Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 00:24:20 vasta tsitaadiga

Optiline minu teada ei suuda enam DTS HD või TrueHD läbi lasta, niiet kui maksimumi kätte tahta saada, siis on hdmi ainuke variant.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2010 09:41:30 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Optiline minu teada ei suuda enam DTS HD või TrueHD läbi lasta, niiet kui maksimumi kätte tahta saada, siis on hdmi ainuke variant.


Nii on. DTS HD ja TrueHD läbilaskmiseks peab olema kas multi-channel ühendus (ehk kanalikaupa RCA kaablitega ühendus, sel juhul ressiiver ei dekodeeri vaid saatev seade) või siis HDMI.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 26.04.2010 10:06:38 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
MultiUser kirjutas:
inca kirjutas:

Kõik on kättevõtmise küsimus.


OK. HTPC asi läheb siin täiega teemast välja.
Vaatan natuke ringi oma suures kolahunnikus. Proovimiseks peaks juppe jaguma icon_wink.gif


Tõsi, HTPC läheb teemast välja, kuid kui lubate siis OT lõpetuseks - suur kolahunnik tavaliselt ei sisalda HTPCle kohaseid juppe, HTPC jupid (video, heli) valitakse siiski teadlikult, mitte mis kätte juhtub. Nüüd ma mõistan miks on senised järeldused HTPC eduka toimimise kohta suht pessimistlikud.
OT lõpp.

OT jätkuks icon_wink.gif . Raua osas on kombineerimisvõimalused suured kuid soft määrab ikkagi enamuse osa funktsionaalsusest. Kui õnnestub "kolahunnikuga" sobiv funktsionaalne kooslus käima saada (kasvõi VGA väljundis), siis on mõtet edasi pingutada. Kui mitte, siis tuleb asi siiski mõneks ajaks ootele panna. OT lõpp.

Teemasse tagasi tulles. Sai siis Pana G20 natuke näpitud.
- Pilt minu hinnangu järgi on väga hea. Ja seda ka just SD osas. Digi ja Analoogi erinevus on nähtav, kuid isegi analoogi on võimalik selle telekaga vaadata. (seda võrreldes mingi aasta vana Sony LCD:ga, mis oli ikka alla igasugust arvestust icon_lol.gif ). 42" telekat aga ei tasu alla 2.5 meetri kauguselt vaadata.
- 4:3 pildi ja siis 4:3 formaadis edastatavate 16:9 pildiga kanalite vaatamine on ikka paras peavalu. Ükski ekraaniformaat pmst ei sobi. Hallid külgribad (mida saab küll ka mustaks manada ekraani tuleviku arvelt) häirivad kergelt, kuid see poleks probleem "päris" 4:3 pildiga. Kõige hullem, on täielikku leinaraami pandud 16:9 pilt 4:3 signaalis. Vaatad kas "pakse vanamutte", musti raame või lepid sellega, et osad subtiitrid on alumisest reast umbes kolmandiku jagu ära lõigatud. Vahepealset varianti praktiliselt ei ole. Ja ei leidnud ka võimalust "zuumitud" pilti üles alla liigutada. Kui keegi teab, kuidas see G20 mudelitel võimalik on, andke märku.
- XviD mängitamine tundub jooksvat (vähemalt paar proovieksemplari käisid kenasti). Subtiitrid töötavad, kuid on ikka imepisikesed (norm teleka eetrist tulevate tiitritega võrreldes ikka poole väiksemad).
- Salvestamine Conaxi krüpteeringuga kanalitega toimib kenasti. Sai salvestatud Starmani DVB-C võrgus.
- Kõvaketastest sobivad salvestamiseks tõesti ainult alates 160GB isendid. Mälupulgad võib selles osas ära unustada.
- Juhtmeta klaviatuuri (Logitech Wave) jutule ei võtnud
- Proovitud sai ka telekast otse Youtube:i vaadata. Polnud VÄGA viga.
- Proovimata jäi paraku DLNA

Hetke seisuga pean seda mudelit siiski kõigist puudustest hoolimata endale sobilikuks mudeliks. Aga ilmselt ootan siiski ära juulikuu, kui on loota vähemalt osa kanalite pildiformaadi muutusi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.04.2010 10:29:42 vasta tsitaadiga

Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 10:54:37 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale?

ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.04.2010 11:01:25 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Maldur kirjutas:
Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale?

ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9).


