Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.12.2010 03:11:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1

Sümptomid pigem sarnased sellele kui upload täis aetakse. Kontrolli.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 09:41:37 vasta tsitaadiga

Ei ole upload täis, varem oli upload 50 peal, panind prooviks 20 peale aga vahet pole, sama juhtub isegi siis kui uploadib 2ga.
Just proovisin 10min tuleb 1,3MB/s ja nett töötab ilusti, siis mingi hetk sureb ära lampi. Töötab üks torrent korraga, panin ühenduste arvu 25 peale, enne oli 300 vist, või mis iganes seal default on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krooksu
HV vaatleja
krooksu

liitunud: 05.11.2010




sõnum 08.12.2010 21:18:32 vasta tsitaadiga

Nati abi vaja,nimelt elion pakub seda kahe vaatamis kohaga teenust.Maksab lisaks 35 eeku kuus.Ja tõstetakse DL 16mbit peale icon_biggrin.gif.Kas saab nii ,et tellin sellle teise vaataja koha ,kuid ei vaata tegelt teise boxiga?12mbiti pealt 16mbiti peale aint 35 lisa eeguga kuus tundub väga hea diil icon_biggrin.gif.Nimelt praegune 12mbit jääb vaikselt jalgu ja 100mbit ei pakuta veel icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 21:22:59 vasta tsitaadiga

internet jääb ikka 12mbit peale. teine vaatajakoht peaks tasuta olema.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 21:38:38 vasta tsitaadiga

Niipalju on kasu teisest vaatajakohast, et kui ainult üks teler töötab, siis on kogu 12Mbit interneti päralt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 11:55:51 vasta tsitaadiga

krooksu kirjutas:
Nati abi vaja,nimelt elion pakub seda kahe vaatamis kohaga teenust.Maksab lisaks 35 eeku kuus.Ja tõstetakse DL 16mbit peale icon_biggrin.gif.Kas saab nii ,et tellin sellle teise vaataja koha ,kuid ei vaata tegelt teise boxiga?12mbiti pealt 16mbiti peale aint 35 lisa eeguga kuus tundub väga hea diil icon_biggrin.gif.Nimelt praegune 12mbit jääb vaikselt jalgu ja 100mbit ei pakuta veel icon_sad.gif


Krooksu, soovi korra, võib uurida kaugel on 100 Mbps , lisavaatajakoht 462.- paketile ei maksa midagi juurde. Siin tuleb aga veidi ettevaatlik olla ja ülekontrollida liini pikkus, et mitte pärast 16M kiiruse juures ruudutavat pilti vaadata.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 17:05:35 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:09:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 19:06:10 vasta tsitaadiga

Täitsa töötab jah, aga siiski listid on krdi kesised. See jaam näiteks mida mina olen harjunud kuulama ja on shoutcasti listis täitsa olemas puudub elioni omast.

See oma striimidega on jälle see jura et vaid MP3 striim sobib põhimõtteliselt. Nii mõnedki eesti jaamad kasutavad näiteks Windows Media Audiot ja seega poleks neid võimalik ka läbi boxi kuulata.


EDIT: Kas on veel kellelgi nii et Aminos on Viasati kanalid olemas a Motorolas vaid must pilt?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krooksu
HV vaatleja
krooksu

liitunud: 05.11.2010




sõnum 09.12.2010 19:21:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Krooksu, soovi korra, võib uurida kaugel on 100 Mbps , lisavaatajakoht 462.- paketile ei maksa midagi juurde. Siin tuleb aga veidi ettevaatlik olla ja ülekontrollida liini pikkus, et mitte pärast 16M kiiruse juures ruudutavat pilti vaadata.
Muide minu majast 600m eemal pandi 2 kuud tagasi elioni hüperkiire mast/box püsti aga see jagab aint sellele suurele ridaelamule ja vastas majadele,ehk aint neile kes on silmapiiril näha .Saigi siis täna elioni helistatud ja sealt vastati ,et kui nii lähedal on see box siis ilmselt järgmise aasta jooksul on võimalus ,et saan isegi icon_biggrin.gif.Muidu jah siin liin on vana elioni teatel.Praegu statsid sellised
Uptime: 2 days, 22:11:47
DSL Type: G.992.5 annex A
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 999 / 11.997
Data Transferred (Sent/Received) [MB/GB]: 614,74 / 139,97
Output Power (Up/Down) [dBm]: 12,0 / 18,5
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 5,0 / 7,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 12,0 / 20,5
Vendor ID (Local/Remote): TMMB / BDCM
Loss of Framing (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Signal (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Power (Local/Remote): 0 / 0
Loss of Link (Remote): 0
Error Seconds (Local/Remote): 0 / 0
FEC Errors (Up/Down): 0 / 15.464
CRC Errors (Up/Down): 0 / 0
HEC Errors (Up/Down): 191 / 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 14:54:38 vasta tsitaadiga

