Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 134, 135, 136  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2010 15:06:56 vasta tsitaadiga

M!nA, Jahutas enam-vähem aga lärmab nagu siga aiavahel. icon_confused.gif

Koormuse all väga tempe ei uuriud ega proovinudki sest, et ei jõudnud seda lärmamist ära kuulata
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.03.2010 15:15:07 vasta tsitaadiga

mul teeb asi praegu 1200 pööret ja ei saa nagu aru midagi icon_biggrin.gif
temp on 41 kraadi aga jah tõesti, suuremal pöördel on asi nutune icon_neutral.gif
õnneks on asi ajutine beer_yum.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2010 15:35:19 vasta tsitaadiga

Eks see hääle tugevus ole suhteline jah. Endal NOCTUA jahutus ja vendid 1000 rpm-i kandis kuskil aga minu kõrv kuuleb ikka ära.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.03.2010 17:50:45 vasta tsitaadiga

oc'ides töötab see jahutus ka päris edukalt, sai just proovitud.
andsin 1,6v prosele ja 4400mh + 32M superpi, temp püsis
50 kraadi juures @ full rpm. toasoojas muidugi - 24 kraadi.
õhtul kui aega jääb proovin sellist asja ka veel:

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.03.2010 22:17:37 vasta tsitaadiga

Nexus VCT-9000 pilte
http://www.tweaktown.com/reviews/3208/nexus_vct_9000_cpu_cooler/index.html

Testi tulemustele ei tasu tähelepanu pöörata. Tweak Town-i ülevaated on enamasti bullshit

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 01:27:50 vasta tsitaadiga

Täitsa kena jahutus Nexuselt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2010 21:01:25 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Täitsa kena jahutus Nexuselt.

Korralikke ülevaateid veel kahjuks ei ole selle kohta.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.04.2010 21:03:15 vasta tsitaadiga

Mingit ulme tulemust ei maksa oodata ka sealt "korralikust" ülevaatest..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2010 21:09:58 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mingit ulme tulemust ei maksa oodata ka sealt "korralikust" ülevaatest..

Ei loodagi. Nexus rohkem selinne ilusate asjade valmistaja. icon_lol.gif

E.
Uusi artikkeli: Monstericoolerit vertailussa: Cooler Master V10, Danamics LMX Superleggera & Noctua NH-D14
http://plaza.fi/muropaketti/artikkelit/jaahdytys/monstericoolerit-vertailussa-cooler-master-v10-danamics-lmx-superleggera-noctua-nh-d14

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.


viimati muutis AJ 01.04.2010 21:10:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 21:10:34 vasta tsitaadiga

Kas AMD.-le on Xigmatek on endiselt parim alternatiiv selle raha eest? Või on turul midagi paremat odavamalt/sama hinnaklassi juures?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 01.04.2010 21:13:59 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Kas AMD.-le on Xigmatek on endiselt parim alternatiiv selle raha eest? Või on turul midagi paremat odavamalt/sama hinnaklassi juures?
Spoiler Spoiler Spoiler

Sele raha eest sa midagi paremat ei saa. Ise paneks 25.- juurede ja võtaks CM HYPER 212 PLUS-i.
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=89756

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 16:53:06 vasta tsitaadiga

Thermaltake low-Profile CPU Cooler SlimX3
Ideal for low profile mini and HTPC solutions
With the special clip design, the SlimX3 CPU cooler provides multiple choices for both LGA775 and LGA1156 low profile solutions.
THERMALTAKE
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.04.2010 20:27:01 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Thermaltake low-Profile CPU Cooler SlimX3
Ideal for low profile mini and HTPC solutions
With the special clip design, the SlimX3 CPU cooler provides multiple choices for both LGA775 and LGA1156 low profile solutions.
THERMALTAKE


Link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 23:35:12 vasta tsitaadiga

Ma ei tea nüüd kas paslik koht küsimiseks. Sain ühe pruugitud Thermaltake Big Typ jahuti millel pole AMD kinnitusi kaasas icon_sad.gif Muidu viks ja viisakas aga äkki mõnel Intelimehel vedeleb antud asi ja ta sooviks mulle selle ära ärida...või siis oskab keegi soovitada kust seda leida icon_question.gif Oleks ülimalt happy. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.04.2010 23:50:31 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Ma ei tea nüüd kas paslik koht küsimiseks. Sain ühe pruugitud Thermaltake Big Typ jahuti millel pole AMD kinnitusi kaasas icon_sad.gif Muidu viks ja viisakas aga äkki mõnel Intelimehel vedeleb antud asi ja ta sooviks mulle selle ära ärida...või siis oskab keegi soovitada kust seda leida icon_question.gif Oleks ülimalt happy. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Minu Big Typ-il oli sama lätakas nii Intel-i kui AMD peale kinnitamiseks. AMD puhul ei läinud ainult tagaplaat kasutusse, jäi emaplaadi enda tgaplaat.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 23:59:54 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Minu Big Typ-il oli sama lätakas nii Intel-i kui AMD peale kinnitamiseks. AMD puhul ei läinud ainult tagaplaat kasutusse, jäi emaplaadi enda tgaplaat.

