|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
22.12.2010 22:20:14
|
|
|
Äkki pole navi "otsing" sisse lülitatud?
Ise lülitan kõiki telefoni elutähtsaid funktsioone power tools menüüst.
Esimene variant-Add Home-Widget-power tools. Ribalt keskmine ikoon. VÕI Menu-settings-location-Use GPS satellites. See diagonaalis poolik ketas kolme "heliposti" ribaga peaks olema näha üleval ribal kella juures ning ka siis, kui navi on sisse lülitatud.
Ning esimene kord proovides ei soovita siseruumides või suure maja varjus olla. Aga omal võtab ka korrusmajas toas, kui telefon akna ligidal kuni 1,5m.
Ei, navi jaoks EI PEA wifit ega 3G-d sees hoidma (kui kasutatud navi programme, nt iGO, ndrive jms), aga peab siis, kui kasutad Google Mapsi, kuna Google Maps laeb oma kaardid veebist ju. Navi programmidel kaardid telefoni mälukaardil. Aga iga navi jaoks on vajalik see "Use GPS Satellites" funktsioon sisse lülitada, muidu ei toimi ükski navi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
26.12.2010 14:47:59
|
|
|
olen ka nüüd paar päeva kasutanud ja ma ei ole väga rahul, või siis olen nokiaga liiga harjunud. Menüü on nii sassis, kogu kupatus on ühes, võibolla saab teha kaustad ja panna appsid ühte kausta ja teised teisse? Muidu on enamvähem, netis saab käidud, emailid loetud, muusikat tuleb ja helistab isegi.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.12.2010 15:09:18
|
|
|
marko-, harjumise asi. Symbiani (mille menüüdes liikumist kiputakse "kaevamiseks" kutsuma) pealt tulles ei olnud nagu endal probleemi. Pigem natuke häirib ergonoomika - N82 püsis tunduvalt paremini käes.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.12.2010 11:18:08
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Üks rumal küsimus ka. Originaalis oli kaasas olev 2GB SD kaart FAT formaadis, ostsin uue 8 GB ja see on FAT32. Kiiruse testi järgi olid mõlemad sama kiired. Aga peale vahetus tundub nagu ei töötaks telefon enam nii sujuvalt. Nõksutaks nagu aegajalt. Küsimus oleks, et kas formaat või suurus võib seda põhjustada? Või mis võiks veaks olla? |
Kas kaardivahetus on ainuke muudatus, mida oled teinud?
Mõni programm/teenus lisandunud ehk mis koormust tekitab telefonile?
Soovitaks telefoni menüüs kaardile format teha, see peaks tagama, et telefon kaarti parimal võimalikul moel oskab kasutada. Mis kiirusklass su uuel kaardil märgitud?
Test mida tegid - kas see oli ainult lugemine või ka kirjutamine? Kiirusklass peaks näitama minimaalset garanteeritud kirjutuskiirust MB/sec
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
30.12.2010 18:56:02
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
kotmarjak, iGO on vägagi tasuline see versioon, mis netis levib, ei ole legaalne ja paluks selleteemalisi vihjeid siin foorumis mitte levitada ! |
no ta küsiski just selle versiooni kohta. minul on kõik programmid ISP kuutasu sees
sain usb tetheringu pdanet softiga tööle. lugesin, et on tehtud ka niimoodi, et peale õigete driverite installimist on pdanet maha võetud ja siis saab ka ilma selle tarkvarata tööle
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki123
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
01.01.2011 20:25:09
|
|
|
| Kuidas selle telefoniga saadetud sõnumeid vaadata saab, ei suuda leida sellist kohta?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andri012
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2007
|
03.01.2011 00:47:19
|
|
|
Sõnumeid saab vaadata all apps > messages.
PS: skype töötab täitsa ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
03.01.2011 13:53:31
|
|
|
| andri012 kirjutas: |
Sõnumeid saab vaadata all apps > messages.
