|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.10.2011 17:52:15
|
|
|
| OpenOptimuse pluss on see,et pole vaja Basebandi vahetada kui eelnevalt oli installitud ametlik gingerbread
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.10.2011 18:20:37
|
|
|
| Open Optimusel crashib mul google maps... Samuti annavad osad appid installides unknown errorit. CM7t prooviks ,aga olen liiga loll et suuta see peale installida.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.10.2011 18:48:20
|
|
|
| CM7et pole mõtet installida kui sul uus baseband peal, siis kaotad GSM toe ära
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagirl
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2005
|
19.10.2011 19:18:00
|
|
|
Selline mure et sai peale tõmmatud MailDroid , kui wifi levis olen tulevad meilid läbi aga muidu ei tule mehe Samsungiga tulevad meilid ilusti. Milles viga võib olla? Ja oskab veel keegi öelda et kui helistan ja inimesega rääkima hakkan siis tihtipeale hakkab kõne kajama (kuulen enda juttu kajana) , no ja telefon kiilub kinni ka tihtipeale , oeh ühesõnaga tunne jääb selline et mingist sitast partiist telefon
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewil-apple
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2011
|
19.10.2011 19:27:45
|
|
|
| Garantiipauk!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.10.2011 20:08:08
|
|
|
| Muidu on tegemist väga töökindla telefoniga, kuid vahel tuleb igal tootjal praaki ka sisse
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.10.2011 21:38:01
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| OpenOptimuse pluss on see,et pole vaja Basebandi vahetada kui eelnevalt oli installitud ametlik gingerbread |
Basebandi flashimine iseenesest pole väga tülikas ja minu telefon tuli veel vana bb'ga. Flashisin siiski uue peale ja hetkel OO peal, just kaamera pärast.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
20.10.2011 01:37:18
|
|
|
| kellelgi google sky mapiga pole probleeme muidu? mul näitab valesti ja kui app kinni panna, siis auto rotation ei funka...cm7 nimelt peal
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qdwin
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2010
|
22.10.2011 20:42:23
|
|
|
|
Käivitub aga ei hakka pin koodi küsimagi, ütleb et mingi app crashis. Kas on viga minus või soft bugine? St. helistada ei saa, mitte midagi ei saa teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.10.2011 21:42:28
|
|
|
| qdwin kirjutas: |
|
Käivitub aga ei hakka pin koodi küsimagi, ütleb et mingi app crashis. Kas on viga minus või soft bugine? St. helistada ei saa, mitte midagi ei saa teha. |
Baseband on sul ikka vana? ning kas enne romi flashimist kustutasid cache ja muud kraamid ära?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavka007
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
22.10.2011 23:37:23
|
|
|
Küsiks Lg p500 rootimise kohta. Millist programmi soovitaksite kasutada: Kas SuperOneClick või z4root? Uurisin läbi siinsest foorumist rootimise teemad ja xda foorumit sirvisin ka. Kui ma õigesti kõigest aru saan, siis rootmine annab võimaluse osad appid saata mälukaardile ja saab telefonile suurema sisemälu ning saab ka stock appid kustutada. On see õigus? Praegu on probleemiks just väike telefoni sisemälu. Kas rootimine aitaks sel puhul? Kas super oneclicki või z4 rooti puhul peab veel mingeid eraldi draivereid ka installima? Installisin xda foorumist soovitatud draiverid arvutisse. Rootima pole veel hakanud, kuna teen veidi eeltööd. Samas kui ühendasin mobiili arvutiga, hakkas LG mobile updater uusi draivereid arvutisse installima. Kas need draiverid võivad olla erinevad, kuna rootimiseks on vaja mingeid muid õiguseid? Kas super oneclicki ja z4 rooti abil rootimine on lihtne või eeldab ka mõningaid progremisoskusi? Superoneclick nimi nagu lubaks arvata, et ühendan telefoni arvutiga juhtmega, panen usb debugging reziimi ja käivitan superoneclicki ja vajutan root ning mõne aja pärast on telefon rootitud või on veel mingeid varjatud konkse millest aru pole saanud? Üks küsimus ka back up-i kohta. Kuidas ma saan teha backup-i? Kas seda tuleb teha enne rootimist või on seda vaja alles siis, kui tahan panna teise tarkvara peale? Millist programmi te backupi tegemiseks kasutate? Kas superoneclickiga saab telefoni hiljem ka unrootida? Küsin sellepärast, et kui midagi telefoniga juhtub, saaks panna stock romi tagasi. Kas rootimisel annab ka telefoni kuidagi kasutuskõlbmatuks muuta? Kuidas seda vältida? Ja mis vahe on superoneclickil ja z4rootil?
