Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.10.2011 06:55:03 vasta tsitaadiga

Ise valin küll natsa jahutuse järgi,kuna praegusel hetkel neid non refernece cooleriga kaarte palju. Mingi vahe oli see,et võta suvaline millel bundle ja garantii parim.. Hekel aga tihti non reference cooleriga kaasneb ka parem toiteahel jne icon_cool.gif 570 päris tavalist eriti ei tahaksi vast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 16:15:53 vasta tsitaadiga

omgwtf, gigabyte gtx 570 windforce klubi liige minagi icon_wink.gif

GTX 5 seeria näitab jõudu BF3es: http://www.techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page3.html
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 17:36:23 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
omgwtf, gigabyte gtx 570 windforce klubi liige minagi icon_wink.gif

GTX 5 seeria näitab jõudu BF3es: http://www.techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page3.html

njah ega ma niisama teist juurde ei otsi : icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 17:48:56 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
LauriTed kirjutas:
omgwtf, gigabyte gtx 570 windforce klubi liige minagi icon_wink.gif

GTX 5 seeria näitab jõudu BF3es: http://www.techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page3.html

njah ega ma niisama teist juurde ei otsi : icon_lol.gif

Kui SLI-sse paned siis parem kui kaardid samaväärsed OC seisukohalt aga kui defauldis siis suht savi millist võtta.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 18:01:32 vasta tsitaadiga

niipea neid foorumis müügis vist ei näe eriti kui loota kõvasti alla poehinna kätte saada
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.10.2011 18:24:58 vasta tsitaadiga

No fooumist mina just sain asja icon_wink.gif Ja liigub päris pidevalt teatud AHV ide käest selliseid asju,tuleb natsa jälgida,alles ~ nädalake tagasi oli just Windforce müügil ja läks äkki 230 eest vms icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 18:45:52 vasta tsitaadiga

3
madest kirjutas:
niipea neid foorumis müügis vist ei näe eriti kui loota kõvasti alla poehinna kätte saada

Kindel see,et ei maksa selle peale loota icon_idea.gif Ise võtsin GTX560TI MSI HAWK 200€(2a garantii) mis kelladel 1GHz gpu 2GHz Shader2.4GHz memory on praktiliselt sama väärne mis G
TX570 def. kelladel mängudes thumbs_up.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 20:25:47 vasta tsitaadiga

560ti ei saa päris samaväärsele tasemele kui gtx570. juba mälu maht on erinev. aga siga hea kaart on ta siiski eusa_think.gif

testide järgi vähemalt otsustades. + gtx570 on kah kellatav.

kui osta vga siis osta juba korraliku jahutiga, tuleb kõvasti odavam ja peab vähem vaeva nägema. + garantiis ei saa kah küsimusi tekkida mis kaardiga tehtud on.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:18:30 vasta tsitaadiga

GTX 560 TI on siiski tunduvamalt nõrgem kaart. 384 VS 484 CUDAT. Kellates 1ghz peale võib ta ju olla mõndades testides samal tasemel.
Ma küll ei arva, et TI sighea kaart, üle 200€ pole eriti mõtet selle eest välja käia. Kui 50€ odavamalt TI´st siis võtaksin tavalise 560e või HD6870. Või paneks veidi juurte ja vaataks HD6950 2gb.

HAWK 200€ eest on muidugi hea tehing. def@950 thumbs_up.gif /4200


viimati muutis LauriTed 28.10.2011 21:39:33, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:20:19 vasta tsitaadiga

Gigabyte windforce 3x siis kõige vingem jahutus? Vaatasin, et asus, msi, palit pakuvad 2 ventikaga kaarte. Mis selle windforce'ga loadis tempid on, Näiteks 580GTX'il?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:22:02 vasta tsitaadiga

ASUS DCII on ka hea aga võtab 3 sloti ära.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:24:03 vasta tsitaadiga

LauriTed,

kas mitte GTX560Ti puhul ei olnud 2 slotti? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 21:41:09 vasta tsitaadiga

Jah on küll. Aga kuna inimene küsis WINDFORCE 3X kohta siis jutt ei käi GTX 560 ti´st.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 23:25:29 vasta tsitaadiga

LauriTed,

sry,

my bad icon_redface.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 23:26:18 vasta tsitaadiga

Võrdlus oli gtx570 def kelladel ja keegi ei väida ,et see parem on aga pole mõtet sellle gtx570 eest üüber pappi välja käia.Ise sain gtx580 300€ (2agarantii)eest ja see on mõistlik ost.Mitte ,et mis poes gtx 570 eest tahetakse.
Kui tõsta mälu perfi gtx560ti-l siis pole kahtlust ,et se hea hinna ja perfi suhe on nt.5GHz-i thumbs_up.gif

