|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.12.2010 03:11:21
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1 |
Sümptomid pigem sarnased sellele kui upload täis aetakse. Kontrolli.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2010 09:41:37
|
|
|
Ei ole upload täis, varem oli upload 50 peal, panind prooviks 20 peale aga vahet pole, sama juhtub isegi siis kui uploadib 2ga.
Just proovisin 10min tuleb 1,3MB/s ja nett töötab ilusti, siis mingi hetk sureb ära lampi. Töötab üks torrent korraga, panin ühenduste arvu 25 peale, enne oli 300 vist, või mis iganes seal default on.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krooksu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2010
|
08.12.2010 21:18:32
|
|
|
Nati abi vaja,nimelt elion pakub seda kahe vaatamis kohaga teenust.Maksab lisaks 35 eeku kuus.Ja tõstetakse DL 16mbit peale .Kas saab nii ,et tellin sellle teise vaataja koha ,kuid ei vaata tegelt teise boxiga?12mbiti pealt 16mbiti peale aint 35 lisa eeguga kuus tundub väga hea diil .Nimelt praegune 12mbit jääb vaikselt jalgu ja 100mbit ei pakuta veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2010 21:22:59
|
|
|
| internet jääb ikka 12mbit peale. teine vaatajakoht peaks tasuta olema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
08.12.2010 21:38:38
|
|
|
| Niipalju on kasu teisest vaatajakohast, et kui ainult üks teler töötab, siis on kogu 12Mbit interneti päralt.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.12.2010 11:55:51
|
|
|
| krooksu kirjutas: |
Nati abi vaja,nimelt elion pakub seda kahe vaatamis kohaga teenust.Maksab lisaks 35 eeku kuus.Ja tõstetakse DL 16mbit peale .Kas saab nii ,et tellin sellle teise vaataja koha ,kuid ei vaata tegelt teise boxiga?12mbiti pealt 16mbiti peale aint 35 lisa eeguga kuus tundub väga hea diil .Nimelt praegune 12mbit jääb vaikselt jalgu ja 100mbit ei pakuta veel  |
Krooksu, soovi korra, võib uurida kaugel on 100 Mbps , lisavaatajakoht 462.- paketile ei maksa midagi juurde. Siin tuleb aga veidi ettevaatlik olla ja ülekontrollida liini pikkus, et mitte pärast 16M kiiruse juures ruudutavat pilti vaadata.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
09.12.2010 17:05:35
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:09:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.12.2010 19:06:10
|
|
|
Täitsa töötab jah, aga siiski listid on krdi kesised. See jaam näiteks mida mina olen harjunud kuulama ja on shoutcasti listis täitsa olemas puudub elioni omast.
See oma striimidega on jälle see jura et vaid MP3 striim sobib põhimõtteliselt. Nii mõnedki eesti jaamad kasutavad näiteks Windows Media Audiot ja seega poleks neid võimalik ka läbi boxi kuulata.
