|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.01.2011 19:12:44
|
|
|
Kahe päeva kookuvõttes saab niipalju siis muljetada, et:
1. Ühendus püsib 100% ja ei mingeid katkestusi ega kiiruste madalamaks "kerimist".
2. Antud "paus", millest eespool juttu, ja mille järgi Elisa 3,5G-st 3G-sse viskab on a 3 sekundit.
- Seega, kui arvutis toimub tegevus, kus infopakettide vaheline paus on sellest väiksem, siis pole "väljaviskamist" kohanud.
Kuigi - see 3 sekundit - on viinud mõtte ka sellele, et Elisa Mobiilinterneti-süsteemis on:
a) kas mingi AT-Command / või S-Register valesti valitud ja see "Waiting time" on seetõttu toimiv käsklus.
b) või siis on Kõrgete Ülemuste Korraldusel selline fikseeritud ajaga AT-Command / või S-Register käsu korras sisse kirjutatud.
Vale valiku korral: AT-Command / S-Register = Waiting Time 3 sek, oleks õige kirje midagi sellist: AT-Command / S-register = "Waiting time Off".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
28.01.2011 20:10:21
|
|
|
tahanteada, äkki tutvustaksid ka programme, millega sa sellise tulemuse saavutasid.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
28.01.2011 21:16:40
|
|
|
| alartt kirjutas: |
 |
Kus sa nii hea kiiruse said?
Tundub et levi pole paha, st UL kiirus hea. aga downlink ropult üle koormatud, mitte nõrk levi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
28.01.2011 21:28:30
|
|
|
Tre,
Täna siis uudis, et juuniorite MM-iks Otepää kiire mobiilse internetiga. Seda ma imestasin, et kuidas järsku Mint Lightiga 2-3Mbit/s stabiilselt tuleb Levi on ka tugevamaks läinud. Sai esimest korda proovitud ka üks suurem MMO installer alla tirida (mitte torrent, 3GB) ja täitsa kobe värk
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markspoiss
HV veteran

liitunud: 10.12.2002
|
29.01.2011 11:51:02
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| Markspoiss kirjutas: |
| küsimus siis... siin eespool oli juttu, et kui pulk panna usb pikenduse otsa, et siis peaks olema see korraliku varjestusega jms muud veel... et palju ja mida see siis otseselt mõjutab... ma istun isetehtud pikenduse otsas ja 3,5g levis... signaali tugevus on 70% ümber aga sellest 7 megast saan kätte max 2-2,5 ja upload kuskil 1,5-2 piirkond on siuke kus neid pulga kasutajaid tõenäoliselt on pea olematu arv jms... pikendus sai tehtud tavalist cat 5 kaablit kasutades... et kas asi võib olla ka kaablis? |
Ilmselt sul ulipikk pikendus pole, kas saad korra modemi ilma juhtmeta samasse kanti panna koos arvutiga. Siis mõõda taas ja selge kas kaabel mõjutab |
ei saa aga ma saan omae ilmselt korraliku pikenduse:) ei ole jah muidu väga pikk... mingi 4m ehk...
panen siis ka siia tänase tulemuse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkj2006
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2006
|
29.01.2011 12:06:43
|
|
|
Panen ka siis tänase tulemuse. Juba 2 kuud Elisaga võidelnud, peab vist kooliraha ära maksma ja EMT alla üle minema. Asukoht on Pärnus, suht kesklinnas, ja soovitati antenn osta, mille peale ma muidugi nad alumisele korrusele saatsin. Pulk ZTE MF100 istub Mint Mediumiga 3G ruuteri taga, olen terve elamine ruuteriga läbi kamminud, asukoha muutus nüüd küll midagi juurde ei andnud. EMT pulk toimis igas asendis igal pool, nii et ruuterit süüdistada ka ei saa. Tavaliselt on DL 0,4 Mbit/s, nii et praegu küll hästi. Mis terve Eesti 3G leviga katmisest me siin räägime, kui isegi Pärnus peab võitlema.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
29.01.2011 13:21:09
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
tahanteada, äkki tutvustaksid ka programme, millega sa sellise tulemuse saavutasid.  |
Liitun.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.01.2011 13:33:33
|
|
|
Nagu öeldud, sobib iga tegevus, mille korral pole pakettide vahel pikem paus, kui "Elisa poolne Waiting Time", ning mis - näiteks - Mustamäel on kusagil a 3 sekundit.