PS: skype töötab täitsa ilusti. |
kuidas helistamine toimub ? skype to skype ? mul hangub millegi p2rast
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.01.2011 15:26:13
|
|
|
Üle pooltel juhtudel endalgi hangub, lihtsalt kontaktides sobrades Aitab force close ja taaskäivitus.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
03.01.2011 17:12:27
|
|
|
kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
05.01.2011 17:25:50
|
|
|
Teil ka nii, et kui keegi helistab, siis ei saa vastata, lihtsalt telefon ei reageeri mitte ühelegi nupule vajutades?? Tundub nagu oleks külma viga, just külmast tuppa tulles vms.
Ja kas kuidagi saab telefonis olevaid nimesi "linkida" automaatselt või peab kõiki eraldi linkima?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
05.01.2011 19:35:29
|
|
|
marko-, paar korda on juhtunud. Kraabi ja kraabi üle ekraani... paar kõnet jäigi vastamata, helistasin tagasi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goleteral
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2009
|
08.01.2011 18:05:04
|
|
|
Endal on kah mõni kord 2-3x olnud vaja alla näpuga vedada et kõne vastu võtta aga pigem on asi kinnastes olnud.
Üldiselt olen rahul, tiba üle 4 kuu on isend käes olnud ja ei ole peale väikse ekraani küll muid probleeme olnud. Update tuli kah hiljuti(2.2) ning asi jookseb täitsa hästi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
08.01.2011 20:55:38
|
|
|
| wad kirjutas: |
| kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti |
ma pole koruvatele üritustele üldse seda mängu endal tööle saanud ...korra vist osaliselt sain..muusika mängis ja mingi väga vigase pildi kuvas kah
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
08.01.2011 23:12:09
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| wad kirjutas: |
| kuidagi kahtlane skype hangub, angry birds hangub.... samas SE x10 mini peal tootab kõik ilusti |
ma pole koruvatele üritustele üldse seda mängu endal tööle saanud ...korra vist osaliselt sain..muusika mängis ja mingi väga vigase pildi kuvas kah  |
kui muusika hakkab m2ngima vajuta ylevalt lukustamis nuppu ja siis uuesti lukust maha... ja tulebki korralik pilt ette...
_________________ Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa... |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
10.01.2011 09:15:43
|
|
|
| angry birds on kaunis mängimatult aeglane ikka. siis kui lõpuks tööle saad.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
11.01.2011 21:34:49
|
|
|
| sain tööle
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
11.01.2011 23:56:20
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| angry birds on kaunis mängimatult aeglane ikka. siis kui lõpuks tööle saad. |
eks ta ole jah,wildfirel vist üldse igasugune mängude graafiline tugi puudub,ise proovisn mingit uuemat nfsi aga pilt oli kolmnurki jms soga täis....töötavad ainult lihtsamad ja graafiliselt vähenõudlikud mängud
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
12.01.2011 18:34:28
|
|
|
| Eks ma ostsin teadlikult. Pigem loen e-maile, uudiseid ja RSS feede kui mängin telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
13.01.2011 15:32:48
|
|
|
| mida see rootimine telefoniga teeb ja kuidas rootida android2.2
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonis454
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2010
|
13.01.2011 16:08:50
|
|
|
Wildfire millel android 2.2 ei saa veel rootida. Kuid varsti peaks see võimalus tulema.
Rootimine annab sulle suurema kontrolli telefoni üle nt. saad protsessorit clockida , teise ROMi lisada jne
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiki123
HV kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.01.2011 22:16:33
|
|
|
kellelgi probleeme android marketisse sisselogimisega on?ise ei saa üle koduse wifi juba teist päeva sisse,annab errori ja et proovi hiljem
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
15.01.2011 00:28:35
|
|
|
tänud! Kas see on normaalne et appside kasutamisel väljudes läheb kaua aega (~10seki), telefon nagu jookseks kokku, vahet pole kas lähen läbi appsi quiti või vajutan kohe home screenile..
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ogram
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2007
|
22.01.2011 14:44:52
|
|
|
| Tonis454 kirjutas: |
Wildfire millel android 2.2 ei saa veel rootida. Kuid varsti peaks see võimalus tulema.
