Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.10.2010 00:35:34 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Huvitav, kas SGS tools ja SGS toolbox polegi üks ja seesama siis?

Ei ole. (Seepärast tean et mõlemad olemas ja ekraanil kõrvuti:))
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 14.10.2010 17:18:52 vasta tsitaadiga

cifs.ko 2.6.32.9 http://www.upload.ee/files/861139/cifs.2.6.32.9.ko.html

edit: Muideks tundub, et JPM ei ole final. Samsung on sortsu maha võtnud serverist.
edit2: Heh, tuleb nagu seeni pärast vihma icon_biggrin.gif I9000JPJPA väljas. Mingi aafrika variant tundub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.10.2010 10:47:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit2: Heh, tuleb nagu seeni pärast vihma I9000JPJPA väljas. Mingi aafrika variant tundub.


lugesin ka katsetajate juttu ja tundub, et mingi afro ja idapoolse aasia versioon.
Helgemad vennad suutsid siiski sortsu ära krabada ning voodoo lagfix pidavat lähiajal ilmuma juba mingil kujul. Omal JPM kenasti peal ja erilist lagfixi vajadust hetkel ei tunneta. Peale aku kalibreerimist on ka aku tühjenemine oma hoo maha võtnud.

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 15.10.2010 11:21:37 vasta tsitaadiga

Äkki kirjeldad mida tegid?

EDIT: leidsin juba XDA foorumist.
Kas on ka reaalset mõju või rohkem platseebo efekt?

ToTuMaN kirjutas:

Peale aku kalibreerimist on ka aku tühjenemine oma hoo maha võtnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 15.10.2010 11:21:54 vasta tsitaadiga

see aku kalibreerimine tundub mulle sama nagu autole tuleb paar hj juurde kui pesulas ära käid.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 15.10.2010 11:34:03 vasta tsitaadiga

Märkasin, sdcardile on tekkinud mingid tmp failid DiskCacheIndexXXXXX.tmp ja folder LOST.DIR mille sees XXX failid.
Kas need on mingi programmi tekitatud ja peabki nii olema või on midagi puusse minemas?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 15.10.2010 11:47:32 vasta tsitaadiga

Mul samad asjad seal, tekkisid pärast jpm'ile üleminekut. Eks nad ole siis vajalikud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.10.2010 14:10:55 vasta tsitaadiga

Selle kohta on mitmes kohas juttu ning seda soovitatakse teha muidu iga paari kuu tagant aga kui odiniga kõvasti möllad, siis peale igat flashimist.
Enda jaoks tegin nii, et peale flashimist lasin täis laadida ning kustutasin data/system/ kataloogist batterystats.bin ära. Siis kasutasin seni, kuni aku tühjaks sai ja pill pildi tasku pani. Proovisin veel sisse lülitada aga ei läinud. Nüüd selline tühi pill laadima ilma sisse lülitamata. (usb otsas pidavat parem olema kui seinalaadijas - mul oli siiski seinas). Lasin üle öö laadida. Hommikul lükkasin pilli sisse ja kustutasin uuesti batterystats.bin faili ära.

Teadmised on pärit siit:
http://hemorrdroids.net/battery-calibration/
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=702167

EDIT:
tsitaat:

see aku kalibreerimine tundub mulle sama nagu autole tuleb paar hj juurde kui pesulas ära käid.


ma nii kategooriline ei oleks. Mölla nende erinevate romidega mõnda aega ja jälgi, kuidas aku peab. Seejärel tee see nn kalibreerimine ja võrdle enne-pärast. Kui aga täielikult ümber lükata, siis koos põhjenduse(loomkatsega) palun.

EDIT 2: Skandinaaviamaad on nüüd oma ametliku froyo ka kiesi saanud. Väikse reg hackiga on võimalik ka siin see peale lasta, kui kannatust pole ja odiniga leak'e pole seni tahtnud flashida icon_razz.gif

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.10.2010 15:44:36 vasta tsitaadiga

aku on sellel pillil küll kuidagi ilmelik,stand by peal õgib akut ikka jubedalt,tundub et 2te päeva stand by peal isegi vastu ei pea kui isegi sellega midagi ei tee
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 15.10.2010 17:00:06 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
Kui aga täielikult ümber lükata, siis koos põhjenduse(loomkatsega) palun.

