Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.01.2011 19:12:44 vasta tsitaadiga

Kahe päeva kookuvõttes saab niipalju siis muljetada, et:
1. Ühendus püsib 100% ja ei mingeid katkestusi ega kiiruste madalamaks "kerimist".
2. Antud "paus", millest eespool juttu, ja mille järgi Elisa 3,5G-st 3G-sse viskab on a 3 sekundit.
- Seega, kui arvutis toimub tegevus, kus infopakettide vaheline paus on sellest väiksem, siis pole "väljaviskamist" kohanud.

Kuigi - see 3 sekundit - on viinud mõtte ka sellele, et Elisa Mobiilinterneti-süsteemis on:
a) kas mingi AT-Command / või S-Register valesti valitud ja see "Waiting time" on seetõttu toimiv käsklus.
b) või siis on Kõrgete Ülemuste Korraldusel icon_smile.gif selline fikseeritud ajaga AT-Command / või S-Register käsu korras sisse kirjutatud. icon_wink.gif

Vale valiku korral: AT-Command / S-Register = Waiting Time 3 sek, oleks õige kirje midagi sellist: AT-Command / S-register = "Waiting time Off".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 28.01.2011 20:10:21 vasta tsitaadiga

tahanteada, äkki tutvustaksid ka programme, millega sa sellise tulemuse saavutasid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 21:05:29 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 28.01.2011 21:16:40 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:


Kus sa nii hea kiiruse said? icon_smile.gif

Tundub et levi pole paha, st UL kiirus hea. aga downlink ropult üle koormatud, mitte nõrk levi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2011 21:28:30 vasta tsitaadiga

Tre,

Täna siis uudis, et juuniorite MM-iks Otepää kiire mobiilse internetiga. Seda ma imestasin, et kuidas järsku Mint Lightiga 2-3Mbit/s stabiilselt tuleb thumbs_up.gif Levi on ka tugevamaks läinud. Sai esimest korda proovitud ka üks suurem MMO installer alla tirida (mitte torrent, 3GB) ja täitsa kobe värk icon_biggrin.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 11:51:02 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
Markspoiss kirjutas:
küsimus siis... siin eespool oli juttu, et kui pulk panna usb pikenduse otsa, et siis peaks olema see korraliku varjestusega jms muud veel... et palju ja mida see siis otseselt mõjutab... ma istun isetehtud pikenduse otsas ja 3,5g levis... signaali tugevus on 70% ümber aga sellest 7 megast saan kätte max 2-2,5 ja upload kuskil 1,5-2 piirkond on siuke kus neid pulga kasutajaid tõenäoliselt on pea olematu arv jms... pikendus sai tehtud tavalist cat 5 kaablit kasutades... et kas asi võib olla ka kaablis?


Ilmselt sul ulipikk pikendus pole, kas saad korra modemi ilma juhtmeta samasse kanti panna koos arvutiga. Siis mõõda taas ja selge kas kaabel mõjutab


ei saa aga ma saan omae ilmselt korraliku pikenduse:) ei ole jah muidu väga pikk... mingi 4m ehk...

panen siis ka siia tänase tulemuse icon_biggrin.gif


_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkj2006
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006




sõnum 29.01.2011 12:06:43 vasta tsitaadiga

Panen ka siis tänase tulemuse. Juba 2 kuud Elisaga võidelnud, peab vist kooliraha ära maksma ja EMT alla üle minema. Asukoht on Pärnus, suht kesklinnas, ja soovitati antenn osta, mille peale ma muidugi nad alumisele korrusele saatsin. Pulk ZTE MF100 istub Mint Mediumiga 3G ruuteri taga, olen terve elamine ruuteriga läbi kamminud, asukoha muutus nüüd küll midagi juurde ei andnud. EMT pulk toimis igas asendis igal pool, nii et ruuterit süüdistada ka ei saa. Tavaliselt on DL 0,4 Mbit/s, nii et praegu küll hästi. Mis terve Eesti 3G leviga katmisest me siin räägime, kui isegi Pärnus peab võitlema.

Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 13:21:09 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
tahanteada, äkki tutvustaksid ka programme, millega sa sellise tulemuse saavutasid. icon_biggrin.gif


Liitun.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.01.2011 13:33:33 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, sobib iga tegevus, mille korral pole pakettide vahel pikem paus, kui "Elisa poolne Waiting Time", ning mis - näiteks - Mustamäel on kusagil a 3 sekundit.

