Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 22:59:52 vasta tsitaadiga

suuder, Mälu too allapoole, see on piirajas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 01.03.2011 23:28:10 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
suuder, Mälu too allapoole, see on piirajas thumbs_up.gif



äkki täpsustad, et mida ma täpsemalt pean langetama. proovisin nagu kõike, kuid ei saa kuidagi üle 2,88 GHz.

mälub jääb ette jah, kuna arvuti käivitamisel ei võta monitor pilti ette ja see on vast märgiks siin. kuid ei saa aru täpselt, et mida ma langetama peaks.

arvuti konf:

mobo: asus pk5-e / chipset: Bearlake P35
prose: celeron 420 1,6 GHz
mälu: corsair 2 gb, pc2-6400 (400 mhz)
gpu: radeon 5770 1 gb
prose jahutus: Socket 775 stock jahutus. tempe praegu nii ei jälgi, tähtsam on asi stabiilseks saada vähemalt 3,2 GHz juures
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 23:31:54 vasta tsitaadiga

3,2GHz on selle prose puhul kiiruse kahekordistamine. 3,2GHz juures ei pruugi stabiilseks sa seda saada. Mõned Cel420 ei ületa seda 3GHz piirigi.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 01.03.2011 23:33:32 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
3,2GHz on selle prose puhul kiiruse kahekordistamine. 3,2GHz juures ei pruugi stabiilseks sa seda saada. Mõned Cel420 ei ületa seda 3GHz piirigi.


üritaks minna nii kõrgele kui võimalik. vaevalt see 2,88 GHz maz on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 23:38:10 vasta tsitaadiga

Veendu, et sul prose piisavalt jahedat saab, proovi siis veidi kõrgemalt, näiteks 1,6 voldiga. Mälu sea jooksma nii, et FSB=mälu kiirus, üks ühele. Tee seda veidi jahedamas keskkonnas kui võimalik. Jägi temperatuure ka. kui koormuse all 70+ kraadi näed, siis tõenäoliselt sealt rohkem kiirust lisapingega välja ei punnita.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 01.03.2011 23:47:49 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Veendu, et sul prose piisavalt jahedat saab, proovi siis veidi kõrgemalt, näiteks 1,6 voldiga. Mälu sea jooksma nii, et FSB=mälu kiirus, üks ühele. Tee seda veidi jahedamas keskkonnas kui võimalik. Jägi temperatuure ka. kui koormuse all 70+ kraadi näed, siis tõenäoliselt sealt rohkem kiirust lisapingega välja ei punnita.


kas siis temp mängib tõesti nii suurt rolli? superpi 2 mb kalkuleerimisel on max temp 79 C seda 2879 mhz juures.

fsb ja mälu on 1:1 , volti on pandud praegu 1,450
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:03:15 vasta tsitaadiga

Mängib küll ja 79*C on juba päris palju.
Ja 2M (miljon) mitte 2MB icon_smile.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 00:20:26 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Mängib küll ja 79*C on juba päris palju.
Ja 2M (miljon) mitte 2MB icon_smile.gif


ei saa siis edasi aretada asja, kui saab stock jahutusest vähe parema jahutuse peale.
2,6 GHz jookseb loadis 68 kraadini välja. see peaks olema ok igapäevaseks kasutamiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:31:28 vasta tsitaadiga

Aga miks sa vähema voldiga ei proovi icon_rolleyes.gif
1.4v stock vendiga peaks minema max kuskile 55-60c.
FSB strap pane 333 ja FSB 375 vaata kas tuleb üles, mälud hoia 400 juures või all.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 00:57:11 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Aga miks sa vähema voldiga ei proovi icon_rolleyes.gif
1.4v stock vendiga peaks minema max kuskile 55-60c.
FSB strap pane 333 ja FSB 375 vaata kas tuleb üles, mälud hoia 400 juures või all.


ei ole vahet mida proovin. fsb üle 362 ja üless ei tule enam. mälud on nii madalad kui võimalik.
fsb strap olen proovinud nii 400, 333, 266
volte pmst kuni 1,6 välja


hetkel volte 1,3250, fsb strap 400, fsp 360

ja softi põhiselt annab panna 364,7 , sellega teeb veel 1M calcu ära ja sealt edasi on kõik (väljendub selles, et arvuti jookseb kokku, hiir ei liigu ega midagi. mingid bsod ei tule ka) aitab ainult nupust kinni panek.

