Ise valin küll natsa jahutuse järgi,kuna praegusel hetkel neid non refernece cooleriga kaarte palju. Mingi vahe oli see,et võta suvaline millel bundle ja garantii parim.. Hekel aga tihti non reference cooleriga kaasneb ka parem toiteahel jne 570 päris tavalist eriti ei tahaksi vast
Kui SLI-sse paned siis parem kui kaardid samaväärsed OC seisukohalt aga kui defauldis siis suht savi millist võtta. _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
No fooumist mina just sain asja Ja liigub päris pidevalt teatud AHV ide käest selliseid asju,tuleb natsa jälgida,alles ~ nädalake tagasi oli just Windforce müügil ja läks äkki 230 eest vms
niipea neid foorumis müügis vist ei näe eriti kui loota kõvasti alla poehinna kätte saada
Kindel see,et ei maksa selle peale loota Ise võtsin GTX560TI MSI HAWK 200€(2a garantii) mis kelladel 1GHz gpu 2GHz Shader2.4GHz memory on praktiliselt sama väärne mis G
TX570 def. kelladel mängudes _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
560ti ei saa päris samaväärsele tasemele kui gtx570. juba mälu maht on erinev. aga siga hea kaart on ta siiski
testide järgi vähemalt otsustades. + gtx570 on kah kellatav.
kui osta vga siis osta juba korraliku jahutiga, tuleb kõvasti odavam ja peab vähem vaeva nägema. + garantiis ei saa kah küsimusi tekkida mis kaardiga tehtud on. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
GTX 560 TI on siiski tunduvamalt nõrgem kaart. 384 VS 484 CUDAT. Kellates 1ghz peale võib ta ju olla mõndades testides samal tasemel.
Ma küll ei arva, et TI sighea kaart, üle 200€ pole eriti mõtet selle eest välja käia. Kui 50€ odavamalt TI´st siis võtaksin tavalise 560e või HD6870. Või paneks veidi juurte ja vaataks HD6950 2gb.
HAWK 200€ eest on muidugi hea tehing. def@950 /4200
viimati muutis LauriTed 28.10.2011 21:39:33, muudetud 4 korda
Gigabyte windforce 3x siis kõige vingem jahutus? Vaatasin, et asus, msi, palit pakuvad 2 ventikaga kaarte. Mis selle windforce'ga loadis tempid on, Näiteks 580GTX'il?
Võrdlus oli gtx570 def kelladel ja keegi ei väida ,et see parem on aga pole mõtet sellle gtx570 eest üüber pappi välja käia.Ise sain gtx580 300€ (2agarantii)eest ja see on mõistlik ost.Mitte ,et mis poes gtx 570 eest tahetakse.
Kui tõsta mälu perfi gtx560ti-l siis pole kahtlust ,et se hea hinna ja perfi suhe on nt.5GHz-i _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Selle kaardiga peaks Batman super hästi ikka jooksma
tsitaat:
The product ... comes with factory clock speeds of 797/1594/4050 MHz (core/CUDA cores/memory effective). Other then that, this is a reference model with a sticker on top of it
GTX580 ju ? või mille poolest ta erineb teistest gtx580-st ? see batamni kleepekas jah midagi juurde ei anna,aga ju ma sain siis valesti aru mõtlesin et erineb selle poolest et äkki juurde klokitud midagi või miks nad reklaamivad seda ?
Ei tea kas õige koht küsida aga küsiks : )
nimelt on mul selline PSU ja MSI gtx460 graafika. Klokkisin kaarti core def. voldil 725 -> 840 .
Lasin kombustori tööle et vaadata kas asi stabiilne. Viskas pildi kotti mingi 10 minutiga ja arvuti ~20min tööle ei läinud. Kas toitest võib puudu jääda või on mõni muu kala ?
Ülejäänud arvuti conf profiilis.
Ei tea kas õige koht küsida aga küsiks : )
nimelt on mul selline PSU ja MSI gtx460 graafika. Klokkisin kaarti core def. voldil 725 -> 840 .
Lasin kombustori tööle et vaadata kas asi stabiilne. Viskas pildi kotti mingi 10 minutiga ja arvuti ~20min tööle ei läinud. Kas toitest võib puudu jääda või on mõni muu kala ?
Ülejäänud arvuti conf profiilis.
Kui prose mega pingega ei jookse, siis toitest väheks küll ei tohiks jääda.
Kui def kellaga kaart Kombusteriga kokku ei jookse, siis lisa volti.
Aga ennem kui lastud core clock liiga suureks siis tulevad artifactid või viskab korra driveri kinni mitte ei viska arvuti pilti ära ja 20min tööle ei saa.
Või võib sellist asja ka juhtuda graafika klokkimisel ?
Prose muidu def. voldil.
