Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Wildfire (S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:20:14 vasta tsitaadiga

Äkki pole navi "otsing" sisse lülitatud?
Ise lülitan kõiki telefoni elutähtsaid funktsioone power tools menüüst.
Esimene variant-Add Home-Widget-power tools. Ribalt keskmine ikoon. VÕI Menu-settings-location-Use GPS satellites. See diagonaalis poolik ketas kolme "heliposti" ribaga peaks olema näha üleval ribal kella juures ning ka siis, kui navi on sisse lülitatud.
Ning esimene kord proovides ei soovita siseruumides või suure maja varjus olla. Aga omal võtab ka korrusmajas toas, kui telefon akna ligidal kuni 1,5m.

Ei, navi jaoks EI PEA wifit ega 3G-d sees hoidma (kui kasutatud navi programme, nt iGO, ndrive jms), aga peab siis, kui kasutad Google Mapsi, kuna Google Maps laeb oma kaardid veebist ju. Navi programmidel kaardid telefoni mälukaardil. Aga iga navi jaoks on vajalik see "Use GPS Satellites" funktsioon sisse lülitada, muidu ei toimi ükski navi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 14:47:59 vasta tsitaadiga

olen ka nüüd paar päeva kasutanud ja ma ei ole väga rahul, või siis olen nokiaga liiga harjunud. Menüü on nii sassis, kogu kupatus on ühes, võibolla saab teha kaustad ja panna appsid ühte kausta ja teised teisse? Muidu on enamvähem, netis saab käidud, emailid loetud, muusikat tuleb ja helistab isegi.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 15:09:18 vasta tsitaadiga

marko-, harjumise asi. Symbiani (mille menüüdes liikumist kiputakse "kaevamiseks" kutsuma) pealt tulles ei olnud nagu endal probleemi. Pigem natuke häirib ergonoomika - N82 püsis tunduvalt paremini käes.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 11:18:08 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Üks rumal küsimus ka. Originaalis oli kaasas olev 2GB SD kaart FAT formaadis, ostsin uue 8 GB ja see on FAT32. Kiiruse testi järgi olid mõlemad sama kiired. Aga peale vahetus tundub nagu ei töötaks telefon enam nii sujuvalt. Nõksutaks nagu aegajalt. Küsimus oleks, et kas formaat või suurus võib seda põhjustada? Või mis võiks veaks olla?


Kas kaardivahetus on ainuke muudatus, mida oled teinud?
Mõni programm/teenus lisandunud ehk mis koormust tekitab telefonile?

Soovitaks telefoni menüüs kaardile format teha, see peaks tagama, et telefon kaarti parimal võimalikul moel oskab kasutada. Mis kiirusklass su uuel kaardil märgitud?
Test mida tegid - kas see oli ainult lugemine või ka kirjutamine? Kiirusklass peaks näitama minimaalset garanteeritud kirjutuskiirust MB/sec
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 18:56:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
kotmarjak, iGO on vägagi tasuline icon_exclaim.gif see versioon, mis netis levib, ei ole legaalne ja paluks selleteemalisi vihjeid siin foorumis mitte levitada !

no ta küsiski just selle versiooni kohta. minul on kõik programmid ISP kuutasu sees icon_wink.gif

sain usb tetheringu pdanet softiga tööle. lugesin, et on tehtud ka niimoodi, et peale õigete driverite installimist on pdanet maha võetud ja siis saab ka ilma selle tarkvarata tööle

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki123
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 01.01.2011 20:25:09 vasta tsitaadiga

Kuidas selle telefoniga saadetud sõnumeid vaadata saab, ei suuda leida sellist kohta?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andri012
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 00:47:19 vasta tsitaadiga

Sõnumeid saab vaadata all apps > messages.

PS: skype töötab täitsa ilusti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 03.01.2011 13:53:31 vasta tsitaadiga

andri012 kirjutas:
Sõnumeid saab vaadata all apps > messages.