Edasi - seda püsimist saab jälgida kasvõi Huawei enda Mobile Partneri programmi vasakul all oleva ühenduskirje järgi.
Et kas see on kogu aeg pidevalt - näiteks HSPA, nagu mul ta on - või "viskab" erinevate kirjete vahel - kui loobib, on vale, kui püsib, siis on õige tulemus.

Nii, et head väikest katsetamist ja leiutamist thumbs_up.gif - siis on elu palju põnevam icon_smile.gif , kui kõike kandiku peal kätte tuues. icon_smile.gif
------------------------------------
PS: Usun, et millalgi katsetan ka maksimaalsed kiirused ära ja eks siis ole näha, et kas siis hakatakse mingitel suurematel püsikiirustel "kaikaid kodarasse loopima" või mitte. icon_razz.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 29.01.2011 17:01:59 vasta tsitaadiga

Priidik199 kirjutas:
siim951 kirjutas:
tahanteada, äkki tutvustaksid ka programme, millega sa sellise tulemuse saavutasid. icon_biggrin.gif


Liitun.

MWconn http://mwconn.m.i24.cc/download.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:13:08 vasta tsitaadiga

krt speedtest annab nagu suht ok tulemuse aga surfamine on ikka suhteliselt vaevaline.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:20:33 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt peaks torrent ka seda ülesannet täitma? Mingi suurema hulga seederite-leecheritega, down/up panna näiteks paar kB ja las tiksub ning hoiab ühenduse üleval?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.01.2011 13:59:02 vasta tsitaadiga

Ütleme siis niimoodi, et: "Iga lahendus on hea, mis suudab infopaketid eemal hoida Saatanlikust Vigasest ja Neetult Ülekoormatud WCDMA-Põrgust". icon_smile.gif

OT: Aga seda võiks Lp. Elisa avalikustada ausalt küll, et palju "Saladuslikud IT-Saatanad" Elisale maksnud on, et infobitid tingimata "WCDMA-Põrgu-Katlasse Igavesse Aeglase-Kiiruse ja Katkendliku Ühenduse Tulle" alati loobitakse, mitte ei lubata infobittidel "heljuda kõrgel helesinises HSPA-taevalaotuses..." icon_smile.gif
-------------------------------
Tegin korra väikse proovi - keerasin pideva tegevuse korraks maha - ja mida oligi oodata - taas hüplemine, pikad ooteajad, katkestused...
Ja siis ei jäänudki muud üle, kui jälle enda arvuti HSPA-sse kinni haakida.

Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 14:07:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
...Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 30.01.2011 14:07:55 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ütleme siis niimoodi, et: "Iga lahendus on hea, mis suudab infopaketid eemal hoida Saatanlikust Vigasest ja Neetult Ülekoormatud WCDMA-Põrgust". icon_smile.gif

OT: Aga seda võiks Lp. Elisa avalikustada ausalt küll, et palju "Saladuslikud IT-Saatanad" Elisale maksnud on, et infobitid tingimata "WCDMA-Põrgu-Katlasse Igavesse Aeglase-Kiiruse ja Katkendliku Ühenduse Tulle" alati loobitakse, mitte ei lubata infobittidel "heljuda kõrgel helesinises HSPA-taevalaotuses..." icon_smile.gif
-------------------------------
Tegin korra väikse proovi - keerasin pideva tegevuse korraks maha - ja mida oligi oodata - taas hüplemine, pikad ooteajad, katkestused...
Ja siis ei jäänudki muud üle, kui jälle enda arvuti HSPA-sse kinni haakida.

Edit: Üritan mingil ajal ka natuke süvenenult AT-Commande uurida, vaatab kas leiab mõne sellise, mille muutmisel sama efekti kätte saaks.


Tahanteada - sulle väike tasuta koolitus. HSPA = HSDPA + HSUPA tugi korraga.
Mis kasutavad WCDMA põhist võrku ja mitte kunagi sellest ei pääse, iga hetk on WCDMA'd kasutamas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 14:09:05 vasta tsitaadiga

Natke segaseks on need asjad läinud - kuidas lukustatakse HSPA võrku? Mul on suvandite alt võimalik valida vaid GSM ja WCDMA, mis teoorias peaks olema kuni 384kbps...
Kuigi selle Light'i hinna/kiiruse/kvaliteediga võib täiesti rahule jääda.