Jah, teada värk, kuid täna müüdava teleka seisukohast ei muutu midagi - need ju (praktiliselt) kõik 16:9 formaadis allready. Et kui ostuga oodata formaadi muutumise tõttu siis see vabandus ei pea vett.
Kui aga loota et EHK tuleb turule midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 11:10:09 vasta tsitaadiga

ETV2 ei ole kogu aeg 16:9, ta pidevalt kõigub 4:3 vahet ja palju õnne neile kes sattunud teleka otsa mis ise formaati ära ei tunne.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 11:34:11 vasta tsitaadiga

kas mitte ETV hommikutelevisioon pole praegu 16:9?
..Ei ole ,ZB näitab,et 4:3 ,kuigi Samsungi B650 teleriga eriti aru ei saa kuna pilti ei moonuta..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 26.04.2010 13:09:16 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
p3000 kirjutas:
Maldur kirjutas:
Mis siis seoses pildiformaadi muutustega telekate osas muutuma hakkab? Kas meil müüdavad telekad ei ole juba praegu sellise formaadiga et suvine kujumuutmine hakkaks sobima telekale?

ETV läheb ka 16:9 ,muud muudatust pole(ETV2 juba on 16:9).


Jah, teada värk, kuid täna müüdava teleka seisukohast ei muutu midagi - need ju (praktiliselt) kõik 16:9 formaadis allready. Et kui ostuga oodata formaadi muutumise tõttu siis see vabandus ei pea vett.
Kui aga loota et EHK tuleb turule midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin icon_biggrin.gif .


Hetkel olen rahul Pana CRT:ga (suhtkoht viimase otsa CRT:d olid ikka päris head) ja ei ole mingit põhjust teleka raami icon_lol.gif mustade äärtega väljastpoolt palju suuremaks venitada.
Vaadatavaid HD kanaleid hetkel eriti näha pole (paraku erilise asukoha tõttu taldrikuga lõunataevast ei näeks, Starmani DVB-C valik kõlbaks ainult testimiseks).
Vaadatavaid 16:9 kanaleid on minimaalselt.
BR ketaste valik veel kasin.
Ainuke hea põhus oleks DVD pilti mõnevõrra suuremana ja (natuke) kvaliteetsemana näha. Aga seda juhtub niiehknaa harva.
Pildi suurusega saan hetkel hakkama. Miks ma peaks kiirustama? Et Sind rõõmustada ja oma naist vihastada icon_razz.gif ?

Ainult sellepärast, et uus ja huvitav? Mnjah. Tänapäeval kipuvad kõik asjad muutuma kulumaterjaliks icon_wink.gif
Tehnika areneb nii kiiresti, et ega päris kõiki astmeid ei jaksagi ise järgi katsuda. Äkiste on mõne kuu pärast ilma prillideta 3D tehnoloogia tootmisvalmis?

Ja kui juba Pana asjadest jutt, siis V(T) seeria, mis hetkel ainukesena kasutab Kuro tehnoloogiat, on veel kallis, siis äkiste saan paari kuu pärast juba praeguse G seeria hinnaga klass kõrgema apastraadi osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.04.2010 13:23:39 vasta tsitaadiga

Just just - "siis äkiste saan paari kuu pärast juba praeguse G seeria hinnaga klass kõrgema apastraadi osta?" @Multiuser

Maldur kirjutas:
... midagi mis võimaluste/raha suhtelt tundub parem siis seda vabandust ma isegi usuksin icon_biggrin.gif .


Usun küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 13:35:31 vasta tsitaadiga

bluray filmide valikut nüüd küll ei saa kasinaks nimetada... isegi eestikeelsete subtiitritega ~200
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 16:53:36 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Maldur kirjutas:
MultiUser kirjutas:
inca kirjutas:

Kõik on kättevõtmise küsimus.


OK. HTPC asi läheb siin täiega teemast välja.
Vaatan natuke ringi oma suures kolahunnikus. Proovimiseks peaks juppe jaguma icon_wink.gif


Tõsi, HTPC läheb teemast välja, kuid kui lubate siis OT lõpetuseks - suur kolahunnik tavaliselt ei sisalda HTPCle kohaseid juppe, HTPC jupid (video, heli) valitakse siiski teadlikult, mitte mis kätte juhtub. Nüüd ma mõistan miks on senised järeldused HTPC eduka toimimise kohta suht pessimistlikud.
OT lõpp.