Gingerbreaki vist soovitatakse rohkem või kuidas teie kokkupuuted olnud on?
Küsiks selle rootimise õpetuse kohta natuke: http://lgoptimusonep500.blogspot.com/2010/12/rooting-lg-optimus-one-p500.html
Selle õpetuse kohta, kus kasutatakse z4rooti. Kas usb debugging vajab USB ühendust arvutiga? Seal on kirjas, et kopeerid z4root faili telefoni mälukaardile ja võtad usb juhtme tagant ära. Pärast ütleb, et usb debugging on vaja sisse lülitada. Kas unroot käib sama programmi abil ja kõik käib läbi telefoni enda, st arvutit pole vaja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
22.10.2011 23:57:07
|
|
|
Sul on nii palju küsimusi, mis eriala sa ülikoolis õpid?
Kas 2.2/2.3 siis ei lase appe mälukaardile nihutada?
Lihtsalt rootimine appide nihutamist mälukaardile ei anna, tuleb installida kas mingi kindel patch/hack või mingi custom rom kus see funktisoon juba algupäraselt sisse kavandatud.
Mina rootiks telefoni ära, siis installiks Rom Manageri ja hakkaks erinevaid custom rom'e proovima, sest peaaegu kõik custom romid on paremad kui see LG stock rom.
Appida nihutamiseks mällarile on ka erinevaid võimalusi, aga need sa avastad alles siis kui erinevaid rom'e proovid.
Kui Rom Manager juba installitud, siis suht raske telefoni ära brickida ja rootimine kas töötab või ei tööta, seal ka midagi erilist valesti teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qdwin
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2010
|
23.10.2011 19:06:31
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| qdwin kirjutas: |
|
Käivitub aga ei hakka pin koodi küsimagi, ütleb et mingi app crashis. Kas on viga minus või soft bugine? St. helistada ei saa, mitte midagi ei saa teha. |
Baseband on sul ikka vana? ning kas enne romi flashimist kustutasid cache ja muud kraamid ära? |
Kõik sai kustutatud. Proovisin muid erinevaid versioone, need käivitusid ilusti. Aga lõpetasin hoopiski LG enda viimase softiversiooniga. Ja kõigi proovitute puhul oli mingi jama wifi-ga, kas ei tunnistatud 13-dat kanalit, või langes tundlikus. Mitte ühegi proovitu user interface ei olnud piisavalt mugav.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.10.2011 18:01:01
|
|
|
| Keegi pole leidnud äkki eesti keelt toetavat custom ROMi?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
30.10.2011 16:17:37
|
|
|
Okei, küsimus nüüd laiale ringile selline:
telefonil oli peal cm7, täna hommikul sai unise peaga mingites seadetes tuhlatud kus pakkus "check for rom update"
Selle valiku teinud, soovis telefon uut custom recoverit installida, lolli peaga sai see käima lastud ning poole pealt see ka feilis.
Rebooti tehes telefon enam bootima ei hakanud. Üritasin siis KDZ update abil stock rommi tagasi lasta - teeb update-i edukalt ära,
ning seejärel jääb telefon stock rommiga bootloopi, androidi kirja juurde.