Edasi - seda püsimist saab jälgida kasvõi Huawei enda Mobile Partneri programmi vasakul all oleva ühenduskirje järgi.
Et kas see on kogu aeg pidevalt - näiteks HSPA, nagu mul ta on - või "viskab" erinevate kirjete vahel - kui loobib, on vale, kui püsib, siis on õige tulemus.
Nii, et head väikest katsetamist ja leiutamist - siis on elu palju põnevam , kui kõike kandiku peal kätte tuues.
------------------------------------
PS: Usun, et millalgi katsetan ka maksimaalsed kiirused ära ja eks siis ole näha, et kas siis hakatakse mingitel suurematel püsikiirustel "kaikaid kodarasse loopima" või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.01.2011 13:13:08
|
|
|
| krt speedtest annab nagu suht ok tulemuse aga surfamine on ikka suhteliselt vaevaline.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.01.2011 13:20:33
|
|
|
| Teoreetiliselt peaks torrent ka seda ülesannet täitma? Mingi suurema hulga seederite-leecheritega, down/up panna näiteks paar kB ja las tiksub ning hoiab ühenduse üleval?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.01.2011 13:59:02
|
|
|
Ütleme siis niimoodi, et: "Iga lahendus on hea, mis suudab infopaketid eemal hoida Saatanlikust Vigasest ja Neetult Ülekoormatud WCDMA-Põrgust".
OT: Aga seda võiks Lp. Elisa avalikustada ausalt küll, et palju "Saladuslikud IT-Saatanad" Elisale maksnud on, et infobitid tingimata "WCDMA-Põrgu-Katlasse Igavesse Aeglase-Kiiruse ja Katkendliku Ühenduse Tulle" alati loobitakse, mitte ei lubata infobittidel "heljuda kõrgel helesinises HSPA-taevalaotuses..."
-------------------------------
Tegin korra väikse proovi - keerasin pideva tegevuse korraks maha - ja mida oligi oodata - taas hüplemine, pikad ooteajad, katkestused...
Ja siis ei jäänudki muud üle, kui jälle enda arvuti HSPA-sse kinni haakida.
Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
30.01.2011 14:07:15
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| ...Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks. |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.01.2011 14:07:55
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Ütleme siis niimoodi, et: "Iga lahendus on hea, mis suudab infopaketid eemal hoida Saatanlikust Vigasest ja Neetult Ülekoormatud WCDMA-Põrgust".
OT: Aga seda võiks Lp. Elisa avalikustada ausalt küll, et palju "Saladuslikud IT-Saatanad" Elisale maksnud on, et infobitid tingimata "WCDMA-Põrgu-Katlasse Igavesse Aeglase-Kiiruse ja Katkendliku Ühenduse Tulle" alati loobitakse, mitte ei lubata infobittidel "heljuda kõrgel helesinises HSPA-taevalaotuses..."
-------------------------------
Tegin korra väikse proovi - keerasin pideva tegevuse korraks maha - ja mida oligi oodata - taas hüplemine, pikad ooteajad, katkestused...
Ja siis ei jäänudki muud üle, kui jälle enda arvuti HSPA-sse kinni haakida.
Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks. |
Tahanteada - sulle väike tasuta koolitus. HSPA = HSDPA + HSUPA tugi korraga.
Mis kasutavad WCDMA põhist võrku ja mitte kunagi sellest ei pääse, iga hetk on WCDMA'd kasutamas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jannes
HV Guru

liitunud: 28.05.2004
|
30.01.2011 14:09:05
|
|
|
Natke segaseks on need asjad läinud - kuidas lukustatakse HSPA võrku? Mul on suvandite alt võimalik valida vaid GSM ja WCDMA, mis teoorias peaks olema kuni 384kbps...
