|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
25.04.2010 00:24:20
|
|
|
| Optiline minu teada ei suuda enam DTS HD või TrueHD läbi lasta, niiet kui maksimumi kätte tahta saada, siis on hdmi ainuke variant.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.04.2010 09:41:30
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Optiline minu teada ei suuda enam DTS HD või TrueHD läbi lasta, niiet kui maksimumi kätte tahta saada, siis on hdmi ainuke variant. |
Nii on. DTS HD ja TrueHD läbilaskmiseks peab olema kas multi-channel ühendus (ehk kanalikaupa RCA kaablitega ühendus, sel juhul ressiiver ei dekodeeri vaid saatev seade) või siis HDMI.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
26.04.2010 10:06:38
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| MultiUser kirjutas: |
| inca kirjutas: |
Kõik on kättevõtmise küsimus. |
OK. HTPC asi läheb siin täiega teemast välja.
Vaatan natuke ringi oma suures kolahunnikus. Proovimiseks peaks juppe jaguma  |
Tõsi, HTPC läheb teemast välja, kuid kui lubate siis OT lõpetuseks - suur kolahunnik tavaliselt ei sisalda HTPCle kohaseid juppe, HTPC jupid (video, heli) valitakse siiski teadlikult, mitte mis kätte juhtub. Nüüd ma mõistan miks on senised järeldused HTPC eduka toimimise kohta suht pessimistlikud.
OT lõpp. |
OT jätkuks . Raua osas on kombineerimisvõimalused suured kuid soft määrab ikkagi enamuse osa funktsionaalsusest. Kui õnnestub "kolahunnikuga" sobiv funktsionaalne kooslus käima saada (kasvõi VGA väljundis), siis on mõtet edasi pingutada. Kui mitte, siis tuleb asi siiski mõneks ajaks ootele panna. OT lõpp.
Teemasse tagasi tulles. Sai siis Pana G20 natuke näpitud.
- Pilt minu hinnangu järgi on väga hea. Ja seda ka just SD osas. Digi ja Analoogi erinevus on nähtav, kuid isegi analoogi on võimalik selle telekaga vaadata. (seda võrreldes mingi aasta vana Sony LCD:ga, mis oli ikka alla igasugust arvestust ). 42" telekat aga ei tasu alla 2.5 meetri kauguselt vaadata.
- 4:3 pildi ja siis 4:3 formaadis edastatavate 16:9 pildiga kanalite vaatamine on ikka paras peavalu. Ükski ekraaniformaat pmst ei sobi. Hallid külgribad (mida saab küll ka mustaks manada ekraani tuleviku arvelt) häirivad kergelt, kuid see poleks probleem "päris" 4:3 pildiga. Kõige hullem, on täielikku leinaraami pandud 16:9 pilt 4:3 signaalis. Vaatad kas "pakse vanamutte", musti raame või lepid sellega, et osad subtiitrid on alumisest reast umbes kolmandiku jagu ära lõigatud. Vahepealset varianti praktiliselt ei ole. Ja ei leidnud ka võimalust "zuumitud" pilti üles alla liigutada. Kui keegi teab, kuidas see G20 mudelitel võimalik on, andke märku.
- XviD mängitamine tundub jooksvat (vähemalt paar proovieksemplari käisid kenasti). Subtiitrid töötavad, kuid on ikka imepisikesed (norm teleka eetrist tulevate tiitritega võrreldes ikka poole väiksemad).
- Salvestamine Conaxi krüpteeringuga kanalitega toimib kenasti. Sai salvestatud Starmani DVB-C võrgus.
- Kõvaketastest sobivad salvestamiseks tõesti ainult alates 160GB isendid. Mälupulgad võib selles osas ära unustada.
- Juhtmeta klaviatuuri (Logitech Wave) jutule ei võtnud
- Proovitud sai ka telekast otse Youtube:i vaadata. Polnud VÄGA viga.