Kuidas sellisest olukorrast edasi või tagasi minna?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.10.2011 16:25:01
|
|
|
| Tee hard reset neid klahve all hoides, või proovi kdzi abil teist ametlikku kdz ROMi installida. vb see mida tõmbasid ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
30.10.2011 17:51:33
|
|
|
| proovisin kahte erinevat ametlikku romi, mõlemad jõudsid samasse punkti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
30.10.2011 17:56:26
|
|
|
| vindi kirjutas: |
| proovisin kahte erinevat ametlikku romi, mõlemad jõudsid samasse punkti. |
vist soovitaksin juba ta remonti tuua, vb läks ROMi kivi läbi
meie tehnik tegeleb selliste töödega ka Telepointis
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
30.10.2011 21:14:00
|
|
|
| oma näpud jäid ilmselt nõrgaks - st. kolmas kord üritades hard reseti sain telefoni tööle.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
31.10.2011 09:21:06
|
|
|
| lkits, ei ole viimase kuu jooksul kordagi kokku jooksnud. link
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
31.10.2011 09:23:07
|
|
|
| lkits kirjutas: |
Kellelgi CyanogenMod peal? Kas jookseb ikka pidevalt kokku?
Lisaks veel - otsisin google'ist CyanogenMod ning viskas nende ametlikule koduelehele. Mis device ma sealt nimistust valima peaksin, et P500 sobiks? |
Ametlikku CM'i pole meie telefonile. Külla aga leiab ühe mik versiooni xda foorumist.
Kokku pole kunagi pidevalt jooksnud (vähemalt minu aastase kasutuse jooksul). Kokku jooksmine pigem enda liigse ülekellamise süü.
Ise olen täitsa rahul. Hetkel peal mikCM7 final 6.5.7 versioon. Viimane on 6.5.8 (või 6.6.1, uuri foorumist täpsemalt et erinevusi leida)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
31.10.2011 10:56:33
|
|
|
| Ei jookse jah kokku, stabiilsem isegi kohati kui tehase tarkvara
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupos
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2011
|
31.10.2011 18:44:16
|
|
|
| vindi kirjutas: |
Okei, küsimus nüüd laiale ringile selline:
telefonil oli peal cm7, täna hommikul sai unise peaga mingites seadetes tuhlatud kus pakkus "check for rom update"
Selle valiku teinud, soovis telefon uut custom recoverit installida, lolli peaga sai see käima lastud ning poole pealt see ka feilis.
Rebooti tehes telefon enam bootima ei hakanud. Üritasin siis KDZ update abil stock rommi tagasi lasta - teeb update-i edukalt ära,
ning seejärel jääb telefon stock rommiga bootloopi, androidi kirja juurde.
Kuidas sellisest olukorrast edasi või tagasi minna? |
Tuttav teema: Sa peaks siiski otsima välja kõige algelisema Firmware selle telefoni jaoks, Flashima, kasutades nuppe VOL DOWN & HOME koos käivitades. Vajalik just Emergency Modes flashida. Muidu sa ei saa lahti sellest clockmodworki recoveryst. Aga see võib ka eelis olla. Wipe´i kõik, mis saad, kui sa sinna sisse pääsed. KA AKU FAIL! Siis peaks su pill olema võimalikult tühi. SIISKI, eemalda kõik kaardid telefonist JA MIS ERITI OLULINE: SA PEAD DISABLEMA USB ANDROID MODEMI Control Panelist, muidu saadki kiiluva telefoni. Kui abi ei saand, anna teada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
qdwin
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2010
|
01.11.2011 11:14:27
|
|
|
| Huvitav tähelepanek peale kõige uuemale LG ametlikule softile üleminekut: wifi tundlikus on kehvem ja ei leia üles enam nii palju vabavõrke kui enem. Millega seda ebameeldivust arstida? Minna tagasi algsele 2.2 versioonile?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
01.11.2011 13:02:13
|
|
|
| qdwin kirjutas: |
| Huvitav tähelepanek peale kõige uuemale LG ametlikule softile üleminekut: wifi tundlikus on kehvem ja ei leia üles enam nii palju vabavõrke kui enem. Millega seda ebameeldivust arstida? Minna tagasi algsele 2.2 versioonile? |
2.2 open optimus rom on normaalne
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronny25
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
02.11.2011 02:34:56
|
|
|
Telefon teeb ise restarti ja eemaldab mälukaarti. Just siis, kui midagi ei tee, telefoni jõude olekus. Kõik on originaal. kas lihtsalt androidi uuendada, või garantiise saata? mälukaarti proovisin ka vahetada
_________________ Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle... |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
02.11.2011 09:25:14