Rootimine annab sulle suurema kontrolli telefoni üle nt. saad protsessorit clockida , teise ROMi lisada jne |
Mida tähendab teise ROM -i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.02.2011 23:11:16
|
|
|
Wildfire aku kestvusest: pühapäeva lõunaks laadisin aku täis, täna läks päeval kollaseks ikoon. Wifi 24/7, rääkind suht vähe, taskulampi täisvõimsusel paarkümmend minutit... homme lõunani veab raudselt välja
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
14.02.2011 12:45:38
|
|
|
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goleteral
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2009
|
14.02.2011 12:46:56
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp? |
Menust sai minu mäletamist järgi sättida Contact Cardi kuvamise peale peale vajutamist aga see oli ikka väga osavalt ära peidetud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
14.02.2011 13:29:42
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp? |
Aga sa kasuta seda optilist tracpadi kerimiseks ja sobiva kontakti leides vajuta sellele.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rookie
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2004
|
14.02.2011 13:40:30
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp? |
Abiks on Call Confirm - https://market.android.com/details?id=net.nanabit.callconfirm
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
14.02.2011 15:01:39
|
|
|
Omal küll mingit muret telefoniraamatu lappamisega. Kruti palju tahad, kellelegi lampi helistama küll ei hakka.
Kuna telefon on väga palju taskus, siis omal on hakanud jebima miski pärast see sissetulevale kõnele vastamine. Heliseb, urgitsed taskust välja-tõmbad ekraanil alla et vastata ja ei midagi-jäädki kraapima. Ei toimi üldse. Nii olen pidanud mitmetest tähtsatest kõnedest loobuma. Uurisin netist ka, pakutakse välja erinevaid variante, kuid ei miskit. Ei ole midagi paranenud.
Proovisin ka mingit programmi-vasta-keeldu nupud ekraanil. Aga ei tahtnud toimida igal korral.
Kui keegi mingi ametliku FIX-i vms leiab sarnasele probleemile, andke teada.
Suht hea rakendus on see, mis ütleb sulle nime, kes helistab. Hea siis kui telefon taskus ja keegi helistab. Või teed midagi ja mõtled, et kas nüüd hakata telefonile tormi jooksma või mitte. Ainukene nõme asi on see, et nime ei ütle kohe. Mingi 5 sekundilise viivitusega ja siis hakkab seda kordama pidevalt ja tiheda intervalliga. Ma mäletan, et Nokia nutikatel nii, et hakkab helisema, siis kuni 2 sekundi jooksul ütleb kes helistab ja siis tuleb pikem vahe.
Kui ei eksi, oli app Voice Caller ID. Sellest midagi paremat pole keegi leidnud?
Samuti timmisin telefoni vahepeal-peaks kogu kraami salvestama AINULT mälukaardile, ka apid. Sai telefoni mälu täis ja hakkas närvidele käima. Kuid vahest siiski on telefoni mälu vähenenud. Kui seda CMD-ga tegin, siis kas pidi mingi rea lõppu ka numbri panema. Mina panin käsu lõppu 2 nagu ühes õpetuses oli, teises oli jällegi ilma numbrita. Võta siis kinni.
Kuna natuke vanemas autos tahaks ka rääkida rooli taga, siis sai tellitud ka bluetooth headset. Eks siis ole näha, kas asja on hea kasutada. Uuemas autos pole probleemi-telefon ühendab kohe ennast autoga, auto kõllidest tuleb helin, kellade vahel näed ka helistajat ja võtad vastu. Ei mingit muret.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
14.02.2011 15:44:33
|
|
|
TY!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.02.2011 16:13:27
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Mida peaks tegema, et telefoniraamatut lapates pidevalt esmasest puudutusest telefon kohe helistama ei hakka. Kui lapata välja mõni T-tähega algav number, sisi vahepeal jõuab telefon hakata valima vähemalt 2-3 numbrile Sätin küll puudutuse kahe kontakti vahele keskele, aga ikka ma helistan pidevalt sinna, kuhu ei taha. Ilmselt ise saamatu, aga vilumust pole veel ka. On mõni hea nipp? |
Mina olen desire puhul (ei oska öelda palju ekraani ehitus ja talitus erineb, mul lcd ekraaniga variant, mitte amoled) märganud, et kui teha lühike ja tugev puudutus, siis võib helistada küll, kuid pika ja tugeva puudutusega, mille käigus ka näpp libiseb ei kipu helistama.
