|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.07.2010 22:33:27
|
|
|
tellisin LG 47LE8500 ära, aga yllatuseks seda eestis ei olegi (vähemalt sealt kust tellisin ja samas ka euronicsis), pean nädal+ ootama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
04.07.2010 00:18:37
|
|
|
Valikusse on jäänud sellised asjad:
LG 37LH7000 - eelmise aasta mudel, mõned veel saadaval
Philips 37PFL5405H/12 - selle aasta mudel. (PS! kas keegi oskab öelda, mida see kaldkriipsu järgne number tähistab?)
Panasonic TX-P42S10E - eelmise aasta mudel, paar tk veel poes on.
Tean, et viimane on plasma. Meeldib plasma lähedasem pilt CRT-le. Kahjuks FullHD plasma valikut eriti sellises hinnaklassis (~10K) ei ole. FullHD kindlasti vajalik ja VGA pesa ka. Samas 42" läheb veidi liiale.. vaatan 3 meetri pealt. Oskate võibolla midagi siia veel kõrvale sättida? Pana P42S20 oleks ka super ja saaks ca 10500.- eest kätte (MarkIT), aga Pana on sellelt millegipärast VGA ära võtnud Läpparil aga on ainult VGA väljund... S-video on ka, aga noh...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.07.2010 00:19:32
|
|
|
| dants kirjutas: |
Läpparil aga on ainult VGA väljund... S-video on ka, aga noh... |
sebi oma D830-le dockstation. Delli dockil on DVI väljund olemas, saad DVI-HDMI ühendusega pildi ette.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
04.07.2010 00:39:00
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
sebi oma D830-le dockstation. Delli dockil on DVI väljund olemas, saad DVI-HDMI ühendusega pildi ette. |
Selle peale mõtlesin isegi juba, aga see vidin pole just kõige odavam. Ilmselt S20 tõttu siiski oleks mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
04.07.2010 06:54:48
|
|
|
| tuut kirjutas: |
tegelikult tahtsin hoopis küsida, et miks neile digiboxi ei hangi? see on mõttekam lahendus
|
Linna on vaja päris uut telekat.
See, mis linnas oli, läheb maale ja saab boxi sappa.
Maal oli seni mustvalge ''rekord'', selle aeg sai kahjuks seoses digirevolutsiooniga nüüd läbi
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.07.2010 20:34:18
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| tuut kirjutas: |
tegelikult tahtsin hoopis küsida, et miks neile digiboxi ei hangi? see on mõttekam lahendus
|
Linna on vaja päris uut telekat.
See, mis linnas oli, läheb maale ja saab boxi sappa.
Maal oli seni mustvalge ''rekord'', selle aeg sai kahjuks seoses digirevolutsiooniga nüüd läbi  |
kas mustvalge siis digi pilti ei näitagi ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.07.2010 22:41:57
|
|
|
Vanal rekordil pole videosisendit ega detsi plokki kui peaks rf boksi leidmagi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
04.07.2010 22:59:29
|
|
|
| dants kirjutas: |
| LG 37LH7000, Philips 37PFL5405H/12, Panasonic TX-P42S10E... Oskate võibolla midagi siia veel kõrvale sättida? |
SAMSUNG LE37C650
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
05.07.2010 13:05:29
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| dants kirjutas: |
| LG 37LH7000, Philips 37PFL5405H/12, Panasonic TX-P42S10E... Oskate võibolla midagi siia veel kõrvale sättida? |
SAMSUNG LE37C650 |
Kuidas Samsungi pilt on võrreldes Philipsiga? Internet on tore lisa aga reaalselt ilmselt vaja ei ole... Senistest valikutest kipub Philips peale jääma. Ülevaadetes taevani kiidetud 7404 - ga käisin täna võrdlust tegemas, 5405 on parema pildiga SD puhul vähemasti. Põhiliselt vaatan SD pilti ja Pana S seeria sai ülevaadetes just SD pildi puhul laita ebakorrektsete värvide eest. Kahjuks sellist poodi pole veel leidnud, kus S20 vaadata saaks kõrvuti 5405-ga. Samuti on üsna oluline lisa minujaoks see, et USB kaudu saab videosid maha mängida, Pana S20 teeb seda vaid mälukaardi pealt ja S10 ei oska üldse selliseid trikke.
