|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.08.2011 21:11:39
|
|
|
tomorrow, hea piirang ikka ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
12.08.2011 22:56:05
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
tomorrow, hea piirang ikka ...  |
Need piirangud kõik ongi selleks tehtud, et kasutajal tekiks võimalikult ruttu huvi osta omale ikka kõvem Windows sinna asemele.
Turundus...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.08.2011 23:50:09
|
|
|
sinivaal, poest, pangakaardiga.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
13.08.2011 08:26:02
|
|
|
Kasutan Game Explorerit oma mängude shortcutide jaoks ,et desktop puhas oleks.
Kunagi oli mul ka Team Fortress 2 mille ma uninstallisin ... aga ikoon kui selline jäi alles.
Ei saa midagi teha ... delete nupp ei funka ... parem click ei anna ka tulemust.
Kuidas seda eemaldada saaks sealt?:S
http://www.upload.ee/image/1572016/Untitled.jpg
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.08.2011 09:55:30
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kasutan Game Explorerit oma mängude shortcutide jaoks ,et desktop puhas oleks.
Kunagi oli mul ka Team Fortress 2 mille ma uninstallisin ... aga ikoon kui selline jäi alles.
Ei saa midagi teha ... delete nupp ei funka ... parem click ei anna ka tulemust.
Kuidas seda eemaldada saaks sealt?:S
http://www.upload.ee/image/1572016/Untitled.jpg |
C:\Users\Kasutaja\AppData\Local\Microsoft\Windows\GameExplorer\GamesBoxArt kaustast kustuta see pilt ära.
AppData on varjatud kaust.
Võid exploreri aadressireale trükkida %appdata% ja see viib sind AppData\Roaming kausta
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.08.2011 10:10:16
|
|
|
On üks win xp masina ketas 7 järgi. Aga user folderil pole, nagu ikka kombeks, ju 7 all õigusi. Ok, saan panna enda useri Owneriks või lisada enda userile õigusi, aga ta teeb seda ainult üks kaust korraga. Backupi mõttes oleks vaja aga kopeerida terve windows xp ketta user folder - selleks peaks ma käsitsi KÕIGIL folderitel õigused omandama. Kas seda kuidagi kõigile ei saaks rakendada? 7me enda õiguste võtja millegipärast seda ei tee (toimetab üks kaust korraga, ja nö sügavamatele kaustadele õigusi ikka ei rakenda) ja nt Total Commanderis ei leidnud ka midagi sellist. Ideas?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
13.08.2011 10:33:48
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
Kasutan Game Explorerit oma mängude shortcutide jaoks ,et desktop puhas oleks.
Kunagi oli mul ka Team Fortress 2 mille ma uninstallisin ... aga ikoon kui selline jäi alles.
Ei saa midagi teha ... delete nupp ei funka ... parem click ei anna ka tulemust.
Kuidas seda eemaldada saaks sealt?:S
http://www.upload.ee/image/1572016/Untitled.jpg |
C:\Users\Kasutaja\AppData\Local\Microsoft\Windows\GameExplorer\GamesBoxArt kaustast kustuta see pilt ära.
AppData on varjatud kaust.
Võid exploreri aadressireale trükkida %appdata% ja see viib sind AppData\Roaming kausta  |
Nüüd selline seis http://www.upload.ee/image/1574531/Untitled.jpg
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.08.2011 11:39:22
|
|
|
tänud - proovib õhtul kodus. kas kuidagi seda jama sügavamasse menüüsse ei saaks ? seal kirjeldatud, et c kettal ei tohiks ownershipi võtta. tundes ennast ,tean et misclickin seda raudselt millalgi
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.08.2011 12:24:04
|
|
|
painkillah, Tervele C kettale ära tee jah. Samuti ära tee Windowsi kaustale ja programmifailide kaustale. Take ownership annab sulle kui administraatorile failide ja kaustade üle suuremad õigused, samas avab see ukse ka viiruste rünnakutele. Seetõttu kasuta ainult teisel, süsteemivälisel partitsioonil.
