teen?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 01:22:21 vasta tsitaadiga

ogre111, sellega oli mingi case, et teatud märgid olid ruuteri jaoks "halvad". Vaata, et sul wifi nimes mingeid ülakomasid ega muud taolist poleks.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 01:40:51 vasta tsitaadiga

Võid ka elionile teada anda, et nad enda süsteemis ära muudaks, sest vahepeal sinu tehtud muudatused nende süsteemis jäävad muutmata ja sellepäras pärast resa ongi tagasi eelmise peal.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 08:42:14 vasta tsitaadiga

Lihtsam ja kindlam on, muuda wifi nimi ning salvesta seadistus, siis muuda mõni teine seadistus ruuteri menüüs ning salvesta. Peale seda peaks nimi säilima ka peale restarti. Kui oskad, võid peale seadistamist minna ka telnetiga sisse ning kirjutada käsk saveall.
Viimane variant on helistada Elioni, nad muudavad eemalt ära, nii, et kõik paika jääb.
Tegemist on ühe tarkvaraversiooni veebimenüü veaga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 07.03.2012 13:19:18 vasta tsitaadiga

ogre111 kirjutas:
Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.

Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).

Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.

Mida ma valesti teen?


Endal on ka sellist asja korduvalt ette tulnud kui ruuteritel wifit on vaja olnud seadistada.
Pane oma ruuteril veebiliidese kaudu wifi nimi paika ja siis omakorda mine telneti kaudu sisse nagu indrekp eelnevalt mainis:
telnet 192.168.1.254 user name: Administrator ja password: ruuteri põhja all olev kood, seejärel kirjutad saveall (ootad natuke) ja kirjutad exit.
Nüüd proovi ruuter vooluvõrgust välja võtta ja vaata kas nimi jäi selliseks nagu pidi (endal on alati toiminud selline variant)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 15:40:25 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
ogre111 kirjutas:
Muutsin endal TG784 ruuteril wifi võrgu nime ära.

Aga iga kord kui ruuter vooluvõrgust välja võtta, muutub wifi nimetus tagasi esialgseks (Thomson*****).

Proovisin mitu korda uuesti wifi nime muuta. Iga kord kui restart teha ruuterile, tuleb esialgne nimi tagasi.

Mida ma valesti teen?


Endal on ka sellist asja korduvalt ette tulnud kui ruuteritel wifit on vaja olnud seadistada.
Pane oma ruuteril veebiliidese kaudu wifi nimi paika ja siis omakorda mine telneti kaudu sisse nagu indrekp eelnevalt mainis:
telnet 192.168.1.254 user name: Administrator ja password: ruuteri põhja all olev kood, seejärel kirjutad saveall (ootad natuke) ja kirjutad exit.
Nüüd proovi ruuter vooluvõrgust välja võtta ja vaata kas nimi jäi selliseks nagu pidi (endal on alati toiminud selline variant)


Korja tühikud nimest ära, 8.2.3.x (kui õigesti mäletan) FW-l on probleeme tühikutega AP nimes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 19:50:09 vasta tsitaadiga

kas keegi teab, kas enam ei saagi läbi vlc playeri elioni iptv-d vaadata?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 19:52:10 vasta tsitaadiga

ERROR 1&2, Kanal2, Viashit 3 ning EdgarTV on nähtavad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 20:11:56 vasta tsitaadiga

salatoimik, oled proovinud vlc-ga? ma proovisin ETV kui ka KANAL2 aga ei midagi
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 20:15:22 vasta tsitaadiga

No paar päeva tagasi veel toimis (hetkel pole võimalik vaadata), samas kuskil mujal pole keegi ka kurtnud, et ei saaks icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2012 21:03:43 vasta tsitaadiga

Oli jah siin hiljuti krüpteering maas, kohe selline valge inimese tunne tuli korraks peale. Nüüd jälle vaid kohalikud kanalid (ka ETV ja Kanal2) vaadatavad, nagu alati.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2012 22:36:10 vasta tsitaadiga