ümberveenmiseks pole mul vajadust. batterystatsiga ma katsetasin juba siis kui enamusel siin teemas seda telefonigi ei olnud.
asi lihtalt selles, et kui peab mingi teaduslikke eksperimente tegema, et vahet näha siis puudub reaalne kasu igapäeva kasutuses.
täpselt nagu see usb laadimine. see võib õige olla aga
tsitaat:
◦USB charging is actually better for the battery and you may get up to 1 hours more standby time.

standby time nii väiksel kasvul ei ole mingit mõtet kui tehas annab standby timeks 500+ tundi ehk kasu 0,2%
kui mul intensiivse kasutusega saab aku 5h'ga tühjaks siis proportsionaalselt kasutusaja kasv oleks 0,6min.


Vici kirjutas:
tundub et 2te päeva stand by peal isegi vastu ei pea kui isegi sellega midagi ei tee

oleneb mis protsessid sul taustal jooksevad. ma ükskord sain 6ööpäeva koos minimaalse kasutusega.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.10.2010 17:07:25 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, vaidlema ei hakka, lihtsalt tänane kogemus on selline - hommikul ca pool tundi naviga tööle, gmail ja isiklik eposti accounti sünk sees (viimane iga 5 min tagant), lõuna aeg kolleegidele video eputamine, terve päeva jooksul kokku ca 1,5h kõnesid, kliendi juurde + töölt koju naviga - akut järgi veel 78%. Julgen väita, et enne statside kustutamist ja selle voodoo tegemist oleks mul koju jõudes ehk 40-50% akut järgi. Selline tähelepanek siis.

kusjuures terve päeva oli wifi, gps, sync sees. ekraani heledus muidugi auto peal.

EDIT: ahjaa, vana akukasutuse võrdlus on pärit JPK poolt, hetkel on juba JPM peal. Taskkillereid ega lagfixi ei kasuta.... praegu icon_razz.gif Ju siis see minu jaoks tuntav vahe võib olla ka tingitud erinevast FWst, selle vastu kohe kindlasti ei julge vaielda

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 15.10.2010 17:23:58 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka ka vaidlema (sest ma ei tea midagi androidist ja veel vähem linuxist) aga batterystats.bin tunndub olevat täpselt see mis faili nimi ütleb ehk statistiline andmekogum, millest
Sparepartsi või sgs toolboxiga saab vaadata aku kasutust tarbijate lõikes mingi perioodi vältel ja aku kestvusele ei saa ta kuidagi mõju avaldada.


eri fw on aku kurnamisele kindlasti erinev efekt. teiste vahed on olnud mulle märkamatud aga näteks JPC imes kohe eriti kiiresti.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.10.2010 17:45:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei hakka ka vaidlema (sest ma ei tea midagi androidist ja veel vähem linuxist) aga batterystats.bin tunndub olevat täpselt see mis faili nimi ütleb ehk statistiline andmekogum, millest
Sparepartsi või sgs toolboxiga saab vaadata aku kasutust tarbijate lõikes mingi perioodi vältel ja aku kestvusele ei saa ta kuidagi mõju avaldada.


eks see ole ka see koht, kust OS võtab ka oma infi, mis seisus aku oma mahtuvuselt parasjagu on, ehk selle statsi nullimine (mida see viidatud kalibreerimine tegelikult ju on) aitab eemaldada mingil hetkel tekkinud OS poolset (eel)arvamust aku jaksu otsalõppemise kohta. Ma olen asjast sellise pildi enda jaoks saanud

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.10.2010 17:59:32 vasta tsitaadiga

mul suurem osa kõik välja lülitatud,telefon ainult GSM peal,wifi sees,ekraaniheledus automaatse peal,sünk väljas,töölalal on vidinaid mõningaid,rakendused väljalülitatud,aga taskilleriga ikka mõne ajajooksul näitab rakendusi mis äkki iseenesest töötavad kuigi pole neid kasutanud,ei saa aru mis seda akut nii õgib stand-by peal.
http://www.samsung.com/ee/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=01011700&prd_mdl_cd=GT-I9000HKASEB&prd_mdl_name=GT-I9000&prd_ia_sub_class_cd=P

mul endal veel 2.1 peal kas siit ametlikult kodulehelt 2.2 froyot ka võimalik alla tirida juba on samsung kies alt

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 15.10.2010 18:03:44 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:

mul endal veel 2.1 peal kas siit ametlikult kodulehelt 2.2 froyot ka võimalik alla tirida juba on samsung kies alt


Seda lauset pidi küll kolm korda lugema, et midagi aru saaks.
Aga Samsa 1h tagasi twitteris kirjutas:
samsungukmobile Samsung UK Mobile
We’re rolling out Froyo updates in Europe. We’re in the last stages of testing here & we’ll update you early next week on its UK release.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 15.10.2010 18:08:38 vasta tsitaadiga

