|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
10.02.2012 00:40:13
|
|
|
| softis kirjutas: |
Eino niisama avalikku koosolekut on neil nagunii kohustus jälgida.
Ma viitasin rohkem sellele, et mingi märulibussid nüüd vaevalt nurgataga seisma hakkavad. |
Nurga tagant näha ei hakka nad ehk olema aga kõrgendatud valmisolekus on nad kohe kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
10.02.2012 07:47:21
|
|
|
| real kirjutas: |
| Anonymous maski point on ikkagi see, kui valitsus petab/salatseb rahva ees, siis miks peaksid kodanikud enda nägu näitama vms... ala meie hakkame ka siis enda õiget mina varjama. |
Vaata, asi selles ongi, et KUI legend juurde rääkida, siis saab aru, miks nägusi varjate. Aga need, kes pole legendi kuulnud/näinud arvavad, et netipiraadid tulid mässu tõstma. Suu kinni teipides võib mõni arvata, et keegi niikuinii ei kuula, sellepärast ka suud kinni, või tsenseeritakse niikuinii jne jne.... Nägu peites jääb ikkagi vaid üks mõte...
| klf kirjutas: |
Mõni plakatiidee oleks ka oodatud.
Ruuduke laulupeo vihikust, noodid ja tekst, punane rist üle nende.
Gigantne Ansipi näolapiga dildo, kus kirjutet "Ansip majandusabi korras Kreekasse!"
*cough* tuleb vast sündsuse piiridesse jääda.
veel:
Pildil käerauad, all kiri: "Kõigest Instrument" |
tööjuures kolleegidega sai ka arutatud, neid hüüdlauseid, mida röökima hakatakse (neid võib ka plakatiteks kirjutada).
"ACTA maha, Savietsile taha!"
"Tihastele pekki! ACTA, mida hekki?"
| parasitego kirjutas: |
| Lihtsalt ääremärkuseks, kuna Sinu mõttekäik pole seda päris kinni püüdnud: Guy Fawkes (isevalmistatud) maski mõte on sümboolselt vihjata sellele, et tegelikkuses Warner (või kes iganes õigusi sellele kaubamärgile omab) eeldab selle kasutamise eest nö hüvitist. |
see läheb juba eriti deep'iks... Protestide eesmärk on just konkreetsus ja ühtpidi tõlgendamine... On se protesteerimine või karneval?
Kellel on FB, siis siin näide plakatitest: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.107649952694462.6896.100003483732566&type=3
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
10.02.2012 11:01:57
|
|
|
Läheks ka Pärnust Tallinna, aga üksinda läheb liiga kalliks.
Mul 4-kohaline sõiduauto, tahab keegi kaasa tulla, jagaksime kütusearvet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
10.02.2012 12:19:39
|
|
|
| tsitaat: |
Eesti Politsei võttis just ühendust.
Tunti muret et Islandi Väljakule ei mahu 2000 inimest.
Seetõttu registreeriti ka üritus ümber Vabaduse Väljakule!
Islandi Väljakule on plaanis teavitavaid plakateid, aga kõige õigem oleks kui LEVITAKSITE INFOT!  |
Ürituse FB lehel kommentaar ning ürituse kirjelduses ka muutus toimunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deentse
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2009
|
10.02.2012 12:24:11
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| tsitaat: |
Eesti Politsei võttis just ühendust.
Tunti muret et Islandi Väljakule ei mahu 2000 inimest.
Seetõttu registreeriti ka üritus ümber Vabaduse Väljakule!
Islandi Väljakule on plaanis teavitavaid plakateid, aga kõige õigem oleks kui LEVITAKSITE INFOT!  |
|
Iseenesest sobib Vabaduse väljak nimeliselt ka paremini
Autorikaitsjad tunnistavad siin ilusti, et meil kõik vajaminevad seadused olemas. Link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.02.2012 12:44:26
|
|
|
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2012 12:45:44
|
|
|
kaugel need üksteisest on siis?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
10.02.2012 12:56:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| kaugel need üksteisest on siis? |
700m
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2012 13:00:05
|
|
|
asi see sellise ilusa ilmaga jalutada on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.02.2012 13:04:57
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
asi see sellise ilusa ilmaga jalutada on  |
Segadust tekitab ikka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.02.2012 13:10:19
|
|
|
kes nad?