Kas VLC'd kuidagi nii ei saa sättida, et ruuter tunneks ta digiboxina ära? Vanemal ruuteril sai läbi telneti sisse söödetud, et tuleb ka mitte kollasest pordist iptv, aga praegune on liiga tark, kui ei tunne ära, et box on, siis annab lihtsalt tavalise ip. (Thomson ST546 7.4.3.2)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.12.2010 15:08:02 vasta tsitaadiga

psydeblo, vlc sul niihead kontrolli ei saa võrkari üle.
muuda oma võrkari mac aadress digiboksi omaga sarnaseks, siis saad digiboksi ip

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:31:28 vasta tsitaadiga

djpvx, Tänud, nii töötab.
Aga kuidas ma seadistama peaksin asju, et Win XP ei paneks kohe iptv'd prioriteediks, vaid jätaks ikka WIFI, et nett ka ikka töötaks?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:44:22 vasta tsitaadiga

Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:54:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Täitsa töötab jah, aga siiski listid on krdi kesised. See jaam näiteks mida mina olen harjunud kuulama ja on shoutcasti listis täitsa olemas puudub elioni omast.

See oma striimidega on jälle see jura et vaid MP3 striim sobib põhimõtteliselt. Nii mõnedki eesti jaamad kasutavad näiteks Windows Media Audiot ja seega poleks neid võimalik ka läbi boxi kuulata.


EDIT: Kas on veel kellelgi nii et Aminos on Viasati kanalid olemas a Motorolas vaid must pilt?


salatoimik, kas veebiraadiod töötavad? Kas ülejäänud pilt samuti musti? Juhul, kui veebiraadio-d töötavad, siis on edastusega kõik korras. IPTV sinu boksis maas.
Juhul, kui AINULT viasat blokib, siis on midagi boksi dekrüptimismooduliga lahti, uuesti resünkroniseerimine aitab.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:03:11 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
 

Tänud, töötab kenasti nii thumbs_up.gif
Aga VLC'ga ei saa pilti kätte, eeldan, et ta tahab WiFi kaudu pilti saada. Kas kuskilt muuta ei anna, mis adapterit ta kasutab? Ise ei leidnud ja google ei suutnud ka eriti aidata.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:09:03 vasta tsitaadiga

IP VLC seadetesse kirja, näiteks:



 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:13:53 vasta tsitaadiga

Oh, kuidas ma seda siis ei märganud icon_redface.gif
Kõik töötab kenasti, suured tänud veelkord djpvx ja A.S. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:18:30 vasta tsitaadiga

Ja kui tahad Task Scheduleri abil VLC salvestama panna, siis käsureal peab olema see IP samuti kirjas, näiteks
--miface-addr=10.146.116.253

Lihtsalt teadmiseks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:45:44 vasta tsitaadiga

Elion DTV-le miski telefoni osa kh juurde pookinud. Näitab ära ekraanil kes helistab või midagi, mingi kõnede logi jne. Pidi vaid VOIP-ga töötama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 17:07:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Elion DTV-le miski telefoni osa kh juurde pookinud. Näitab ära ekraanil kes helistab või midagi, mingi kõnede logi jne. Pidi vaid VOIP-ga töötama.

See töötab jah ainult VoIP'iga. Tegu on telefoniraamatuga dTV's - saab kõne algatada, lõpetada, telefoniraamatut pidada. Vastatud, vastamata ja helistatud kõned.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 10.12.2010 18:46:27 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
A.S. kirjutas:
Muu ilmselt ei aita kui et pead käsitsi panema WiFi junnile pisema "meetrika" kui normaalsele võrgukaardile.
http://support.microsoft.com/kb/299540
Muidu XP otsib ikka kiiremat netti/adapterit ja sinu WiFi teda eriti ei huvita.
 

