Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 10:48:47 vasta tsitaadiga

Kas mitte polnud mingi jutt, et pulgad peavad olema NTFS formaadis?

Võrguasja jään huviga ootama.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 28.03.2010 13:44:34 vasta tsitaadiga

42LH3000 peal sai hack järgi proovitud ning toimis perfektselt. thumbs_up.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 28.03.2010 19:01:29 vasta tsitaadiga

Mul LH5000 ja tarkvara 3.55. Kas tasub 3.63 peale panna, kust seda saab ja kuidas install käib?
Kas eestikeelne menüü jääb alles?
Üks mure veel, kui heli alla 3 on siis on kosta trafo põrinat, kui taustavalgus välja lülitada siis põrinat ei ole. Põrinat on kuulda ka kanalivahetusel kui heli ei ole.
Eile käisin poes ja seal üks ostja kurtis sama asja (temal LH2000). Kas LH seerial peabki nii olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2010 10:41:17 vasta tsitaadiga

Sama põrin siin, teab keegi midagi sellest?
LF seeria

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 08.04.2010 16:52:55 vasta tsitaadiga

See on nüüd teemaväline jutt, aga kas keegi teab kuidas saaks LG LH seerial Energiasäästu automaatsel seadel teha nii, et energiasääst ei langeks alla 40%. Hämaras toas langeb see 25%, see on liiga madal ja pilt jääb liiga tumetaks.
Seda saab muuta äkki Service Menüüst?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 21.04.2010 23:10:40 vasta tsitaadiga

omal vastutusel katsetajatele fw:3.65 väljas, kas ka midagi paremaks läheb - pole teada.
http://dump.ru/file/4536434
http://rapidshare.com/files/378460054/LG_FW_V3.65.00_EU_ALL_0.1.57.66_original.zip.html
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 29.04.2010 19:36:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K&K
HV kasutaja
K&K

liitunud: 14.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 19:55:35 vasta tsitaadiga

LG lh3200 "37 sai telefonihackiga ilusti USB tööle seatud icon_biggrin.gif ja arvan küll,et kui FW teine on, siis see on garantii eiramine. icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 29.04.2010 20:09:22 vasta tsitaadiga

tarmopts kirjutas:
Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud.
ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 30.04.2010 07:26:19 vasta tsitaadiga

[/quote]ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.[/quote]

Ir häkiga saan sisse küll, aga mida ma seal menüüs tegema pean?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.04.2010 10:17:42 vasta tsitaadiga

tarmopts kirjutas:
ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.[/quote]

Ir häkiga saan sisse küll, aga mida ma seal menüüs tegema pean?[/quote]no vaata siia. tõsi, ' YOU CAN only downgrade with this method if your firmware is V3.24, V3.37, V3.40,V3.55 AND V3.63 (which is the latest firmware) '. ehk siis ilmselt läheb natuke aega, kuni nupumehed midagi välja mõtlevad.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 30.04.2010 13:21:35 vasta tsitaadiga

tarmopts kirjutas:
Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud.


1. Open MENU
2. Go to OPTIONS (but don't press OK, just highlight the OPTIONS)
3. Press the number"9" in your remote 7 times.

See peaks eelmise versiooni taastama.
Kui 9 asemel FAV kasutada, siis andis vist mälupulgal olevad vanemad versioonid nähtavale.
Mingit ir-häkki pole vaja (seda on vaja vaid USB aktiveerimisel ilma tarkvara vahetuse jamata).
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 30.04.2010 20:08:36 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
tarmopts kirjutas:
Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.63 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud.


1. Open MENU
2. Go to OPTIONS (but don't press OK, just highlight the OPTIONS)
3. Press the number"9" in your remote 7 times.

See peaks eelmise versiooni taastama.
Kui 9 asemel FAV kasutada, siis andis vist mälupulgal olevad vanemad versioonid nähtavale.
Mingit ir-häkki pole vaja (seda on vaja vaid USB aktiveerimisel ilma tarkvara vahetuse jamata).