Siinkohal väike küsimus ka teistele Take ownershipi kasutajatele. Nimelt olen märganud, et internetist Take ownership .reg faili importimise järel jääb sellel siiski mingid suuremad õigused määramata. Kui aktiveerin Take ownership näiteks Auslogics Boostspeed menüüst ja kasutan selle poolt lisatud linki kontekstmenüüs, siis annab see administraatorile suuremad õigused kaustade üle. Kui mälu mind ei peta, siis puutusin sellega kokku System32 kausta failide kopeerimisega. Kui kasutasin ühte linki, ei saanud ma faili kopeerida, aga kui Auslogicsi poolt lisatud linki, siis sain. Ja minumeelest oli sama lugu Windows Mail kausta kopeerimisel. Seetõttu olen jäänud kasutama Auslogicsi poolt lisatud linki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kalle
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2002
|
14.08.2011 02:16:36
|
|
|
Huvitav ja kasulik ning vajalik ehk veel mõnele kasutajale, kellel originaal meedia riknenud või recovery partition hävinenud :
look at the link:
msft = Microsoft // digitalriver = Web Store like Amazon or ZDnet...etc // X17xxxx.iso = Image Title as Microsoft Name it. so hurry up and download this genuine copies before links down...
check hashes for iso's and it's the same as new update iso's on msdn/technet
Here are original SHA-1 (from MSDN) :
Windows 7 Ultimate with Service Pack 1 (x86): 65FCE0F445D9BF7E78E43F17E441E08C63722657
Windows 7 Ultimate with Service Pack 1 (x64): 36AE90DEFBAD9D9539E649B193AE573B77A71C83
Yea this files are Untouched Windows 7 ISO files with SP1. And Microsoft does't Publishing this ISO files, its leaked from DigitalRiver by Some Premium Buyer or Something, DigitalRevier http://windows7.digitalriver.com/store/mswpus/en_US/DisplayHomePage Is a WEB STORE Like Amazon and Others You Should bay to Recive any ITEM like Windows DVD Files From Microsoft so These Files: Original.
Windows 7 SP1 Ultimate x86
Windows 7 SP1 Ultimate x64
Windows 7 SP1 Professional x86
Windows 7 SP1 Professional x64
Windows 7 SP1 Home Premium x86
Windows 7 SP1 Home Premium x64
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 08:33:11
|
|
|
Kalle, Microsoft kaebab lehe omanikud varem (mitte hiljem) kohtusse. Neosmart kodulehelt ei saa hetkel isegi repair diski alla laadida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2011 10:26:27
|
|
|
tudiludi: Ja ei hakka see Microsoft midagi ega kedagi sellel juhul kohtusse kaevama, kuna suht. 100% võib kindel olla, et selle aktsiooni taga on MS ise.
Ja see, et Sa midagi teinekord alla laadida ei saa, tähendab enam-jaolt seda, et "kraami jagatakse ainult Regioonis 1 või siis regioonides 1 ja 2". Ja nüüd vaata, kuidas Eesti istub Regioonis 5 ja ei saa seetõttu mitte grammigi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 17:02:48
|
|
|
tahanteada, Neosmart on Microsoft???
Ma olen natuke kehvapoolne inglise keele valdaja. Kas keegi oskab seletada, mida tähendab lause "Downloads have suspended pending copyright clarification." ja kuidas on see seotud regioonidega (ja microsoftiga)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2011 17:10:14
|
|
|
tudiludi: Aga kas oled kuulnud väljendit, nagu "partnership". Ja Microsoftil on olemas partnerlussidemed ikka neetult paljude firmadega.
Nii, et kui keegi levitab mingit Microsoftiga seotud produkti ja MS selle juures rõõmuga pealt vaatab, siis on see enam, kui kindel, et tegemist on mingi kindla, omavahelise koostööga.
-------------------------
Asja nimi on turundus ja väga tihti on kasulik oma toodet turustada mingi teise firma kaudu ja kõik on õnnelikud.