EDIT: Kas on veel kellelgi nii et Aminos on Viasati kanalid olemas a Motorolas vaid must pilt?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krooksu
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2010
|
09.12.2010 19:21:02
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Krooksu, soovi korra, võib uurida kaugel on 100 Mbps , lisavaatajakoht 462.- paketile ei maksa midagi juurde. Siin tuleb aga veidi ettevaatlik olla ja ülekontrollida liini pikkus, et mitte pärast 16M kiiruse juures ruudutavat pilti vaadata. |
Muide minu majast 600m eemal pandi 2 kuud tagasi elioni hüperkiire mast/box püsti aga see jagab aint sellele suurele ridaelamule ja vastas majadele,ehk aint neile kes on silmapiiril näha .Saigi siis täna elioni helistatud ja sealt vastati ,et kui nii lähedal on see box siis ilmselt järgmise aasta jooksul on võimalus ,et saan isegi .Muidu jah siin liin on vana elioni teatel.Praegu statsid sellised
Uptime: 2 days, 22:11:47
DSL Type: G.992.5 annex A
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 999 / 11.997
Data Transferred (Sent/Received) [MB/GB]: 614,74 / 139,97
Output Power (Up/Down) [dBm]: 12,0 / 18,5
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 5,0 / 7,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 12,0 / 20,5
Vendor ID (Local/Remote): TMMB / BDCM
Loss of Framing (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Signal (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Power (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Link (Remote): 0
Error Seconds (Local/Remote): 0 / 0
FEC Errors (Up/Down): 0 / 15.464
CRC Errors (Up/Down): 0 / 0
HEC Errors (Up/Down): 191 / 0
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
10.12.2010 14:54:38
|
|
|
| Kas VLC'd kuidagi nii ei saa sättida, et ruuter tunneks ta digiboxina ära? Vanemal ruuteril sai läbi telneti sisse söödetud, et tuleb ka mitte kollasest pordist iptv, aga praegune on liiga tark, kui ei tunne ära, et box on, siis annab lihtsalt tavalise ip. (Thomson ST546 7.4.3.2)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
10.12.2010 15:08:02
|
|
|
psydeblo, vlc sul niihead kontrolli ei saa võrkari üle.
muuda oma võrkari mac aadress digiboksi omaga sarnaseks, siis saad digiboksi ip
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
10.12.2010 15:31:28
|
|
|
djpvx, Tänud, nii töötab.
Aga kuidas ma seadistama peaksin asju, et Win XP ei paneks kohe iptv'd prioriteediks, vaid jätaks ikka WIFI, et nett ka ikka töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.12.2010 15:44:22
|
|
|
Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
10.12.2010 15:54:55
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Täitsa töötab jah, aga siiski listid on krdi kesised. See jaam näiteks mida mina olen harjunud kuulama ja on shoutcasti listis täitsa olemas puudub elioni omast.
See oma striimidega on jälle see jura et vaid MP3 striim sobib põhimõtteliselt. Nii mõnedki eesti jaamad kasutavad näiteks Windows Media Audiot ja seega poleks neid võimalik ka läbi boxi kuulata.
EDIT: Kas on veel kellelgi nii et Aminos on Viasati kanalid olemas a Motorolas vaid must pilt? |
salatoimik, kas veebiraadiod töötavad? Kas ülejäänud pilt samuti musti? Juhul, kui veebiraadio-d töötavad, siis on edastusega kõik korras. IPTV sinu boksis maas.
Juhul, kui AINULT viasat blokib, siis on midagi boksi dekrüptimismooduliga lahti, uuesti resünkroniseerimine aitab.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
10.12.2010 16:03:11
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
|
Tänud, töötab kenasti nii
Aga VLC'ga ei saa pilti kätte, eeldan, et ta tahab WiFi kaudu pilti saada. Kas kuskilt muuta ei anna, mis adapterit ta kasutab? Ise ei leidnud ja google ei suutnud ka eriti aidata.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.12.2010 16:09:03
|
|
|
IP VLC seadetesse kirja, näiteks:
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
10.12.2010 16:13:53
|
|
|
Oh, kuidas ma seda siis ei märganud
Kõik töötab kenasti, suured tänud veelkord djpvx ja A.S.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
10.12.2010 16:18:30
|
|
|
Ja kui tahad Task Scheduleri abil VLC salvestama panna, siis käsureal peab olema see IP samuti kirjas, näiteks
--miface-addr=10.146.116.253
Lihtsalt teadmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.12.2010 16:45:44
|
|
|
Elion DTV-le miski telefoni osa kh juurde pookinud. Näitab ära ekraanil kes helistab või midagi, mingi kõnede logi jne. Pidi vaid VOIP-ga töötama.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.12.2010 17:07:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Elion DTV-le miski telefoni osa kh juurde pookinud. Näitab ära ekraanil kes helistab või midagi, mingi kõnede logi jne. Pidi vaid VOIP-ga töötama. |
See töötab jah ainult VoIP'iga. Tegu on telefoniraamatuga dTV's - saab kõne algatada, lõpetada, telefoniraamatut pidada. Vastatud, vastamata ja helistatud kõned.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
10.12.2010 18:46:27
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
|
Tänud, töötab kenasti nii
Aga VLC'ga ei saa pilti kätte, eeldan, et ta tahab WiFi kaudu pilti saada. Kas kuskilt muuta ei anna, mis adapterit ta kasutab? Ise ei leidnud ja google ei suutnud ka eriti aidata. |
Põhimõtteliselt peaks piisama Default Gateway meetrika muutmisest. Siis ei pea VLC-le IP-d ette andmagi. Aga WiFi-ga ma pole seda proovinud, traadiga toimis küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.12.2010 23:47:55
|
|
|
Ühendus DSL-ga katkes. Peale üles tulemist teleri pilt taastus aga veebiliideses näitas Connecting to DHCP server vms. Telnetiga ligi minnes koheselt peale salasõna sisestamist Connection to host lost Aitas ainult seadme (780WL) külm restart.