Ati puhul väga ei imestaks, aga Nvidia puhul hmm. _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Väga keeruline juhtum ilmselt ja miks mitte fänne kaasata. Igati hea üritus, s. t. TDR (driver reset) probleemi tunnistamine ja lubamine novembris ka parandada. _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Pole paha kaart iseenesest, hind on veits kõrge ja watte võtab kah palju, samas ta pole ka mingi säästu kaart just
Aga see on küll idiootlik:
tsitaat:
As the 2Win presents itself as a pair of GTX 560 Tis, in keeping with NVIDIA’s SLI licensing requirements NVIDIA’s drivers will only enable SLI if it’s plugged into an SLI certified motherboard. So on non-SLI motherboards the 2Win would only function as a single GTX 560 Ti in spite of the presence of both GPUs on the same card.
Down with Nvidia Mul pole kummalgi platel sli serti, seega abiks aint häkkerid no mida värki Nvidia. Mitte et ma seda kaarti osta tahaks. _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
sant, võimalik, et tahetakse vältida probleeme, mis võivad tekkida emaplaatidega, mis ei ole ette nähtud SLI jaoks. Teine võimalus on, et tahetakse survestada tootjaid veel rohkematele emaplaatidele SLI toe lisamist. Korralikel emaplaatidel on täna juba SLI ja CF tugi olemas, et paanikaks ei ole põhjust.
Kas eelmised sarnased videokaardid töötasid ka ainult SLI emaplaatidega? Minu mäletamistmööda oli neil "võileibadel" see SLI kivi endal peal.
Tundub, et mu GTX 570 on kutu. Ükspäev lasin OCCT artikate otsimist ja järsku lülitas arvuti välja. Temperatuurid ei saanud väga kõrged olla kuna Vcore oli vaid 1,025V ning jahutuseks ülihea Windforce 3. Aga enam pilti ette ei võtnud. Kartsin, et VRAM aga lahtivõtmisel midagi sulanud polnud ja otseseid vigu PCB pealt mina igatahes ei leidnud. Kuna üks kinnituskruvi oli väga kõvasti kinni siis jõuvõtte kasutamisel suutsin ise ühe jublaka lahti murda ja C992 nimeline jublakas veidi viltu aetud. Lisatud pilt vigastatud osadest.
Mingit nõu?
muidu laseks mingil tehnikul korralikult tagasi joota ja garantiisse... vastasel juhul võid ilmselt lutsu visata selle pilliga , paljudes foorumites 570 juurde kirjutatud ka, et stock pcb-ga ei tasu üle 1V vcore lasta, OCCT-d lastes pidi ka suremine üpris tõenäoline olema... _________________ Sven Suigussaar Photography
Garantiid pole. Alles ikka. Olen ise ka jootmise peale mõelnud aga ega sellise pisikese detailiga lihtne pole. Kui leian kellegi kes saab siis lasen ära joota ja proovin veel.
Jahutuse lükkan siis müüki, sellest Windforce 3X eest peaks midagi ikka saama ehk Mõnel ehk läheb vaja ref. kaardile korraliku jahutust...
LauriTed, nende juppide asendus peaks üsna kerge olema õigel inimesel. Võta "Jaan"-iga ühendust. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
User: Riou
Core Voltage: stock
Clocks: stock
OCP/Power limit disabled: N
Load Temperature: 72C (Mirror's Edge)
VRM Cooling: stock
What you were doing: Browsing Overclock.net
Hea tunne võis olla pärast seda
tsitaat:
User: AzN1337c0d3r
Core Voltage: Stock
Clocks: 850/2350
OCP/Power limit disabled: (Y/N) N
Load Temperature: ~85
VRM Cooling: Stock
What you were doing: Furmark, boom after 5 seconds. Would not POST after.
No comment... _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
ükskõi kkui pooleks sa ka asja ei uuri on bäng for bak 550Ti SLi.
arvestades seda et NV on oma skaleeruvuse väga heaks saanud 5-da seeriaga
Kus SLi suckib on peaaegu olematu number.
Seega kellel SLi toega mobo ja päris 570 rahakott ei kannata siis FTW 550Ti
Krt 2x 448 coresed 560 oleks päris vahvad Ootab ära kuis coolerid ja asjad tulevad Samas see peaks matsu andma ka 570 hindadele kerge,seega mul ilmselt lihtsam teine too kõrvale võtta
Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.
Uurisin tiba kuidas mõned kaardid jooksevad..
Metro osa 64mängijaga, seal terroristide baasis vaatega kahele välis majale ja bazookaga neid veidi lammutasin.
Sellised tulemused sain:
Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.
Uurisin tiba kuidas mõned kaardid jooksevad..
Metro osa 64mängijaga, seal terroristide baasis vaatega kahele välis majale ja bazookaga neid veidi lammutasin.
Sellised tulemused sain:
LauriTed, 560 ja 560Ti single ning SLI testid teen ka varsti ära saate youtubest ülevaadet näha kindlasti ka. 550ti ka _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
pots4t4j4, nii peaks olema, eks näis kui kätte saan kaardid. 470 on väga kiire kaart, mitte sassi ajada juustu 460-ga _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.