PS: skype töötab täitsa ilusti.

kuidas helistamine toimub ? skype to skype ? mul hangub millegi p2rast

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 15:26:13 vasta tsitaadiga

Üle pooltel juhtudel endalgi hangub, lihtsalt kontaktides sobrades icon_neutral.gif Aitab force close ja taaskäivitus.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 03.01.2011 17:12:27 vasta tsitaadiga

kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:25:50 vasta tsitaadiga

Teil ka nii, et kui keegi helistab, siis ei saa vastata, lihtsalt telefon ei reageeri mitte ühelegi nupule vajutades?? Tundub nagu oleks külma viga, just külmast tuppa tulles vms.
Ja kas kuidagi saab telefonis olevaid nimesi "linkida" automaatselt või peab kõiki eraldi linkima?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:35:29 vasta tsitaadiga

marko-, paar korda on juhtunud. Kraabi ja kraabi üle ekraani... paar kõnet jäigi vastamata, helistasin tagasi.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goleteral
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2009




sõnum 08.01.2011 18:05:04 vasta tsitaadiga

Endal on kah mõni kord 2-3x olnud vaja alla näpuga vedada et kõne vastu võtta aga pigem on asi kinnastes olnud.

Üldiselt olen rahul, tiba üle 4 kuu on isend käes olnud ja ei ole peale väikse ekraani küll muid probleeme olnud. Update tuli kah hiljuti(2.2) ning asi jookseb täitsa hästi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 20:55:38 vasta tsitaadiga

wad kirjutas:
kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti


icon_eek.gif ma pole koruvatele üritustele üldse seda mängu endal tööle saanud ...korra vist osaliselt sain..muusika mängis ja mingi väga vigase pildi kuvas kah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 08.01.2011 23:12:09 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
wad kirjutas:
kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti


icon_eek.gif ma pole koruvatele üritustele üldse seda mängu endal tööle saanud ...korra vist osaliselt sain..muusika mängis ja mingi väga vigase pildi kuvas kah icon_rolleyes.gif

kui muusika hakkab m2ngima vajuta ylevalt lukustamis nuppu ja siis uuesti lukust maha... ja tulebki korralik pilt ette...

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 10.01.2011 09:15:43 vasta tsitaadiga

angry birds on kaunis mängimatult aeglane ikka. siis kui lõpuks tööle saad.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 11.01.2011 21:34:49 vasta tsitaadiga

sain tööle
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 23:56:20 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
angry birds on kaunis mängimatult aeglane ikka. siis kui lõpuks tööle saad.


eks ta ole jah,wildfirel vist üldse igasugune mängude graafiline tugi puudub,ise proovisn mingit uuemat nfsi aga pilt oli kolmnurki jms soga täis....töötavad ainult lihtsamad ja graafiliselt vähenõudlikud mängud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 12.01.2011 18:34:28 vasta tsitaadiga

Eks ma ostsin teadlikult. Pigem loen e-maile, uudiseid ja RSS feede kui mängin telefoniga.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 13.01.2011 15:32:48 vasta tsitaadiga

mida see rootimine telefoniga teeb ja kuidas rootida android2.2
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonis454
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 16:08:50 vasta tsitaadiga

Wildfire millel android 2.2 ei saa veel rootida. Kuid varsti peaks see võimalus tulema.
Rootimine annab sulle suurema kontrolli telefoni üle nt. saad protsessorit clockida , teise ROMi lisada jne
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki123
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 14.01.2011 14:02:21 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
marko-, paar korda on juhtunud. Kraabi ja kraabi üle ekraani... paar kõnet jäigi vastamata, helistasin tagasi.


See "app" aitab kraapimise vastu
http://www.appbrain.com/app/easy-answer-button-free/org.nsd.easyanswer
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 22:16:33 vasta tsitaadiga

kellelgi probleeme android marketisse sisselogimisega on?ise ei saa üle koduse wifi juba teist päeva sisse,annab errori ja et proovi hiljem icon_confused.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:28:35 vasta tsitaadiga

heiki123 kirjutas:
ivokas kirjutas:
marko-, paar korda on juhtunud. Kraabi ja kraabi üle ekraani... paar kõnet jäigi vastamata, helistasin tagasi.