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.10.2011 12:47:38 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news/evga-launches-geforce-gtx-580-batman-arkham-city-edition/

Selle kaardiga peaks Batman super hästi ikka jooksma icon_razz1.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2011 12:49:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Selle kaardiga peaks Batman super hästi ikka jooksma icon_razz1.gif

tsitaat:

The product ... comes with factory clock speeds of 797/1594/4050 MHz (core/CUDA cores/memory effective). Other then that, this is a reference model with a sticker on top of it

icon_rolleyes.gif
Et siis, miks? eusa_think.gif






[/irony]

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.10.2011 13:08:30 vasta tsitaadiga

GTX580 ju ? või mille poolest ta erineb teistest gtx580-st ? see batamni kleepekas jah midagi juurde ei anna,aga ju ma sain siis valesti aru mõtlesin et erineb selle poolest et äkki juurde klokitud midagi või miks nad reklaamivad seda ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 31.10.2011 12:26:45 vasta tsitaadiga

Ei tea kas õige koht küsida aga küsiks : )
nimelt on mul selline PSU ja MSI gtx460 graafika. Klokkisin kaarti core def. voldil 725 -> 840 .
Lasin kombustori tööle et vaadata kas asi stabiilne. Viskas pildi kotti mingi 10 minutiga ja arvuti ~20min tööle ei läinud. Kas toitest võib puudu jääda või on mõni muu kala ?
Ülejäänud arvuti conf profiilis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 12:59:22 vasta tsitaadiga

raku16 kirjutas:
Ei tea kas õige koht küsida aga küsiks : )
nimelt on mul selline PSU ja MSI gtx460 graafika. Klokkisin kaarti core def. voldil 725 -> 840 .
Lasin kombustori tööle et vaadata kas asi stabiilne. Viskas pildi kotti mingi 10 minutiga ja arvuti ~20min tööle ei läinud. Kas toitest võib puudu jääda või on mõni muu kala ?
Ülejäänud arvuti conf profiilis.


Kui prose mega pingega ei jookse, siis toitest väheks küll ei tohiks jääda.
Kui def kellaga kaart Kombusteriga kokku ei jookse, siis lisa volti.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raku16
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2009




sõnum 31.10.2011 22:29:59 vasta tsitaadiga

Aga ennem kui lastud core clock liiga suureks siis tulevad artifactid või viskab korra driveri kinni mitte ei viska arvuti pilti ära ja 20min tööle ei saa.
Või võib sellist asja ka juhtuda graafika klokkimisel ?
Prose muidu def. voldil.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.11.2011 23:50:43 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news/nvidia-asking-geforce-owners-to-send-cards-in-for-examination-/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 06.11.2011 01:25:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
http://www.guru3d.com/news/nvidia-asking-geforce-owners-to-send-cards-in-for-examination-/

Ati puhul väga ei imestaks, aga Nvidia puhul eusa_think.gif hmm.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2011 09:41:44 vasta tsitaadiga

Väga keeruline juhtum ilmselt ja miks mitte fänne kaasata. Igati hea üritus, s. t. TDR (driver reset) probleemi tunnistamine ja lubamine novembris ka parandada.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2011 13:19:27 vasta tsitaadiga

EVGA's GeForce GTX 560 Ti 2Win: The Raw Power Of Two GPUs
http://www.anandtech.com/show/5048/evgas-geforce-gtx-560-ti-2win-the-raw-power-of-two-gpus
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 07.11.2011 01:51:54 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
EVGA's GeForce GTX 560 Ti 2Win: The Raw Power Of Two GPUs
http://www.anandtech.com/show/5048/evgas-geforce-gtx-560-ti-2win-the-raw-power-of-two-gpus

Pole paha kaart iseenesest, hind on veits kõrge ja watte võtab kah palju, samas ta pole ka mingi säästu kaart just icon_biggrin.gif
Aga see on küll idiootlik:
tsitaat:

As the 2Win presents itself as a pair of GTX 560 Tis, in keeping with NVIDIA’s SLI licensing requirements NVIDIA’s drivers will only enable SLI if it’s plugged into an SLI certified motherboard. So on non-SLI motherboards the 2Win would only function as a single GTX 560 Ti in spite of the presence of both GPUs on the same card.