Tänud, asi korras. Aitas menüüs olles FAV klahvi 7 korda vajutamine. Klahv 9 tõi kirja ette: Süsteem taastatud, aga versioon jäi ikka samaks.[/i]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 10:00:33 vasta tsitaadiga

veits ot aga kui lf2500-le lisada kaardilugeja kas siis on lootust näha starmani kaablipilti?

Elektroonikapoed meil väidavad, et asi toetab DVB-C MPEG2 standardit (starmani jaoks vajalik)
Samas LG ametlik koduleht räägib vaid DVB-T MPEG4 asjast
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 13:19:46 vasta tsitaadiga

kui toetab DVB-C-d, siis peaks ka ilma kaardilugejata kanalid üles leidma, kuid pildi võtab ette vist ainult ETV-l (ainuke, mis ei ole koodi alla)... ehk siis, testida saad ka niisama

aga kui alles mõtled soetamise peale, siis lepid poes (kus väidetakse, et on DVB-C tugi) enne ostmist kokku, et kui aparaat ei hakka kaabeldigi näitama, võtavad teleka tagasi ning tagastavad sulle ostusumma

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.05.2010 13:48:36 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
veits ot aga kui lf2500-le lisada kaardilugeja kas siis on lootust näha starmani kaablipilti?
ei ole lootust. lihtsalt tuima näoga näitab ja kõik, ainult asukohamaaks tuleb eesti asemel other valida. kui tahad otse õhust signaali püüda (zuum), siis tuleb asukohamaaks eesti valida. proovitud.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 14:15:21 vasta tsitaadiga

Jõudsin juba conaxi lelu ära osta ja toimib tõesti. LG koduleht oma dvb-t jutuga võib metsa minna.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2010 20:29:29 vasta tsitaadiga

endal LG32LH2000 FW3.15 aga ei saa sinna menüüsse sisse. Teen küll nii nagu seal õpetuses öeldud, et vajuta ja hoia OK nuppu 5 sekundit all, aga ei midagi.
Olen proovinud ainult originaal puldiga, kuna muud pulti pole ja ühtegi toredat nutitelefoni ka pole.
Tahaks ka seda tööle saada.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2010 21:15:36 vasta tsitaadiga

Vajutasid ikka mõlemat nuppu korraga (nii pulti kui telekat?)
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 01:12:59 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Vajutasid ikka mõlemat nuppu korraga (nii pulti kui telekat?)


Nüüd õpetust üle vaadates, loen ka välja, et mõlemat ok nuppu korraga.
Miskipärast eelnevalt lugesin, et ainul puldil olevat ok nuppu tuleb all hoida icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Aga tänud näpunäite eest. Kui töölt koju saan, proovin järgi.

EDIT: Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi?
Väline ketas on järgi arvutil, et saaks sinna panna pilte, filme, muusikat ja samal ajal on ta ka koostöövalmis telekaga, kus on USB auk. Mõte siis selles, et ei peaks kogu aeg ketast järelt ära võtma ja kahe seadme vahet jooksma.
Üks võimalik variant on WD, kus on eSata, firewire ja usb pesad taga olemas.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 20:29:52 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi?


ei ole võimalik.

wd studio editionil saab kasutada korraga ühte liidest.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:20:42 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi?


ei ole võimalik.

wd studio editionil saab kasutada korraga ühte liidest.


Kahju, et ei saa.

Aga igatahes tänud teema algatajale ja vahepealsele abile siinse kasutaja poolt, sain enda telekal ka USB pesa tööle.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo00
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2010




sõnum 12.05.2010 02:19:52 vasta tsitaadiga

Tervist,selline mure et usb asjanduse sain tööle omal LG telekaga ,et saan välise kõvakettaga filme vaadata ,aga kuidas subtiitreid sinna kylge ikkagist saab ?? foorumites kirjas et yhte kausta pane film ja subtiitrid ja muuda need mõlemad sama nimelisteks.tegingi nii ,näiteks see film -subtiiter on Public.Enemies.2009.DvDRip-FxM.srt ja filmi Public.Enemies.2009.DvDRip-FxM ,aaga ikkagist ei hakka tööle ,et mis asja sellest räägitakse et mingi MKV peab confertima vms ,et kas ma pean siis oma dvx ja dvd filmi formaadi MKV ks tegema või mis värk on ? taavi,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 12.05.2010 10:18:49 vasta tsitaadiga