See "app" aitab kraapimise vastu
http://www.appbrain.com/app/easy-answer-button-free/org.nsd.easyanswer

tänud! Kas see on normaalne et appside kasutamisel väljudes läheb kaua aega (~10seki), telefon nagu jookseks kokku, vahet pole kas lähen läbi appsi quiti või vajutan kohe home screenile.. icon_rolleyes.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ogram
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2007




sõnum 22.01.2011 14:44:52 vasta tsitaadiga

Tonis454 kirjutas:
Wildfire millel android 2.2 ei saa veel rootida. Kuid varsti peaks see võimalus tulema.
Rootimine annab sulle suurema kontrolli telefoni üle nt. saad protsessorit clockida , teise ROMi lisada jne


Mida tähendab teise ROM -i
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 23:11:16 vasta tsitaadiga

Wildfire aku kestvusest: pühapäeva lõunaks laadisin aku täis, täna läks päeval kollaseks ikoon. Wifi 24/7, rääkind suht vähe, taskulampi täisvõimsusel paarkümmend minutit... homme lõunani veab raudselt välja thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 14.02.2011 12:45:38 vasta tsitaadiga

Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile icon_mad.gif Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goleteral
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2009




sõnum 14.02.2011 12:46:56 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile icon_mad.gif Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?



Menust sai minu mäletamist järgi sättida Contact Cardi kuvamise peale peale vajutamist aga see oli ikka väga osavalt ära peidetud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 13:29:42 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile icon_mad.gif Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?

Aga sa kasuta seda optilist tracpadi kerimiseks ja sobiva kontakti leides vajuta sellele.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rookie
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2004




sõnum 14.02.2011 13:40:30 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile icon_mad.gif Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?


Abiks on Call Confirm - https://market.android.com/details?id=net.nanabit.callconfirm
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 15:01:39 vasta tsitaadiga

Omal küll mingit muret telefoniraamatu lappamisega. Kruti palju tahad, kellelegi lampi helistama küll ei hakka.

Kuna telefon on väga palju taskus, siis omal on hakanud jebima miski pärast see sissetulevale kõnele vastamine. Heliseb, urgitsed taskust välja-tõmbad ekraanil alla et vastata ja ei midagi-jäädki kraapima. Ei toimi üldse. Nii olen pidanud mitmetest tähtsatest kõnedest loobuma. Uurisin netist ka, pakutakse välja erinevaid variante, kuid ei miskit. Ei ole midagi paranenud.
Proovisin ka mingit programmi-vasta-keeldu nupud ekraanil. Aga ei tahtnud toimida igal korral.
Kui keegi mingi ametliku FIX-i vms leiab sarnasele probleemile, andke teada.

Suht hea rakendus on see, mis ütleb sulle nime, kes helistab. Hea siis kui telefon taskus ja keegi helistab. Või teed midagi ja mõtled, et kas nüüd hakata telefonile tormi jooksma või mitte. Ainukene nõme asi on see, et nime ei ütle kohe. Mingi 5 sekundilise viivitusega ja siis hakkab seda kordama pidevalt ja tiheda intervalliga. Ma mäletan, et Nokia nutikatel nii, et hakkab helisema, siis kuni 2 sekundi jooksul ütleb kes helistab ja siis tuleb pikem vahe.
Kui ei eksi, oli app Voice Caller ID. Sellest midagi paremat pole keegi leidnud?

Samuti timmisin telefoni vahepeal-peaks kogu kraami salvestama AINULT mälukaardile, ka apid. Sai telefoni mälu täis ja hakkas närvidele käima. Kuid vahest siiski on telefoni mälu vähenenud. Kui seda CMD-ga tegin, siis kas pidi mingi rea lõppu ka numbri panema. Mina panin käsu lõppu 2 nagu ühes õpetuses oli, teises oli jällegi ilma numbrita. Võta siis kinni.

