Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001




sõnum 24.01.2012 12:18:42 vasta tsitaadiga

Ketta peal on kirjas amprid pinge kohta, sealt saab arvutada, käivitamisel võtab tavaliselt hetkeliselt tublisti rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 24.01.2012 12:50:06 vasta tsitaadiga

Selge, per ketas ca 10W (2006 toodetud raptori puhul, 1. mis kätte juhtus).
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001




sõnum 24.01.2012 14:11:12 vasta tsitaadiga

liitsid 5 ja 12 v w kokku? Üllatavalt vähe.
Pole hetkel ühtegi lahtist ketast käepärast, et vaadata, aga jah võimsustarve on märgatavalt alla tulnud võrreldes varasemaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.01.2012 14:31:15 vasta tsitaadiga

Synology DS411+II (4-bay, Dual Core Atom D525 1.8GHz, DDR2 1GB):
> Power Consumption : 41.8W (Access); 16.5W(HDD Hibernation)
> Power consumption is measured when fully loaded with Western Digital 3TB WD30EZRS hard drive(s).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2012 18:16:03 vasta tsitaadiga

WD Caviar Black ~8.5W
WD Caviar Green ~6W

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 25.01.2012 13:41:51 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Palju üks tavaline 7200rpm HDD üldse voolu võtab?

Raskekahur ehk massiivne 5 platteriga 7200rpm 3TB Hitachi (7K3000 seeria mudelid 0F12450 ja 0F12456):

standby = 0.9W
sleep = 0.9W
idle(lowRPM) = 4.6W
idle(unload) = 5.6W
idle = 6.8W
read/write = 8.8W (Deskstar) / 11.3W (Ultrastar)
startup = 1.2A (5V) + 2.0A (12V) = max 30W (mõne sekundi kestel pärast ketta käivitamist)

NB! Ketta enda peal labelil olevaid amprite numbreid ärge vaadake, need on kõikidel täiesti suvalised pandud. Korrektsed numbrid on insenertehnilistes spetsifikatsioonides (OEM specs).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 25.01.2012 14:06:01 vasta tsitaadiga

WAV, väärt info thumbs_up.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2012 14:30:49 vasta tsitaadiga

WD mõningate ketaste kohta leiate
http://www.wdc.com/wdproducts/library/SpecSheet/ENG/2879-701229.pdf
http://www.wdc.com/wdproducts/library/SpecSheet/ENG/2879-701277.pdf
http://static.highspeedbackbone.net/pdf/WD-Caviar-Black-Datasheet.pdf

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 23.02.2012 00:55:03 vasta tsitaadiga

Minu htpc masin algmaterjal on hetkel selline.


Prose olemas AMD Mobile Sempron 2800+ – SMS2800BQX3LF (Socket 754 - 25W)

Emaplaat olemas (võiks olla R2.0 aga hetkel tavaline, uuemal parem int heli)
AsRock K8NF4G-SATA2 http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=K8NF4G-SATA2

Prose jahutus + backplate olemas (natuke valjusti vuhab aga küll muudab vaiksemaks või asendab ventilaatori)
K8 CoolerMaster Hiper MC ECC-00126-01

Videokaart planeeritud selline (integreeritud graafika hd asjadega arvatavasti toime ei tule, ainult vga out ka)
HD5450 512MB Slilent (19W)
Tean, et linux-i all geforce parem aga nvidia samas tarbib ka rohkem. Kas ATi saab linux all korralikult toimima (xbmc, openelec, geexbox-i laatsetega)? Ati + windows dxva-ga igaljuhu töötab hästi.

Usb või hdd?
Kas panna suurem usb pulk või mingi 2.5 - 3.5ne hdd? Testiks proovisin ja os jookseb ka otse usb-lt käima hetkel icon_smile.gif

Bluray rom (vanemast ajast juba) + suht väike matx korpus koos psu-ga olemas.

Pult olemas, uuem mce (dell logo, reaalselt microsoft mce)
http://ecx.images-amazon.com/images/I/415Ch3m6XqL._SS500_.jpg


NB! Hetkel puudu veel I/O kate korpusele icon_sad.gif, kui kellelgi see olemas ja kasutust ei leia siis võtaks hea meelega icon_smile.gif
Tasub ehk eraldi helikaart panna või ei (pole kindel, et see int heli suudab läbi hdmi minna)?

