|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
02.06.2010 22:14:11
|
|
|
| On üks 8800GTS 320, lõi artifakte ja viimane kord, kui prooviti, ei löönud üldse pilti ette. Kärsahais ka küljes. On mõtet proovida või on risk ka muu arvuti niimoodi läbi lasta?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.06.2010 02:49:19
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
| On üks 8800GTS 320, lõi artifakte ja viimane kord, kui prooviti, ei löönud üldse pilti ette. Kärsahais ka küljes. On mõtet proovida või on risk ka muu arvuti niimoodi läbi lasta? |
Võta lahti ja vaata üle kas konded korras ja miski maha pole põlenud kaardil.Võimalik, et miski andis otsad lihtsalt ja siis muidugi küpsetamine ei aita
Samas kui kaart väliselt korras siis tasub proovida.Niikuinii on praegu tehniliselt surnud, kuna ei näita pilti seega pole midagi kaotada
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
05.06.2010 16:39:26
|
|
|
tegin ka enda vana kaardiga seda ahju trikki.
paistab siiani korras, mõnda mängu olen proovinud, kotti pole visanud. temp 60 C idle ja 88 C load....
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
05.06.2010 19:54:27
|
|
|
SRY OT PÄRAST!
aga ega kellelgi ei juhtu üle olema üks korralikult töötav 8800GTS?
mõistliku hinnaga!
tänud!
Et teemat rohkem mitte rikkuda, siis palun saatke priva messidš
OT LÕPP!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
05.06.2010 20:09:05
|
|
|
| no tere hommikust, müügifoorum on nalja pärast olemas või?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
11.06.2010 20:10:54
|
|
|
Ma sain täiesti töökorras 320Mb GTS'si 20'ne euroga.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.06.2010 20:53:58
|
|
|
Kena Trehvas kah 1-2 kuud tagasi, 8800GTX 20 euriga.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raits753
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
18.06.2010 15:40:10
|
|
|
| 8800GT 10min @ 200c ja ei aidanud midagi, endiselt 2d ja kenad triibud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
18.06.2010 19:49:00
|
|
|
| Raits753, pole siis midagi teha... tuleb uus osta ( eeldan et carantiid pole ) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
22.06.2010 10:55:56
|
|
|
Endal 8800GTX saab vist juba varsti 3a täis. Istub 24/7 80 kraadi peal ja pelades kipub üle 110 kraadi minema, aga kuna ära sureb siis ?
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
22.06.2010 11:16:37
|
|
|
| Probleem. kirjutas: |
Endal 8800GTX saab vist juba varsti 3a täis. Istub 24/7 80 kraadi peal ja pelades kipub üle 110 kraadi minema, aga kuna ära sureb siis ? |
kui nii kuumaks koguaeg ajad, ehk ei suregi? nagu ahjus küpsetamise efekt aint et arvutis ja 24/7 kui pelad mis siis et tiba madalamatel tempidel aga selle eest pidevalt. jätad kaardi talvel külma ja ongi pilt must
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
22.06.2010 13:52:33
|
|
|
| Probleem., sa seda tolmust puhastada ei taha ? Või siis korpusesse õhuringlus tekitada ? Kui selliste tempide juures siis sul raudselt mingi õhuringluseta kast mis tolmu otsast otsani täis .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
22.06.2010 14:28:50
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Probleem., sa seda tolmust puhastada ei taha ? Või siis korpusesse õhuringlus tekitada ? Kui selliste tempide juures siis sul raudselt mingi õhuringluseta kast mis tolmu otsast otsani täis . |
Eelmine suvi kuumenes video koguaeg üle, siis ostsin pudeli surukat ja tõmbasin kasti läbi. Aga ei aidanud ( teadagi miks , ei viitsind komponente välja võtta ja lasin niisama ) siis võtsin külje paneeli ära ja sellest piisas vist et video enam ei kuumeneks üle.
Peale suruõhuga puhastamist läksid kõik ventikad piixu ja PSU pläriseb vahetevahel vastikult.