Tänud, töötab kenasti nii thumbs_up.gif
Aga VLC'ga ei saa pilti kätte, eeldan, et ta tahab WiFi kaudu pilti saada. Kas kuskilt muuta ei anna, mis adapterit ta kasutab? Ise ei leidnud ja google ei suutnud ka eriti aidata.
Põhimõtteliselt peaks piisama Default Gateway meetrika muutmisest. Siis ei pea VLC-le IP-d ette andmagi. Aga WiFi-ga ma pole seda proovinud, traadiga toimis küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 23:47:55 vasta tsitaadiga

Ühendus DSL-ga katkes. Peale üles tulemist teleri pilt taastus aga veebiliideses näitas Connecting to DHCP server vms. Telnetiga ligi minnes koheselt peale salasõna sisestamist Connection to host lost icon_neutral.gif thumbs_down.gif Aitas ainult seadme (780WL) külm restart.

viimati muutis Ramones 10.12.2010 23:50:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.12.2010 23:49:42 vasta tsitaadiga

täna peabki nett mingi uimane siuke olema v? ping ka 20 asemel 200 enamus ajast icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 23:57:39 vasta tsitaadiga

Monika külmutas liinid ära.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 13:43:13 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel eile õhtul Elioni ühendus kadus? icon_mad.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:03:00 vasta tsitaadiga

mul on hetkel ühendus maas. Kõne Elioni helpdeski saab automaatvastuse et teenus on maas. Orienteeruv taastamise aeg 19:14
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fisch
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2009




sõnum 14.12.2010 21:20:06 vasta tsitaadiga

Seda on siin kindlasti kümneid kordi juba nämmutatud, aga ei viitsi 600 lehte lappama hakata. Küsimus siis selline kuidas oleks võimalik pilt saada üle wifi läpakasse? Antud hetkel töötab lauaarvutis kenasti ja wifi ka olemas samaaegselt. Tean et kahe ruuteriga see teostatud, aga teist pole. Tehtav see siiski on, aga mida oleks vaja täpselt konfida/näppida? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 05:55:51 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
ShoutCasti raadio testimine on ka tänasest tööle saadud. Esmavaatlusel tundus täitsa korralik. (super oleks kui saaks enda striime ka sinna sättida)
Minu arust see imeb vilinal. thumbs_down.gif
Mul selline süsteem üles seatud, et heli ei käi mitte läbi teleka vaid eraldiseisvate kõlarite. Nii sai netiraadiot kuulata ka siis kui telekas ise ei käinud. Igast kanalite vahetamine ja kõik muu toimis üsnagi perfektselt (üks pisike bug siiski kanali vahetusel oli). Vanas süsteemis piisas soovitavate kanalinumbrite teadmisest, nüüd ei ole enam ilma nägemata praktiliselt midagi teha, saad vaid pimesi ringi kobada. Üks võimalus oleks muidugi lemmikutesse lisada ja siis ringi kobada, aga ära eksid, siis peab siiski teleka tööle ajama.
See probleem puudutab muidugi ilmselt ainult paarikümment DTV kasutajat.

Teine häiriv asi uue süsteemi juures on kanali vahetusel mõnikord toimuvad kõvad raksud. Vaata et infarkti ei saa. icon_neutral.gif

Hea meelega jääks sellest testimisest välja.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 11:35:39 vasta tsitaadiga

enam ei testita. nüüd juba kõigil.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 15.12.2010 23:30:26 vasta tsitaadiga

Muusikavalik suht nigel
Hip-hoppi, räppi, rokki, metalit, poppi, träänsu on seal suht palju.
Drum'n'Bass raadioid võiks olla vähemalt 3 (praeguse 1 asemel) ja see ainus dubstepi raadio (DUBSTEP.FM) oli üldse tumm, kui ma paar korda proovisin.
Kas custom striime on ikka nii kulukas teha?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 23:52:09 vasta tsitaadiga

ma juba testi ajal ladusin neile ette et võrreldes shoutcasti netilistiga väga väike valik. Eks näis kas jääbki nii või saab vähe suremad listid. Enda eelistatud jaama kh seal listis ple kuigi netis olevas shoutcasti listis olemas.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 15.12.2010 23:58:56 vasta tsitaadiga