- Proovimata jäi paraku DLNA
Hetke seisuga pean seda mudelit siiski kõigist puudustest hoolimata endale sobilikuks mudeliks. Aga ilmselt ootan siiski ära juulikuu, kui on loota vähemalt osa kanalite pildiformaadi muutusi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.04.2010 10:29:42
|
|
|
| Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
26.04.2010 10:54:37
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale? |
ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9).
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.04.2010 11:01:25
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale? |
ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9). |
Jah, teada värk, kuid täna müüdava teleka seisukohast ei muutu midagi - need ju (praktiliselt) kõik 16:9 formaadis allready. Et kui ostuga oodata formaadi muutumise tõttu siis see vabandus ei pea vett.
Kui aga loota et EHK tuleb turule midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin .
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
26.04.2010 11:10:09
|
|
|
ETV2 ei ole kogu aeg 16:9, ta pidevalt kõigub 4:3 vahet ja palju õnne neile kes sattunud teleka otsa mis ise formaati ära ei tunne.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
26.04.2010 11:34:11
|
|
|
kas mitte ETV hommikutelevisioon pole praegu 16:9?
..Ei ole ,ZB näitab,et 4:3 ,kuigi Samsungi B650 teleriga eriti aru ei saa kuna pilti ei moonuta..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
26.04.2010 13:09:16
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale? |
ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9). |
Jah, teada värk, kuid täna müüdava teleka seisukohast ei muutu midagi - need ju (praktiliselt) kõik 16:9 formaadis allready. Et kui ostuga oodata formaadi muutumise tõttu siis see vabandus ei pea vett.
Kui aga loota et EHK tuleb turule midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin . |
Hetkel olen rahul Pana CRT:ga (suhtkoht viimase otsa CRT:d olid ikka päris head) ja ei ole mingit põhjust teleka raami mustade äärtega väljastpoolt palju suuremaks venitada.
Vaadatavaid HD kanaleid hetkel eriti näha pole (paraku erilise asukoha tõttu taldrikuga lõunataevast ei näeks, Starmani DVB-C valik kõlbaks ainult testimiseks).
Vaadatavaid 16:9 kanaleid on minimaalselt.
BR ketaste valik veel kasin.
Ainuke hea põhus oleks DVD pilti mõnevõrra suuremana ja (natuke) kvaliteetsemana näha. Aga seda juhtub niiehknaa harva.
Pildi suurusega saan hetkel hakkama. Miks ma peaks kiirustama? Et Sind rõõmustada ja oma naist vihastada ?
Ainult sellepärast, et uus ja huvitav? Mnjah. Tänapäeval kipuvad kõik asjad muutuma kulumaterjaliks
Tehnika areneb nii kiiresti, et ega päris kõiki astmeid ei jaksagi ise järgi katsuda. Äkiste on mõne kuu pärast ilma prillideta 3D tehnoloogia tootmisvalmis?
Ja kui juba Pana asjadest jutt, siis V(T) seeria, mis hetkel ainukesena kasutab Kuro tehnoloogiat, on veel kallis, siis äkiste saan paari kuu pärast juba praeguse G seeria hinnaga klass kõrgema apastraadi osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.04.2010 13:23:39
|
|
|
Just just - "siis äkiste saan paari kuu pärast juba praeguse G seeria hinnaga klass kõrgema apastraadi osta?" @Multiuser
| Maldur kirjutas: |
... midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin . |
Usun küll.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
26.04.2010 13:35:31
|
|
|
| bluray filmide valikut nüüd küll ei saa kasinaks nimetada... isegi eestikeelsete subtiitritega ~200
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2010 16:53:36
|
|
|
| MultiUser kirjutas: |
| Maldur kirjutas: |
| MultiUser kirjutas: |
| inca kirjutas: |
Kõik on kättevõtmise küsimus. |
OK. HTPC asi läheb siin täiega teemast välja.
Vaatan natuke ringi oma suures kolahunnikus. Proovimiseks peaks juppe jaguma  |
Tõsi, HTPC läheb teemast välja, kuid kui lubate siis OT lõpetuseks - suur kolahunnik tavaliselt ei sisalda HTPCle kohaseid juppe, HTPC jupid (video, heli) valitakse siiski teadlikult, mitte mis kätte juhtub. Nüüd ma mõistan miks on senised järeldused HTPC eduka toimimise kohta suht pessimistlikud.
