Selle kõne lõpetamise asja ma lahendasin ka enda jaoks ära
Kuna 2.3.3-ga on see ekraani ärkamine suhteliselt uimane peale kõnet, siis leidsin väikse juhendi.
1. Valikute nupp ja siis settings
2. Juurdepääs
3. Minul hakkab karjuma, et "Juurdepääsu rakendusi ei leitud", seega vajutan tühista
4. Linnuke "Toiteklahv lõpetab kõned" järele ja tehtud.
Ei pea enam ootama kui kui ekraan ellu ärakab, et siis nuppu vajutada, kui tahad kõne lõpetada vajutad poweri nuppu ja tehtud
Selle kõne lõpetamise asja ma lahendasin ka enda jaoks ära
Kuna 2.3.3-ga on see ekraani ärkamine suhteliselt uimane peale kõnet, siis leidsin väikse juhendi.
1. Valikute nupp ja siis settings
2. Juurdepääs
3. Minul hakkab karjuma, et "Juurdepääsu rakendusi ei leitud", seega vajutan tühista
4. Linnuke "Toiteklahv lõpetab kõned" järele ja tehtud.
Ei pea enam ootama kui kui ekraan ellu ärakab, et siis nuppu vajutada, kui tahad kõne lõpetada vajutad poweri nuppu ja tehtud
... ma pole uurinud, kas ka meil, kuid XDA foorumis väidetakse, et mõnelpool annab Kies juba 2.3.3 ehk Gingerbreadi ametlikult välja ... _________________
... ma pole uurinud, kas ka meil, kuid XDA foorumis väidetakse, et mõnelpool annab Kies juba 2.3.3 ehk Gingerbreadi ametlikult välja ...
Selleks peaks ilmselt panema siis orininaaltarkvara tagasi peale ma eelda, sest muidu ta ei saa aru mis toimub
Pakun sams. Ennem ei hakka tagasi toppima kui kinnitust pole. Pealegi vahet pole, sest rom suht sama. Ekraani lääg ikka sees _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hm.. tehtud, aga seadetes Saabuvad kõned -> Telefoni helin alla seda nagu ei ilmu.
Edit: Music all oleva loo peal peab hoidma all näppu ja seal olevas menüüs saab valida kasuta telefonihelinana. _________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Dijital, jah, see on üks võimalus aga Ringtones kaust peab kah kindlasti töötama (mälukaart ei tohi olla arvutiga samal ajal ühenduses, kui menüüs helinaid vahetad).
Dijital, jah, see on üks võimalus aga Ringtones kaust peab kah kindlasti töötama (mälukaart ei tohi olla arvutiga samal ajal ühenduses, kui menüüs helinaid vahetad).
Huvitav, et siis see Ringtones kaust ei muutnud midagi. Aga kuna ma aitasin lihsalt kolleegi, siis oli ta väga rahul, et kuidagigi sai muusikat helinat määrata.
Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.
Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna
Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.
Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna
kui saladus pole, siis kuidas sul õnnestus telliskivi yldse teha sellest _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.
Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna
kui saladus pole, siis kuidas sul õnnestus telliskivi yldse teha sellest
Variante on ju kõvasti, proovisin mingit järjekordset tarkvara ja miskit ei läinud korda installi käigus ja tulemus selline
... teiste telefonide ROM'e ja muid spetsiifilisi modifikatsioone ei maksa niisama küll proovida, kui täpselt ei tea, mida teed sest kui alglaaduri pekki keerad, siis enam nii kerget tagasiteed pole ... _________________
... teiste telefonide ROM'e ja muid spetsiifilisi modifikatsioone ei maksa niisama küll proovida, kui täpselt ei tea, mida teed sest kui alglaaduri pekki keerad, siis enam nii kerget tagasiteed pole ...
Sama telefoni oma proovisin ikka, aga mingil põhjusel otsustas, et ei suuda lõpetada installi, õigemini arvuti ütles, et on tehtud, aga telefon ei teinud midagi oma 10 minsa ja siis hakkasin seda näppima ja selgus et ei teegi enam midagi
Lisaküsimus:
Kas keegi sellele asjale on leidnud mingi autohoidiku ka? Sooviks mingit asja et autos kasutada normaalselt, aga siiani pole veel leidnud ühtegi hoidikut.
Küsin siis kasutajate arvamust, nimelt on ka silmapiirile jäänud sama telefon.