Muide, kas keegi leiab mõne asjaliku ülevaate Philips 5405 ja Samsa C650 kohta? Mina pole veel leidnud... igal pool asjalikes kohtades on eelmise aasta mudelid.
EDIT: Ise küsin ise..
Käisin Euronicsis vaatamas. Esmapilgul Sams C650 tundub parem kui Philips 5405. Värvid on erksamad, kontrast on suurem. Veidi vaadeldes aga paistab kätte, et must on küll Samsungil mustem, aga varjualade detailide arvelt. Näiteks tagant paistev päike ja mees räägib näoga kaamerasse ranna ääres, esikülg on varjus. Philipsiga võis ilusti üle lugeda jope krae kortsud, Samsungiga see enam ei õnnestunud.
Samsa värvid on isegi natuke ebaloomulikult erksad. SD pildi tegi küll väga ilusaks. Samas ka Philipsi pilt väga hea ja kokkuvõttes on tulemus loomulikum kui Samsal. Kuna hinnavahe on ka korralik, siis minu valik jääb Philips 37PFL5405.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
05.07.2010 16:43:03
|
|
|
philipsi 5405 on pixel plus HD-ga, kas 100hz (HD Natural Motion) annab siis nii palju juurde või jään millegist ilma... üsna jube on 42pfl5604h SD pilt (sama pildiparandussüsteem, 50 hz... vb tõesti kiirem riistvara 5405-l ja nüüd jaksu rohkem jooksutada töötlust, samas paneel peaks eelmise aasta omast kehvem olema )
vähemalt Philipsi 2.1 kõlarid on
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
05.07.2010 17:11:43
|
|
|
Oleks tiba ostuabi vaja
Hinnaskaala max. 11k ning suurus võiks alates 42-st olla.
Eelkõige hakkab telekas väliselt kettalt filme näitama, kuid ka kohati STV digipilti seega USB-ilt video mängimise võimalus oleks loomulikult
Endal jäi silma LG 42LD550: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127150/ kuid ei leidnud siit foorumist ühtegi rida selle kohta.
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.07.2010 22:40:07
|
|
|
samsung mkv-d mängib, aga samas kui hääl on DTS siis puhta vaikus.
Samas uuemad ka ei mängi, kuigi see peaks olema vaid firewire update kysimus
Järelikult nad ei taha seda toetada, kuigi asi oleks lihtsamalt lihtne lahendada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
05.07.2010 22:58:22
|
|
|
Seda peaks vist ka mainima, et Philips 5405 ei sobi eriti hästi mänguritele. Pilditöötlusel tekkiv lag on üsna suur. Samsung oli sellepoolest kõvasti parem. Siuke asi nagu Game mode või PC-mode on ka olemas, kus pilditöötlus maha keeratakse ja lag minimaliseerub. Phili ja Samsi vahe oli aktiveeritud pilditöötlustega täpselt selline, et kui kunstnik 2cm laiust ala pliiatsiga värvis kiirete liigutustega, siis kahel telekal käisid pliiatsid peegelpildis, Samsungil siis käis ees ja Philipsil täpselt vastandfaasis
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
05.07.2010 23:23:40
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
samsung mkv-d mängib, aga samas kui hääl on DTS siis puhta vaikus...
|
Täpsustus.
LE40C650 mängib DTS 2.0 otse teleka kõlaritesse. Mäletan, et proovisin ühte Kariibimere piraatide osa, mis oli DTS'is - aga ma ei mäleta kas seal oli rohkem kanaleid taga või oli 2.0 by default...
See option tuli vist C klassiga kaasa...