ise seisa sinna keset platsi ja hoia juhendavat plakatit püha ürituse nimel
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
10.02.2012 13:12:10
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule  |
Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
10.02.2012 13:12:33
|
|
|
| Ansipil vist seekord pole koeri kusagilt võtta. Läheb parem ära ämma juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.02.2012 14:20:25
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| real kirjutas: |
| Anonymous maski point on ikkagi see, kui valitsus petab/salatseb rahva ees, siis miks peaksid kodanikud enda nägu näitama vms... ala meie hakkame ka siis enda õiget mina varjama. |
Vaata, asi selles ongi, et KUI legend juurde rääkida, siis saab aru, miks nägusi varjate. Aga need, kes pole legendi kuulnud/näinud arvavad, et netipiraadid tulid mässu tõstma. Suu kinni teipides võib mõni arvata, et keegi niikuinii ei kuula, sellepärast ka suud kinni, või tsenseeritakse niikuinii jne jne.... Nägu peites jääb ikkagi vaid üks mõte... |
Koolis õpetati, et Fawkesi tegevused olid tõestisündinud, mitte pelgad legendid. Aga konkreetselt see mask, mis V for Vendetta koomiksis, hiljem filmis populariseeriti on tänaseks sümbol netikaakidest, kes arvavad et 4chan on hästi äge illegaalne underground mastermindide koobas. Ja muidugi nad arvavad et Fawkes oli see kutt sealt ühest filmist võimidagi. Lisaks piraadid, muidugi.
Siiralt loodan, et kedagi selle maskiga seal näha ei ole. Olgem vähe täiskasvanulikumad kui teistes riikides nähtud meeleavaldajad ja ärme torma kohe kõiki teisi ahvima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.02.2012 14:45:07
|
|
|
ArturTT, homme tuleme järgi sulle.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
10.02.2012 15:21:25
|
|
|
näoraamatus on veel võibolla aga homme olen kindlasti platsis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.02.2012 15:21:46
|
|
|
| maxtor1 kirjutas: |
| ArturTT kirjutas: |
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule  |
Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada. |
Ära nüüd üle ka pinguta. 3000 inimest islandi väljakule EI MAHU!
2000 inimest paneb juba Rävala pst kinni. Siin on juba asi puhtal osalejate ja liiklejate ohutuses.
| EvilKatarn kirjutas: |
Koolis õpetati, et Fawkesi tegevused olid tõestisündinud, mitte pelgad legendid. Aga konkreetselt see mask, mis V for Vendetta koomiksis, hiljem filmis populariseeriti on tänaseks sümbol netikaakidest, kes arvavad et 4chan on hästi äge illegaalne underground mastermindide koobas. Ja muidugi nad arvavad et Fawkes oli see kutt sealt ühest filmist võimidagi. Lisaks piraadid, muidugi.
Siiralt loodan, et kedagi selle maskiga seal näha ei ole. Olgem vähe täiskasvanulikumad kui teistes riikides nähtud meeleavaldajad ja ärme torma kohe kõiki teisi ahvima. |
Koolis seda ei õpetatud, et see mask on konkreetselt selle filmi pärast, MITTE selle vana-aja terroristi pärast. Jällegi näide sellest, kuidas hinnangud aja ja põlvkonna jooksul muutuvad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
10.02.2012 15:35:36
|
|
|
Politsei soovitusel toimub ACTA-vastane protest hoopis Vabaduse väljakul
| tsitaat: |
Kui esiti pidi homne ACTA-vastane protest Tallinnas toimuma Islandi väljakul, siis politsei soovitusel toimub see ikkagi Vabaduse väljakul, seal ruumi rohkem.
/*snip*/
Üks aktiivne ACTA-vastane, kes planeerib homme Vabaduse väljakule minna, ütles Õhtulehele, et üle 100 inimese kohale ei tule. "Keegi ei viitsi eriti oma mugavustsoonist välja ronida." |
Tarvis oleks vastupidist tõestada ja igaüks, kes sõna võtnud peaks ka reaalselt kohale tulema, mitte viimasel hetkel laiskusest ümber mõtlema (ja/või haleda vabanduse leidma).