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
22.06.2010 14:44:49
|
|
|
Kammoon , enda arvuti eest võiks ikkagi hoolt kanda .
Ja ei keeranud see suruõhk piixu midagi , mul pole kordagi see midagi ära lõhkunud .
Võta arvuti lahti , puhasta ära , toide anna kellegi teadjama kätte kes selle korda teeb .
Ja tekita korpusesse mingi õhuvool ka .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
22.06.2010 15:35:18
|
|
|
krdi hea idee, ni kui ei mängi ni kohe furmark käima
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Probleem.
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2009
|
22.06.2010 15:57:23
|
|
|
Nu idles on gpu 80 kraadi. Ööseks panen arvuti kinni ikka Aga ma lihtsalt imestan et peale neid suuri ülekuumenemisi ja pikaajalist kõrget temperatuuri video ikka ilusti töötab.
_________________ -.- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
22.06.2010 16:50:18
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Probleem. kirjutas: |
Endal 8800GTX saab vist juba varsti 3a täis. Istub 24/7 80 kraadi peal ja pelades kipub üle 110 kraadi minema, aga kuna ära sureb siis ? |
And it all makes sense .Pole ju pidevat kuumutamise-mahajahtumise tsüklit mis jootekohti murendaks  |
Jajah , on lihtsalt pidev kuumatsükkel .
Aga nujah eks nii tõesti elab kauem , iseasi kuidas see soojus teistele komponentidele meeldib .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
22.06.2010 22:40:11
|
|
|
mul msi 8800gtx. Probleem selles, et msi ei lase üle 85c minna ning lülitab graafika lihtsalt välja ja pean tegema arvutile restardi. pidevalt on probleem sellega. Äkki keegi oskab aidata kuidas seda max temp tõsta saaks, kuna olen lugenud, et 85c on neil veel suht töö temp, mitte ülekuumenemine.
teine probleem on fan speed'ga. Pean manuaalselt seda seadistama(nTune'iga), kuna msi oma soft ei tee sittagi(vana soft töötab nii palju , et näitab tempi, uus ei tööta isegi nii palju)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2010 22:43:52
|
|
|
| maalane kirjutas: |
mul msi 8800gtx. Probleem selles, et msi ei lase üle 85c minna ning lülitab graafika lihtsalt välja ja pean tegema arvutile restardi. pidevalt on probleem sellega. Äkki keegi oskab aidata kuidas seda max temp tõsta saaks, kuna olen lugenud, et 85c on neil veel suht töö temp, mitte ülekuumenemine.
teine probleem on fan speed'ga. Pean manuaalselt seda seadistama(nTune'iga), kuna msi oma soft ei tee sittagi(vana soft töötab nii palju , et näitab tempi, uus ei tööta isegi nii palju) |
Bios flash... ja bios`i modimine...
Märksõnadeks siis nvflash & nibitor
Google annab sulle ülejäänu
Ise aga parendaks siiski kasti ventilatsiooni, et ei läheks 85C peale
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2010 22:58:20
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| maalane kirjutas: |
mul msi 8800gtx. Probleem selles, et msi ei lase üle 85c minna ning lülitab graafika lihtsalt välja ja pean tegema arvutile restardi. pidevalt on probleem sellega. Äkki keegi oskab aidata kuidas seda max temp tõsta saaks, kuna olen lugenud, et 85c on neil veel suht töö temp, mitte ülekuumenemine.
teine probleem on fan speed'ga. Pean manuaalselt seda seadistama(nTune'iga), kuna msi oma soft ei tee sittagi(vana soft töötab nii palju , et näitab tempi, uus ei tööta isegi nii palju) |
Bios flash... ja bios`i modimine...
Märksõnadeks siis nvflash & nibitor
Google annab sulle ülejäänu
Ise aga parendaks siiski kasti ventilatsiooni, et ei läheks 85C peale  |
Ei soovita BIOS kallale minna esimese asjana .Rivatuner saab kenasti hakkama fan speedi tõstmisega kuigi 85c peal ei tohiks veel kaart kinni panna ennast.