Oleks vist liiga palju palutud, kui et võiks olla eraldi kategooria - Digitally Imported
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 16.12.2010 19:23:24 vasta tsitaadiga

Mingi jama viimasel ajal tekkinud.
Kui üritan Team Fortress 2-es serverisse siseneda teeb ruuter restardi. Ainult selle mänguga on jama (siiamaani vähemalt ning äkki on asi hoopis Steamis?).
On kellelgi lahendust pakkuda?

EDIT: CSS sama lugu, teisi mänge pole, et nendega proovida.

EDIT2: Leidsin netist, et kui intrusion detection maha keerata siis toimib. Igatahes mina sain korda jama.


viimati muutis HellWalKeR 18.12.2010 16:59:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 21:44:58 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et üks läpparitest ei saa wifisse, ülejäänud 2 läpparid on ilusti sees. Speedtouchi lehelt näitab ka, et see "device" on inactive. Läpparil on peal delli oma mingi wifi programm ja seal näitab, et ootab authenticationit vms. Kas speedtouchi admini lehel saab seda kuidagi vastu võtta vms?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 21:47:09 vasta tsitaadiga

fisch kirjutas:
Seda on siin kindlasti kümneid kordi juba nämmutatud, aga ei viitsi 600 lehte lappama hakata. Küsimus siis selline kuidas oleks võimalik pilt saada üle wifi läpakasse? Antud hetkel töötab lauaarvutis kenasti ja wifi ka olemas samaaegselt. Tean et kahe ruuteriga see teostatud, aga teist pole. Tehtav see siiski on, aga mida oleks vaja täpselt konfida/näppida? icon_rolleyes.gif


Sellega on lood nagu armastusega, kõik räägivad sellest, aga keegi seda näinud pole. Olen ka ise erinevates foorumites seda küsinud, ka nendelt, kes väidavad, et seda saab teha. Kahjuks järgneb sellele vaikus icon_redface.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fisch
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2009




sõnum 16.12.2010 21:54:08 vasta tsitaadiga

sulomile: kõige nõmedam see, et toru foorumis olla olnud õpetused kuidas saada 1 ruuteriga.. postitanud pea igalepoole sama küssi.. vastuseid aga null.. loodetavasti keegi siiski tuleb välja icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 19:34:23 vasta tsitaadiga

Praeguses torufoorumis pöördu kasutaja Margus poole. Minumeelest tema neid käske seal sheeris to kord.

EDIT: HD Boxide omanikud näevad nüüd ka sellist pilti jooksmas


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 20:48:45 vasta tsitaadiga

Kuradi digiboksi pult. STB nupp ei tööta ja ongi p.erses, ei saagi kanaleid vahetada icon_evil.gif Milleks peab sihukest sitta tootma. S2 pult pidi olema samasugune nagu see hallgi, mis mul praegu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 20:58:11 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Kuradi digiboksi pult. STB nupp ei tööta ja ongi p.erses, ei saagi kanaleid vahetada icon_evil.gif Milleks peab sihukest sitta tootma. S2 pult pidi olema samasugune nagu see hallgi, mis mul praegu.

kui mõtled seda valget, see töötab viimased 2-3 aastat väga hästid thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 21:01:27 vasta tsitaadiga

Ei mul ikka see hall/hõbedane mille kunagi Aminet110-ga kaasa sai.

Vaevalt see nüüd ajaga valgest halliks muutus icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 21:02:34 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ei mul ikka see hall/hõbedane mille kunagi Aminet110-ga kaasa sai.

see p*** tõesti icon_lol.gif

käi elionis osta norm pult endale thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 21:10:19 vasta tsitaadiga

jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas icon_lol.gif

Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud icon_lol.gif Ilselt peab see seal siis olema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 21:24:12 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas icon_lol.gif

Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud icon_lol.gif Ilselt peab see seal siis olema.

