Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.10.2003 17:19:27 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
...mis puutub pro-biossidesse, siis kahte erinevat samsungibiossi olen proovind.
yhega viskas laksaki artifaktid igalepoole, teisega klokitavus kahanes võimsalt.
proovisin ise ka käkerdada orig biosis device id'd, et saaks vanemaid catalyste paremini peale lasta, aga tulemusteta icon_smile.gif
ilmselt vene poisid teeks ära, aga pole vast enam oluline. icon_wink.gif
aga jah.. äkki pro bios siis istub meelsamini peal kui hardmod? kahtlen natuke, kuigi võimalus on.
igatahes see tundub selge olevat, et hynix vs samsung seal midagi siiski on..


Äkki tahtis ka takistit õigele kohale? BIOS-i redaktoris näiteks, on kohe kirjas, kas 4p või 8p (pipeline) BIOS
Ja need samsugid olidki 8p kõik, mida leidnud olen.
Ja seda kah, et sa proovisid ilmselt juba patchitud draiveritega patchida kaarti, mis oligi BIOSi poolt juba õige 8p variant?
Et tekkis väike segadus majas icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2003 00:17:39 vasta tsitaadiga

eheh, lõpuks ometi sain vähemalt overcloki tööle icon_wink.gif
tegin rõduukse lahti ja kaart läks ilma lisajahutuseta 377/337 @ 450/385 sagedustele ilma kokkujooksmise ja artefaktiteta thumbs_up.gif
rohkem praegu ei proovinud, äkki põleb asi veel maha kah icon_biggrin.gif
pealegi varsti radikad tulemas ja talv kah, siis saab jälle palju "nalja" icon_lol.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 22.10.2003 19:44:33 vasta tsitaadiga

mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 22.10.2003 20:16:25 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...

no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2003 12:12:55 vasta tsitaadiga

fr0ze kirjutas:
Anc kirjutas:
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...

no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber

aasta nali thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 23.10.2003 14:26:34 vasta tsitaadiga

fr0ze kirjutas:
Anc kirjutas:
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...

no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber


Normaalses poes ei tehta asju ikka nii icon_lol.gif
Kui tahad 8-pipline ja 256-bit mälusiiniga ATi`t siis osta 9800 np ja kella ta siis 9800 Pro tasemele. SE puhul pole ju ka kindlustatud, et kuidagi tööle läinud lisa 4 toru ka poole aasta pärast veel töötavad.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 23.10.2003 16:24:52 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
fr0ze kirjutas:
Anc kirjutas:
mind uvitaks ka et kust saaks sellise asja osta millel softmod töötaks...

no sa võid poes nii kokku leppida, et kui 8 toru tööle ei hakka siis vahetavad ümber

aasta nali thumbs_up.gif

sinu jaox vb nali a ma näiteks sain selle "naljaga" endale 8pipega 9800 AIW 3,7k eest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2003 17:24:43 vasta tsitaadiga

ja kui tohib kysida, sis mis pood see oli? icon_wink.gif icon_lol.gif

üldiselt, neile, kes kysisid siin, et millise firma oma saab 8ga tööle jne...see EI SÕLTU FIRMAST! see sõltub konkreetsest kivist, mis kaardile on topitud, üxõik millise firma kaarti ostes, võid saada sellise, millel sa neid 8t tööle ei saa, sellepärast ongi selle kaardi ostmine riskantne icon_lol.gif

üks soovitus muide veel nende se'de kohta, ärge I-kujulise mälude asetusega kaarti ostke icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.11.2003 17:30:01 vasta tsitaadiga

ja veel üks küsimus. mitu kaarti sa enne proosivid kui töötava leidsid?
vb esimene kaart on jama, vahetad ringi saad teise ok vedas 8pipe töötab...
aga kui ei tööta? mai usu hästi et mõni firma kogu oma laoseisu sulle katsetamiseks annab.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 29.11.2003 00:43:28 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
ja veel üks küsimus. mitu kaarti sa enne proosivid kui töötava leidsid?
vb esimene kaart on jama, vahetad ringi saad teise ok vedas 8pipe töötab...
aga kui ei tööta? mai usu hästi et mõni firma kogu oma laoseisu sulle katsetamiseks annab.