OT jätkuks icon_wink.gif . Raua osas on kombineerimisvõimalused suured kuid soft määrab ikkagi enamuse osa funktsionaalsusest. Kui õnnestub "kolahunnikuga" sobiv funktsionaalne kooslus käima saada (kasvõi VGA väljundis), siis on mõtet edasi pingutada. Kui mitte, siis tuleb asi siiski mõneks ajaks ootele panna. OT lõpp.

Teemasse tagasi tulles. Sai siis Pana G20 natuke näpitud.
- Pilt minu hinnangu järgi on väga hea. Ja seda ka just SD osas. Digi ja Analoogi erinevus on nähtav, kuid isegi analoogi on võimalik selle telekaga vaadata. (seda võrreldes mingi aasta vana Sony LCD:ga, mis oli ikka alla igasugust arvestust icon_lol.gif ). 42" telekat aga ei tasu alla 2.5 meetri kauguselt vaadata.
- 4:3 pildi ja siis 4:3 formaadis edastatavate 16:9 pildiga kanalite vaatamine on ikka paras peavalu. Ükski ekraaniformaat pmst ei sobi. Hallid külgribad (mida saab küll ka mustaks manada ekraani tuleviku arvelt) häirivad kergelt, kuid see poleks probleem "päris" 4:3 pildiga. Kõige hullem, on täielikku leinaraami pandud 16:9 pilt 4:3 signaalis. Vaatad kas "pakse vanamutte", musti raame või lepid sellega, et osad subtiitrid on alumisest reast umbes kolmandiku jagu ära lõigatud. Vahepealset varianti praktiliselt ei ole. Ja ei leidnud ka võimalust "zuumitud" pilti üles alla liigutada. Kui keegi teab, kuidas see G20 mudelitel võimalik on, andke märku.
- XviD mängitamine tundub jooksvat (vähemalt paar proovieksemplari käisid kenasti). Subtiitrid töötavad, kuid on ikka imepisikesed (norm teleka eetrist tulevate tiitritega võrreldes ikka poole väiksemad).
- Salvestamine Conaxi krüpteeringuga kanalitega toimib kenasti. Sai salvestatud Starmani DVB-C võrgus.
- Kõvaketastest sobivad salvestamiseks tõesti ainult alates 160GB isendid. Mälupulgad võib selles osas ära unustada.
- Juhtmeta klaviatuuri (Logitech Wave) jutule ei võtnud
- Proovitud sai ka telekast otse Youtube:i vaadata. Polnud VÄGA viga.
- Proovimata jäi paraku DLNA

Hetke seisuga pean seda mudelit siiski kõigist puudustest hoolimata endale sobilikuks mudeliks. Aga ilmselt ootan siiski ära juulikuu, kui on loota vähemalt osa kanalite pildiformaadi muutusi...


Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 17:22:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib?
Võib olla mis vormingus iganes. Asja iva on selles, et selleks, et midagi salvestada saaks, tuleb ketas teleka poolt ära formaatida. Seega andmetest seal peal oled ilma igaljuhul.

Please note that the external hard drive will be paired with the TV and cannot be used together with other devices without being reformatted. If you have important data move then to your computer before you connect the hard drive to the G20.

When the hard drive is connected to the USB input on Panasonic G20 it is detected by the TV and you need to set up the hard drive and format it. The file system used is the FreeBSD/386.

I tried to connect the HDD to a PC afterwards but I was not allowed to play back anything. Actually the hard drive was not visible at all with the FreeBSD/286 file system.


Kõik see info pärineb: http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1267447473

Kui homme oma USB karbi kätte saan, võin üritada lähipäevadel veidi katsetusi teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 18:32:01 vasta tsitaadiga

Kas Tartus saab hetkel G20 näha/katsuda? Hinnad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 26.04.2010 20:43:16 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Mis vormingus peab kõvaketas olema, et saaks salvestada? NTFS sobib?