viimati muutis Ramones 10.12.2010 23:50:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.12.2010 23:49:42
|
|
|
täna peabki nett mingi uimane siuke olema v? ping ka 20 asemel 200 enamus ajast
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.12.2010 23:57:39
|
|
|
| Monika külmutas liinid ära.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
11.12.2010 13:43:13
|
|
|
Kellelgi veel eile õhtul Elioni ühendus kadus?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.12.2010 18:03:00
|
|
|
mul on hetkel ühendus maas. Kõne Elioni helpdeski saab automaatvastuse et teenus on maas. Orienteeruv taastamise aeg 19:14
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fisch
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2009
|
14.12.2010 21:20:06
|
|
|
Seda on siin kindlasti kümneid kordi juba nämmutatud, aga ei viitsi 600 lehte lappama hakata. Küsimus siis selline kuidas oleks võimalik pilt saada üle wifi läpakasse? Antud hetkel töötab lauaarvutis kenasti ja wifi ka olemas samaaegselt. Tean et kahe ruuteriga see teostatud, aga teist pole. Tehtav see siiski on, aga mida oleks vaja täpselt konfida/näppida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
15.12.2010 05:55:51
|
|
|
| nesta kirjutas: |
| ShoutCasti raadio testimine on ka tänasest tööle saadud. Esmavaatlusel tundus täitsa korralik. (super oleks kui saaks enda striime ka sinna sättida) |
Minu arust see imeb vilinal.
Mul selline süsteem üles seatud, et heli ei käi mitte läbi teleka vaid eraldiseisvate kõlarite. Nii sai netiraadiot kuulata ka siis kui telekas ise ei käinud. Igast kanalite vahetamine ja kõik muu toimis üsnagi perfektselt (üks pisike bug siiski kanali vahetusel oli). Vanas süsteemis piisas soovitavate kanalinumbrite teadmisest, nüüd ei ole enam ilma nägemata praktiliselt midagi teha, saad vaid pimesi ringi kobada. Üks võimalus oleks muidugi lemmikutesse lisada ja siis ringi kobada, aga ära eksid, siis peab siiski teleka tööle ajama.
See probleem puudutab muidugi ilmselt ainult paarikümment DTV kasutajat.
Teine häiriv asi uue süsteemi juures on kanali vahetusel mõnikord toimuvad kõvad raksud. Vaata et infarkti ei saa.
Hea meelega jääks sellest testimisest välja.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.12.2010 11:35:39
|
|
|
enam ei testita. nüüd juba kõigil.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
15.12.2010 23:30:26
|
|
|
Muusikavalik suht nigel
Hip-hoppi, räppi, rokki, metalit, poppi, träänsu on seal suht palju.
Drum'n'Bass raadioid võiks olla vähemalt 3 (praeguse 1 asemel) ja see ainus dubstepi raadio (DUBSTEP.FM) oli üldse tumm, kui ma paar korda proovisin.