See pult on viimane ****
Palun tee endale teene ja muretse S2 valge pult.Sellega saab kõiki digibokse kontrollida ja pulti ise on kah palju parem.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 21:28:55 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
äss kirjutas:
jeesus188, Ma kiskusin vahepeal puldi lahti ja füüsiliselt tagusin seda nuppu kuni punane tuli põlema hakkas icon_lol.gif

Päris vähe oli sitta korpuse alla ja see kummist nuppude matt oli mingi rasva või taolise ainega koos nagu oleks keegi seda fritüüris hoidnud icon_lol.gif Ilselt peab see seal siis olema.

See pult on viimane ****
Palun tee endale teene ja muretse S2 valge pult.Sellega saab kõiki digibokse kontrollida ja pulti ise on kah palju parem.

ma pole guru, mu arvamust äkki ei usuta(5 posti tagasi) icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 22:03:14 vasta tsitaadiga

Ostaks küll kui oleks. E-post praegu silma ei hakanud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 22:20:49 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Ostaks küll kui oleks. E-post praegu silma ei hakanud.

No mul vedas, sest kunagi(kuskil) jagati neid lausa tasuta vist icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.12.2010 22:36:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
äss kirjutas:
Ostaks küll kui oleks. E-post praegu silma ei hakanud.

No mul vedas, sest kunagi(kuskil) jagati neid lausa tasuta vist icon_lol.gif icon_lol.gif


Sain ka tasuta. Postkasti tuli kiri, et valida üks kingitus. Ja elioni esindusest anti siis tasuta.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 23:54:27 vasta tsitaadiga

no mul on jutt mis ajab mind naerma ja isegi elioni tehnikul(ok kõne onu) ajas sita keema icon_eek.gif

peale seda kui ma ostsin uue teleka ja yhendasin teise teleka teise tuppa, hakkas torrenti tõmbamise ajal tv hakkima täiega.
Olen ca 10 korda helistanud elioni ja seal ytlevad tehke restarti bla bla bla. Ennem polnud väga probleem, tõmbasin 7 mb/s, kõik ok
Täna siis tuli viimane piisk, 3 mb/s ja telekat ei saa vaadata yldse icon_evil.gif ainult hakib thumbs_down.gif

helistasin, toru võttisTanel Golberg. No siis rääkisin samat juttu, tee restarti, algul ta hakkas sama pläma ajama nagu teised, aga mu pika pika veenmise peale, tuli tal mõte midagi proovida.
ütles, et tee restarti icon_lol.gif , siis et, võta ruuter arvuti tagan ära, ikka sama kamm. Käskis võtta teise teleka tagant ära , ikka sama kamm. tõmba pea telekas tagan ära...... eeeee, päringud läksid ca nulli
Siis hakkasime katsetama, arvuti teise telekaga, telekas telekaga jne, kokkuvõttes tuli välja, et torrent oli kõige syytum mees selles peos eat.gif
4200 päringut sellele ruuterile, pidi viima ruuteri välja, seda sain teada icon_rolleyes.gif
kokkuvõttes oli nii, et kui viskasin võrgukaabli telekale taha, siis hakkas hull rynnak pihta 4300 ca per/sek thumbs_down.gif .
tänud Tanelile
Aga ga ta soovitas, et it mees võtab yhendust ja lahendab probleemi, aga probleem selles, et mu telekal ainuke asi mida muuta saab on ip adre icon_lol.gif ja seda ma muuta ei tahaks. Oli öelnud, et paneb settingu paika eusa_wall.gif Millised???
Yhesõnaga kui tõmbate asju torrentist(legaalset), siis ärge 47le8500 ostke icon_lol.gif

respect Tanelile, esimene inimene kes tunnike pyhendus probleemile ja peale seda helistas 2 korda tagasi thumbs_up.gif

kui hakata nagu umbes laskma, siis mu telekas on viiruseid täis icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 00:29:25 vasta tsitaadiga

Siin hakati selle hakkimise pärast läbi küla uut kaablit vedama icon_smile.gif
tomorrow kirjutas:
No mul vedas, sest kunagi(kuskil) jagati neid lausa tasuta vist

Raiped nüüd küsivad 200EEKu
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 00:37:57 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:

Raiped nüüd küsivad 200EEKu

Suht kirves jah. Sama raha eest saab juba suht rahuldava õpetatava universaalpuldi kätte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.