|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
15.04.2011 13:39:37
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
| chesm6mmi kirjutas: |
niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära  |
Ei tohiks keeruline olla
Spoiler 
Kuidas Clockwork'i paigaldada
- Laadime alla vajalikult tööriistad telefoni mälukaardile
- Kontrollime faile
- Paigalda ASTRO File Manager
- Ava ASTRO File Manager ja otsi üles recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum on 24e5f51e0541c865f6b3232f30a0e6ee - kui pole, siis sikuta uuesti
- Paigaldamine
- Paigalda UniversalAndroot-1.6.2-beta5 läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita Universalandroot
- Vali Go Root
- Paigalda ZTE-Blade Recovery Manager läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita ZTE-Blade Recovery Manager
- Luba SuperUser õigused sellele
- Vajuta Recovery
- Nüüd vajuta ekraani all olevat Menu nuppu ja sellest menüüst vali Update database
- Peale uuendust vajuta Install Recovery
- Kui sul on rohkem kui üks .img laiendiga fail, tuleb sulle ette list - sealt vali recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
Edaspidi kui tahad Clockwork'i minna, siis taaskäivituse ajal hoia helitugevuse nuppu all
Uue ROM'i paigaldamine kasutades Clockwork'i läbi Recovery Manager'i
- Otsi omale sobiv ROM mis toetab Clockwork'i - näiteks siit (see peaks olema .zip fail suurusjärgus 90MB)
- Kui leitud, pane see telefoni mälukaardile
- Paigaldamine
- Ava ASTRO File Manager ja navigeeri oma ROM-i juurde
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum klapib - kui ei, siis sikuta uuesti
- Ava ZTE-Blade Recovery Manager
- Vajuta Firmware
- Kui tahad teha täielikku koopiat oma praegusest ROM'ist, siis vajuta Backup Current Firmware - salvestab selle mälukaardile kasuta nimega /clockwork
- Vali Install Firmware - mitte update
- Kui sul on rohkem kui üks .zip fail mälukaardil, siis vali see ROM mida sa laadisid alla - vajuta OK
- Telefon automaatselt taaskäivitab ennast Clockwork'i ja teeb järgmiseid asju
- Paigaldab uue ROM-i
- Kustutab kõik andmed ja vahemälu
- Taaskäivitab ennast värskelt paigaldatud ROM-i
Tehtud! Esimest korda käivitades võib aega võtta ligikaudu 6 minutit
|
nonii võtsin lõpuks julguse kokku ja proovisin ära sain täitsa hakkama, rootimisega ja ka backuppimisega ja uuem romi ka peale siis, see cm 7 stable... ja kõik oli ilus ja kena sinnamaani kuni asi läks selga ja tahtsin nagu google appse ka panna, siis phmts pani marketi peale ja gtalki ja ülejäänude kohta hakkas viskama erroreid et ala ei saa kätte vms ja nüüd võtsin backupist vana romi peale tagasi... |
1.Lähed Clockword Recovery'sse
2.Teed 2(mõlemad) wipe'd
3.Paned CM7 peale
4.Paned http://android.d3xt3r01.tk/cyanogen/gapps/gapps-gb-20110307-signed.zip peale
5.Paned http://www.mediafire.com/?11k2r5cejcso53h peale
6.Reboot
Antud Market'i pealepanekuks tuleb arvatavasti maha võtta signeeringu kontroll, sest see market'i app ei ole signeeritud (signed).
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
15.04.2011 17:31:06
|
|
|
Mõni aeg tagasi sai arutletud Blade heli kvaliteedi üle.
Nüüd olen paar nädalat teisi Androidiga telefone kasutanud/testinud ja hetkel jälle Blade peal tagasi.
Juhuslikult sattusin kohe kasutama teda Kossi Plugidega ja nende klappidga on sahin ja ragin eriti hästi kuulda.
Huvi pärast proovisin korra ka AKG K518DJ klappe, ja nendega vastupidi ei ole seda jama praktiliselt üldse kuulda, samas kõrgeid sagedusi on ka vähem.
Mine võta kinni..
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
15.04.2011 21:51:29
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Mõni aeg tagasi sai arutletud Blade heli kvaliteedi üle.
Nüüd olen paar nädalat teisi Androidiga telefone kasutanud/testinud ja hetkel jälle Blade peal tagasi.