-e-

mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:59:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.

jahuti nikaselt peal mis muud icon_idea.gif
Järelikult on nadi mobo kui üle 360 FSB ei tee, mida on raske uskuda aga kõik on võimalik.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 01:06:53 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.

jahuti nikaselt peal mis muud icon_idea.gif
Järelikult on nadi mobo kui üle 360 FSB ei tee, mida on raske uskuda aga kõik on võimalik.


no siis lugedes lähevad teistel ikka need mobod sinna 500 fsb kanti. just oli ühel probleem, et üle 500 fsb ei saa.
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=161769
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:11:06 vasta tsitaadiga

suuder, ära näe vaeva - see paarsada mhz ei anna sulle midagi juurde.
FSB piir peaks jääma 390-400 juurde ehk prose peaks sul veel natuke edasi minema aga praegu võib lihtsalt plaat pidurdada.
FSB strap peaks sul 200 olema kuna 800mhz FSB prose...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 01:13:45 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
suuder, ära näe vaeva - see paarsada mhz ei anna sulle midagi juurde.
FSB piir peaks jääma 390-400 juurde ehk prose peaks sul veel natuke edasi minema aga praegu võib lihtsalt plaat pidurdada.
FSB strap peaks sul 200 olema kuna 800mhz FSB prose...


asi ei ole enam nendes mhz'des, vaid põhimõttes. tahan ikkagi vähemalt seda 3 GHz piiri ületada (seal juures ka stabiilsust saada)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:18:40 vasta tsitaadiga

suuder, Siis tee esmalt oma jahutus korda icon_idea.gif
Lisaks vaata oma lingi alla mis proset seal piinatakse, see cellu liigub ainult LN-i all korralikult.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:18:56 vasta tsitaadiga

P5K-E kannatab ilusti FSB'd. Prose temp probleemiks.
Aga nagu Chidori õtles, ei anna see mõnisada herzi midagi. L2 cache on sellel olematu, suur takt jääb selle taha toppama.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:32:34 vasta tsitaadiga

suuder, pole päris sinu komplekt aga suht sarnane ja jookseb juba pikemat aega netikas nii, ning muidugi stock jahutiga icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 01:39:29 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
suuder, pole päris sinu komplekt aga suht sarnane ja jookseb juba pikemat aega netikas nii, ning muidugi stock jahutiga icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


kuidas seda multiplieri on tõstetud?
mul see x8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:41:01 vasta tsitaadiga

suuder, sul on 420, mul 430 see ongi nende kahe prose vahe.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 01:57:15 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
suuder, sul on 420, mul 430 see ongi nende kahe prose vahe.


unise peaga ei tasu ikka jännata.

siin ka sama kooslus mis minul http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=291544
täiesti võimalik on saavutada rohkem kui 2,8 GHz

ei usu, et praegu asi jahutuse taha jääb, kuna loadis ei lähe 1,3500 voldiga üle 68 C ja olen aru saanud, et ei ole vahet kas tõstan seda volti või ei aga ikkagi fsb ei saa üle 364,7 stabiilsest jooksma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:36:54 vasta tsitaadiga

Isendid on erinevad. Võimalik on, aga võibolla mitte sinu prosega.
Ja kui TDP 35W prosega 1,35V toitepingega temperatuurid 70*C kanti on, tuleks jahutus üle vaadata küll thumbs_up.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 20:57:28 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Isendid on erinevad. Võimalik on, aga võibolla mitte sinu prosega.
Ja kui TDP 35W prosega 1,35V toitepingega temperatuurid 70*C kanti on, tuleks jahutus üle vaadata küll thumbs_up.gif


ei taha uskuda, et asi temp taha kinni jääb. kuna üle 363 ei võta arvuti piltigi ette. olGU FSB:RAM kasvõi 1:1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:01:03 vasta tsitaadiga

Täitsa võimalik, ent siiski korralik jahutus on eduka OC eeldus.
Proovi kordajat 6, jas saad sellega FSB-d juurde. Kui ei saa ka sellega, ongi FSB piir ees.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 22:03:54 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Täitsa võimalik, ent siiski korralik jahutus on eduka OC eeldus.
Proovi kordajat 6, jas saad sellega FSB-d juurde. Kui ei saa ka sellega, ongi FSB piir ees.


täpsustad äkki, mida ma täpsemalt sättima pean?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:15:05 vasta tsitaadiga