OT lõpp. |
OT jätkuks . Raua osas on kombineerimisvõimalused suured kuid soft määrab ikkagi enamuse osa funktsionaalsusest. Kui õnnestub "kolahunnikuga" sobiv funktsionaalne kooslus käima saada (kasvõi VGA väljundis), siis on mõtet edasi pingutada. Kui mitte, siis tuleb asi siiski mõneks ajaks ootele panna. OT lõpp.
Teemasse tagasi tulles. Sai siis Pana G20 natuke näpitud.
- Pilt minu hinnangu järgi on väga hea. Ja seda ka just SD osas. Digi ja Analoogi erinevus on nähtav, kuid isegi analoogi on võimalik selle telekaga vaadata. (seda võrreldes mingi aasta vana Sony LCD:ga, mis oli ikka alla igasugust arvestust ). 42" telekat aga ei tasu alla 2.5 meetri kauguselt vaadata.
- 4:3 pildi ja siis 4:3 formaadis edastatavate 16:9 pildiga kanalite vaatamine on ikka paras peavalu. Ükski ekraaniformaat pmst ei sobi. Hallid külgribad (mida saab küll ka mustaks manada ekraani tuleviku arvelt) häirivad kergelt, kuid see poleks probleem "päris" 4:3 pildiga. Kõige hullem, on täielikku leinaraami pandud 16:9 pilt 4:3 signaalis. Vaatad kas "pakse vanamutte", musti raame või lepid sellega, et osad subtiitrid on alumisest reast umbes kolmandiku jagu ära lõigatud. Vahepealset varianti praktiliselt ei ole. Ja ei leidnud ka võimalust "zuumitud" pilti üles alla liigutada. Kui keegi teab, kuidas see G20 mudelitel võimalik on, andke märku.
- XviD mängitamine tundub jooksvat (vähemalt paar proovieksemplari käisid kenasti). Subtiitrid töötavad, kuid on ikka imepisikesed (norm teleka eetrist tulevate tiitritega võrreldes ikka poole väiksemad).
- Salvestamine Conaxi krüpteeringuga kanalitega toimib kenasti. Sai salvestatud Starmani DVB-C võrgus.
- Kõvaketastest sobivad salvestamiseks tõesti ainult alates 160GB isendid. Mälupulgad võib selles osas ära unustada.
- Juhtmeta klaviatuuri (Logitech Wave) jutule ei võtnud
- Proovitud sai ka telekast otse Youtube:i vaadata. Polnud VÄGA viga.
- Proovimata jäi paraku DLNA
Hetke seisuga pean seda mudelit siiski kõigist puudustest hoolimata endale sobilikuks mudeliks. Aga ilmselt ootan siiski ära juulikuu, kui on loota vähemalt osa kanalite pildiformaadi muutusi... |
Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
26.04.2010 17:22:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib? |
Võib olla mis vormingus iganes. Asja iva on selles, et selleks, et midagi salvestada saaks, tuleb ketas teleka poolt ära formaatida. Seega andmetest seal peal oled ilma igaljuhul.
Please note that the external hard drive will be paired with the TV and cannot be used together with other devices without being reformatted. If you have important data move then to your computer before you connect the hard drive to the G20.
When the hard drive is connected to the USB input on Panasonic G20 it is detected by the TV and you need to set up the hard drive and format it. The file system used is the FreeBSD/386.
I tried to connect the HDD to a PC afterwards but I was not allowed to play back anything. Actually the hard drive was not visible at all with the FreeBSD/286 file system.
Kõik see info pärineb: http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1267447473
Kui homme oma USB karbi kätte saan, võin üritada lähipäevadel veidi katsetusi teha.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2korda2
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2003
|
26.04.2010 18:32:01
|
|
|
| Kas Tartus saab hetkel G20 näha/katsuda? Hinnad?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
26.04.2010 20:43:16
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib? |
Selleks, et telekas ketta külge võtaks tegin talle linuxi all vfat (ehk siis FAT32) partitsiooni. Ilma partitsioonita ketast ta ei nõustunud tunnistama.
