Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 23:41:35 vasta tsitaadiga

Ruudolf, hoiad menüü nuppu all. Siis avaneb rida, kus kõik hetkel töös olevad rakendused näha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruudolf
Kreisi kasutaja
Ruudolf

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 23:43:28 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Ruudolf, hoiad menüü nuppu all. Siis avaneb rida, kus kõik hetkel töös olevad rakendused näha.


Seda ma tean, seal ei näita miskit.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 16.03.2010 23:45:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Myoldryn kirjutas:
Stahl kirjutas:
real1 kirjutas:
Selles telefonis on veel mitmeid asju, millega võid välismaalt Arve saada. Selle vältimiseks soovitaks telefoni korralikult läbi näppida ja kasutusjuhendi ka läbi lugeda. Ja ka see teema:)


Oskad sa muidu nimetada, mis need olla võiks? Mul homme ilmselt minek mõneks päevaks Eestist kaugemale ja oleks hea teada enne. Tervet teemat ma ilmselt ei jõua selleks ajaks läbi lugeda icon_sad.gif

Eks saab siis see ovi kaardirakendus kaugemal samuti ära testitud, kuigi Tallinnas on siiani korralikult töötanud.


Kõige lihtsam mobiilse neti ära keelamise viis on kustutada kõik sellega seotud access point'id.



ei pea nüüd kõike ka keelama icon_biggrin.gif
Endal on pandud, et iga kord kui yhendada tahab, küsib ikka luba.
Telefon peab teadma kes on peremees icon_lol.gif

Räägi, mis tuleb ära keelata. Seal neid ühendusvärke nii palju. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2010 23:52:27 vasta tsitaadiga

HiTek, tee parem nii: menüü...seaded...ühenduvus...võrgusihtkohad...valikud...vaikeühendus...küsi alati.
Sedasi seatult ei roni ükski proge ilma küsimata netti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 17.03.2010 00:10:21 vasta tsitaadiga

Suured tänud teile. icon_biggrin.gif
Kas oleks selline asi võimalik, et kell desktopil oleks suurem ja näitaks sekundeid ka.
Kui muusikat lisada, siis kuhu kausta tuleks panna, mul ükski ei toimi.


icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khunt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2009




sõnum 17.03.2010 15:01:12 vasta tsitaadiga

Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE!
_________________
Elektritööd.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 19:39:29 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
goga kirjutas:
Dadec kirjutas:
Krt sain garmini tööle küll ilusti ka integreeritud GPS'iga, kuid kas eesti keelt saab ka kuidagi panna? 5.00.50 versioon muidu.
Voices oli küll eesti, kuid language mitte.


endal ka 5.00.50, kuid ilusasti eesti keelne. minuarust sai installi ajal keelt valida.


Vot ise küll ei saanud, ehk sheerid linki kust tirisid või ostsid?
Pmst kui saaks õige versiooni sisse, saaks aktiveerimisega ise hakkama...
Teine probleem, täpitähed NJETU.. eri <b>piix</b> ikka ilma trükkida...
Kolmas: Saab tirida ehk miskit teist eestikeelset hääljuhendajat? Krt see def. mutike oleks nagu purjus, väga masendav kuulata icon_rolleyes.gif



Sorry, minu viga vaatasin mobla pealt järgi, Tools-settings-display-text-Eesti
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 17.03.2010 19:43:33 vasta tsitaadiga

khunt kirjutas:
Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE!


mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia icon_evil.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 20:04:28 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
khunt kirjutas:
Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE!


mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia icon_evil.gif


kuidas sul garantii saab läbi olla? kui 20 veebruar vist hakati neid müüma eelmine aasta ja garantii on 1,5 aastat

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 20:11:38 vasta tsitaadiga

kas telefoni saab kasutada "modemina" kui võtta miski mobiilne internet...Mint ja mis nad on igalpool
üle BT oleks eriti mugav, aga võib ka USB'ga

ja olen kuulnud ka, et telefoni saab wifi AP'ks teha ja sealtkaudu netti jagada
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 20:12:07 vasta tsitaadiga

Saab küll, isegi kasutan. Aga arvesta, et selle telefoni modem laseb maksimaalselt 3.6 Mbps läbi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 17.03.2010 20:41:24 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
mhei kirjutas:
khunt kirjutas:
Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE!


mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia icon_evil.gif


kuidas sul garantii saab läbi olla? kui 20 veebruar vist hakati neid müüma eelmine aasta ja garantii on 1,5 aastat


ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2010 21:21:42 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:

ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga

Selles mõttes, et mul pohui kust sa ta ostsid. Garantii on Nokial 2 aastat, tsekk näppu ja Nokia teenindusse Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
http://www.nokia.ee/klienditugi/remont/avaleht/garantii

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 17.03.2010 23:19:28 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
mhei kirjutas:

ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga

Selles mõttes, et mul pohui kust sa ta ostsid. Garantii on Nokial 2 aastat, tsekk näppu ja Nokia teenindusse Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
http://www.nokia.ee/klienditugi/remont/avaleht/garantii


peab minema proovima... loodan et asi saab korda, olen selle tel. juba 100ga ära harjunud

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khunt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2009




sõnum 18.03.2010 15:15:26 vasta tsitaadiga

Tasub proovida igaljuhul. Ja eks tarbijakaitsel on ka mingi funktsioon. Meie teine mops sai ostetud emt-ist. Poes läks tööle, aga kodus enam mitte. Ära vahetati samas esinduses. Aga ikka käib see rike pinda!!!
_________________
Elektritööd.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 18.03.2010 17:48:05 vasta tsitaadiga

goga kirjutas:
Dadec kirjutas:
goga kirjutas:
Dadec kirjutas:
Krt sain garmini tööle küll ilusti ka integreeritud GPS'iga, kuid kas eesti keelt saab ka kuidagi panna? 5.00.50 versioon muidu.
Voices oli küll eesti, kuid language mitte.


endal ka 5.00.50, kuid ilusasti eesti keelne. minuarust sai installi ajal keelt valida.


Vot ise küll ei saanud, ehk sheerid linki kust tirisid või ostsid?
Pmst kui saaks õige versiooni sisse, saaks aktiveerimisega ise hakkama...
Teine probleem, täpitähed NJETU.. eri <b>piix</b> ikka ilma trükkida...
Kolmas: Saab tirida ehk miskit teist eestikeelset hääljuhendajat? Krt see def. mutike oleks nagu purjus, väga masendav kuulata icon_rolleyes.gif



Sorry, minu viga vaatasin mobla pealt järgi, Tools-settings-display-text-Eesti


Ma tean küll, kuda vahetada aga vot eestit pole seal... aint kaks hiinlast ja English :S
Eks proovin otsida, kui suur muidu garmin olema peaks? Ja kuidas installisid, alguses 5.00 ja siis 5.30 5.40 4.50? Proovisin nii ja teistmoodi, ikkagi njetu..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 17:50:04 vasta tsitaadiga

language pack oli ka vist vajalik...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 19:48:27 vasta tsitaadiga

Kas eelmiste softidega polnud siis nii, et said küll valida full qwerty, aga siis viskas ikkagi pildi automaatselt külili? St püstises asendis polnud seda võimalik kasutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 19:55:22 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas: Ma tean küll, kuda vahetada aga vot eestit pole seal... aint kaks hiinlast ja English :S
Eks proovin otsida, kui suur muidu garmin olema peaks? Ja kuidas installisid, alguses 5.00 ja siis 5.30 5.40 4.50? Proovisin nii ja teistmoodi, ikkagi njetu..

Sikutasin sellelt lehelt:http://www8.garmin.com/support/collection.jsp?product=010-10844-00

nii Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.50 kui Garmin Mobile XT Support Files, Ver. 4.xx.xx installisin mõlemad antud järjekorras. mingeid muid ver alla ei installinud. versioon 5.00.50 kaalub 14 860 KB
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2010 19:55:44 vasta tsitaadiga

olafsand, nõnda oli.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 20:49:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kas eelmiste softidega polnud siis nii, et said küll valida full qwerty, aga siis viskas ikkagi pildi automaatselt külili? St püstises asendis polnud seda võimalik kasutada.


olid jah ajad.....muidugi siis harjus ära et numbriklahve sai ka laia klaveri peal püstipidi harjutatud. Uus sistema on parem.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HiTek
HV vaatleja
HiTek

liitunud: 04.12.2007




sõnum 19.03.2010 23:30:38 vasta tsitaadiga

Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?

E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2010 01:01:33 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?

E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega.


Oleneb.....oled sa need kaardid endale sisse laadinud. Kui ei ole siis ta hakkab neid laadima. Aga kui sa oled võrguühenduse ära keelanud siis ei tohiks ta seda teha. Kuigi ma ei ole proovinud.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.03.2010 11:33:14 vasta tsitaadiga

HiTek kirjutas:
Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?

