|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.03.2011 22:59:52
|
|
|
suuder, Mälu too allapoole, see on piirajas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
01.03.2011 23:28:10
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
suuder, Mälu too allapoole, see on piirajas  |
äkki täpsustad, et mida ma täpsemalt pean langetama. proovisin nagu kõike, kuid ei saa kuidagi üle 2,88 GHz.
mälub jääb ette jah, kuna arvuti käivitamisel ei võta monitor pilti ette ja see on vast märgiks siin. kuid ei saa aru täpselt, et mida ma langetama peaks.
arvuti konf:
mobo: asus pk5-e / chipset: Bearlake P35
prose: celeron 420 1,6 GHz
mälu: corsair 2 gb, pc2-6400 (400 mhz)
gpu: radeon 5770 1 gb
prose jahutus: Socket 775 stock jahutus. tempe praegu nii ei jälgi, tähtsam on asi stabiilseks saada vähemalt 3,2 GHz juures
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
01.03.2011 23:31:54
|
|
|
3,2GHz on selle prose puhul kiiruse kahekordistamine. 3,2GHz juures ei pruugi stabiilseks sa seda saada. Mõned Cel420 ei ületa seda 3GHz piirigi.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
01.03.2011 23:33:32
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| 3,2GHz on selle prose puhul kiiruse kahekordistamine. 3,2GHz juures ei pruugi stabiilseks sa seda saada. Mõned Cel420 ei ületa seda 3GHz piirigi. |
üritaks minna nii kõrgele kui võimalik. vaevalt see 2,88 GHz maz on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
01.03.2011 23:38:10
|
|
|
Veendu, et sul prose piisavalt jahedat saab, proovi siis veidi kõrgemalt, näiteks 1,6 voldiga. Mälu sea jooksma nii, et FSB=mälu kiirus, üks ühele. Tee seda veidi jahedamas keskkonnas kui võimalik. Jägi temperatuure ka. kui koormuse all 70+ kraadi näed, siis tõenäoliselt sealt rohkem kiirust lisapingega välja ei punnita.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
01.03.2011 23:47:49
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| Veendu, et sul prose piisavalt jahedat saab, proovi siis veidi kõrgemalt, näiteks 1,6 voldiga. Mälu sea jooksma nii, et FSB=mälu kiirus, üks ühele. Tee seda veidi jahedamas keskkonnas kui võimalik. Jägi temperatuure ka. kui koormuse all 70+ kraadi näed, siis tõenäoliselt sealt rohkem kiirust lisapingega välja ei punnita. |
kas siis temp mängib tõesti nii suurt rolli? superpi 2 mb kalkuleerimisel on max temp 79 C seda 2879 mhz juures.
fsb ja mälu on 1:1 , volti on pandud praegu 1,450
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
02.03.2011 00:03:15
|
|
|
Mängib küll ja 79*C on juba päris palju.
Ja 2M (miljon) mitte 2MB
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 00:20:26
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
Mängib küll ja 79*C on juba päris palju.
Ja 2M (miljon) mitte 2MB  |
ei saa siis edasi aretada asja, kui saab stock jahutusest vähe parema jahutuse peale.
2,6 GHz jookseb loadis 68 kraadini välja. see peaks olema ok igapäevaseks kasutamiseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2011 00:31:28
|
|
|
Aga miks sa vähema voldiga ei proovi
1.4v stock vendiga peaks minema max kuskile 55-60c.
FSB strap pane 333 ja FSB 375 vaata kas tuleb üles, mälud hoia 400 juures või all.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 00:57:11
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Aga miks sa vähema voldiga ei proovi
1.4v stock vendiga peaks minema max kuskile 55-60c.
FSB strap pane 333 ja FSB 375 vaata kas tuleb üles, mälud hoia 400 juures või all. |
ei ole vahet mida proovin. fsb üle 362 ja üless ei tule enam. mälud on nii madalad kui võimalik.
fsb strap olen proovinud nii 400, 333, 266
volte pmst kuni 1,6 välja
hetkel volte 1,3250, fsb strap 400, fsp 360
ja softi põhiselt annab panna 364,7 , sellega teeb veel 1M calcu ära ja sealt edasi on kõik (väljendub selles, et arvuti jookseb kokku, hiir ei liigu ega midagi. mingid bsod ei tule ka) aitab ainult nupust kinni panek.
