Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  System file missing or corrupt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 22.08.2011 17:46:37 System file missing or corrupt vasta tsitaadiga

Probleem siis täpsemalt selles, et pannes arvuti tööle tuleb kiri "Windows could not start because following file is missing or corrupt" System file.
Peal on Windows XP SP3 ja ka see kirjutatud plaat on olemas, aga ma olen aru saand, et on originaal CD vaja?

Ja palju sellise probleemi lahendamisel töökodades küsitakse? Midagi odavat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 19:31:19 vasta tsitaadiga

Eks see maksumus sõltub sellest, mis sellel kõvakettal täpsemalt viga on (see system fail niisama lihtsalt ära ei kao ega vigaseks ei muutu). Kas saab asja paari klahvivajutusega korda või tuleb vahetada kõvaketas ja teha uus Windowsi install.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 20:10:23 vasta tsitaadiga

Võib viga olla selles, et Windowsi registris on üks nö hive viga saanud. Kui System Protection on töötanud koguaeg (ehk siis System Restore), saab mõningate programmidega, ntks Registry Restore Wizard (Ultimate Boot CD peal olemas?) teha mõne klahvivajutusega selle hive taastamise.

See on ideaalstsenaarium, probleem võib tõesti osutuda tõsisemaks ning võib vajada rohkem tehniku töötunde ja/või ketta vahetust.

Edu!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 22.08.2011 20:46:09 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel üldse arvutiga probleeme olnud, device manageris code 10 ja code 12 probleem kahel erineval devicel. Arvuti mingi 4a vana ka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 12:46:19 vasta tsitaadiga

Kas veateates on täpsustatud, millise System file'iga tegu?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 12:59:19 vasta tsitaadiga

Mina sain aru, et jutt käib C:\Windows\system32\config\System registri failist. Seda on põhimõtteliselt võimalik ka parandada, juhul kui on vigane, mitte kadunud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 13:30:56 vasta tsitaadiga

http://support.microsoft.com/?kbid=307545
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 13:48:07 vasta tsitaadiga

See on muidugi tore õpetus, aga tunduvalt lihtsam oleks mingi "plaadilinuxi" abil C:\System Volume Information\_restore{xxx}\RPxxx\snapshot\_REGISTRY_MACHINE_SYSTEM faili nimi ära muuta ja fail õige koha peale kopeerida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 13:55:20 vasta tsitaadiga

mingil põhjusel on mul selline mure 1-2 korda aastas.
Samas teihedamalt kaotab win ära kogu partitsiooni ära, teistel tetastelt ja ka C: kettalt.
Oskab keegi abi pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 13:57:02 vasta tsitaadiga

Vaata alustuseks ketta SMART infot.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 13:58:33 vasta tsitaadiga

mis infot ma sealt leidma peaksin.
See partitsiooni häda on mul mitmete erinevate ketastega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 14:04:21 vasta tsitaadiga

Reallocated Sectors Count ja Pending Sector Count sellised olulisemad. Kui need end pidevalt suuremaks kerivad, siis on probleeme oodata.
http://en.wikipedia.org/wiki/S.M.A.R.T.

Aga kui mitme kettaga probleem, siis äkki testiks mälu? http://www.memtest.org/
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 14:07:08 vasta tsitaadiga

ketas / ketta elektroonika toiteots / toide kalab. partitsioon kaob kui kirjutatakse üle 0 sektor. taastamiseks nt testdisk.

UBCD d mainiti, seal kenasti hunnik kettatootjate utiliite olemas, abiks ketas tootja utikaga üle käia

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 14:12:10 vasta tsitaadiga

mälu test on korduvalt tehtud. see korras.
kas võib olla emaplaadi eripära.
Intel DP35DP

voolu kadumisele saab mõlda siseste ketaste puhul, aga ka väline kettas mille eradli toide
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 14:13:21 vasta tsitaadiga

USB? neid ei panda seisma enne lahtiühendamist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 16:31:49 vasta tsitaadiga

Hiljuti oli just jama välise kettaga, üle usb. Win ise jäi tööle kuid välin kettas kaotas partitsiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 16:34:12 vasta tsitaadiga

need teevad seda siis kui liiga vara usb tagant rebida. selle pärast mina soovitan kasutada LAN liidesega kettaid.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 16:36:24 vasta tsitaadiga

Sellele välise ketta partitsiooni kaotamisele eelnes siis mingi kasutajapoolne tegevus? Või katas oli kogu aeg ilusasti küljes ja äkki oli partitsioon kadunud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 16:41:00 vasta tsitaadiga

Kettas oli kogu aeg küljes ja ketta toiteks on upsi taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 16:46:49 vasta tsitaadiga

Siis võib kas mingi pahalane arvutis olla või on Windows ise hapuks läinud. Lihtsalt niisama heast peast ei tohiks ikka partitsioon kaduma minna.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyri154
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2009




sõnum 23.08.2011 16:47:51 vasta tsitaadiga

vahetan win-i koos c: kettadga u 2 korda aastas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 17:34:03 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Siis võib kas mingi pahalane arvutis olla või on Windows ise hapuks läinud. Lihtsalt niisama heast peast ei tohiks ikka partitsioon kaduma minna.



