Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.07.2011 20:29:15 vasta tsitaadiga

ReneABC kirjutas:
tere, kas keegi saaks osta mulle minecrafti gifti, endal ei ole võmalimk seda osta?
Enne kaup siis raha! icon_cool.gif

jajah, kindlasti uutele kasutajatele enne kaup siis raha thumbs_up.gif way to go icon_lol.gif
edit: pekki, ei näinud et järgmisel lehel sama jutt icon_razz.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 21:38:53 vasta tsitaadiga

Kas Minecraftil on võimalik ka mingisuguseid tweake ja patche peale lasta, et mäng töötaks ka vähe madalamate näitajatega masinatel? Lasin sõbrale peale ning kõik low üle 20 fpsi ei saa
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 22:00:52 vasta tsitaadiga

/usr/lib/jvm/java-6-sun/jre/bin/java -Xmx1024M -Xms256M -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+AggressiveOpts -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseParallelGC -XX:UseSSE=3 -XX:ParallelGCThreads=2 -jar Minecraft.jar

see aitas mu tuttaval lahja arvuti peal asja vähe paremaks teha.
ma ei tea muidugi täpselt kuidas seda windowsi all teha?..mingi bat script võibolla?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 13.07.2011 00:06:07 vasta tsitaadiga

Sain hakkama weather dedectoriga. Töötab ainult tundras.
http://www.minecraftforum.net/topic/470984-weather-dedector-working/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 02:58:50 vasta tsitaadiga

kazzka kirjutas:
Sain hakkama weather dedectoriga. Töötab ainult tundras.
http://www.minecraftforum.net/topic/470984-weather-dedector-working/


Ei tea miks see kasulik olla võiks aga thumbs_up.gif sellegipoolest
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 13.07.2011 10:43:13 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
kazzka kirjutas:
Sain hakkama weather dedectoriga. Töötab ainult tundras.
http://www.minecraftforum.net/topic/470984-weather-dedector-working/


Ei tea miks see kasulik olla võiks aga thumbs_up.gif sellegipoolest


Saaks kasutada automaatseks akende/uste sulgemiseks kasutades pistoneid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2011 11:11:46 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
/usr/lib/jvm/java-6-sun/jre/bin/java -Xmx1024M -Xms256M -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+AggressiveOpts -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseParallelGC -XX:UseSSE=3 -XX:ParallelGCThreads=2 -jar Minecraft.jar

see aitas mu tuttaval lahja arvuti peal asja vähe paremaks teha.
ma ei tea muidugi täpselt kuidas seda windowsi all teha?..mingi bat script võibolla?
Mingit ulmet siin ei ole. Tuleb lihtsalt java.exe õige koht kätte näidata ka windowsi all, kõik muu siin kirjeldatu on cross-platform.
Linux:
/usr/lib/jvm/java-6-sun/jre/bin/java -Xmx1024M -Xms256M -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+AggressiveOpts -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseParallelGC -XX:UseSSE=3 -XX:ParallelGCThreads=2 -jar Minecraft.jar

Windows:
c:\Program Files\Java\bin\java.exe -Xmx1024M -Xms256M -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+AggressiveOpts -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseParallelGC -XX:UseSSE=3 -XX:ParallelGCThreads=2 -jar Minecraft.jar

Muidugi, kui java ilusti PATH'is on, nagu ta võiks olla, siis saab lihtsamalt nii Linuxi kui Windowsi all:
java -Xmx1024M -Xms256M -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+AggressiveOpts -XX:+DisableExplicitGC -XX:+UseAdaptiveGCBoundary -XX:MaxGCPauseMillis=500 -XX:SurvivorRatio=16 -XX:+UseParallelGC -XX:UseSSE=3 -XX:ParallelGCThreads=2 -jar Minecraft.jar

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.07.2011 11:43:13 vasta tsitaadiga

Võtad mängu shortcuti, parem klõps ja paned -ga commmandid targetisse lõppu.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 18:45:03 vasta tsitaadiga

Ei jõua 100 lehte teemat ära lugeda aga ma just ostsin endale mängu ja tahaks seda HD texture modi peale panna. Oskab keegi avitada?
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 18:52:29 vasta tsitaadiga

http://dl.dropbox.com/u/28788188/mcpatcher-2.1.0_02.jar
see viska ~/.minecraft kausta ja lükka käima
võta options lahti ja pane heap size mingi 2048 või miskit. muidu hd textuuri pakkidele jääb vähe mälu
ja patchi ära

textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks

windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 11:24:43 vasta tsitaadiga

Ei ole aru saanud mille texture pack see kõige parem on hetkel?