Kuna sa üldse temperatuuri vaatad?.Kui mängust väljudes, siis see 85c mis sa näed pole täpne, kuna ventikas on juba jõudnud osa maha jahutada.
Parem kaart lahti võtta ja puhtaks teha.Uus pasta asemele ja fan speed 60% või rohkem ja peaks temp kenasti langema.Muidugi on oluline ka kasti enda õhuringlus
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2010 22:59:00
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| maalane kirjutas: |
mul msi 8800gtx. Probleem selles, et msi ei lase üle 85c minna ning lülitab graafika lihtsalt välja ja pean tegema arvutile restardi. pidevalt on probleem sellega. Äkki keegi oskab aidata kuidas seda max temp tõsta saaks, kuna olen lugenud, et 85c on neil veel suht töö temp, mitte ülekuumenemine.
teine probleem on fan speed'ga. Pean manuaalselt seda seadistama(nTune'iga), kuna msi oma soft ei tee sittagi(vana soft töötab nii palju , et näitab tempi, uus ei tööta isegi nii palju) |
Bios flash... ja bios`i modimine...
Märksõnadeks siis nvflash & nibitor
Google annab sulle ülejäänu
Ise aga parendaks siiski kasti ventilatsiooni, et ei läheks 85C peale  |
Ei soovita BIOS kallale minna esimese asjana .Rivatuner saab kenasti hakkama fan speedi tõstmisega kuigi 85c peal ei tohiks veel kaart kinni panna ennast.
Kuna sa üldse temperatuuri vaatad?.Kui mängust väljudes, siis see 85c mis sa näed pole täpne, kuna ventikas on juba jõudnud osa maha jahutada. |
Küsiti ju kuidas tresholdi tõsta, seda minu teada RivaTuneri/Afterburneriga ei saa...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.06.2010 23:22:16
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| maalane kirjutas: |
mul msi 8800gtx. Probleem selles, et msi ei lase üle 85c minna ning lülitab graafika lihtsalt välja ja pean tegema arvutile restardi. pidevalt on probleem sellega. Äkki keegi oskab aidata kuidas seda max temp tõsta saaks, kuna olen lugenud, et 85c on neil veel suht töö temp, mitte ülekuumenemine.
teine probleem on fan speed'ga. Pean manuaalselt seda seadistama(nTune'iga), kuna msi oma soft ei tee sittagi(vana soft töötab nii palju , et näitab tempi, uus ei tööta isegi nii palju) |
Bios flash... ja bios`i modimine...
Märksõnadeks siis nvflash & nibitor
Google annab sulle ülejäänu
Ise aga parendaks siiski kasti ventilatsiooni, et ei läheks 85C peale  |
Ei soovita BIOS kallale minna esimese asjana .Rivatuner saab kenasti hakkama fan speedi tõstmisega kuigi 85c peal ei tohiks veel kaart kinni panna ennast.