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
10.02.2012 15:43:13
|
|
|
Ma loodan kah, et seda 3000 ei moodusta jobud - vaid inimesed kes on peale sõnade ka tegudega asja kallal !
Aga samas ma pean nentima fakti, et ennegi nähtud Eestlastliku "ühtsust"
_________________ AMD VS INTEL |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
10.02.2012 15:59:10
|
|
|
| maxtor1 kirjutas: |
| ArturTT kirjutas: |
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule  |
Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada. |
Endal tekkis ka sarnane seos.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kännuämblik
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
10.02.2012 16:06:42
|
|
|
| Minu meelest korraldajad võiks panna kokku asjaliku turvameeskonna, nii suure rahvamassi korral võib mõndagi juhtuda. Raadiosaatjad oleks ka mõtet rentida turvameeskonna jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
10.02.2012 16:22:29
|
|
|
| sektor1 kirjutas: |
Ma loodan kah, et seda 3000 ei moodusta jobud - vaid inimesed kes on peale sõnade ka tegudega asja kallal !
Aga samas ma pean nentima fakti, et ennegi nähtud Eestlastliku "ühtsust" |
fb järgi tundub, et enamus on noored- ehk siis suure tõenäosusega on see paljude jaoks ka nö elu esimene meeleavaldus. Kõige napakamad asjad siiski eestlaste meeleavaldustel siiani on olnud totrad plakatid. Ise loodan, et need jäävad inimestel seekord koju. Hädasti on vaja ka inimesi kes suudavad kaasakiskuvalt kõnet pidada.
Islandi väljaku kohta arvan seda ,et kui piisavalt suur hulk inimesi sealt rongkäiguga vabaduse väljaku poole liigub võib see lõpuks isegi positiivseks osutuda, sest tavaliselt liitub tee peal rohkesti inimesi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.02.2012 16:32:08
|
|
|
| Loodame, et vähemalt pooled kirja pannud inimestest kohale tulevad ja ka endale asja enne natuke selgeks teevad. Muidu saame õhtul uudistest vaadata kuidas reporter küsib mille vastu te protestite ja vastuseks tuleb "mõh" nagu enamus Kesikute rahvaüritustel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
10.02.2012 16:54:32
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Kõige napakamad asjad siiski eestlaste meeleavaldustel siiani on olnud totrad plakatid. Ise loodan, et need jäävad inimestel seekord koju. |
Actapus? Eks korraldajad võtavad loosungid. Osalejatele pakuti lihtsaima vahendina suud kinni teipida tsensuurile vihjates.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
10.02.2012 16:56:43
|
|
|
Ansip tegi korraliku karuteene endale ning arvatavasti tulevad ka protestima need, kes on lihtsalt ansipi vastu
http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/askur-alas-ansip-alustas-soda-mida-ei-saa-voita.d?id=63902109
Aga siin on lõpuks toodud välja puust ja punaseks, miks pole ACTA hea -
ACTA-ga ei ole mõtet kiirustada, sest
a) asi pole lõpuni läbi mõeldud
b) menetlus on olnud varjatud ja avalikkuse jaoks läbi seedimata
c) muusika ja filmide kopeerimise probleemi puhul on potentsiaalne mõju isikuvabadustele ebaproportsionaalselt suur
d) ühiskondlik kasu ACTA-st on ebaproportsionaalselt väike, sest enamik oletatavast kasust läheb väikese hulga tegijate kätte, kes produtseerivad marginaalse osa innovatsioonist.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
10.02.2012 17:35:31
|
|
|
Postimees.ee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
10.02.2012 18:01:49
|
|
|
| real kirjutas: |
| Postimees.ee... |
Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
10.02.2012 18:05:15
|
|
|
| nexus kirjutas: |
| real kirjutas: |
| Postimees.ee... |
Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks?  |
Ei arva. Jah hääli on nüüdseks 5,9 %
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
10.02.2012 18:59:59
|
|
|
| Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
10.02.2012 19:16:16
