|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
24.03.2010 10:48:47
|
|
|
Kas mitte polnud mingi jutt, et pulgad peavad olema NTFS formaadis?
Võrguasja jään huviga ootama.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
28.03.2010 13:44:34
|
|
|
42LH3000 peal sai hack järgi proovitud ning toimis perfektselt.
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
28.03.2010 19:01:29
|
|
|
Mul LH5000 ja tarkvara 3.55. Kas tasub 3.63 peale panna, kust seda saab ja kuidas install käib?
Kas eestikeelne menüü jääb alles?
Üks mure veel, kui heli alla 3 on siis on kosta trafo põrinat, kui taustavalgus välja lülitada siis põrinat ei ole. Põrinat on kuulda ka kanalivahetusel kui heli ei ole.
Eile käisin poes ja seal üks ostja kurtis sama asja (temal LH2000). Kas LH seerial peabki nii olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
29.03.2010 10:41:17
|
|
|
Sama põrin siin, teab keegi midagi sellest?
LF seeria
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
08.04.2010 16:52:55
|
|
|
See on nüüd teemaväline jutt, aga kas keegi teab kuidas saaks LG LH seerial Energiasäästu automaatsel seadel teha nii, et energiasääst ei langeks alla 40%. Hämaras toas langeb see 25%, see on liiga madal ja pilt jääb liiga tumetaks.
Seda saab muuta äkki Service Menüüst?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
29.04.2010 19:36:50
|
|
|
| Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
29.04.2010 19:55:35
|
|
|
LG lh3200 "37 sai telefonihackiga ilusti USB tööle seatud ja arvan küll,et kui FW teine on, siis see on garantii eiramine.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.04.2010 20:09:22
|
|
|
| tarmopts kirjutas: |
| Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud. |
ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
30.04.2010 07:26:19
|
|
|
[/quote]ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.[/quote]
Ir häkiga saan sisse küll, aga mida ma seal menüüs tegema pean?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.04.2010 10:17:42
|
|
|
ir häkiga vanema kui 3.55 peale ja siis jälle üles 3.55 peale.[/quote]
Ir häkiga saan sisse küll, aga mida ma seal menüüs tegema pean?[/quote]no vaata siia. tõsi, ' YOU CAN only downgrade with this method if your firmware is V3.24, V3.37, V3.40,V3.55 AND V3.63 (which is the latest firmware) '. ehk siis ilmselt läheb natuke aega, kuni nupumehed midagi välja mõtlevad.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
30.04.2010 13:21:35
|
|
|
| tarmopts kirjutas: |
| Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.65 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud. |
1. Open MENU
2. Go to OPTIONS (but don't press OK, just highlight the OPTIONS)
3. Press the number"9" in your remote 7 times.
See peaks eelmise versiooni taastama.
Kui 9 asemel FAV kasutada, siis andis vist mälupulgal olevad vanemad versioonid nähtavale.
Mingit ir-häkki pole vaja (seda on vaja vaid USB aktiveerimisel ilma tarkvara vahetuse jamata).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
30.04.2010 20:08:36
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| tarmopts kirjutas: |
| Kas keegi teab kuidas saaks FW.3.63 pealt tagasi 3.55 peale. Kui mälupulgaga 3.55 telekale järgi panna siis ei juhtu midagi. Vaja telekas garantiisse viia põrisemise pärast. Äkki garantii enam ei kehti kui olen FW uuendanud. |
1. Open MENU
2. Go to OPTIONS (but don't press OK, just highlight the OPTIONS)
3. Press the number"9" in your remote 7 times.
See peaks eelmise versiooni taastama.
Kui 9 asemel FAV kasutada, siis andis vist mälupulgal olevad vanemad versioonid nähtavale.
Mingit ir-häkki pole vaja (seda on vaja vaid USB aktiveerimisel ilma tarkvara vahetuse jamata). |
Tänud, asi korras. Aitas menüüs olles FAV klahvi 7 korda vajutamine. Klahv 9 tõi kirja ette: Süsteem taastatud, aga versioon jäi ikka samaks.[/i]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
02.05.2010 10:00:33
|
|
|
veits ot aga kui lf2500-le lisada kaardilugeja kas siis on lootust näha starmani kaablipilti?