Kas LB Photo Realism 256x256 on ok?

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 12:23:03 vasta tsitaadiga

bush, maitse asi. peaasi et pakk oleks uuendatud praeguse minecraft versioonini. aegunud versioonid ei tööta.
mul endal on peal näiteks DokuCraft Light versioon.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 15.07.2011 12:23:43 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, miks inimesed panevad nii algelise graafikaga mängule mingisuguseid photorealism tekstuure. Rõve ei ole vaadata "photorealistic" kuubikuid ja kandilisi elukaid?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 12:34:03 vasta tsitaadiga

Maitse asi. Veits paremad võiks ju need tekstuurid olla.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 12:55:39 vasta tsitaadiga

minule ka ei sobi need photorealism värgid aga ma kasutan hetkel john smith 7.4 32x32 ja see on suht täpselt õige icon_razz.gif on ikka pixelart aga mitte nii algeline kui default pack. See annab kõige parema kompromissi icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 13:31:57 vasta tsitaadiga

mul hetkel Misa Texture pack . kahjuks see 64x64 aint.. 128x128 oleks paras. Vahepeal sai photo realismi ka kasutatud.
maitse asi mida keegi kasutab..mulle need ruudu hunnikud eriti ei istu...kole vaadata.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 15:33:46 vasta tsitaadiga

eks ta ole jah maitse asi. ise proovisin seda 256x256 realismi, aga tead asi nägi välja naeruväärne. see pikslistiilis asi annab mängule mõnusa vanakooli hõngu juurde beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 17:05:43 vasta tsitaadiga

shortstuf7 pakike mul peal thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 18:13:32 vasta tsitaadiga

krt ma ei saa ikkagi aru mis jama mul selle minecraft.eu serveriga on.
pidevalt on nagu 12KB/s download limiit peal..jubedalt läägib.

alguses mõtlesin et javas asi aga teiste java mängudega probleeme pole. Samuti muudes serverites tundub fine olevat.

xpander@xpander-desktop:~$ sudo traceroute -I minecraft.eu
traceroute to minecraft.eu (188.138.101.231), 30 hops max, 60 byte packets
1  192.168.0.1 (192.168.0.1)  0.408 ms  0.560 ms *
2  * * *
3  * * *
4  * * *
5  * * *
6  * prn-bb2-xe-8-0-0-0.ee.estpak.ee (195.250.191.117)  66.443 ms  63.169 ms
7  ffm-bb1-xe-7-2-0-0.de.estpak.ee (194.126.123.22)  107.909 ms  112.989 ms  113.039 ms
8  tge-5-1-0-353a.cr2.fra.routeserver.net (80.81.192.21)  113.137 ms  122.877 ms  122.928 ms
9  217.118.16.26 (217.118.16.26)  136.291 ms  139.427 ms *
10  * * *
11  * * *
12  * * *
13  * * *
14  * zulu1055.server4you.de (188.138.101.231)  108.388 ms  116.415 ms


müstika lihtsalt kopp.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 21:24:06 vasta tsitaadiga

Hannz, tegin asja korda. Mäletad küll icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 22:17:45 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
http://dl.dropbox.com/u/28788188/mcpatcher-2.1.0_02.jar
see viska ~/.minecraft kausta ja lükka käima
võta options lahti ja pane heap size mingi 2048 või miskit. muidu hd textuuri pakkidele jääb vähe mälu
ja patchi ära

textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks

windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt


kas igakord enne mängu tuleb "mcpatcher-2.1.0_02.jar" käima lükata ja patch-ida?
muidu ise olen kõiki textuuri versioone kasutanud ning johnsmith_v74 32x32 sümpatiseeris rohkem ja 2mb mälu juures oli mul vaikimisi heap size 768 vist peal, ei ole aru saanud küll, et oleks pidur peal olnud. seekord panin 2048, vaatab mis siis juhtub.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 22:24:51 vasta tsitaadiga

ainult ühe korra ikka patchid ära ja siis kõik niikaua kuni tuleb uuendus või tahad uut modi peale panna.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 00:12:45 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
xpander kirjutas:
http://dl.dropbox.com/u/28788188/mcpatcher-2.1.0_02.jar
see viska ~/.minecraft kausta ja lükka käima
võta options lahti ja pane heap size mingi 2048 või miskit. muidu hd textuuri pakkidele jääb vähe mälu
ja patchi ära

