Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 10.02.2012 00:40:13 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Eino niisama avalikku koosolekut on neil nagunii kohustus jälgida.
Ma viitasin rohkem sellele, et mingi märulibussid nüüd vaevalt nurgataga seisma hakkavad.

Nurga tagant näha ei hakka nad ehk olema aga kõrgendatud valmisolekus on nad kohe kindlasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 10.02.2012 07:47:21 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Anonymous maski point on ikkagi see, kui valitsus petab/salatseb rahva ees, siis miks peaksid kodanikud enda nägu näitama vms... ala meie hakkame ka siis enda õiget mina varjama.

Vaata, asi selles ongi, et KUI legend juurde rääkida, siis saab aru, miks nägusi varjate. Aga need, kes pole legendi kuulnud/näinud arvavad, et netipiraadid tulid mässu tõstma. Suu kinni teipides võib mõni arvata, et keegi niikuinii ei kuula, sellepärast ka suud kinni, või tsenseeritakse niikuinii jne jne.... Nägu peites jääb ikkagi vaid üks mõte...

klf kirjutas:
Mõni plakatiidee oleks ka oodatud.
Ruuduke laulupeo vihikust, noodid ja tekst, punane rist üle nende.
Gigantne Ansipi näolapiga dildo, kus kirjutet "Ansip majandusabi korras Kreekasse!"
*cough* tuleb vast sündsuse piiridesse jääda.

veel:
Pildil käerauad, all kiri: "Kõigest Instrument"

tööjuures kolleegidega sai ka arutatud, neid hüüdlauseid, mida röökima hakatakse (neid võib ka plakatiteks kirjutada).

"ACTA maha, Savietsile taha!"
"Tihastele pekki! ACTA, mida hekki?"
icon_lol.gif

parasitego kirjutas:
Lihtsalt ääremärkuseks, kuna Sinu mõttekäik pole seda päris kinni püüdnud: Guy Fawkes (isevalmistatud) maski mõte on sümboolselt vihjata sellele, et tegelikkuses Warner (või kes iganes õigusi sellele kaubamärgile omab) eeldab selle kasutamise eest nö hüvitist.

see läheb juba eriti deep'iks... Protestide eesmärk on just konkreetsus ja ühtpidi tõlgendamine... On se protesteerimine või karneval?


Kellel on FB, siis siin näide plakatitest: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.107649952694462.6896.100003483732566&type=3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 11:01:57 vasta tsitaadiga

Läheks ka Pärnust Tallinna, aga üksinda läheb liiga kalliks.
Mul 4-kohaline sõiduauto, tahab keegi kaasa tulla, jagaksime kütusearvet icon_question.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:19:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eesti Politsei võttis just ühendust.

Tunti muret et Islandi Väljakule ei mahu 2000 inimest.
Seetõttu registreeriti ka üritus ümber Vabaduse Väljakule!
Islandi Väljakule on plaanis teavitavaid plakateid, aga kõige õigem oleks kui LEVITAKSITE INFOT! icon_wink.gif


Ürituse FB lehel kommentaar ning ürituse kirjelduses ka muutus toimunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deentse
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2009




sõnum 10.02.2012 12:24:11 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
tsitaat:
Eesti Politsei võttis just ühendust.

Tunti muret et Islandi Väljakule ei mahu 2000 inimest.
Seetõttu registreeriti ka üritus ümber Vabaduse Väljakule!
Islandi Väljakule on plaanis teavitavaid plakateid, aga kõige õigem oleks kui LEVITAKSITE INFOT! icon_wink.gif



Iseenesest sobib Vabaduse väljak nimeliselt ka paremini icon_wink.gif

Autorikaitsjad tunnistavad siin ilusti, et meil kõik vajaminevad seadused olemas. Link icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 10.02.2012 12:44:26 vasta tsitaadiga

Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:45:44 vasta tsitaadiga

kaugel need üksteisest on siis?
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 12:56:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kaugel need üksteisest on siis?
700m
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 13:00:05 vasta tsitaadiga

asi see sellise ilusa ilmaga jalutada on icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 10.02.2012 13:04:57 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
asi see sellise ilusa ilmaga jalutada on icon_razz.gif

Segadust tekitab ikka icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 13:06:59 vasta tsitaadiga

Eks nad peaksid siis mingisuguse viida/juhendi Islandi väljakule jätma.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 13:10:19 vasta tsitaadiga

kes nad?
ise seisa sinna keset platsi ja hoia juhendavat plakatit püha ürituse nimel icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 10.02.2012 13:12:10 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule thumbs_down.gif

Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 13:12:33 vasta tsitaadiga

Ansipil vist seekord pole koeri kusagilt võtta. Läheb parem ära ämma juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 14:20:25 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
real kirjutas:
Anonymous maski point on ikkagi see, kui valitsus petab/salatseb rahva ees, siis miks peaksid kodanikud enda nägu näitama vms... ala meie hakkame ka siis enda õiget mina varjama.

Vaata, asi selles ongi, et KUI legend juurde rääkida, siis saab aru, miks nägusi varjate. Aga need, kes pole legendi kuulnud/näinud arvavad, et netipiraadid tulid mässu tõstma. Suu kinni teipides võib mõni arvata, et keegi niikuinii ei kuula, sellepärast ka suud kinni, või tsenseeritakse niikuinii jne jne.... Nägu peites jääb ikkagi vaid üks mõte...
Koolis õpetati, et Fawkesi tegevused olid tõestisündinud, mitte pelgad legendid. Aga konkreetselt see mask, mis V for Vendetta koomiksis, hiljem filmis populariseeriti on tänaseks sümbol netikaakidest, kes arvavad et 4chan on hästi äge illegaalne underground mastermindide koobas. Ja muidugi nad arvavad et Fawkes oli see kutt sealt ühest filmist võimidagi. Lisaks piraadid, muidugi.

Siiralt loodan, et kedagi selle maskiga seal näha ei ole. Olgem vähe täiskasvanulikumad kui teistes riikides nähtud meeleavaldajad ja ärme torma kohe kõiki teisi ahvima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 14:45:07 vasta tsitaadiga

ArturTT, homme tuleme järgi sulle.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 10.02.2012 15:21:25 vasta tsitaadiga

näoraamatus on veel võibolla aga homme olen kindlasti platsis thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.02.2012 15:21:46 vasta tsitaadiga

maxtor1 kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule thumbs_down.gif

Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada.


Ära nüüd üle ka pinguta. 3000 inimest islandi väljakule EI MAHU!
2000 inimest paneb juba Rävala pst kinni. Siin on juba asi puhtal osalejate ja liiklejate ohutuses.

EvilKatarn kirjutas:
Koolis õpetati, et Fawkesi tegevused olid tõestisündinud, mitte pelgad legendid. Aga konkreetselt see mask, mis V for Vendetta koomiksis, hiljem filmis populariseeriti on tänaseks sümbol netikaakidest, kes arvavad et 4chan on hästi äge illegaalne underground mastermindide koobas. Ja muidugi nad arvavad et Fawkes oli see kutt sealt ühest filmist võimidagi. Lisaks piraadid, muidugi.
Siiralt loodan, et kedagi selle maskiga seal näha ei ole. Olgem vähe täiskasvanulikumad kui teistes riikides nähtud meeleavaldajad ja ärme torma kohe kõiki teisi ahvima.


