Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 15:02:00 vasta tsitaadiga

See nädal ei tule patchi jällegi thumbs_down.gif
"There will be no PC patch this week, Kalms is on the case.This pushes our release to Monday next week as long as all goes well with QA/Steam"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 15:02:28 vasta tsitaadiga

Gap, ei ole eriti vahet. DX11 paar lisa graafilist vidinat juures lihtsalt see ka kõik.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 15:04:30 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
See nädal ei tule patchi jällegi thumbs_down.gif
"There will be no PC patch this week, Kalms is on the case.This pushes our release to Monday next week as long as all goes well with QA/Steam"


Eks nad putitavad enda MoH ja ei saa seda veel nii pea tulema icon_mad.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 16:23:44 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
rene p kirjutas:
See nädal ei tule patchi jällegi thumbs_down.gif
"There will be no PC patch this week, Kalms is on the case.This pushes our release to Monday next week as long as all goes well with QA/Steam"


Eks nad putitavad enda MoH ja ei saa seda veel nii pea tulema icon_mad.gif

Seal pole midagi putitada, see tuleks algusest peale uuesti teha.... surnult sündinud.
Hit detection=arusaamatu. Ise higista nagu tola, teine tuleb paneb surts ja maas.
Hiiretundlikus igakord uuesti seadistada.... ajuvaba bug.
Granad lendavad ise tuntavalt paremale.... icon_eek.gif
jne. jne. jne.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 23.06.2010 18:03:35 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei mul DX11 kaarti kahjuks ei ole icon_sad.gif Sellepärast küsisin et DX11 jookseb kindlasti paremini kui DX10 peal icon_rolleyes.gif vähemalt seda teemat lugedes on selline mulje jäänud...

Pigem vastupidi... Rohkem effecte -> rohkem koormust graafikakaardile jne. DX11 ei tähenda, et mängud paremini jooksevad, lihtsalt saad rohkem eyecandy-it
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 19:07:22 vasta tsitaadiga

Samad efektid mida DX10 oskab @ DX11 = parem perf.
Pole kindel aga selline mulje on erinevaid foorumeid lugedes jäänud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EP|hull
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 23.06.2010 19:26:45 vasta tsitaadiga

ma läksin 10.6 peale (üksik 4890), töötab sama hästi nagu enne, aga kaardid laevad oluliselt kiiremini.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 19:42:27 vasta tsitaadiga

EP|hull, mul oli vastupidi, läksin 10.6-le ja tulemus oli meeletu fps drop + kaardid laadisid sama kaua, kui mäng alguses välja tuli. Nojah mul 5770. Natuke erinev 4xxx seeriastl
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2010 20:32:51 vasta tsitaadiga

Peaks siis kah neid 10.6 proovima, endal HD4870X2, hetkel tiksub 10.4 betal siiani... eusa_think.gif
Kui hullemaks ei tee, siis miks mitte icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.06.2010 20:56:53 vasta tsitaadiga

Elu on mulle õpetanud, et kui asi töötab siis ei tasu näppida icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 23.06.2010 23:47:58 vasta tsitaadiga

Mis WDC serveriga juhtus?
_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 12:39:49 vasta tsitaadiga

Proovisin üht kreeka servut.. Nii kui nina sisse sain hakati tiimikaaslaste poolt tina mulle andma. Ilmselt [EST] kirje pärast nime ees icon_lol.gif
Mõningatel veel selliseid kogemusi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 17:05:27 vasta tsitaadiga

Lubavad patchi välja lasta järgmise nädala alguseks

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/06/24/community-news-1.aspx

info patchi kohta: http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-service-update/1088496-client-r8-server-r12-qa.html#post14812484
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.06.2010 18:06:44 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et sulle seal tag'i pärast tina andma hakati. Selle jaoks pead minema Venemaa serveritesse. Ise EST tagi ei kasuta, seega kogemused puuduvad.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 18:10:57 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Vaevalt, et sulle seal tag'i pärast tina andma hakati. Selle jaoks pead minema Venemaa serveritesse. Ise EST tagi ei kasuta, seega kogemused puuduvad.


