Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  El Grande 3D teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiivik
HV kasutaja
tiivik

liitunud: 15.12.2009




sõnum 28.12.2010 19:37:23 vasta tsitaadiga

Kuidas üldse nii hästi saab 3D pildile? Kaameranurk õige, peegeldused vastavad pildile. Või on pilt ise taustaks ja HDRI'ks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 19:43:00 vasta tsitaadiga

pilt on nii taust kui ka hdri
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 04.01.2011 12:38:37 vasta tsitaadiga

Kas su rehvid pole kuidagi liiga maasees?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 12:41:33 vasta tsitaadiga

soovija, Rehv muudab kuju auto raskuse all icon_razz1.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 04.01.2011 12:45:26 vasta tsitaadiga

Jah, aga siis peaks olema muhk küljel rohkem, aga mulle tundub, et see on nagu sinkinud sinna asfaldi sisse vms.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.01.2011 19:17:57 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas Blenderis saab 3d objekti HDR maapinnale lähemale kaugemale liigutada,
nagu tige kala e90 bemmi on maapinnaga kokku viinud icon_question.gif

mudeli enda tõstmisega kahjuks kaugemale maapinnast HDR-i suhtes ei saa, tõsta või 10 km icon_rolleyes.gif

Kui väike objekt on (näiteks 5cm) ja kaamera lähedal siis isegi suure resoga HDR (10 000 pix with) on ruuduline see objekti alune HDR-i osa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.01.2011 19:32:06 vasta tsitaadiga

Mucrop3, kaamera zoomi võid proovida muuta icon_rolleyes.gif Näita mingit pilti vms mis sul valesti on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 20:04:28 vasta tsitaadiga

soovija, kõigil mudelitel on ikka ümmargused rattad, kui tahaks 100% reaalsust siis peaks muidugi lössi vajutama icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.01.2011 20:14:40 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Mucrop3, kaamera zoomi võid proovida muuta icon_rolleyes.gif Näita mingit pilti vms mis sul valesti on.


pole praegu näidata,
kunagi tegin HDR'i teste siis vedasin kaamerat ülesse aga kui renderdama hakasin oli maapind otse allavaates sama kaugusel.
Võibolla renderdaja viga. Oli vist LuxRender 0.7 RC3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.01.2011 21:13:23 vasta tsitaadiga

Mucrop3, aa nüüd sain vist aru mida sa mõtlesid, aga ikkagi jep kaamera vaatenurgast peaks olenema loogiliselt kaugus, mitte kaamera kõrgusest vms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.01.2011 22:53:21 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
Mucrop3, aa nüüd sain vist aru mida sa mõtlesid, aga ikkagi jep kaamera vaatenurgast peaks olenema loogiliselt kaugus, mitte kaamera kõrgusest vms.


Kaamera oli suunatud otse alla (õige kõrguse saamise testideks), kas 30cm maapinnani (z kordinaat 0) või mitu km maapinnast, vaateväli (see mis kaadrisse jääb) oli täpselt sama.

Aga kogu 3d geomeetriat vedasin kaameraga ülesse kaasa, ehk sätiti HDR siis automaatselt ülesspoole või icon_rolleyes.gif
Kui vean vaid kaamera ülesse ja panen 1200mm obje siis perspektiivi pole enam ju või?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.01.2011 02:48:44 vasta tsitaadiga

Mucrop3, googeldasin kähku. Blenderil peaks olema kaamera seadete all mingid lens shift settingud. Vb on see environmenti liigutamiseks kaamera suhtes, aga pole kindel ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.01.2011 10:08:54 vasta tsitaadiga

HighEnd, lens shift on läätse käänamise meetod.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift_photography
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 18.01.2011 15:11:24 vasta tsitaadiga

Klaas piima

Piima valgus neelduvus on pea nagu vesi aga SSS on ülikõrge.
Kiiruse huvides hoiad SSS madala aga siis paistab piim läbi liiga palju, et piim vähem läbi paistaks on piima
anisotropic scattering (seal g 0.7 kandis) viidud sinna isotroopse kanti.

60k s/px
18+
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 22:32:35 vasta tsitaadiga

Mucrop3, hea icon_biggrin.gif

Mis renderdamise aeg oli?

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 18.01.2011 22:56:53 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Mucrop3, hea icon_biggrin.gif

Mis renderdamise aeg oli?


Vist mingi 120 tundi, aga ta oli juba sama puhas mingi 50 tunniga.