Selleks, et telekas ketta külge võtaks tegin talle linuxi all vfat (ehk siis FAT32) partitsiooni. Ilma partitsioonita ketast ta ei nõustunud tunnistama.
Seejärel tuleb ketas teleris "registreerida". See teeb kettale mingi spetsiaalse vormingu (kuuldavasti misikne BSD tüüpi partitsioon, mida seni raporteeritult keegi lugeda pole suutnud, proovin ise millalgi vaadata...) Sama ketast ei pidavat tunnistama isegi teine sama tüüpi teler. Tegu järjekordse autorite katusepakkujate "töövõiduga". icon_evil.gif

edit: linuxi all nõustus ketta külge mountima msdos failisüsteemina. Aga kuna sinna polnud midagi konkreetset salvestatud (ainult registreeritud ja timeshiftiga kasutatud) siis ühtegi faili ei näidanud. Niisiis ei tähenda see loomulikult seda, et seal tõesti msdos failisüsteem on icon_wink.gif Ketta sisu uurides on alguses samsugune boot sektor nagu flopidelt meelde on jäänud icon_smile.gif
Kahjuks pole telekast hetkel käepärast, eks teine kord saab uuesti proovida. Ja kui keegi veel proovida tahab, siis soovitan linuxi all kettale läheneda, seal on rohkem lootust midagi avastada. (pealegi on Pana teleka tarkvara litsentsis märked BSD koodi kasutamise kohta, ehk siis on apastraadil midagi linuxitaoline opsüsteem)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 26.04.2010 22:07:53 vasta tsitaadiga

freebsd on midagi muud kui 'linuxitaoline', pigem siis unixi taoline. platvorm on vaatamata oma vähesele (ilmselt, kui seda liinuskiks peetakse) tuntusele hea tervise juures ning leiab kasutust tulemustele orienteeritud seltskonna poolt (vs 'windoz-on-pa$k-mina-juuzin-liinuskit-ja-sellepärast-olengi-lööt-häxx0r' tegelased).
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 22:36:25 vasta tsitaadiga

Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 00:20:24 vasta tsitaadiga

vonets, xvid ja mkv on kaks väga erinevat asja. Üks on konteiner fail, teine on kodeering.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 08:11:55 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
freebsd on midagi muud kui 'linuxitaoline', pigem siis unixi taoline. platvorm on vaatamata oma vähesele (ilmselt, kui seda liinuskiks peetakse) tuntusele hea tervise juures ning leiab kasutust tulemustele orienteeritud seltskonna poolt (vs 'windoz-on-pa$k-mina-juuzin-liinuskit-ja-sellepärast-olengi-lööt-häxx0r' tegelased).

BSD eeliseks on ka palju vabam litsents kui GPL, mis teeb võimalikuks BSD põhiseid asju ka kommertsiaalsetes projektides kasutada kartmata, et Stallman sind kohtusse veab. Rõõm kuulda, et suured tootjad jälle BSD poole vaatavad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 27.04.2010 08:50:41 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud!

XviD mängis küll. Ja suure resoga DivX kah. Suure resoga XviD:i polnud parajasti võtta. Aga konvertisin eelmise aasta euroviiside FullHD salvestisest juppe täisresolutsioonis DivX:i ning tulemus oli ikka vaatamist väärt. icon_eek.gif
Paraku telekas TS:i otse ei söö icon_sad.gif ning kahjuks ei leidnud vahendit, et TS otse ilma ümber pakkimata avi konteinerisse lasta.
Kui kellelgi on ideid, andke teada. Ümber pakkimine on üldjuhul mõttetu, konteineri formaat määrab tihtipeale rohkem, kui koodek ise.

mkv formaati see telekas ei söö. Ei proovinud, kuid üsna mitmed on foorumites seda maininud. Ka selle puhul oleks parim, kui saaks sama striimi avi:sse pakendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyybel
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 27.04.2010 18:43:20 vasta tsitaadiga

on üks väike probleem, telekaks on panasonic TX-P42U10E ja probleem on selline http://img96.imageshack.us/img96/7773/fotod0032.jpg ehk terve ekraan ei ole pilti täis, ma ei mäleta kas see on olnud nii algusest peale, aga tähele panin alles eile. telekas on kasutuses teise ekraanina arvutil. arvan, et asi on softis kinni. nvidia kaardiga sai kuskilt settingutest pildi suurust timmida, ati catalystiga pole leidnud veel sellist. oskab äkki keegi aidata, suht häirib see kui mängida või filmi vaadata. a ja teleka settingutest pole ka leidnud midagi mis muudaks pildi suurust. tavaliste tv kanalitega ei saa proovida kuna juhe jääb meetri lühikeseks :/

e: kasutan windows 7 ja kaart on 5750
tahaks ühte asja veel teada, kas on võimalik teha 5750 ja 5850/5870 crossfire

e2: sain veel niipalju proovitud, et kui valida kanal kus on see lumesadu (static snow) siis ei ole neid musti ääri
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 19:41:31 vasta tsitaadiga

tyybel, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5718918#5718918 ?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 27.04.2010 20:54:08 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
Suure resoga Xvid-i ei proovinud maha mängida? .mkv ümbernimetatud kujul? Muidu hea teave, tänud!
KillFrenzy kirjutas:
vonets, xvid ja mkv on kaks väga erinevat asja. Üks on konteiner fail, teine on kodeering.
aehm, segadus võib tekkida ilmselt sellest, kui .mkv konteinerisse ongi pistetud xvid. sellisel juhul aitab tõepoolest faililaiendi ümbernimetamisest ning maha mängitakse esimene videoriba ja esimene heliriba. subtitritega võib minna nii või naa, ehk siis kas kah esimene riba või ei midagi.
kõik seadmed muidugi sellega hakkama ei saa.

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 21:01:56 vasta tsitaadiga

tyybel, Overscan äkki kusagilt TV seadetest sisse lülitada?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyybel
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2005




sõnum 27.04.2010 21:30:11 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
tyybel, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5718918#5718918 ?


tänud, lõpuks korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ptass
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007




sõnum 29.04.2010 11:35:42 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab lahti seletada mida ma kaotan/võidan pildi kvaliteedis kui valin PANASONIC TX-P50G20 (24000) asemel PANASONIC TX-P50S20 (17000.-).
rahalisest võidust saan ise ka aru icon_smile.gif aga huvitab see kas pildi vahe on oluline või mitte
Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 13:06:46 vasta tsitaadiga

ptass, TX-P50S20 näol on pmst tegemist eelmise põlvkonna TX-P50G10 mudeliga.
Praegust G20 peetakse igalpool ülevaadetes üldiselt igati paremaks kui eelmist G10 ja V10 seeriat, seda nii musta näitamise, kui ka nt. kasutatavate filtrite poolest.
Eks paljuski sõltub sellest, mis signaali sa sinna sisse saatma hakkad.
Pole neid 1:1 kõrvuti pannud ega näinud, seega isiklik võrdlusmoment puudub.
Küll aga ise oman TX-P50GW20 mudelit millega olen enam kui rahul. Hind (Tallinnas) muide jäi nende kahe sinupoolt väljapakutu vahepeale. icon_wink.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 17:01:35 vasta tsitaadiga

Kes küll sealt ära tooks? Poolast Zloti kurss ka ainult 4 EEK icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2010 20:16:00 vasta tsitaadiga

aims kirjutas:
Kes küll sealt ära tooks? Poolast Zloti kurss ka ainult 4 EEK icon_cool.gif beer_yum.gif


ma suht sihti käin poolas ja pean käsi sydamel kurtma, et seal on tõesti odav tehnika thumbs_up.gif
Muideks ca 6 kuud tagasi oli kurss 3,5 icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 10:41:19 vasta tsitaadiga

Kas suurema sagedusega LCD-telerid(nt. 100Hz) näitavad SD pilti halvemini ja üldse tahaks teada milleks see suurem sagedus hea on.
Vaatasin, et praegu samsung le40b620 on soodukaga praegu, aga selline kommentaar oli igas tahes kirjas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 10:49:53 vasta tsitaadiga

(_) kirjutas:
Kas suurema sagedusega LCD-telerid(nt. 100Hz) näitavad SD pilti halvemini ja üldse tahaks teada milleks see suurem sagedus hea on.
Vaatasin, et praegu samsung le40b620 on soodukaga praegu, aga selline kommentaar oli igas tahes kirjas.


100 hz-ga on hea sporti vaadata thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 10:52:28 vasta tsitaadiga

Mida see siis nagu muudab, reageerib kiiremini?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:00:36 vasta tsitaadiga

Sujuvam pilt, ei "haki"
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:06:56 vasta tsitaadiga

Nii et see minu esialgne väide, nagu ta näitaks Standard Definitsiooni halvemini, on alusetu?
Kas see on mängimiseks samuti parem?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:12:41 vasta tsitaadiga

SD on pildi resolutsioon, ei tea, miks peaks ta seda kehvemini näitama. See on kinni videoprotsessoris, näitab samahästi (või halvasti) nii SD kui HD...
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:18:01 vasta tsitaadiga

Igas asendis on parem.
Liikumine on oluliselt sujuvam.
Mängimisel võib igasugune töötlus lag'i põhjustada, nii et see sõltub juba konkreetsest mudelist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
(_)
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:18:06 vasta tsitaadiga

Kui võrrelda telekaid, siis kuidas nendest headest ja halbadest protsessoritest aru saab?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:22:09 vasta tsitaadiga

Pead ise järgi vaatama nt mõnes tehnikapoes ja ise otsustama.