8x363=2904
7x363=2541
6x363=2178
Alandad seda kordajat, kui Bios lubab. Kui madalama kordajaga FSB 363MHz juures üles boodib, siis ei ole FSB piir ees, järelikult tõenäoliselt piirab kõrgematel sagedustel temperatuur.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 02.03.2011 22:17:10 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
8x363=2904
7x363=2541
6x363=2178
Alandad seda kordajat, kui Bios lubab. Kui madalama kordajaga FSB 363MHz juures üles boodib, siis ei ole FSB piir ees, järelikult tõenäoliselt piirab kõrgematel sagedustel temperatuur.


multiplieri madaldama, kui aus olla, siis mul vist ei olegi biosis sellist võimalust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 00:13:02 vasta tsitaadiga

suuder, See on CPU seade all mitte twiik menüüs kus siini kiirused.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 03.03.2011 19:33:17 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
suuder, See on CPU seade all mitte twiik menüüs kus siini kiirused.


sai siis bios algusest lõpuni läbi kammitud. nüüd 2 varianti. kas mul ei ole seda multiplier madaldamis optioni, või ei oska ma seda leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 22:34:29 vasta tsitaadiga

suuder, viimane variant.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 03.03.2011 22:55:30 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
suuder, viimane variant.


advanced tab'i all, cpu configuration'is on viimane variant mul execute disable bit : disable/enable
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 09:16:19 vasta tsitaadiga

sul peaks olema CPU ratio - pane manual.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suuder
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2011




sõnum 08.03.2011 00:04:15 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
sul peaks olema CPU ratio - pane manual.


kammisin biosi läbi. ei ole sellist asja, ega midagi sellele viitavat.

on mul mingi asus aisuite. seal saan valida multiplieri, siis peale valimist soovib sada restarti ja kui restart tehtud, siis see multiplier on ikka 8. ei ole vahet kas panen seal 6 või 7.

-e-

sai siis veel vähe seda oc asja vaadata. just hakkas huvi pakkuma see prose temp.

keerasin voldid 1.100 peale (ehk siis miinimum mis sai. tempid langesid ilusti alla 50 idels. loadi ajal seal 60 kandis.
prose jäi 2,6 GHz peal tööle. võin prose panna ka stok kiirus tööle aga temp jääb ikka samaks. sai enne just pandud uus pasta ja üle vaadataud kas jahutus ikka on korralikult peal. kõik oli OK.

Spoiler Spoiler Spoiler

pildid siis katse, kus võtsin üldse jahutuse vendi tagant ära, väike tõestus ka 1M arvutamisel. maks temp mis nii sain oli 62 C nagu ka pildid näha.

Spoiler Spoiler Spoiler


nüüd aga kupatab vent 2000rpm isegi idles olles ja tempid pmst samad mis ilma vendita.

on kellelgi midagi tarka sellise asja kohta öelda.

PS: seoses selle fsb kergitamisega üle 364. tegin mälule testi ja seal tuli erroreid, arva on, et mälu siiski takistuseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 11:20:47 vasta tsitaadiga

kysin siit ka, oskab keegi soovitada q6600 b3 prosele kellamisex jahutit? conf on profiilis kirjas a hetkeline jahutus ei lasknud prose 3ghz peal just eriti jahedalt, temp l2x mingi pea 70c v2lja loadi all...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 12:15:19 vasta tsitaadiga

Mul oli Mugen thumbs_up.gif ja prose liikus 24/7 3600Mhz ning benchis õhuga 4000+.
Volt oli 1.4v-1.550 vahemikus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 16:16:54 vasta tsitaadiga

pmst siis v6ib ka mugen 2-e v6tta kuna tavalist ei n2inud kusagilt a teine seeria on küll saadaval...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 17:05:33 vasta tsitaadiga

Nu mul endal on Xigmatek Scorpion, ei kurda... prime95`ega pole veel üle 55C proset saanud. Volt on muidugi kah veidi madalam kui WäntWõll laskis... thumbs_up.gif
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/xigmatek/Xigmatek-Scorpion-Heatpipe-Direct-Touch-jahuti-3-Kuumustoru-LGA775-AMD-Socket-AM2-754-939-940-99489