-------------------------
edit: tegin Google lahti ja mis mulle sealt kohe vastu vaatas:
Tsitaat: - developped by Microsoft Certified Partner, NeoSmart Technologies.
http://forums.mydigitallife.info/threads/2613-how-to-dual-boot-vista-and-window-home-server-(vista-install-first)
Ehk siis täpselt see, mida ma kirjutasin - suured sõbrad ja muud ei mitte midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 17:11:44
|
|
|
| Mina kirun, et jälle krdi Microsoft on oma käpa vahele pannud ning Windowsi hädaparandamise võimaluse kinni keeranud. Tegemist on kõigest Repair diskiga (120 MB vist oli ka see). Mis kasu või kahju peaks Microsoft sellest saama, kui ta oma klientide jaoks selle kraani kinni keerab? OEM litsentsiga kliendid on hädas nagu mustlased, kui arvuti rumala vea tõttu ei käivitu. Mis on vähim hind, mis küsitakse Windowsile Startup Repairi tegemise eest? Eeldusel, et klient on soovinud kogu oma kõvaketta süsteemi alla panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.08.2011 18:13:59
|
|
|
tudiludi, põhjus lihtsalt selles, et kolmas ettevõte levitab microsofti operatsioonisüsteemi?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 18:49:17
|
|
|
Mille pärast enam ei levitata? Ja miks üldse selle asemel on selline jabur selgitus.
Arvata on, et keegi ei oska seda seletada, aga imestan lihtsalt, et nii kummaline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2011 19:46:48
|
|
|
tudiludi: Pigem on ehk asi hoopis selles, et see levitatud "vana Win7-e" versioon ei sobi uuema aja "Win 7 SP1" tarbeks ja kuna uuemat pole tehtud, siis lihtsalt pole.
Neosmart-i foorumis igatahes antakse küll mõista, et seda parandusplaati polegi pmst. vaja.
Tsitaat: "Sorry! If you have a full Windows install disc that should do. Its basically the same thing."
http://neosmart.net/forums/showthread.php?t=8709&page=1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 19:51:01
|
|
|
Loomulikult pole seda vaja, kui on plaat olemas. Aga kui plaati pole?
Samas ei jõua me siin selle arutlusega kuhugi. Nemad väidavad kindlasti, et on recovery partitsioon, recovery disk jms võimalused. Kahju lihtsalt, et ei saa lihtsalt netist alla laadida. Kas tõesti see 120 MB on liiga palju. Ja pealegi pole vahet SP1 või mitte. Startup repair käivitab rida Windowsi käske. Kasutaja ei pea siis neid käsitsi sisestama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2011 20:26:27
|
|
|
tudiludi: Tegelikult on olemas kduleht, kus on juttu kõikide Windows-variantide installist, korrashoiust ja parandamisest; kaasa arvatult siis Windows 7.
Ja veel - selles teemas on juttu Racovery parandamisest ka Recover-plaadide kaasabil. Nii, et otsi see teema ise üles, ma vana inime, ei viitsi rohkem kaevata - ja ehk on abiks.
Leht: WindowsReinstall
Link: http://www.windowsreinstall.com/
-----------------------------------------
PS: ja veel üks oluline asi, eelinstallitud OEM-Windows tarkvarade korral kehtib juba ammuilma selline reegel, et õnnelik arvutiomanik peab ise selle Recover-DVD ise endale põletama. Nii, et kui seda Recover-plaati pole, siis pole ka arvutiomanikul tegelikult kedagi süüdistada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 21:41:52
|
|
|
Jajah, kui tuua võrdluseks kiire näide, siis inimesed, kes saavad üle tulumaksuvaba miinimumi pensioni, peavad tulumaksust vabanemiseks tegema avalduse. Selle asemel, et inimene automaatselt tulumaksu kohustusest vabastada, kui sissetulekuks on ainult pension.
Ehk siis kas on tõesti nii raske arvutisalongis pakkuda kliendile kaasa recovery diski? Või tõsta arvuti hinda 40 senti ja lisada arvutile kaasa ka recovery disk? Eeldame, et müüakse arvutit koos Windows 7-ga. See on tegelikult salgamine selle lootusega, et kunagi tuleb klient sinna tagasi ja nemad saavad talle recovery arvutile teha. Kütus on liiga kallis, et arvutit kaks korda edasi-tagasi vedada. Ma ei taha kedagi solvata, kuid lisaks pean ütlema, et olen kohanud mitut väga ülbet arvuti parandajat, kelle jaoks oled sina hammasrataste vahele sattunud mutter.
