Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2011 13:39:37 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
chesm6mmi kirjutas:
niisis kui keegi ja tuleb ja paneb mu bladele ka 2.2 vai 2.3 peale ja näitab korralikult kuda asjad käivad, pealepanek ja ruutimine jne jne, siis annan vastutasuks ühe korraliku blade ekraani shieldi ära icon_razz.gif
Ei tohiks keeruline olla
Spoiler Spoiler Spoiler


nonii võtsin lõpuks julguse kokku ja proovisin ära icon_biggrin.gif sain täitsa hakkama, rootimisega ja ka backuppimisega ja uuem romi ka peale siis, see cm 7 stable... ja kõik oli ilus ja kena sinnamaani kuni asi läks selga ja tahtsin nagu google appse ka panna, siis phmts pani marketi peale ja gtalki ja ülejäänude kohta hakkas viskama erroreid et ala ei saa kätte vms ja nüüd võtsin backupist vana romi peale tagasi...


1.Lähed Clockword Recovery'sse
2.Teed 2(mõlemad) wipe'd
3.Paned CM7 peale
4.Paned http://android.d3xt3r01.tk/cyanogen/gapps/gapps-gb-20110307-signed.zip peale
5.Paned http://www.mediafire.com/?11k2r5cejcso53h peale
6.Reboot

Antud Market'i pealepanekuks tuleb arvatavasti maha võtta signeeringu kontroll, sest see market'i app ei ole signeeritud (signed).
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2011 17:31:06 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi sai arutletud Blade heli kvaliteedi üle.
Nüüd olen paar nädalat teisi Androidiga telefone kasutanud/testinud ja hetkel jälle Blade peal tagasi.
Juhuslikult sattusin kohe kasutama teda Kossi Plugidega ja nende klappidga on sahin ja ragin eriti hästi kuulda.
Huvi pärast proovisin korra ka AKG K518DJ klappe, ja nendega vastupidi ei ole seda jama praktiliselt üldse kuulda, samas kõrgeid sagedusi on ka vähem.
Mine võta kinni..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 15.04.2011 21:51:29 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Mõni aeg tagasi sai arutletud Blade heli kvaliteedi üle.
Nüüd olen paar nädalat teisi Androidiga telefone kasutanud/testinud ja hetkel jälle Blade peal tagasi.
Juhuslikult sattusin kohe kasutama teda Kossi Plugidega ja nende klappidga on sahin ja ragin eriti hästi kuulda.
Huvi pärast proovisin korra ka AKG K518DJ klappe, ja nendega vastupidi ei ole seda jama praktiliselt üldse kuulda, samas kõrgeid sagedusi on ka vähem.
Mine võta kinni..

ma eitea, mul on pikemat aega juba dr dre tour'id ning kõige halvema elamuse nendega olen saanud just ZTE'lt.

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 16.04.2011 16:00:22 vasta tsitaadiga

On keegi CM7 laadimisel väljalülitamise jamast võitu ka saanud?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 16.04.2011 16:12:04 vasta tsitaadiga

...ootame viimast nightlyt, siis saab järgi proovida...muudatusi on nimekirjas peale stable versiooni oma 15. Üks nightly tuli ka, aga ei ole seda flashinud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 16:45:03 vasta tsitaadiga

Minagi täheldasin, et Blade'i helikvaliteet läbi 3.5mm jack'i on halb.Kasutades Bluetooth headset'i on kvaliteet thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 17:04:39 vasta tsitaadiga

Muide, järgmise CM nightly kasutamiseks on vaja oma Blade Gen2-ks uuendada, muidu enam ei tööta!

Info ja protsess: link
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 16.04.2011 20:27:38 vasta tsitaadiga

kes siis meie hulgast see esimene julge on, kes flashib telefoni Gen2-ks ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 20:42:35 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan tähendab see igaveseks garantiist ilma jäämist kuna Gen1 tagasi flashida ei saa järelikult ei saa ka stock ROMi kunagi tagasi panna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 16.04.2011 20:50:10 vasta tsitaadiga

jepp, aga ma saan aru et kuna me oleme k6ik oma telefonid rootinud ning mitte-ametlikud ROMid peale flashinud, siis garantii meie telefonidele enam ei laiene. Samas, kas keegi salvestas kunagi originaal recovery? Kas keegi salvestas omale originaal ROMi enne uue lfashimist? Mina mitte. Kuigi jah, praegu on veel hea õnne korral võimalik probleemi korral garantiid saada, aga peale Gen2 flashimist ning IMEI muutust võime kõik sellest vaid und näha....
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 20:54:29 vasta tsitaadiga

Romdump on olemas, Originaalromi peaks olema võimalik Modacost saada.
Muidu jah ilmselt oleme kõik ammu garantiist ilma nagunii icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 21:51:13 vasta tsitaadiga

Gen 2 on vajalik milleks?
Hsupa kaalub üle mis negatiivsed gen 2 omadused?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 16.04.2011 22:04:53 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Gen 2 on vajalik milleks?
Hsupa kaalub üle mis negatiivsed gen 2 omadused?