Ei pea, piisab kui piisavalt venelasi sinu serverisse laekub...
Ja siis pärast imestavad, kui panni saavad icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2010 18:30:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Gameplay - "Victory is near" message was shown for the wrong team on Valparaíso, this has been fixed icon_lol.gif
Gameplay - G36 now has crosshair when in Hardcore mode icon_eek.gif
Gameplay - Countermeasures can be fired when driving a helicopter
Gameplay - The brightness of the pilot view in the Russian helicopter has been reduced
Gameplay - Advanced Spotting scope works better icon_rolleyes.gif
Client - Toggle/hold crouch is user controllable

thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.06.2010 20:07:57 vasta tsitaadiga

Ise käin küll suht tihedalt RUS serverites, aga sellist käitumist pole küll kohanud... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 20:35:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

The brightness of the pilot view in the Russian helicopter has been reduced

Jumal tänatud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 21:16:51 vasta tsitaadiga

Panin tähele, et mouse nuppe ei saa ikka ära kustutada thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 24.06.2010 21:51:10 vasta tsitaadiga

The PKM, Type 88LMG, G3, An94, and 40mm shotgun have returned to their former glory.
40 mm saan ma aru, a mis teistega eelmises patchis tehti? Kõik relvad testitud ja väga head, ei ole probleemi tapmistega.
Tehku RPG splash damage paremaks! Lased tyybile nina alla, saad aint hitmarkeri >_<
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Probleem.
HV kasutaja
Probleem.

liitunud: 13.08.2009




sõnum 24.06.2010 22:28:22 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
The PKM, Type 88LMG, G3, An94, and 40mm shotgun have returned to their former glory.
40 mm saan ma aru, a mis teistega eelmises patchis tehti? Kõik relvad testitud ja väga head, ei ole probleemi tapmistega.
Tehku RPG splash damage paremaks! Lased tyybile nina alla, saad aint hitmarkeri >_<

CGi oleks võinud ära nerfida.

_________________
-.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 23:30:59 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Panin tähele, et mouse nuppe ei saa ikka ära kustutada thumbs_down.gif

Kuidas ei saa ära kustutada? Ma enda meelest juba betas unmappisin nuppe.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 00:11:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Panin tähele, et mouse nuppe ei saa ikka ära kustutada thumbs_down.gif

Kuidas ei saa ära kustutada? Ma enda meelest juba betas unmappisin nuppe.

Betas jah sai, kuid praegu enam ei saa. Ehk keegi oskab öelda, kas mingit faili vaja muuta või nii
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.06.2010 10:11:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Kes tahab odavalt saada mängu? 45 mintsa veel
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2010 11:02:58 vasta tsitaadiga

Indiast ootad seda mängu nädalaid enne kui kohale jõuab
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 11:16:28 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
The PKM, Type 88LMG, G3, An94, and 40mm shotgun have returned to their former glory.
40 mm saan ma aru, a mis teistega eelmises patchis tehti? Kõik relvad testitud ja väga head, ei ole probleemi tapmistega.
Tehku RPG splash damage paremaks! Lased tyybile nina alla, saad aint hitmarkeri >_<

Tugevamaks tehti neid, vähemalt abakan sai boosti, ilmselt siis ka need teised sama. Nüüd siis teevad jälle ringi, nagu enne seda oli.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 25.06.2010 11:28:13 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Indiast ootad seda mängu nädalaid enne kui kohale jõuab

Võtit müüdi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 25.06.2010 14:05:46 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:

Hit detection=arusaamatu. Ise higista nagu tola, teine tuleb paneb surts ja maas.


Mängid profiilisoleva arvutiga?
Kui mängisin E6600+4870x2 palit arvutiga, kirusin ma samamoodi seda hit detectionit.

Panin mängu kõrvale mõneks ajaks. Nüüd nädal tagasi võtsin ta jälle ette, arvutiks nüüd i5-750 + nvidia 8800gtx ja mäng jookseb nagu laitmatult.
Mingeid hit detectioni probleeme ei ole, mäng on täpselt sama sujuv arvuti peal kui vanasti oli PS3e peal.
Ei tea kas asi on neljatuumalisuses või nvidia kaardis. 1920x1080 reso kõik medium setingutel.
Tõsiselt puhas gameplay on. Kindlasit nende patchidega vahepeal on ka asi paremaks tehtud, kuid mitte kordagi ei saa mängu süüdistada.
Kill death ratio nüüdses tainult tõuseb. Paaril korral on mind kickitud serveritest kuna inimene arvab, et ma olen oma 24/3 KDRga cheater :S

Kindlatsi aitab Razer Naga, mis on võrreldes logitech wave cordless komplekti hiirega nagu öö ja päev. Improves gameplayd 75% nohh.