Seejärel tuleb ketas teleris "registreerida". See teeb kettale mingi spetsiaalse vormingu (kuuldavasti misikne BSD tüüpi partitsioon, mida seni raporteeritult keegi lugeda pole suutnud, proovin ise millalgi vaadata...) Sama ketast ei pidavat tunnistama isegi teine sama tüüpi teler. Tegu järjekordse autorite katusepakkujate "töövõiduga".
edit: linuxi all nõustus ketta külge mountima msdos failisüsteemina. Aga kuna sinna polnud midagi konkreetset salvestatud (ainult registreeritud ja timeshiftiga kasutatud) siis ühtegi faili ei näidanud. Niisiis ei tähenda see loomulikult seda, et seal tõesti msdos failisüsteem on Ketta sisu uurides on alguses samsugune boot sektor nagu flopidelt meelde on jäänud
Kahjuks pole telekast hetkel käepärast, eks teine kord saab uuesti proovida. Ja kui keegi veel proovida tahab, siis soovitan linuxi all kettale läheneda, seal on rohkem lootust midagi avastada. (pealegi on Pana teleka tarkvara litsentsis märked BSD koodi kasutamise kohta, ehk siis on apastraadil midagi linuxitaoline opsüsteem)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
26.04.2010 22:07:53
|
|
|
freebsd on midagi muud kui 'linuxitaoline', pigem siis unixi taoline. platvorm on vaatamata oma vähesele (ilmselt, kui seda liinuskiks peetakse) tuntusele hea tervise juures ning leiab kasutust tulemustele orienteeritud seltskonna poolt (vs 'windoz-on-pa$k-mina-juuzin-liinuskit-ja-sellepärast-olengi-lööt-häxx0r' tegelased).
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
26.04.2010 22:36:25
|
|
|
| Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.04.2010 00:20:24
|
|
|
| vonets, xvid ja mkv on kaks väga erinevat asja. Üks on konteiner fail, teine on kodeering.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
27.04.2010 08:11:55
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| freebsd on midagi muud kui 'linuxitaoline', pigem siis unixi taoline. platvorm on vaatamata oma vähesele (ilmselt, kui seda liinuskiks peetakse) tuntusele hea tervise juures ning leiab kasutust tulemustele orienteeritud seltskonna poolt (vs 'windoz-on-pa$k-mina-juuzin-liinuskit-ja-sellepärast-olengi-lööt-häxx0r' tegelased). |
BSD eeliseks on ka palju vabam litsents kui GPL, mis teeb võimalikuks BSD põhiseid asju ka kommertsiaalsetes projektides kasutada kartmata, et Stallman sind kohtusse veab. Rõõm kuulda, et suured tootjad jälle BSD poole vaatavad.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
27.04.2010 08:50:41
|
|
|
| vonets kirjutas: |
| Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud! |
XviD mängis küll. Ja suure resoga DivX kah. Suure resoga XviD:i polnud parajasti võtta. Aga konvertisin eelmise aasta euroviiside FullHD salvestisest juppe täisresolutsioonis DivX:i ning tulemus oli ikka vaatamist väärt.
Paraku telekas TS:i otse ei söö ning kahjuks ei leidnud vahendit, et TS otse ilma ümber pakkimata avi konteinerisse lasta.
Kui kellelgi on ideid, andke teada. Ümber pakkimine on üldjuhul mõttetu, konteineri formaat määrab tihtipeale rohkem, kui koodek ise.
