Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 19:47:19 vasta tsitaadiga

M2tumees, CB map võeti ära betast.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2tumees
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010




sõnum 04.10.2011 19:48:10 vasta tsitaadiga

Ei võetud, täitsa olemas on hetkel 1 server.Sees 32 inimest praegu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 19:57:07 vasta tsitaadiga

M2tumees, tegu mingi event serveriga. Vaevalt, et sinna iga mats pääseb parooli teades.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 04.10.2011 20:11:53 vasta tsitaadiga

See arvatavasti siiski häkitud servuga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 20:13:32 vasta tsitaadiga

iBean, ei ole Igromir expo on käimas vist. http://igromir-expo.ru/
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 21:41:26 vasta tsitaadiga

Kellel thompsoni junn ruuteriks, siis mul aitas Upnp eemaldamine. Enam ei visanud peale 20 mintsa serverist välja.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henryKI11
HV kasutaja
henryKI11

liitunud: 03.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 21:41:51 vasta tsitaadiga

sai kah zypsylt pre order tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 04.10.2011 21:46:04 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/10/04/battlefield-3-beta-has-12-million-players-is-based-on-month-old-build/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 21:53:28 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 04.10.2011 22:42:07 vasta tsitaadiga

Keegi on aru saanud Straight pull Bolt-ist? IMO vahet pole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 22:45:28 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
Keegi on aru saanud Straight pull Bolt-ist? IMO vahet pole.

Ma olen ainult korduvalt näinud, kuidas seda kasutavad põõsas onavad vandersellid mind maha notivad icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 04.10.2011 22:54:07 vasta tsitaadiga

Kust kohast hetkel kõige odavam pre-orderit teha on ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 22:56:14 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:00:19 vasta tsitaadiga

Lovvi, hea jet footage icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:04:35 vasta tsitaadiga

Vägevalt reaalne mäng!
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.10.2011 23:05:58 vasta tsitaadiga

Katamaraan kirjutas:
Kust kohast hetkel kõige odavam pre-orderit teha on ?


henryKI11 kirjutas:
sai kah zypsylt pre order tehtud icon_biggrin.gif


icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:14:59 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Vägevalt reaalne mäng!

Ega ikka ei ole küll (ja ei püüagi olla). Mine uuri ArmA 2'te.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:18:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Eks ta nii ole jah, sai ka alles raha üle kantud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:27:25 vasta tsitaadiga

Lovvi, hahah thumbs_up.gif teab keegi veel sarnaseid videosi bf3 kohta(?), humoorikaid vid-e praegu mingi 4 tükki näinud. But i want MORE
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:47:39 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Eks ta nii ole jah, sai ka alles raha üle kantud icon_biggrin.gif

zypsylt ?
Google ei anna midagi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 23:49:37 vasta tsitaadiga

Kasutaja ZPSY: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=43239

viimati muutis pots4t4j4 04.10.2011 23:49:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.10.2011 23:49:46 vasta tsitaadiga

Mercury, HV kasutaja icon_wink.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 00:31:39 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Katamaraan kirjutas:
Kust kohast hetkel kõige odavam pre-orderit teha on ?


henryKI11 kirjutas:
sai kah zypsylt pre order tehtud icon_biggrin.gif


icon_cool.gif

Bf3 LE
beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 00:49:56 vasta tsitaadiga

Ma olen BF seerial ikka vahel silma peal hoidnud aga tõsisemalt ja pikemal pole sellesse veel süvenenud.

Igastahes sooviks siis kohalike BF gurude kes ka BF3 põhjalikumalt tunnevad, et ehk saaks näpunäiteid, info lehekülgi jne.
Alates gameplay tippidest ning relvade effektiivsusest(ehk mingeid tabeleid mis kirjeldaksid erinevaid lisade ja relvade kombinatsioone jne) lõpetades tehniliste soovitustega, ala mouse sätted jm.

Kasulikku info eest oleksin äärmiselt tänulik. thumbs_up.gif

Lisaks kas on plaanis või juba olemas ka kohalikud klannid kellega ühineda võiks, et tiimitööd teha?


Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 07:41:59 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?


See esineb mul paar korda õhtu jooksul. Tegemist peaks olema PunkBusteri bugiga, kus PB tuvastab MSI AfterBurnerit millegi kahtlasena. Sama jama oli ka BC2 puhul, aga siis oli optioniks vaid hard resa. Alates AB mingist eelviimasest beetast pidavat sisse workaround tehtud olema, aga nagu näha ei toimi. Viimasele AB betale ei sobi RTCore.dll kustutamise trikk ka enam miskipärast. BF3 beta jaoks ei peaks PB-d nagu vaja olema aga jookseb ikka taustal ka peale uninstalli.

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 07:44:23 vasta tsitaadiga

Nojah enamus ajal mul Afterburner taustal monitoorimas, sama ka mitte 100% iga kord, seega seal peab veeel miskit olema. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.10.2011 08:29:17 vasta tsitaadiga

squad süsteemi jutt tuleb lähipäevil battlelogi uudiste alla, mis seletab täpsemalt, kuidas see fullis käib.

tsitaat:
We have seen the forums comments about squads.
I will need to verify with the game team as it has gone through updates since the BETA went live.