textuuri paki paned zip failina ~/.minecraft/texturepacks

windowsis C:\users\yourname\AppData\Roaming\.minecraft
linuxis /home/yourname/.minecraft
macis ei tea kus täpselt


kas igakord enne mängu tuleb "mcpatcher-2.1.0_02.jar" käima lükata ja patch-ida?
muidu ise olen kõiki textuuri versioone kasutanud ning johnsmith_v74 32x32 sümpatiseeris rohkem ja 2mb mälu juures oli mul vaikimisi heap size 768 vist peal, ei ole aru saanud küll, et oleks pidur peal olnud. seekord panin 2048, vaatab mis siis juhtub.


kui 32x32 või 64x64 tekstuuri pakke kasutada siis ei tohiks probleeme mälu kasutusega olla
kui 128x128 või 256x256 kasutada võid aeg ajalt out of memory erroreid saada.

patchima ei pea iga kord. peale iga minecrafti uuendust ainult peab selle uuesti käima lükkama.


edit: krt kas tõesti võis asi olla 64bit javas? icon_eek.gif hetkel panin 32bit javaga tööle ja connection ilusti korras saan mängida...wtf!

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 13:29:47 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Hannz, tegin asja korda. Mäletad küll icon_razz.gif

Jah, juba nägin. Eks ma siis kannan hoolt senikaua icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan.
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011




sõnum 16.07.2011 17:35:43 vasta tsitaadiga

Kui ma ostan Minecraft.net lehelt "Visa Electroniga" endale Minecrafti, siis saab läbi Swedpanga internetist maksta? See pole krediitkaart ju?

viimati muutis Juhan. 16.07.2011 17:38:45, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 17:38:41 vasta tsitaadiga

Kui sa pangakaardiga ostad, siis ei ole mingit "läbi Swedpanga maksmist" - samasugune kaarditehing nagu kaardiga poest piima ostmine.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan.
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011




sõnum 16.07.2011 17:43:07 vasta tsitaadiga

Mm, mul ei ole selle kaardi taga CVC koodi..

Selline kaart on pmst

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 18:04:06 vasta tsitaadiga

Siis ilmselt ei saa ka selle kaardiga netis maksta, kahjuks.
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.07.2011 18:04:55 vasta tsitaadiga

Ma kasutan minecraft for kids modpacki
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 18:11:05 vasta tsitaadiga

saab maksta küll läbi moneybookers.com
ise ostsin just sedasi. kannad swedpanka kontolt raha moneybookers kontole (umbes 2 minutit võtab aega) ja seejärel ostad minecrafti.
simple as that.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2011 20:24:41 vasta tsitaadiga

Lahe mäng. Eriti üksinda ehitada kuskil võsas. Palju olukordi kus tuleb hirm peale ja kohe mitte ei taha surma saada
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2011 00:47:21 vasta tsitaadiga

ma loodan et sain finally korda omal asja icon_smile.gif
sai netstat'iga uuritud ja minecraft kasutas tcp6.
tapsin siis ipv6 ühenduse täielikult ära ja tundub et hakkas toimima...muidugi ei tasu liialt vara hõigata veel icon_biggrin.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 20:03:30 vasta tsitaadiga

mk.eu on tagasi. Probleem seisnes Java crashimises.

Kui midagi on valesti või midagi on vaja reportida, saatke mulle pm.
Tänud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2011 21:36:55 vasta tsitaadiga

ma mõtlesingi kuhu see kadus vahepeal icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lohepoiss
HV vaatleja
Lohepoiss

liitunud: 21.04.2010




sõnum 19.07.2011 10:54:07 vasta tsitaadiga

Notchi tweet:
I'll just leave this here: http://t.co/1HKiCni (pardon my drool)


Link

Pole paha. Seinad on ülikonarlikud aga kastivaba Minecraft tundub lahe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 15:20:39 vasta tsitaadiga

miks cheti ja ezurek banni said minekraft.eu serverist ?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 15:22:00 vasta tsitaadiga

hvallimagi kirjutas:
miks cheti ja ezurek banni said minekraft.eu serverist ?

On nad WxMc Serverist bannitud?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 15:23:40 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
hvallimagi kirjutas:
miks cheti ja ezurek banni said minekraft.eu serverist ?

On nad WxMc Serverist bannitud?

ei, minekraft.eu omast, lampi üks päev tuleb end of stream, aga kui statse vaatame siis 4 inimest sees
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 17:30:12 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
mk.eu on tagasi. Probleem seisnes Java crashimises.