Mulle on väga tähtis just GPSi osa tulevase telefoni juures, seega kuidas on antud telefoni GPSi kasutada, on tõesti nii uimane, et ennem jõuab ööpäev vahetuda kui sateliidid lukus ja positsioneeritud, kas sinna annab ka panna mõnda muud GPSi tarkvara peale mis ei erinevalt Google mapsist ei nõua pidevat internetiühendust (just välismaal kasutamisel läheb vähe kalliks) ja töötaks ikka nagu raudnael?
Telefon ei muutu pikaajalisel kasutamiseks veel aeglasemaks?
Suure mälukaardi paigutamisel telefoni ei muutu telefon veel aeglasemaks.
?
Oleks väga tänulik kui keegi viitsib natukene kirjutada GPSi töökindlusest antud telefonil. Küsimused on suht suvaliselt sõnastatud aga arvan, et mõttest saab aru
Suured tänud ette! _________________ kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
iGO MyWay'd olen näinud selle telefoni peal. Gepsu leidis küll suht kiiresti üles. Toas läks mingi 2 minutit aega _________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
comatron, GPS ei ole kindlasti aeglane, paljud kogenematud lihtsalt ei tea, et esmasel käivitusel või kui pole kaua aega GPS kasutatud, läheb paratamatult natuke kauem aega, kui tavaliselt - siseruumides max. minut, väljas 10-20sec. aga kui andmed juba värsked siis on see vaid mõne sekundi küsimus. Samas, olen täheldanud, et 2.3.3 tarkvaraga on GPS natuke nobedam, kui poest tulles 2.2.1 tarkvaraga. Mis puutub aga GPS tarkvarasse, siis selleks on olemas eraldi teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688 _________________
Kolasin ka välismaa foorumites ja sain ka kinnitust, et annab täisväärtusliku GPS seadmena kasutada. Seda on hea kuulda, et ka meie inimesed sama arvavad. Tänud lingi eest! Eks lähen piinan mõnda isendit mõnes EMTi esinduses veel. Leidisin ka siit: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-review-573p6.php# üsna ülevaatliku ülevaate! _________________ kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Eile õhtul veidi enne 9 jäi üks inimene oma Ace'st ilma. Arvatavasti tõmmati kuidagi ära, sest kui selline kobakas oleks pudenenud maha, oleks piisavalt kolinat olnud. Tallinnas kesklinnas. _________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal
Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal
Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist
kasutasid Odinit või salvestasid recovery mälukaardile? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal
Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist
kasutasid Odinit või salvestasid recovery mälukaardile?
Ma kasutasin odinit, aga ega ma kindel pole, et see õige selle masina tarkvara on, sest ma ei suutnud kuskilt leida kohta kus oleks kirjas mis selle aparaadi originaaltarkvara on, et see siis peale panna
Tervist !
Küsimus siis.
Kui võtad telefoni vastu ja paned kõrva vastu, et kas ta siis hakkab mingeid muid asju tegema ?(Kui läheb näiteks kõrvaga sinna, kus tahad kõne kinni panna)
Tervist !
Küsimus siis.
Kui võtad telefoni vastu ja paned kõrva vastu, et kas ta siis hakkab mingeid muid asju tegema ?(Kui läheb näiteks kõrvaga sinna, kus tahad kõne kinni panna)
Mul endal ka juhtus seda mõnel korral alguses, et rääkimise ajal käis mingi piiks ja lihtsalt lõpetas kõne ära, aga seda juhtus ainult ühe inimesega kellel on puutetundlik symbian ja seega ma ajasin selle tema süüks
Sensor peaks keelama igasuguse ekraani näppimise kui sul kõrv lähedal on, seega ei tahaks uskuda, et saab olla selline asi.
Kõigil tänapäevastel puuteekraaniga telefonidel on lähedusandur mis lülitab ekraani välja objektile lähenedes.
Kui kõrva vastu pannes ekraan välja ei lülitu võib olla tegemist vigase tarvara või vigase anduriga.
Pühapäeval proovin ära _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Rebisin ka selle telefoni ära, ka mu esimene droid, kohe paar küsimus, kudas desktoppidel shortcutte hallata, mõtlen just kudas kustutada ning mu telefon ei taha ennast usbga arvutiga ühendada :S. _________________ kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
... alustuseks oleks soovitav tutvuda varasemate Androidi teemadega, kõigile neile küsimustele on n+1 korda vastatud - ikoone saad kustutada hoides neil näppu peal seni, kuni ekraani serva tekib prügikasti märk, lohistad sinna ja ongi läinud. USB ühenduse korral pead lubama mass-storage režiimi, ühendad kaabli järgi ja kui telefoni ekraanile ei ilmu teadet automaatselt, siis lohistad näpuga ekraani ülemises ääres oleva teavitusriba alla ja sealt saad vastava võimaluse aktiveerida ...