Või uurima ülevaateid netist

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 11:36:21 vasta tsitaadiga

ainus mis mulle ei meeldi 100 ja 200 hz juures, on vaadata filme, suht imelikult liiguvad inimesed seal icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 01.05.2010 16:03:10 vasta tsitaadiga

Kuidas suured plasmad arvuti järel toimivad icon_question.gif Näiteks 60tollised icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2010 17:26:34 vasta tsitaadiga

Full HD resoga täiesti normaalselt.
Mario153 kirjutas:
Kuidas suured plasmad arvuti järel toimivad icon_question.gif Näiteks 60tollised icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 02.05.2010 03:04:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ainus mis mulle ei meeldi 100 ja 200 hz juures, on vaadata filme, suht imelikult liiguvad inimesed seal icon_smile.gif


Nii nimetatud "koduvideo" efekt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanza
HV vaatleja
Tanza

liitunud: 10.03.2003




sõnum 02.05.2010 18:22:04 vasta tsitaadiga

Mis rahvas arvab, kumb on peamiselt Eesti ja Soome digilevi pildi ja vähem dvd vaatamiseks parem telekas: kas 32" Sony EX700, hind umbes 12100.- või 32" Philipsi 7684H/12, hind umbes 10000.- ? Oskab keegi ka nende häid ja halbu külgi esile tuua?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 23:04:02 vasta tsitaadiga

Noist kahest võtaks sony, kuna philips on minu kätte suht paska kraami sattunud...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xaltotun
HV vaatleja
Xaltotun

liitunud: 10.07.2004




sõnum 04.05.2010 03:12:34 vasta tsitaadiga

Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).

Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?

Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^

_________________
You no longer bear the burden of prophecy.
You have achieved your destiny.
You are free...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 08:51:19 vasta tsitaadiga

Taiwan firm to seek U.S. import ban on LG Display LCD panels
Computerworld

tsitaat:
Taiwan's AU Optronics plans to seek an injunction in the U.S. against the import and sale of LCD panels made by South Korean rival LG Display that infringe on four of its patents, a ban that could hurt consumers because LG accounts for over a quarter of the world's LCD panel supply.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 10:30:39 vasta tsitaadiga

Xaltotun kirjutas:
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).

Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?

Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^

See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 12:01:40 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
Xaltotun kirjutas:
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).

Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?

Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^

See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata...

Sedan´d küll jah, kui arvutil tõesti VGAd, DVI/HDMId pole, siis lauaarvutile muretseda mõni videokaart, mis oleks DVI või HDMI ja siis osta vastav kaabel...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 04.05.2010 12:01:57 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
Xaltotun kirjutas:
Endal mõttes osta PHILIPS 32PFL8404H/12 oli algul mõtte sama mudel aga 37" kuid seda vist enam saada eriti pole..
Kasutusse läheb vaatamisex tava antenniga ja yhendusse arvutiga S-videoga (vist, kuna nii läpparil kui tava arvutil need olemas).

Äkki keegi oskab mu mõtet kiita või siis selle mudeli vigu välja tuua. Ja veel kuda sellel LAN toimib, et kas saab filme normilt stream saitidelt vaadata?

Kõik arvamused soovitused teretulnud ^^

See S-video mõte mata küll maha, kui normaalse kvaliteediga pilti tahad vaadata...

Arvuti pildi jaoks (tekst ja muu peenem kribu) jah, aga filmide-videode vaatamiseks on s-video täiesti OK.

Philips pole oma DLNA'ga just eriti hiilanud. Formaatide toetus nigel ja otse netist streamimine veel kehvem. Samsungil ja LG'l on see tublisti paremini realiseeritud.
Asja parandab DLNA server, mis konverdib meedia telerile vatuvõetavasse formaati, aga see tähendab siiski lisaseadet ja selle konfimist.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 13:57:01 vasta tsitaadiga

No tavaliselt on S-Video maksimaalselt 576i resoga ja selgelt eilse päeva tehnoloogia. Paneks ühte patta VHS-iga... Kui aga osta endale juba mitme tuhandene telku, siis võiks sealt vastavat pilti kah vaadata. Aga samas on see igaühe enda otsustada...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.