Striimin VLC versiooniga 1.11 digiboksi pilti, kuid telekasse jõudes on nigu asukoht paigas ära, näeb ainult filmi alumist kolmandikku. Teab keegi, kuidas paika saada? Boksiks Amino.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindWalks
HV vaatleja
WindWalks

liitunud: 14.03.2010




sõnum 12.03.2012 20:16:12 vasta tsitaadiga

kas läbi wifi ka võimalik vaadata digitv-d arvutis või ainult läbi kaabli variandi?
_________________
"Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära"
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2012 21:40:00 vasta tsitaadiga

väidetakse, et ainult läbi kaabli ning et wifiga saab ka, aga hakib korralikult. Samas ma ei saa seda isegi läbi kaabli tööle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 18.03.2012 21:01:23 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea mingit lahendust pidevate timeout ja disconnect probleemidele? Ükskõik millist Steami / Origini mängu mängides, viskab mõne aja pärast timeout errori. Ruuter on TG585 v7. Ja üldsegi, kuidas on see võimalik, et ruuter peale mõnda aega töötamist tõmbab kiirused alla, nii et praktiliselt kahest vaatajakohast võib ainult und näha. Pigem seisab pilt mõlemas telekas ja netti on võimatu kasutada. thumbs_down.gif

Näide kuidas peaks olema:

Näide kuidas tegelikult on:
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 18.03.2012 21:37:35 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Ega keegi ei tea mingit lahendust pidevate timeout ja disconnect probleemidele? Ükskõik millist Steami / Origini mängu mängides, viskab mõne aja pärast timeout errori. Ruuter on TG585 v7. Ja üldsegi, kuidas on see võimalik, et ruuter peale mõnda aega töötamist tõmbab kiirused alla, nii et praktiliselt kahest vaatajakohast võib ainult und näha. Pigem seisab pilt mõlemas telekas ja netti on võimatu kasutada. thumbs_down.gif

Näide kuidas peaks olema:

Näide kuidas tegelikult on:

Kõne Elioni abiliinile, kurdad mure, teevad korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.03.2012 22:49:30 vasta tsitaadiga

Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.

Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 18.03.2012 23:02:36 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.

Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus?


Voolu jama jah 99% tõenäosusega. Ega sa mingit kolme pikendusjuhet üksteise otsas ei kasuta? Toas on valgus ühtlane?
NB! Vaata, et sa elioni helpdeskile/tehnikule kunagi ei maini, et sellised asjad toimuvad, võid garantiist ilma jääda!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 19.03.2012 09:33:17 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Veits aega tagasi pani telekas just pildi kotti ja samal ajal pangestus ka ruuter ning tegi restardi. Telekal jäi ainult punane tuli vilkuma. Teleka lülitasin uuesti sisse ja töötab..samuti buutis ruuter ennast uuesti ülesse. Ruuter ennemgi restarte teinud, kuid telekas pole varem sellist nalja teinud. Seda enam veel, et samal ajal. Arvuti jäi õnneks tööle.

Millest selline asi tingitud võib olla? Voolu ülekoormus?


Voolu jama jah 99% tõenäosusega. Ega sa mingit kolme pikendusjuhet üksteise otsas ei kasuta? Toas on valgus ühtlane?
NB! Vaata, et sa elioni helpdeskile/tehnikule kunagi ei maini, et sellised asjad toimuvad, võid garantiist ilma jääda!


Valgus tundub ühetlane olema küll enamasti, pole täheldanud kõikumisi. Samas selline nali esimest korda kah. Õnneks arvuti ise ei teinud teist nägugi selle peale.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 10:24:33 vasta tsitaadiga

Endalgi probleeme elioni ühendusega.

Et jumalast lampi kaob net äea.
Win8 ütleb et ühendus on limiteeritud.
Aga see nali algas siis kui tegin kunagi reseti. peale selle pea alati kui mingi aeg neti ei kasuta siis kohe ühendus kadnund. algul arvasin et viga võib olla seadistamises. Aga võta näpust.
Olen proovind uuesti confida aga tulutud, ja mingi hetk lugesin ka back up .ini file kus oli ka juttu limiteerimisest aga ei leia praegu üles.

Anomaalia ka amino 110 digibox-iga et jumalast lampi lülitab sisse.
ja vahel kaob ühendus ära.