Elektroonikapoed meil väidavad, et asi toetab DVB-C MPEG2 standardit (starmani jaoks vajalik)
Samas LG ametlik koduleht räägib vaid DVB-T MPEG4 asjast
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
02.05.2010 13:19:46
|
|
|
kui toetab DVB-C-d, siis peaks ka ilma kaardilugejata kanalid üles leidma, kuid pildi võtab ette vist ainult ETV-l (ainuke, mis ei ole koodi alla)... ehk siis, testida saad ka niisama
aga kui alles mõtled soetamise peale, siis lepid poes (kus väidetakse, et on DVB-C tugi) enne ostmist kokku, et kui aparaat ei hakka kaabeldigi näitama, võtavad teleka tagasi ning tagastavad sulle ostusumma
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.05.2010 13:48:36
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| veits ot aga kui lf2500-le lisada kaardilugeja kas siis on lootust näha starmani kaablipilti? |
ei ole lootust. lihtsalt tuima näoga näitab ja kõik, ainult asukohamaaks tuleb eesti asemel other valida. kui tahad otse õhust signaali püüda (zuum), siis tuleb asukohamaaks eesti valida. proovitud.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
02.05.2010 14:15:21
|
|
|
| Jõudsin juba conaxi lelu ära osta ja toimib tõesti. LG koduleht oma dvb-t jutuga võib metsa minna.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
03.05.2010 20:29:29
|
|
|
endal LG32LH2000 FW3.15 aga ei saa sinna menüüsse sisse. Teen küll nii nagu seal õpetuses öeldud, et vajuta ja hoia OK nuppu 5 sekundit all, aga ei midagi.
Olen proovinud ainult originaal puldiga, kuna muud pulti pole ja ühtegi toredat nutitelefoni ka pole.
Tahaks ka seda tööle saada.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
03.05.2010 21:15:36
|
|
|
| Vajutasid ikka mõlemat nuppu korraga (nii pulti kui telekat?)
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
04.05.2010 01:12:59
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Vajutasid ikka mõlemat nuppu korraga (nii pulti kui telekat?) |
Nüüd õpetust üle vaadates, loen ka välja, et mõlemat ok nuppu korraga.
Miskipärast eelnevalt lugesin, et ainul puldil olevat ok nuppu tuleb all hoida
Aga tänud näpunäite eest. Kui töölt koju saan, proovin järgi.
EDIT: Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi?
Väline ketas on järgi arvutil, et saaks sinna panna pilte, filme, muusikat ja samal ajal on ta ka koostöövalmis telekaga, kus on USB auk. Mõte siis selles, et ei peaks kogu aeg ketast järelt ära võtma ja kahe seadme vahet jooksma.
Üks võimalik variant on WD, kus on eSata, firewire ja usb pesad taga olemas.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
04.05.2010 20:29:52
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi? |
ei ole võimalik.
wd studio editionil saab kasutada korraga ühte liidest.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
04.05.2010 22:20:42
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
| Kas on võimalik välist ketast ühendada nii, et ketas on mitmel masinal korraga järgi? |
ei ole võimalik.
wd studio editionil saab kasutada korraga ühte liidest. |
Kahju, et ei saa.
Aga igatahes tänud teema algatajale ja vahepealsele abile siinse kasutaja poolt, sain enda telekal ka USB pesa tööle.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo00
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2010
|
12.05.2010 02:19:52
|
|
|
| Tervist,selline mure et usb asjanduse sain tööle omal LG telekaga ,et saan välise kõvakettaga filme vaadata ,aga kuidas subtiitreid sinna kylge ikkagist saab ?? foorumites kirjas et yhte kausta pane film ja subtiitrid ja muuda need mõlemad sama nimelisteks.tegingi nii ,näiteks see film -subtiiter on Public.Enemies.2009.DvDRip-FxM.srt ja filmi Public.Enemies.2009.DvDRip-FxM ,aaga ikkagist ei hakka tööle ,et mis asja sellest räägitakse et mingi MKV peab confertima vms ,et kas ma pean siis oma dvx ja dvd filmi formaadi MKV ks tegema või mis värk on ? taavi,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
12.05.2010 10:18:49
|
|
|
Kasutusjuhendist väljavõte:
• Mõned kasutajate toodetud subtiitrid ei pruugi korralikult töötada.
• Mõningaid erimärke subtiitrites ei toetata.
• HTML-silte subtiitrites ei toetata.
• Subtiitrid keeltes, millel puudub tugi, ei ole saadaval.
• Välise subtiitrifaili ajateave peaks esitamiseks olema järjestatud tõusvalt.
Subtiiter peab olema sellises formaadis:
1
00:00:34,653 --> 00:00:38,390
Suur
majanduskriis on kestnud neli aastat.