mkv formaati see telekas ei söö. Ei proovinud, kuid üsna mitmed on foorumites seda maininud. Ka selle puhul oleks parim, kui saaks sama striimi avi:sse pakendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tyybel
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
27.04.2010 18:43:20
|
|
|
on üks väike probleem, telekaks on panasonic TX-P42U10E ja probleem on selline http://img96.imageshack.us/img96/7773/fotod0032.jpg ehk terve ekraan ei ole pilti täis, ma ei mäleta kas see on olnud nii algusest peale, aga tähele panin alles eile. telekas on kasutuses teise ekraanina arvutil. arvan, et asi on softis kinni. nvidia kaardiga sai kuskilt settingutest pildi suurust timmida, ati catalystiga pole leidnud veel sellist. oskab äkki keegi aidata, suht häirib see kui mängida või filmi vaadata. a ja teleka settingutest pole ka leidnud midagi mis muudaks pildi suurust. tavaliste tv kanalitega ei saa proovida kuna juhe jääb meetri lühikeseks :/
e: kasutan windows 7 ja kaart on 5750
tahaks ühte asja veel teada, kas on võimalik teha 5750 ja 5850/5870 crossfire
e2: sain veel niipalju proovitud, et kui valida kanal kus on see lumesadu (static snow) siis ei ole neid musti ääri
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.04.2010 20:54:08
|
|
|
| vonets kirjutas: |
| Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud! |
| KillFrenzy kirjutas: |
| vonets, xvid ja mkv on kaks väga erinevat asja. Üks on konteiner fail, teine on kodeering. |
aehm, segadus võib tekkida ilmselt sellest, kui .mkv konteinerisse ongi pistetud xvid. sellisel juhul aitab tõepoolest faililaiendi ümbernimetamisest ning maha mängitakse esimene videoriba ja esimene heliriba. subtitritega võib minna nii või naa, ehk siis kas kah esimene riba või ei midagi.
kõik seadmed muidugi sellega hakkama ei saa.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
27.04.2010 21:01:56
|
|
|
tyybel, Overscan äkki kusagilt TV seadetest sisse lülitada?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyybel
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2005
|
27.04.2010 21:30:11
|
|
|
tänud, lõpuks korras
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ptass
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2007
|
29.04.2010 11:35:42
|
|
|
kas keegi oskab lahti seletada mida ma kaotan/võidan pildi kvaliteedis kui valin PANASONIC TX-P50G20 (24000) asemel PANASONIC TX-P50S20 (17000.-).
rahalisest võidust saan ise ka aru aga huvitab see kas pildi vahe on oluline või mitte
Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
29.04.2010 13:06:46
|
|
|
ptass, TX-P50S20 näol on pmst tegemist eelmise põlvkonna TX-P50G10 mudeliga.
Praegust G20 peetakse igalpool ülevaadetes üldiselt igati paremaks kui eelmist G10 ja V10 seeriat, seda nii musta näitamise, kui ka nt. kasutatavate filtrite poolest.
Eks paljuski sõltub sellest, mis signaali sa sinna sisse saatma hakkad.
Pole neid 1:1 kõrvuti pannud ega näinud, seega isiklik võrdlusmoment puudub.
Küll aga ise oman TX-P50GW20 mudelit millega olen enam kui rahul. Hind (Tallinnas) muide jäi nende kahe sinupoolt väljapakutu vahepeale.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aims
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2002
|
29.04.2010 17:01:35
|
|
|
Kes küll sealt ära tooks? Poolast Zloti kurss ka ainult 4 EEK
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
29.04.2010 20:16:00
|
|
|
| aims kirjutas: |
Kes küll sealt ära tooks? Poolast Zloti kurss ka ainult 4 EEK  |
ma suht sihti käin poolas ja pean käsi sydamel kurtma, et seal on tõesti odav tehnika
Muideks ca 6 kuud tagasi oli kurss 3,5
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
01.05.2010 10:41:19
|
|
|
Kas suurema sagedusega LCD-telerid(nt. 100Hz) näitavad SD pilti halvemini ja üldse tahaks teada milleks see suurem sagedus hea on.
Vaatasin, et praegu samsung le40b620 on soodukaga praegu, aga selline kommentaar oli igas tahes kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.05.2010 10:49:53
|
|
|
| (_) kirjutas: |
Kas suurema sagedusega LCD-telerid(nt. 100Hz) näitavad SD pilti halvemini ja üldse tahaks teada milleks see suurem sagedus hea on.