Kuigi selle Light'i hinna/kiiruse/kvaliteediga võib täiesti rahule jääda.
_________________ My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh! |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
30.01.2011 14:19:29
|
|
|
| Jannes kirjutas: |
Natke segaseks on need asjad läinud - kuidas lukustatakse HSPA võrku? Mul on suvandite alt võimalik valida vaid GSM ja WCDMA, mis teoorias peaks olema kuni 384kbps...
Kuigi selle Light'i hinna/kiiruse/kvaliteediga võib täiesti rahule jääda.
 |
Ähh, tahanteada ajab kapsad ja õunad samasse purki ja ei tee asjadel vahet.
Eestis pakutakse 3G võrku.
See baseerub eestis WCDMA standardil (kõik moblaopekad) ja CDMA2000 standardil (Kõu)
3G WCDMA võrgu peal pakutakse eri teenuseid.
R99 standardi põhist teenust (DL 384/64 UL), siis HSDPA teenust (kus ilma HSUPA toeta terminaalil
UL kiirus 384 kbit ja ilma HSUPA toeta ei saa ka DLi üle 7,2 kätte) ja HSUPA teenust uplingiks kuni 5,76 Mbit.
HSDPA ja HSUPA ei pruugi olla modemis alati koos, just odavas otsas ja vanemates asjades.
Ehk samast võrgust saab eri teenuseid.
Eesti kõik võrgud toetavad HSDPA ja HSUPA, aga eri max kiirustega.
Kui mõlemad koos, öeldakse HSPA ning alates 21,6 DL kiirusest HSPA+
Saadav kiirus ja teenus sõltub raua vaates modemi tehnilisest toest (jättes kõrvale võrgu koormused
ja kauguse jaamast jne). aga sa ei saa lukustada end teenusesse...
See et Tahandteada lukustab end HSPA võrku siis on ta ainuke, kes seal on, sest sellist
asja pole olemas.. Sa saad lukustada end WCDMA võrku, teenuselukustust pole...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
30.01.2011 15:01:24
|
|
|
PS: Ja kui keegi aru ei saa, et miks ma rabelen ning sellistveidrat ning imelikku uuringut korraldan, siis sellel on mitu põhjust:
1. Ma ei taha ööpäevast 25-50% kasutada GPRS-EDGE-kiirust ja siis ülejäänud osa ajast tarbida HSPA-d.
2. Ma ei taha tarbida pidevalt "toppava liiklusega" või katkeva ühendusega teenust.
Ja kolmandaks - kuna 1,5 kuud pole Elisa suvatsenud vastata mu pärimistele puktide 1 ja 2 kohta ning pole ka seda öelnud, et millest see tegelikult tingitud on ja millal ära likvideeritakse - siis ei jäänudki muud üle kui iseennast vähe liigutada ja veidi nuputada.
-----------------------------------
Ühtlasi pole ma ka Elisast vastust saanud selle kohta, et miks katkendliku ja GPRS-EDGE-kiiruste korral küsitakse tervet kuumaksu, mitte ei arvestata sellest maha kehvad kellaajad ja ühenduskiirused.
- Ja ega Elisa rahas ei kaotaks - see raha annab alati sisse nõuda oma firma töötajatelt kelle tegevuse / või tegevutuse tagajärjel sellised jamad tekkinud on ning mida ei suudeta pikkade kuude jooksul kõrvaldada.
Nii, et head kiiret, mittekatkendliku Elisa MINT-i tarbimist.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.01.2011 11:12:18
|
|
|
Ei tea, viimased paar päeva on pehmelt öeldes masendavad olnud.
Speedtestid on ok, ping korralik, levi enam kui normaalne aga netis surfamine on
pehmelt öeldes s*tt.
Asi on ikka nii koomas, et kõu oli selle kõrval lausa rakett.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sheldon
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
31.01.2011 11:33:08
|
|
|
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?
Mina sipsin ringi ja minu ringil on kaks kohta, kus toimub väike tagasilööks andmete edastamisel aga samas ei jää elu seisma.