Head soovitused oleks igati abiks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anim
HV kasutaja
anim

liitunud: 19.05.2005




sõnum 23.02.2012 10:16:59 vasta tsitaadiga

Minu HTPC = Linux + XBMC
Integreeritud heli suudab küll läbi HDMI minna - tean omast käest icon_wink.gif
Mul on küll nvidia kaart, aga ei usu, et suurt vahet on. Veits jama oli küll mõlema audio (HDMI + int. analoog) korraga aktiivseks saamisega, aga see tuli pigem enda oskamatusest.
PS
analoogi tahtsin saada klappidele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 23.02.2012 10:26:07 vasta tsitaadiga

anim kirjutas:

Integreeritud heli suudab küll läbi HDMI minna - tean omast käest icon_wink.gif


hd audio kindlasti töötab aga kas ka ac97 heli?
Viimased realtek driverid: http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2012 10:32:15 vasta tsitaadiga

ATI / AMD kaartide osas soovitan proovida viimast XBMCfreak või openelec daily.t. Nendega võiks ATI/AMD kaart ilusti toimida. Väikse nokkimisega tõenäoliselt ka HDMI.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 27.02.2012 10:20:22 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
ATI / AMD kaartide osas soovitan proovida viimast XBMCfreak või openelec daily.t. Nendega võiks ATI/AMD kaart ilusti toimida. Väikse nokkimisega tõenäoliselt ka HDMI.


OpenELEC Generic Stable 1.0.2 töötab korralikult hd6570-ga läbi hdmi. 720p juures cpu 15-25% kasutuses. Ka realtek alc850 ac97 int heli töötab läbi hdmi sellega, mina igatahes rahul thumbs_up.gif. Tegelt 720p töötas ka int graafikaga ka aga prose kasutus 70-90 juures ja vga ei sobi kuidagi minu tv-ga. Isegi mce pult töötas esimesest korrast alates icon_smile.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--IN--
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011




sõnum 29.02.2012 15:22:18 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Mõtlesin,et teen ühe nn klientpluginate tuturiali kahh,miskipärast meenus mulle hommikul,kui palju peavalu see mulle endale algul põhjustas.

Kus kandist ja mis õngega peaks püüdma sellist kala, et algselt korralikult töötand ja kõiki tellitud kanaleid näidnud süsteem
äkki enam ei näita kõiki kanaleid. Praegu on raske tuvastada mis hetkel toimimast lakkas, sest maksulisi kanaleid vaatan harva
ja enamasti oli mittenäitamise põhjus kaardiuuenduse puudumises.
Kui kaart sai Starmani tuunerisse sisse topitud siis näitas jälle, see muidugi teada teema. Praegu on aga seis selline,
et kodeeritud kanalitest näitab ainult seitset, kanal 11 ja kanal 12. Ülejäänud kanalid on ilma helita ja musta ekraaniga.
Mingit viga ei anna, lihtsalt pilti pole. Avastasin, et 29.novembril eelmisel aastal toimus Pärnu saatjas kandesageduse muutus, võimalik et minu
probleem sai alguse sellest hetkest, kuid kindel ei ole. Ei osaka enam ise midagi kontrollida ega näppida.
Igaks juhuks mainin,et sama kaart Starmani vastuvõtjas näitab kõiki kanaleid.
Pilti vaatan MediaPortaliga, OSCAM'i ja MDAPI plugina vahendusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 07.03.2012 02:03:59 vasta tsitaadiga

--IN-- kirjutas:
rbr kirjutas:
Mõtlesin,et teen ühe nn klientpluginate tuturiali kahh,miskipärast meenus mulle hommikul,kui palju peavalu see mulle endale algul põhjustas.

Kus kandist ja mis õngega peaks püüdma sellist kala, et algselt korralikult töötand ja kõiki tellitud kanaleid näidnud süsteem
äkki enam ei näita kõiki kanaleid. Praegu on raske tuvastada mis hetkel toimimast lakkas, sest maksulisi kanaleid vaatan harva
ja enamasti oli mittenäitamise põhjus kaardiuuenduse puudumises.
Kui kaart sai Starmani tuunerisse sisse topitud siis näitas jälle, see muidugi teada teema. Praegu on aga seis selline,
et kodeeritud kanalitest näitab ainult seitset, kanal 11 ja kanal 12. Ülejäänud kanalid on ilma helita ja musta ekraaniga.
Mingit viga ei anna, lihtsalt pilti pole. Avastasin, et 29.novembril eelmisel aastal toimus Pärnu saatjas kandesageduse muutus, võimalik et minu
probleem sai alguse sellest hetkest, kuid kindel ei ole. Ei osaka enam ise midagi kontrollida ega näppida.
Igaks juhuks mainin,et sama kaart Starmani vastuvõtjas näitab kõiki kanaleid.
Pilti vaatan MediaPortaliga, OSCAM'i ja MDAPI plugina vahendusel.


