Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 13.05.2011 07:35:02 vasta tsitaadiga

Selle kõne lõpetamise asja ma lahendasin ka enda jaoks ära icon_smile.gif
Kuna 2.3.3-ga on see ekraani ärkamine suhteliselt uimane peale kõnet, siis leidsin väikse juhendi.
1. Valikute nupp ja siis settings
2. Juurdepääs
3. Minul hakkab karjuma, et "Juurdepääsu rakendusi ei leitud", seega vajutan tühista
4. Linnuke "Toiteklahv lõpetab kõned" järele ja tehtud.

Ei pea enam ootama kui kui ekraan ellu ärakab, et siis nuppu vajutada, kui tahad kõne lõpetada vajutad poweri nuppu ja tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 07:49:21 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Selle kõne lõpetamise asja ma lahendasin ka enda jaoks ära icon_smile.gif
Kuna 2.3.3-ga on see ekraani ärkamine suhteliselt uimane peale kõnet, siis leidsin väikse juhendi.
1. Valikute nupp ja siis settings
2. Juurdepääs
3. Minul hakkab karjuma, et "Juurdepääsu rakendusi ei leitud", seega vajutan tühista
4. Linnuke "Toiteklahv lõpetab kõned" järele ja tehtud.

Ei pea enam ootama kui kui ekraan ellu ärakab, et siis nuppu vajutada, kui tahad kõne lõpetada vajutad poweri nuppu ja tehtud icon_smile.gif


thumbs_up.gif otsisin ka just sellist lahendust icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 09:20:38 vasta tsitaadiga

... ma pole uurinud, kas ka meil, kuid XDA foorumis väidetakse, et mõnelpool annab Kies juba 2.3.3 ehk Gingerbreadi ametlikult välja ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 13.05.2011 09:22:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma pole uurinud, kas ka meil, kuid XDA foorumis väidetakse, et mõnelpool annab Kies juba 2.3.3 ehk Gingerbreadi ametlikult välja ...

Selleks peaks ilmselt panema siis orininaaltarkvara tagasi peale ma eelda, sest muidu ta ei saa aru mis toimub icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 10:30:38 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma pole uurinud, kas ka meil, kuid XDA foorumis väidetakse, et mõnelpool annab Kies juba 2.3.3 ehk Gingerbreadi ametlikult välja ...

Selleks peaks ilmselt panema siis orininaaltarkvara tagasi peale ma eelda, sest muidu ta ei saa aru mis toimub icon_smile.gif

Pakun sams. Ennem ei hakka tagasi toppima kui kinnitust pole. Pealegi vahet pole, sest rom suht sama. Ekraani lääg ikka sees

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 13.05.2011 11:11:41 vasta tsitaadiga

Eks ole näha, kui meie piirkonnale tuleb ametlik uuendus, siis võib ära teha, ehk liiguvad asjad sel juhul vähe paremini.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2011 16:57:47 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel telefonil määrata üldiseks helinaks mingi .mp3 lugu?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 17:00:19 vasta tsitaadiga

... tee mälukaardile kataloog Ringtones ja pane oma .mp3 sinna ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2011 17:12:34 vasta tsitaadiga

Hm.. tehtud, aga seadetes Saabuvad kõned -> Telefoni helin alla seda nagu ei ilmu.

Edit: Music all oleva loo peal peab hoidma all näppu ja seal olevas menüüs saab valida kasuta telefonihelinana.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 13:08:43 vasta tsitaadiga

Dijital, jah, see on üks võimalus aga Ringtones kaust peab kah kindlasti töötama (mälukaart ei tohi olla arvutiga samal ajal ühenduses, kui menüüs helinaid vahetad).

edit:

... keda huvitab patarei ikooni informatiivsemaks muutmine, siis nüüd on olemas töötav lahendus:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=13749437&postcount=1205
... laetust näidatakse 1% täpsusega. Proovitud, töötab thumbs_up.gif


_________________


viimati muutis DigeBeni 14.05.2011 19:40:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2011 13:18:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Dijital, jah, see on üks võimalus aga Ringtones kaust peab kah kindlasti töötama (mälukaart ei tohi olla arvutiga samal ajal ühenduses, kui menüüs helinaid vahetad).