Koolis seda ei õpetatud, et see mask on konkreetselt selle filmi pärast, MITTE selle vana-aja terroristi pärast. Jällegi näide sellest, kuidas hinnangud aja ja põlvkonna jooksul muutuvad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.02.2012 15:35:36 vasta tsitaadiga

Politsei soovitusel toimub ACTA-vastane protest hoopis Vabaduse väljakul
tsitaat:
Kui esiti pidi homne ACTA-vastane protest Tallinnas toimuma Islandi väljakul, siis politsei soovitusel toimub see ikkagi Vabaduse väljakul, seal ruumi rohkem.
/*snip*/
Üks aktiivne ACTA-vastane, kes planeerib homme Vabaduse väljakule minna, ütles Õhtulehele, et üle 100 inimese kohale ei tule. "Keegi ei viitsi eriti oma mugavustsoonist välja ronida."

Tarvis oleks vastupidist tõestada ja igaüks, kes sõna võtnud peaks ka reaalselt kohale tulema, mitte viimasel hetkel laiskusest ümber mõtlema (ja/või haleda vabanduse leidma).

_________________
Elektri hind koos tasudega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 15:43:13 vasta tsitaadiga

Ma loodan kah, et seda 3000 ei moodusta jobud - vaid inimesed kes on peale sõnade ka tegudega asja kallal !
Aga samas ma pean nentima fakti, et ennegi nähtud Eestlastliku "ühtsust"

_________________
AMD VS INTEL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 15:59:10 vasta tsitaadiga

maxtor1 kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Kuidagi liiga hilja tuli see avaldus, osa rahvast eksib kindlasti islandi väljakule thumbs_down.gif

Tasapisi võetakse kasutusele ennetavaid vastumeetmeid. Võte killustab rahvahulka, saab näidata selles valguses et ''ei ole neid midagi nii palju'' .
Hea mõte oleks nüüd veel kuidagi liikumist ühest punktist teise takistada.

Endal tekkis ka sarnane seos.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 16:06:42 vasta tsitaadiga

Minu meelest korraldajad võiks panna kokku asjaliku turvameeskonna, nii suure rahvamassi korral võib mõndagi juhtuda. Raadiosaatjad oleks ka mõtet rentida turvameeskonna jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 16:22:29 vasta tsitaadiga

sektor1 kirjutas:
Ma loodan kah, et seda 3000 ei moodusta jobud - vaid inimesed kes on peale sõnade ka tegudega asja kallal !
Aga samas ma pean nentima fakti, et ennegi nähtud Eestlastliku "ühtsust"


fb järgi tundub, et enamus on noored- ehk siis suure tõenäosusega on see paljude jaoks ka nö elu esimene meeleavaldus. Kõige napakamad asjad siiski eestlaste meeleavaldustel siiani on olnud totrad plakatid. Ise loodan, et need jäävad inimestel seekord koju. Hädasti on vaja ka inimesi kes suudavad kaasakiskuvalt kõnet pidada.

Islandi väljaku kohta arvan seda ,et kui piisavalt suur hulk inimesi sealt rongkäiguga vabaduse väljaku poole liigub võib see lõpuks isegi positiivseks osutuda, sest tavaliselt liitub tee peal rohkesti inimesi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.02.2012 16:32:08 vasta tsitaadiga

Loodame, et vähemalt pooled kirja pannud inimestest kohale tulevad ja ka endale asja enne natuke selgeks teevad. Muidu saame õhtul uudistest vaadata kuidas reporter küsib mille vastu te protestite ja vastuseks tuleb "mõh" nagu enamus Kesikute rahvaüritustel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 16:54:32 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Kõige napakamad asjad siiski eestlaste meeleavaldustel siiani on olnud totrad plakatid. Ise loodan, et need jäävad inimestel seekord koju.