_________________
My peanut!
Kui on kiire, palun helista, aitäh!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 30.01.2011 14:19:29 vasta tsitaadiga

Jannes kirjutas:
Natke segaseks on need asjad läinud - kuidas lukustatakse HSPA võrku? Mul on suvandite alt võimalik valida vaid GSM ja WCDMA, mis teoorias peaks olema kuni 384kbps...
Kuigi selle Light'i hinna/kiiruse/kvaliteediga võib täiesti rahule jääda.



Ähh, tahanteada ajab kapsad ja õunad samasse purki ja ei tee asjadel vahet.

Eestis pakutakse 3G võrku.
See baseerub eestis WCDMA standardil (kõik moblaopekad) ja CDMA2000 standardil (Kõu)

3G WCDMA võrgu peal pakutakse eri teenuseid.

R99 standardi põhist teenust (DL 384/64 UL), siis HSDPA teenust (kus ilma HSUPA toeta terminaalil
UL kiirus 384 kbit ja ilma HSUPA toeta ei saa ka DLi üle 7,2 kätte) ja HSUPA teenust uplingiks kuni 5,76 Mbit.
HSDPA ja HSUPA ei pruugi olla modemis alati koos, just odavas otsas ja vanemates asjades.

Ehk samast võrgust saab eri teenuseid.

Eesti kõik võrgud toetavad HSDPA ja HSUPA, aga eri max kiirustega.
Kui mõlemad koos, öeldakse HSPA ning alates 21,6 DL kiirusest HSPA+

Saadav kiirus ja teenus sõltub raua vaates modemi tehnilisest toest (jättes kõrvale võrgu koormused
ja kauguse jaamast jne). aga sa ei saa lukustada end teenusesse...

See et Tahandteada lukustab end HSPA võrku siis on ta ainuke, kes seal on, sest sellist
asja pole olemas.. Sa saad lukustada end WCDMA võrku, teenuselukustust pole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.01.2011 15:01:24 vasta tsitaadiga

PS: Ja kui keegi aru ei saa, et miks ma rabelen ning sellistveidrat ning imelikku uuringut korraldan, siis sellel on mitu põhjust:
1. Ma ei taha ööpäevast 25-50% kasutada GPRS-EDGE-kiirust ja siis ülejäänud osa ajast tarbida HSPA-d.

2. Ma ei taha tarbida pidevalt "toppava liiklusega" või katkeva ühendusega teenust.

Ja kolmandaks - kuna 1,5 kuud pole Elisa suvatsenud vastata mu pärimistele puktide 1 ja 2 kohta ning pole ka seda öelnud, et millest see tegelikult tingitud on ja millal ära likvideeritakse - siis ei jäänudki muud üle kui iseennast vähe liigutada ja veidi nuputada. icon_smile.gif
-----------------------------------
Ühtlasi pole ma ka Elisast vastust saanud selle kohta, et miks katkendliku ja GPRS-EDGE-kiiruste korral küsitakse tervet kuumaksu, mitte ei arvestata sellest maha kehvad kellaajad ja ühenduskiirused.
- Ja ega Elisa rahas ei kaotaks - see raha annab alati sisse nõuda oma firma töötajatelt kelle tegevuse / või tegevutuse tagajärjel sellised jamad tekkinud on ning mida ei suudeta pikkade kuude jooksul kõrvaldada.

Nii, et head kiiret, mittekatkendliku Elisa MINT-i tarbimist. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 11:12:18 vasta tsitaadiga

Ei tea, viimased paar päeva on pehmelt öeldes masendavad olnud.
Speedtestid on ok, ping korralik, levi enam kui normaalne aga netis surfamine on
pehmelt öeldes s*tt.
Asi on ikka nii koomas, et kõu oli selle kõrval lausa rakett.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sheldon
HV kasutaja
sheldon

liitunud: 26.12.2003




sõnum 31.01.2011 11:33:08 vasta tsitaadiga

winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?

Mina sipsin ringi ja minu ringil on kaks kohta, kus toimub väike tagasilööks andmete edastamisel aga samas ei jää elu seisma.
Jääb siiski mulje, et mõned mastid on lookas interneti viljade kandmisel (loe:käib kõva failivahetus) ja teised õitsevad lihtsalt ilusti, pakkudes silma ilmu ja meeldivat olemist:)

Mina pooldaks, et las operaator sulgeb üldse P"piip"P kasutuse. Mis sellest arvate?

_________________
signature
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 31.01.2011 11:41:35 vasta tsitaadiga

sheldon kirjutas:
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?