Ükskord viisin arvuti parandusse, kuna kõvakettal oli kaks partitsiooni tehtud ja tahtsin teise kõvaketta ära formaatida. Aga mingi imekombel olid osad Vista süsteemifailid hoopis seal peal (kuigi D-ketas, aga kas esimene partitsioon või mitte, seda ei tea). Tulemuseks oli tekst, mis algas umbes nii "BOOTMGR is missing ...". Viisin siis poodi, et pantaks eestikeelne Vista peale tagasi (rõhutasin, et eestikeelne) ning öeldi, et on olemas, kuid järgmisel päeval selgus, et järsku neil enam polnud ja panid ingliskeelse. 430 krooni taheti selle eest saada, et installiti ingliskeelne süsteem ja nad taastasid mulle Adobe Readeri. Täielik nali. Ma ei mäleta, mis põhjusel pidi Vista uuesti installima, kuid minumeelest oli see seotud partitsioonidega.
tahanteada, sa oled vana! Ei usu seda üldse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
14.08.2011 21:49:28
|
|
|
tudiludi: Nii vana küll, et kõike netist mitte enam ette otsida, vaid jätta ülesleidmisrõõmu ka teistele.
Ja loodetavasti saad olema rõõmus-rõõmus, kui ülevaltoodud lingil oleva kraami läbi kaevad ja üht-koma-teist allalaadmiseks üles leiad.
-----------------------------------
PS: Recover-plaatide mitte kaasapanemine ja sellega võimalus inimestel see ise Recover-DVD põletada, on ikka vaata et oma -7-8 aastatagune väljamõeldis - või isegi veel vanem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 22:42:09
|
|
|
Et sina hõiskad midagi "tarka" välja ja teised peavad kõigepealt selgeks tegema, kas see tõele vastab. Niipidi?
XP-ga oli plaat vähemalt kaasas, aga XP-l oli jällegi kohmakas repairi võimalus. :S Mina (ja enamus teisi siin) saavad need plaaditõmmised ükskõik kust kätte, kuid praegusel juhul räägin tavaliseset kodanikust, kes jagab arvutitest midagi, kuid siiski mitte põhjalikult. Kust krt tema peab teadma, et arvuti soetades peab ta selle peale tulema, et recovery plaati teha. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.08.2011 22:46:10
|
|
|
tudiludi, recovery plaadi tegemine on ju arvuti setupi protsessi üks osa Ei pea midagi eraldi teadma ega otsima. Seda muidugi juhul kui on arvuti ostetud mõne normaalse OEMi käest.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 22:49:05
|
|
|
| Renka, sinu jutt tuletas meelde Windows ME installimist, kus installimise ühes etapis andis võimaluse sisestada flopi arvutisse, et bootfaile sinna kopeerida. Olen palju kordi Vistat ja Windows 7-it installinud, kuid müstilisel kombel pole sellist imevidinat silme ette veel sattunud. Millise installi protsessi osas seda välja pakub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.08.2011 23:10:44
|
|
|
tudiludi, millest jutt nüüd üldse? Kui sa ise installid Windowsi sisi polegi ju vajadust mingi eraldi plaadi tegemiseks. Kui ostad aga OEM masina poest siis selel esmakordsel käivitamisel lood omale kasutajakonto ja pakutakse ka repair plaadi tegemist. Kui sel hetkel ei tee siis on eelinstalleeritud sul tarkvara kus saad selle mõne klõpsuga ka hiljem teha. Lisaks on OEMidel tavaliselt ka lühike setup-guide kaasas kus on ka asjad ilusasti kirjas.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.08.2011 23:13:47
|
|
|
tudiludi, Mitte ainult ME, asi oli olemas juba win 95-ga. Ja recovery plaadi tegemist pakub masin sulle eelinstallitud wini puhul kohe alguses.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.08.2011 23:38:18
|
|
|
| Selge, mul ei olnud siis õnne. Mul oli ML masin. Hea tunde tagamiseks olen sellest peale kauge kaarega OEM masinatest mööda käinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2011 00:30:56
|
|
|
| tudiludi, iga tootja ei tohi OEM Recovery meediat kaasa anda, vaid peab seda pakkuma kõvaketta partitsioonil. Oleneb kuidas MS-iga lepingutingimused on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.08.2011 10:34:14
|
|
|
Ei hakka kogu 500 lehte läbi kammima. Küsimus:
Millega windowsi installikat mudida. Lisada drivereid, eemaldada IE (näiteks)
Tänud info eest.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.08.2011 12:14:04
|
|
|
Sellest tookitist ma ei saa midagi aru. Kuidas ma selle ISO sinna sisse kõigepealt tõstan et midagi tegema hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2011 12:23:47
|
|
|
| SilQ, installi AIK peale ja seal on vastavad tööriistad olemas, millega saad mudida: DISM, imagex, WSIM jne...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
15.08.2011 17:13:00
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
Et sina hõiskad midagi "tarka" välja ja teised peavad kõigepealt selgeks tegema, kas see tõele vastab. Niipidi?
