Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 75, 76, 77  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:09:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tulekul Crysis 2 ja palju teisi häid mänge millega see kaart hätta ei jää.

Kuna suurt edasiminekut pole ja optimeerimise aega peaks jääma (konsoolile orienteritud mäng ju) siis see jookseb ka eelmise gen kaartidega kenasti thumbs_up.gif
Śelline kaart võiks olla Metro võrdluses aga Criisis/Criisis2 on ammu juba unustatud teema icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 05.01.2011 17:17:50 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Tulekul Crysis 2 ja palju teisi häid mänge millega see kaart hätta ei jää.

Kuna suurt edasiminekut pole ja optimeerimise aega peaks jääma (konsoolile orienteritud mäng ju) siis see jookseb ka eelmise gen kaartidega kenasti thumbs_up.gif
Śelline kaart võiks olla Metro võrdluses aga Criisis/Criisis2 on ammu juba unustatud teema icon_idea.gif


Seda küll aga eks siis näeb,kui mäng väljas ja graafika põhja lükata.(Kuna mäng on nüüd linnas siis väga silmailu ka vast pole icon_sad.gif
Peaks vast metro 2033 ka laskma ära siis saab võrrelda jne...
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:23:20 vasta tsitaadiga

Okei, sain aru. Kulutasid lisa 172€ selleks, et saada paremat skoori ja soovitad HD6970 kaarti teistele, kes soovivad ka häid benchi tulemusi saada. Isiklikult benchi tulemused väga korda ei lähe ja hetkel ei suuda enda jaoks HD68xx seeriast kiiremate kaartide ostu kuidagi vajalikuks pidada. Õnneks ei mõtle kõik isikud identselt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 05.01.2011 17:35:24 vasta tsitaadiga

Optimist kirjutas:
Okei, sain aru. Kulutasid lisa 172€ selleks, et saada paremat skoori ja soovitad HD6970 kaarti teistele, kes soovivad ka häid benchi tulemusi saada. Isiklikult benchi tulemused väga korda ei lähe ja hetkel ei suuda enda jaoks HD68xx seeriast kiiremate kaartide ostu kuidagi vajalikuks pidada. Õnneks ei mõtle kõik isikud identselt.


Ega selleks need High-end kaardid ongi ju icon_biggrin.gif.Kui tahad mänge tavaliselt mängida ostad HD 5850,HD 6850 või HD 5770 ja mäng jookseb.Ise ajan seda natukest rohkem taga.

Ega sa ei osta ju i7 980x selleks,et mängida ainult või mis?(ikka benchmark)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:49:46 vasta tsitaadiga

Kerge OT aga:
Kolme mälukanaliga 6-tuumalisi 32nm Inteli prosesi näpin serveriruumis. Teenivad väga hästi. Pakun 99% 6tuumalisi 32nm Inteli prosesi müüakse serveritesse. Pole võimatu, et kunagi on sama seis GPU'dega. Karmimad mudelid on mõtekad enamjaolt serveriruumides.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 05.01.2011 17:55:03 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose...

bullshit
Ei juhtu sellist asja!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:13:18 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
Microx kirjutas:
Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose...

bullshit
Ei juhtu sellist asja!


Täpselt.Nii ,ei saa nad teha.Tuleb plaadile fix peale aga mingite driveritega nad ei saa ära keelata ,sest sa ei saa niimoodi seda biost suvalt flashida OS-ist , pealegi see tekitaks neile nii palju probleeme.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:15:33 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
chulo kirjutas:
Microx kirjutas:
Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose...

bullshit
Ei juhtu sellist asja!


Täpselt.Nii ,ei saa nad teha.Tuleb plaadile fix peale aga mingite driveritega nad ei saa ära keelata ,sest sa ei saa niimoodi seda biost suvalt flashida OS-ist , pealegi see tekitaks neile nii palju probleeme.

Loodame jah, kuna plaanis lähipäevil see kaart osta icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 05.01.2011 23:01:59 vasta tsitaadiga

“A number of news sites have reported on an apparent vBIOS flash that effectively turns an AMD Radeon HD 6950 into an HD 6970. While we do include two discrete BIOS ROMS and a BIOS switch for the purpose of trying new BIOS when they are made available, AMD does not endorse the use of the unsupported vBIOS’ on the AMD Radeon HD 6950 as this may lead to unstable performance and/or subsequent failure of the product which is not covered under warranty.”