|
|
|
| Kui õnnestub korrata, siis garantii, logish
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.11.2011 10:54:33
|
|
|
| ronny25 kirjutas: |
| Telefon teeb ise restarti ja eemaldab mälukaarti. Just siis, kui midagi ei tee, telefoni jõude olekus. Kõik on originaal. kas lihtsalt androidi uuendada, või garantiise saata? mälukaarti proovisin ka vahetada |
See oli ammu teada olev viga ning parandati mitu-mitu kudu tagasi tarkvarauuendusega. Kas sa oled telefoni tarkvara ära uuendanud?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronny25
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
02.11.2011 21:55:39
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| ronny25 kirjutas: |
| Telefon teeb ise restarti ja eemaldab mälukaarti. Just siis, kui midagi ei tee, telefoni jõude olekus. Kõik on originaal. kas lihtsalt androidi uuendada, või garantiise saata? mälukaarti proovisin ka vahetada |
See oli ammu teada olev viga ning parandati mitu-mitu kudu tagasi tarkvarauuendusega. Kas sa oled telefoni tarkvara ära uuendanud? |
ei ole pihta saanud jah. aga ma siuke võhik ka, et millega ma seda peaks uuendama, see pc suite käkk küll ei tööta
_________________ Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle... |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corpy
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
11.11.2011 18:49:32
|
|
|
Olen ise olnud selle telefoni kasutaja 4-5 kuud umbes ja olen aparaadiga üsnagi rahul, teisest kasutusnädalast sai ka peale lastud kohe Custom Rom, esimeseks rommiks siis oli kaks kuud või rohkemgi Void# Forever http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1125870 lippas kenasti, stabiilsust oli ka küllaga, see rom mul kunagi kokku ei jooksnud, ega probleeme ei esinenud, vastupidiselt originaal rommile mis tahtis millegipärast pidevalt mälukaarti ejectida.
Peale seda sai aga uuendatud mik'i CyanogenModile http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=946354 kuid seda sai enne flashimist veidi näpitud ja mõttetu jura välja roogitud, liikus kenasti ja oli päris mõnus igatipidi. Peale seda sai veel erinevaid romme proovitud, kuid midagi erilist ei meeldinud ja sai uuesti tagasi mindud enda ja mik'i versioonile Cyanogenist.
Hetkel peal lippamas aga Mik'o'Void koos GoldenLeaf CFS gbs.v18c kerneliga http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1227682
- Too saab minimaalsete sätete peal ja lennurežiimis vajadusel hakkama nädal aega akut kasutades.
Ise olen aga normaalsätete peal kasutades (igapäevaselt kasutades mõned korrad WiFi-t, mõned kõned ja SMS-id ning pilte tehes) 4 päeva vastu pidanud sellega saaks ka rohkem kuid ei hakka ju kasutamist piirama.
- Loodetavasti oli selle postiga mõnele abi, kes ei ole suutnud veel endale head ROM-i ja Kerneli configuratsiooni leida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
11.11.2011 20:28:12
|
|
|
Kas keegi P500'le on leidnud sellist phone-tarkvara, et saaks ntks menüünupuga kõne vastu võtta? Jahedate ilmadega jõle tüütu paksu kinnast käest ära võtta et kõnele vastata
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.11.2011 21:24:27
|
|
|
Proovi ninaga Ma muljun läbi kinda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
22.11.2011 14:07:14
|
|
|
| Tuttav neiu, kes nutitelefonidega päris kodus ei ole, suutis oma p500-l mitmed süsteemifailid ära kustutada, nüüd ei saa enam sõnumeid saata, vastu võtta ning paljud rakendused ka ei tööta. Kuidas korda saaks? Kas on võimalik kuidagi algne süsteem taastada?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.11.2011 14:33:01
|
|
|
... kui ta pole nutitelefonidega kodus, siis vaevalt ta midagi süsteemset suutis ära kustutada, selleks on vaja root õiguseid, pigem näppis mingeid seadeid. Parem andku mõne teadjama kätte, kes telefoni üle vaataks, niimoodi kohvipaksu pealt ennustades võib arvata mida iganes ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
22.11.2011 14:36:41
|
|
|
| Ta ühendas telefoni USB kaudu, ning siis läbi arvuti kustutas. Ütles, et tahtis ruumi juurde saada.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
22.11.2011 14:41:38
|
|
|
aga pane talle CWM peale ja mõni custom Rom ka ning ütle, et ärge enam omast "tarkusest" näppigu.