Vaatasin, et praegu samsung le40b620 on soodukaga praegu, aga selline kommentaar oli igas tahes kirjas. |
100 hz-ga on hea sporti vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
01.05.2010 10:52:28
|
|
|
| Mida see siis nagu muudab, reageerib kiiremini?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
01.05.2010 11:06:56
|
|
|
Nii et see minu esialgne väide, nagu ta näitaks Standard Definitsiooni halvemini, on alusetu?
Kas see on mängimiseks samuti parem?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.05.2010 11:18:01
|
|
|
Igas asendis on parem.
Liikumine on oluliselt sujuvam.
Mängimisel võib igasugune töötlus lag'i põhjustada, nii et see sõltub juba konkreetsest mudelist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
01.05.2010 11:18:06
|
|
|
| Kui võrrelda telekaid, siis kuidas nendest headest ja halbadest protsessoritest aru saab?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.05.2010 11:36:21
|
|
|
ainus mis mulle ei meeldi 100 ja 200 hz juures, on vaadata filme, suht imelikult liiguvad inimesed seal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
01.05.2010 16:03:10
|
|
|
Kuidas suured plasmad arvuti järel toimivad Näiteks 60tollised
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2010 17:26:34
|
|
|
Full HD resoga täiesti normaalselt.
| Mario153 kirjutas: |
Kuidas suured plasmad arvuti järel toimivad Näiteks 60tollised  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
02.05.2010 03:04:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ainus mis mulle ei meeldi 100 ja 200 hz juures, on vaadata filme, suht imelikult liiguvad inimesed seal  |
Nii nimetatud "koduvideo" efekt.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanza
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003
|
02.05.2010 18:22:04
|
|
|
| Mis rahvas arvab, kumb on peamiselt Eesti ja Soome digilevi pildi ja vähem dvd vaatamiseks parem telekas: kas 32" Sony EX700, hind umbes 12100.- või 32" Philipsi 7684H/12, hind umbes 10000.- ? Oskab keegi ka nende häid ja halbu külgi esile tuua?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
02.05.2010 23:04:02
|
|
|
| Noist kahest võtaks sony, kuna philips on minu kätte suht paska kraami sattunud...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xaltotun
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2004
|
04.05.2010 03:12:34
|
|
|
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).
Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?
Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^
_________________ You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free... |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
04.05.2010 08:51:19
|
|
|
Taiwan firm to seek U.S. import ban on LG Display LCD panels
Computerworld
| tsitaat: |
| Taiwan's AU Optronics plans to seek an injunction in the U.S. against the import and sale of LCD panels made by South Korean rival LG Display that infringe on four of its patents, a ban that could hurt consumers because LG accounts for over a quarter of the world's LCD panel supply. |
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
04.05.2010 10:30:39
|
|
|
| Xaltotun kirjutas: |
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).
Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?
Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^ |
See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
04.05.2010 12:01:40
|
|
|
| vonets kirjutas: |
| Xaltotun kirjutas: |
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).
Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?
Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^ |
See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata... |
Sedan´d küll jah, kui arvutil tõesti VGAd, DVI/HDMId pole, siis lauaarvutile muretseda mõni videokaart, mis oleks DVI või HDMI ja siis osta vastav kaabel...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
04.05.2010 12:01:57
|
|
|
| vonets kirjutas: |
| Xaltotun kirjutas: |
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).
Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?
Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^ |
See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata... |
Arvuti pildi jaoks (tekst ja muu peenem kribu) jah, aga filmide-videode vaatamiseks on s-video täiesti OK.
Philips pole oma DLNA'ga just eriti hiilanud. Formaatide toetus nigel ja otse netist streamimine veel kehvem. Samsungil ja LG'l on see tublisti paremini realiseeritud.
Asja parandab DLNA server, mis konverdib meedia telerile vatuvõetavasse formaati, aga see tähendab siiski lisaseadet ja selle konfimist.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
04.05.2010 13:57:01
|
|
|
| No tavaliselt on S-Video maksimaalselt 576i resoga ja selgelt eilse päeva tehnoloogia. Paneks ühte patta VHS-iga... Kui aga osta endale juba mitme tuhandene telku, siis võiks sealt vastavat pilti kah vaadata. Aga samas on see igaühe enda otsustada...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|