Huvitav, et siis see Ringtones kaust ei muutnud midagi. Aga kuna ma aitasin lihsalt kolleegi, siis oli ta väga rahul, et kuidagigi sai muusikat helinat määrata.

Kui ise omale kunagi mingi Androidi juurika hangin, siis saab rohkem selle piruka sisse süübitud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.05.2011 17:17:38 vasta tsitaadiga

Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi icon_smile.gif
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.

Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 18:32:11 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi icon_smile.gif
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.

Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna icon_smile.gif


kui saladus pole, siis kuidas sul õnnestus telliskivi yldse teha sellest icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.05.2011 18:56:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eltso kirjutas:
Sain siis täna lõpuks hakkama asjaga ehk siis tegin oma aparaadist telliskivi icon_smile.gif
Asjad mida siis masin enam ei teinud:
1) Power nupp ei toiminud
2) Recovery mode ei toiminud
3) Arvutiga ühendades ei olnud võimalik minna download modi
4) Niisama ilma juhtmeta läks download modi, aga kui peale seda paned juhtme taha, siis ei toimu midagi, ehk ei lase tarkvara tagasi peale panna.

Peale pikka googeldamist leidsin lõpuks variandi mis toimis - pidin ühendama arvutiga usb-i kaabli kaudu (ilma akuta), siis hoidma all neid download modi nuppe ja samal ajal panema aku taha telefonile ja siis lõpuks sai Odin aru et mobla on õiges modis ja sain uuesti tarkvara peale panna icon_smile.gif


kui saladus pole, siis kuidas sul õnnestus telliskivi yldse teha sellest icon_smile.gif

Variante on ju kõvasti, proovisin mingit järjekordset tarkvara ja miskit ei läinud korda installi käigus ja tulemus selline icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 19:45:52 vasta tsitaadiga

... teiste telefonide ROM'e ja muid spetsiifilisi modifikatsioone ei maksa niisama küll proovida, kui täpselt ei tea, mida teed sest kui alglaaduri pekki keerad, siis enam nii kerget tagasiteed pole ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 15.05.2011 21:59:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... teiste telefonide ROM'e ja muid spetsiifilisi modifikatsioone ei maksa niisama küll proovida, kui täpselt ei tea, mida teed sest kui alglaaduri pekki keerad, siis enam nii kerget tagasiteed pole ...

Sama telefoni oma proovisin ikka, aga mingil põhjusel otsustas, et ei suuda lõpetada installi, õigemini arvuti ütles, et on tehtud, aga telefon ei teinud midagi oma 10 minsa ja siis hakkasin seda näppima ja selgus et ei teegi enam midagi icon_smile.gif

Lisaküsimus:

Kas keegi sellele asjale on leidnud mingi autohoidiku ka? Sooviks mingit asja et autos kasutada normaalselt, aga siiani pole veel leidnud ühtegi hoidikut.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 14:20:21 vasta tsitaadiga

Küsin siis kasutajate arvamust, nimelt on ka silmapiirile jäänud sama telefon.

Mulle on väga tähtis just GPSi osa tulevase telefoni juures, seega kuidas on antud telefoni GPSi kasutada, on tõesti nii uimane, et ennem jõuab ööpäev vahetuda kui sateliidid lukus ja positsioneeritud, kas sinna annab ka panna mõnda muud GPSi tarkvara peale mis ei erinevalt Google mapsist ei nõua pidevat internetiühendust (just välismaal kasutamisel läheb vähe kalliks) ja töötaks ikka nagu raudnael?

Telefon ei muutu pikaajalisel kasutamiseks veel aeglasemaks?

Suure mälukaardi paigutamisel telefoni ei muutu telefon veel aeglasemaks.

?

Oleks väga tänulik kui keegi viitsib natukene kirjutada GPSi töökindlusest antud telefonil. Küsimused on suht suvaliselt sõnastatud aga arvan, et mõttest saab aru
Suured tänud ette!