Kuigi elan süht väga tartu kesklinnas kus peaks nagu kõik natukene parem olema kui mujal nt keeri metsades

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 11:51:39 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Endalgi probleeme elioni ühendusega.

Et jumalast lampi kaob net äea.
Win8 ütleb et ühendus on limiteeritud.
Aga see nali algas siis kui tegin kunagi reseti. peale selle pea alati kui mingi aeg neti ei kasuta siis kohe ühendus kadnund. algul arvasin et viga võib olla seadistamises. Aga võta näpust.
Olen proovind uuesti confida aga tulutud, ja mingi hetk lugesin ka back up .ini file kus oli ka juttu limiteerimisest aga ei leia praegu üles.

Anomaalia ka amino 110 digibox-iga et jumalast lampi lülitab sisse.
ja vahel kaob ühendus ära.

Kuigi elan süht väga tartu kesklinnas kus peaks nagu kõik natukene parem olema kui mujal nt keeri metsades


Alati ollakse väga targad, konfitakse siit sealt ja kui miski ei tööta siis asi Elionis icon_biggrin.gif Nokitseda alati hea, aga kui juba näed et ei aita, siis helista 6069966 ja las teevad konfi korda. Ja pane torrentid kinni (<- esimene asi mis alati pähe tuleb, üsna tihti läheb ka täppi icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 14:59:23 vasta tsitaadiga

IRW

nujah härra petsialist icon_biggrin.gif

see peale resetit ehk siis = softi uuendust see jama. peale resetit kohe ise ei hakkand confima. peale pikemat pangestumist uurisin back up file. Ning muutnud seadistusi ainult ruuteri pealehel. kus nagu eriti mööda panna pole võimalik. Ja kui õnnestubki siis reset korrastab vead.
Ja ise ei saa helistada, pole minu nimel ühendus icon_wink.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 15:09:32 vasta tsitaadiga

Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nimel olnud.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 19.03.2012 15:48:36 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Ühenduse omaniku isikukoodi teadmisest üldiselt piisab, et helpdeskiga suhtlemises joonele saada. Olen ise korduvalt suhelnud nendega telefonitsi ühendusemurede osas, kuigi ühenduse pole minu nimel olnud.


Elioni helpdesk laseb teades isikukoodi teenuseid juurde tellida ja värki. Kunagi üürisin korteri 3 kuuks välja ja tont kes seal elas tellis videolaenutused, kõik kanalipaketid, salvestamised ja värgid. IK sai lihtsalt üürilepingust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 19.03.2012 19:09:10 vasta tsitaadiga

Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on. thumbs_down.gif
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 19.03.2012 19:12:06 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Ja selliste "kunnide" pärast tuleb varsti jälle esinduses käia, et saaks pisiasju muuta või probleemidest teavitada, kuna telefonis nad ei saa ju kindlad olla, et õige omanik toru otsas on. thumbs_down.gif


Minuarust oleks mõistlik kasutada kasvõi salasõna nagu mobiilioperaatorid teevad, IK on tänapäeval liiga lihtsasti tuvastatav....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 19:33:21 vasta tsitaadiga

Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?

Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 19.03.2012 20:42:47 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?

Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le


On nüüd asi selles, et öösel vähe magada sain või... aga ei saa antud postist midagi aru icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 20:43:33 vasta tsitaadiga

Tekkinud selline jama, et ruuter justkui ei suunaks porte edasi. Erinevatel lehekülgedel kontrollisin portide avatust, kuid kõik ütlevad, et kinni ning kui brauseris oma ip avada, ei tule ka õiget lehekülge lahti. Elionist on pordid lahti keeratud, ruuterist edasi suunatud ning arvuti tulemüürist ka kõik läbi lastud. Mida teha? Ruuteriks TG784.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 21:00:58 vasta tsitaadiga

Elioni iseteenidusest peab ka Pordid avatuks tegema.
Võib ka helistada 6069966 ja nõuda portide lahti tegemist.



yxkala kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?