Võin seda kuu lõpus täpsemalt testida.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
05.07.2010 23:28:38
|
|
|
dants, sry mees, ära aja jama
PFL5604H näitel Pixel Plus HD lag:
ca 170ms, kui pildiparandus sees
ca 10ms, kui väljas (arvutirežiim)
HD Natural Motion lisab ka midagi sellele, aga Samsungi imput lagi ei saa mingi imega alla 45ms
usun, et arvutirežiim ka 5405h-l olemas ja 100hz väljalülitatav, nii et Philipsile mängimise suhtes ikka punkt
(mõistlikule mängurile ei sobi üle 30ms imput lag )
ja mainiks siis ära, et philips on 2.1 ja samsung 2.0 kõlaritega
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.07.2010 23:30:53
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
samsung mkv-d mängib, aga samas kui hääl on DTS siis puhta vaikus...
|
Täpsustus.
LE40C650 mängib DTS 2.0 otse teleka kõlaritesse. Mäletan, et proovisin ühte Kariibimere piraatide osa, mis oli DTS'is - aga ma ei mäleta kas seal oli rohkem kanaleid taga või oli 2.0 by default...
See option tuli vist C klassiga kaasa...
Võin seda kuu lõpus täpsemalt testida. |
ma mõtlesin ikka 5.1
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dants
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
06.07.2010 00:26:01
|
|
|
| tuut kirjutas: |
dants, sry mees, ära aja jama
PFL5604H näitel Pixel Plus HD lag:
ca 170ms, kui pildiparandus sees
ca 10ms, kui väljas (arvutirežiim)
HD Natural Motion lisab ka midagi sellele, aga Samsungi imput lagi ei saa mingi imega alla 45ms
|
Räägin seda mida nägin. Ei tea, millest siis selline asi, et 3 erinevat philipsi mudelit (5405 32, 37 ja 42) kõik näitasid pilti omavahel sünkroonis ja kõrval samsungid nendest tuntavalt varem? Signaali jagamisest võib see ka tulla, aga telekad olid omavahel segamini, mitte philipsid ühes reas ja samsungid teises, et võiks kahtlustada erinevaid splittereid vms.
Ja seda ma ju räägin, et pc-mode keerab pildiparanduse ja lag-i maha. Seega saab mängida küll, aga samsungiga võib juhtuda, et ka pildiparandusega õnnestub mängida. Eks peaks võtma ja testima et tõde välja selgitada....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
06.07.2010 00:29:45
|
|
|
45ms input lag on isegi hiirega liikudes tunda, mängur ilmselt teeb mingil hetkel kiired liigutused vastu ekraani...
USB- brauserist meedia tugi Philipsil:
Video Playback Formats:
Codec support:, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1
Containers: AVI, MKV.
Jajah.
Võibolla on konteineri sees midagi sobimatut, kontrollige. Ka viimane soft peale lasta ei tee tavaliselt paha - ilmus just 01.07.10, pole nädalatki väljas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
06.07.2010 09:18:53
|
|
|
tekkis küsimus mu väljapakutud isendi kohta
"# Internet-ready — Netflix®, Vudu®, Skype™ and more (broadband service required; subscriptions required for Netflix and Skype)
# view photos stored on a DLNA-compatible Windows® PC (wireless streaming requires LG's USB adapter)
# wireless 1080p-ready (requires Wireless 1080p Media Kit)"
usbi wifi donglega saaks arvutist video mängimisega hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2010 14:46:40
|
|
|
| trig kirjutas: |
tekkis küsimus mu väljapakutud isendi kohta
"# Internet-ready — Netflix®, Vudu®, Skype™ and more (broadband service required; subscriptions required for Netflix and Skype)
# view photos stored on a DLNA-compatible Windows® PC (wireless streaming requires LG's USB adapter)
# wireless 1080p-ready (requires Wireless 1080p Media Kit)"
usbi wifi donglega saaks arvutist video mängimisega hakkama? |
Kuskilt lugedes jäi silma, et pilti saab küll üle kanda, aga häält ei pidavat olema. Fireware updateiga saaks asja parandada. Mu jutt kehtib 47LE8500 kohta, aga samas see peaks lg-del kõigil sama olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
06.07.2010 15:17:27
|
|
|
Sõelale jäänud Samsung LE26C350 ja LG 26LD320
Kui hinnavahe absoluutselt kõrvale jätta, siis kas on mingeid erinevusi nendel mudelitel? Kumba valida?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.07.2010 15:28:30
|
|
|
vaevalt et olulisi erinevusi on, sama hinnaklass, lihtsalt erinevad tootjad. olulisemateks valikukriteeriumiteks saavad ilmselt olema sisendite arv ja subjektiivne disainieelistus
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
06.07.2010 15:41:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas uuemad ka ei mängi, kuigi see peaks olema vaid firewire update kysimus |
| jeesus188 kirjutas: |
| Fireware updateiga saaks asja parandada. |
mismis?