-e-
mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2011 00:59:26
|
|
|
| tsitaat: |
mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.
|
jahuti nikaselt peal mis muud
Järelikult on nadi mobo kui üle 360 FSB ei tee, mida on raske uskuda aga kõik on võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 01:06:53
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
mul nende tempidega üldse imelik asi. isegi ilma clockita on idle temp 45 C kandis ja loadis kisub sinna 60 maile.
|
jahuti nikaselt peal mis muud
Järelikult on nadi mobo kui üle 360 FSB ei tee, mida on raske uskuda aga kõik on võimalik. |
no siis lugedes lähevad teistel ikka need mobod sinna 500 fsb kanti. just oli ühel probleem, et üle 500 fsb ei saa.
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=161769
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
02.03.2011 01:11:06
|
|
|
suuder, ära näe vaeva - see paarsada mhz ei anna sulle midagi juurde.
FSB piir peaks jääma 390-400 juurde ehk prose peaks sul veel natuke edasi minema aga praegu võib lihtsalt plaat pidurdada.
FSB strap peaks sul 200 olema kuna 800mhz FSB prose...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 01:13:45
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
suuder, ära näe vaeva - see paarsada mhz ei anna sulle midagi juurde.
FSB piir peaks jääma 390-400 juurde ehk prose peaks sul veel natuke edasi minema aga praegu võib lihtsalt plaat pidurdada.
FSB strap peaks sul 200 olema kuna 800mhz FSB prose... |
asi ei ole enam nendes mhz'des, vaid põhimõttes. tahan ikkagi vähemalt seda 3 GHz piiri ületada (seal juures ka stabiilsust saada)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2011 01:18:40
|
|
|
suuder, Siis tee esmalt oma jahutus korda
Lisaks vaata oma lingi alla mis proset seal piinatakse, see cellu liigub ainult LN-i all korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
02.03.2011 01:18:56
|
|
|
P5K-E kannatab ilusti FSB'd. Prose temp probleemiks.
Aga nagu Chidori õtles, ei anna see mõnisada herzi midagi. L2 cache on sellel olematu, suur takt jääb selle taha toppama.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2011 01:32:34
|
|
|
suuder, pole päris sinu komplekt aga suht sarnane ja jookseb juba pikemat aega netikas nii, ning muidugi stock jahutiga
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 01:39:29
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
suuder, pole päris sinu komplekt aga suht sarnane ja jookseb juba pikemat aega netikas nii, ning muidugi stock jahutiga
Spoiler 
|
kuidas seda multiplieri on tõstetud?
mul see x8
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.03.2011 01:41:01
|
|
|
| suuder, sul on 420, mul 430 see ongi nende kahe prose vahe.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 01:57:15
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| suuder, sul on 420, mul 430 see ongi nende kahe prose vahe. |
unise peaga ei tasu ikka jännata.
siin ka sama kooslus mis minul http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=291544
täiesti võimalik on saavutada rohkem kui 2,8 GHz
ei usu, et praegu asi jahutuse taha jääb, kuna loadis ei lähe 1,3500 voldiga üle 68 C ja olen aru saanud, et ei ole vahet kas tõstan seda volti või ei aga ikkagi fsb ei saa üle 364,7 stabiilsest jooksma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
02.03.2011 13:36:54
|
|
|
Isendid on erinevad. Võimalik on, aga võibolla mitte sinu prosega.
Ja kui TDP 35W prosega 1,35V toitepingega temperatuurid 70*C kanti on, tuleks jahutus üle vaadata küll
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 20:57:28
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
Isendid on erinevad. Võimalik on, aga võibolla mitte sinu prosega.
Ja kui TDP 35W prosega 1,35V toitepingega temperatuurid 70*C kanti on, tuleks jahutus üle vaadata küll  |
ei taha uskuda, et asi temp taha kinni jääb. kuna üle 363 ei võta arvuti piltigi ette. olGU FSB:RAM kasvõi 1:1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
02.03.2011 22:01:03
|
|
|
Täitsa võimalik, ent siiski korralik jahutus on eduka OC eeldus.
Proovi kordajat 6, jas saad sellega FSB-d juurde. Kui ei saa ka sellega, ongi FSB piir ees.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 22:03:54
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
Täitsa võimalik, ent siiski korralik jahutus on eduka OC eeldus.