Või eksin..
miskit oli seal kui sai käidud paketti vahaetamas. 1/1 -lt 5/1 -le


On nüüd asi selles, et öösel vähe magada sain või... aga ei saa antud postist midagi aru icon_razz.gif



käisin just eloni iseteeniduses ja seal siis võimalik anda volitusi ka teistele kodanikele.. pidasin seda silmas siis.


Üldvolitus
Käesoleva volikirja alusel on esindajal õigus teostada esindatava nimel toiminguid ja teha tehinguid Elion Ettevõtted Aktsiaseltsiga (edaspidi: Elion) kõikide Elioni müügikanalite vahendusel, sh tellida, muuta ja lõpetada Elioni poolt osutatavaid teenuseid, sõlmida, muuta ja lõpetada Elioni teenuste kasutamise aluseks olevaid lepinguid ja akte, saada seadusega lubatud piires infot sideteenuse osutamise käigus teatavaks saanud andmete või arvete kohta jne.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 21:03:42 vasta tsitaadiga

see TG784 ongi paras porrr, mis siis et Pordid avatud ja suunatud. cod6: mw2 ei saanudki NAT openiks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 21:07:54 vasta tsitaadiga

pordimehed - upnp ikka maha kistud?
Ruuteril tulemüür mis seisus?

Seal sai minumeelest tulemüüri nii karmiks keerata, et võisid porte avada palju soovid, läbi ei lasknud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 22:01:43 vasta tsitaadiga

yxkala kirjutas:

Minuarust oleks mõistlik kasutada kasvõi salasõna nagu mobiilioperaatorid teevad, IK on tänapäeval liiga lihtsasti tuvastatav....


Salasõna saabki teha, ainult et paljud ei viitsi minna esindusse seda tegema.
Samuti on olemas ju selline asi nagu kliendinumber. Aga 90% juhtudel on vastuseks kökk-mökk, et mis asi see on ja annavad oma lauatelefoni nr, mis paneb ikka täitsa muigama ja peab hakkama isikukoodi küsima. Veel 9% juhtudel ei mäletata seda ning on siis veel allesjäänud 1% kliente kes saavad hästi hakkama.

Inimesed ei suuda isegi oma isikukoodi selgeks teha, mis siis loota et nad veel mingit parooli/kliendi nr pähe tuubivad.
Aga kõige rohkem meeldivad need inimesed kes hakkavad karjuma, et isikukoodi ei ütle telefoni teel kuna seaduse järgi seda ei tohi teha, salasõna nad ei soovi mingil juhul teha ning kliendi nr. nad ei taha kuuldagi ega raatsi seda otsida vaid soovivad teha muudatusi tel.nr või aadressi järgi.. turvalisuse tipp thumbs_up.gif


dohc-48v12 kirjutas:
Ka mitte ei saanud eloni iseteeninduses ühte haldava isiku andmeid lisada ?

Volitatud isikuid saab jah lisada nii iseteeninduses kui ka esindustes ning võib ka üle ühe.

dohc-48v12 kirjutas:
Ja ise ei saa helistada, pole minu nimel ühendus icon_wink.gif


Tuleb õigele numbrile helistada siis icon_biggrin.gif 165 tõesti saadab su pikalt, aga tehniline tugi 90% juhtudest aitab aadressi (, lauatel. nr) ja kliendi nime alusel. Isikukoodi/kliendi nr vaja tavaliselt ainult siis kui tahad seal pordid avada, ei mäleta digiboksi pin koodi jne. Aga kui lihtsalt tehniline tõrge, siis kindlasti aidatakse ka niisama, neil tähtis teenus korda saada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:00:22 vasta tsitaadiga

Clover, See lauatelefoni numbri küsimine nende poolt helistamisel on porno. Krt ma ei kasutagi seda fossiili - pole kunagi kasutanud alates Elioni tellimisest mis praeguses elukohas oli ~5 aastat tagasi.
Pidin kõne ära katkestama ja lepingu üles otsima, et saaks klienditeenindusega üldse rääkida thumbs_down.gif . Aga kui ma poleks kodus üldse olnud?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:16:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Clover, See lauatelefoni numbri küsimine nende poolt helistamisel on porno. Krt ma ei kasutagi seda fossiili - pole kunagi kasutanud alates Elioni tellimisest mis praeguses elukohas oli ~5 aastat tagasi.
Pidin kõne ära katkestama ja lepingu üles otsima, et saaks klienditeenindusega üldse rääkida thumbs_down.gif . Aga kui ma poleks kodus üldse olnud?