Tsitaat pärineb siit:
AMD: ”Radeon HD 6950 -> 6970 -päivitys evää takuun”
Muropaketti

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.01.2011 23:18:54 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Isiklikult ostan ma arvuti juppe ikka selleks ,et suur benchmark skoor saada jne.(OC-ga ei tegela väga)


Need 2 asja küll kokku ei sobi. Def kelladel benchimine on nagu üritaks Radeon 9800Pro-ga Metro 2033 mängida Very high peal. icon_smile.gif
Mina ostan küll arvutijuppe selleks et mänge nautida max graafikal. icon_rolleyes.gif(veits benchin ka) monkey.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 06.01.2011 11:32:08 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Microx kirjutas:
Isiklikult ostan ma arvuti juppe ikka selleks ,et suur benchmark skoor saada jne.(OC-ga ei tegela väga)


Need 2 asja küll kokku ei sobi. Def kelladel benchimine on nagu üritaks Radeon 9800Pro-ga Metro 2033 mängida Very high peal. icon_smile.gif
Mina ostan küll arvutijuppe selleks et mänge nautida max graafikal. icon_rolleyes.gif(veits benchin ka) monkey.gif


Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 11:52:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.

Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks icon_lol.gif
Ja mingite draiverite abiga seda kohe kindlasti kinni ei saa keerata icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 06.01.2011 12:07:20 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
tsitaat:

Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.

Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks icon_lol.gif
Ja mingite draiverite abiga seda kohe kindlasti kinni ei saa keerata icon_wink.gif

Teadmiseks neile,kes ei tea,siis pärast sellist asja ei kehti teie tootja poolne garantii.
Paar FPSi saab ikka eeliseks ja kindlus tunne,et kui kaart läheb tuksi,siis on garantii. icon_biggrin.gif
Järgmised kaardid,mis jõuavad turule jaanuari lõpus on kõik teist moodi ehitatud ja neid ei sa enam flashida thumbs_up.gif
Nii,et kes tahab ostku kiiresti ära muidu te ei saagi flashida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.01.2011 12:16:55 vasta tsitaadiga

Microx kirjutas:
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.


Ei loe seda kuskilt välja, äkki oli kuskil lause sees, mida pidi 10x läbi lugema et aru saada. Ei tasu nii palju segast peksta, enne ikka mõelda ja siis öelda. icon_rolleyes.gif Aga oletame nüüd, et keegi ostab HD6950 ja paneb ta HD6970-na tööle ja laseb kellad ka kõrgemale kui sinul kuna sa ei kella ja siis ongi su eelis kadunud. Samuti kaotaksid benchmarkides. thumbs_down.gif
HD6950 on hea bangi ja hinnaga kaart, vastast asjale pole ja seda enam kui HD6970-ks läheb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Microx
HV kasutaja
Microx

liitunud: 03.09.2010




sõnum 06.01.2011 12:19:59 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Microx kirjutas:
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.


Ei loe seda kuskilt välja, äkki oli kuskil lause sees, mida pidi 10x läbi lugema et aru saada. Ei tasu nii palju segast peksta, enne ikka mõelda ja siis öelda. icon_rolleyes.gif Aga oletame nüüd, et keegi ostab HD6950 ja paneb ta HD6970-na tööle ja laseb kellad ka kõrgemale kui sinul kuna sa ei kella ja siis ongi su eelis kadunud. Samuti kaotaksid benchmarkides. thumbs_down.gif
HD6950 on hea bangi ja hinnaga kaart, vastast asjale pole ja seda enam kui HD6970-ks läheb. thumbs_up.gif


Eks neid julgeid meil leidub icon_biggrin.gif
Minu võit on,et saan aasta pärast garantiiga maha müüa beer_yum.gif
Videokaardi OC pole eriti harrastanud üldse icon_sad.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:04:41 vasta tsitaadiga

Kui videokaarti ülekiirendada või flashida, siis ei kao garantii.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:11:47 vasta tsitaadiga

lykka kellad catalystis lõppu ja ongi kiirkorras kellatud icon_wink.gif

üks kysimus 6950 kohta, kas keegi juba flashinud on seda siin icon_smile.gif
ja miks on 6970 6 ja 8 pin toiteyhendus, kui kannataks ka 2x6 lähtudes 6950-st?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 06.01.2011 13:13:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:25:51 vasta tsitaadiga

Ma just 30min tagasi ostsin Club3D HD6950.
Esmamulje hea, kaalub ikka mõnuga ja on paras telliskivi.
Eks flashin ära ka varsti thumbs_up.gif

E: vana hea ATI, driveri kalad.. catalyst cannot start blablabla icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:38:38 vasta tsitaadiga