Mina sain aru, et uus rom ei mahu muidu peale?

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 22:10:27 vasta tsitaadiga

Gen 2 on vajalik selleks, et uusimat CM7 versiooni kasutada saaks icon_wink.gif

Tegelikult on asi selles, et maailmas on välja hakanud tulema ametliku 2.2 Froyoga Blade'e, mis on Gen 2. Gen1 telefonid saab upgreidida Gen2-ks, aga vastupidine pole võimalik. Seetõttu tehti otsus, et CM läheb ainult Gen2 toetamisele üle, et võimalikult paljudel oleks võimalus seda ROMi kasutad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 22:53:08 vasta tsitaadiga

Nagu SPB Shell 3D aga tasuta?See on Regina 3D!

http://www.androidpolice.com/2011/04/13/37-best-and-2-wtf-new-android-apps-and-games-from-last-week-4711-41311/

Ise pole veel proovinud aga kui miski mul praegu pange paneb, siis proovin nii SPB Shell 3D kui ka Regina 3D ära.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 14:48:45 vasta tsitaadiga

Nüüd 6 päeva cm7-t kasutatud ja peab ütlema, et see asi küll stable pole. icon_biggrin.gif
Esiteks need väljalülitamised laadimisel. Asi on kõvasti aeglasem kui modaco r12. Eile lasin backupist modaco peale ja see on ikka teine teema. Mingi aja pärast võib cm7-t uuesti proovida.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 18.04.2011 16:35:32 vasta tsitaadiga

CM7 kaasas olev ADW launcher on aeglane, mitte CM7 ise.
Proovi nt. LauncherPro nimelist launcherit, see on hea kiire.
ROMi kiiruse poolest muidu küll ei saa öelda, et CM7 aeglane on,
ainukene häiriv asi on siiski laadimisel paljuesinev väljalülitamine.

Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 16:41:23 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
CM7 kaasas olev ADW launcher on aeglane, mitte CM7 ise.
Proovi nt. LauncherPro nimelist launcherit, see on hea kiire.
ROMi kiiruse poolest muidu küll ei saa öelda, et CM7 aeglane on,
ainukene häiriv asi on siiski laadimisel paljuesinev väljalülitamine.

Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa.

Ma kasutasingi launcherpro-d, aga ikka oli paras tigu.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 16:55:56 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
Ja natukese aja pärast niisama proovida pole CM7-t mõtet, sest praeguse seisuga on CM7 ainult GEN2 telefonidele,
GEN1 telefonide tugi lõpeb nightly 39-ga. Saab ka flashida telefoni GEN2-ks, aga siis kaotad IMEI ning ka garantii.
(kuigi kes praeguseks rootinud on, on selle juba kaotanud). Tagasi GEN1-ks tagasi flashida praegusel hetkel ei saa.


IMEI-d küll Gen2-ks flashimisega ei kaota! See probleem oli seotud vastupidise tegevusega (Gen2toGen1), mistõttu CM7 arendus ka sellise suuna võttis. Muidugi võiks ju keegi Elisast küsida ametliku Froyo uuenduse kohta (ka ametlik uuendus peaks telefoni Gen2-ks tegema), sest nt Rootsis on update olemas... Aga see selleks. Ise lähen ilmselt mingil hetkel Gen2 peale üle. Garantiile kui sellisele pole nii või teisiti mõtet loota, sest telefon vahetatakse ju pigem Elisa poolt välja, parandama Blade'e ei hakata. Ja ilmselt on nii, et kui ka telefon garantiisse viia, ei tööta ta üldse. St kui ise custom ROMe kasutades telefoni ära ei riku, siis ei tohiks väga midagi juhtuda.

Gen1 ROM-idest rääkides peaks kindlasti kasutama Swedish Springi. Ta on siiski üles ehitatud tolle Rootsi ametliku Froyo peale, mistõttu on tunduvalt stabiilsem. Nt Modaco Custom Romi ei kasutaks ma juba seetõttu, et selle viimane uuendus oli 9. veebruar. Teistes ROMides on selle ajaga ikka palju bugisid ära parandatud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 18.04.2011 20:41:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud Regina3D ära, kas jookseb ilusasti ilma klokita? icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 18.04.2011 20:48:21 vasta tsitaadiga

KzxTc kirjutas:
Kas keegi on proovinud Regina3D ära, kas jookseb ilusasti ilma klokita? icon_razz.gif

jookseb ikka, aga liiga bling mu jaoks ja ei jookse nii hästi kui launcher pro..