Cheers!

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 22:19:43 vasta tsitaadiga

Hehee... ei tohi vist liiga hästi mängida icon_biggrin.gif Kickiti serverist, põhjus: abusing players. Huvitav, keda ma oma mängimisega solvasin icon_rolleyes.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2010 22:22:36 vasta tsitaadiga

MG3 tehakse ka suurema dmg'ga õnneks. Muidu isegi HC servus ilma crosshairita jäid lõpmatult valama ühe füüsilise isiku peale.

viimati muutis heretic666 26.06.2010 00:50:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2010 00:05:37 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Hehee... ei tohi vist liiga hästi mängida icon_biggrin.gif Kickiti serverist, põhjus: abusing players. Huvitav, keda ma oma mängimisega solvasin icon_rolleyes.gif

Noobe abjuusisid. icon_lol.gif
Nemad üritavad mängida aga Sina tapad neid.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.06.2010 10:29:24 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Hehee... ei tohi vist liiga hästi mängida icon_biggrin.gif Kickiti serverist, põhjus: abusing players. Huvitav, keda ma oma mängimisega solvasin icon_rolleyes.gif

Jajah...see umbes samamoodi, kui wolf ET oli tugevalt massidesse jõudnud ja pärast 1 aastat pausi mängu uuesti proovisin - mängu jooksul hunnik headshotte ja mõne meelest ulmekille ja oligi kick. Nime poolest ei teadnud mind ju enam keegi ja see, et PB oli peal ei huvitanud kedagi.
Selles suhtes on seda kickimist ka Eestis olnud, aga mujal võid teinekord ka 1 lasu eest saada - lased admini maha icon_razz.gif
---------------------------------------
Seda küsiks, kas keegi on mingit olulist kasu märganud dual-core asendamisest quadi või AMD X6-ga ?
Mul siin võib-olla varsti võimalus vahetada Phenom X6 vastu. Resu pole tähtis, aga huvitaks see hit detection teema. Ma pole osanud kurta, aga kui tõesti muutub miski natuke paremaks oleks asi hea.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 10:41:17 vasta tsitaadiga

Paremaks läheb ta kindlasti. Võimaluse korral kraba uuem prose icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 13:13:31 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Indiast ootad seda mängu nädalaid enne kui kohale jõuab

Sai "preorderitud" ebay kaudu indiast bad company 2 kunagi. Mitten ädalaid ei tulnud kohale, vaid poolteist kuud icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 27.06.2010 14:10:28 vasta tsitaadiga

P4 HT (jah, pole isegi dual-core tegelt) pealt Phenom X4-le üle minnes oli vahe üüratu. Mälud ja video jäid samaks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 16:26:40 vasta tsitaadiga

Veidi oma tähelepanekutest.
Mängin enamjaolt rush mängudes ja seal jaotuvad mängijad 3 "leeri"- 1 need, kes on ümber A mcom stationi icon_mad.gif , 2 need kes on ümber B mcom stationi icon_mad.gif , ja 3 need kes on taktikaliselt headel positsioonidel, takistamaks mcomide juurde pääsemast thumbs_up.gif ..
Miks sellised "rühmitamised"?
Lihtne. Kui vastastest moodustub 2 rühma, kes ründavad eri mcom´e, siis p*sk majas kaitsjatel, kuna kaitsjad lastakse ühe 40mm granaadiga õhku ja plats puhas. n.ö. lonely folfid võivad püksi si**uda, aga massi vastu nad ei saa.
Olen mänginud erinevates servudes üle euroopa ja käitumine on üldjoontes sama. Kui terve polk lastakse vastu taevast ja siis üritad midagi päästa siis kickitakse serverist kuna on mingi "aimbot" võimiskit sellist. Üsnagi närvi ajab.. icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.06.2010 16:50:26 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
Veidi oma tähelepanekutest.
Mängin enamjaolt rush mängudes ja seal jaotuvad mängijad 3 "leeri"- 1 need, kes on ümber A mcom stationi icon_mad.gif , 2 need kes on ümber B mcom stationi icon_mad.gif , ja 3 need kes on taktikaliselt headel positsioonidel, takistamaks mcomide juurde pääsemast thumbs_up.gif ..
Miks sellised "rühmitamised"?
Lihtne. Kui vastastest moodustub 2 rühma, kes ründavad eri mcom´e, siis p*sk majas kaitsjatel, kuna kaitsjad lastakse ühe 40mm granaadiga õhku ja plats puhas. n.ö. lonely folfid võivad püksi si**uda, aga massi vastu nad ei saa.
Olen mänginud erinevates servudes üle euroopa ja käitumine on üldjoontes sama. Kui terve polk lastakse vastu taevast ja siis üritad midagi päästa siis kickitakse serverist kuna on mingi "aimbot" võimiskit sellist. Üsnagi närvi ajab.. icon_evil.gif