Mina sipsin ringi ja minu ringil on kaks kohta, kus toimub väike tagasilööks andmete edastamisel aga samas ei jää elu seisma.
Jääb siiski mulje, et mõned mastid on lookas interneti viljade kandmisel (loe:käib kõva failivahetus) ja teised õitsevad lihtsalt ilusti, pakkudes silma ilmu ja meeldivat olemist:)

Mina pooldaks, et las operaator sulgeb üldse P"piip"P kasutuse. Mis sellest arvate?


P2P sulgemine tundub võibolla seksikas, aga see on lühiaegne rõõm. Video ja TV killivad
võrku palju suuremas mahus ja neid ei taheta sulgeda, eks? icon_smile.gif

Ehk tegelt peab kontrollima ressurssi, sest protokolle noppida pole mõistlik...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 11:49:48 vasta tsitaadiga

sheldon kirjutas:
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?

Kindlasti mitte..

tsitaat:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps.

Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ehtne
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 14:23:33 vasta tsitaadiga

Kusjuures mul on viimasel ajal sama jama. Tirib asju kiirelt, enamjaolt isegi maksimaalkiirusega, kuid veebilehti avab ikka jubedalt kaua. Nagu kuluks iga ühenduse loomiseks jube kaua aega ..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 31.01.2011 15:59:42 vasta tsitaadiga

Sama siin.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.01.2011 16:26:10 vasta tsitaadiga

Vähemalt mailiprogramm on 5 päeva täiesti ülimalt rahul olnud ja ei lõuga iga natukese aja tagant, et "serveriga ühendus puudub ja et ei saa maile kontrollida". icon_smile.gif
-------------------------------
Kõrvalt vaadatuna tundub, igatahes sedamoodi, et Elisa ongi lahkelt jätnud kasutajate enda "leiutada", kuidas ühtlast ja katkematut mobiilinternetti tarbida. icon_biggrin.gif
- Et mängi Googeldamis-ja katsetamismänge ning kui võidad, siis ongi auhinnaks seesama püsiv-katkematu interneti-ühendus. beer_yum.gif thumbs_up.gif Tõsi - küll kahjuks enda raha eest ostetuna, aga auhind ikkagi... icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 31.01.2011 17:52:11 vasta tsitaadiga

Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ma6
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.01.2011 19:00:56 vasta tsitaadiga

ehtne kirjutas:
Kusjuures mul on viimasel ajal sama jama. Tirib asju kiirelt, enamjaolt isegi maksimaalkiirusega, kuid veebilehti avab ikka jubedalt kaua. Nagu kuluks iga ühenduse loomiseks jube kaua aega ..

Sama probleem Haapsalus
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 19:06:49 vasta tsitaadiga

Siit pole see vist läbi käinud: http://itnurk.com/urod/16781/

Ja teemasse läheb veel sellega:
tsitaat:
uus update: kutt sai Elisast personaalse pakkumise meili peale täna õhtul! Elisa tüübid olid seda näinud ja naernud. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif aga kuuldavasti oli hea hinnaga pakkumine olnud.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 31.01.2011 19:12:26 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Siit pole see vist läbi käinud: http://itnurk.com/urod/16781/

Ja teemasse läheb veel sellega:
tsitaat:
uus update: kutt sai Elisast personaalse pakkumise meili peale täna õhtul! Elisa tüübid olid seda näinud ja naernud. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif aga kuuldavasti oli hea hinnaga pakkumine olnud.


Noh siukse kliendi annavad ilmselt nii TELE2 kui EMT (võikesiganes) rahulikult Elisale. Sest ilmselt leiab ta kindlasti igas kohas midagi mis ei meeldi ja laseb kaunil emakeelel kõlada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.01.2011 20:07:16 vasta tsitaadiga

Nii, kui hästi läheb, siis võib veebruaris lp. Mustamäelaste mobiilinternet taas tiba paremuse poole tagasi minna.
Aga eks näis, kas järgnev info siis vett ka peab - veebruar kah kohe käes. icon_wink.gif

Selline vastus tuli siis lõpuks mu kümnete pärimiste peale:
"Tere,
Vabandan teenuse puudulikuse pärast , tõesti Sääses olevad tugijaamad on pideva
ülekoormuse all , 13.12.2010 lisati tugijaamale lisa 3G kandja ning kuna ülekoormus
püsis ka peale seda siis lähiajal (kahjuks täpset kuupäeva mina teile garaneteerida ei
saa , kuid veebruari kuu keskpaigaks peaks see laiendus paigas olema)."
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 31.01.2011 20:10:12 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna?


Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 20:27:35 vasta tsitaadiga

Sama siin, torrentitega saab vahepeal väga ilusad numbrid kätte, aga samas veebilehed avanevad megaaeglaselt. Just viimaste nädalatega on asi hullemaks läinud.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.01.2011 21:03:02 vasta tsitaadiga

Kui lehed avanevad aeglaselt, siis võib oletada, et osa infost liigub kas läbi 3G või isegi läbi 2G võrgu.

Kui kogu info lippab, näiteks HSPA peal, siis liduvad ka kodulehed kiiresti.
--------------------------------
Ja seda ma ka algusest peale toonitan, et "hammastega" tuleb 3,5G võrgust kinni hoida ja mitte lubada infol liikuda läbi 3G või siis väga suure koormuse korral isegi 2G kaudu.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 31.01.2011 23:04:23 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
siim951 kirjutas:
Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna?


Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad.

Kas kuidagi oleks võimalik sellest piirangust ümber hiilida? Modem e1752, kui sellest mingit kasu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 23:44:05 vasta tsitaadiga

Tartus Annelinnas täiesti masendav seis selle Mintiga. Viimased paar päeva on täiesti võimatu netis olla, koguaeg ühendus nagu kaob ja lehed ei avane.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 00:59:31 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
vana_urr kirjutas:
siim951 kirjutas:
Kuidas teil torrent programmidega on? Ma praegu utorrentiga sikutan Generation Killi(284 seedi ja umbes 20 on pidevalt ühendatud). Kiirus on aga mega aeglane, avg. speed-ks näitab 23 kB/sek, samas kui speedtestiga paugutab ikka 2mbit/sek ära. On vaja mingid seadistused äkki paika panna?


Hm, igatahes kodukal nad ütlevad selgelt et P2P pole ette nähtud vms, ju piiravad.

Kas kuidagi oleks võimalik sellest piirangust ümber hiilida? Modem e1752, kui sellest mingit kasu.

Vaevalt et on võimalik, aga mis sellel 23kB/sek viga on? Norm kiirus ju, ega pea kohe kõike ja kiiresti saama, las tiksub. Tahad aga kiirust, võta juhtmega nett...
firemark kirjutas:
Tartus Annelinnas täiesti masendav seis selle Mintiga. Viimased paar päeva on täiesti võimatu netis olla, koguaeg ühendus nagu kaob ja lehed ei avane.

Tundub et see igal pool nii, ka siinkandis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 02:19:48 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sheldon kirjutas:
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?

Kindlasti mitte..

tsitaat:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps.

Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit thumbs_down.gif

pakuks et äkki dns vastab väga aeglaselt aga 30 sekundit on selleks palju.
näiteks kui paned cmd'sse "nslookup gmail.com" näiteks siis kui kiirelt ta vastuse saab

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 01.02.2011 12:27:29 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
sheldon kirjutas:
winterwind ja tahanteada - kas olete sama masti all?

Kindlasti mitte..

tsitaat:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 3.3 kuni 4.0 Mbps.

Samas netilehekülgi(suvalisi, näiteks neti.ee) avab 15-30+ sekundit thumbs_down.gif

pakuks et äkki dns vastab väga aeglaselt aga 30 sekundit on selleks palju.
näiteks kui paned cmd'sse "nslookup gmail.com" näiteks siis kui kiirelt ta vastuse saab


ma tegin sama asja prooviks. esimese laksuga sain dns requested timed out.
kui panin käsuks nslookup -timeout=60 gmail.com, sain vastuse 9 sekundiga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 01.02.2011 16:43:22 vasta tsitaadiga

icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=481620
AKE kirjutas:
Seonduv uudis (hetk tagasi Facebookist ja Twitterist loetud)
Elisa avas täna 3,5G leviala Raplamaal - http://www.facebook.com/home.php#!/elisaeesti/posts/138725482857727

Millal küll see väike Harjumaa ometi kaetud saab... icon_question.gif

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 01.02.2011 18:00:44 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=481620
AKE kirjutas:
Seonduv uudis (hetk tagasi Facebookist ja Twitterist loetud)
Elisa avas täna 3,5G leviala Raplamaal - http://www.facebook.com/home.php#!/elisaeesti/posts/138725482857727

Millal küll see väike Harjumaa ometi kaetud saab... icon_question.gif

thumbs_up.gif


Vaid 2 kuud peale lubatud aega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 02.02.2011 00:56:47 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nii, kui hästi läheb, siis võib veebruaris lp. Mustamäelaste mobiilinternet taas tiba paremuse poole tagasi minna.

