tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha!
jajah, kindlasti uutele kasutajatele enne kaup siis raha way to go
edit: pekki, ei näinud et järgmisel lehel sama jutt _________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kas Minecraftil on võimalik ka mingisuguseid tweake ja patche peale lasta, et mäng töötaks ka vähe madalamate näitajatega masinatel? Lasin sõbrale peale ning kõik low üle 20 fpsi ei saa
see aitas mu tuttaval lahja arvuti peal asja vähe paremaks teha.
ma ei tea muidugi täpselt kuidas seda windowsi all teha?..mingi bat script võibolla? _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Ei jõua 100 lehte teemat ära lugeda aga ma just ostsin endale mängu ja tahaks seda HD texture modi peale panna. Oskab keegi avitada? _________________ >50$ pokkeri bankroll
textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks
windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
bush, maitse asi. peaasi et pakk oleks uuendatud praeguse minecraft versioonini. aegunud versioonid ei tööta.
mul endal on peal näiteks DokuCraft Light versioon.
Ei saa aru, miks inimesed panevad nii algelise graafikaga mängule mingisuguseid photorealism tekstuure. Rõve ei ole vaadata "photorealistic" kuubikuid ja kandilisi elukaid?
minule ka ei sobi need photorealism värgid aga ma kasutan hetkel john smith 7.4 32x32 ja see on suht täpselt õige on ikka pixelart aga mitte nii algeline kui default pack. See annab kõige parema kompromissi
mul hetkel Misa Texture pack . kahjuks see 64x64 aint.. 128x128 oleks paras. Vahepeal sai photo realismi ka kasutatud.
maitse asi mida keegi kasutab..mulle need ruudu hunnikud eriti ei istu...kole vaadata. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
eks ta ole jah maitse asi. ise proovisin seda 256x256 realismi, aga tead asi nägi välja naeruväärne. see pikslistiilis asi annab mängule mõnusa vanakooli hõngu juurde _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks
windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt
kas igakord enne mängu tuleb "mcpatcher-2.1.0_02.jar" käima lükata ja patch-ida?
muidu ise olen kõiki textuuri versioone kasutanud ning johnsmith_v74 32x32 sümpatiseeris rohkem ja 2mb mälu juures oli mul vaikimisi heap size 768 vist peal, ei ole aru saanud küll, et oleks pidur peal olnud. seekord panin 2048, vaatab mis siis juhtub.
textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks
windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt
kas igakord enne mängu tuleb "mcpatcher-2.1.0_02.jar" käima lükata ja patch-ida?
muidu ise olen kõiki textuuri versioone kasutanud ning johnsmith_v74 32x32 sümpatiseeris rohkem ja 2mb mälu juures oli mul vaikimisi heap size 768 vist peal, ei ole aru saanud küll, et oleks pidur peal olnud. seekord panin 2048, vaatab mis siis juhtub.
kui 32x32 või 64x64 tekstuuri pakke kasutada siis ei tohiks probleeme mälu kasutusega olla
kui 128x128 või 256x256 kasutada võid aeg ajalt out of memory erroreid saada.
patchima ei pea iga kord. peale iga minecrafti uuendust ainult peab selle uuesti käima lükkama.
edit: krt kas tõesti võis asi olla 64bit javas? hetkel panin 32bit javaga tööle ja connection ilusti korras saan mängida...wtf! _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Kui sa pangakaardiga ostad, siis ei ole mingit "läbi Swedpanga maksmist" - samasugune kaarditehing nagu kaardiga poest piima ostmine. _________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Siis ilmselt ei saa ka selle kaardiga netis maksta, kahjuks. _________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
saab maksta küll läbi moneybookers.com
ise ostsin just sedasi. kannad swedpanka kontolt raha moneybookers kontole (umbes 2 minutit võtab aega) ja seejärel ostad minecrafti.
simple as that. _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Lahe mäng. Eriti üksinda ehitada kuskil võsas. Palju olukordi kus tuleb hirm peale ja kohe mitte ei taha surma saada _________________ >50$ pokkeri bankroll
ma loodan et sain finally korda omal asja
sai netstat'iga uuritud ja minecraft kasutas tcp6.
tapsin siis ipv6 ühenduse täielikult ära ja tundub et hakkas toimima...muidugi ei tasu liialt vara hõigata veel _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
mu endiselt need neti probleemid.
tundub et hilja õhtul(või öösel) toimib ilusti. aga päeval mitte.
arvatavasti ikka teenusepakkuja probleem või mingi ruutingu kala..imelik sellegi poolest.
netist leidsin et austraallastel pidavat sarnaseid probleeme olema. Kurjuures päris paljudes minecrafti serverites on see sama jama (12KB/s max download). ei ole tegemist ainult minekraft.eu'ga.
muide Merc, ega sul server ipv6 peal ei jookse?
miskipärast kui sisse login näitab netstat mulle tcp6.
äkki on sul võimalik serveri scripti lisada: -Djava.net.preferIPv4Stack=true
et kasutaks ipv4 eelis järjestuses...saaks testida...aga kui ei saa siis ei saa
mu endiselt need neti probleemid.
tundub et hilja õhtul(või öösel) toimib ilusti. aga päeval mitte.
arvatavasti ikka teenusepakkuja probleem või mingi ruutingu kala..imelik sellegi poolest.
netist leidsin et austraallastel pidavat sarnaseid probleeme olema. Kurjuures päris paljudes minecrafti serverites on see sama jama (12KB/s max download). ei ole tegemist ainult minekraft.eu'ga.
muide Merc, ega sul server ipv6 peal ei jookse?
miskipärast kui sisse login näitab netstat mulle tcp6.
äkki on sul võimalik serveri scripti lisada: -Djava.net.preferIPv4Stack=true
et kasutaks ipv4 eelis järjestuses...saaks testida...aga kui ei saa siis ei saa
thx.
hetkel ei saa üldse minecrafti sisse logida ...kuigi minecraft.neti'st saab ilusti sisse aga client ütleb et "cannot connect to minecraft.net" _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
Hommikul oli sama jama ja ei saanudki sisse .... Siis leidsin vanade asjade hulgast vana MC Launcheri üles ja kuna see kasutas teisi servereid siis toimis ideaalselt _________________ Mess with the best, die like the rest!
Hommikul oli sama jama ja ei saanudki sisse .... Siis leidsin vanade asjade hulgast vana MC Launcheri üles ja kuna see kasutas teisi servereid siis toimis ideaalselt
on sul see jar failina või exe'na?
sooviks su vana launcherit ...jar failina oleks hea kuna kasutan linuxit
edit: leidsin juba internetist _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
ok selline väääga imelik lugu.
nimelt alates kell 0:00 toimivad java mängud korralikult:D
see on nagu WTF? testisin praegu wurm online..täpselt sama pull et 12KB/s limitt oli..ja kui kell lõi 0:00 siis laksust kraanid lahti.
minecraftiga sama moodi...
milles asi võib olla? oO _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
KÕU
muud kiirused on normis 200KB/s tuleb kolinal päevad läbi ...aga just java asjadega paistab mingi kala olevat. muude online mängudega nagu WoW, WAR, Lotro, Champions Online jne probleeme pole.
nii windowsi kui linuxi all.
eks ma saadan maili neile kah _________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.