Juhuslikult sattusin kohe kasutama teda Kossi Plugidega ja nende klappidga on sahin ja ragin eriti hästi kuulda.
Huvi pärast proovisin korra ka AKG K518DJ klappe, ja nendega vastupidi ei ole seda jama praktiliselt üldse kuulda, samas kõrgeid sagedusi on ka vähem.
Mine võta kinni.. |
ma eitea, mul on pikemat aega juba dr dre tour'id ning kõige halvema elamuse nendega olen saanud just ZTE'lt.
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
16.04.2011 16:00:22
|
|
|
| On keegi CM7 laadimisel väljalülitamise jamast võitu ka saanud?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
16.04.2011 16:12:04
|
|
|
| ...ootame viimast nightlyt, siis saab järgi proovida...muudatusi on nimekirjas peale stable versiooni oma 15. Üks nightly tuli ka, aga ei ole seda flashinud.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
16.04.2011 16:45:03
|
|
|
Minagi täheldasin, et Blade'i helikvaliteet läbi 3.5mm jack'i on halb.Kasutades Bluetooth headset'i on kvaliteet .
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
16.04.2011 17:04:39
|
|
|
Muide, järgmise CM nightly kasutamiseks on vaja oma Blade Gen2-ks uuendada, muidu enam ei tööta!
Info ja protsess: link
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
16.04.2011 20:27:38
|
|
|
kes siis meie hulgast see esimene julge on, kes flashib telefoni Gen2-ks ?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.04.2011 20:42:35
|
|
|
| Nagu ma aru saan tähendab see igaveseks garantiist ilma jäämist kuna Gen1 tagasi flashida ei saa järelikult ei saa ka stock ROMi kunagi tagasi panna.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
16.04.2011 20:50:10
|
|
|
| jepp, aga ma saan aru et kuna me oleme k6ik oma telefonid rootinud ning mitte-ametlikud ROMid peale flashinud, siis garantii meie telefonidele enam ei laiene. Samas, kas keegi salvestas kunagi originaal recovery? Kas keegi salvestas omale originaal ROMi enne uue lfashimist? Mina mitte. Kuigi jah, praegu on veel hea õnne korral võimalik probleemi korral garantiid saada, aga peale Gen2 flashimist ning IMEI muutust võime kõik sellest vaid und näha....
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.04.2011 20:54:29
|
|
|
Romdump on olemas, Originaalromi peaks olema võimalik Modacost saada.
Muidu jah ilmselt oleme kõik ammu garantiist ilma nagunii
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.04.2011 21:51:13
|
|
|
Gen 2 on vajalik milleks?
Hsupa kaalub üle mis negatiivsed gen 2 omadused?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
16.04.2011 22:04:53
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Gen 2 on vajalik milleks?
Hsupa kaalub üle mis negatiivsed gen 2 omadused? |
Mina sain aru, et uus rom ei mahu muidu peale?
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
16.04.2011 22:10:27
|
|
|
Gen 2 on vajalik selleks, et uusimat CM7 versiooni kasutada saaks
Tegelikult on asi selles, et maailmas on välja hakanud tulema ametliku 2.2 Froyoga Blade'e, mis on Gen 2. Gen1 telefonid saab upgreidida Gen2-ks, aga vastupidine pole võimalik. Seetõttu tehti otsus, et CM läheb ainult Gen2 toetamisele üle, et võimalikult paljudel oleks võimalus seda ROMi kasutad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
18.04.2011 14:48:45
|
|
|
Nüüd 6 päeva cm7-t kasutatud ja peab ütlema, et see asi küll stable pole.
Esiteks need väljalülitamised laadimisel. Asi on kõvasti aeglasem kui modaco r12. Eile lasin backupist modaco peale ja see on ikka teine teema. Mingi aja pärast võib cm7-t uuesti proovida.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
18.04.2011 16:35:32
|
|
|
CM7 kaasas olev ADW launcher on aeglane, mitte CM7 ise.
Proovi nt. LauncherPro nimelist launcherit, see on hea kiire.
ROMi kiiruse poolest muidu küll ei saa öelda, et CM7 aeglane on,
ainukene häiriv asi on siiski laadimisel paljuesinev väljalülitamine.
Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
18.04.2011 16:41:23
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
CM7 kaasas olev ADW launcher on aeglane, mitte CM7 ise.
Proovi nt. LauncherPro nimelist launcherit, see on hea kiire.