Jääb siiski mulje, et mõned mastid on lookas interneti viljade kandmisel (loe:käib kõva failivahetus) ja teised õitsevad lihtsalt ilusti, pakkudes silma ilmu ja meeldivat olemist:)
Mina pooldaks, et las operaator sulgeb üldse P"piip"P kasutuse. Mis sellest arvate?
_________________ signature |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
31.01.2011 11:41:35
|
|
|
| sheldon kirjutas: |
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?
Mina sipsin ringi ja minu ringil on kaks kohta, kus toimub väike tagasilööks andmete edastamisel aga samas ei jää elu seisma.
Jääb siiski mulje, et mõned mastid on lookas interneti viljade kandmisel (loe:käib kõva failivahetus) ja teised õitsevad lihtsalt ilusti, pakkudes silma ilmu ja meeldivat olemist:)
Mina pooldaks, et las operaator sulgeb üldse P"piip"P kasutuse. Mis sellest arvate? |
P2P sulgemine tundub võibolla seksikas, aga see on lühiaegne rõõm. Video ja TV killivad
võrku palju suuremas mahus ja neid ei taheta sulgeda, eks?
Ehk tegelt peab kontrollima ressurssi, sest protokolle noppida pole mõistlik...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.01.2011 11:49:48
|
|
|
| sheldon kirjutas: |
| winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all? |
Kindlasti mitte..
| tsitaat: |
| Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps. |
Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ehtne
HV vaatleja
liitunud: 19.12.2007
|
31.01.2011 14:23:33
|
|
|
| Kusjuures mul on viimasel ajal sama jama. Tirib asju kiirelt, enamjaolt isegi maksimaalkiirusega, kuid veebilehti avab ikka jubedalt kaua. Nagu kuluks iga ühenduse loomiseks jube kaua aega ..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
31.01.2011 15:59:42
|
|
|
| Sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.01.2011 16:26:10
|
|
|
Vähemalt mailiprogramm on 5 päeva täiesti ülimalt rahul olnud ja ei lõuga iga natukese aja tagant, et "serveriga ühendus puudub ja et ei saa maile kontrollida".
-------------------------------
Kõrvalt vaadatuna tundub, igatahes sedamoodi, et Elisa ongi lahkelt jätnud kasutajate enda "leiutada", kuidas ühtlast ja katkematut mobiilinternetti tarbida.
- Et mängi Googeldamis-ja katsetamismänge ning kui võidad, siis ongi auhinnaks seesama püsiv-katkematu interneti-ühendus. Tõsi - küll kahjuks enda raha eest ostetuna, aga auhind ikkagi...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
31.01.2011 17:52:11
|
|
|
| Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ma6
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004
|
31.01.2011 19:00:56
|
|
|
| ehtne kirjutas: |
| Kusjuures mul on viimasel ajal sama jama. Tirib asju kiirelt, enamjaolt isegi maksimaalkiirusega, kuid veebilehti avab ikka jubedalt kaua. Nagu kuluks iga ühenduse loomiseks jube kaua aega .. |
Sama probleem Haapsalus
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
31.01.2011 19:12:26
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Siit pole see vist läbi käinud: http://itnurk.com/urod/16781/
Ja teemasse läheb veel sellega:
| tsitaat: |
uus update: kutt sai Elisast personaalse pakkumise meili peale täna õhtul! Elisa tüübid olid seda näinud ja naernud.  aga kuuldavasti oli hea hinnaga pakkumine olnud. |
|
Noh siukse kliendi annavad ilmselt nii TELE2 kui EMT (võikesiganes) rahulikult Elisale. Sest ilmselt leiab ta kindlasti igas kohas midagi mis ei meeldi ja laseb kaunil emakeelel kõlada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.01.2011 20:07:16
|
|
|
Nii, kui hästi läheb, siis võib veebruaris lp. Mustamäelaste mobiilinternet taas tiba paremuse poole tagasi minna.
Aga eks näis, kas järgnev info siis vett ka peab - veebruar kah kohe käes.