E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega.
Ovi Maps
Settings -> Internet -> Connection -> Offline

Sports Tracker
2 võimalust:
Settings -> General -> Access Point -> Määra kodune Wifi näiteks
Settings -> General -> Map Material -> Phone/Empty background
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 11:19:41 vasta tsitaadiga

Ovimaps v3.04 väljas.
Jällegi lubatakse paremat täpsust ja kiirust.
Positsioneerimist on ka impruuvitud. Punane täpike keset ekraani käitub veidi teist moodi.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2010 14:17:25 vasta tsitaadiga

3.04(ver.95) peal aga seda uut beetat 3.04(ver.115) ei lase installida. Enne lõppu ütleb: Juurdepääs keelatud???
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 21.03.2010 20:38:24 vasta tsitaadiga

On keegi üritanud lahata, miks Mobile xt eestikeelses variandis salvestatud asukohad panevad programmi kinni, kui mõnda neist valida? Ingliskeelses keskkonnas salvestatud punktid on korras. uurisin GPX faile, proovisin igatpidi, aga ei midagi targemaks ei saanud. Jube tüütu. Ainus lahendus on, et eesti keeles salvestatud punkt hiljem kustutada(enne koordinaadid üles kirjutada) ja valida inglise keel ning siis sisestada selle punkti koordinaadid. Siis pärast töötab ta ka eestikeelses keskkonnas.

Teine asi. Kui OVIMapsis hakata navigeerima, siis kobiseb, et kas tahan 1/10 päevast aktiveerida. Ja kui 10 täis saab, siis enam ei saa navigeerida? Pidi ju aegumatu litsents olema, telefoni ostsin ka alles hiljuti, peale seda väljakuulutamist. Mis teha siis, et ei oleks seda 10-päevast limiiti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stahl
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010




sõnum 21.03.2010 22:43:31 vasta tsitaadiga

real1 kirjutas:
Teine asi. Kui OVIMapsis hakata navigeerima, siis kobiseb, et kas tahan 1/10 päevast aktiveerida. Ja kui 10 täis saab, siis enam ei saa navigeerida? Pidi ju aegumatu litsents olema, telefoni ostsin ka alles hiljuti, peale seda väljakuulutamist. Mis teha siis, et ei oleks seda 10-päevast limiiti?


Installi endale Ovi suite arvutisse ( http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-ovi-suite ) ja selle kaudu installi uuendus, siis ei tohiks seda probleemi tekkida.

Paar päeva olen seda ovi mapsi viimast versiooni nüüd katsetanud, aga vahel kasutab ikka natuke ebaloogilisi marsruute ja kui etteantud marsruuti mitte jälgida, siis üritab ikka igasuguste valemitega enda marsruudist kinni hoida ja sellele tagasi suunata, samas on tegelikult olemas optimaalsem marsruut, mille suudavad tuvastada nii Garmini kui Tomtomi seadmed, Ovi raiub ikka enda tahtmist. Üks hetk soovitas tuukri tänavalt (tulles pirita poolt) teha vasakpööre jõe tänavale, esiteks on see pööre seal keelatud ja teiseks oli ovi mapsi kaardil see ristmik täiesti valesti kujundatud. Kui ma turist oleks olnud, siis oleks ma ilmselt päris korraliku segaduse sellel ristmikul tekitanud. Paar päeva liikusin sellega ka Eestist kaugemal, aga kuna linna ei tundnud, siis ei oska öelda, kas oleks ka kuidagi lihtsamini saanud sõita, igaljuhul töötas küll.
Tuleb see garmini xt kah ära proovida siiski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 00:01:47 vasta tsitaadiga

Stahl, proovi muidugi garmin ka ära. Eestlaste tehtud kaardid ikkagi. Regio ja Eomapi ikka väga ok teema. Ainult see naishääl koos grammatiliste vigadega navigeerimisel käib jõhkralt pinda icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 10:28:40 vasta tsitaadiga

Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 11:44:04 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid.

Ebastandardsed kõrvad on sul. Mul püsivad nii mütsiga kui ilma need klapid väga hästi. In-ear on selles suhtes halb et isoleerib liiga hästi muu müra. Aga linnas liikudes on vaja ikka kuulda kui mingi auto kihutab sinu suunas või mõni sireeniga mendikas nt. