Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 10.02.2012 16:56:43 vasta tsitaadiga

Ansip tegi korraliku karuteene endale ning arvatavasti tulevad ka protestima need, kes on lihtsalt ansipi vastu
http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/askur-alas-ansip-alustas-soda-mida-ei-saa-voita.d?id=63902109

Aga siin on lõpuks toodud välja puust ja punaseks, miks pole ACTA hea -
ACTA-ga ei ole mõtet kiirustada, sest
a) asi pole lõpuni läbi mõeldud
b) menetlus on olnud varjatud ja avalikkuse jaoks läbi seedimata
c) muusika ja filmide kopeerimise probleemi puhul on potentsiaalne mõju isikuvabadustele ebaproportsionaalselt suur
d) ühiskondlik kasu ACTA-st on ebaproportsionaalselt väike, sest enamik oletatavast kasust läheb väikese hulga tegijate kätte, kes produtseerivad marginaalse osa innovatsioonist.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 10.02.2012 17:35:31 vasta tsitaadiga

Postimees.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007




sõnum 10.02.2012 18:01:49 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Postimees.ee...


Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 10.02.2012 18:05:15 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
real kirjutas:
Postimees.ee...


Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks? icon_biggrin.gif


Ei arva. Jah hääli on nüüdseks 5,9 % icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 10.02.2012 18:59:59 vasta tsitaadiga

Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 10.02.2012 19:16:16 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata.


icon_lol.gif Hea loogika ikka inimestel. Eestis on rohkem kui 2000 piraati. Samas, pole Eestis näinud ÜHTEGI piraati, neid võib kohata seal kuskil Somaalia kandis...

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.02.2012 19:26:30 vasta tsitaadiga

Aah, ma usun, et pole olemas ühtegi raadiojaama mis ei unistaks täisdigitaalseks muutumisest, seetähendab et on on krüptitud leviga ja muutub kuulatavaks vaid digitaalse raadioga millel on kuulajakaart nagu kunagi oli sateliittelevisioonil.
tagasi üles
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.02.2012 19:38:41 vasta tsitaadiga

Elan teile kuutsemäel kaasa. Pange need taunikust poliitikud mõistma mida nad teevad oma valikutega... Ansip räägib sellist möga suust välja, et anna olla... ta üldse arvutit oskab kasutada??? Peaks ka otsuseid langetama asjadele millest ma absull midagi ei tea thumbs_up.gif ja siis mõnitaks riigi rahvast lollideks kui mu otsusele vastu vaidlema hakatakse.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 10.02.2012 19:39:51 vasta tsitaadiga

Kas HV aktivistid on juba Kapo käest sõnad peale saanud? See pidi suht standard olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 10.02.2012 19:55:07 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
aga kõrvaltvaatajatele see nii ju ei paista?
Aga valge mask, eriti kui neid rohkem kui paar-kolm on, hakkab igal juhul silma, eriti siis kui tegu inimestega kes ei teagi, et mingi protest käimas. Vanurid ja IT-kauged inimesed ja turistid ja igasugused muud tegelased, kes mööda minnes mõtleksid stiilis "Vau, Vabaduse plats nii populaarseks muutunud" ja/või "Noored ajavad ikka seda tasuta bussi ja ülikooli värki taga? Et nad ka ei väsi..." icon_wink.gif
Lisaks: kui keegi küsima juhtub, siis saab otse vastata, et et tehta maskeraadi vaid ühinetakse vendade- ja õdedega kes üle kogu maailma sama asja vastu meelt avaldavad.

_________________
IMO & GPLed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 19:58:18 vasta tsitaadiga

Keegi võiks pealkirja kirjutada, et Tartus toimub ka selline üritus... Ise lähen ka kindlasti kohale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 20:12:26 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Loodame, et vähemalt pooled kirja pannud inimestest kohale tulevad ja ka endale asja enne natuke selgeks teevad. Muidu saame õhtul uudistest vaadata kuidas reporter küsib mille vastu te protestite ja vastuseks tuleb "mõh" nagu enamus Kesikute rahvaüritustel.



Loota tuleb, teatavasti sureb lootus viimasena... icon_exclaim.gif

See ebakompetentsus ei avaldu tehtud intervjuudest ainult mitte "kesikumassil" vaid üks kõik millisel valdavalt töölisklassi, pensionäride, õpilasklassi/tudengite vms. sihtgruppidel. Miks see nii alati on: Sest kaameramees ja reporter lähevad reeglina intervjueerima inimesi, kes ennast kindlalt ei tunne ja näevad välja kudagi kahtlased, olgu selleks põhjuseks siis ebakaine olek, narkouim või mõni muu silmapaistev faktor ning sellega kaasnev puue. Kui protestiaktsiooni tahetakse näidata avalikus meedias halvas valguses, siis ainult sellised "mõh" sõnumiga intervjuud eetrisse pääsevadki, sellest tuleks aru saada. Enamik siinsetest ja üleüldisest EV noorte hulgast ei kujutagi ette, milline peaks olema eeskujulik ja sihtmärki taotlev protestimiiting, ennekõike tahetakse kokku tulla pulli tegema, alkot tarbima ja räuskama- kuid sellistel juhtudel jätate endast väga imbetsilli mulje ja seda ei jäta herr unzip avalikult välja ütlemata!
Seega mõelge hoolega, kellena välja paistate, mida avalikult meediamikrite ees välja ütlete jne.
Tegelikku ACTA vastase protestimiitingutele tuleva rahva hulka ei tea keegi veel, see FB tagasiside ja nn. kirja pannute hulk võib osutada kardinaalselt erinevaks tegeliku kohale tulejate arvuga, kuna pooled kaasmaalased kuulsid 11. veebruari EI ACTA`le protestiaktsioonist alles täna ja eile ERR uudiste kaudu.
Kõige selle organiseerimisega on jäädud hiljapeale ja seda sai telefonitsi EIK pressiesindajale hommikul öeldud ka, nende kodulehel ei ole veel siiani üleval täpset ajakava meeleavalduse sisust, kes astuvad kõnepulti, mis teemadel, milliseid nõudeid oleks soovitav meeleavaldusele tulevatel inimestel täita jne. Peaasi kui asjad per**e ei lähe sedasi...