CM7 sai asendatud swedish springiga nüüd (backup sai taastatud). Tüütasid ära need väiksed bugid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 20:56:36 vasta tsitaadiga

kusjuures ise panin ka selle swedih springi peale nüüd ja kõik töötab täpselt nii kui vaja, pole veel ühegi bugi otsa koperdanud, cm7 ja japanese yellifish ei saandki tööle korralikult, google appse peale... springil oli õnneks asjad kohe sees ja olemas ja töötab muidu ka hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 21:48:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Kusjuures ka ma panin swedish springi peale ja asi on väga hea. thumbs_up.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 14:52:05 vasta tsitaadiga

Mis ma olen nüüd siis ainuke siin CM7'mega? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 19.04.2011 15:03:49 vasta tsitaadiga

...viskasin eile ka sportlikust huvist swedish springi peale ning peab tunnistama, et mingis m6ttes olen CM7 pisimugavustega ära harjunud ja 2.2 peale tagasiminek tundub saabumine kiviaega. Jään ootama töötavat gen2 CM7 versiooni - kus gps ka kärab ilusti ja laadimise bugile on jälile saadud. Siis teeb gen2 peale ülemineku. Mis on viimane laadimisebugi vaba CM7 gen1 versioon? Midagi nightly 35 kanti vist?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 16:03:42 vasta tsitaadiga

Minu Blade on eilsest Gen2, jooksutab hetkel SS-i. Lihtsalt CM7 ei lõpetanud bootimist, ma üle 10 minuti oodata ei viitsinud... Et telefoni aga kasutada saaks, läks SS peale. Gen2 üleminek läks perfektselt, käitusin täpselt Modaco juhendi järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 16:05:50 vasta tsitaadiga

Kasutan ka igapäevaselt CM7-t. See kettaga lock screeni avamine, kus saab ühe tõmbega vaigistada, avada ja dialeri avada ning sealsamas ka music playeri control on liiga mugav asi. Natuke kohati lagib ja ükspäev viskas kahel korral pildi tasku laadides aga muidu toimib kenasti. Akut laen ikka iga päev va, kui kaamerarakendust oled kasutanud ja unustanud telefonile restardi teha, siis imeb lurinaga.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:20:13 vasta tsitaadiga

Kas Camera task'i ära killimine ei aita?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 17:30:58 vasta tsitaadiga

kusjuures selle swedish springiga tuli kaasa nüüd see tethering eks, kõik kena ja tore ja asi töötab aga see tainas ei näita ala logi väga ja ala kes ja mis ühendatud on, barnaclet kasutades aga millegipärast ütleb et Parameter brncl_if_lan is unset, ja seadetest vaadatest tõesti lan koht on tühi et ala peaks automaatselt panema kuid vist siis mitte... mingiskohas oli kirjas et athwlan0 tuleks sinna kirjutada aga samas ei andnud see ka tulemust, 2.1 rootitud romi peale töötas see barnacle samas väga kenasti... oskab keski miskit komenteerida? või soovitada miskit muud head tetheringu sofit mis näitaks kõike infot kenasti.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 21:08:25 vasta tsitaadiga

Taski killimine ei aita, ilmselt jääb mingi riistvara käsutav ots ripakile.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 00:12:43 vasta tsitaadiga

Dungeon Defenders:First Wave paistab olevat mängitav CM7'mel, teiste rom'ide kohta ei tea.Tegu on siis esimese mänguga Android'i jaoks, mis kasutab Unreal Engine 3'me.Kuigi tegu on tasuta mänguga, teda Market'ist ikkagi ei leia (Arvutiga Market'is surfates oli säärane error, et operaator [Elisa] ei ole toetatud vms.).

Seetõttu mängu failid tirisin kodukalt:
http://dungeondefenders.com/androidmobile

Ning app'i sain siit:
http://www.brothersoft.com/mobile/d.php?mobile_soft_id=86623&url=http://files.brothersoft.com/mobile_software/action/com.trendy.ddapp_26.apk

Kes proovida tahab, see andku aga tuld!Options'is on slider, et graafikat madaldada.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.04.2011 12:02:04 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Dungeon Defenders:First Wave paistab olevat mängitav CM7'mel, teiste rom'ide kohta ei tea..

logod ja asjad tulevad ära ja siis on mingi feil ja lööb ekraani ruuduliseks Swedish Springiga. Peale ruudulist tuleb mingi mana kiri ette ja siis killib ennast ise ära.
edit: vb viskasin vale apk peale.. Hetkel millegipärast tahab uuesti mingeid faile tirida!?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 13:47:17 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
ninzor kirjutas:
Dungeon Defenders:First Wave paistab olevat mängitav CM7'mel, teiste rom'ide kohta ei tea..

logod ja asjad tulevad ära ja siis on mingi feil ja lööb ekraani ruuduliseks Swedish Springiga. Peale ruudulist tuleb mingi mana kiri ette ja siis killib ennast ise ära.
edit: vb viskasin vale apk peale.. Hetkel millegipärast tahab uuesti mingeid faile tirida!?


