Ma olen BF seerial ikka vahel silma peal hoidnud aga tõsisemalt ja pikemal pole sellesse veel süvenenud.
Igastahes sooviks siis kohalike BF gurude kes ka BF3 põhjalikumalt tunnevad, et ehk saaks näpunäiteid, info lehekülgi jne.
Alates gameplay tippidest ning relvade effektiivsusest(ehk mingeid tabeleid mis kirjeldaksid erinevaid lisade ja relvade kombinatsioone jne) lõpetades tehniliste soovitustega, ala mouse sätted jm.
Kasulikku info eest oleksin äärmiselt tänulik.
Lisaks kas on plaanis või juba olemas ka kohalikud klannid kellega ühineda võiks, et tiimitööd teha?
Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?
Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?
See esineb mul paar korda õhtu jooksul. Tegemist peaks olema PunkBusteri bugiga, kus PB tuvastab MSI AfterBurnerit millegi kahtlasena. Sama jama oli ka BC2 puhul, aga siis oli optioniks vaid hard resa. Alates AB mingist eelviimasest beetast pidavat sisse workaround tehtud olema, aga nagu näha ei toimi. Viimasele AB betale ei sobi RTCore.dll kustutamise trikk ka enam miskipärast. BF3 beta jaoks ei peaks PB-d nagu vaja olema aga jookseb ikka taustal ka peale uninstalli. _________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
anyway hakkab selle battlelogi squad süsteemiga ulmeliselt rohkem kabetamist olema kui saaks ingame seda lahendada.
konsoolidel on see ju olemas ometi.
Hakkab looma!
Battlelog võiks jääda küll kui selline aga server browser võiks küll nagu bc2-s olla...
Pmts kui netti pole siis ei saa SP-d ka pelada? _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kahju, et HC-d proovida ei lasta. Seda mode ainult mängingi.....
Mulle see metroo map sobib küll. Puuduvad igasugused lendavad/sõitvad/ujuvad junnid millega ei oska mina midagi peale hakata.
No neile kes eelistavad ilma sõidukiteta mängida on olemas Infantry mode niiet ei tohiks olla probleem _________________ ''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?
Aitäh!
Harjutamine teeb meistriks. Auto aimi saab ilusti maha keerata. Alguses tundub väga ebardlik, aga enam ei kujuta muud moodi ettegi. Ja vaadates osasid siin teemas olevaid videosi, siis tuleb naer peale küll, et klaveri ja hiirega suudetakse nii kehvasti esineda.
Nojah enamus ajal mul Afterburner taustal monitoorimas, sama ka mitte 100% iga kord, seega seal peab veeel miskit olema.
minul jääb pilt mustaks ja heli loopima mängu sisenemisel. ütleks, et iga kolmas kord. midagi taustal ei jookse peale origini. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
aivo80, selle mõne kasutaja skill üleüldiselt mängudes võib lihtsalt nii madal olla, et ta ei küündi ühe ega teise kontrolleri puhul sinna maale kus asi hakkaks määravaks osutuma.
see aga ei ole mingit pidi eelistus argument kontrollerile vs. klaver+hiir.
klaver+hiir > analoog pult.
mängida FPS-e nii nagu need mõeldud on. Kahjuks aga üli casuale on terve maailm täis kes võibolla ei teegi vahet ja nendele pole see ka oluline - aga nad maksavad hästi
lisaks olen ma mänginud bf3 betat xboxil ja PC-l täitsa LOW settingutega, et võrrelda graafikaid... xbox-i versioon näeb ikka täis saast välja.
viimati muutis ottf 05.10.2011 12:03:12, muudetud 1 kord
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?
Aitäh!
+ arvesta et konsoolide peal max mängijate arv 24 vs pc peal 64. vahe pea 3kordne
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.