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata. |
Hea loogika ikka inimestel. Eestis on rohkem kui 2000 piraati. Samas, pole Eestis näinud ÜHTEGI piraati, neid võib kohata seal kuskil Somaalia kandis...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
10.02.2012 19:26:30
|
|
|
| Aah, ma usun, et pole olemas ühtegi raadiojaama mis ei unistaks täisdigitaalseks muutumisest, seetähendab et on on krüptitud leviga ja muutub kuulatavaks vaid digitaalse raadioga millel on kuulajakaart nagu kunagi oli sateliittelevisioonil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.02.2012 19:38:41
|
|
|
Elan teile kuutsemäel kaasa. Pange need taunikust poliitikud mõistma mida nad teevad oma valikutega... Ansip räägib sellist möga suust välja, et anna olla... ta üldse arvutit oskab kasutada??? Peaks ka otsuseid langetama asjadele millest ma absull midagi ei tea ja siis mõnitaks riigi rahvast lollideks kui mu otsusele vastu vaidlema hakatakse.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
:)
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2005
|
10.02.2012 19:39:51
|
|
|
| Kas HV aktivistid on juba Kapo käest sõnad peale saanud? See pidi suht standard olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
10.02.2012 19:55:07
|
|
|
| -KRANTS- kirjutas: |
| aga kõrvaltvaatajatele see nii ju ei paista? |
Aga valge mask, eriti kui neid rohkem kui paar-kolm on, hakkab igal juhul silma, eriti siis kui tegu inimestega kes ei teagi, et mingi protest käimas. Vanurid ja IT-kauged inimesed ja turistid ja igasugused muud tegelased, kes mööda minnes mõtleksid stiilis "Vau, Vabaduse plats nii populaarseks muutunud" ja/või "Noored ajavad ikka seda tasuta bussi ja ülikooli värki taga? Et nad ka ei väsi..."
Lisaks: kui keegi küsima juhtub, siis saab otse vastata, et et tehta maskeraadi vaid ühinetakse vendade- ja õdedega kes üle kogu maailma sama asja vastu meelt avaldavad.
_________________ IMO & GPLed |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.02.2012 19:58:18
|
|
|
| Keegi võiks pealkirja kirjutada, et Tartus toimub ka selline üritus... Ise lähen ka kindlasti kohale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
10.02.2012 20:12:26
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Loodame, et vähemalt pooled kirja pannud inimestest kohale tulevad ja ka endale asja enne natuke selgeks teevad. Muidu saame õhtul uudistest vaadata kuidas reporter küsib mille vastu te protestite ja vastuseks tuleb "mõh" nagu enamus Kesikute rahvaüritustel. |
Loota tuleb, teatavasti sureb lootus viimasena...
See ebakompetentsus ei avaldu tehtud intervjuudest ainult mitte "kesikumassil" vaid üks kõik millisel valdavalt töölisklassi, pensionäride, õpilasklassi/tudengite vms. sihtgruppidel. Miks see nii alati on: Sest kaameramees ja reporter lähevad reeglina intervjueerima inimesi, kes ennast kindlalt ei tunne ja näevad välja kudagi kahtlased, olgu selleks põhjuseks siis ebakaine olek, narkouim või mõni muu silmapaistev faktor ning sellega kaasnev puue. Kui protestiaktsiooni tahetakse näidata avalikus meedias halvas valguses, siis ainult sellised "mõh" sõnumiga intervjuud eetrisse pääsevadki, sellest tuleks aru saada. Enamik siinsetest ja üleüldisest EV noorte hulgast ei kujutagi ette, milline peaks olema eeskujulik ja sihtmärki taotlev protestimiiting, ennekõike tahetakse kokku tulla pulli tegema, alkot tarbima ja räuskama- kuid sellistel juhtudel jätate endast väga imbetsilli mulje ja seda ei jäta herr unzip avalikult välja ütlemata!
Seega mõelge hoolega, kellena välja paistate, mida avalikult meediamikrite ees välja ütlete jne.
Tegelikku ACTA vastase protestimiitingutele tuleva rahva hulka ei tea keegi veel, see FB tagasiside ja nn. kirja pannute hulk võib osutada kardinaalselt erinevaks tegeliku kohale tulejate arvuga, kuna pooled kaasmaalased kuulsid 11. veebruari EI ACTA`le protestiaktsioonist alles täna ja eile ERR uudiste kaudu.