Vaevalt see Sääse tugijaam nüüd tervet Mustamäed katab. Pealegi näivad Elisal probleemid oluliselt laiemad olevat kui ühes-kahes tugijaamas. Näiteks seda viimasel ajal tekkinud uut jama vaevalise veebilehtede avamisega mille üle kõik kurdavad (ja millega minagi ühinen) ei saa nüüd küll vist tugijaamade süüks panna. Tundub, et Elisa puhul on lihtsalt saanud taas kinnitust kalast peast ja mädanemisest rääkiv vanasõna ja muud ei midagi ehk vea kõrvaldamist tasuks neil siis alustada ilmselt kõrvade vahelt ja vajadusel sealt juba edasi liikuda icon_smile.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.02.2011 01:05:32 vasta tsitaadiga

Igatahes seda vihjati juba kunagi varem mingis telefoni teel saadud vastuses, et S22se m6jutab tervet Mustam2ed. Selle t6ttu ka S22sega maadeldakse.

Mis lehtedesse puutub, siis osad liiguvad kiirelt, osad aeglaselt.
---------
Aga ei kurda - varsti juba n2dal aega modem ainult HSPA-s ning ping kogu aeg nii 40-50 ja kiirus kogu aeg 2 megabitti ja ei yhtki katkestust. Elu nagu pysiv6rgus...

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 02.02.2011 01:09:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 02.02.2011 01:33:05 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Igatahes seda vihjati juba kunagi varem mingis telefoni teel saadud vastuses, et S22se m6jutab tervet Mustam2ed. Selle t6ttu ka S22sega maadeldakse.

Noh eks me näe siis varsti. Igatahes usku sellesse firmasse on jäänud juba alla ühe protsendi. Nii kui vaatad, et asjad hakkaks nagu minema on jälle kohe mingi uus jama kohal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2011 02:21:41 vasta tsitaadiga

3m pikk usb pikendus igatahes sellele mint modemile ei sobinud- teatas, et seade on lahti ühendatud.Usb pulk töötas ilusti sama kaabli taga.
Mõned siin väitsid isegi kuni 10m kaabli lubatavaks pikkuseks.Pole just kõige paksem kaabel see 3m usb, ent polnud poes paremat.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 02.02.2011 02:40:06 vasta tsitaadiga

Mis te jamate nende usb pikendustega, pange korralik cat kaabel ja cat kaabliga ei lähe ka pulk kuumaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.02.2011 03:05:15 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Mis te jamate nende usb pikendustega, pange korralik cat kaabel ja cat kaabliga ei lähe ka pulk kuumaks.


Kuhu sa sellel pulgal selle cat kaabli ühendad?Või mõtled sa mingit isetehtud kaablit mille teed cat kaablist mingite üleminekutega...Väga arusaamatu jutt.
Mul ka ping mingi 50 ja dl/ul 3,5/0,7 speedtest järgi ja praktikas hullem kui mõni kuu tagasi 3x viletsamate numbritega.Elisa on mingi kavalusega speedtesti ära petnud.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 02.02.2011 04:54:42 vasta tsitaadiga

usb to cat üleminekut mõtlen. eespool siin teemas oli juttu sellest, teemasisene otsing abiks.

edit: http://www.opood.ee/?t=k_ki&i=TELL_CMP-USBEXTEND
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.02.2011 09:19:45 vasta tsitaadiga

Pigem on see osade lehtede aeglus hoopis mingist Elisa ja teist firmade vahelisest kanakitkumisest või siis ehk ka selest, et Elisa lohistab vähemalt osa infot ringiga läbi Soome.

Mind ennast huvitab see, et asi oleks püsiv ja mitte ei katkeks uuesti ja uuesti. See, kas mingi leht avaneb paar sek-i kiiremini või aeglasemalt pole probleem võrrelduna sellega, kui tuleb katkemise korral lehti muudkui uuesti ja uuesti alla laadida.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 02.02.2011 10:07:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et Veerikul on midagi ette võetud. Õhtune uimamine on kadunud. Läheb küll oma 5-10 sek, enne kui lehte laadima hakkab, kuid leht ise laetakse kiirelt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 10:18:22 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
.Elisa on mingi kavalusega speedtesti ära petnud.

sekundeerin. alguses, kui kasutad on hea kiire. nüüd kuu aega peale kasutamist on hakanud uimama ja mitte ühes kohas, vaid mitmes kohas. samas igasugu ruuter.ee ja speedtestid näitavad head tulemust, aga nett lihtsalt ei liigu kohati.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.