Äkki tõesti installid peale Win-i ja ketta vahetust ühelt ja samalt plaadilt või samast installfailist mingit kahtlast tarkvara? Kontrolli üle.....

Kasuta ka SAS skännerit:
http://www.superantispyware.com/portablescanner.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 21:36:14 vasta tsitaadiga

jyri154, kaks korda aastas vahetad kõvaketast või? :S

Minul oli korra probleem USB pulgaga. Windows 7 pealt viisin pulga XP peale ning failidele ligi ei lasknud. Ei saanud käivitada ega kopeerida. Kui Win 7 peale tagasi viisin, siis Win 7 ütles, et tegi mingi paranduse ja failid töötasid.

See ei ole küll teemaalgataja probleemiga kattuv, aga kui XP suudab samasse arvutisse installitud ketastelt uuemate süsteemide taastepunktid ära kustutada, siis arvan, et XP oli süüdi ka nende partitsioonide kustutamises. Seega on see probleem liiga suur, et hakata riskima pahavara eemaldamisega. Parem oleks teha uus XP install legaalselt plaadilt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 22:03:22 vasta tsitaadiga

tudiludi, ghost teeb elu lihtsamaks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 23:40:49 vasta tsitaadiga

Või Acronis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2011 23:53:42 vasta tsitaadiga

laurx, udusiil, mida täpsemalt nende programmidega tegema peaks? Rikutud ja/või kadunud faili taastada? Mina olen kasutanud esimest varunduse tegemiseks ning teist partitsioonide loomiseks. Teisi funktsioone ei ole uurida jõudnud. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 07:55:04 vasta tsitaadiga

Acronisega saab samuti kettast image teha. Seagate ja WD tasuta samasuunalised proged pole muud kui nuditud Acronis.
Paragonil on ka vastav soft olemas, lihtsalt Acronis on intuitiivsem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 07:56:20 vasta tsitaadiga

teed oma just äsja tööle saanud ja programmid külge saanud masinast "image", mida siis ketta katki minemisel või muul vahetamisel kohe masina taastamiseks kasutada saab ilma, et peaks mingi installika ja progedega onama eriti, kui masin on missioonikriitiline või omab mingit eriti värdja configa programmi. lisaks saab imagest vajadusel vajaliku hal.dll i või system/config u kätte.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 24.08.2011 10:47:01 vasta tsitaadiga

Kas siis sellest SP3 plaadist võib abi olla ? (ise kirjutatud). Proovisin, aga minul ei muutund midagi kui selle plaadi sisse panen. Siis kui see System file corrupt kiri tuleb ja press "r" to repair, siis ükskõik, mis nuppu vajutades teeb arvuti restardi. BIOSest panin 1. bootiks selle CD vms aga ei aidanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 11:09:29 vasta tsitaadiga

Mina ei näeks vaeva. Kui Sul on võimalik plaati kuskil kirjutada, tõmba siit UBCD win http://www.ubcd4win.com/downloads.htm ja proovi selle pealt masin bootida. Kui Registry Restore Wizard (leiad start menüüst) Sul seda korda ei tee, on Sul valikud - arvuti töökotta, kes proovivad käsitsi või uus Windowsi install. Töökojas võid paluda ka kettal asuvate tähtsate andmete varundamist.

Töökoja asemel saab Sind võib-olla ka keegi HV-lane aidata
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 16:04:14 vasta tsitaadiga

kuniks profiili pole täidetud, ei hakka abi pakkuma.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 24.08.2011 19:29:42 vasta tsitaadiga

qingpool kirjutas:
Mina ei näeks vaeva. Kui Sul on võimalik plaati kuskil kirjutada, tõmba siit UBCD win http://www.ubcd4win.com/downloads.htm ja proovi selle pealt masin bootida. Kui Registry Restore Wizard (leiad start menüüst) Sul seda korda ei tee, on Sul valikud - arvuti töökotta, kes proovivad käsitsi või uus Windowsi install. Töökojas võid paluda ka kettal asuvate tähtsate andmete varundamist.