Down with Nvidia thumbs_down.gif Mul pole kummalgi platel sli serti, seega abiks aint häkkerid icon_lol.gif no mida värki Nvidia. Mitte et ma seda kaarti osta tahaks.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 10:32:06 vasta tsitaadiga

sant, võimalik, et tahetakse vältida probleeme, mis võivad tekkida emaplaatidega, mis ei ole ette nähtud SLI jaoks. Teine võimalus on, et tahetakse survestada tootjaid veel rohkematele emaplaatidele SLI toe lisamist. Korralikel emaplaatidel on täna juba SLI ja CF tugi olemas, et paanikaks ei ole põhjust.

Kas eelmised sarnased videokaardid töötasid ka ainult SLI emaplaatidega? Minu mäletamistmööda oli neil "võileibadel" see SLI kivi endal peal.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.11.2011 13:41:33 vasta tsitaadiga

jah aga paljud väidavad nt siin foorumis et osades mängudes Sli ei tööta ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 09:50:43 vasta tsitaadiga

Gap, nendes mängudes tavaliselt eei tööta ei sli ega cf
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 00:21:31 vasta tsitaadiga

Tundub, et mu GTX 570 on kutu. Ükspäev lasin OCCT artikate otsimist ja järsku lülitas arvuti välja. Temperatuurid ei saanud väga kõrged olla kuna Vcore oli vaid 1,025V ning jahutuseks ülihea Windforce 3. Aga enam pilti ette ei võtnud. Kartsin, et VRAM aga lahtivõtmisel midagi sulanud polnud ja otseseid vigu PCB pealt mina igatahes ei leidnud. Kuna üks kinnituskruvi oli väga kõvasti kinni siis jõuvõtte kasutamisel suutsin ise ühe jublaka lahti murda ja C992 nimeline jublakas veidi viltu aetud. Lisatud pilt vigastatud osadest.
Mingit nõu?
Manus

Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drizzle
Kreisi kasutaja
Drizzle

liitunud: 02.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 01:22:05 vasta tsitaadiga

see mis ära tuli alles pole ?

muidu laseks mingil tehnikul korralikult tagasi joota ja garantiisse... vastasel juhul võid ilmselt lutsu visata selle pilliga icon_smile.gif, paljudes foorumites 570 juurde kirjutatud ka, et stock pcb-ga ei tasu üle 1V vcore lasta, OCCT-d lastes pidi ka suremine üpris tõenäoline olema...

_________________
Sven Suigussaar Photography
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 01:57:02 vasta tsitaadiga

Garantiid pole. Alles ikka. Olen ise ka jootmise peale mõelnud aga ega sellise pisikese detailiga lihtne pole. Kui leian kellegi kes saab siis lasen ära joota ja proovin veel.
Jahutuse lükkan siis müüki, sellest Windforce 3X eest peaks midagi ikka saama ehk icon_rolleyes.gif Mõnel ehk läheb vaja ref. kaardile korraliku jahutust...
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2011 03:13:09 vasta tsitaadiga

LauriTed, nende juppide asendus peaks üsna kerge olema õigel inimesel. Võta "Jaan"-iga ühendust.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 20.11.2011 22:35:39 vasta tsitaadiga

LauriTed, kahju et nii läks aga gtx 570 reference kaardid ongi nõrgad kahjuks icon_neutral.gif
Võid siit lugeda ja\või postitada: http://www.overclock.net/t/929152/have-you-killed-a-570-no-recent-deaths-buy-some-570s/680
6 vrm-i on vähe, mul õnneks 8. Sinu kaart samuti 6 vrm-mi thumbs_down.gif
Gtx 570-d surevad niikui kärbsed mõnesmõttes okse.gif
tsitaat:

User: Riou
Core Voltage: stock
Clocks: stock
OCP/Power limit disabled: N
Load Temperature: 72C (Mirror's Edge)
VRM Cooling: stock
What you were doing: Browsing Overclock.net

Hea tunne võis olla pärast seda icon_lol.gif
tsitaat:

User: AzN1337c0d3r
Core Voltage: Stock
Clocks: 850/2350
OCP/Power limit disabled: (Y/N) N
Load Temperature: ~85
VRM Cooling: Stock
What you were doing: Furmark, boom after 5 seconds. Would not POST after.

No comment...

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 16:35:23 vasta tsitaadiga

Jah. eks ta üks käkk selle vrm osa pealt on. Samas jälle kui ei sure, siis väga püss kaart. Kellad ja sama mis GTX580. Garantiiga, siis tasub osta.