_________________
viimati muutis DigeBeni 20.05.2011 10:56:21, muudetud 1 kord
Rebisin ka selle telefoni ära, ka mu esimene droid, kohe paar küsimus, kudas desktoppidel shortcutte hallata, mõtlen just kudas kustutada ning mu telefon ei taha ennast usbga arvutiga ühendada :S.
Hoia näppu peal ja alla tekib kustuta, titi shortcut sinna.
Et yhendada usb, pead kiesi alla tõmbama samsa kodukalt või mujalt.
Ma näiteks ei saanud usb mass storagele ligi ilma kiesita esimesel korral. Võibolla see oli minu teadmatus, kuigi tegin samamoodi nagu eelmises postis kirjas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 20.05.2011 11:00:19, muudetud 1 kord
Et yhendada usb, pead kiesi alla tõmbama samsa kodukalt või mujalt
... vaid faile liigutamiseks tingimata ei pea, mass storage režiim on universaalne ja seda peaks nii windooza kui ka linux automaatselt kasutada oskama ... _________________
... see alles eile õhtu tehti avalikuks, pole jõudnud veel proovida, kuid tegemist on väga kogenud arendajaga, seega ma ei kõhkleks proovimast. Hetkel ei ole mul sellega väga kiiret kuna tegemist on alles baasversiooniga, kus pole mingeid väga olulisi muudatusi minu jaoks. Olen juba niigi oma ROM'i puhtaks rookinud ja üht-teist modinud aga kui oleks vaja uuendada puhtalt lehelt, siis ei kõhkleks hetkegi ... _________________
Kas keegi miskit säärast autohoidikut ise kasutanud või kuskil lähedal müügil märganud (pilt allpool)?
Need universaalsed tunduvad kuidagi väga kobakad. Kas neist on kuskil Tallinnas kohapeal ka hea valik, et oma silmaga võrrelda?
Ma endale võtsin elionist mingi univeraalse junni, teeb oma töö ära, jalg on ehk liiga pikk, sest hakkab vähe vibrama kui teeolud kehvad on (ehk siis terve eesti), aga hetkel nagu olen veel rahul.
neti avarustes igatahes Ace poole kisub ja kuna kasutan seda sama mobla hetkel, siis samuti kaldu selle poole _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?
... S -i ainuke oluline eelis on rohkem sisemälu, kuid 200Mhz lahjem prose, mis on täiesti tuntav vahe. Samuti pole ma kuskilt välja suutnud lugeda, kas S-il on ikka korralik graafikakiirendi olemas või on see nagu Galaxy 3, millel oli mingi nuditud lahendus muus osas on maitse ja firmaeelistuse asi rohkem ja võib-olla oleks isegi parem võrdlus S -iga Galaxy Gio http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3777&idPhone2=3741 _________________
Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?
... S -i ainuke oluline eelis on rohkem sisemälu, kuid 200Mhz lahjem prose, mis on täiesti tuntav vahe. Samuti pole ma kuskilt välja suutnud lugeda, kas S-il on ikka korralik graafikakiirendi olemas või on see nagu Galaxy 3, millel oli mingi nuditud lahendus muus osas on maitse ja firmaeelistuse asi rohkem ja võib-olla oleks isegi parem võrdlus S -iga Galaxy Gio http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3777&idPhone2=3741
Otsin kontoritööd tegeva inimese jaoks telefoni mõistliku hinnaga ehk siis põhiline kasutus on mailid ja veel ehk midagi nipet-näpet. Videoid sellega ei vaadata, mänge ei mängita.
Ise olen HTC Sense eelistaja, teeb elu mugavamaks. Tollel inimesel kelle jaoks otsin, puudub Android kogemus, siiani on olnud lihtsamad Nokiad.
... sellisel puhul piisaks Gio'st igati ja saaks oma kilo jagu odavamalt läbi pealekauba mis puutub Sense vaimustusse, siis ma pole sellest kunagi väga aru saanud. Winmo telefoniga oli sel mingi mõte sest seal oli vähe alternatiive, kuid Androidi jaoks leiab märksa praktilisemaid lahendusi eriti, kui telefoni on vaja pigem tööks kasutada, mitte niiväga silmailuks ... _________________
Wildfire S on tüüpiline HTC telefon, ehk siis oma omaduste kohta liiga kallis.
Näib et HTC hindab Sense väärtust kiendile 100-150€ kanti...
Galaxy Gio, või isegi LG P500 teevad soodsamalt sama asja. Ace on suurema ekraaniga, kuid sama resoga.
viimati muutis vortex 25.05.2011 13:57:40, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.