Kuna sa üldse temperatuuri vaatad?.Kui mängust väljudes, siis see 85c mis sa näed pole täpne, kuna ventikas on juba jõudnud osa maha jahutada. |
Küsiti ju kuidas tresholdi tõsta, seda minu teada RivaTuneri/Afterburneriga ei saa...  |
Seda küll aga ei mõista kuidas see threshold vaikimisi nii madal on .85c on ikka väga madal.Kas see on siis eelmise omaniku poolt juba moditud BIOS-ga või oli eelmisel vee all ja ta pani thresholdi nii madalaks
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.06.2010 23:24:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Seda küll aga ei mõista kuidas see threshold vaikimisi nii madal on .85c on ikka väga madal.Kas see on siis eelmise omaniku poolt juba moditud BIOS-ga või oli eelmisel vee all ja ta pani thresholdi nii madalaks  |
Olgu või LN2`e all, miks peaks keegi tresholdi kruttima madalamaks
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
23.06.2010 00:18:33
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Seda küll aga ei mõista kuidas see threshold vaikimisi nii madal on .85c on ikka väga madal.Kas see on siis eelmise omaniku poolt juba moditud BIOS-ga või oli eelmisel vee all ja ta pani thresholdi nii madalaks  |
Olgu või LN2`e all, miks peaks keegi tresholdi kruttima madalamaks  |
Vb kartis, et sureb maha ja pani madalamaks.Mis juba iseenesest näitab täielikku võhiklikkust
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.06.2010 00:34:27
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Seda küll aga ei mõista kuidas see threshold vaikimisi nii madal on .85c on ikka väga madal.Kas see on siis eelmise omaniku poolt juba moditud BIOS-ga või oli eelmisel vee all ja ta pani thresholdi nii madalaks  |
Olgu või LN2`e all, miks peaks keegi tresholdi kruttima madalamaks  |
Vb kartis, et sureb maha ja pani madalamaks.Mis juba iseenesest näitab täielikku võhiklikkust  |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
23.06.2010 02:38:49
|
|
|
| vesi ja biosi moodimine ei ole võhilikuse tunnused
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
23.06.2010 10:46:03
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| denis28 kirjutas: |
| vesi ja biosi moodimine ei ole võhilikuse tunnused |
Jah aga arvamine, et thresholdi langetades kaart nii kiiresti ära ei sure on .Ja ma pole öelnudki, et vesi ja bios modimine võhiklik on.See on sinu enda väljamõeldis  |
Veidi küll OT, aga aeg-ajalt tuleb lausa BIOS`i kallale minna...
Endal näiteks tekkis tungiv vajadus seda teha peale HD4870X2 Stock jahutuse Accelero Xtreme vastu vahetust...
Kuna Fan`i reguleeritakse Core1 tempi`i järgi, siis kuna see jäi stabiilselt alla 50 kraadi isegi loadis ja fan stockis on 27%, siis hakkas kaart pilti kotti panema Vrm ahela tempi pärast...
Rivatuneri asemel tahtsin permanentset fix`i, et kui hiljem kaart maha müüa, ei peaks ostja raketiteadlane olema, endal kah kuivem tunne
Accelero on siga vaikne, nii et fan min. 50% pole probleemiks... isegi 100% peal pole midagi kuulda
Samas Tresholdi muuta ma nüüd küll seepärast vajadust muuta ei näinud, et kaart 2 korda jahedam on nüüd
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter90
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004
|
29.06.2010 18:09:52
|
|
|
| Umbes kolm kuud tagasi käisin 8800GTX garantiis (punased triibud). Vahetati välja ja nüüd jälle täpselt sama probleem, kuid nüüd garantii enam ei kehti. Küsimus siis selline, et kas on võimalik, et mingi muu komponent keerab video tuksi või lihtsalt garantiis ei vedanud kaardi vahetusega/pandi kasutatud kaart sisse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
29.06.2010 18:42:56
|
|
|
| tsitaat: |
Küsimus siis selline, et kas on võimalik, et mingi muu komponent keerab video tuksi või lihtsalt garantiis ei vedanud kaardi vahetusega/pandi kasutatud kaart sisse?
|
Mõni muu komponent (näiteks vigane emaplaat) võib vabalt videokaardi ära rikkuda. Või äkki ei käi õhk hästi ringi kastis ja kaart annab otsad kuumuse käes?
Huvitav on muidugi see, et garantiis välja vahetati, sest neid kaarte juba ammu ei toodeta. Seda ei tahaks hästi uskuda, et kasutatud kaardi garantiist said.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.06.2010 18:56:26
|
|
|
| peeter90 kirjutas: |
| Umbes kolm kuud tagasi käisin 8800GTX garantiis (punased triibud). Vahetati välja ja nüüd jälle täpselt sama probleem, kuid nüüd garantii enam ei kehti. Küsimus siis selline, et kas on võimalik, et mingi muu komponent keerab video tuksi või lihtsalt garantiis ei vedanud kaardi vahetusega/pandi kasutatud kaart sisse? |
Punased triibud on vana hea tuttav probleem siin teemas .Lahenduskes on kaart ahju 10min @ 200c
Kui miski komponent seda põhjustaks(väga kaheldav), siis see probleem esineks kohe kaarti masinasse pannes mitte mitu kuud pärast garantiist saamist
Ei oska pakkuda mis seal garantiis tehti.Oleks vana kaardi seerianumber alles, siis saaks võrrelda uue kaardi omaga, et kas on sama või uus kaart.Kaldun pigem arvama, et ikka uus(mitte tuttuus aga nö refurbished): http://en.wikipedia.org/wiki/Refurbishment_(electronics)
Kõige kindlam märk kaardi enda probleemist on kui Safe Modes-s samuti punased triibud ja punased triibud ka juhul kui drivereid peal pole.