Kuna natuke vanemas autos tahaks ka rääkida rooli taga, siis sai tellitud ka bluetooth headset. Eks siis ole näha, kas asja on hea kasutada. Uuemas autos pole probleemi-telefon ühendab kohe ennast autoga, auto kõllidest tuleb helin, kellade vahel näed ka helistajat ja võtad vastu. Ei mingit muret.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 14.02.2011 15:44:33 vasta tsitaadiga

Rookie kirjutas:
Abiks on Call Confirm - https://market.android.com/details?id=net.nanabit.callconfirm
TY!!! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 16:13:27 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile icon_mad.gif Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?


Mina olen desire puhul (ei oska öelda palju ekraani ehitus ja talitus erineb, mul lcd ekraaniga variant, mitte amoled) märganud, et kui teha lühike ja tugev puudutus, siis võib helistada küll, kuid pika ja tugeva puudutusega, mille käigus ka näpp libiseb ei kipu helistama.

Lugedes mu eelnevat lauset, nagu suusatama õpetaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 16.02.2011 20:03:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Jään seda ootama!

_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 20:47:01 vasta tsitaadiga

Wildfire S ekraan on õnneks natuke suurem aga vähem värve.
Isiklikult ei saa mainimata jätta Wildfire-i kehva ekraani icon_cry.gif
Ekraan peaks ju olema üks kõige tähtsamaid elemente nutitelefoni juures aga Wildfire seeria ei taha sellest midagi teada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 23:24:30 vasta tsitaadiga

Wildfirel on rõhk suurusel ja hinnal. HTC'l neid suuremaid ja paremaid küll ja veel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goleteral
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2009




sõnum 17.02.2011 07:12:52 vasta tsitaadiga

Mul on Wildfire olnud pea 6 kuud nüüdseks ja ausaltõeldes ei kurda. Kasutan meilide saatmiseks ja objektidel info otsimiseks ja tõesti - ekraan VÕIKS olla suurem, samas on see ka mu igapäevane telefon seega suurus on kah oluline ja Wildfire on minu pisikestele kätele nagu loodud icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:10:24 vasta tsitaadiga

Mul nüüd selline probleem Wildfire mobiiliga - nimelt ei tunne telefon sisse helistavaid kontakte ära ja ütleb et "Unknown" number, ometi mul kontaki number kenasti sim kaardil ja telefonis olemas. Olen nagu täheldanud, et kui ma ise korra helistan mõnele kontaktile, siis hiljem ja tunnistab seda numbrit ja näitab sisse tulevas kõnes õiget nime. Pean natukene uurima seda probleemi täpsemalt, aga igatahes kahtlane ta on. Kas võib mõni seadistus paigast olla või on alust arvata, et telefonil miski defekt küljes?

Teine asi mille üle võiks nuriseda on kaamera kvaliteet, ei tea kas ma sain hädise isendi või ongi Wildfire üldine kaamerakvaliteet nii niru. Valges veel ehk teeb pilti, aga juba tavalise toavalguse käes tulevad pildid udused ja kehva võitu, seadistused said vist kõik läbi lapatud.

Kui nende asjade juures silm kinni pigistada, siis olen üldiselt telefoniga väga rahul.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:25:06 vasta tsitaadiga

Mul oli ka algus ''unknown'', aga see tuli sellest, et vanas telefonis olid mul kontaktid ilma eest koodita +372. Wildfire ei saanud aru, et see sama number, vana sonyga oli kõik okey. Kui lisasin kõigile ette +372, siis kadus see probleem ära.
Kaameraga olen nõus, mul ka täiesti vastuvõetamatu kvaliteediga pildid, kui just väljas päevavalges ei pildista.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:35:26 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mul oli ka algus ''unknown'', aga see tuli sellest, et vanas telefonis olid mul kontaktid ilma eest koodita +372. Wildfire ei saanud aru, et see sama number, vana sonyga oli kõik okey. Kui lisasin kõigile ette +372, siis kadus see probleem ära.
Kaameraga olen nõus, mul ka täiesti vastuvõetamatu kvaliteediga pildid, kui just väljas päevavalges ei pildista.