Kahjuks ei oska mina hetkel muud kommentaari lisada,kui hetkel on omal ala sama keiss,pooled kanalid mis peaks töötama ei tööta.Pilti teeb dvbdream+acamd.Teises masinas ei ole veel proovida saanud,seal on dvbviewer+wincsc aga katsetus on lähiajal plaanis.Samas tean selli sama kaardi otsast dvbviewer+acamd ja toimib nii nagu peab.Üle webaccessi oscami vaadates väidab see nagu sulakulda,et võti leiti ja teele saadeti,kuid mida pole on pilt.Sellest pole ka kuulda olnud,et starman boxe ja kaarte paaritama oleks hakanud,oleks see nii ajaks oscam jonni nii mis hirmus.
Võid veel proovida oscami uuendamist,viimaseid builde nagu seeni peale vihma saab siit http://tekreaders.com/blog/oscam/oscam-windows/ lae exe alla ja vaheta see lihtsalt olemasoleva vastu välja,vanast tee igaksjuhuks copy ka kuskile,ma korra lasin nii kõik ebastabiilse reliisiga vasta taevast icon_biggrin.gif
Acamdi võid proovida näiteks veel.
Veel üks asi mida võid kontrollida on see,et ega need starmanlased sulle zuumtv pakettide tulekuga mingit säästupaketti automaatselt ei tekitanud.
Rohkem ei suuda ma hetkel midagi välja genereerida kahjuks,aga kui mind peaks edu saatma valgustan teisigi.

Edit 07.03.
Nii,mina sain oma mustale pildile jälile,puhas koodekite kala,kui lasin kanalil olla 1-2 minutit hakkas isegi mingit pilti tulema.Lasin vanad k-lite koodekid maha ja selga ffdshow uusima codeci ja asi ok,ennem kasutas mingeid mikisofti koodekeid millegipärast.Probleem lahenes erinevate pleieritega. thumbs_up.gif Töötavad dvbviewer,progdvb,dvbdream ja pluginaks acamd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2012 22:08:50 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi siis vabanemas üks DVB-C tv-tuuner mis toimib ka edukalt linuxi all. Täpsem inf privas.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--IN--
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011




sõnum 25.03.2012 19:32:02 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
--IN-- kirjutas:

Praegu on aga seis selline, et kodeeritud kanalitest näitab ainult seitset, kanal 11 ja kanal 12.
Ülejäänud kanalid on ilma helita ja musta ekraaniga.
Igaks juhuks mainin, et sama kaart Starmani vastuvõtjas näitab kõiki kanaleid.
Pilti vaatan MediaPortaliga, OSCAM'i ja MDAPI plugina vahendusel.


Veel üks asi mida võid kontrollida on see, et ega need starmanlased sulle zuumtv pakettide tulekuga mingit
säästupaketti automaatselt ei tekitanud.

Edit 07.03.
Nii, mina sain oma mustale pildile jälile, puhas koodekite kala
Lasin vanad k-lite koodekid maha ja selga ffdshow uusima codeci ja asi ok


Pole olnud aega vahepeal asjaga tegeleda, nüüd uurisin põhjalikumalt.
Satarmani Zuumtv paketid tulid mulle uudiseks, see andis tõuke kontrolida täpselt milliseid kanaleid ma näen.
Seis selline et näen kõiki neid 5€ paketi kaneleid, ainukeseks erandiks on multimania,
seda kõige odavamas paketis ei ole, kuid mina näen ikkagi. Samas raha otsekorraldusega võetakse keskmise
paketi eest (ehk siis 7€), aga zuumbox ise näitab kõiki kanaleid, peale hustleri, mida ta ei peagi näitama.

Seega, kui poleks seda mustrist välja langevat multimania kanalit, võiks arvata et minu id-kaardilugejaga süsteem
on kuidagi konfis kinni just selle säästupaketi peal, aga kuidas siis multimania läbi tuleb?