Täiesti kindel kaardi probleem on juba see kui BIOS-s on samad artifaktid
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
29.06.2010 18:58:18
|
|
|
miskipärast arvan, et ei vahetatud mitte see kaart sul välja vaid parandati mingite vahenditega ära ajutiselt!
vott
minul oli 8800GTS kaardiga sama moodi natuke aega tagasi
kaart, mis andsin - sama sain ka tagasi ning ainult et oli BIOS muudetud ja midagi füüsiliselt pold küll keegi puudutanud/korrastanud vms
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
30.06.2010 14:14:34
|
|
|
| Täna siis läks minu 8800GTS 640mb tuksi kah. Mängisin mängu, mäng hakkas pilti nagu imelikuks viskama, värvid segamini ja värki ning siis jooksis kokku, heli jooksis kah kokku. Tegin siis restarti ja mingid triibud jooksevad ülevalt alla, sinised. Windows7 siis tegi mingit "parandust" omastarust, ning pärast uuesti proovides on üldse mingid lambi tekstid all, mitte mingis keeles. Pmt hiljem proovides läks arvuti käima, aga sinised tektsid on ikka pildid ees koguaeg. Keegi on ehk millegi sellisega kokku puutunud ning kas on veel mingit võimalust ära parandada või tuleb uut kaarti otsima hakata? Ehk aitab see praadimine kah ahjus, pole ainult võtta kuskilt ahju kus saab temperatuuri paika panna.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
30.06.2010 14:27:40
|
|
|
Egas midagi , prae ahjus ka kui see ei aita pead vast uue kaardi vaatama .
Küll neid G8*/G9* baasil kaarte alles sureb viimasel ajal .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
30.06.2010 14:35:22
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Egas midagi , prae ahjus ka kui see ei aita pead vast uue kaardi vaatama .
Küll neid G8*/G9* baasil kaarte alles sureb viimasel ajal . |
Minu oma kestis pmt 2 kuud, sai ostetud HV kaudu ja juba kutu. Eks proovin kuidagi seda prae ahjus küpsetamist. Kas selle plastiku peab pealt ära võtma ja ventika, kardan et võib ära sulada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.06.2010 14:36:42
|
|
|
| Alvarr kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
Egas midagi , prae ahjus ka kui see ei aita pead vast uue kaardi vaatama .
Küll neid G8*/G9* baasil kaarte alles sureb viimasel ajal . |
Minu oma kestis pmt 2 kuud, sai ostetud HV kaudu ja juba kutu. Eks proovin kuidagi seda prae ahjus küpsetamist. Kas selle plastiku peab pealt ära võtma ja ventika, kardan et võib ära sulada. |
Jahutus tuleb otse loomulikult eemaldada...
Ja küpsetatada on soovitav komponendid ülesse poole, muidu võid saada eraldi trükkplaadi ja komponendid...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 30.06.2010 15:08:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
30.06.2010 15:07:59
|
|
|
| Okei, proovin selle triki täna ära siis, eks annan teada kas töötas.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.06.2010 15:10:21
|
|
|
| Alvarr kirjutas: |
| Okei, proovin selle triki täna ära siis, eks annan teada kas töötas. |
Parem lase küpsetada kellegi teisel, kes on seda ka varem teinud...ehk saab veel asja...