Selline vastus tuli siis lõpuks mu kümnete pärimiste peale:
"Tere,
Vabandan teenuse puudulikuse pärast , tõesti Sääses olevad tugijaamad on pideva
ülekoormuse all , 13.12.2010 lisati tugijaamale lisa 3G kandja ning kuna ülekoormus
püsis ka peale seda siis lähiajal (kahjuks täpset kuupäeva mina teile garaneteerida ei
saa , kuid veebruari kuu keskpaigaks peaks see laiendus paigas olema)."
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
31.01.2011 20:10:12
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna? |
Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
31.01.2011 20:27:35
|
|
|
Sama siin, torrentitega saab vahepeal väga ilusad numbrid kätte, aga samas veebilehed avanevad megaaeglaselt. Just viimaste nädalatega on asi hullemaks läinud.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.01.2011 21:03:02
|
|
|
Kui lehed avanevad aeglaselt, siis võib oletada, et osa infost liigub kas läbi 3G või isegi läbi 2G võrgu.
Kui kogu info lippab, näiteks HSPA peal, siis liduvad ka kodulehed kiiresti.
--------------------------------
Ja seda ma ka algusest peale toonitan, et "hammastega" tuleb 3,5G võrgust kinni hoida ja mitte lubada infol liikuda läbi 3G või siis väga suure koormuse korral isegi 2G kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
31.01.2011 23:04:23
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| siim951 kirjutas: |
| Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna? |
Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad. |
Kas kuidagi oleks võimalik sellest piirangust ümber hiilida? Modem e1752, kui sellest mingit kasu.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
31.01.2011 23:44:05
|
|
|
| Tartus Annelinnas täiesti masendav seis selle Mintiga. Viimased paar päeva on täiesti võimatu netis olla, koguaeg ühendus nagu kaob ja lehed ei avane.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.02.2011 00:59:31
|
|
|
| siim951 kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| siim951 kirjutas: |
| Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna? |
Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad. |
Kas kuidagi oleks võimalik sellest piirangust ümber hiilida? Modem e1752, kui sellest mingit kasu. |
Vaevalt et on võimalik, aga mis sellel 23kB/sek viga on? Norm kiirus ju, ega pea kohe kõike ja kiiresti saama, las tiksub. Tahad aga kiirust, võta juhtmega nett...
| firemark kirjutas: |
| Tartus Annelinnas täiesti masendav seis selle Mintiga. Viimased paar päeva on täiesti võimatu netis olla, koguaeg ühendus nagu kaob ja lehed ei avane. |
Tundub et see igal pool nii, ka siinkandis...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.02.2011 02:19:48
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| sheldon kirjutas: |
| winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all? |
Kindlasti mitte..
| tsitaat: |
| Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps. |
Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit  |
pakuks et äkki dns vastab väga aeglaselt aga 30 sekundit on selleks palju.
näiteks kui paned cmd'sse "nslookup gmail.com" näiteks siis kui kiirelt ta vastuse saab
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
01.02.2011 12:27:29
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| sheldon kirjutas: |
| winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all? |
Kindlasti mitte..
| tsitaat: |
| Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps. |
Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit  |
pakuks et äkki dns vastab väga aeglaselt aga 30 sekundit on selleks palju.
näiteks kui paned cmd'sse "nslookup gmail.com" näiteks siis kui kiirelt ta vastuse saab |
ma tegin sama asja prooviks. esimese laksuga sain dns requested timed out.
kui panin käsuks nslookup -timeout=60 gmail.com, sain vastuse 9 sekundiga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
01.02.2011 18:00:44
|
|
|
Vaid 2 kuud peale lubatud aega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
02.02.2011 00:56:47
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Nii, kui hästi läheb, siis võib veebruaris lp. Mustamäelaste mobiilinternet taas tiba paremuse poole tagasi minna. |
Vaevalt see Sääse tugijaam nüüd tervet Mustamäed katab. Pealegi näivad Elisal probleemid oluliselt laiemad olevat kui ühes-kahes tugijaamas. Näiteks seda viimasel ajal tekkinud uut jama vaevalise veebilehtede avamisega mille üle kõik kurdavad (ja millega minagi ühinen) ei saa nüüd küll vist tugijaamade süüks panna. Tundub, et Elisa puhul on lihtsalt saanud taas kinnitust kalast peast ja mädanemisest rääkiv vanasõna ja muud ei midagi ehk vea kõrvaldamist tasuks neil siis alustada ilmselt kõrvade vahelt ja vajadusel sealt juba edasi liikuda !
