|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.01.2011 17:09:04
|
|
|
| tsitaat: |
Tulekul Crysis 2 ja palju teisi häid mänge millega see kaart hätta ei jää.
|
Kuna suurt edasiminekut pole ja optimeerimise aega peaks jääma (konsoolile orienteritud mäng ju) siis see jookseb ka eelmise gen kaartidega kenasti
Śelline kaart võiks olla Metro võrdluses aga Criisis/Criisis2 on ammu juba unustatud teema
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Microx
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2010
|
05.01.2011 17:17:50
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Tulekul Crysis 2 ja palju teisi häid mänge millega see kaart hätta ei jää.
|
Kuna suurt edasiminekut pole ja optimeerimise aega peaks jääma (konsoolile orienteritud mäng ju) siis see jookseb ka eelmise gen kaartidega kenasti
Śelline kaart võiks olla Metro võrdluses aga Criisis/Criisis2 on ammu juba unustatud teema  |
Seda küll aga eks siis näeb,kui mäng väljas ja graafika põhja lükata.(Kuna mäng on nüüd linnas siis väga silmailu ka vast pole
Peaks vast metro 2033 ka laskma ära siis saab võrrelda jne...
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
05.01.2011 17:23:20
|
|
|
| Okei, sain aru. Kulutasid lisa 172€ selleks, et saada paremat skoori ja soovitad HD6970 kaarti teistele, kes soovivad ka häid benchi tulemusi saada. Isiklikult benchi tulemused väga korda ei lähe ja hetkel ei suuda enda jaoks HD68xx seeriast kiiremate kaartide ostu kuidagi vajalikuks pidada. Õnneks ei mõtle kõik isikud identselt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Microx
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2010
|
05.01.2011 17:35:24
|
|
|
| Optimist kirjutas: |
| Okei, sain aru. Kulutasid lisa 172€ selleks, et saada paremat skoori ja soovitad HD6970 kaarti teistele, kes soovivad ka häid benchi tulemusi saada. Isiklikult benchi tulemused väga korda ei lähe ja hetkel ei suuda enda jaoks HD68xx seeriast kiiremate kaartide ostu kuidagi vajalikuks pidada. Õnneks ei mõtle kõik isikud identselt. |
Ega selleks need High-end kaardid ongi ju .Kui tahad mänge tavaliselt mängida ostad HD 5850,HD 6850 või HD 5770 ja mäng jookseb.Ise ajan seda natukest rohkem taga.
Ega sa ei osta ju i7 980x selleks,et mängida ainult või mis?(ikka benchmark)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
05.01.2011 17:49:46
|
|
|
Kerge OT aga:
Kolme mälukanaliga 6-tuumalisi 32nm Inteli prosesi näpin serveriruumis. Teenivad väga hästi. Pakun 99% 6tuumalisi 32nm Inteli prosesi müüakse serveritesse. Pole võimatu, et kunagi on sama seis GPU'dega. Karmimad mudelid on mõtekad enamjaolt serveriruumides.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chulo
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008
|
05.01.2011 17:55:03
|
|
|
| Microx kirjutas: |
| Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose... |
bullshit
Ei juhtu sellist asja!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
05.01.2011 19:13:18
|
|
|
| chulo kirjutas: |
| Microx kirjutas: |
| Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose... |
bullshit
Ei juhtu sellist asja! |
Täpselt.Nii ,ei saa nad teha.Tuleb plaadile fix peale aga mingite driveritega nad ei saa ära keelata ,sest sa ei saa niimoodi seda biost suvalt flashida OS-ist , pealegi see tekitaks neile nii palju probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
05.01.2011 19:15:33
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| chulo kirjutas: |
| Microx kirjutas: |
| Ise ma arvan,et järgmise driveriga muudavad nad,selle unlockimise ära või midagi sellist,et kui tahad uut driverit pead panema default biose... |
bullshit
Ei juhtu sellist asja! |
Täpselt.Nii ,ei saa nad teha.Tuleb plaadile fix peale aga mingite driveritega nad ei saa ära keelata ,sest sa ei saa niimoodi seda biost suvalt flashida OS-ist , pealegi see tekitaks neile nii palju probleeme. |
Loodame jah, kuna plaanis lähipäevil see kaart osta
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
05.01.2011 23:01:59
|
|
|
“A number of news sites have reported on an apparent vBIOS flash that effectively turns an AMD Radeon HD 6950 into an HD 6970. While we do include two discrete BIOS ROMS and a BIOS switch for the purpose of trying new BIOS when they are made available, AMD does not endorse the use of the unsupported vBIOS’ on the AMD Radeon HD 6950 as this may lead to unstable performance and/or subsequent failure of the product which is not covered under warranty.”