Sul on nvidia juraga Windows nagunii
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:40:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sul on nvidia juraga Windows nagunii

noup..
tundus, et intrigeeritud HD4250 jättis endast display driveri maha, nüüd siis peksis segast.. kuigi ma uninstallisin selle ära.. ajukas.
Nüüd lasen 10.12 peale.. on see ka parim 69XX jaoks ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 13:59:10 vasta tsitaadiga

Kas see pole mitte ainuke 69xx jaoks? icon_lol.gif Detsembrikaardid ju.
Loodan ka millalgi järgmine nädal käed 6950 külge saada, kindlasti flashin 6970-ks. Kui vaja müüa, saan ju tagasi ka flashida thumbs_up.gif
Flashitud 6950 ja default 6970 on perfilt 1:1 täiesti. Voolutarve 6950-l väiksem.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:40:28 vasta tsitaadiga

Club3D 6950 muutus mõne klõpsuga 6970-ks thumbs_up.gif


Kasutasin seda õpetust: http://forums.techpowerup.com/showpost.php?p=2134576&postcount=19


viimati muutis martin366 06.01.2011 15:22:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.01.2011 15:16:09 vasta tsitaadiga

martin366, Äge. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:22:52 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
martin366, Äge. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ei kurda jah thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:50:23 vasta tsitaadiga

peab siis tulevikus 6950 juurde ostma , et crossfire panna thumbs_up.gif
Võib kahjuks juhtuda, et toitest ei pruugi jätkuda icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:24:20 vasta tsitaadiga

@martin366 koorma Furmargi vms asjandusega ka, et kas stabiilne. Kui nii siis nagu €70 maast leitud icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:43:47 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüdsest peale MSI 6870 õnnelik omanik, väga püss kaart.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:57:09 vasta tsitaadiga

Emotsioonid on toredad küll aga postita parem mingeid asiseid numbreid lisaks näiteks siia.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 17:49:19 vasta tsitaadiga

Keegi i7 omanik viitsiks äkki 6970 ja 6950´ga 3dm06, vantaget ja 3dm11 lasta? Prose näiteks 4GHz peal. Ma laseks siis samadel kelladel 5870´ga võrdluse. 5870 kellad teatavasti väiksemad, seepärast ka kaotus 6970´le.
Crysis benchmarki võiks ka lasta, see nagu mängude verstapostiks olnud viimasel ajal.
Win7 all oleks vaja lasta soovitavalt.

icon_smile.gif

Neid netist leitud tulemusi ei saa kõiki väga uskuda. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:01:49 vasta tsitaadiga

Kumb siis etem on, 6850 või 5850?
Reviewde põhjal 6 on kehvem, aga on seal siis voolutarbe osas ka midagi märkimisväärset?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:04:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

voolutarbe osas ka midagi märkimisväärset?

ei
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:14:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll, seega nagu aru saan on 6 paremini kaasas käiv reso muutusega samas kui 5 on kiirem madalamal resol ?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.01.2011 18:16:42 vasta tsitaadiga

Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:21:45 vasta tsitaadiga

Nende kaartide võrdlemisel on häirivaks faktoriks oc, ehk siis selle puudumine. Ma plaaniks mingisuguse 24/7 kloki igal juhul panna ja hetkel mõtlen, millist kaarti tellida omale. 5850/6850/460 on samas augus hinna poolest.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:24:03 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk thumbs_up.gif

Mis sa võrdled HD6850 vs HD5850-t?
Need kaardid on tõesti sama kiired kuigi ühel on tunduvalt rohkem shadereid.
HD6970 vs HD5870 võrreldes on vahe enam kui piisav ning HD6970-l on sealjuures vähem shadereid.
Ehk siis väide nagu midagi poleks muutunud on bs.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.01.2011 18:28:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk thumbs_up.gif

Mis sa võrdled HD6850 vs HD5850-t?
Need kaardid on tõesti sama kiired kuigi ühel on tunduvalt rohkem shadereid.
HD6970 vs HD5870 võrreldes on vahe enam kui piisav ning HD6970-l on sealjuures vähem shadereid.
Ehk siis väide nagu midagi poleks muutunud on bs.
Spoiler Spoiler Spoiler

thumbs_up.gif
omgwtf kirjutas:
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk thumbs_up.gif

Tõmba vähem, DX11 perf korralikult parem.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.01.2011 18:33:02 vasta tsitaadiga

Äge siis ju.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:36:23 vasta tsitaadiga

Kui näiteks guru3d`s 6870/50 ülevaadet uurida, siis ka dx11 lahendustes ei ole 6870 suurt etem kui 5850. Aga see pole kah otseselt tesselationi teema.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:15:01 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Keegi i7 omanik viitsiks äkki 6970 ja 6950´ga 3dm06, vantaget ja 3dm11 lasta? Prose näiteks 4GHz peal. Ma laseks siis samadel kelladel 5870´ga võrdluse. 5870 kellad teatavasti väiksemad, seepärast ka kaotus 6970´le.
Crysis benchmarki võiks ka lasta, see nagu mängude verstapostiks olnud viimasel ajal.
Win7 all oleks vaja lasta soovitavalt.