Kasutusjuhendist väljavõte:
• Mõned kasutajate toodetud subtiitrid ei pruugi korralikult töötada.
• Mõningaid erimärke subtiitrites ei toetata.
• HTML-silte subtiitrites ei toetata.
• Subtiitrid keeltes, millel puudub tugi, ei ole saadaval.
• Välise subtiitrifaili ajateave peaks esitamiseks olema järjestatud tõusvalt.


Subtiiter peab olema sellises formaadis:
1
00:00:34,653 --> 00:00:38,390
Suur
majanduskriis on kestnud neli aastat.

2
00:00:36,963 --> 00:00:42,594
John Dillingeri, Alvin
Karpise ja Lapsenägu Nelsoni jaoks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo00
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2010




sõnum 14.05.2010 16:31:25 vasta tsitaadiga

kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 16:43:30 vasta tsitaadiga

kristo00 kirjutas:
kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts,

Kirjuta teema otsingusse (üleval vasakul ) "dts"

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 17:18:12 vasta tsitaadiga

marqs kirjutas:
kristo00 kirjutas:
kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts,

Kirjuta teema otsingusse (üleval vasakul ) "dts"

Mul on nt paremal icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 19:20:49 vasta tsitaadiga

kristo00 kirjutas:
kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts,


ei, dts lihtsalt ei mängi, kui tootja poolne update ei tehta codecitele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 22:51:42 vasta tsitaadiga

32lh4010 (sw v03.55.00) alistus üle seriali lähenemisele teisel katsel, loogika sama, mis siin - http://www.lg-hack.info/cgi-bin/sn_forumr.cgi?fid=2677&cid=2674&tid=2724
_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunzx
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2006




sõnum 13.06.2010 19:06:50 vasta tsitaadiga

Ma praegu ei suuda leida, et kas see USB hack peaks toimima ka LD450 puhul või vaid LH seeria pärusmaa?
SW on hetkel 3.00.12
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 14.06.2010 18:45:04 vasta tsitaadiga

äsja ostetud 42LH2000 ei saa sinna menüüsse sisse, hoian küll puldi ja teleka OK nupp peal, aga ei midagi, versiooniks on 3.55, või see toimib ainult 3.15 versiooni peal??, tahaks selle USb tööle saada, any help?
_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 18:46:59 vasta tsitaadiga

Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 15.06.2010 20:59:23 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti.


teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut


viimati muutis wonder 15.06.2010 23:36:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 15.06.2010 21:51:13 vasta tsitaadiga

mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 15.06.2010 23:34:29 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'.


huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV?

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 00:00:08 vasta tsitaadiga

wonder kirjutas:
47th ronin kirjutas:
mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'.


huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV?


Ilmselt selle pärast, et juhendi tegijal toimis see nii..... see ei tähenda, et kõigil nii toimib.
Proovi siiski nii nagu kasutaja 47th ronin soovitas....
Ise sain ka nii hakkama, et ei teinud kaustasid........ainult n.ö. juurikas pulgale ja siis edasi....

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 16.06.2010 01:00:56 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
wonder kirjutas:
47th ronin kirjutas:
mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'.


huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV?


Ilmselt selle pärast, et juhendi tegijal toimis see nii..... see ei tähenda, et kõigil nii toimib.
Proovi siiski nii nagu kasutaja 47th ronin soovitas....
Ise sain ka nii hakkama, et ei teinud kaustasid........ainult n.ö. juurikas pulgale ja siis edasi....



Aga juurika nimeks jäi mis? jäi samaks kui alla tirisid, ei muutnud miskit ära? ja on sul ehk see link alles kust selle vanema FW sikutasid?