_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 14:30:41 vasta tsitaadiga

Ise ka nüüd paar päeva isendi omanik, senimaani ainult kiidusõnad. GPS aegluse üle küll kurta ei saa, toimis kiirelt ja kohe. Testisin Sygic Auraga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2011 15:01:52 vasta tsitaadiga

iGO MyWay'd olen näinud selle telefoni peal. Gepsu leidis küll suht kiiresti üles. Toas läks mingi 2 minutit aega icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 15:19:33 vasta tsitaadiga

comatron, GPS ei ole kindlasti aeglane, paljud kogenematud lihtsalt ei tea, et esmasel käivitusel või kui pole kaua aega GPS kasutatud, läheb paratamatult natuke kauem aega, kui tavaliselt - siseruumides max. minut, väljas 10-20sec. aga kui andmed juba värsked siis on see vaid mõne sekundi küsimus. Samas, olen täheldanud, et 2.3.3 tarkvaraga on GPS natuke nobedam, kui poest tulles 2.2.1 tarkvaraga. Mis puutub aga GPS tarkvarasse, siis selleks on olemas eraldi teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=491688
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 16:40:14 vasta tsitaadiga

Kolasin ka välismaa foorumites ja sain ka kinnitust, et annab täisväärtusliku GPS seadmena kasutada. Seda on hea kuulda, et ka meie inimesed sama arvavad. Tänud lingi eest! Eks lähen piinan mõnda isendit mõnes EMTi esinduses veel. Leidisin ka siit: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-review-573p6.php# üsna ülevaatliku ülevaate!
_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2011 09:13:42 vasta tsitaadiga

Eile õhtul veidi enne 9 jäi üks inimene oma Ace'st ilma. Arvatavasti tõmmati kuidagi ära, sest kui selline kobakas oleks pudenenud maha, oleks piisavalt kolinat olnud. Tallinnas kesklinnas.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 09:47:10 vasta tsitaadiga

Kas see läikiv serv on metallist või plastik?
Eile näppisin, pildi peal on see telefon ilusam kui reaalselt käes hoida...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 09:50:50 vasta tsitaadiga

raitm, plastik.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 10:11:42 vasta tsitaadiga

Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.05.2011 12:04:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal

Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 12:12:10 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal

Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist icon_smile.gif

kasutasid Odinit või salvestasid recovery mälukaardile?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.05.2011 12:14:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
eltso kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kuidas on kõige mõistlikum 2.2 soft tagasi panna?
Kas läbi kiesi või mingi muu nipiga. Plaam on lasta 2.3.3 peale nö ametlikult kui see ilmub.
Sest mobla läheb elukaaslasele varsti. Pealegi hetkel ei ole viimane versioon peal

Ma ise ootan ka ametlikku uuendust ja lasin 2.2 sealt samast samfirmwarest peale, mingi viimase variandi vist icon_smile.gif

kasutasid Odinit või salvestasid recovery mälukaardile?


Ma kasutasin odinit, aga ega ma kindel pole, et see õige selle masina tarkvara on, sest ma ei suutnud kuskilt leida kohta kus oleks kirjas mis selle aparaadi originaaltarkvara on, et see siis peale panna icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fiffe
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 18:48:51 vasta tsitaadiga

Tervist !
Küsimus siis.
Kui võtad telefoni vastu ja paned kõrva vastu, et kas ta siis hakkab mingeid muid asju tegema ?(Kui läheb näiteks kõrvaga sinna, kus tahad kõne kinni panna)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 19.05.2011 18:54:49 vasta tsitaadiga

fiffe kirjutas:
Tervist !
Küsimus siis.
Kui võtad telefoni vastu ja paned kõrva vastu, et kas ta siis hakkab mingeid muid asju tegema ?(Kui läheb näiteks kõrvaga sinna, kus tahad kõne kinni panna)


Mul endal ka juhtus seda mõnel korral alguses, et rääkimise ajal käis mingi piiks ja lihtsalt lõpetas kõne ära, aga seda juhtus ainult ühe inimesega kellel on puutetundlik symbian ja seega ma ajasin selle tema süüks icon_smile.gif
Sensor peaks keelama igasuguse ekraani näppimise kui sul kõrv lähedal on, seega ei tahaks uskuda, et saab olla selline asi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 18:57:40 vasta tsitaadiga