Hea, kui selliseidki kohtab...
Enamjaolt passivad mängijad snaipriga kusagil põõsas ja eeldavad, et üks assault või meedik peaks ringi jooksma ja kõike üksinda tegema (see kehtib mõlema poole kohta) thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 27.06.2010 17:18:29 vasta tsitaadiga

smurfar, oma pika jutuga tahtsid sa siis öelda, et puudub koostöö? Aga ega paremat polegi oodata ju mängust, kus puudub omavaheline suhtlemine.

Ma tean, et vasakpoolse Alt-klahvi all peaks olema Push to Talk, aga ma küll ei tea, kas see töötab või mitte, aga ma küll ei mäleta, et oleks kunagi kedagi kuulnud seda kasutamas. Ise olen mõnel korral üritanud, aga pole midagi vastuseks kuulnud. Leia mingi kommuun, kus tiimitöö ja omavahel suhtlemine kombeks on ja muutub see mängimine ka palju talutavamaks.

Mina olen täheldanud, et uueks trendiks Rush'is on MComide unarusse jätmine. Vaenlasi pole, MComid undavad ja tüübid, kes istuvad pmst MComi otsas ei liiguta end sinna poolegi.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 17:32:07 vasta tsitaadiga

vahest oleme mängides meelega jätnud esimestes baasides mcomid defusimata kui vastane väga tugev pole. nii saab raund pikem ja rohkem skoori teha.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 18:23:32 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
smurfar, oma pika jutuga tahtsid sa siis öelda, et puudub koostöö? Aga ega paremat polegi oodata ju mängust, kus puudub omavaheline suhtlemine.


Koostöö on nullilähedane jah, aga miks teha vastastele elu kergemaks ja passida hunnikus icon_rolleyes.gif Väheseid kordi olen mänginud teiste maade tiimis, kus on tõesti nauditav mängida. Snaipreid pole ja enamus võtavad aktiivselt rünnakust/kaitsmisest osa. Üldjuhul siiski kargan üksi ringi ja saan kicke. Kahju ainult et kickitud mängu korral skoor arvesse ei lähe icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 27.06.2010 18:27:26 vasta tsitaadiga

see on ikkagi mäng ja kui ei meeldi seltskond siis vali teine server, ega õpetamist keegi ei kannata tavaliselt. See on nagu lähed discole ja hakkad kurjustama kuidas keegi tantsib või oma aega veedab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Superman]
HV vaatleja
[Superman]

liitunud: 27.06.2010




sõnum 27.06.2010 18:29:28 vasta tsitaadiga

Mõni MAP DLC võiks olla thumbs_up.gif
_________________
V: Batman, 007 Quantum of Solace, Fallout 3 ja Socom (kõik PS3 mängud).(KÄEST KÄTTE DIIL)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.06.2010 18:30:25 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:
monty11 kirjutas:
smurfar, oma pika jutuga tahtsid sa siis öelda, et puudub koostöö? Aga ega paremat polegi oodata ju mängust, kus puudub omavaheline suhtlemine.


Koostöö on nullilähedane jah, aga miks teha vastastele elu kergemaks ja passida hunnikus icon_rolleyes.gif Väheseid kordi olen mänginud teiste maade tiimis, kus on tõesti nauditav mängida. Snaipreid pole ja enamus võtavad aktiivselt rünnakust/kaitsmisest osa. Üldjuhul siiski kargan üksi ringi ja saan kicke. Kahju ainult et kickitud mängu korral skoor arvesse ei lähe icon_confused.gif


Ma hakkasin nüüd mõtlema, et mind pole veel kordagi kickitud icon_biggrin.gif
Mulle ei jõua praegu kohale, kuidas sa lihtsalt "üksi ringi" kargad ja selle eest kicke saad?