XP-ga oli plaat vähemalt kaasas, aga XP-l oli jällegi kohmakas repairi võimalus. :S Mina (ja enamus teisi siin) saavad need plaaditõmmised ükskõik kust kätte, kuid praegusel juhul räägin tavaliseset kodanikust, kes jagab arvutitest midagi, kuid siiski mitte põhjalikult. Kust krt tema peab teadma, et arvuti soetades peab ta selle peale tulema, et recovery plaati teha. :S |
XP-ga oli plaat kaasas ja muudega ei ole Winni plaat tuleb alati kaasa kui on ostetud OEM win. Küll ei pane seda kaasa jah mõned suuremad tootjad siin maarjamaal, põhjuseks, et neil otseleping MS-iga, nad ei osta eraldi OEM winne vaid suurtes kogustes klepse ja ghostitavad ainult imageid oma tootmisliinide peal. Samuti läpakatega ei kiputa winni kaasa panema.
P.S Samuti ei PEA recovery plaati tegema, aga võid teha enda turvalisuse mõttes. Mõttekam on teha kohe full win ghost (vista ja win 7 all saab seda lives teha vähemalt pro ja ultimate versioonidel, homega väga kursis pole).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.08.2011 17:52:27
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| SilQ, installi AIK peale ja seal on vastavad tööriistad olemas, millega saad mudida: DISM, imagex, WSIM jne... |
Lol eriti hea tõmmata 1.6GB+ ISO, et saaks kasutada ~2MB proge  |
No kui need kuskil eraldi saadaval, siis on teine asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.08.2011 19:11:09
|
|
|
ei anta tänapäeval reeglina meediat kaasa. eesti tootjate läpakate-arvutitega pole viimasel ajal kokku puutunud, aga suuremate tootjate omadel on recovery part ja/või recovery ketaste tegemise võimalus peale karbist väljavõtmist.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.08.2011 20:19:42
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
Sellest tookitist ma ei saa midagi aru. Kuidas ma selle ISO sinna sisse kõigepealt tõstan et midagi tegema hakata. |
ISO sisu kopeeri folderisse ja siis selle folderi kalla majandad, pärast teed uue "tuunitud" ISO
BTW, kasutab samamoodi DISM`i , aga on GUI frontend sellele...
Ei soovita, see ikkagist Vista tarbeks mõeldud ja seitsme puhul on tulemused suht ettearvamatud, midagi küll teha siiski saab, aga...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.08.2011 20:29:33
|
|
|
Etz, Ei tasu nii skeptiline olla. Vista ja Win 7 on paigalduse koha pealt kui mitte 100% identsed, siis sinnakanti küll. Ja nagu pealkirigi ütleb, et "Download vLite For Windows 7", siis ei kahtle ma põrmugi selles, et Win 7 puhul probleeme ei teki. vLite olen Vistal kasutanud mitmed korrad ja Win 7-il vist korra-paar. Siiski soovitan proovida, sest programm on väike, lihtne, pole vaja midagi õppidagi ja teeb iso lihtsasti valmis.
AIK kohta ei ütle ma midagi paha, aga kiusatus sunnib alati minema lihtsama vastupanu teed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.08.2011 20:52:48
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| SilQ, installi AIK peale ja seal on vastavad tööriistad olemas, millega saad mudida: DISM, imagex, WSIM jne... |
Lol eriti hea tõmmata 1.6GB+ ISO, et saaks kasutada ~2MB proge  |
No kui need kuskil eraldi saadaval, siis on teine asi. |
Kahjuks MS ei luba WAIK-st vajalikku välja rippida ja seda avalikult kuskil jagada.