ToTuMaN kirjutas:
eks see ole ka see koht, kust OS võtab ka oma infi, mis seisus aku oma mahtuvuselt parasjagu on

loogiliselt võttes pole selleks mingit vajadust (kuskilt failist aku laetuse taset saada) ja kui sa selle faili kustutad siis kust info tuleb?
fail kui see puudub luuake uuesti alles laadija ühendamisel või reboodi korral.
kui kustutad faili saab Os ilma selleta vabalt hakkama.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.10.2010 18:19:58 vasta tsitaadiga

Et aru saada kirjutan uuesti:õhtu just laadisin kell 11 tõmbasin saba seinast oli 100 prossa akut ja hommiku 9st oli juba 78% stand by peal öösel seistes,rakendusi sees polnud kõik väljalülitatud,sünk väljas eraaniheledus oli poole peal,sees oli vaid wifi,ekraanil mõningad vidinad ,aga 10ne tunnijooksul 22 protsenti,seda on ikka liiga palju,mingi rakendus peab ikka sees olema,et nii palju akut sööb,ise ma kahjuks küll ei näe et midagi sees oleks
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 15.10.2010 18:35:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Et aru saada kirjutan uuesti:õhtu just laadisin kell 11 tõmbasin saba seinast oli 100 prossa akut ja hommiku 9st oli juba 78% stand by peal öösel seistes,rakendusi sees polnud kõik väljalülitatud,sünk väljas eraaniheledus oli poole peal,sees oli vaid wifi,ekraanil mõningad vidinad ,aga 10ne tunnijooksul 22 protsenti,seda on ikka liiga palju,mingi rakendus peab ikka sees olema,et nii palju akut sööb,ise ma kahjuks küll ei näe et midagi sees oleks

Aga tee siis minu kirjeldatud protseduur läbi ja vaata järgmise ööga, kui palju kukub. Ära testi mõttes midagi eraldi disablema rohkemat hakka, kui sul nüüdki oli. Kui ta midagi paremaks ei tee, siis kehvemaks ammugi mitte. Loomkatsena päris hea näide ju või mis?

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 16.10.2010 04:46:14 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
Et aru saada kirjutan uuesti:õhtu just laadisin kell 11 tõmbasin saba seinast oli 100 prossa akut ja hommiku 9st oli juba 78% stand by peal öösel seistes,rakendusi sees polnud kõik väljalülitatud,sünk väljas eraaniheledus oli poole peal,sees oli vaid wifi,ekraanil mõningad vidinad ,aga 10ne tunnijooksul 22 protsenti,seda on ikka liiga palju,mingi rakendus peab ikka sees olema,et nii palju akut sööb,ise ma kahjuks küll ei näe et midagi sees oleks


22% täitsa norm kui 10h wifi sees on..võta mõni läppar ja jäta ta käima nii, et wifi sees ja vaata palju see wifi sööb..parajalt!
Ps mix wifi sees kui kõik muu välja lülitatud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 16.10.2010 10:37:00 vasta tsitaadiga

Kehva ROM on lihtsalt. JM9, wifi sees, 8h = 3%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 16.10.2010 11:04:10 vasta tsitaadiga

Kas äkki ei sõltu ka sellest, palju on wi-fi võrke läheduses?
Mul on majas erinevatel korrustel erinev võrk ja kui vaadata telefoni Wi-Fi seadete alt, siis Wi-Fi võrgud all toimub iga 5 sekundi järel Otsimine...
Või peabki see pidev võrkude skännimine toimuma, olgugi, et juba ühendatud?
See pole vist kah eriti hea akule...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 16.10.2010 11:22:47 vasta tsitaadiga

kellele on eestist ostetud kas Kies näitab upgrade võimalust juba?

mul on endal XEE ja jpm'ga ei näita midagi aga kui valetan F3'ks siis

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduh
HV vaatleja
anduh

liitunud: 03.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2010 11:55:11 vasta tsitaadiga

Hetkel ei näita veel midagi.
PDA JM5, PHONE JM3, CSC JM1

PS: Selle hosts faili trikiga oleks saanud uuendada.

_________________
- - A n d u - -
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 16.10.2010 12:10:44 vasta tsitaadiga

Saab keegi kinnitada, kas olles juba ühendatud wifi võrku, tal kah Wi-Fi võrgud all toimub iga 5 sekundi järel Otsimine...
(Wi-Fi seadete alt vaadates).
Kas see pidev otsimine peabki toimuma või teeb seda ainult minu telefon mingil põhjusel?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 16.10.2010 12:37:58 vasta tsitaadiga

See võrgu skänn on regulaarne jah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.