2
00:00:36,963 --> 00:00:42,594
John Dillingeri, Alvin
Karpise ja Lapsenägu Nelsoni jaoks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo00
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2010
|
14.05.2010 16:31:25
|
|
|
| kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts,
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
14.05.2010 16:43:30
|
|
|
| kristo00 kirjutas: |
| kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts, |
Kirjuta teema otsingusse (üleval vasakul ) "dts"
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002

|
14.05.2010 17:18:12
|
|
|
| marqs kirjutas: |
| kristo00 kirjutas: |
| kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts, |
Kirjuta teema otsingusse (üleval vasakul ) "dts" |
Mul on nt paremal
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.05.2010 19:20:49
|
|
|
| kristo00 kirjutas: |
| kas bluray filmidele häält pole võimalik saada kuidagi ? ,kui vaatan läbi välise kõvaketta telekat ?.ytleb et ei toeta heli ,pilt tuleb aga häält ei ole :Starmopts, |
ei, dts lihtsalt ei mängi, kui tootja poolne update ei tehta codecitele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raunzx
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2006
|
13.06.2010 19:06:50
|
|
|
Ma praegu ei suuda leida, et kas see USB hack peaks toimima ka LD450 puhul või vaid LH seeria pärusmaa?
SW on hetkel 3.00.12
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
14.06.2010 18:45:04
|
|
|
äsja ostetud 42LH2000 ei saa sinna menüüsse sisse, hoian küll puldi ja teleka OK nupp peal, aga ei midagi, versiooniks on 3.55, või see toimib ainult 3.15 versiooni peal??, tahaks selle USb tööle saada, any help?
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
14.06.2010 18:46:59
|
|
|
| Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
15.06.2010 20:59:23
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti. |
teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut
viimati muutis wonder 15.06.2010 23:36:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
15.06.2010 21:51:13
|
|
|
mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
15.06.2010 23:34:29
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'. |
huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV?
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
16.06.2010 00:00:08
|
|
|
| wonder kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'. |
huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV? |
Ilmselt selle pärast, et juhendi tegijal toimis see nii..... see ei tähenda, et kõigil nii toimib.
Proovi siiski nii nagu kasutaja 47th ronin soovitas....
Ise sain ka nii hakkama, et ei teinud kaustasid........ainult n.ö. juurikas pulgale ja siis edasi....
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
16.06.2010 01:00:56
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| wonder kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| mingeid folder-eid ei ole vaja, fail peab olema 'juurikas'. |
huvitav mix siis juhendis kirjas pane fail kausta LG_DTV? |
Ilmselt selle pärast, et juhendi tegijal toimis see nii..... see ei tähenda, et kõigil nii toimib.
Proovi siiski nii nagu kasutaja 47th ronin soovitas....
Ise sain ka nii hakkama, et ei teinud kaustasid........ainult n.ö. juurikas pulgale ja siis edasi.... |
Aga juurika nimeks jäi mis? jäi samaks kui alla tirisid, ei muutnud miskit ära? ja on sul ehk see link alles kust selle vanema FW sikutasid?
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
16.06.2010 07:38:05
|
|
|
esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
16.06.2010 09:04:42
|
|
|
| wonder kirjutas: |
esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S |
Mul töötavad kõik lingid, nii kui peale vajutad.....küsib, et kas soovite avada või salvestada....ei kujuta ette kuidas teil see ei tööta.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
16.06.2010 11:29:14
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| wonder kirjutas: |
esimene ei tee midagi, teine on corrupted ja kolmas server not found :S |
Mul töötavad kõik lingid, nii kui peale vajutad.....küsib, et kas soovite avada või salvestada....ei kujuta ette kuidas teil see ei tööta. |
Ei saa ise ka aru mix sedasi, proovin töö juures uuesti tirida ja siis hiljem kodus proovin, faili nimi jääb samaks mis allatirides on jah, ei pea seda millekski muutma?
Tööl sama diil. esimese saab kätte, teine corrupted ja kolmas server not found :S
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
30.06.2010 01:40:07
|
|
|
| wonder kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
| Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti. |
teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S |
Maadlesin ise sama asjaga, lahendus oli selles et kui lähed options menusse siis ei tohi sul need valikud seal highlightitud olla vaid pead vajutama nool tagasi ja siis 7 korda
Fav nuppu.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
30.06.2010 22:13:11
|
|
|
| mihkel90 kirjutas: |
| wonder kirjutas: |
| attrs kirjutas: |
| Kui oleksid teema läbi lugenud siis teaksid, et see toimib vaid vanema FW puhul. Õpetuse järgi lase vanem soft peale ja saadki selle menüü lahti. |
teen õpetuse järgi, formatin pulga ära FAT(32) panen peale ainult selle foldri selle FW sisuga millel seal link olemas, 3.15, mäller telkule järgi, ootan, vilgub nats ja ss tühjus, loen teksti edasi, õpetab et vajuta menüü ja seal vali seaded ja ära vajuta OK vaid 7 korda FAV nuppu w 7 korda number 7 nuppu, ja ei kipu ega kõppu, tee mis tahad ei õnnestu vanemat FW peale lasta :S |
Maadlesin ise sama asjaga, lahendus oli selles et kui lähed options menusse siis ei tohi sul need valikud seal highlightitud olla vaid pead vajutama nool tagasi ja siis 7 korda
Fav nuppu. |
tagasi nuppu, sa mõtled nuppu "return" w mida??