Ja küsi kas ta arvutis proovis windowsi kausta ka ära kustutada ruumi saamise eesmärgil
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
22.11.2011 18:12:23
|
|
|
| eastsider kirjutas: |
| Ta ühendas telefoni USB kaudu, ning siis läbi arvuti kustutas. Ütles, et tahtis ruumi juurde saada. |
Ikkagi ei ole see võimalik!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nupz
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2010
|
22.11.2011 20:33:37
|
|
|
| Ka mina suutsin mingi sarnase jamaga hakkama saada, kus sõnumeid saata ei saanud ja osasid rakendusi veel ei saand kasutada. Tegin tehase seadete taastamist, ning peale seda sain korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
28.11.2011 17:58:14
|
|
|
Brickisin telefoni ära ja viisin garantiisse. Algselt oli peale 2.2 firmware, nüüdseks oli peale pandud 2.3.3
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavka007
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
29.11.2011 23:10:38
|
|
|
| Kas hard reset taastab algse stock tarkvara või mis konditsiooni hard reset mu telefoni viib? Praegu on peal originaal 2.3.3 ja viimasel ajal teeb aina restarte, jookseb kogu aeg kokku ja lülitab ise wifit välja, kuigi lükkan selle ise sisse. Kõikvõimalikest programmidest viskab ka välja.Viimasel ajal telefonis midagi muutnud ei ole. Kõik appid samad, mis juba pikemat aega. Kas factory reset paneb peale tarkvara 2.2.1 või jääb ikkagi 2.3.3 peale?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.11.2011 23:14:41
|
|
|
| hard reset on sama mis tehase seadete taastamine. see ei vaheta tarkvara, jääb sama mis peal oli. ainult kustutab igasugu prahi ära mida oled telefoni mällu salvestanud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
04.12.2011 20:31:11
|
|
|
Keegi siit mik CM7 6.5.8 versiooni ka oma telefonile peale pannud?
Kui jah, siis kas teil esineb sellist probleemi nagu siin kirjeldanud olen?
Ilgelt meeldib endale see 6.5.8 ring lockscreen, aga see freeze ei lase antud rommi kasutada
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
07.12.2011 02:34:48
|
|
|
Keegi oskab sellele soovitada bluetooth handsfreed ? Ma praegu siin uurin ning hetkel valikus Plantronics Voyager Pro või BlueAnt Q2 (Jawbone jääb kahjuks hinnalt välja juba). Välimus mega oluline ei ole, pigem tahaks lihtsalt sellist head ja kvaliteetset asja.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.12.2011 11:19:14
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Keegi oskab sellele soovitada bluetooth handsfreed ? Ma praegu siin uurin ning hetkel valikus Plantronics Voyager Pro või BlueAnt Q2 (Jawbone jääb kahjuks hinnalt välja juba). Välimus mega oluline ei ole, pigem tahaks lihtsalt sellist head ja kvaliteetset asja. |
Jabra easygo äkki?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trix
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
14.12.2011 01:42:41
|
|
|
Kas kellelgi on ideid, kuidas CM7 puhul mobiil-ID tööle saaks? Guugeldades tundub, et üldisem probleem.
OpenOptimusega see töötas, aga muus osas jääb see CM7-le kõvasti alla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|