Kui midagi on valesti või midagi on vaja reportida, saatke mulle pm.
Tänud.

Neid ei bännitud, selle pärast^ ei saanud keegi serverisse.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2011 18:22:28 vasta tsitaadiga

mu endiselt need neti probleemid.
tundub et hilja õhtul(või öösel) toimib ilusti. aga päeval mitte.
arvatavasti ikka teenusepakkuja probleem või mingi ruutingu kala..imelik sellegi poolest.
netist leidsin et austraallastel pidavat sarnaseid probleeme olema. Kurjuures päris paljudes minecrafti serverites on see sama jama (12KB/s max download). ei ole tegemist ainult minekraft.eu'ga.

muide Merc, ega sul server ipv6 peal ei jookse?
miskipärast kui sisse login näitab netstat mulle tcp6.
äkki on sul võimalik serveri scripti lisada: -Djava.net.preferIPv4Stack=true
et kasutaks ipv4 eelis järjestuses...saaks testida...aga kui ei saa siis ei saa icon_smile.gif

niipalju kui öösiti mängida on saanud alustasin "project maze with traps"
http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-74.png

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 02:07:30 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
mu endiselt need neti probleemid.
tundub et hilja õhtul(või öösel) toimib ilusti. aga päeval mitte.
arvatavasti ikka teenusepakkuja probleem või mingi ruutingu kala..imelik sellegi poolest.
netist leidsin et austraallastel pidavat sarnaseid probleeme olema. Kurjuures päris paljudes minecrafti serverites on see sama jama (12KB/s max download). ei ole tegemist ainult minekraft.eu'ga.

muide Merc, ega sul server ipv6 peal ei jookse?
miskipärast kui sisse login näitab netstat mulle tcp6.
äkki on sul võimalik serveri scripti lisada: -Djava.net.preferIPv4Stack=true
et kasutaks ipv4 eelis järjestuses...saaks testida...aga kui ei saa siis ei saa icon_smile.gif

niipalju kui öösiti mängida on saanud alustasin "project maze with traps"
http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-74.png

Saadan hosterile päringu icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 14:32:25 vasta tsitaadiga

thx.
hetkel ei saa üldse minecrafti sisse logida ...kuigi minecraft.neti'st saab ilusti sisse aga client ütleb et "cannot connect to minecraft.net"

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 20:50:43 vasta tsitaadiga

Sellel on jah kombeks nii teha, lihtsalt proovi ja proovi ja proovi uuesti icon_smile.gif ma olen lõpuks nii sisse saanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 20.07.2011 22:28:31 vasta tsitaadiga

Hommikul oli sama jama ja ei saanudki sisse .... Siis leidsin vanade asjade hulgast vana MC Launcheri üles ja kuna see kasutas teisi servereid siis toimis ideaalselt icon_smile.gif
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 23:09:48 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Hommikul oli sama jama ja ei saanudki sisse .... Siis leidsin vanade asjade hulgast vana MC Launcheri üles ja kuna see kasutas teisi servereid siis toimis ideaalselt icon_smile.gif

on sul see jar failina või exe'na?
sooviks su vana launcherit icon_biggrin.gif...jar failina oleks hea kuna kasutan linuxit

edit: leidsin juba internetist icon_razz.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 23:17:48 vasta tsitaadiga

Sai tehtud koos sõbraga üks puzzle kaart, rohkem infot siit:
http://www.minecraftforum.net/topic/490057-puzgameadv-challenge-of-teletipsekuz/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:04:16 vasta tsitaadiga

ok selline väääga imelik lugu.
nimelt alates kell 0:00 toimivad java mängud korralikult:D
see on nagu WTF? testisin praegu wurm online..täpselt sama pull et 12KB/s limitt oli..ja kui kell lõi 0:00 siis laksust kraanid lahti.
minecraftiga sama moodi...
milles asi võib olla? oO

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:09:50 vasta tsitaadiga

xpander, sinu netiühenduses?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 21.07.2011 00:09:51 vasta tsitaadiga

kes on su teenusepakkuja?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2011 00:51:51 vasta tsitaadiga

KÕU icon_biggrin.gif
muud kiirused on normis 200KB/s tuleb kolinal päevad läbi ...aga just java asjadega paistab mingi kala olevat. muude online mängudega nagu WoW, WAR, Lotro, Champions Online jne probleeme pole.
nii windowsi kui linuxi all.
eks ma saadan maili neile kah icon_biggrin.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.