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 02:20:06 vasta tsitaadiga

http://dl.dropbox.com/u/4639/V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk
http://devil-strike.host22.com/LG_DTV_v3.15.zip
link

Äkki oled saanud vigase faili...proovi neid, äkki üks neist ikka annab sulle soovitud tulemuse ja pea meeles, et ikka oleks v3.15 mitte kõrgem

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 16.06.2010 07:38:05 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
http://dl.dropbox.com/u/4639/V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk
http://devil-strike.host22.com/LG_DTV_v3.15.zip
link

Äkki oled saanud vigase faili...proovi neid, äkki üks neist ikka annab sulle soovitud tulemuse ja pea meeles, et ikka oleks v3.15 mitte kõrgem


esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2010 09:04:42 vasta tsitaadiga

wonder kirjutas:
Amperloom kirjutas:
http://dl.dropbox.com/u/4639/V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk
http://devil-strike.host22.com/LG_DTV_v3.15.zip
link

Äkki oled saanud vigase faili...proovi neid, äkki üks neist ikka annab sulle soovitud tulemuse ja pea meeles, et ikka oleks v3.15 mitte kõrgem


esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S


Mul töötavad kõik lingid, nii kui peale vajutad.....küsib, et kas soovite avada või salvestada....ei kujuta ette kuidas teil see ei tööta.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 16.06.2010 11:29:14 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
wonder kirjutas:
Amperloom kirjutas:
http://dl.dropbox.com/u/4639/V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk
http://devil-strike.host22.com/LG_DTV_v3.15.zip
link

Äkki oled saanud vigase faili...proovi neid, äkki üks neist ikka annab sulle soovitud tulemuse ja pea meeles, et ikka oleks v3.15 mitte kõrgem


esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S


Mul töötavad kõik lingid, nii kui peale vajutad.....küsib, et kas soovite avada või salvestada....ei kujuta ette kuidas teil see ei tööta.


Ei saa ise ka aru mix sedasi, proovin töö juures uuesti tirida ja siis hiljem kodus proovin, faili nimi jääb samaks mis allatirides on jah, ei pea seda millekski muutma?


Tööl sama diil. esimese saab kätte, teine corrupted ja kolmas server not found :S

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 01:40:07 vasta tsitaadiga

wonder kirjutas:
attrs kirjutas:
Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti.


teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S


Maadlesin ise sama asjaga, lahendus oli selles et kui lähed options menusse siis ei tohi sul need valikud seal highlightitud olla vaid pead vajutama nool tagasi ja siis 7 korda
Fav nuppu.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 30.06.2010 22:13:11 vasta tsitaadiga

mihkel90 kirjutas:
wonder kirjutas:
attrs kirjutas:
Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti.


teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S


Maadlesin ise sama asjaga, lahendus oli selles et kui lähed options menusse siis ei tohi sul need valikud seal highlightitud olla vaid pead vajutama nool tagasi ja siis 7 korda
Fav nuppu.


tagasi nuppu, sa mõtled nuppu "return" w mida??

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 19:27:20 vasta tsitaadiga

Ei, nool vasakule.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wonder
HV vaatleja
wonder

liitunud: 27.02.2005




sõnum 01.07.2010 20:00:02 vasta tsitaadiga

mihkel90 kirjutas:
Ei, nool vasakule.


kui nool vasakule ss ta "highlightib" ära funktsiooni "LUKK"

mis sul teleri mudel on 42LH2000?

_________________
dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit256
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2005




sõnum 02.07.2010 23:12:12 vasta tsitaadiga

DTS osas olen peale tundide kaupa surfimist jäänud ikkagi variandi juurte , kus konverdin audio AC peale. Link koos proge ning õpetusega http://lgusb.wikispaces.com/#dts Toimib suurepäraselt ning keskmise filmi teeb ära ca 20 minutiga.