Kui ei kasuta lauatelefoni siis loomulikult ütle aadress, lihtsalt sinu ühendus ju vaja üles otsida, mis sa arvad mis on kiirem, kas sisestada 7 numbrit ja leida laua.tel järgi või valida maakond, linn/vald, tänav/küla, maja nr, konteri nr ja siis sinu andmed ees? Lauatel. nr küsitakse sinu enda jaoks asjade kiirendamiseks.
Keegi ei keela ka tehnilisele toele isikukoodi/kliendi nr. öelda, lihtsalt seal tavaliselt pole vaja kuna teenuse detailidesse ei laskuta, tegeletakse ainult liini tehniliste andmetega. Tel.nr /aadress /nimi küsitakse vaid selleks et ühendus üles otsida + veel mingi infokild et kontrollida kas lahti said tehtud ikka õiged andmed (äkki ütlemisel eksisid numbriga või korteriga..ära arva et pole inimesi kes ei tea oma korteri nr..).

Teeninduse toes on aga asi juba teine, kõik küsimused käivad juba konkreetse kliendi valitud teenustest ja tema andmetest, seepärast seal ei saa ilma isikukoodi/salasõna/kliendi numbrita kellegi andmeid avada mis on tingitud andmekaitseseadusest. Vähemalt sellinegi kaitse, kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks, isikukood on aga natukenegi turvalisem, seda päris igalühele ei ole teada. Seepärast nt polegi Elioni arve peal ei isikukoodi ega kliendi numbrit (kuigi pidevalt eeldatakse et peab olema), kuna arve võib vabalt tulla näiteks üürnikule. See, et isikukood üürilepingus on.. no see pole enam Elioni süü, keegi pole keelanud teha salasõna.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.03.2012 23:25:04 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
...kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks...

Miks porr kiusamine peaks olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2012 23:31:40 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Clover kirjutas:
...kui saaks aadressi järgi lihtsalt siis võiks rahumeeli kõikidele maja naabritele porri päevad läbi tellida nende kiusamiseks...

Miks porr kiusamine peaks olema?



Naabrimees avastab teleka ekraani peal porri, hakkab meeldima, siis näeb selle hinda ja saab aru et ei suuda seda endale lubada ning paneb kinni, ise aga veel pool aastat hiljem endamisi mõtleb et oleks tahtnud edasi vaadata. Kiusamine.

Porr peaks vist olema kõige tellitavam teemapakett Elionis.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxkala
HV kasutaja
yxkala

liitunud: 14.06.2011




sõnum 20.03.2012 02:57:00 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kes see debiil endale porri tellib LOL internet on ju tasuta porri otsast otsani täis, löö ainult oma fantaasia otsingusse ja tuld icon_biggrin.gif

BTW Kunagi oli üks kaval nipp kuidas porri ja muid teemapakette tasuta sai aga see VIST enam ei toimi icon_razz.gif (erinevate boxide, vaatajakohtade ja teenusepiirangutega sõrmkübara mängu mängides)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:02:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pordimehed - upnp ikka maha kistud?
Ruuteril tulemüür mis seisus?

Seal sai minumeelest tulemüüri nii karmiks keerata, et võisid porte avada palju soovid, läbi ei lasknud.


UPnP keerasin nüüd maha, Extended Security samuti. Ruuteril on tulemüür ka välja lülitatud. Tegin tagatipuks paar restarti ka, kuid ei midagi - ühestki pordist ei tule midagi läbi. Mõistus on otsas. Soft on peal 8.2.3.A. Ehk peaks seda uuendama?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2012 20:41:55 vasta tsitaadiga

Mis värk selle UPnP-ga siis on? Paljud mänguarendajad ise ütlevad, et see peaks sees olema, et nende MP poolt mängida. Siin öeldakse vastupidi, et porte lahti saada vms Open NAT oleks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 393, 394, 395 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.