ROMi kiiruse poolest muidu küll ei saa öelda, et CM7 aeglane on,
ainukene häiriv asi on siiski laadimisel paljuesinev väljalülitamine.
Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa. |
Ma kasutasingi launcherpro-d, aga ikka oli paras tigu.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
18.04.2011 16:55:56
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa. |
IMEI-d küll Gen2-ks flashimisega ei kaota! See probleem oli seotud vastupidise tegevusega (Gen2toGen1), mistõttu CM7 arendus ka sellise suuna võttis. Muidugi võiks ju keegi Elisast küsida ametliku Froyo uuenduse kohta (ka ametlik uuendus peaks telefoni Gen2-ks tegema), sest nt Rootsis on update olemas... Aga see selleks. Ise lähen ilmselt mingil hetkel Gen2 peale üle. Garantiile kui sellisele pole nii või teisiti mõtet loota, sest telefon vahetatakse ju pigem Elisa poolt välja, parandama Blade'e ei hakata. Ja ilmselt on nii, et kui ka telefon garantiisse viia, ei tööta ta üldse. St kui ise custom ROMe kasutades telefoni ära ei riku, siis ei tohiks väga midagi juhtuda.
Gen1 ROM-idest rääkides peaks kindlasti kasutama Swedish Springi. Ta on siiski üles ehitatud tolle Rootsi ametliku Froyo peale, mistõttu on tunduvalt stabiilsem. Nt Modaco Custom Romi ei kasutaks ma juba seetõttu, et selle viimane uuendus oli 9. veebruar. Teistes ROMides on selle ajaga ikka palju bugisid ära parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
18.04.2011 20:41:20
|
|
|
Kas keegi on proovinud Regina3D ära, kas jookseb ilusasti ilma klokita?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
18.04.2011 20:48:21
|
|
|
| KzxTc kirjutas: |
Kas keegi on proovinud Regina3D ära, kas jookseb ilusasti ilma klokita?  |
jookseb ikka, aga liiga bling mu jaoks ja ei jookse nii hästi kui launcher pro..
CM7 sai asendatud swedish springiga nüüd (backup sai taastatud). Tüütasid ära need väiksed bugid.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
18.04.2011 20:56:36
|
|
|
kusjuures ise panin ka selle swedih springi peale nüüd ja kõik töötab täpselt nii kui vaja, pole veel ühegi bugi otsa koperdanud, cm7 ja japanese yellifish ei saandki tööle korralikult, google appse peale... springil oli õnneks asjad kohe sees ja olemas ja töötab muidu ka hästi
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
18.04.2011 21:48:01
|
|
|
Kusjuures ka ma panin swedish springi peale ja asi on väga hea.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
19.04.2011 14:52:05
|
|
|
Mis ma olen nüüd siis ainuke siin CM7'mega?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
19.04.2011 15:03:49
|
|
|
| ...viskasin eile ka sportlikust huvist swedish springi peale ning peab tunnistama, et mingis m6ttes olen CM7 pisimugavustega ära harjunud ja 2.2 peale tagasiminek tundub saabumine kiviaega. Jään ootama töötavat gen2 CM7 versiooni - kus gps ka kärab ilusti ja laadimise bugile on jälile saadud. Siis teeb gen2 peale ülemineku. Mis on viimane laadimisebugi vaba CM7 gen1 versioon? Midagi nightly 35 kanti vist?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
19.04.2011 16:03:42
|
|
|
Minu Blade on eilsest Gen2, jooksutab hetkel SS-i. Lihtsalt CM7 ei lõpetanud bootimist, ma üle 10 minuti oodata ei viitsinud... Et telefoni aga kasutada saaks, läks SS peale. Gen2 üleminek läks perfektselt, käitusin täpselt Modaco juhendi järgi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
19.04.2011 16:05:50
|
|
|
Kasutan ka igapäevaselt CM7-t. See kettaga lock screeni avamine, kus saab ühe tõmbega vaigistada, avada ja dialeri avada ning sealsamas ka music playeri control on liiga mugav asi. Natuke kohati lagib ja ükspäev viskas kahel korral pildi tasku laadides aga muidu toimib kenasti. Akut laen ikka iga päev va, kui kaamerarakendust oled kasutanud ja unustanud telefonile restardi teha, siis imeb lurinaga.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