http://www.techpowerup.com/reviews/Thermaltake/BigTyphoon/3.html Kas siis nii poltidega lähebki kinni? icon_razz.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.04.2010 00:02:23 vasta tsitaadiga

Seda ei ole kuigi raske ise teha, lihtsalt üks H-tähe kujuline metalli tükk.
AM2 puhul läheb kinni 4-ja kruviga ja kasutatakse emaplaadi enada tagaplaati.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 23:33:00 vasta tsitaadiga

Sain täna omale tutika TT BigTyp 12.-e. Sellel siis neid H-kujulisi kinnitusi pole vaid on juba uuemad kinnitused kaasas. Küsimus selline kas keegi kasutab sama jahutit. Panin ta peale tempid on korras aga kahtlaselt lohvalt läks see kinnitusklamber kinni. Ja kusjuures jahutit annab käega liigutada vasakule paremale...vana AC jahuti tõmbas ennast sellise jõuga ligi samas selle klamber läks suht kergelt kinni. Kas see on NORMAALNE icon_biggrin.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.04.2010 23:35:38 vasta tsitaadiga

-cocain-, on sul pilti visata milline see uuem kinnitus välja näeb? Kehvasti on küll kui laseb liigutada imo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 23:41:32 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
-cocain-, on sul pilti visata milline see uuem kinnitus välja näeb? Kehvasti on küll kui laseb liigutada imo icon_rolleyes.gif


http://img.tomshardware.com/us/2005/06/07/10_mammoth_cpu_coolers/tt_typhoon_all.jpg VANAD

http://ixbtlabs.com/articles3/cpu/tt-bigtyp-maxorb-shootout-july2k8/tt-bigtyp-vp-pack.jpg See keskmine siis selline nagu mul oli. Parempoolset kusjuures polnud üldse komplektis icon_question.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.04.2010 23:44:21 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga jura kinnitus tundub jah icon_confused.gif Ja sellest parempoolsest vidinast ei saa ma hetkel üldse aru.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 00:44:58 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Kuidagi väga jura kinnitus tundub jah icon_confused.gif Ja sellest parempoolsest vidinast ei saa ma hetkel üldse aru.

See nati vingema TT Bigtyp komplekt ka ,see parempoolne julla selle jaoks et saaks veel teise fani peale puhuma panna (nagu hinged vms). Mul selline jahuti pole. Tavaline 1 faniga, aga jah see kinnitus kuidagi jura ja lohva tõesti.Selle küsingi kas keegi omab samasugusega ja kuidas tal see on. icon_neutral.gif


E: Viisin jahuti tagasi müüjale.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.04.2010 22:28:22 vasta tsitaadiga

Thermaltake Frio Heatsink Review
http://www.hi-techreviews.com/index.php/review-links-mainmenu-80/9961-thermaltake-frio-heatsink-review

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.04.2010 00:30:59 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üks korralikum jahutus ka TT-lt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.04.2010 09:23:27 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Üle pika aja üks korralikum jahutus ka TT-lt icon_rolleyes.gif

Neil ei olnud jah tükk aega ühtegi mõistlikku jahutust. Big Typhoon oli korralik jahutus, aga siis ei suudetud teiste jahutuse valmistajatega sammu pidada.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 13.04.2010 16:11:50 vasta tsitaadiga

päris uskumatu lugu juhtus. mõni aeg tagasi sai siis soetatud Noctua NH-U12P. eile masinat lahti võttes avastasin et jahuti propeller ei tööta icon_eek.gif
googeldus rääkis nii:

The fan doesn’t start with the Ultra-Low-Noise Adaptor (ULNA)!
Unfortunately, many Gigabyte mainboards use a special control circuit that can lead to start-up problems in conjunction with the Ultra-Low-Noise Adaptor (ULNA). This control circuit remains active even when automatic fan control is disabled in the BIOS. In these cases, please use the fan without the ULNA or connect it directly to the power supply (or an external fan controller) in order to ensure reliable operation with the ULNA.

okei. oleks võind kuskil punased kriipsud alla teha või kuidagi rõhutada Ultra-Low-Noise Adapteri riski. pean pöialt hoidma, et prose ikka hea tervise juures on.

a ja...kas keegi oskab seletada: "....or connect it directly to the power supply"
kuidas mingit propellerit annab toiteplokki ühendada? mingid spets üleminekut vaja vms?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 16:14:38 vasta tsitaadiga

Üleminek on jah, selline mis sobib toiteploko molexiga kokku.
Masin töötas sul mõnda aega lihtsalt ilma ventilaatorita? Kui kaua? Kui see mingeid probleeme ei tekitanud, pole prosel häda midagi.