Tsitaat pärineb siit:
AMD: ”Radeon HD 6950 -> 6970 -päivitys evää takuun”
Muropaketti
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
05.01.2011 23:18:54
|
|
|
| Microx kirjutas: |
| Isiklikult ostan ma arvuti juppe ikka selleks ,et suur benchmark skoor saada jne.(OC-ga ei tegela väga) |
Need 2 asja küll kokku ei sobi. Def kelladel benchimine on nagu üritaks Radeon 9800Pro-ga Metro 2033 mängida Very high peal.
Mina ostan küll arvutijuppe selleks et mänge nautida max graafikal. (veits benchin ka)
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Microx
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2010
|
06.01.2011 11:32:08
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Microx kirjutas: |
| Isiklikult ostan ma arvuti juppe ikka selleks ,et suur benchmark skoor saada jne.(OC-ga ei tegela väga) |
Need 2 asja küll kokku ei sobi. Def kelladel benchimine on nagu üritaks Radeon 9800Pro-ga Metro 2033 mängida Very high peal.
Mina ostan küll arvutijuppe selleks et mänge nautida max graafikal. (veits benchin ka)  |
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
06.01.2011 11:52:58
|
|
|
| tsitaat: |
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.
|
Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks
Ja mingite draiverite abiga seda kohe kindlasti kinni ei saa keerata
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Microx
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2010
|
06.01.2011 12:07:20
|
|
|
| ossa kirjutas: |
| tsitaat: |
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.
|
Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks
Ja mingite draiverite abiga seda kohe kindlasti kinni ei saa keerata  |
Teadmiseks neile,kes ei tea,siis pärast sellist asja ei kehti teie tootja poolne garantii.
Paar FPSi saab ikka eeliseks ja kindlus tunne,et kui kaart läheb tuksi,siis on garantii.
Järgmised kaardid,mis jõuavad turule jaanuari lõpus on kõik teist moodi ehitatud ja neid ei sa enam flashida
Nii,et kes tahab ostku kiiresti ära muidu te ei saagi flashida
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
06.01.2011 12:16:55
|
|
|
| Microx kirjutas: |
| Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950. |
Ei loe seda kuskilt välja, äkki oli kuskil lause sees, mida pidi 10x läbi lugema et aru saada. Ei tasu nii palju segast peksta, enne ikka mõelda ja siis öelda. Aga oletame nüüd, et keegi ostab HD6950 ja paneb ta HD6970-na tööle ja laseb kellad ka kõrgemale kui sinul kuna sa ei kella ja siis ongi su eelis kadunud. Samuti kaotaksid benchmarkides.
HD6950 on hea bangi ja hinnaga kaart, vastast asjale pole ja seda enam kui HD6970-ks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Microx
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2010
|
06.01.2011 12:19:59
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| Microx kirjutas: |
| Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950. |
Ei loe seda kuskilt välja, äkki oli kuskil lause sees, mida pidi 10x läbi lugema et aru saada. Ei tasu nii palju segast peksta, enne ikka mõelda ja siis öelda. Aga oletame nüüd, et keegi ostab HD6950 ja paneb ta HD6970-na tööle ja laseb kellad ka kõrgemale kui sinul kuna sa ei kella ja siis ongi su eelis kadunud. Samuti kaotaksid benchmarkides.
HD6950 on hea bangi ja hinnaga kaart, vastast asjale pole ja seda enam kui HD6970-ks läheb.  |
Eks neid julgeid meil leidub
Minu võit on,et saan aasta pärast garantiiga maha müüa
Videokaardi OC pole eriti harrastanud üldse
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.01.2011 13:04:41
|
|
|
| Kui videokaarti ülekiirendada või flashida, siis ei kao garantii.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2011 13:11:47
|
|
|
lykka kellad catalystis lõppu ja ongi kiirkorras kellatud
üks kysimus 6950 kohta, kas keegi juba flashinud on seda siin
ja miks on 6970 6 ja 8 pin toiteyhendus, kui kannataks ka 2x6 lähtudes 6950-st?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 06.01.2011 13:13:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 13:25:51
|
|
|
Ma just 30min tagasi ostsin Club3D HD6950.
Esmamulje hea, kaalub ikka mõnuga ja on paras telliskivi.