19.04.2011 17:20:13
|
|
|
| Kas Camera task'i ära killimine ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
19.04.2011 17:30:58
|
|
|
| kusjuures selle swedish springiga tuli kaasa nüüd see tethering eks, kõik kena ja tore ja asi töötab aga see tainas ei näita ala logi väga ja ala kes ja mis ühendatud on, barnaclet kasutades aga millegipärast ütleb et Parameter brncl_if_lan is unset, ja seadetest vaadatest tõesti lan koht on tühi et ala peaks automaatselt panema kuid vist siis mitte... mingiskohas oli kirjas et athwlan0 tuleks sinna kirjutada aga samas ei andnud see ka tulemust, 2.1 rootitud romi peale töötas see barnacle samas väga kenasti... oskab keski miskit komenteerida? või soovitada miskit muud head tetheringu sofit mis näitaks kõike infot kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
19.04.2011 21:08:25
|
|
|
Taski killimine ei aita, ilmselt jääb mingi riistvara käsutav ots ripakile.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
20.04.2011 12:02:04
|
|
|
| ninzor kirjutas: |
| Dungeon Defenders:First Wave paistab olevat mängitav CM7'mel, teiste rom'ide kohta ei tea.. |
logod ja asjad tulevad ära ja siis on mingi feil ja lööb ekraani ruuduliseks Swedish Springiga. Peale ruudulist tuleb mingi mana kiri ette ja siis killib ennast ise ära.
edit: vb viskasin vale apk peale.. Hetkel millegipärast tahab uuesti mingeid faile tirida!?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
20.04.2011 13:47:17
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| ninzor kirjutas: |
| Dungeon Defenders:First Wave paistab olevat mängitav CM7'mel, teiste rom'ide kohta ei tea.. |
logod ja asjad tulevad ära ja siis on mingi feil ja lööb ekraani ruuduliseks Swedish Springiga. Peale ruudulist tuleb mingi mana kiri ette ja siis killib ennast ise ära.
edit: vb viskasin vale apk peale.. Hetkel millegipärast tahab uuesti mingeid faile tirida!? |
Failid tõmbasid ikka kodukalt ning app on 5.26?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
20.04.2011 14:10:41
|
|
|
Sain tööle ja seadeid pole näppinud veel ja väga ei kurda et lagiks või midagi. Loading time on jõhker ainult.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
20.04.2011 20:04:37
|
|
|
| Graafika slider on lõpus, oled mänginud ning ei kurda?
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
20.04.2011 20:16:16
|
|
|
| Graafika põhjas, 10 minutit mänginud ja kõik ok seni, mängimisel soovitan ekraaniheleduse põhja keerata vaid. Multiplayerit ei ole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
20.04.2011 20:19:47
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| Graafika põhjas, 10 minutit mänginud ja kõik ok seni, mängimisel soovitan ekraaniheleduse põhja keerata vaid. Multiplayerit ei ole proovinud. |
Mulle tundub, et mul mängib maksimum graafikal samamoodi kui miinimumil või isegi paremini.Võiks koos mängida kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
20.04.2011 21:04:03
|
|
|
| See liikumine seal mängus nii veider, et seda ma küll käppa ei saa. Igast manadest ja asjadest arusaamiseks läheb ka paar kuud ma arvan. Pole elus ühtegi RPG-d mänginud vist.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
21.04.2011 00:05:27
|
|
|
| a22t kirjutas: |
| See liikumine seal mängus nii veider, et seda ma küll käppa ei saa. Igast manadest ja asjadest arusaamiseks läheb ka paar kuud ma arvan. Pole elus ühtegi RPG-d mänginud vist. |
Koos olekski toredam ringi veiderdada.Options'is sai liikumisega seoses midagi muuta.Paistab olevat telefonide mastaabist üks keerulisemaid mänge.
E:Iga kord kui ma mängu kinni-käima panen läheb ta veel sujuvamaks
Lülitasin ka Virtual Gamepad'i välja ning mäng on pea täiesti sujuvaks muutunud.Uskumatu, et Blade seda suudab täis graafikal.Aku muidugi tühjeneb kiiremini kui eales varem...