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.02.2011 01:05:32
|
|
|
Igatahes seda vihjati juba kunagi varem mingis telefoni teel saadud vastuses, et S22se m6jutab tervet Mustam2ed. Selle t6ttu ka S22sega maadeldakse.
Mis lehtedesse puutub, siis osad liiguvad kiirelt, osad aeglaselt.
---------
Aga ei kurda - varsti juba n2dal aega modem ainult HSPA-s ning ping kogu aeg nii 40-50 ja kiirus kogu aeg 2 megabitti ja ei yhtki katkestust. Elu nagu pysiv6rgus...
Postitatud mobile device
viimati muutis tahanteada 02.02.2011 01:09:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
02.02.2011 01:33:05
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Igatahes seda vihjati juba kunagi varem mingis telefoni teel saadud vastuses, et S22se m6jutab tervet Mustam2ed. Selle t6ttu ka S22sega maadeldakse. |
Noh eks me näe siis varsti. Igatahes usku sellesse firmasse on jäänud juba alla ühe protsendi. Nii kui vaatad, et asjad hakkaks nagu minema on jälle kohe mingi uus jama kohal.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.02.2011 02:21:41
|
|
|
3m pikk usb pikendus igatahes sellele mint modemile ei sobinud- teatas, et seade on lahti ühendatud.Usb pulk töötas ilusti sama kaabli taga.
Mõned siin väitsid isegi kuni 10m kaabli lubatavaks pikkuseks.Pole just kõige paksem kaabel see 3m usb, ent polnud poes paremat.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
02.02.2011 02:40:06
|
|
|
| Mis te jamate nende usb pikendustega, pange korralik cat kaabel ja cat kaabliga ei lähe ka pulk kuumaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.02.2011 03:05:15
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Mis te jamate nende usb pikendustega, pange korralik cat kaabel ja cat kaabliga ei lähe ka pulk kuumaks. |
Kuhu sa sellel pulgal selle cat kaabli ühendad?Või mõtled sa mingit isetehtud kaablit mille teed cat kaablist mingite üleminekutega...Väga arusaamatu jutt.
Mul ka ping mingi 50 ja dl/ul 3,5/0,7 speedtest järgi ja praktikas hullem kui mõni kuu tagasi 3x viletsamate numbritega.Elisa on mingi kavalusega speedtesti ära petnud.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.02.2011 09:19:45
|
|
|
Pigem on see osade lehtede aeglus hoopis mingist Elisa ja teist firmade vahelisest kanakitkumisest või siis ehk ka selest, et Elisa lohistab vähemalt osa infot ringiga läbi Soome.
Mind ennast huvitab see, et asi oleks püsiv ja mitte ei katkeks uuesti ja uuesti. See, kas mingi leht avaneb paar sek-i kiiremini või aeglasemalt pole probleem võrrelduna sellega, kui tuleb katkemise korral lehti muudkui uuesti ja uuesti alla laadida.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
02.02.2011 10:07:00
|
|
|
| Tundub, et Veerikul on midagi ette võetud. Õhtune uimamine on kadunud. Läheb küll oma 5-10 sek, enne kui lehte laadima hakkab, kuid leht ise laetakse kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
02.02.2011 10:18:22
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| .Elisa on mingi kavalusega speedtesti ära petnud. |
sekundeerin. alguses, kui kasutad on hea kiire. nüüd kuu aega peale kasutamist on hakanud uimama ja mitte ühes kohas, vaid mitmes kohas. samas igasugu ruuter.ee ja speedtestid näitavad head tulemust, aga nett lihtsalt ei liigu kohati.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|