Ülejäänud aja eksperimenteerisin tone mappinguga exr ja 32bit tiff idega Picturenaut'is.
Indigoga salvestasin erineva EV ja tone mapinguga kaadreid ja blendisin kokku või mängisin lihtsalt üksik HDR kaadriga.
Pisut üritasin ka Gimpis curve aga see kahjuks ei söö ei exr faile ega isegi 32 bit tiff'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 20:16:28 vasta tsitaadiga

Väike küsimus, nimelt kui Maxis mirrorida spline cage objekti kuidas sellest vahe joonest lahti saada? Ja kas spline cage'd tehakse üldjuhul meshiks pärast?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.01.2011 20:54:06 vasta tsitaadiga

Merge pead tegema nendele keskmistele vertexitele. Miski muutuja oli ka et määrata selle mirrori juures automaatne join vms.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rapidsh0t
HV vaatleja
Rapidsh0t

liitunud: 13.07.2010




sõnum 22.01.2011 00:37:24 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
Väike küsimus, nimelt kui Maxis mirrorida spline cage objekti kuidas sellest vahe joonest lahti saada? Ja kas spline cage'd tehakse üldjuhul meshiks pärast?

Spoiler Spoiler Spoiler


Võid proovida ka Symmetry modifier'it. See peegeldab objekti mingi tasapinna suhtes ning "keevitab" automaatselt lähestikku asetsevad vertex'id. Taoliste, sümmeetriliste tööde puhul ongi mõistlik seda modifier'it kasutada. Objekti peegeldatakse reaalajas, seega saad hea ülevaate, milline sul see asi lõpuks välja näeb.

R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.01.2011 00:42:40 vasta tsitaadiga

Jajah, seda vist silmas pidasingi tegelikult icon_biggrin.gif
Pole päris ammu juba 3DS'i kasutanud, seega mälu kergelt roostes.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 14:35:40 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest mikk36 ja Rapidsh0t, see symmetri lahendab probleemi, muideks katsetasin seda ennem aga tulemus jäi poolik kuna mul pivot oli vist valesti ja ta selle järgi vist muudab seda?

Lisaks veel üks küsimus, kui spline duplicatida hoides shifti all ja lohistades uut spline oma kohta, kas on võimalik, et programm lisaks automaatselt segmendid vana ja uue spline vahele nagu pildil näidatud? Mul ühekorra kogemata mingi objektiga õnnestus see aga ma ei suuda seda enam korrata.


_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rapidsh0t
HV vaatleja
Rapidsh0t

liitunud: 13.07.2010




sõnum 23.01.2011 16:53:40 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:

Lisaks veel üks küsimus, kui spline duplicatida hoides shifti all ja lohistades uut spline oma kohta, kas on võimalik, et programm lisaks automaatselt segmendid vana ja uue spline vahele nagu pildil näidatud? Mul ühekorra kogemata mingi objektiga õnnestus see aga ma ei suuda seda enam korrata.


Proovi CrossSection modifier'it.

R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 15:38:23 vasta tsitaadiga

Tänud Rapidsh0t, ma ei tahaks siin foorumi heatahet küll ära kasutada aga siiski satun probleemide otsa millele F1'st ja googlist raske abi leida kuna contenti sorteerimine on keerukas. Nimelt kas on võimalik saada lahti niiöelda segment foldidest ilma, et ma objekti meshiks teen? Lisa segmentide addimine neisse kohtadesse paistab asja ainult hullemaks tegema.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rapidsh0t
HV vaatleja
Rapidsh0t

liitunud: 13.07.2010




sõnum 24.01.2011 19:50:39 vasta tsitaadiga

Ma pole küll spline-modelleerimist väga harrastanud, aga paistab, et see Surface modifier seedib ainult nelinurke (quad-poly). Ja nagu pildilt näha, siis need probleemsed kohad ongi just sellest tingitud (vähemalt selle beezi objekti korral, kus kolmnurga puhul viskab volte sisse). Rohelise objekti juures ei teagi täpselt öelda... vb pead "tangent"-eid rohkem näppima et asi paika läheks.

Kui raatsid oma scene faili jagada (PM vms), siis olen nõus asja lähemalt uurima.

R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 25.01.2011 21:36:08 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus Solid Worksi kohta.
Nimelt uuele arvutile installides ei taha ta mulle seda work space kohta näidata. icon_sad.gif

Seda kohta kus on kogu joonte tõmbamine, ja 3 tasandit.
Selle asemel on selline hallikas taust kirjaga SolidWorks.
Juhul kui hakata mingit asja joonestama kas sketch või midagi, siis hetkeks nagu tuleb õige pilt ette.
Kui joon valmis, kaob jälle ära.
Palun abi.