Aga nüüd siis juba tulemas see kärbitud GTX 570, mille nimi jälle GTX 560 ti, lõppulisaga (448 core).
http://news.softpedia.com/news/Nvidia-s-Upcoming-GTX-560-Ti-448-Cores-Performance-Unveiled-234657.shtml
Kui lubadus tõeks osutub, et hind tuleb sama mis praegusel GTX 560 ti´l, siis oleks küll tõsine "bang for a buck" kaart!


Esimene test siis ka (BF3):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 16:42:33 vasta tsitaadiga

ükskõi kkui pooleks sa ka asja ei uuri on bäng for bak 550Ti SLi.
arvestades seda et NV on oma skaleeruvuse väga heaks saanud 5-da seeriaga thumbs_up.gif
Kus SLi suckib on peaaegu olematu number.

Seega kellel SLi toega mobo ja päris 570 rahakott ei kannata siis FTW 550Ti
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.11.2011 18:23:40 vasta tsitaadiga

Krt 2x 448 coresed 560 oleks päris vahvad icon_cool.gif Ootab ära kuis coolerid ja asjad tulevad thumbs_up.gif Samas see peaks matsu andma ka 570 hindadele kerge,seega mul ilmselt lihtsam teine too kõrvale võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf
HV kasutaja
Wtf

liitunud: 22.12.2008




sõnum 23.11.2011 11:18:30 vasta tsitaadiga

Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.
_________________
wat?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2011 11:38:44 vasta tsitaadiga

Wtf, jah aga saadavus peaaegu 0 tänasaks kuna peaks EOL toode olema ja maksab ca. 40€ tükist rohkem.
Need SE versioonid ei ole kiiremad kui 550Ti.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 14:44:05 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 15:24:39 vasta tsitaadiga

odavaim 550ti 115€ või leidub kuskilt odavamalt ?
560Ti paistab IMO igast nurgast parem kui 550ti sli
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 15:48:16 vasta tsitaadiga

Wtf kirjutas:
Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.


Uurisin tiba kuidas mõned kaardid jooksevad..
Metro osa 64mängijaga, seal terroristide baasis vaatega kahele välis majale ja bazookaga neid veidi lammutasin.
Sellised tulemused sain:

Prose 2600K@5GHz, videod defaultis.

GTX470:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
2521, 60000, 33, 58, 42.017

GTX570:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
3032, 60000, 41, 70, 50.533

GTX470 SLI:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
4230, 60000, 59, 95, 70.500

GTX570 SLI:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
5272, 60000, 70, 129, 87.867

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 21:05:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Wtf kirjutas:
Gtx460 768mb SLI see ka päris hea, ~50-70fps maxed 1080p bf3.


Uurisin tiba kuidas mõned kaardid jooksevad..
Metro osa 64mängijaga, seal terroristide baasis vaatega kahele välis majale ja bazookaga neid veidi lammutasin.
Sellised tulemused sain:

Prose 2600K@5GHz, videod defaultis.

GTX470:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
2521, 60000, 33, 58, 42.017

GTX570:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
3032, 60000, 41, 70, 50.533

GTX470 SLI:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
4230, 60000, 59, 95, 70.500

GTX570 SLI:
Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
5272, 60000, 70, 129, 87.867


Peaks oma 560TI sli-s ka proovima samalaatset testi.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 21:18:49 vasta tsitaadiga

Arvata on, GTX 560 TI oleks tsipa lahjem GTX470st.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 21:21:43 vasta tsitaadiga

LauriTed, 560 ja 560Ti single ning SLI testid teen ka varsti ära icon_smile.gif thumbs_up.gif saate youtubest ülevaadet näha kindlasti ka. 550ti ka icon_exclaim.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 21:29:15 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Arvata on, GTX 560 TI oleks tsipa lahjem GTX470st.


not sure if srs icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 21:42:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, nii peaks olema, eks näis kui kätte saan kaardid. 470 on väga kiire kaart, mitte sassi ajada juustu 460-ga icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 22:45:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
LauriTed kirjutas:
Arvata on, GTX 560 TI oleks tsipa lahjem GTX470st.


not sure if srs icon_question.gif


No ma järeldan seda testidest: http://www.techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page5.html
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 23:06:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

550ti ka

Võimalusel ootaks just selel SLI teste, kuna endal plaanis just selline kooslus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 17:49:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll, SLI tuleb kindlasti icon_exclaim.gif

edit: Kellelgi kahte GTX460 testi jaoks pole anda? Paariks päevaks.

Väike ülevaade GTX570 ja 570SLI-st vs 470 ja 470 SLI


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.