Mina igatahes pakkisin suurema rulli fooliumpaberit, fooliumteibi, musta majapidamisteibi, kottidega ACTA seemned ja ruupori kotti. Viimane siis juhuks kui helivõimendus alt peaks külmaga vedama, loodan muidugi, et seda ei juhtu. Paar ACTA vastast silti riputan ka kaela nööriga, suuri loosungeid ei ole millestki teha kahjuks.
Teen ettepaneku homme Tartu raekojaplatsile tulevatele AHV`idele ühineda üheks suuremaks protestimeeskonnaks, selleks, et oleksite äratuntavamad suure rahvamassi sees, pange HV nänn selga, kaela või kätte. Kui homme Ülenurmel ootav politseipatrull mind linna laseb, siis kohtume ACTA vastasel meeleavaldusel!

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Arvutite hooldus ja remont Lõuna- Eestis, Itimiis OÜ
Link: https://www.facebook.com/pages/Osa%C3%BChing-ITIMIIS-P%C3%B5lva/768165989865404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 10.02.2012 20:26:04 vasta tsitaadiga

http://zapatopi.net/afdb/build.html - keegi saatis mulle asjaliku lingi, juhul kui ma homme ikka Tartusse jõuan
(kuidas teha fooliummütsi) icon_biggrin.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2012 21:11:53 vasta tsitaadiga

Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.

Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004




sõnum 10.02.2012 21:15:01 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Järelikult on aju juba ära kiibistatud ja ainult üks programm töötab seal icon_smile.gif

_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 10.02.2012 22:03:49 vasta tsitaadiga

Tuleks ka aga loksun samal ajal laevas Tallinna poole alles icon_confused.gif

Igaljuhul loodan et saate hulga rahvast Tallinnasse ja Tartusse. beer_yum.gif

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002




sõnum 10.02.2012 22:08:25 vasta tsitaadiga

Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 10.02.2012 22:59:07 vasta tsitaadiga

Loodetavasti ei rooma keegi mingi pede sildiga "ACTA maha, tahan saada taha!" kohale. Aga juhtviidad, et see liikus Vabadusele on küll tähtsad eriti arvestades mis massiga peab arvestama.

EDIT: Ah FBs kirjas ka, et tehakse juhtviidad.


viimati muutis pkwild618 10.02.2012 23:09:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 10.02.2012 23:06:18 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.


Ideid
link

http://theshitstorm.com/2012/01/29/european-parliament-rapporteur-quits-in-acta-protest/

http://endthelie.com/wp-content/uploads/2012/01/Stop-ACTA-protest.jpg
http://c1.dmlimg.com/2e5c93fc5fcb277c88837e18ff8cc04557799bce01c2b04b9b244bcdd5181e0d.jpg

link

http://thedirtylowdown.files.wordpress.com/2012/01/swiss-anti-acta-activists.jpg?w=614

http://www.praguepost.com/pictures/1-20120208-12097-8269-pic.jpg

http://wagingnonviolence.org/wp-content/uploads/2011/12/800_russian_protest_sign_ap_111218.jpg

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2012 23:17:34 vasta tsitaadiga

Guy Fawkesi maski keegi Eestis müüb? Sooviks Tartus osta.

Paber 3D mask on teine alternatiiv, kuid siiski õige mask oleks ikka ehedam. Andke märku PSi või siia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 10.02.2012 23:27:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.

Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole.


Nojah, tundub, et vend on stabiilselt päris korraliku paugu all.

Homme Tartus kohal. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 10.02.2012 23:40:29 vasta tsitaadiga

Ilmselt proovis noorte mõistmise eesmärgil keelatud ained ära. Nende mõju all taolise jutu ajamine ei ole eriti märkimisväärne saavutus icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 10.02.2012 23:57:25 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.


Talvine aeg, lumelabidas suht igapäevane abimees.
Ise mõtlesin võtta oranzi värvi plastmassist lumelabida, kuhu sõnum kirjutada musta värvi veekindla markeriga - peaks hästi välja paistma ja olema ajakohane.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003




sõnum 11.02.2012 00:01:13 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab plakateid teha, siis suurte plakatite väljatrükkimine isegi A4 printeris on lihtsamast lihtsam. Kõige kiirem moodus on otsida sobiv pilt, minna veebilehele http://www.blockposters.com/ ning laadida pilt sinna üles, valida kui suurt (kui mitmest tükist) plagu on vaja ja lõpuks laadida alla tekkinud pdf. Selle printimine on juba triviaalne.
Samaks otstarbeks on ka arvutisse installitavad proged, Linuxi all näiteks posterazor, samasuguseid on ka Windowsi alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2012 03:30:01 vasta tsitaadiga

Kaval lüke politsei poolt viimasel päeval kohamuutust "soovitada".
Pole viga, olen kohal seal kus vaja icon_smile.gif *röh-röh*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, CISPA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.