Lugedes mu eelnevat lauset, nagu suusatama õpetaks
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reedikl
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2010
|
16.02.2011 20:03:56
|
|
|
Spoiler 
Jään seda ootama!
_________________ Meie mõtted on tasuta.
Peace(h) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
16.02.2011 20:47:01
|
|
|
Wildfire S ekraan on õnneks natuke suurem aga vähem värve.
Isiklikult ei saa mainimata jätta Wildfire-i kehva ekraani
Ekraan peaks ju olema üks kõige tähtsamaid elemente nutitelefoni juures aga Wildfire seeria ei taha sellest midagi teada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
16.02.2011 23:24:30
|
|
|
| Wildfirel on rõhk suurusel ja hinnal. HTC'l neid suuremaid ja paremaid küll ja veel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goleteral
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2009
|
17.02.2011 07:12:52
|
|
|
Mul on Wildfire olnud pea 6 kuud nüüdseks ja ausaltõeldes ei kurda. Kasutan meilide saatmiseks ja objektidel info otsimiseks ja tõesti - ekraan VÕIKS olla suurem, samas on see ka mu igapäevane telefon seega suurus on kah oluline ja Wildfire on minu pisikestele kätele nagu loodud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.02.2011 12:10:24
|
|
|
Mul nüüd selline probleem Wildfire mobiiliga - nimelt ei tunne telefon sisse helistavaid kontakte ära ja ütleb et "Unknown" number, ometi mul kontaki number kenasti sim kaardil ja telefonis olemas. Olen nagu täheldanud, et kui ma ise korra helistan mõnele kontaktile, siis hiljem ja tunnistab seda numbrit ja näitab sisse tulevas kõnes õiget nime. Pean natukene uurima seda probleemi täpsemalt, aga igatahes kahtlane ta on. Kas võib mõni seadistus paigast olla või on alust arvata, et telefonil miski defekt küljes?
Teine asi mille üle võiks nuriseda on kaamera kvaliteet, ei tea kas ma sain hädise isendi või ongi Wildfire üldine kaamerakvaliteet nii niru. Valges veel ehk teeb pilti, aga juba tavalise toavalguse käes tulevad pildid udused ja kehva võitu, seadistused said vist kõik läbi lapatud.
Kui nende asjade juures silm kinni pigistada, siis olen üldiselt telefoniga väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
17.02.2011 12:25:06
|
|
|
Mul oli ka algus ''unknown'', aga see tuli sellest, et vanas telefonis olid mul kontaktid ilma eest koodita +372. Wildfire ei saanud aru, et see sama number, vana sonyga oli kõik okey. Kui lisasin kõigile ette +372, siis kadus see probleem ära.
Kaameraga olen nõus, mul ka täiesti vastuvõetamatu kvaliteediga pildid, kui just väljas päevavalges ei pildista.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.02.2011 12:35:26
|
|
|
| alpha kirjutas: |
Mul oli ka algus ''unknown'', aga see tuli sellest, et vanas telefonis olid mul kontaktid ilma eest koodita +372. Wildfire ei saanud aru, et see sama number, vana sonyga oli kõik okey. Kui lisasin kõigile ette +372, siis kadus see probleem ära.