Oscami uuesndasin, ffdshow uuendasin, abi ei saanud.
On's veel mõnel häid mõtteid?


--
--Ilmar--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 10.06.2012 17:07:30 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Ega see mingi kunsttükk ei ole,lae alla oscam windows based server,saad selle siit ja see on valmis konfitud lugema starmani kaarti http://www.upload.ee/files/1292502/Oscam2.rar.html ...
see oscami asi ei ole enam upload.ee-s, sisaldas see ka töötavat CS confi?
rbr kirjutas:
[... Edit 07.03. .... Nii,mina sain oma mustale pildile jälile,puhas koodekite kala, ...
Kanalite ees lukud rohelised, aga pilti ei andnud, kas nii?

http://streamboard.gmc.to/wbb2/portal.php ei saatnud mulle registreerimise kinnitusmaili

tean, et kogu see CS-imine vajab süvenemist ja järjekindlust ... täna aga ei ole neid kodus
keegi viitsib appi tulla?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2012 21:27:00 vasta tsitaadiga

Tere,

kas keegi oskab öelda, kuidas XBMC 'l käib filmide lisamine, liigutasin need uuele kettale ja nüüd enam ei näita ja mina aru ei saa enam kuidas see käib, vanast kaustast lahti pole võimalik ka saada vähemasti DEL klahvi vajutamine XBMC all ei aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.06.2012 21:34:48 vasta tsitaadiga

xbmc meedia management on paras perverssus, lisaks sõltub see mingite detailide osas veel kasutatavast skinnist ka... icon_sad.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.06.2012 22:41:57 vasta tsitaadiga

XBMC asemel soovitaks soojalt PLEX'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.06.2012 23:32:12 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
XBMC asemel soovitaks soojalt PLEX'i.


Ise kasutaks PLEX jaoks Londiste iseloomustust icon_rolleyes.gif .
Minu jaoks ei toiminud see kusagilt otsast. XBMC aga toimetab vaat et iseseisvalt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 27.06.2012 23:58:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mikk36 kirjutas:
XBMC asemel soovitaks soojalt PLEX'i.


Ise kasutaks PLEX jaoks Londiste iseloomustust icon_rolleyes.gif .
Minu jaoks ei toiminud see kusagilt otsast. XBMC aga toimetab vaat et iseseisvalt.


Plex-i sai just proovitud ja ei meeldinud ning kiilus kinni windows 7 all, sulgesin ja proovisin uuesti, sama jant.
Tegelt kõik järgnevad on xbmc põhjal: geexbox 2, openelec, plex (võimalik, et veel neid).
Xbmc töötab sama masina peal korralikult.

Xbmc vs Plex
http://xbmc.tumblr.com/post/8890700647/plex-and-xbmc-differences
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.06.2012 01:05:37 vasta tsitaadiga

Ise Win7 (nii 32 kui 64) all kui ka Win8 all Plexi edukalt kasutanud, ei mingeid eelnimetatud probleeme icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2012 00:09:26 vasta tsitaadiga

No sattusin XBMC'l veel ühe huvitav asja otsa ja mina aru ei saa mida teha. Nimelt vajutan Weather ja enter ja siis ta käsib valida location (mida on ainult üks meelega pandud) ja kui enter vajutan ei juhtu midagi. Ühesõnaga nagu WTF see tegema peaks? Skin on Aeon MQ 3. Kas keegi on omale Raadio feedid ka tööle saanud normaalselt sedasi, et väga menüüdes tuulama ei peaks. Tegin Küll pea menüüs eraldi RADIO nupu aga sealt ei sa määrata, et ta ainult mu lemmikuid jooksutab see laeb kõik. Üleüldse on see seadistamine paras piin, teed muudatuse siis vaatad ringi, mis juhtus ja kas üldse saad aru, mis juhtus. Ühesõnaga valikud on head aga miski hint võiks olla või text nende kohta veelparm pilt, et mida üks või teine asi teeb. Osad asjad olen juba ära kaodanud ja ei mõika tagasi panna enam icon_razz.gif suhtkoht terendab re-install, mis näitab seda, et ei ole normaalselt see asi ülesse ehitatud. Kuid jah välimus on vinge ja nobe on ka asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  [Projekt] DIY: Multimeediakeskuse ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.