Kõigil tänapäevastel puuteekraaniga telefonidel on lähedusandur mis lülitab ekraani välja objektile lähenedes.
Kui kõrva vastu pannes ekraan välja ei lülitu võib olla tegemist vigase tarvara või vigase anduriga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 00:20:40 vasta tsitaadiga

[ROM] VillainROM 1.0 for the Samsung Galaxy Ace (2.3.3/lightweight)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087522

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:17:44 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
[ROM] VillainROM 1.0 for the Samsung Galaxy Ace (2.3.3/lightweight)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087522

Pühapäeval proovin ära thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comatron
HV kasutaja
comatron

liitunud: 13.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:41:40 vasta tsitaadiga

Rebisin ka selle telefoni ära, ka mu esimene droid, kohe paar küsimus, kudas desktoppidel shortcutte hallata, mõtlen just kudas kustutada icon_biggrin.gif ning mu telefon ei taha ennast usbga arvutiga ühendada :S.
_________________
kui olen teinud pakkumise ja pole p.s ile vastanud, siis saata mail profiilis olevale aadressile
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:55:11 vasta tsitaadiga

... alustuseks oleks soovitav tutvuda varasemate Androidi teemadega, kõigile neile küsimustele on n+1 korda vastatud - ikoone saad kustutada hoides neil näppu peal seni, kuni ekraani serva tekib prügikasti märk, lohistad sinna ja ongi läinud. USB ühenduse korral pead lubama mass-storage režiimi, ühendad kaabli järgi ja kui telefoni ekraanile ei ilmu teadet automaatselt, siis lohistad näpuga ekraani ülemises ääres oleva teavitusriba alla ja sealt saad vastava võimaluse aktiveerida ...


_________________


viimati muutis DigeBeni 20.05.2011 10:56:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:55:17 vasta tsitaadiga

comatron kirjutas:
Rebisin ka selle telefoni ära, ka mu esimene droid, kohe paar küsimus, kudas desktoppidel shortcutte hallata, mõtlen just kudas kustutada icon_biggrin.gif ning mu telefon ei taha ennast usbga arvutiga ühendada :S.

Hoia näppu peal ja alla tekib kustuta, titi shortcut sinna.
Et yhendada usb, pead kiesi alla tõmbama samsa kodukalt või mujalt.
Ma näiteks ei saanud usb mass storagele ligi ilma kiesita esimesel korral. Võibolla see oli minu teadmatus, kuigi tegin samamoodi nagu eelmises postis kirjas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 20.05.2011 11:00:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 11:40:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Et yhendada usb, pead kiesi alla tõmbama samsa kodukalt või mujalt thumbs_up.gif

... vaid faile liigutamiseks tingimata ei pea, mass storage režiim on universaalne ja seda peaks nii windooza kui ka linux automaatselt kasutada oskama ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.05.2011 11:51:06 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
[ROM] VillainROM 1.0 for the Samsung Galaxy Ace (2.3.3/lightweight)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087522


Kas proovisid ise ka seda?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 12:13:14 vasta tsitaadiga

... see alles eile õhtu tehti avalikuks, pole jõudnud veel proovida, kuid tegemist on väga kogenud arendajaga, seega ma ei kõhkleks proovimast. Hetkel ei ole mul sellega väga kiiret kuna tegemist on alles baasversiooniga, kus pole mingeid väga olulisi muudatusi minu jaoks. Olen juba niigi oma ROM'i puhtaks rookinud ja üht-teist modinud aga kui oleks vaja uuendada puhtalt lehelt, siis ei kõhkleks hetkegi ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indre
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2005




sõnum 20.05.2011 14:42:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi miskit säärast autohoidikut ise kasutanud või kuskil lähedal müügil märganud (pilt allpool)?

Need universaalsed tunduvad kuidagi väga kobakad. Kas neist on kuskil Tallinnas kohapeal ka hea valik, et oma silmaga võrrelda?
Manus

Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.05.2011 15:21:33 vasta tsitaadiga

indre kirjutas:
Kas keegi miskit säärast autohoidikut ise kasutanud või kuskil lähedal müügil märganud (pilt allpool)?