Proovi kordajat 6, jas saad sellega FSB-d juurde. Kui ei saa ka sellega, ongi FSB piir ees. |
täpsustad äkki, mida ma täpsemalt sättima pean?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
02.03.2011 22:15:05
|
|
|
8x363=2904
7x363=2541
6x363=2178
Alandad seda kordajat, kui Bios lubab. Kui madalama kordajaga FSB 363MHz juures üles boodib, siis ei ole FSB piir ees, järelikult tõenäoliselt piirab kõrgematel sagedustel temperatuur.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
02.03.2011 22:17:10
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
8x363=2904
7x363=2541
6x363=2178
Alandad seda kordajat, kui Bios lubab. Kui madalama kordajaga FSB 363MHz juures üles boodib, siis ei ole FSB piir ees, järelikult tõenäoliselt piirab kõrgematel sagedustel temperatuur. |
multiplieri madaldama, kui aus olla, siis mul vist ei olegi biosis sellist võimalust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.03.2011 00:13:02
|
|
|
| suuder, See on CPU seade all mitte twiik menüüs kus siini kiirused.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
03.03.2011 19:33:17
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| suuder, See on CPU seade all mitte twiik menüüs kus siini kiirused. |
sai siis bios algusest lõpuni läbi kammitud. nüüd 2 varianti. kas mul ei ole seda multiplier madaldamis optioni, või ei oska ma seda leida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
03.03.2011 22:34:29
|
|
|
suuder, viimane variant.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
03.03.2011 22:55:30
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| suuder, viimane variant. |
advanced tab'i all, cpu configuration'is on viimane variant mul execute disable bit : disable/enable
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
04.03.2011 09:16:19
|
|
|
sul peaks olema CPU ratio - pane manual.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suuder
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2011
|
08.03.2011 00:04:15
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| sul peaks olema CPU ratio - pane manual. |
kammisin biosi läbi. ei ole sellist asja, ega midagi sellele viitavat.
on mul mingi asus aisuite. seal saan valida multiplieri, siis peale valimist soovib sada restarti ja kui restart tehtud, siis see multiplier on ikka 8. ei ole vahet kas panen seal 6 või 7.
-e-
sai siis veel vähe seda oc asja vaadata. just hakkas huvi pakkuma see prose temp.
keerasin voldid 1.100 peale (ehk siis miinimum mis sai. tempid langesid ilusti alla 50 idels. loadi ajal seal 60 kandis.
prose jäi 2,6 GHz peal tööle. võin prose panna ka stok kiirus tööle aga temp jääb ikka samaks. sai enne just pandud uus pasta ja üle vaadataud kas jahutus ikka on korralikult peal. kõik oli OK.
Spoiler 
pildid siis katse, kus võtsin üldse jahutuse vendi tagant ära, väike tõestus ka 1M arvutamisel. maks temp mis nii sain oli 62 C nagu ka pildid näha.
Spoiler 
nüüd aga kupatab vent 2000rpm isegi idles olles ja tempid pmst samad mis ilma vendita.
on kellelgi midagi tarka sellise asja kohta öelda.
PS: seoses selle fsb kergitamisega üle 364. tegin mälule testi ja seal tuli erroreid, arva on, et mälu siiski takistuseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.03.2011 11:20:47
|
|
|
| kysin siit ka, oskab keegi soovitada q6600 b3 prosele kellamisex jahutit? conf on profiilis kirjas a hetkeline jahutus ei lasknud prose 3ghz peal just eriti jahedalt, temp l2x mingi pea 70c v2lja loadi all...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.03.2011 12:15:19
|
|
|
Mul oli Mugen ja prose liikus 24/7 3600Mhz ning benchis õhuga 4000+.
Volt oli 1.4v-1.550 vahemikus
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.03.2011 16:16:54
|
|
|
| pmst siis v6ib ka mugen 2-e v6tta kuna tavalist ei n2inud kusagilt a teine seeria on küll saadaval...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.03.2011 19:23:44
|
|
|
Praegu vaatasin järgi et minu nunnu Q6600 G0 3600 MHz jooksis 24/7 1.330
Teised voolud olid lihtsalt benchiks aga mugen jahutas jah lühiajaliselt isegi 1.550 maha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.03.2011 19:41:33
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Praegu vaatasin järgi et minu nunnu Q6600 G0 3600 MHz jooksis 24/7 1.330
Teised voolud olid lihtsalt benchiks aga mugen jahutas jah lühiajaliselt isegi 1.550 maha  |
Mu B3 tahab tiba rohkem...