Solid Works on 07 32-bit ning windows on versioon 7 64-bit.

E: Guugeldades sain nii palju inffi, et teoreetiliselt on võimalik ühte DDL faili muutes see pilt kaotada, kuid täpset kirjeldust ei saanud.
Ehk et millist faili muuta, sain teada, kuid sealt failist ei leidnud seda halli taustaga SolidWorksi pilti.

Faili nimi on .../lang/english/sldresu.dll

Pilt ise on selline hallikas esile tõstetud kirjaga Solid Works.

Pilt konkreetsest juhtumist. Esimene pilt on lihtsalt uus Part, Teine pilt on juba sketch.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 00:58:14 vasta tsitaadiga

Sai natuke vallatletud jälle, mida reaalsemat tulemust üritan saada, seda rohkem hakkab kõik mingit suvalist fotot meenutama, müra eriti icon_razz1.gif

e: parandatud ja nüüd must-valge.


_________________


viimati muutis tige kala 26.01.2011 21:38:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.01.2011 02:55:36 vasta tsitaadiga

Nähtava tagumise ratta juures on mingi must ala. Tunub et oled välgu pildile lohakalt shoppinud icon_rolleyes.gif
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 11:37:34 vasta tsitaadiga

Ahaa teise monitoriga on jah näha, eile vaatasin ,et kõik on korras icon_rolleyes.gif

Peab ära parandama.

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 19:42:19 vasta tsitaadiga

norm, aa kuna tausta pilt on kehvema kvaliteediga kui auto pilt siis on kuidagi nagu cut-out see auto. Ma teeks kas autot blurisemaks või otsiks parema tausta.

EDIT: Aa paar küsimust ka Maxi kohta-
1. Kas on võimalik group'i mirrorida nii, et kui ma ühes grupis muudan objektide paigutust siis ka teises grupis see muutub
2. Kuidas groupi teha üheks objektiks/meshiks?

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 28.01.2011 21:24:47 vasta tsitaadiga

1. minuteada ei saa, tee üheks meshiks ja siis mirrori instancena.
2. ungroup ja selekti üks objekt, konverdi sobivaks formaadiks ja attachi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2011 16:31:13 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Kiire küsimus Solid Worksi kohta.
Nimelt uuele arvutile installides ei taha ta mulle seda work space kohta näidata. icon_sad.gif


Ilmselt on asi selles, et SolidWorks 2007 pole ametlikult W7-ga ühilduv . Tõenäliselt on sul lihtsam mõni uuem verioon kasutusele võtta.

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 29.01.2011 17:27:38 vasta tsitaadiga

SideWinder kirjutas:
tarmac kirjutas:
Kiire küsimus Solid Worksi kohta.
Nimelt uuele arvutile installides ei taha ta mulle seda work space kohta näidata. icon_sad.gif


Ilmselt on asi selles, et SolidWorks 2007 pole ametlikult W7-ga ühilduv . Tõenäliselt on sul lihtsam mõni uuem verioon kasutusele võtta.


Aga kas pobleemset pilti ära ei saaks kaotada?
Sest ma kasutan seda versiooni demo litsensiga õppe eesmärgil. Netist uuemat ei leia.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 01:05:15 vasta tsitaadiga

yodalr, seda küll jah, hetkel plaan juba olemas kuidas seda muuta.
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 16:19:36 vasta tsitaadiga

Mis modifieriga sai maxis nii, et tegid line ja näiteks boxi. Siis panid modifieri linele ja selekteerisid boxi. Siis box venis täpselt nii nagu line. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 31.01.2011 16:46:21 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Mis modifieriga sai maxis nii, et tegid line ja näiteks boxi. Siis panid modifieri linele ja selekteerisid boxi. Siis box venis täpselt nii nagu line. icon_rolleyes.gif


vaata maxi helpis "loft object"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 21:03:31 vasta tsitaadiga

Tänud, arvasin, et tavalise boxiga saab, tegelt peab neid spiline kasutama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:30:31 vasta tsitaadiga

Hakkasin uut vallatust tegema, 2 päeva tööd, nii umbes 3 tundi päevas:




_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:50:32 vasta tsitaadiga

Ebareaalne... Hull skill thumbs_up.gif Keegi mind sofa textuurimisega oskaks aidata? Osadesse kohtadesse tuleb kena texture, aga osadesse tuleb selline venitatud
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.02.2011 20:42:43 vasta tsitaadiga

otty, tee korralik UV-map.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 20:43:51 vasta tsitaadiga

otty, näita pilti kus sul tekstuur venib, tavaliselt saab box mappinguga ka hakkama.
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 21:45:36 vasta tsitaadiga