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 19:23:44 vasta tsitaadiga

Praegu vaatasin järgi et minu nunnu Q6600 G0 3600 MHz jooksis 24/7 1.330 thumbs_up.gif
Teised voolud olid lihtsalt benchiks aga mugen jahutas jah lühiajaliselt isegi 1.550 maha icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 19:41:33 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Praegu vaatasin järgi et minu nunnu Q6600 G0 3600 MHz jooksis 24/7 1.330 thumbs_up.gif
Teised voolud olid lihtsalt benchiks aga mugen jahutas jah lühiajaliselt isegi 1.550 maha icon_razz.gif


Mu B3 tahab tiba rohkem...
3,2Ghz => 1,375V
3,6Ghz => 1,41V
4,0Ghz => 1,55V (Sai veega natuke benchitud kunagi)

Prose enda VID on 1,275 nagu see muidugi midagi näitaks icon_lol.gif

24/7 kasutan tagasihoidlikku 3,2Ghz seadet ikkagi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 20:00:24 vasta tsitaadiga

b3 kohta pole paha beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 10.03.2011 20:06:30 vasta tsitaadiga

Mul oli ka väga hea Q6600 isend, kahjuks ei mäleta kelle vana isendiga tegu oli.
24/7 sai 4Ghz lasta ning külmaga tegi üle 4900Mhz SuperPi-d.(Kahjuks oli siis alles külmaga "sina peale" saamas ning viimast ei suutnud võtta)
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 20:18:40 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
b3 kohta pole paha beer_yum.gif


Olen paremaidki näinud...samas sai üks esimeste soetajate hulgas kah oldud... icon_lol.gif
4+ aastat juba ausalt teeninud mind, varsti läheb ilmselt müüki kah, tahaks 2600K peale kolida... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2011 21:36:26 vasta tsitaadiga

selge, siis v6tan Xigmatek Scorpion varsti endale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 19:41:33 vasta tsitaadiga

Üks Q9550 leidis tee minu arvutisse. Pole kogemusi eriti - mis seadeid kasutada, et stabiilne ~3,4 GHz saavutada?

Gigabyte P35C-DS3R
3*2GB DDII667 Corsair
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:11:10 vasta tsitaadiga

Ei ole tõenäoliselt vaja midagi "juurde keerata". Kui sul mälud kannatavad 800MHz peal joosta, siis sea MEM-FSB 1:1.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 20:24:16 vasta tsitaadiga

minake, Zalmani CNPS9700 LED igati asjalik Quad-idega ning C2D jahutab veelgi enam.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488714
tsitaat:
q6600 käib 3,2ghz peal 24/7 ning tembid idles kuni 35 ning loadis alla 50
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:28:22 vasta tsitaadiga

Oskab äkki keegi vihjata mis on pudelikaelaks OC-misel või mis konfi muuta. Probleem selles, et kui CPU 3,1GHz, siis on kõik korras, 3,2GHz peal hakkab sinist viskama. (FSB 388 peal toimib, FSB 400 peal bsod). BSODist veel niipalju, et ta ei tule koheselt, vaid nt mängimisel üks hetk ja ka mitte alati.

C2D E6750
4x1GB DDR2 A-Data OC Extreme vms
Asus P5B (viimane bios)

prosele on suht julgelt volti antud enda meelest - 1,4v; mälu jookseb 2v peal. Mälu lasin alla ka veel, seega töötab 776mhz peal. Ilmselt võiks isegi julgelt tavasettingul lasta.. timinguid pole ka muutnud.

Tempidega probleeme ei tohiks olla, artifacte vms pole ka kohanud.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:35:44 vasta tsitaadiga

chipseti volti tõsta? 775 oli veel mingi "termination" ? vms nime all volt mida sai muuta ja mis pidavat stabiilsust andma. Endal sedagi natuke juurde lisatud. 1.4v ei läinud mul isegi Q6600 peale et seda lõdvalt 3.3 peal jooksutada icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 09:06:14 vasta tsitaadiga

KillerXP, kontrolli need Adata mälud üle, neid kipub palju vigaseid olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 09:16:49 vasta tsitaadiga

Mui mälu ei peta, siis osad Extremed tahavad veel julgemalt, kui 2,0V pinget saada. Kui sul on neli mälu siis, siis lähevad keskmised väga soojaks, mis põhjustab ka vahel sinise pildumist. Proovi näiteks kahe mäluga, või proovi mis juhtub, kui mälusid jahutada püüad.
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 09:34:41 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Mui mälu ei peta, siis osad Extremed tahavad veel julgemalt, kui 2,0V pinget saada.
Nii on, 1066+ tahavad saada 2,1-2,3V.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 290, 291, 292 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.