Need universaalsed tunduvad kuidagi väga kobakad. Kas neist on kuskil Tallinnas kohapeal ka hea valik, et oma silmaga võrrelda?

Ma endale võtsin elionist mingi univeraalse junni, teeb oma töö ära, jalg on ehk liiga pikk, sest hakkab vähe vibrama kui teeolud kehvad on (ehk siis terve eesti), aga hetkel nagu olen veel rahul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 16:32:25 vasta tsitaadiga

Huvitav,kas Galaxy S kah sellesse mahub,silmajärgi nad ju Acega suht ühte mõõtu icon_rolleyes.gif ,peab minema "lillade"juurde testima icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 21.05.2011 17:14:48 vasta tsitaadiga

Mahub küll, mul oli samas aluses HTC HD2 ja jäi veel ruumi üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 19:28:50 vasta tsitaadiga

mustmantel kirjutas:
Mahub küll, mul oli samas aluses HTC HD2 ja jäi veel ruumi üle icon_smile.gif

Tänud info eest. Peaks oma Galaxy S-ile ka sarnase asja ligi võtma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 11:00:51 vasta tsitaadiga

Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 11:25:06 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?


http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=773&cp=790

neti avarustes igatahes Ace poole kisub ja kuna kasutan seda sama mobla hetkel, siis samuti kaldu selle poole whistle.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 12:28:16 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?

... S -i ainuke oluline eelis on rohkem sisemälu, kuid 200Mhz lahjem prose, mis on täiesti tuntav vahe. Samuti pole ma kuskilt välja suutnud lugeda, kas S-il on ikka korralik graafikakiirendi olemas või on see nagu Galaxy 3, millel oli mingi nuditud lahendus icon_rolleyes.gif muus osas on maitse ja firmaeelistuse asi rohkem ja võib-olla oleks isegi parem võrdlus S -iga Galaxy Gio http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3777&idPhone2=3741

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 12:34:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Draqula kirjutas:
Keegi võiks sõna võtta teemal Samung Galaxy Ace vs HTC Wildfire S?

... S -i ainuke oluline eelis on rohkem sisemälu, kuid 200Mhz lahjem prose, mis on täiesti tuntav vahe. Samuti pole ma kuskilt välja suutnud lugeda, kas S-il on ikka korralik graafikakiirendi olemas või on see nagu Galaxy 3, millel oli mingi nuditud lahendus icon_rolleyes.gif muus osas on maitse ja firmaeelistuse asi rohkem ja võib-olla oleks isegi parem võrdlus S -iga Galaxy Gio http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3777&idPhone2=3741


Otsin kontoritööd tegeva inimese jaoks telefoni mõistliku hinnaga ehk siis põhiline kasutus on mailid ja veel ehk midagi nipet-näpet. Videoid sellega ei vaadata, mänge ei mängita.
Ise olen HTC Sense eelistaja, teeb elu mugavamaks. Tollel inimesel kelle jaoks otsin, puudub Android kogemus, siiani on olnud lihtsamad Nokiad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 12:45:47 vasta tsitaadiga

... sellisel puhul piisaks Gio'st igati ja saaks oma kilo jagu odavamalt läbi pealekauba icon_rolleyes.gif mis puutub Sense vaimustusse, siis ma pole sellest kunagi väga aru saanud. Winmo telefoniga oli sel mingi mõte sest seal oli vähe alternatiive, kuid Androidi jaoks leiab märksa praktilisemaid lahendusi eriti, kui telefoni on vaja pigem tööks kasutada, mitte niiväga silmailuks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 13:25:33 vasta tsitaadiga

Wildfire S on tüüpiline HTC telefon, ehk siis oma omaduste kohta liiga kallis.
Näib et HTC hindab Sense väärtust kiendile 100-150€ kanti...
Galaxy Gio, või isegi LG P500 teevad soodsamalt sama asja. Ace on suurema ekraaniga, kuid sama resoga.


viimati muutis vortex 25.05.2011 13:57:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.