Sain hakkama jah. icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 11:36:15 vasta tsitaadiga

tige kala, kas töötad spline cagega või box modellid või mis võtet kasutad, 6h kohta päris norm icon_razz.gif
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 17:25:58 vasta tsitaadiga

Poly modeling, silindrist hakkasin pihta icon_biggrin.gif

nüüd siis nii kaugel:

Spoiler Spoiler Spoiler


Kaua aega läks täpselt ei tea, mingi 5-6 tundi pakuks, vb ka rohkem ajataja kadus ära vahepeal icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 17:55:45 vasta tsitaadiga

Huvitav masin, seal oleks nagu Daihatsu cappucinot, Honda S2000-ndet, ja midagi veel icon_biggrin.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 18:17:02 vasta tsitaadiga

Tagaots isegi veits 5. seeria BMW. Määd props thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2011 19:34:04 vasta tsitaadiga

Eks neid eeskujusid oli ikka hulgi, esiotsal võtsin malli honda integra ja mazda rx8 pealt, tagaotsal bmw 3 seeria cabriolt ja kere mõõdud vaadatud bmw z4 järgi icon_biggrin.gif

Veel natuke lõikumist esiotsa kallal:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rapidsh0t
HV vaatleja
Rapidsh0t

liitunud: 13.07.2010




sõnum 10.02.2011 01:07:05 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:

EDIT: Aa paar küsimust ka Maxi kohta-
1. Kas on võimalik group'i mirrorida nii, et kui ma ühes grupis muudan objektide paigutust siis ka teises grupis see muutub
2. Kuidas groupi teha üheks objektiks/meshiks?


Tere!

Olen oma vastusega sutsu hiljaks jäänud, aga hiljuti tekkis endal samasugune olukord ning tuli meelde, et siin oli selle kohta küsitud.

Punktis 1 kirjeldatud olukorda saab teha nii, kui valid selle grupi, mida peegeldada tahad ja kõigepealt teed sellest Clone (Ctrl+V; või Edit -> Clone). Selles aknas, mis ette tuleb vali Object'i ja ka Controller'i juures Instance. See lahendab olukorra, kus on vaja, et mõlemas grupis objekti positsioonid muutuvad. Seejärel tee clone'tud grupist Mirror (ja vali No Clone).

PS: Objektide liigutamiseks grupis peab grupi enne avama (Group -> Open).

Ehk tuleb kellelegi kasuks icon_wink.gif

R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 11:36:34 vasta tsitaadiga

Rapidsh0t kirjutas:
yodalr kirjutas:

EDIT: Aa paar küsimust ka Maxi kohta-
1. Kas on võimalik group'i mirrorida nii, et kui ma ühes grupis muudan objektide paigutust siis ka teises grupis see muutub
2. Kuidas groupi teha üheks objektiks/meshiks?


Tere!

Olen oma vastusega sutsu hiljaks jäänud, aga hiljuti tekkis endal samasugune olukord ning tuli meelde, et siin oli selle kohta küsitud.

Punktis 1 kirjeldatud olukorda saab teha nii, kui valid selle grupi, mida peegeldada tahad ja kõigepealt teed sellest Clone (Ctrl+V; või Edit -> Clone). Selles aknas, mis ette tuleb vali Object'i ja ka Controller'i juures Instance. See lahendab olukorra, kus on vaja, et mõlemas grupis objekti positsioonid muutuvad. Seejärel tee clone'tud grupist Mirror (ja vali No Clone).

PS: Objektide liigutamiseks grupis peab grupi enne avama (Group -> Open).

Ehk tuleb kellelegi kasuks icon_wink.gif

R.


Tänud, mul kindlasti tuleb icon_wink.gif

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 12.02.2011 21:25:48 vasta tsitaadiga

Olen algaja 3D alal ja vajaks abi.
Spoiler Spoiler Spoiler

Oleks vaja see majakene seest valgustada.
Proovisin omni't, kuid see jättis imelikuks selle.
Ja kas keegi oskab soovitada paremaid renderdamis viise (õpetuse võikiste ka anda).[/url]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 02:34:38 vasta tsitaadiga

kazzka, uuri siit:

http://www.3dtotal.com/
http://3dsmaxrendering.blogspot.com/

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  El Grande 3D teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.