kle mul läks kohe esimene 8toruga tööle icon_wink.gif a müüja ütles kohe et 2 päeva jooxul saab ringi v siis rahax tagasi vahetada kuigi ma seda ise talt ei küsinudki icon_lol.gif tegu siis sign computersiga, kaart on connect aiw ja ise olen sigarahul et selle club3d asemel võtsin, sest see kaasas olev remote wonder toimib ka läbi seina ja tv tuner on ka, a seda ple veel kahjuks jõudnud katsetada
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2003 03:10:28 vasta tsitaadiga

muide, viicid vaadata, mitmesed mälud seal peal sul istuvad? peaks küll 3.3ns olema, aga tahaks kindlalt teada, sest hakkan ka varsti sedasama kaarti vist ostma.

muide, jaani club3d'l näiteks olid hynixi 2.8ns mälud, mis natuke kaalub üles tuuneri puudumist, päälegi mul omal näiteks tiivii-kaart juba istub mazinas icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 29.11.2003 13:17:08 vasta tsitaadiga

mälud on jah 3,3ns, a praegu just proovisin ja 380mhz läks ilusti tööle, lähex ilmselt veel a ei julge proovida, sest mäludel ple praegu mingit jahutust isegi mitte radikaid, jaanil läks ju mingit mega jahutust vaja et need 385 peal tööle saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.11.2003 14:18:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
muide, viicid vaadata, mitmesed mälud seal peal sul istuvad? peaks küll 3.3ns olema, aga tahaks kindlalt teada, sest hakkan ka varsti sedasama kaarti vist ostma.

muide, jaani club3d'l näiteks olid hynixi 2.8ns mälud, mis natuke kaalub üles tuuneri puudumist, päälegi mul omal näiteks tiivii-kaart juba istub mazinas icon_wink.gif


Huvitav info on see, et nii Hercules, kui ka Club 3D 9800SE AIW-d on TÄPSELT samad kaardid!? Made By Ati, kleebekad ja puha. 3,3ns mälud nendel kõigil. Võtsin ühe Herculse vahelduseks, sain ikka ATI icon_confused.gif
8p-ga läks Club3D käima, aga kohati on selline väike pixlite virvendus, näiteks 3DM2003 Nature veel.
"Herculest" pole veel testinud.

P.S. kas keegi teab, kust saada Eestis CO2-te (kuivjääd)?
Esialgu paistab, et Eestis seda saada pole!?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2003 16:35:34 vasta tsitaadiga

tean, et herculese SE'd on tõesti ati ametlikud, herculesel ainukesena on üldse selline asi nagu 9800se ametlikult nende lehel ka üleval muide.
aga jaan, see clubi SE millega sa siin neid teste tegid, oli see sul AIW v tavaline? ma sain aru, et tavaline...clubi AIW'd muide ma pole ise hinnakirjades näinudki(soomes) icon_eek.gif kas clubi kaartidel on sis selline systeem, et AIW'del 3.3 ja non-AIW'del 2.8ns kivid? icon_eek.gif

kuivjää, kujutan ette, et äkki mõne eesti jäätisetootja käest õnnestux saada icon_lol.gif kylmhoonel tõenäoliselt peaks seda olema, kasvõi kuskil varux natukene icon_wink.gif muidugi, nad ei pruugi seda lambist välja jagada. aga tõesti kui keegi kuskilt teab mingit place'i, sis oleks isegi huvitatud!