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
23.04.2011 06:49:15
|
|
|
..välja on mõeldud CM7 converter, mille abil saab gen1 telefonis kasutada gen2 CM7 ROMi või vastupidi
edit: ja uus nightly42 jookseb selle converteri abil minu aparaadis, polegi vaja gen2-ks flashida telefoni
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corpy
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
23.04.2011 13:59:10
|
|
|
Tervist,
Ehk oskab keegi öelda, kas veel müüakse seda masinat Eestis veel? Ei ole veel leidnud kedagi kes müüks enam. Elisas pole ka (vähemalt veebis) seda masinat olemas enam.
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
23.04.2011 14:29:07
|
|
|
enam neid paraku uuena Eestist ei saa. Kui siis ainult Elisast.
E: Pärnu Port Arturist*
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
viimati muutis Härra 23.04.2011 23:40:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
23.04.2011 17:58:50
|
|
|
| Elisa Pärnu Port Arturi ärikliendi vitriinis oli veel sel nädalal täitsa olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corpy
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2008
|
23.04.2011 21:52:18
|
|
|
Tänud, eks uurin.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tets1
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010
|
24.04.2011 11:36:43
|
|
|
| kas see zte mõne teise telefoni autohoidjaga kah kokku sobib? need universaalsed ei meeldi, näevad jube rohmakad välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
radarist
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
24.04.2011 22:39:19
|
|
|
See teema käis vist enne siit läbi, ma päris kindel ei ole aga ..
Kas siis, kui Elisa kasutaja on ühe korra juba Root kasutaja õigused telefonile andnud, garantii enam ei kehti ? Kusjuures peal on originaal 2.1 ja seda muutnud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.04.2011 22:59:20
|
|
|
| Hennu7o2, tee unroot ja mure murtud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hennu7o2
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2010
|
25.04.2011 01:33:09
|
|
|
Selline probleem on ka, et ma tegin selle õpetuse sinnamaani läbi, et backuppisin oma firmware ära, kuid uut rommi peale ei pannud:
Spoiler 
| Lordlesta kirjutas: |
Tegin natuke tõlketööd, ehk on mõnele abiks.
Kuidas Clockwork'i paigaldada
- Laadime alla vajalikult tööriistad telefoni mälukaardile
- Kontrollime faile
- Paigalda ASTRO File Manager
- Ava ASTRO File Manager ja otsi üles recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum on 24e5f51e0541c865f6b3232f30a0e6ee - kui pole, siis sikuta uuesti
- Paigaldamine
- Paigalda UniversalAndroot-1.6.2-beta5 läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita Universalandroot
- Vali Go Root
- Paigalda ZTE-Blade Recovery Manager läbi ASTRO File Manager'i
- Käivita ZTE-Blade Recovery Manager
- Luba SuperUser õigused sellele
- Vajuta Recovery
- Nüüd vajuta ekraani all olevat Menu nuppu ja sellest menüüst vali Update database
- Peale uuendust vajuta Install Recovery
- Kui sul on rohkem kui üks .img laiendiga fail, tuleb sulle ette list - sealt vali recovery-clockwork-blade-3.0.0.5.img
Edaspidi kui tahad Clockwork'i minna, siis taaskäivituse ajal hoia helitugevuse nuppu all
Uue ROM'i paigaldamine kasutades Clockwork'i läbi Recovery Manager'i
- Otsi omale sobiv ROM mis toetab Clockwork'i - näiteks siit (see peaks olema .zip fail suurusjärgus 90MB)
- Kui leitud, pane see telefoni mälukaardile
- Paigaldamine
- Ava ASTRO File Manager ja navigeeri oma ROM-i juurde
- Hoia sõrm selle peal ja vali Details - Kontrolli kas MD5 Sum klapib - kui ei, siis sikuta uuesti
- Ava ZTE-Blade Recovery Manager
- Vajuta Firmware
- Kui tahad teha täielikku koopiat oma praegusest ROM'ist, siis vajuta Backup Current Firmware - salvestab selle mälukaardile kasuta nimega /clockwork
- Vali Install Firmware - mitte update
- Kui sul on rohkem kui üks .zip fail mälukaardil, siis vali see ROM mida sa laadisid alla - vajuta OK
- Telefon automaatselt taaskäivitab ennast Clockwork'i ja teeb järgmiseid asju
- Paigaldab uue ROM-i
- Kustutab kõik andmed ja vahemälu
- Taaskäivitab ennast värskelt paigaldatud ROM-i
Tehtud! Esimest korda käivitades võib aega võtta ligikaudu 6 minutit
|
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
25.04.2011 10:24:08
|
|
|
| ...milles on siis probleem?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|