Ma räägin siin ametlikult programmi või arhiivi näol.Nad ei saa muidugi üksiküritajaid takistada.
| tudiludi kirjutas: |
Etz, Ei tasu nii skeptiline olla. Vista ja Win 7 on paigalduse koha pealt kui mitte 100% identsed, siis sinnakanti küll. Ja nagu pealkirigi ütleb, et "Download vLite For Windows 7", siis ei kahtle ma põrmugi selles, et Win 7 puhul probleeme ei teki. vLite olen Vistal kasutanud mitmed korrad ja Win 7-il vist korra-paar. Siiski soovitan proovida, sest programm on väike, lihtne, pole vaja midagi õppidagi ja teeb iso lihtsasti valmis.  |
vLite on täiesti ja kapitaalselt katki ikka Win7 jaoks.Viimane ametlikult toetatud oli veel Vista SP2 ja sedagi ääri-veeri.
Win7 jaoks ei kõlba see absoluutselt.Programmide eemaldamine on katki,unattend on katki,servicid on poolkatki jne...
Arendus on ammu peatunud.
Soovitan hoopis RT 7 Lite hetkel: http://www.rt7lite.com/downloads.html
"Hetkel", sest ka selle arendus tundub olevat peatunud
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.08.2011 21:01:57
|
|
|
Hmm, siis on küll pahasti. Oma kogemustele tuginedes liiga vara hõiskasin. AIK on sellisel juhul kõige parem variant ja sellega loodud ISOd peaksid bootima. Kummalisel kombel on vahest esinenud probleeme, et paigaldusplaat ei boodi kuidagi, kuigi peaks.
Kui aega rohkem on, siis proovin ka selle RT 7 Lite järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.08.2011 00:27:25
|
|
|
| Win 7 peal on näpudeemon katki. tähemärkidele katuste tekitamine ei tule välja. kui trükimasin lööb katuse ˇ ühe koha võrra ette ja märgi selle alla, siis windows 7 seda nii ei tee ja tulemus on - ˇo - märk ja tema katus on omavahel nihkes. Samuti ei saa AltGr abil kreeka tähti AltGr + m = müü, AltGr + O = suur omega, jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.08.2011 12:36:54
|
|
|
nagu ma mainisin, siis paar suuremat ei anna jah kaasa (ML, ORDI, võibolla mõni veel). Kõik teised ostavad kohe koos plaadiga OEM versioone ja annavad plaadi kaasa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
16.08.2011 17:52:02
|
|
|
Iseasi, kas Vistalizator ise oskab SP1-ga midagi peale hakata?
Ühes eelnevas nüüd juba lukustatud teemas (kakskeelne W7)oli selline lause. Oli just vaja ja proovimisel see viimane 2.40 versioon ei toimi SP1-ga (build 7601)
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
16.08.2011 20:37:58
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
mazdagti: Ja oled ikka kindel, et see on 100% videodraiveri probleem, mitte pole tingitud poolkutust, kiirelt liialt ülekuumenevast videokivist, mis mängimisel 3D-rezhiimis lolliks kätte ära läheb ja siis mingi kontroller jõuga 3D kinni paneb, et sa videokivi lõplikult "lõhki ei keedaks".
Niipalju väikseks kõrvalvihjeks, et paar päeva tagasi katsetasime tuttavaga, tema vanakest Compaq 63XX-seeria läpparit ja sellel siis samuti Inteli 945-video. Mingeid probleeme polnud, 945-draiver oli Win 7 Updates täiesti olemas ja see installiti automaatselt, ilma igasuguse õiendamiseta ja jamamiseta. |
Et nagu 6 aparaati ja kõigil lkivi kutu??? Ning teinekord võid mängida tunde ilma et miskit juhtuks ja samas hakkab jama pihta juba 10 minuti järel? Lisaks ka siis et vilkumine ilmneb ka ilma 3D pildita mängu osas ja on ilmnenud isegi youtube videot vaadates
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|