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
06.07.2010 15:41:46
|
|
|
| Mõeldi ilmselt firmware.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.07.2010 20:23:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tellisin LG 47LE8500 ära, aga yllatuseks seda eestis ei olegi (vähemalt sealt kust tellisin ja samas ka euronicsis), pean nädal+ ootama  |
selline tunne , et mu tulevast telekat pannakse alles liini peal kokku, kuu lõpuks peaks saabuma. No kohe mitte kusagil ei ole seda mudelit. Ja samas telekast näen LG uute mudelite reklaami!
Mida nad reklaamivad kui tavaari anda pole
| pealuu kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Samas uuemad ka ei mängi, kuigi see peaks olema vaid firewire update kysimus |
| jeesus188 kirjutas: |
| Fireware updateiga saaks asja parandada. |
mismis? |
sorry, firmware. See on see moblaga trykkimine ja natuke õigekiri ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
07.07.2010 14:05:56
|
|
|
| Oskab keegi midagi head/halba öelda Samsungi LE32C530F1W teleri kohta?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
10.07.2010 16:48:50
|
|
|
Kas saab ja kuidas analoogtuuneri ära keelata Samsung 40B530-l?
Digikanalid algavad 800-st, analoogkanalid 0-st.
Kas see teler LCN-i toetab? Hetkel on kanalid tähestikujrk-s...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
10.07.2010 23:59:28
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Kas saab ja kuidas analoogtuuneri ära keelata Samsung 40B530-l?
Digikanalid algavad 800-st, analoogkanalid 0-st. |
Manuaalse skaneerimisega saad kasvõi muxi kaupa sisse võtta.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
13.07.2010 10:30:17
|
|
|
| dants kirjutas: |
Samsung C650 mängib! (650/652/654 sisu sama, värv erinev). Ei ole küll 42, aga peaaegu ja tasub kindlasti kaalumist. Väga hea black-level, aga varjude detailide arvelt. Hea kontrast. Youtube'st oskab videot ka mängida kui neti kaabel järgi pista. Ülevaade: http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-le40c650-20100506527.htm
EDIT: eksisin, lingil toodud 630 ei olma internetiühenduse valmidust ja ei ole sellist asja nagu Ultra Clear Panel. |
C630 on Etherneti auk täiesti olemas, pole täpselt kursis mis internetivalmidus sellelt puudu on... aga C630 ja C650 reaalne vahe on selles, et C650 saab lisaraha eest sellise ekraani, mis läigib ja peegeldab nii et seda tuleb hämaras toas vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
13.07.2010 17:25:44
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Chipset on uuenenud, ei ole ühelgi 2010 aasta mudelil üle toodud 2009 pealt. 9705 on ka ainuke mis säilitas 10-bitised paneelid, muud on paraku juba ainult 8-bitised. Kahjuks saadavus algab vist alles augustist, p3000 teab ehk paremini. |