Failid tõmbasid ikka kodukalt ning app on 5.26?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.04.2011 14:10:41 vasta tsitaadiga

Sain tööle ja seadeid pole näppinud veel ja väga ei kurda et lagiks või midagi. Loading time on jõhker ainult. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 20:04:37 vasta tsitaadiga

Graafika slider on lõpus, oled mänginud ning ei kurda?
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.04.2011 20:16:16 vasta tsitaadiga

Graafika põhjas, 10 minutit mänginud ja kõik ok seni, mängimisel soovitan ekraaniheleduse põhja keerata vaid. Multiplayerit ei ole proovinud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 20:19:47 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Graafika põhjas, 10 minutit mänginud ja kõik ok seni, mängimisel soovitan ekraaniheleduse põhja keerata vaid. Multiplayerit ei ole proovinud.


Mulle tundub, et mul mängib maksimum graafikal samamoodi kui miinimumil või isegi paremini.Võiks koos mängida kui võimalik.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.04.2011 21:04:03 vasta tsitaadiga

See liikumine seal mängus nii veider, et seda ma küll käppa ei saa. Igast manadest ja asjadest arusaamiseks läheb ka paar kuud ma arvan. Pole elus ühtegi RPG-d mänginud vist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 00:05:27 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
See liikumine seal mängus nii veider, et seda ma küll käppa ei saa. Igast manadest ja asjadest arusaamiseks läheb ka paar kuud ma arvan. Pole elus ühtegi RPG-d mänginud vist.


Koos olekski toredam ringi veiderdada.Options'is sai liikumisega seoses midagi muuta.Paistab olevat telefonide mastaabist üks keerulisemaid mänge.

E:Iga kord kui ma mängu kinni-käima panen läheb ta veel sujuvamaks icon_lol.gif
Lülitasin ka Virtual Gamepad'i välja ning mäng on pea täiesti sujuvaks muutunud.Uskumatu, et Blade seda suudab täis graafikal.Aku muidugi tühjeneb kiiremini kui eales varem...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 23.04.2011 06:49:15 vasta tsitaadiga

..välja on mõeldud CM7 converter, mille abil saab gen1 telefonis kasutada gen2 CM7 ROMi või vastupidi thumbs_up.gif

edit: ja uus nightly42 jookseb selle converteri abil minu aparaadis, polegi vaja gen2-ks flashida telefoni icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corpy
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 23.04.2011 13:59:10 vasta tsitaadiga

Tervist,
Ehk oskab keegi öelda, kas veel müüakse seda masinat Eestis veel? Ei ole veel leidnud kedagi kes müüks enam. Elisas pole ka (vähemalt veebis) seda masinat olemas enam. icon_rolleyes.gif

Tänud!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 23.04.2011 14:29:07 vasta tsitaadiga

enam neid paraku uuena Eestist ei saa. Kui siis ainult Elisast.


E: Pärnu Port Arturist*

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.


viimati muutis Härra 23.04.2011 23:40:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 23.04.2011 17:58:50 vasta tsitaadiga

Elisa Pärnu Port Arturi ärikliendi vitriinis oli veel sel nädalal täitsa olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corpy
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 23.04.2011 21:52:18 vasta tsitaadiga

Tänud, eks uurin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tets1
HV vaatleja
tets1

liitunud: 20.01.2010




sõnum 24.04.2011 11:36:43 vasta tsitaadiga

kas see zte mõne teise telefoni autohoidjaga kah kokku sobib? need universaalsed ei meeldi, näevad jube rohmakad välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 15:09:46 vasta tsitaadiga

endale muretsesin nokia oma, on küll universaalne, kuid blade istus sisse ideaalselt. Selle raha eest julgen soovitada - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200584159798&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 24.04.2011 22:39:19 vasta tsitaadiga

See teema käis vist enne siit läbi, ma päris kindel ei ole aga ..
Kas siis, kui Elisa kasutaja on ühe korra juba Root kasutaja õigused telefonile andnud, garantii enam ei kehti ? Kusjuures peal on originaal 2.1 ja seda muutnud ei ole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 22:59:20 vasta tsitaadiga

Hennu7o2, tee unroot ja mure murtud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 25.04.2011 01:33:09 vasta tsitaadiga

Selline probleem on ka, et ma tegin selle õpetuse sinnamaani läbi, et backuppisin oma firmware ära, kuid uut rommi peale ei pannud:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 25.04.2011 10:24:08 vasta tsitaadiga

...milles on siis probleem?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.