Kas custom striime on ikka nii kulukas teha?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.12.2010 23:52:09
|
|
|
ma juba testi ajal ladusin neile ette et võrreldes shoutcasti netilistiga väga väike valik. Eks näis kas jääbki nii või saab vähe suremad listid. Enda eelistatud jaama kh seal listis ple kuigi netis olevas shoutcasti listis olemas.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
15.12.2010 23:58:56
|
|
|
Oleks vist liiga palju palutud, kui et võiks olla eraldi kategooria - Digitally Imported
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
16.12.2010 19:23:24
|
|
|
Mingi jama viimasel ajal tekkinud.
Kui üritan Team Fortress 2-es serverisse siseneda teeb ruuter restardi. Ainult selle mänguga on jama (siiamaani vähemalt ning äkki on asi hoopis Steamis?).
On kellelgi lahendust pakkuda?
EDIT: CSS sama lugu, teisi mänge pole, et nendega proovida.
EDIT2: Leidsin netist, et kui intrusion detection maha keerata siis toimib. Igatahes mina sain korda jama.
viimati muutis HellWalKeR 18.12.2010 16:59:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
16.12.2010 21:44:58
|
|
|
| Selline probleem, et üks läpparitest ei saa wifisse, ülejäänud 2 läpparid on ilusti sees. Speedtouchi lehelt näitab ka, et see "device" on inactive. Läpparil on peal delli oma mingi wifi programm ja seal näitab, et ootab authenticationit vms. Kas speedtouchi admini lehel saab seda kuidagi vastu võtta vms?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
16.12.2010 21:47:09
|
|
|
| fisch kirjutas: |
Seda on siin kindlasti kümneid kordi juba nämmutatud, aga ei viitsi 600 lehte lappama hakata. Küsimus siis selline kuidas oleks võimalik pilt saada üle wifi läpakasse? Antud hetkel töötab lauaarvutis kenasti ja wifi ka olemas samaaegselt. Tean et kahe ruuteriga see teostatud, aga teist pole. Tehtav see siiski on, aga mida oleks vaja täpselt konfida/näppida?  |
Sellega on lood nagu armastusega, kõik räägivad sellest, aga keegi seda näinud pole. Olen ka ise erinevates foorumites seda küsinud, ka nendelt, kes väidavad, et seda saab teha. Kahjuks järgneb sellele vaikus
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fisch
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2009
|
16.12.2010 21:54:08
|
|
|
sulomile: kõige nõmedam see, et toru foorumis olla olnud õpetused kuidas saada 1 ruuteriga.. postitanud pea igalepoole sama küssi.. vastuseid aga null.. loodetavasti keegi siiski tuleb välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2010 19:34:23
|
|
|
Praeguses torufoorumis pöördu kasutaja Margus poole. Minumeelest tema neid käske seal sheeris to kord.
EDIT: HD Boxide omanikud näevad nüüd ka sellist pilti jooksmas
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
18.12.2010 20:48:45
|
|
|
Kuradi digiboksi pult. STB nupp ei tööta ja ongi p.erses, ei saagi kanaleid vahetada Milleks peab sihukest sitta tootma. S2 pult pidi olema samasugune nagu see hallgi, mis mul praegu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2010 20:58:11
|
|
|
| äss kirjutas: |
Kuradi digiboksi pult. STB nupp ei tööta ja ongi p.erses, ei saagi kanaleid vahetada Milleks peab sihukest sitta tootma. S2 pult pidi olema samasugune nagu see hallgi, mis mul praegu. |
kui mõtled seda valget, see töötab viimased 2-3 aastat väga hästid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
18.12.2010 21:01:27
|
|
|
Ei mul ikka see hall/hõbedane mille kunagi Aminet110-ga kaasa sai.