Euronicsisse on tulnud 8605 seeria, kas on kindel, et see on 8-bitise paneeliga (ja sellega seletatav suht madal hind)? Samas, erinevalt eelmise aasta 8. seeria Philipsitest, on 8605-l peal Perfect Pixel HD ja Perfect Natural Motion, ehk siis kõige vingemad pildiparandusmootorid; eelmise aasta mudelitel oli ainult 9. seerial Perfect.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
13.07.2010 23:39:17
|
|
|
| tozz kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
Chipset on uuenenud, ei ole ühelgi 2010 aasta mudelil üle toodud 2009 pealt. 9705 on ka ainuke mis säilitas 10-bitised paneelid, muud on paraku juba ainult 8-bitised. Kahjuks saadavus algab vist alles augustist, p3000 teab ehk paremini. |
Euronicsisse on tulnud 8605 seeria, kas on kindel, et see on 8-bitise paneeliga (ja sellega seletatav suht madal hind)? Samas, erinevalt eelmise aasta 8. seeria Philipsitest, on 8605-l peal Perfect Pixel HD ja Perfect Natural Motion, ehk siis kõige vingemad pildiparandusmootorid; eelmise aasta mudelitel oli ainult 9. seerial Perfect. |
Series 8000
37 PFL 8 605
40 PFL 8 605
46 PFL 8 605
52 PFL 8 605
Based on the processing machine Perfect Pixel HD, will be swept to 200Hz (100 +100 Hz) and illuminated by a LED diodes arranged in Edge-LED Dimming 1 ~ 100%.
The processor has the processing power 500 Megapixel per second, while the Natural Motion will give this to a Perfect NM. E SHIFT this will provide both technology Super Resolution SD & HD signals for advanced upscaling SD & HD, and the Bright Pro, which keeps the low level of black brightness extending to 1000 nits, raising opposition to 10000000:1 .
The panel technology UV2A comes from Sharp will have a resolution 8bit.
Panels and back-lights:
5605 series:
Sharp UV2A (8bit), Direct LED (No local dimming)
7605 series:
Sharp UV2A (8bit), Edge LED
8605 series:
Sharp UV2A (8bit), Edge LED
9705 series:
Sharp UV2A (10bit), Direct LED with Local Dimming [Bright Pro: 1,000 cd
Perfect Pixel HD leidus ka eelmise aasta 7404 seerias.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
14.07.2010 09:07:11
|
|
|
Keerulised lood. Ikka ei suuda otsustada, kas võtta Sams UE40C8000 või Philips (8605, 9705...)
40", led ja 3D, need on kriteeriumid, milles ma enam-vähem kindel olen, kuigi aeg-ajalt ka need kõikuma löövad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rapidsh0t
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2010
|
14.07.2010 12:53:58
|
|
|
Tere!
On ka plaanis vana pildikast välja vahetada.
Hinnapiiriks on seatud 9-11k ning tollideks sobib vast 37-40". Teleri tüübiks LCD. Tegevusalaks saab olema Elion Digi-TV ja USB-i pealt 1080p BluRay filmide vaatamine.
Peale mõningat otsimist, jäi endale silma selline aparaat:
Samsung LE40C530F1WXBT. Välismaistel netilehtedel asuvad arvustused tunduvad üsna positiivsed olevat, kuid igaks juhuks küsiks ka Eesti tarkade käest üle.
On kellelgi selle kasti kohta mingeid arvamusi/kogemusi(häid/halbu) jagada?
Manualist lugesin, et see mudel suudab USB-i pealt mkv-sid mängides ka DTS helisüsteemi ära tunda - on keegi katsetanud?