[Superman] kirjutas:
Mõni MAP DLC võiks olla thumbs_up.gif

Üks oli juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Superman]
HV vaatleja
[Superman]

liitunud: 27.06.2010




sõnum 27.06.2010 18:31:46 vasta tsitaadiga

eesti919 kirjutas:
smurfar kirjutas:
monty11 kirjutas:
smurfar, oma pika jutuga tahtsid sa siis öelda, et puudub koostöö? Aga ega paremat polegi oodata ju mängust, kus puudub omavaheline suhtlemine.


Koostöö on nullilähedane jah, aga miks teha vastastele elu kergemaks ja passida hunnikus icon_rolleyes.gif Väheseid kordi olen mänginud teiste maade tiimis, kus on tõesti nauditav mängida. Snaipreid pole ja enamus võtavad aktiivselt rünnakust/kaitsmisest osa. Üldjuhul siiski kargan üksi ringi ja saan kicke. Kahju ainult et kickitud mängu korral skoor arvesse ei lähe icon_confused.gif


Ma hakkasin nüüd mõtlema, et mind pole veel kordagi kickitud icon_biggrin.gif
Mulle ei jõua praegu kohale, kuidas sa lihtsalt "üksi ringi" kargad ja selle eest kicke saad?

[Superman] kirjutas:
Mõni MAP DLC võiks olla thumbs_up.gif

Üks oli juba icon_rolleyes.gif

Oli?
VIPi oma oli kohe seal olemas, uus gamemode aga sama map.

_________________
V: Batman, 007 Quantum of Solace, Fallout 3 ja Socom (kõik PS3 mängud).(KÄEST KÄTTE DIIL)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 19:01:42 vasta tsitaadiga

Ma ootan ka seda esimest map packi. Kuradi kaua võtab aega see.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 19:05:17 vasta tsitaadiga

Kaks map packi olnud juba ja kolmas tuleb nüüd patchiga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 19:28:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kaks map packi olnud juba ja kolmas tuleb nüüd patchiga icon_razz1.gif

No see esimene pack vb tõesti oli map pack aga selles olnud mapid pole üldse huvitavad. Nelson bays pole ühtegi normaalset masinat ning Laguna Alta on igav. Conquest mode pole tegelikult praegu mitte ühelgi mapil huvitav. Liiga vähe lippe ja väikesed mapid. Teises packis lubati meil Arica Harborit conquestis mängida aga selle jaoks anti liiga väike ala. Arica Harbor ei kõlba conquesti jaoks, see map on täielik tunnel. Laguna Presas lubati meil jällegist Rushi mängida. See oli isegi huvitav aga map on ju sama mis meil juba olemas oli, lihtsalt uus game mode. Kolmandas packis tehakse sama moodi et lubatakse vanadel mapidel uut game mode mängida, Squad Rush @ Nelson Bay ja Laguna Alta.

Ja need mapid olid neil kõik juba enne mängu välja laskmist valmis.


viimati muutis XATM092 27.06.2010 19:30:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 27.06.2010 19:29:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kaks map packi olnud juba ja kolmas tuleb nüüd patchiga icon_razz1.gif


Minu arust ainuke, vähemalt osaliselt, uus kaart oli Laguna Presa, kus Rushiga avanes suur hulk kaarti. Vanadel kaartidel uute mänguviiside avamine ei tähenda minu jaoks uut kaarti. icon_biggrin.gif

@smurfar, mul jooksis sama mõte peast läbi kui eesti919-l ... et mida sa seal teed, et sa pidevalt kicki saad?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Superman]
HV vaatleja
[Superman]

liitunud: 27.06.2010




sõnum 27.06.2010 19:41:12 vasta tsitaadiga

Arica Harbor on ainus hea map rushis.
Nelson Bay on väga ilus ja hea aga kah selline väike.

Üks helikopter ja rohkem pole selles mängus midagi icon_sad.gif

Loodan ,et Battlefield 3 tuleb nagu Battlefield 2.

_________________
V: Batman, 007 Quantum of Solace, Fallout 3 ja Socom (kõik PS3 mängud).(KÄEST KÄTTE DIIL)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2010 20:10:40 vasta tsitaadiga

Arica Harbor on ka minu meelest parim map rushis. Oleks mõlemal poolel kopterid ka siis oleks veelgi parem.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.