Actapus? Eks korraldajad võtavad loosungid. Osalejatele pakuti lihtsaima vahendina suud kinni teipida tsensuurile vihjates.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 16:56:43 vasta tsitaadiga

Ansip tegi korraliku karuteene endale ning arvatavasti tulevad ka protestima need, kes on lihtsalt ansipi vastu
http://www.ekspress.ee/news/arvamus/arvamus/askur-alas-ansip-alustas-soda-mida-ei-saa-voita.d?id=63902109

Aga siin on lõpuks toodud välja puust ja punaseks, miks pole ACTA hea -
ACTA-ga ei ole mõtet kiirustada, sest
a) asi pole lõpuni läbi mõeldud
b) menetlus on olnud varjatud ja avalikkuse jaoks läbi seedimata
c) muusika ja filmide kopeerimise probleemi puhul on potentsiaalne mõju isikuvabadustele ebaproportsionaalselt suur
d) ühiskondlik kasu ACTA-st on ebaproportsionaalselt väike, sest enamik oletatavast kasust läheb väikese hulga tegijate kätte, kes produtseerivad marginaalse osa innovatsioonist.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 10.02.2012 17:35:31 vasta tsitaadiga

Postimees.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 18:01:49 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Postimees.ee...


Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 10.02.2012 18:05:15 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
real kirjutas:
Postimees.ee...


Ja arvad, et selles lehes jääbki suhe selliseks? icon_biggrin.gif


Ei arva. Jah hääli on nüüdseks 5,9 % icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 18:59:59 vasta tsitaadiga

Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 19:16:16 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Raadio 2, tänase 3 saate kokkuvõte kes sinna lähevad. Massihüsteerilised autoriõiguste vastased piraadid. Päris masendav oli kuulata.


icon_lol.gif Hea loogika ikka inimestel. Eestis on rohkem kui 2000 piraati. Samas, pole Eestis näinud ÜHTEGI piraati, neid võib kohata seal kuskil Somaalia kandis...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 10.02.2012 19:26:30 vasta tsitaadiga

Aah, ma usun, et pole olemas ühtegi raadiojaama mis ei unistaks täisdigitaalseks muutumisest, seetähendab et on on krüptitud leviga ja muutub kuulatavaks vaid digitaalse raadioga millel on kuulajakaart nagu kunagi oli sateliittelevisioonil.
tagasi üles
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 19:38:41 vasta tsitaadiga

Elan teile kuutsemäel kaasa. Pange need taunikust poliitikud mõistma mida nad teevad oma valikutega... Ansip räägib sellist möga suust välja, et anna olla... ta üldse arvutit oskab kasutada??? Peaks ka otsuseid langetama asjadele millest ma absull midagi ei tea thumbs_up.gif ja siis mõnitaks riigi rahvast lollideks kui mu otsusele vastu vaidlema hakatakse.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 10.02.2012 19:39:51 vasta tsitaadiga

Kas HV aktivistid on juba Kapo käest sõnad peale saanud? See pidi suht standard olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 10.02.2012 19:55:07 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
aga kõrvaltvaatajatele see nii ju ei paista?
Aga valge mask, eriti kui neid rohkem kui paar-kolm on, hakkab igal juhul silma, eriti siis kui tegu inimestega kes ei teagi, et mingi protest käimas. Vanurid ja IT-kauged inimesed ja turistid ja igasugused muud tegelased, kes mööda minnes mõtleksid stiilis "Vau, Vabaduse plats nii populaarseks muutunud" ja/või "Noored ajavad ikka seda tasuta bussi ja ülikooli värki taga? Et nad ka ei väsi..." icon_wink.gif
Lisaks: kui keegi küsima juhtub, siis saab otse vastata, et et tehta maskeraadi vaid ühinetakse vendade- ja õdedega kes üle kogu maailma sama asja vastu meelt avaldavad.

_________________
IMO & GPLed
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 19:58:18 vasta tsitaadiga

Keegi võiks pealkirja kirjutada, et Tartus toimub ka selline üritus... Ise lähen ka kindlasti kohale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 20:12:26 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Loodame, et vähemalt pooled kirja pannud inimestest kohale tulevad ja ka endale asja enne natuke selgeks teevad. Muidu saame õhtul uudistest vaadata kuidas reporter küsib mille vastu te protestite ja vastuseks tuleb "mõh" nagu enamus Kesikute rahvaüritustel.