Et kui kellelgi natuke vaba aega trehvab olema, siis oleksin soovituste/info eest tänulik!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
14.07.2010 18:53:32
|
|
|
| tozz, sa vaata ikka omale kõige tähtsamad asjad välja, mingit über telerit hirmakalli hinnaga pole mõtet soetada, aasta pärast oled nagunii outsaider või siis vähemalt vaatad jälle keel suust väljas uusi paremaid mudeleid. Kui raha peale vihane oled siis pole jah vahet.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
15.07.2010 09:22:35
|
|
|
Ei, ma päris seda "tüüpi" ei ole, et alati peab kõige-kõige vingem kodus olema. Pigem mõtlesin, et kui osta praegu korralik, siis pole järgmistel aastatel põhjust põdeda. 10 aastat tagasi sai tolle aja kohta suht über-crt ostetud ja käib siiamaani. Kui poleks 16:9 formaati tulnud, käiks veel, aga kuna juba subtiitrid nurga taha jäävad, siis on aeg seegi välja vahetada.
Ehk siis ikkagi ootaks kellegi objektiivset arvamust, kas Samsungi või Philipsi 8.-seeria?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
15.07.2010 15:17:07
|
|
|
| Millised on arvamused Philips LCD 42 PFL 5405 H kohta? SD signaal põhiliselt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
21.07.2010 14:19:40
|
|
|
| Praegu pole üldse mõtet telekat osta. Las 3DLED veel areneb natuke...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
21.07.2010 14:48:41
|
|
|
Ja ega siiski pole mõtet osta, las järgmine tehnoloogiasamm areneb natuke...
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.07.2010 19:53:43
|
|
|
Mida muidu Samsung LE40C530 arvata?
Googlest nagu ühtegi reviewd ei leidnud selle kohta...
Plaan siis ka arvuti sinna üle HDMI külge pookida...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
21.07.2010 19:55:33
|
|
|
| Etz, Selle raha eest korralik telekas, üks HinnaVaatluse kasutaja muretses endale just selle mudeli läbi minu. Kasutaja Rapidsh0t. Tema käes võite küsida kuidas pilt on.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
22.07.2010 00:15:57
|
|
|
Pilt pildiks, kui arvuti taha läheb siis tuleb ka input lag üle uurida...
Samsadel pole eriti alla 50ms justkui kuulnud, isegi Game modes.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.07.2010 00:30:48
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
Pilt pildiks, kui arvuti taha läheb siis tuleb ka input lag üle uurida...
Samsadel pole eriti alla 50ms justkui kuulnud, isegi Game modes. |
Hmm, ma ei usu hästi, et 50ms input lag hakkab filmide vaatamist nüüd otseselt segama...siis ei kannataks ju tava-TV`stki kiiremat actionit kaeda
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
22.07.2010 00:48:43
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Hmm, ma ei usu hästi, et 50ms input lag hakkab filmide vaatamist nüüd otseselt segama...siis ei kannataks ju tava-TV`stki kiiremat actionit kaeda  |
Filmi vaadates tuleb kõik ju järjest ja poogen, kui tuleb 50ms hiljem. Arvutikasutamine on aga enamasti interaktiivne, seega annab tunda, kui sinu toimingule järgnev reaktsioon märgatavat viidet omab.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
22.07.2010 01:10:37
|
|
|
| Lisaks eeltoodule on ka probleem heliga, kui selle viid arvutist otse ressi või võimu. Võib tekkida vajadus viivituse tõttu viia heli esmalt telerisse ja sealt alles edasi võimendamisele, teler siis viivitab nii et pildiga enamvähem sünkroonis seisab. Kvaliteedile see just rõõmusõnum nagu eriti pole...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.07.2010 01:17:30
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Lisaks eeltoodule on ka probleem heliga, kui selle viid arvutist otse ressi või võimu. Võib tekkida vajadus viivituse tõttu viia heli esmalt telerisse ja sealt alles edasi võimendamisele, teler siis viivitab nii et pildiga enamvähem sünkroonis seisab. Kvaliteedile see just rõõmusõnum nagu eriti pole... |
Mnjaa... see on juba nagu tunduvalt tõsisem mure, seda enam et enamus telerite out lubab vaid 2.0 heli...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
22.07.2010 01:52:01
|
|
|
Korralikumad recieverid peaksid võimaldama heli delay'd sättida, seega saab pildiga kenasti sünkrooni.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|