icon_smile.gif

Neid netist leitud tulemusi ei saa kõiki väga uskuda. icon_smile.gif


siin nad on icon_smile.gif
3dmark11 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6238658#6238658
Vantage https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6225734#6225734

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 21:58:33 vasta tsitaadiga

Niii, mul esimesed tagasilöögid.
3dmark 06-s Firefly Forestis julmad FPS dropid kui def seadetel unlockitud 6950.
Mis kõige huvitavam, peab mälu clocki alla laskma 1375 pealt 1350 peale ja Power controli keerama 20 peale. Nüüd kõik korras.
Panin GPU kella 900 peale. Saaks mingi 30 rohkem panna aga savi praegu.
Hetkel tundub kõik MSI Kombustori järgi stabiilne olema ja Firefly forest ka ei jebi enam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.01.2011 22:17:36 vasta tsitaadiga

Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 22:45:50 vasta tsitaadiga

6950 @ 6970
Lõppseaded 24/7 jaoks mis on stabiilsed:

E: Loadis läheb 90c (MSI Kombustor DX9 1920x1080; auto fan speed)


viimati muutis martin366 06.01.2011 22:56:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 22:49:05 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town


norm, osades testides saab 6970 veel pähe ka icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 22:51:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
AJ kirjutas:
Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town


norm, osades testides saab 6970 veel pähe ka icon_lol.gif

Veits kahetsed ka, et 6970 ostsid ? icon_rolleyes.gif (kuigi tulevikus väga vahet pole, kuna pidid selle unlockimise kinni keerama)
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:09:29 vasta tsitaadiga

Unlockimine keeratakse tulevatel kaartidel kinni (jaanuari lõpus hakkavad lettidele ilmuma, Eestis veel vanad kaardid vast tiba kauem turul), hetkel ostes 6950 ei pea küll mingi kinnikeeramise pärast muretsema, ega AMD siis haamriga tule ja sul kaarti puruks löö kui flashitud : D
6950-l igatahes entusiastide jaoks hetkel turul olevatest kaartidest parim väärtus. Küllap tänu sellele, et on 2x6-pin 8+6pin asemel, on GPU OC-potentsiaal ka pisut väiksem.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:42:05 vasta tsitaadiga

loomulikult algul kahetsesin, sest ma tellisin kaardi ennem ära kui see teatavaks tuli jooma.gif
Aga ega nüüd asi suht maha rahunenud. Kui asi tööle jääb, siis võtan hiljem kõrvale veel yhe
Aga ma ei saa aru, et kuidas 6950 võteb vähem powerit, suudab samad kellad teha, on jahedam , siis miks ei võinud nagu 6970 samasugust teha?
Muud mind nagu ei häiri icon_lol.gif
[/b]

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:53:22 vasta tsitaadiga

6970-l on see üks powerpin 8-pinine vs 6950-i 6-pin. Seega on, kust rohkem voolu imeda ka. : D
Samas eks see mõjutab 6950 puhul edasiklokkimist ka. Default 6970 klokkidel on see piisav, aga edasi kaugele vast ei jõua.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:02:14 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Olen ka nüüdsest peale MSI 6870 õnnelik omanik, väga püss kaart.


Julgesin ka pisut klokkida teda MSI Afterburnerit kasutades. Sain kenad klokid 960/1200 def voldiga. 3DMark Vantages pani GPU scorele kohe 1k otsa thumbs_up.gif

Ei oska öelda, kas on pisut palju see praegune klokk?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:09:23 vasta tsitaadiga

8pin ja 6pin vahe on kahes maanduses.
mõlemad suudavad ideepoolest sama powerit läbi anda.
HD6950 ja HD6970 vahe on PCB-s, jahutuses ja selles, et HD6970-l on paremad mälud.

kikaskilla kirjutas:
Ei oska öelda, kas on pisut palju see praegune klokk?

kui asi stabiilne ja kiirusekas olemas siis ei ole siin miskit liiast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 00:29:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kui asi stabiilne ja kiirusekas olemas siis ei ole siin miskit liiast thumbs_up.gif


Furmarkis ja GPUToolis jooksis kenasti, Vantages samamoodi thumbs_up.gif Pole praegu kuskil mängides ka näinud et poleks ebastabiilne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD HD 6000 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 75, 76, 77  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.