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
01.07.2010 19:27:20
|
|
|
Ei, nool vasakule.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wonder
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005
|
01.07.2010 20:00:02
|
|
|
| mihkel90 kirjutas: |
| Ei, nool vasakule. |
kui nool vasakule ss ta "highlightib" ära funktsiooni "LUKK"
mis sul teleri mudel on 42LH2000?
_________________ dimidium facti, qui caepit, nabet - alustamine on juba pool tehtut |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit256
HV vaatleja
liitunud: 01.05.2005
|
02.07.2010 23:12:12
|
|
|
DTS osas olen peale tundide kaupa surfimist jäänud ikkagi variandi juurte , kus konverdin audio AC peale. Link koos proge ning õpetusega http://lgusb.wikispaces.com/#dts Toimib suurepäraselt ning keskmise filmi teeb ära ca 20 minutiga.
Subtiitrite osas mõned oma äraproovitud asjad :
Filmi ja supakate nimetused panna võimalikult lühikesed. Ise kasutan paaritähelisi kombinatsioone. Hoides filme koos srt failidega neid eraldi folderites võib kaustale ju täispika nime panna. Failid ise seal sees võivad ju lühenditega olla.
Filmi ja supakate koostoime saab ilusti ära testida ennem arvutis , lastes filmi divx playeriga käima. Mul igatahes näitab arvuti täpitähtede asemel kohati mingied krõnkse , telekas (LG42 LH5000) aga mängib ilusti ja õigete tähtedega. Soft on 3.63. Kui arvutis jooksevad ilusti alla , jooksevad ka telekas.
Formaadi osas oli eespool õpetus olemas. Kui aga supakad täpselt peale ei istu , saab sellise vabasoftiga nagu TimeAdjuster neid täpsustada.Muuseas konverdidb see proge ka Sub failid srt failideks ning just sellesse ülaltoodud õigesse formaati. Vaatamata õpetusele olen siiski saanud selle progega tulemused paika niimoodi , et olen ise alguse ja lõpuosa tekstireale täpsustatud aja sisestanud. Siis jaotab proge ajad uuesti laiali. Nupule Rida mängib uuesti - vajutusega nagu manual ette näeb mul sünkroniseerimine igatahes õnnestunud ei ole. Muuseas ei pea lõpuosas panema kõige viimasele reale täpsustust. Võib ka mõned read ettepoole valida. Viimane rida kipub olmea supakameistri nimi , kuid kuhu see täpselt peab istuma , ju ei tea. Kuna see pole filmiga seotud.
Üks küsimus on tekkinud veel seda foorumit sirvides ja ka muudes teemades surfates - kas kuskil on saadaval ka uuenduste kirjeldus või lisavõimalused mis uuemate softidega tulevad? Näiteks kas tasub 3.63 pealt 3.65 peale minna ? Või on põhiteema ikkagi USB augu käimasaamine? Endal USB pealt kõik toimib. Ise nillisin DTS teemat , kuid nagu ülal oli kirjas , pole see LG listis üldsegi ette nähtud. Muuseas ei toeta seda ka Divx player.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
19.07.2010 10:06:45
|
|
|
| raunzx kirjutas: |
Ma praegu ei suuda leida, et kas see USB hack peaks toimima ka LD450 puhul või vaid LH seeria pärusmaa?
SW on hetkel 3.00.12 |
LD450 seeria puhul ei pea muud tegema, kui minema service menüüsse ja DivX aktiveerima.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otsija
HV veteran

liitunud: 12.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmopts
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
26.07.2010 02:33:06
|
|
|
Modisin 32lh2000 ära. USB sai tööle, kõik oli korras mingi aja pärast ilmus mingi lai riba vertikaalselt pildile. Kõigil kanalitel ja seadete menüüs samuti.
Kas peaks uuesti firmware uuendama, praegu 3.65, kõik iseenesest töötab ainult pilt on pekkis. Teine telekas eraldi digiboksiga töötas korralikult.
Aega on palju möödas. Mure ka ammu murtud. Garantiis vahetati ekraan välja. Ennem võtsin USB modi maha, paljugi mis.
viimati muutis keilakaz 09.01.2011 16:43:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|