Tahtsingi küsida, kas tõesti tuleb igale kontaktile eraldi +372 ette panna või on mõni nutikam lahendus olemas sellel nutitelefonil? See hetkel tundub küll täiesti absurd, et ta nii teeb.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:40:33 vasta tsitaadiga

+372 trükkimiseks kasuta arvutit, nii saab kõvasti kiiremini õhtale. Ise kasutan vanast sony ajast MyPhone Explorerit.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2011 12:40:33 vasta tsitaadiga

biomehanik, marketist otsi app. Oli vist mingi number fix vms. See siis paneb automaatselt kõigile vajaliku koodi ette.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 12:51:03 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
biomehanik, marketist otsi app. Oli vist mingi number fix vms. See siis paneb automaatselt kõigile vajaliku koodi ette.


Tänud, uurin thumbs_up.gif

EDIT :

Töötab kenasti ja appi. nimeks Number Fixer. Viskas lihtsa vaevata kõikidele numbritele +372 ette. beer_yum.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 21:48:25 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas froyo 2.2 versiooni saab juba rootida?

E: ei saa thumbs_down.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k6utsik
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2006




sõnum 18.02.2011 12:37:54 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem Wildfirega, et näitab Facebooki sünnipäevi üks päev varem kui nad tegelikult peaksid aset leidma. Kas asi on mingites seadetes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 12:53:00 vasta tsitaadiga

k6utsik kirjutas:
Mul selline probleem Wildfirega, et näitab Facebooki sünnipäevi üks päev varem kui nad tegelikult peaksid aset leidma. Kas asi on mingites seadetes?


Mul oli sarnane probleem Desire puhul - Facebooki kalendri sünnipäevad olid valed, samas Facebooki app näitas õigesti:

tsitaat:

Kas on kellelgi veel esinenud probleemi, et Desire näitab Facebooki kalendrist pärit sünnipäevi päev varem?
Accounts alt on siis facebooki konto lisatud ning sünnipäevi näidatakse kalendris valesti nii 3rd party kalendri wigdetis kui ka kõige tavalisema HTC calendar app'i puhul.

Hetkel kustutasin konto ning rakenduste alt tõmbasin cache tühjaks nii 'Facebook' rakendusel kui 'Facebook for HTC sense' rakendusel.
Proovin konto uuesti lisada.

Samas Facebooki rakenduse kaudu või brauseri kaudu Facebooki vaadates on sünnipäevad õiged olnud kogu aeg...

EDIT: Miski eelpool tehtust igaljuhul aitas, tõenäoliselt rakenduste cache tühjendamine, kuna enne seda proovitud account'i kustutamine ja uuesti loomine ei aidanud.


Cache tühjendamine käib nii, et lähed Settings > Applications ja otsid üles Facebooki ning Facebook for HTC sense ning vajutad "Clear data" ja "Clear cache".

Võibolla saab ka kuidagi lihtsamat, mina kahjuks seda varianti ei leidnud.


viimati muutis Draqula 18.02.2011 12:56:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k6utsik
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2006




sõnum 19.02.2011 13:58:58 vasta tsitaadiga

Ok, tänan kiire vastuse eest. Proovin järele

Ainult cache tühjendamisest ei piisanud, oli vaja ka koto korraks ära kustutada.
Igatahes nüüd töötab jälle normaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 10:16:02 vasta tsitaadiga

Laadimispesa on ikka väga feil kohas.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 10:30:31 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Laadimispesa on ikka väga feil kohas.

Selle eest on kõrvaklappide pesa õnnestunud. icon_smile.gif Ise laadimispesa ei kritiseeri, enamasti on ju laadimis hetkel telefon kusagil vaikselt laua peal.
Küll aga oleks ebamugav, kui klappide pesa oleks külje peal ning siis pead selle kenasti omale tasku toppima.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 10:39:13 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
...enamasti on ju laadimis hetkel telefon kusagil vaikselt laua peal. ...

Helistamine on väga ebamugav laadimise ajal. Telefoni olen harjunud hoidma vasakus käes (hetkel teisiti ei saagi).

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Wildfire (S) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.