Vaevalt see nüüd ajaga valgest halliks muutus
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2010 21:02:34
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Ei mul ikka see hall/hõbedane mille kunagi Aminet110-ga kaasa sai. |
see p*** tõesti
käi elionis osta norm pult endale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
18.12.2010 21:10:19
|
|
|
jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas
Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud Ilselt peab see seal siis olema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
18.12.2010 21:24:12
|
|
|
| äss kirjutas: |
jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas
Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud Ilselt peab see seal siis olema. |
See pult on viimane ****
Palun tee endale teene ja muretse S2 valge pult.Sellega saab kõiki digibokse kontrollida ja pulti ise on kah palju parem.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2010 21:28:55
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| äss kirjutas: |
jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas
Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud Ilselt peab see seal siis olema. |
See pult on viimane ****
Palun tee endale teene ja muretse S2 valge pult.Sellega saab kõiki digibokse kontrollida ja pulti ise on kah palju parem. |
ma pole guru, mu arvamust äkki ei usuta(5 posti tagasi)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
18.12.2010 22:03:14
|
|
|
| Ostaks küll kui oleks. E-post praegu silma ei hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.12.2010 22:36:57
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| äss kirjutas: |
| Ostaks küll kui oleks. E-post praegu silma ei hakanud. |
No mul vedas, sest kunagi(kuskil) jagati neid lausa tasuta vist  |
Sain ka tasuta. Postkasti tuli kiri, et valida üks kingitus. Ja elioni esindusest anti siis tasuta.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2010 23:54:27
|
|
|
no mul on jutt mis ajab mind naerma ja isegi elioni tehnikul(ok kõne onu) ajas sita keema
peale seda kui ma ostsin uue teleka ja yhendasin teise teleka teise tuppa, hakkas torrenti tõmbamise ajal tv hakkima täiega.
Olen ca 10 korda helistanud elioni ja seal ytlevad tehke restarti bla bla bla. Ennem polnud väga probleem, tõmbasin 7 mb/s, kõik ok
Täna siis tuli viimane piisk, 3 mb/s ja telekat ei saa vaadata yldse ainult hakib
helistasin, toru võttisTanel Golberg. No siis rääkisin samat juttu, tee restarti, algul ta hakkas sama pläma ajama nagu teised, aga mu pika pika veenmise peale, tuli tal mõte midagi proovida.
ütles, et tee restarti , siis et, võta ruuter arvuti tagan ära, ikka sama kamm. Käskis võtta teise teleka tagant ära , ikka sama kamm. tõmba pea telekas tagan ära...... eeeee, päringud läksid ca nulli
Siis hakkasime katsetama, arvuti teise telekaga, telekas telekaga jne, kokkuvõttes tuli välja, et torrent oli kõige syytum mees selles peos
4200 päringut sellele ruuterile, pidi viima ruuteri välja, seda sain teada
kokkuvõttes oli nii, et kui viskasin võrgukaabli telekale taha, siis hakkas hull rynnak pihta 4300 ca per/sek .
tänud Tanelile
Aga ga ta soovitas, et it mees võtab yhendust ja lahendab probleemi, aga probleem selles, et mu telekal ainuke asi mida muuta saab on ip adre ja seda ma muuta ei tahaks. Oli öelnud, et paneb settingu paika Millised???
Yhesõnaga kui tõmbate asju torrentist(legaalset), siis ärge 47le8500 ostke
respect Tanelile, esimene inimene kes tunnike pyhendus probleemile ja peale seda helistas 2 korda tagasi
kui hakata nagu umbes laskma, siis mu telekas on viiruseid täis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
19.12.2010 00:29:25
|
|
|
Siin hakati selle hakkimise pärast läbi küla uut kaablit vedama
| tomorrow kirjutas: |
| No mul vedas, sest kunagi(kuskil) jagati neid lausa tasuta vist |
Raiped nüüd küsivad 200EEKu
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
19.12.2010 00:37:57
|
|
|
| äss kirjutas: |
Raiped nüüd küsivad 200EEKu |
Suht kirves jah. Sama raha eest saab juba suht rahuldava õpetatava universaalpuldi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|