Subtiitrite osas mõned oma äraproovitud asjad :

Filmi ja supakate nimetused panna võimalikult lühikesed. Ise kasutan paaritähelisi kombinatsioone. Hoides filme koos srt failidega neid eraldi folderites võib kaustale ju täispika nime panna. Failid ise seal sees võivad ju lühenditega olla.

Filmi ja supakate koostoime saab ilusti ära testida ennem arvutis , lastes filmi divx playeriga käima. Mul igatahes näitab arvuti täpitähtede asemel kohati mingied krõnkse , telekas (LG42 LH5000) aga mängib ilusti ja õigete tähtedega. Soft on 3.63. Kui arvutis jooksevad ilusti alla , jooksevad ka telekas.

Formaadi osas oli eespool õpetus olemas. Kui aga supakad täpselt peale ei istu , saab sellise vabasoftiga nagu TimeAdjuster neid täpsustada.Muuseas konverdidb see proge ka Sub failid srt failideks ning just sellesse ülaltoodud õigesse formaati. Vaatamata õpetusele olen siiski saanud selle progega tulemused paika niimoodi , et olen ise alguse ja lõpuosa tekstireale täpsustatud aja sisestanud. Siis jaotab proge ajad uuesti laiali. Nupule Rida mängib uuesti - vajutusega nagu manual ette näeb mul sünkroniseerimine igatahes õnnestunud ei ole. Muuseas ei pea lõpuosas panema kõige viimasele reale täpsustust. Võib ka mõned read ettepoole valida. Viimane rida kipub olmea supakameistri nimi , kuid kuhu see täpselt peab istuma , ju ei tea. Kuna see pole filmiga seotud.

Üks küsimus on tekkinud veel seda foorumit sirvides ja ka muudes teemades surfates - kas kuskil on saadaval ka uuenduste kirjeldus või lisavõimalused mis uuemate softidega tulevad? Näiteks kas tasub 3.63 pealt 3.65 peale minna ? Või on põhiteema ikkagi USB augu käimasaamine? Endal USB pealt kõik toimib. Ise nillisin DTS teemat , kuid nagu ülal oli kirjas , pole see LG listis üldsegi ette nähtud. Muuseas ei toeta seda ka Divx player.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 19.07.2010 10:06:45 vasta tsitaadiga

raunzx kirjutas:
Ma praegu ei suuda leida, et kas see USB hack peaks toimima ka LD450 puhul või vaid LH seeria pärusmaa?
SW on hetkel 3.00.12


LD450 seeria puhul ei pea muud tegema, kui minema service menüüsse ja DivX aktiveerima.

_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 19.07.2010 18:55:29 vasta tsitaadiga

Sama USB pordi lisavõimaluste avamine kehtib ka TV tuuneriga LCD monitoride kohta.

http://www.avforums.com/forums/lg-owners-forum/1154072-m197wdp-m227wdp-m237wdp-how-enable-divx.html

Piiranguks jäävad uued Firmware versioonid, mis ei luba enam Service Menu kaudu seda funktsiooni avada.

On kellelgil aimu kust saaks vanemad firmwared leida ja tõmmata? Monitori mudeliks M237WDP
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 23.07.2010 23:05:29 vasta tsitaadiga

New firmware 3.66 http://www.lg-hack.info/cgi-bin/sn_forumr.cgi?cid=2675&fid=2679&tid=2823
LH 5000 jägiproovitud ja töötas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 26.07.2010 02:33:06 vasta tsitaadiga

Modisin 32lh2000 ära. USB sai tööle, kõik oli korras mingi aja pärast ilmus mingi lai riba vertikaalselt pildile. Kõigil kanalitel ja seadete menüüs samuti.

Kas peaks uuesti firmware uuendama, praegu 3.65, kõik iseenesest töötab ainult pilt on pekkis. Teine telekas eraldi digiboksiga töötas korralikult.

Aega on palju möödas. Mure ka ammu murtud. Garantiis vahetati ekraan välja. Ennem võtsin USB modi maha, paljugi mis.


viimati muutis keilakaz 09.01.2011 16:43:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.