Seda võib tõesti proovida, aga ei tea kust seda CD saada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 22:52:01 vasta tsitaadiga

icon_question.gif CD tooriku saad poest, UBCD leiad Googlest: http://www.ultimatebootcd.com/download.html
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 24.08.2011 23:09:05 vasta tsitaadiga

CDsi mul on küll, aga mul pole kirjutamise võimalusi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 23:14:49 vasta tsitaadiga

* mitte kunagi ära kirjuta oma profiili oma asukohta, mõni võib veel abi pakkuda.
* mitte kunagi ära kirjuta mida sa oled teinud või mida sa saad ise teha, võib klaaskuulilt ennustamise liiga lihtsaks teha.

anna oma raal targematele ära ja mine kuskile, kus sulle ajukohaseid ülesandeid jagatakse.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2011 23:21:14 vasta tsitaadiga

Raidz, pane arvuti käima, tipi F8 klahvi seni, kuni sul avaneb menüü, kust saad siseneda Safe Mode. Vaata, kas arvuti Safe modes tuleb üles.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 09:21:43 vasta tsitaadiga

Kui ikka registri fail on kadunud/vigane, ei siis tule arvuti üheski modes üles.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raidz
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009




sõnum 25.08.2011 09:22:30 vasta tsitaadiga

Ei lähe ka Safe Modes.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 10:26:10 vasta tsitaadiga

1. ketas testida
2. restore point varasemasse keerata.
70% juhtudest aitab.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 18:11:13 vasta tsitaadiga

laurx, kuidas XP varasemasse seisu taastada ilma sellesse sisse logimata?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 18:23:48 vasta tsitaadiga

Vista/W7 korral on see võimalik lihtsalt installiplaadi abil ära teha, XP installikas on selles osas üsna algeline.
Aga ERD commander ja teised sobilikud CD plaadilt käima minevad abimehed aitavad lahkesti.


 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 18:44:11 vasta tsitaadiga

Sellest olekski võinud alustada. Kunagi üritasin ka XP plaadiga system restoret teha, aga kuidagi ei suutnud. :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 19:40:09 vasta tsitaadiga

ERD commander, UBCD, miniPE XP puhul väga abiks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.08.2011 19:53:49 vasta tsitaadiga

tudiludi: Väike ääremärkus, selleks, et Restore Pointi kasutada, peab see Restore Point olema ikka kõigepealt salvestatud. Ja kui seda salvestust tehtud pole, siis pole kah mitte midagi taastada.

Selles ongi Restore Pointi võlu ja valu, et on meeldiv võimalus midagi taastada, kuid arvutiomanik ise peab olema nii teadlik, et oskab sellise restore Pointi kõigepealt salvestada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:08:59 vasta tsitaadiga

Kui kasutaja on loll, siis ei oska ta seda vaikimisi sisselülitatud System Restore't välja lülitada, seega probleemi enamasti pole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:09:35 vasta tsitaadiga

Ei pea oskama salvestada. Just taastasin ämma läpat taastepunktist "System checkpoint". Ja tema on kasutaja, kes vaid Officet kasutada mõistab. Kõik muu on tema jaoks abrakadabra.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:11:31 vasta tsitaadiga

by def on see restore sees. hea taastada. aga enne peab ketas korras olema.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:40:29 vasta tsitaadiga

Kuna vaikimisi on süsteemitaaste sisse lülitatud, siis vaikimisi eeldan, et seda saab ka kasutada. Seda seni, kui kasutaja ei täpsusta, et süsteemitaaste on välja lülitatud.

Seega pole mõtet targutada enne, kui asi pole selge.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.08.2011 20:49:44 vasta tsitaadiga

tudiludi: Ja mis sellest, kas see Süsteemitaaste on sees või ei ole. Kui omanik ise ei tee seda "salvestuspunkti", siis pole tal ka mitte kui midagi taastada. beer_yum.gif

Arvuti ju ei suuda omaniku silmist välja lugeda, et nüüd on vaja Restore Point salvestada. icon_biggrin.gif
-------------------------------------
Ning igal pool õpetustes on ju suurelt ja punaselt kirjas, et kui teete midagi riskantset, siis tehke ise enne seda tegevust "Restore Point" ja siis, kui on asjad sassis, siis saate selle "Restore Pointi" alusel eelneva seisu taastada.

PS: Tegelikult on see taastus-värk täpselt ühtmoodi alates Win Me ajastust, ehk siis ajast, kui Restore Point esmakordselt kasutusele võeti.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 20:52:29 vasta tsitaadiga

mingid punktid on alati oelmas, kui neid just meelega ära pole kustutatud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  System file missing or corrupt mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.