You are correct though, the BETA squad system is broken and a known bug.


http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2826551518966795507/1/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 09:19:09 vasta tsitaadiga

anyway hakkab selle battlelogi squad süsteemiga ulmeliselt rohkem kabetamist olema kui saaks ingame seda lahendada.
konsoolidel on see ju olemas ometi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2011 09:27:24 vasta tsitaadiga

squad system is a known bug? icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 05.10.2011 09:56:07 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 getting in-game squad management after all

http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-getting-in-game-squad-management-after-all/

icon_cool.gif

+ BF3 läheb Steam'i
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 05.10.2011 10:19:06 vasta tsitaadiga

kui battlelogi sisse ei saa, siis relvade kohta ka väike ülevaade tehtud
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.10.2011 10:23:09 vasta tsitaadiga

Hakkab looma! beer_yum.gif
Battlelog võiks jääda küll kui selline aga server browser võiks küll nagu bc2-s olla...
Pmts kui netti pole siis ei saa SP-d ka pelada?

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 10:30:49 vasta tsitaadiga

Kahju, et HC-d proovida ei lasta. Seda mode ainult mängingi..... thumbs_up.gif
Mulle see metroo map sobib küll. Puuduvad igasugused lendavad/sõitvad/ujuvad junnid millega ei oska mina midagi peale hakata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sowney
HV kasutaja
Sowney

liitunud: 30.06.2007




sõnum 05.10.2011 10:34:25 vasta tsitaadiga

No neile kes eelistavad ilma sõidukiteta mängida on olemas Infantry mode niiet ei tohiks olla probleem icon_smile.gif
_________________
''Not everything that shines is gold''
Enne kui ostad uuri millega tegemist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 10:40:24 vasta tsitaadiga

inks88 kirjutas:
No neile kes eelistavad ilma sõidukiteta mängida on olemas Infantry mode niiet ei tohiks olla probleem icon_smile.gif

Right, BC2-s ka ainult HC SDM mängingi...... ja minu kogemused sõidukitega tegutsemisel..... icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.10.2011 11:26:12 vasta tsitaadiga

Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?

Aitäh!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 11:32:17 vasta tsitaadiga

Jumala eest ära hakka konsooli peal mängima. PC ikka all the way.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.10.2011 11:38:16 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Jumala eest ära hakka konsooli peal mängima. PC ikka all the way.
Miks? Palun ikka põhjendada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 11:43:13 vasta tsitaadiga

eeroj kirjutas:
bush kirjutas:
Jumala eest ära hakka konsooli peal mängima. PC ikka all the way.
Miks? Palun ikka põhjendada.

Graafika. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 11:44:43 vasta tsitaadiga

Vähem mängijaid, sitem aimida, 30 fps, mugavus jne jne
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.10.2011 11:45:47 vasta tsitaadiga

Hiirega sihtimine on ka üsna oluline, puldiga on ikka paras invaliidi tunne peal kui varem kogemust pole.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.10.2011 11:49:22 vasta tsitaadiga

eeroj kirjutas:
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?

Aitäh!


Harjutamine teeb meistriks. Auto aimi saab ilusti maha keerata. Alguses tundub väga ebardlik, aga enam ei kujuta muud moodi ettegi. Ja vaadates osasid siin teemas olevaid videosi, siis tuleb naer peale küll, et klaveri ja hiirega suudetakse nii kehvasti esineda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 11:52:17 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Nojah enamus ajal mul Afterburner taustal monitoorimas, sama ka mitte 100% iga kord, seega seal peab veeel miskit olema. icon_rolleyes.gif

minul jääb pilt mustaks ja heli loopima mängu sisenemisel. ütleks, et iga kolmas kord. midagi taustal ei jookse peale origini.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 11:55:11 vasta tsitaadiga

harjutamine teeb meistriks loomulikult aga milleks peaks tahtma leppida mingi käkiga kui on võimalus mängida palju mugavamalt klaveri ja hiirega.


eeroj: sulle aga soovitan valida selle mis ise tahad.

kuna küsimus on stiilis kas valida sapikas või tänapäeva auto ning palun põhjendada - siis ma lihtalt ei tahagi sellele vastata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.10.2011 11:56:28 vasta tsitaadiga

ottf, minu jaoks mugavam puldiga. Ja nagu mainisin, siis mõned siinsed kasutajad mängivad klaveri ja hiirega s*temini, kui mina puldiga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 12:01:23 vasta tsitaadiga

aivo80, selle mõne kasutaja skill üleüldiselt mängudes võib lihtsalt nii madal olla, et ta ei küündi ühe ega teise kontrolleri puhul sinna maale kus asi hakkaks määravaks osutuma.

see aga ei ole mingit pidi eelistus argument kontrollerile vs. klaver+hiir.


klaver+hiir > analoog pult.

mängida FPS-e nii nagu need mõeldud on. Kahjuks aga üli casuale on terve maailm täis kes võibolla ei teegi vahet ja nendele pole see ka oluline - aga nad maksavad hästi icon_biggrin.gif



lisaks olen ma mänginud bf3 betat xboxil ja PC-l täitsa LOW settingutega, et võrrelda graafikaid... xbox-i versioon näeb ikka täis saast välja.


viimati muutis ottf 05.10.2011 12:03:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 05.10.2011 12:01:50 vasta tsitaadiga

eeroj kirjutas:
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?

Aitäh!


+ arvesta et konsoolide peal max mängijate arv 24 vs pc peal 64. vahe pea 3kordne
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 12:03:26 vasta tsitaadiga

PC FTW w00t.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.10.2011 12:11:41 vasta tsitaadiga

ottf, ei vaidle vastu, et klaver+hiir on parem, aga käpradi käes pole sellest kasu icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 12:14:22 vasta tsitaadiga

Konsooliga ikka suhteliselt kehv mängida. Soovitan enne PC-le mõned uued jupid muretseda, kui hakata ostma PS-i konsooli.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.