Kõige selle organiseerimisega on jäädud hiljapeale ja seda sai telefonitsi EIK pressiesindajale hommikul öeldud ka, nende kodulehel ei ole veel siiani üleval täpset ajakava meeleavalduse sisust, kes astuvad kõnepulti, mis teemadel, milliseid nõudeid oleks soovitav meeleavaldusele tulevatel inimestel täita jne. Peaasi kui asjad per**e ei lähe sedasi...
Mina igatahes pakkisin suurema rulli fooliumpaberit, fooliumteibi, musta majapidamisteibi, kottidega ACTA seemned ja ruupori kotti. Viimane siis juhuks kui helivõimendus alt peaks külmaga vedama, loodan muidugi, et seda ei juhtu. Paar ACTA vastast silti riputan ka kaela nööriga, suuri loosungeid ei ole millestki teha kahjuks.
Teen ettepaneku homme Tartu raekojaplatsile tulevatele AHV`idele ühineda üheks suuremaks protestimeeskonnaks, selleks, et oleksite äratuntavamad suure rahvamassi sees, pange HV nänn selga, kaela või kätte. Kui homme Ülenurmel ootav politseipatrull mind linna laseb, siis kohtume ACTA vastasel meeleavaldusel!
_________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
10.02.2012 20:26:04
|
|
|
http://zapatopi.net/afdb/build.html - keegi saatis mulle asjaliku lingi, juhul kui ma homme ikka Tartusse jõuan
(kuidas teha fooliummütsi)
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.02.2012 21:11:53
|
|
|
Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.
Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal See jutt käis läbi pea igas vastuses
Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
biba
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
10.02.2012 21:15:01
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal See jutt käis läbi pea igas vastuses |
Järelikult on aju juba ära kiibistatud ja ainult üks programm töötab seal
_________________ Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
10.02.2012 22:08:25
|
|
|
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
10.02.2012 22:59:07
|
|
|
Loodetavasti ei rooma keegi mingi pede sildiga "ACTA maha, tahan saada taha!" kohale. Aga juhtviidad, et see liikus Vabadusele on küll tähtsad eriti arvestades mis massiga peab arvestama.
EDIT: Ah FBs kirjas ka, et tehakse juhtviidad.
viimati muutis pkwild618 10.02.2012 23:09:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
10.02.2012 23:17:34
|
|
|
Guy Fawkesi maski keegi Eestis müüb? Sooviks Tartus osta.
Paber 3D mask on teine alternatiiv, kuid siiski õige mask oleks ikka ehedam. Andke märku PSi või siia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond1
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2010
|
10.02.2012 23:27:09
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.
Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal See jutt käis läbi pea igas vastuses
Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole. |
Nojah, tundub, et vend on stabiilselt päris korraliku paugu all.
Homme Tartus kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
10.02.2012 23:40:29
|
|
|
Ilmselt proovis noorte mõistmise eesmärgil keelatud ained ära. Nende mõju all taolise jutu ajamine ei ole eriti märkimisväärne saavutus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
10.02.2012 23:57:25
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa. |
Talvine aeg, lumelabidas suht igapäevane abimees.
Ise mõtlesin võtta oranzi värvi plastmassist lumelabida, kuhu sõnum kirjutada musta värvi veekindla markeriga - peaks hästi välja paistma ja olema ajakohane.
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kännuämblik
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
11.02.2012 00:01:13
|
|
|
Kui keegi tahab plakateid teha, siis suurte plakatite väljatrükkimine isegi A4 printeris on lihtsamast lihtsam. Kõige kiirem moodus on otsida sobiv pilt, minna veebilehele http://www.blockposters.com/ ning laadida pilt sinna üles, valida kui suurt (kui mitmest tükist) plagu on vaja ja lõpuks laadida alla tekkinud pdf. Selle printimine on juba triviaalne.
Samaks otstarbeks on ka arvutisse installitavad proged, Linuxi all näiteks posterazor, samasuguseid on ka Windowsi alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.02.2012 03:30:01
|
|
|
Kaval lüke politsei poolt viimasel päeval kohamuutust "soovitada".
Pole viga, olen kohal seal kus vaja *röh-röh*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|