to froze:
kysimused lähevad vb juba tyytux, aga sinu connect3d mälu default clock oli sis ka ilmselt 340Mhz? 40Mhz tehases üle kivi max. specide, see on ju outrageos thumbs_up.gif icon_razz1.gif herculese review'd lugesin, sis ikka imestasin, sellist asja polegi nagu varem näinud icon_eek.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 29.11.2003 17:51:02 vasta tsitaadiga

mälu oli default jah 340, a mis see nö. õige default clock arvutataxe mälu kiiruse järgi ve? et siis 3.3ns mälu peaks default 300 ja 2.8 340mhz olema
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.11.2003 17:54:35 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
...aga jaan, see clubi SE millega sa siin neid teste tegid, oli see sul AIW v tavaline? ma sain aru, et tavaline...clubi AIW'd muide ma pole ise hinnakirjades näinudki(soomes) icon_eek.gif kas clubi kaartidel on sis selline systeem, et AIW'del 3.3 ja non-AIW'del 2.8ns kivid? icon_eek.gif ...


mul hetkel neid se-d 4tk icon_biggrin.gif icon_razz1.gif Igasuguseid, tv-ga ja ilma.
aga tootjaga panin jah, mööda, Connect 3d oli see vist... what ever...ati bulk on ta ikka.
Minu Club 3D-l on jah 2,8Hynix-id, testel 3,3 samsungid, mis tegelikult klokivad väga hästi,- 700-730MHz tuleb ikka ilma mingi modideta kätte.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2003 00:39:21 vasta tsitaadiga

froze, 3.3stel on 300 jah default, 2.8(2.86stel, tegelikult) aga 350 peaks olema. arvuta see lihtsalt nii, et jaga 1000 nende kivi ns'dega, kõige lihtsam!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.12.2003 01:01:13 vasta tsitaadiga

Aga kas on mingi teine võimalus nende mälude identifitseerimiseks peale selle kirja, mis mälude peal on? Nimelt mul on radikad peal ja väga huvitaks, mis mälud seal all on? Tegu on Hercules R9800 videoga millel default clock 290Mhz.
Sry väikse OT pärast.icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 01.12.2003 04:51:56 vasta tsitaadiga

Seal peaks olema 2.8ns, kuigi pead ei anna. Võib olla Jaan teab... tal peaks see ka olemas olema.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 01.12.2003 14:25:46 vasta tsitaadiga

Huvitaks ka mis mälud peal on, ei tahaks eriti radikaid maha kiskuda. Kaart on Hercules 9800 pro 128, kas
on mingit programmi tuvastamiseks või on ainuke võimalus kivi pealt vaadata.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2003 14:50:22 vasta tsitaadiga

vb on mingid väga "deep" special proged sellex, aga näiteks mina siiani sellist ei ole leidnud(olgem ausad, pole väga deepilt otsinud icon_lol.gif ) eriti ei usu siiski, et sellist leida võiks...
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.04.2004 12:25:22 Re: Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
siin

updated, 12 oktoober 2003


irww icon_biggrin.gif SINU video oli see siis mis mul aasta vms on kettal istunud icon_biggrin.gif I never would have thought icon_biggrin.gificon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.10.2004 00:52:28 vasta tsitaadiga

Jaan kust ma volti mõõdan???? icon_biggrin.gif
9800XT Sapphire

edit: Leidsin juba icon_razz1.gif hetkel 520MHz stable. Panin nüüd 2v ja vaatan mis juhtub

Niih 520\390 kellad mitte ühtegi viga 3DMark2001 Nature test. Proovin edasi beer_yum.gif icon_razz1.gif temperatuur tõusis 16kraadi pealt 20 peale pärast testi icon_smile.gif
edit2: 540\390 paar täpikest testis thumbs_up.gif
edit3: üle 540 minna ei taha icon_razz1.gif 2.10v õhuga icon_biggrin.gif nüüd testima icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.10.2004 19:57:44 vasta tsitaadiga

mnjaa... mõnel veab icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.10.2004 20:06:27 vasta tsitaadiga

ei vea... tahtsin 600MHz... miks ei saanud see on küll mõistatus icon_rolleyes.gif icon_sad.gif pask kaart thumbs_down.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon 9800SE piinamise lugu :) (updated) mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.