Loota tuleb, teatavasti sureb lootus viimasena... icon_exclaim.gif

See ebakompetentsus ei avaldu tehtud intervjuudest ainult mitte "kesikumassil" vaid üks kõik millisel valdavalt töölisklassi, pensionäride, õpilasklassi/tudengite vms. sihtgruppidel. Miks see nii alati on: Sest kaameramees ja reporter lähevad reeglina intervjueerima inimesi, kes ennast kindlalt ei tunne ja näevad välja kudagi kahtlased, olgu selleks põhjuseks siis ebakaine olek, narkouim või mõni muu silmapaistev faktor ning sellega kaasnev puue. Kui protestiaktsiooni tahetakse näidata avalikus meedias halvas valguses, siis ainult sellised "mõh" sõnumiga intervjuud eetrisse pääsevadki, sellest tuleks aru saada. Enamik siinsetest ja üleüldisest EV noorte hulgast ei kujutagi ette, milline peaks olema eeskujulik ja sihtmärki taotlev protestimiiting, ennekõike tahetakse kokku tulla pulli tegema, alkot tarbima ja räuskama- kuid sellistel juhtudel jätate endast väga imbetsilli mulje ja seda ei jäta herr unzip avalikult välja ütlemata!
Seega mõelge hoolega, kellena välja paistate, mida avalikult meediamikrite ees välja ütlete jne.
Tegelikku ACTA vastase protestimiitingutele tuleva rahva hulka ei tea keegi veel, see FB tagasiside ja nn. kirja pannute hulk võib osutada kardinaalselt erinevaks tegeliku kohale tulejate arvuga, kuna pooled kaasmaalased kuulsid 11. veebruari EI ACTA`le protestiaktsioonist alles täna ja eile ERR uudiste kaudu.
Kõige selle organiseerimisega on jäädud hiljapeale ja seda sai telefonitsi EIK pressiesindajale hommikul öeldud ka, nende kodulehel ei ole veel siiani üleval täpset ajakava meeleavalduse sisust, kes astuvad kõnepulti, mis teemadel, milliseid nõudeid oleks soovitav meeleavaldusele tulevatel inimestel täita jne. Peaasi kui asjad per**e ei lähe sedasi...

Mina igatahes pakkisin suurema rulli fooliumpaberit, fooliumteibi, musta majapidamisteibi, kottidega ACTA seemned ja ruupori kotti. Viimane siis juhuks kui helivõimendus alt peaks külmaga vedama, loodan muidugi, et seda ei juhtu. Paar ACTA vastast silti riputan ka kaela nööriga, suuri loosungeid ei ole millestki teha kahjuks.
Teen ettepaneku homme Tartu raekojaplatsile tulevatele AHV`idele ühineda üheks suuremaks protestimeeskonnaks, selleks, et oleksite äratuntavamad suure rahvamassi sees, pange HV nänn selga, kaela või kätte. Kui homme Ülenurmel ootav politseipatrull mind linna laseb, siis kohtume ACTA vastasel meeleavaldusel!

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 20:26:04 vasta tsitaadiga

http://zapatopi.net/afdb/build.html - keegi saatis mulle asjaliku lingi, juhul kui ma homme ikka Tartusse jõuan
(kuidas teha fooliummütsi) icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:11:53 vasta tsitaadiga

Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.

Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 21:15:01 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Järelikult on aju juba ära kiibistatud ja ainult üks programm töötab seal icon_smile.gif

_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:03:49 vasta tsitaadiga

Tuleks ka aga loksun samal ajal laevas Tallinna poole alles icon_confused.gif

Igaljuhul loodan et saate hulga rahvast Tallinnasse ja Tartusse. beer_yum.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:08:25 vasta tsitaadiga

Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 22:59:07 vasta tsitaadiga

Loodetavasti ei rooma keegi mingi pede sildiga "ACTA maha, tahan saada taha!" kohale. Aga juhtviidad, et see liikus Vabadusele on küll tähtsad eriti arvestades mis massiga peab arvestama.