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.04.2010 16:30:48 vasta tsitaadiga

nt see,kui ventikat ei taha vahetada. http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=33&menyy_id=33&action=look&lookid=61256
Kuid jah on olemas ka vendid kus molex juba küljes lisaks emaplaadile mineva pistikuga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 13.04.2010 17:52:19 vasta tsitaadiga

õnneks on noctua radikat pool arvutit täis, et prose pilti tasku ei pannud. igatahes jah. kontrolliga mitu korda üle kas kõik töötab. (mul esimene kord ei hakand, küll aga hakkas teise korraga käima. mõtsin et okei, algul oli võibolla veits külm vms). Inteli I7 inbox radikas oleks vist üles sulanud icon_lol.gif ikka väga masendavalt niru on see.

aga kuidas ma saan näha, kas mingeid vigastusi üldse tekkis? peaks korraks radika maha võtma? termopasta peaks näitama midagi?

tänud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 18:03:31 vasta tsitaadiga

Prosedega on üldiselt nii, et kas töötavad ja on korras, või siis ei võta üldse pilti ette ja kutud. Midagi vahepealset on väga raske välja timmida.
Kui said arvutit kasutada ja muidu probleeme "ekraanil" polnud, siis pole prosel häda midagi. Enne tuleb thermal control jne vastu, kui ära sureb icon_smile.gif
Kuumaga neid suht võimatu ära tappa IMO thumbs_up.gif Mis prose on?
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 18:26:07 vasta tsitaadiga

tänapäevast prose jah suht raske, et mitte öelda lasusa võimatu nii ära kottida. no tegelt ilmselt saaks jagu küll, aga siis juba kuidagi nii, kui radikas üldse peale panemata jätta icon_biggrin.gif

aga g-nome, punased kirjad ja värgid oleks jah toredad, kuid ise asja installides võiks ju ka siiski kontrollida, et kõik ikka töötab kah? icon_neutral.gif seda enam, et prose töötempi peale mingi uue jahuti installimist tuleks anyway ALATI kontrollida, mitte pidevalt aga vähemalt korra, paar.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.04.2010 19:29:52 vasta tsitaadiga

Scythe yasya CPU coolers in the test
link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.04.2010 16:37:22 vasta tsitaadiga

lolloom kirjutas:
Prosedega on üldiselt nii, et kas töötavad ja on korras, või siis ei võta üldse pilti ette ja kutud. Midagi vahepealset on väga raske välja timmida.
Kui said arvutit kasutada ja muidu probleeme "ekraanil" polnud, siis pole prosel häda midagi. Enne tuleb thermal control jne vastu, kui ära sureb icon_smile.gif
Kuumaga neid suht võimatu ära tappa IMO thumbs_up.gif Mis prose on?


I7 860.
eile panin natuke mängu, vahetult ennem installisin dvd kirjutajat ning läks meelest jahutus käima lükata. avades olid komponendid üpris tulised. jama raisk.
täna kindlasti selle vahe-juhtme järgi, et tulevikus probleeme vältida. krt poleks uskund et veel sellise probleemi otsa sattuda võib. (ebaõnne mujalgi. otsin juhtmevaba hiire-klaveri. jälle jama, ei saada vist signaale normaaselt, hakib noh)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.04.2010 13:12:47 vasta tsitaadiga

Tuniq Propeller 120 CPU Cooler Review
http://www.hardwaresecrets.com/article/970

E.
Prolimatech Armageddon
http://www.pureoverclock.com/article964.html
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 21:10:28 vasta tsitaadiga

Cooler Master Hyper 212 Plus valmistas küll täna paraja pettumuse.....esiteks pidin emaplaadi lahti monteerima kuna sellel mingi oma spets tagaplaat millega kinnitub. Kui asi sai lõpuks korralikult paika ja masina tööle panin siis tempid suht samad mis enne ja minu arust teeb vent suht kohtuavat häält (iseasi kas ta peabki 1880 pöördega töötama, või Biosis midagi nihu) icon_confused.gif Kinni sai kõvasti,pasta korralikult aga täispööretel laseb juba külma arvutit käivitades.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.04.2010 21:16:01 vasta tsitaadiga

1800 rpm on küll palju. 1200 - 1300 rpm peaks piisama, et see prose maha jahutada.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 21:17:27 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
1800 rpm on küll palju. 1200 - 1300 rpm peaks piisama, et see prose maha jahutada.