Kui ise asja valesti ära grillid, võib juhtuda, et keerad lõpplikult nahka...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
30.06.2010 15:28:13
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Alvarr kirjutas: |
| Okei, proovin selle triki täna ära siis, eks annan teada kas töötas. |
Parem lase küpsetada kellegi teisel, kes on seda ka varem teinud...ehk saab veel asja...
Kui ise asja valesti ära grillid, võib juhtuda, et keerad lõpplikult nahka...  |
Ei tea kedagi Rakvere kandist kes varem grillinud oleks. Ning egas mul suht lootus kadunud juba, arvan ikka et uut kaarti vaja osta, aga proovida võib.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.06.2010 18:44:29
|
|
|
| Alvarr kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| Alvarr kirjutas: |
| Okei, proovin selle triki täna ära siis, eks annan teada kas töötas. |
Parem lase küpsetada kellegi teisel, kes on seda ka varem teinud...ehk saab veel asja...
Kui ise asja valesti ära grillid, võib juhtuda, et keerad lõpplikult nahka...  |
Ei tea kedagi Rakvere kandist kes varem grillinud oleks. Ning egas mul suht lootus kadunud juba, arvan ikka et uut kaarti vaja osta, aga proovida võib. |
Üldiselt midagi väga keerulist pole.Mina esimese korraga sain täiesti töötava kaardi tagasi.Nüüd juba miski poolteist kuud täiesti veatult jälle töötanud
Ühes eelnevas postis kirjutasin:
| tomorrow kirjutas: |
Kaardilt tuleb enne küpsetamist kõikvõimalik kraam maha võtta k.a jahutus,kleepsud(kui garantii läbi),termopasta ja termopatjade jäägid mälukivide ja toiteahela pealt(isegi kui ei ole siis üle tasub ikka puhastada).Mina võtsin ka IO shieldi maha kuigi see pole kohustuslik, kuna see metallist niikuinii.Mul DVI pordid kah metallist.Paljudel plastmassist aga see 10 min 200c juures ühtegi plastmassosa sulama ei pannud seega päris tugev plastik
Ütleks, et väga tähtis on täpse temperatuuriregulliga ahi.Kui ahi valetab ja temperatuur nt kõrgem hoopis siis võib kahjustada kaarti |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
30.06.2010 20:14:39
|
|
|
| Sai siis proovitud, ~175 kraadi ja umbes 7min. Maha võtsin ainult plastik katte ja jahutuse. Peale ahjus olemist, seisis mingi 10min ahjus luuk lahti ning välja lülitatud ahi. Siis lasin pmt mingi tunnikese või rohkem jahtuda. 10min tagasi panin sisse, siiamaani töötab, mänge ega midagi proovinud ei ole. Müts maha inimese ees kes selle leiutas.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
01.07.2010 11:08:31
|
|
|
| Grillida ei tohi! Ikka kuumutada, ehk siis ahjul tuleb valida kõige tavalisem küpsetusprogramm.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvarr
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2010
|
01.07.2010 11:16:42
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Grillida ei tohi! Ikka kuumutada, ehk siis ahjul tuleb valida kõige tavalisem küpsetusprogramm. |
Ei grillinudgi, grillida oleks tahtnud siis oleks õues grilli peale visanud ja šaslõkki teinud kaardist
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.07.2010 11:41:15
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Grillida ei tohi! Ikka kuumutada, ehk siis ahjul tuleb valida kõige tavalisem küpsetusprogramm. |
(ma parem ikkagi ei kommenteeri...)
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
01.07.2010 15:50:21
|
|
|
| Moodsates ahjudes on ka grillifunktsioonid sees.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
01.07.2010 15:54:25
|
|
|
Nüüd ka leitud asi mille kallal tähti närida .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
01.07.2010 16:05:28
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Nüüd ka leitud asi mille kallal tähti närida . |
Grill tõstab küpsetatava pinna temperatuuri tavaliselt oluliselt kõrgemaks kui küpsetamine. Aga sa võid järgmine kord eksperimenteerida, kas tulemus on sama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|