EDIT: Ah FBs kirjas ka, et tehakse juhtviidad.


viimati muutis pkwild618 10.02.2012 23:09:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 10.02.2012 23:06:18 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.


Ideid
link

http://theshitstorm.com/2012/01/29/european-parliament-rapporteur-quits-in-acta-protest/

http://endthelie.com/wp-content/uploads/2012/01/Stop-ACTA-protest.jpg
http://c1.dmlimg.com/2e5c93fc5fcb277c88837e18ff8cc04557799bce01c2b04b9b244bcdd5181e0d.jpg

link

http://thedirtylowdown.files.wordpress.com/2012/01/swiss-anti-acta-activists.jpg?w=614

http://www.praguepost.com/pictures/1-20120208-12097-8269-pic.jpg

http://wagingnonviolence.org/wp-content/uploads/2011/12/800_russian_protest_sign_ap_111218.jpg

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2012 23:17:34 vasta tsitaadiga

Guy Fawkesi maski keegi Eestis müüb? Sooviks Tartus osta.

Paber 3D mask on teine alternatiiv, kuid siiski õige mask oleks ikka ehedam. Andke märku PSi või siia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond1
HV vaatleja
beyond1

liitunud: 24.12.2010




sõnum 10.02.2012 23:27:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ansipi kõnesid olen saanud paari aasta jooksul kuulata juba kolm korda (nö näost näkku) ning erilist pädevust nendest küll välja ei filtreerinud.
Paistab, et mida aeg edasi, seda hullemaks ja hämavamaks ta jutt muutub.

Kõige mahlasem pala oli soojal maal, kui küsisime Eesti ilma kohta. Automaatselt saime uuesti majanduskasvu pikka loengu koos kuldse teemaga, et Eestil läheb paremini kui Kreekal thumbs_up.gif See jutt käis läbi pea igas vastuses icon_lol.gif

Igatahes üritan homme oma vähemaganud kere üles ajada ja kohale ronida. Plakateid, fooliummütsi jne mul pole.


Nojah, tundub, et vend on stabiilselt päris korraliku paugu all.

Homme Tartus kohal. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 23:40:29 vasta tsitaadiga

Ilmselt proovis noorte mõistmise eesmärgil keelatud ained ära. Nende mõju all taolise jutu ajamine ei ole eriti märkimisväärne saavutus icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 23:57:25 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Keegi miskeid plakateid ja värke ka kaasa haarab?
Mul ei ole miskit materjali ja ideed mida teha ja kas üldse teha kaasa.


Talvine aeg, lumelabidas suht igapäevane abimees.
Ise mõtlesin võtta oranzi värvi plastmassist lumelabida, kuhu sõnum kirjutada musta värvi veekindla markeriga - peaks hästi välja paistma ja olema ajakohane.

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kännuämblik
HV kasutaja
Kännuämblik

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 00:01:13 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab plakateid teha, siis suurte plakatite väljatrükkimine isegi A4 printeris on lihtsamast lihtsam. Kõige kiirem moodus on otsida sobiv pilt, minna veebilehele http://www.blockposters.com/ ning laadida pilt sinna üles, valida kui suurt (kui mitmest tükist) plagu on vaja ja lõpuks laadida alla tekkinud pdf. Selle printimine on juba triviaalne.
Samaks otstarbeks on ka arvutisse installitavad proged, Linuxi all näiteks posterazor, samasuguseid on ka Windowsi alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2012 03:30:01 vasta tsitaadiga

Kaval lüke politsei poolt viimasel päeval kohamuutust "soovitada".
Pole viga, olen kohal seal kus vaja icon_smile.gif *röh-röh*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... »  ACTA-vastane protest Tallinnas, VABADUSE Väljakul, 11-ndal veebruaril kell 13:00 — 14:30 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.