Kaameraga olen nõus, mul ka täiesti vastuvõetamatu kvaliteediga pildid, kui just väljas päevavalges ei pildista. |
Tahtsingi küsida, kas tõesti tuleb igale kontaktile eraldi +372 ette panna või on mõni nutikam lahendus olemas sellel nutitelefonil? See hetkel tundub küll täiesti absurd, et ta nii teeb.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
17.02.2011 12:40:33
|
|
|
| +372 trükkimiseks kasuta arvutit, nii saab kõvasti kiiremini õhtale. Ise kasutan vanast sony ajast MyPhone Explorerit.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.02.2011 12:40:33
|
|
|
| biomehanik, marketist otsi app. Oli vist mingi number fix vms. See siis paneb automaatselt kõigile vajaliku koodi ette.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.02.2011 12:51:03
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| biomehanik, marketist otsi app. Oli vist mingi number fix vms. See siis paneb automaatselt kõigile vajaliku koodi ette. |
Tänud, uurin
EDIT :
Töötab kenasti ja appi. nimeks Number Fixer. Viskas lihtsa vaevata kõikidele numbritele +372 ette.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
17.02.2011 21:48:25
|
|
|
Keegi oskab öelda, kas froyo 2.2 versiooni saab juba rootida?
E: ei saa
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k6utsik
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2006
|
18.02.2011 12:37:54
|
|
|
| Mul selline probleem Wildfirega, et näitab Facebooki sünnipäevi üks päev varem kui nad tegelikult peaksid aset leidma. Kas asi on mingites seadetes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.02.2011 12:53:00
|
|
|
| k6utsik kirjutas: |
| Mul selline probleem Wildfirega, et näitab Facebooki sünnipäevi üks päev varem kui nad tegelikult peaksid aset leidma. Kas asi on mingites seadetes? |
Mul oli sarnane probleem Desire puhul - Facebooki kalendri sünnipäevad olid valed, samas Facebooki app näitas õigesti:
| tsitaat: |
Kas on kellelgi veel esinenud probleemi, et Desire näitab Facebooki kalendrist pärit sünnipäevi päev varem?
Accounts alt on siis facebooki konto lisatud ning sünnipäevi näidatakse kalendris valesti nii 3rd party kalendri wigdetis kui ka kõige tavalisema HTC calendar app'i puhul.
Hetkel kustutasin konto ning rakenduste alt tõmbasin cache tühjaks nii 'Facebook' rakendusel kui 'Facebook for HTC sense' rakendusel.
Proovin konto uuesti lisada.
Samas Facebooki rakenduse kaudu või brauseri kaudu Facebooki vaadates on sünnipäevad õiged olnud kogu aeg...
EDIT: Miski eelpool tehtust igaljuhul aitas, tõenäoliselt rakenduste cache tühjendamine, kuna enne seda proovitud account'i kustutamine ja uuesti loomine ei aidanud.
|
Cache tühjendamine käib nii, et lähed Settings > Applications ja otsid üles Facebooki ning Facebook for HTC sense ning vajutad "Clear data" ja "Clear cache".
Võibolla saab ka kuidagi lihtsamat, mina kahjuks seda varianti ei leidnud.
viimati muutis Draqula 18.02.2011 12:56:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k6utsik
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2006
|
19.02.2011 13:58:58
|
|
|
Ok, tänan kiire vastuse eest. Proovin järele
Ainult cache tühjendamisest ei piisanud, oli vaja ka koto korraks ära kustutada.
Igatahes nüüd töötab jälle normaalselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
22.02.2011 10:16:02
|
|
|
Laadimispesa on ikka väga feil kohas.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
22.02.2011 10:30:31
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Laadimispesa on ikka väga feil kohas. |
Selle eest on kõrvaklappide pesa õnnestunud. Ise laadimispesa ei kritiseeri, enamasti on ju laadimis hetkel telefon kusagil vaikselt laua peal.
Küll aga oleks ebamugav, kui klappide pesa oleks külje peal ning siis pead selle kenasti omale tasku toppima.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
22.02.2011 10:39:13
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| ...enamasti on ju laadimis hetkel telefon kusagil vaikselt laua peal. ... |
Helistamine on väga ebamugav laadimise ajal. Telefoni olen harjunud hoidma vasakus käes (hetkel teisiti ei saagi).
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|