Eks flashin ära ka varsti
E: vana hea ATI, driveri kalad.. catalyst cannot start blablabla
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.01.2011 13:38:38
|
|
|
| Sul on nvidia juraga Windows nagunii
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 13:40:55
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Sul on nvidia juraga Windows nagunii |
noup..
tundus, et intrigeeritud HD4250 jättis endast display driveri maha, nüüd siis peksis segast.. kuigi ma uninstallisin selle ära.. ajukas.
Nüüd lasen 10.12 peale.. on see ka parim 69XX jaoks ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.01.2011 13:59:10
|
|
|
Kas see pole mitte ainuke 69xx jaoks? Detsembrikaardid ju.
Loodan ka millalgi järgmine nädal käed 6950 külge saada, kindlasti flashin 6970-ks. Kui vaja müüa, saan ju tagasi ka flashida
Flashitud 6950 ja default 6970 on perfilt 1:1 täiesti. Voolutarve 6950-l väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 15:22:52
|
|
|
Ei kurda jah
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2011 15:50:23
|
|
|
peab siis tulevikus 6950 juurde ostma , et crossfire panna
Võib kahjuks juhtuda, et toitest ei pruugi jätkuda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
06.01.2011 16:24:20
|
|
|
@martin366 koorma Furmargi vms asjandusega ka, et kas stabiilne. Kui nii siis nagu €70 maast leitud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
06.01.2011 16:43:47
|
|
|
| Olen ka nüüdsest peale MSI 6870 õnnelik omanik, väga püss kaart.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
06.01.2011 16:57:09
|
|
|
| Emotsioonid on toredad küll aga postita parem mingeid asiseid numbreid lisaks näiteks siia.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
06.01.2011 17:49:19
|
|
|
Keegi i7 omanik viitsiks äkki 6970 ja 6950´ga 3dm06, vantaget ja 3dm11 lasta? Prose näiteks 4GHz peal. Ma laseks siis samadel kelladel 5870´ga võrdluse. 5870 kellad teatavasti väiksemad, seepärast ka kaotus 6970´le.
Crysis benchmarki võiks ka lasta, see nagu mängude verstapostiks olnud viimasel ajal.
Win7 all oleks vaja lasta soovitavalt.
Neid netist leitud tulemusi ei saa kõiki väga uskuda.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.01.2011 18:01:49
|
|
|
Kumb siis etem on, 6850 või 5850?
Reviewde põhjal 6 on kehvem, aga on seal siis voolutarbe osas ka midagi märkimisväärset?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.01.2011 18:04:41
|
|
|
| tsitaat: |
voolutarbe osas ka midagi märkimisväärset?
|
ei
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.01.2011 18:14:51
|
|
|
WäntWõll, seega nagu aru saan on 6 paremini kaasas käiv reso muutusega samas kui 5 on kiirem madalamal resol ?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
06.01.2011 18:16:42
|
|
|
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.01.2011 18:21:45
|
|
|
Nende kaartide võrdlemisel on häirivaks faktoriks oc, ehk siis selle puudumine. Ma plaaniks mingisuguse 24/7 kloki igal juhul panna ja hetkel mõtlen, millist kaarti tellida omale. 5850/6850/460 on samas augus hinna poolest.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.01.2011 18:24:03
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk  |
Mis sa võrdled HD6850 vs HD5850-t?
Need kaardid on tõesti sama kiired kuigi ühel on tunduvalt rohkem shadereid.
HD6970 vs HD5870 võrreldes on vahe enam kui piisav ning HD6970-l on sealjuures vähem shadereid.
Ehk siis väide nagu midagi poleks muutunud on bs.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.01.2011 18:28:20
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk  |
Mis sa võrdled HD6850 vs HD5850-t?
Need kaardid on tõesti sama kiired kuigi ühel on tunduvalt rohkem shadereid.
HD6970 vs HD5870 võrreldes on vahe enam kui piisav ning HD6970-l on sealjuures vähem shadereid.
Ehk siis väide nagu midagi poleks muutunud on bs.
Spoiler 
|
| omgwtf kirjutas: |
Lisaks DX11 "peaks" olema parem kuid kindel pole.. Alul reklaamiti küll marudalt,et uber tõus perfis DX11 tessellationi värk  |
Tõmba vähem, DX11 perf korralikult parem.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
06.01.2011 18:33:02
|
|
|
| Äge siis ju.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
06.01.2011 18:36:23
|
|
|
Kui näiteks guru3d`s 6870/50 ülevaadet uurida, siis ka dx11 lahendustes ei ole 6870 suurt etem kui 5850. Aga see pole kah otseselt tesselationi teema.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2011 21:15:01
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Keegi i7 omanik viitsiks äkki 6970 ja 6950´ga 3dm06, vantaget ja 3dm11 lasta? Prose näiteks 4GHz peal. Ma laseks siis samadel kelladel 5870´ga võrdluse. 5870 kellad teatavasti väiksemad, seepärast ka kaotus 6970´le.