3,2Ghz => 1,375V
3,6Ghz => 1,41V
4,0Ghz => 1,55V (Sai veega natuke benchitud kunagi)
Prose enda VID on 1,275 nagu see muidugi midagi näitaks
24/7 kasutan tagasihoidlikku 3,2Ghz seadet ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.03.2011 20:00:24
|
|
|
b3 kohta pole paha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
10.03.2011 20:06:30
|
|
|
Mul oli ka väga hea Q6600 isend, kahjuks ei mäleta kelle vana isendiga tegu oli.
24/7 sai 4Ghz lasta ning külmaga tegi üle 4900Mhz SuperPi-d.(Kahjuks oli siis alles külmaga "sina peale" saamas ning viimast ei suutnud võtta)
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.03.2011 20:18:40
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
b3 kohta pole paha  |
Olen paremaidki näinud...samas sai üks esimeste soetajate hulgas kah oldud...
4+ aastat juba ausalt teeninud mind, varsti läheb ilmselt müüki kah, tahaks 2600K peale kolida...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.03.2011 21:36:26
|
|
|
selge, siis v6tan Xigmatek Scorpion varsti endale
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.03.2011 19:41:33
|
|
|
Üks Q9550 leidis tee minu arvutisse. Pole kogemusi eriti - mis seadeid kasutada, et stabiilne ~3,4 GHz saavutada?
Gigabyte P35C-DS3R
3*2GB DDII667 Corsair
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
13.03.2011 20:11:10
|
|
|
Ei ole tõenäoliselt vaja midagi "juurde keerata". Kui sul mälud kannatavad 800MHz peal joosta, siis sea MEM-FSB 1:1.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tizko
HV veteran

liitunud: 20.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 266 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
246 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.04.2011 19:28:22
|
|
|
Oskab äkki keegi vihjata mis on pudelikaelaks OC-misel või mis konfi muuta. Probleem selles, et kui CPU 3,1GHz, siis on kõik korras, 3,2GHz peal hakkab sinist viskama. (FSB 388 peal toimib, FSB 400 peal bsod). BSODist veel niipalju, et ta ei tule koheselt, vaid nt mängimisel üks hetk ja ka mitte alati.
C2D E6750
4x1GB DDR2 A-Data OC Extreme vms
Asus P5B (viimane bios)
prosele on suht julgelt volti antud enda meelest - 1,4v; mälu jookseb 2v peal. Mälu lasin alla ka veel, seega töötab 776mhz peal. Ilmselt võiks isegi julgelt tavasettingul lasta.. timinguid pole ka muutnud.
Tempidega probleeme ei tohiks olla, artifacte vms pole ka kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.04.2011 19:35:44
|
|
|
chipseti volti tõsta? 775 oli veel mingi "termination" ? vms nime all volt mida sai muuta ja mis pidavat stabiilsust andma. Endal sedagi natuke juurde lisatud. 1.4v ei läinud mul isegi Q6600 peale et seda lõdvalt 3.3 peal jooksutada
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
04.04.2011 09:06:14
|
|
|
KillerXP, kontrolli need Adata mälud üle, neid kipub palju vigaseid olema
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lolloom
HV veteran

liitunud: 31.10.2005
|
04.04.2011 09:16:49
|
|
|
Mui mälu ei peta, siis osad Extremed tahavad veel julgemalt, kui 2,0V pinget saada. Kui sul on neli mälu siis, siis lähevad keskmised väga soojaks, mis põhjustab ka vahel sinise pildumist. Proovi näiteks kahe mäluga, või proovi mis juhtub, kui mälusid jahutada püüad.
_________________ One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB |
|
| Kommentaarid: 244 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
04.04.2011 09:34:41
|
|
|
| lolloom kirjutas: |
| Mui mälu ei peta, siis osad Extremed tahavad veel julgemalt, kui 2,0V pinget saada. |
Nii on, 1066+ tahavad saada 2,1-2,3V.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|