Ja Biosis Quiet Fan mode, Connector Type muutsin ka 4Pin.-ks kenasti. icon_confused.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.04.2010 21:18:37 vasta tsitaadiga

Ehk sai pastat kehvasti vms,sellepärast on temp sama kehva ja püürded üleval kuna meeleheitlikult üritab jahutada asja icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 21:46:34 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ehk sai pastat kehvasti vms,sellepärast on temp sama kehva ja püürded üleval kuna meeleheitlikult üritab jahutada asja icon_smile.gif

Miskipärast ei usu seda...panin ju täiesti seisnud arvuti tööle millel prose jahe oli, pasta sai korralikult, kinni sai ka korralikult.

E:Panin Connector Type 3Pin.-i peale, nüüd laseb suht madalatel pööretel, isegi liiga.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 21:34:10 vasta tsitaadiga

Ja kuidas nüüd tempid on?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 13:28:08 vasta tsitaadiga

CoolIT Systems Delivers High Performance Cooling for AMD Phenom II X6

tsitaat:
CoolIT Systems, leaders in advanced liquid cooling technology, announced today the full support of AMD's new Phenom II X6 with the award-winning ECO ALC liquid cooling solution. Gamers and multimedia enthusiasts on a budget can now combine the raw power of the Phenom II X6 with cutting-edge liquid cooling technology from CoolIT.

"AMD has raised the bar for affordable performance in the new Phenom II X6 with advanced capabilities like its Turbo Core Technology" remarked Geoff Lyon, CEO of CoolIT Systems. "ECO ALC continues to hold the highest performance to price ratio of any liquid cooler currently on the market. When you combine these computing and cooling technologies, the performance results are tremendous."

Newegg is currently offering ECO as an accessory for AMD's Phenom II X6 processors for $74.99. For more information on the ECO and the rest of CoolIT's lineup visit this page.



Link
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2010 20:21:03 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Cooler Master Hyper 212 Plus valmistas küll täna paraja pettumuse.....esiteks pidin emaplaadi lahti monteerima kuna sellel mingi oma spets tagaplaat millega kinnitub. Kui asi sai lõpuks korralikult paika ja masina tööle panin siis tempid suht samad mis enne ja minu arust teeb vent suht kohtuavat häält (iseasi kas ta peabki 1880 pöördega töötama, või Biosis midagi nihu) icon_confused.gif Kinni sai kõvasti,pasta korralikult aga täispööretel laseb juba külma arvutit käivitades.


Heli mis ventikast tuleb on suht koht kohutav (max pööretel)
MSI Control centriga panen 50% peale (1300RPM). Nii on hea jahutuvus + vaikne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.04.2010 10:09:24 vasta tsitaadiga

Coolink Corator DS CPU Cooler Review
http://www.hardwaresecrets.com/article/979

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 19:04:54 vasta tsitaadiga

Kui tõenäoline on saada praak jahuti (kuumatorud vigased vms)
Ei saa praegusest CM jahutist kuidagimoodi normaalset tempi kätte. Idle circa 40kraadi ja see pole kindlasti normaalne.Prose x2 550, kast normaalse jahutusega.
4 pin biosis pannes töötab 1800rpm, töötab hetkel 3pin peal icon_sad.gif 2x juba uuesti installinud. Kruvid kenasti kinni aga ei midagi. On see 40kraadi idles norm, koormust andes tõuseb ainult natukene.
Koguaeg jama nende jahutitega....AC Freezeriga sellist jama ei olnud, lihtne kinnitus ja tempid olid korras (circa 30kraadi idles)

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 19:39:40 vasta tsitaadiga

temp andur peksab villast?

vaata kontakt üle. Et pastat liiga palju ei oleks vms ujuks. Puhasta pinnad üle ja viska uuesti epale.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 20:53:26 vasta tsitaadiga

kas too Corsair H50 ventikas on vaikne või oleks mõttekam juba midagi paremat asemele vaadata?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 21:51:54 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
temp andur peksab villast?

vaata kontakt üle. Et pastat liiga palju ei oleks vms ujuks. Puhasta pinnad üle ja viska uuesti epale.

Korduvalt tehtud seda pasta uuendust, ja korralikult kenasti pandud paika. Temp anduri kohta ei oska öelda.... icon_rolleyes.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.05.2010 21:55:42 vasta tsitaadiga

Vaata kuis tald on,vabalt võib olla vähe praak vms. Endal oli jama taolise jahutsega(küll OCZ) aga siiski sama süsteemiga nagu see sul on,kuumatorud väljas ja see alumiinium raam oli kõrgemal kui torud thumbs_down.gif Liivapaber ja ~20min aega parandas asja kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.05.2010 22:55:22 vasta tsitaadiga

Prolimatech Armageddon Edition''Wind''
link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 22:08:51 vasta tsitaadiga

Tekkis väike küsimus.. Nimelt, kuidas saab AMD inbox cooleri venti kiiremaks, hetkel 3500rpm, ükskord oli 4900rpm, aga mul pole õrna aimugi kuidas.. icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 134, 135, 136  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.