Crysis benchmarki võiks ka lasta, see nagu mängude verstapostiks olnud viimasel ajal.
Win7 all oleks vaja lasta soovitavalt.
Neid netist leitud tulemusi ei saa kõiki väga uskuda.  |
siin nad on
3dmark11 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6238658#6238658
Vantage https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6225734#6225734
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 21:58:33
|
|
|
Niii, mul esimesed tagasilöögid.
3dmark 06-s Firefly Forestis julmad FPS dropid kui def seadetel unlockitud 6950.
Mis kõige huvitavam, peab mälu clocki alla laskma 1375 pealt 1350 peale ja Power controli keerama 20 peale. Nüüd kõik korras.
Panin GPU kella 900 peale. Saaks mingi 30 rohkem panna aga savi praegu.
Hetkel tundub kõik MSI Kombustori järgi stabiilne olema ja Firefly forest ka ei jebi enam
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.01.2011 22:17:36
|
|
|
Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 22:45:50
|
|
|
6950 @ 6970
Lõppseaded 24/7 jaoks mis on stabiilsed:
E: Loadis läheb 90c (MSI Kombustor DX9 1920x1080; auto fan speed)
viimati muutis martin366 06.01.2011 22:56:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2011 22:49:05
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town |
norm, osades testides saab 6970 veel pähe ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
06.01.2011 22:51:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Sapphire Radeon HD 6950 2GB Unlocked to HD 6970
Tweak Town |
norm, osades testides saab 6970 veel pähe ka  |
Veits kahetsed ka, et 6970 ostsid ? (kuigi tulevikus väga vahet pole, kuna pidid selle unlockimise kinni keerama)
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.01.2011 23:09:29
|
|
|
Unlockimine keeratakse tulevatel kaartidel kinni (jaanuari lõpus hakkavad lettidele ilmuma, Eestis veel vanad kaardid vast tiba kauem turul), hetkel ostes 6950 ei pea küll mingi kinnikeeramise pärast muretsema, ega AMD siis haamriga tule ja sul kaarti puruks löö kui flashitud : D
6950-l igatahes entusiastide jaoks hetkel turul olevatest kaartidest parim väärtus. Küllap tänu sellele, et on 2x6-pin 8+6pin asemel, on GPU OC-potentsiaal ka pisut väiksem.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2011 23:42:05
|
|
|
loomulikult algul kahetsesin, sest ma tellisin kaardi ennem ära kui see teatavaks tuli
Aga ega nüüd asi suht maha rahunenud. Kui asi tööle jääb, siis võtan hiljem kõrvale veel yhe
Aga ma ei saa aru, et kuidas 6950 võteb vähem powerit, suudab samad kellad teha, on jahedam , siis miks ei võinud nagu 6970 samasugust teha?
Muud mind nagu ei häiri
[/b]
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
06.01.2011 23:53:22
|
|
|
6970-l on see üks powerpin 8-pinine vs 6950-i 6-pin. Seega on, kust rohkem voolu imeda ka. : D
Samas eks see mõjutab 6950 puhul edasiklokkimist ka. Default 6970 klokkidel on see piisav, aga edasi kaugele vast ei jõua.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
07.01.2011 00:02:14
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
| Olen ka nüüdsest peale MSI 6870 õnnelik omanik, väga püss kaart. |
Julgesin ka pisut klokkida teda MSI Afterburnerit kasutades. Sain kenad klokid 960/1200 def voldiga. 3DMark Vantages pani GPU scorele kohe 1k otsa
Ei oska öelda, kas on pisut palju see praegune klokk?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.01.2011 00:09:23
|
|
|
8pin ja 6pin vahe on kahes maanduses.
mõlemad suudavad ideepoolest sama powerit läbi anda.
HD6950 ja HD6970 vahe on PCB-s, jahutuses ja selles, et HD6970-l on paremad mälud.
| kikaskilla kirjutas: |
| Ei oska öelda, kas on pisut palju see praegune klokk? |
kui asi stabiilne ja kiirusekas olemas siis ei ole siin miskit liiast
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
07.01.2011 00:29:24
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
kui asi stabiilne ja kiirusekas olemas siis ei ole siin miskit liiast  |
Furmarkis ja GPUToolis jooksis kenasti, Vantages samamoodi Pole praegu kuskil mängides ka näinud et poleks ebastabiilne
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|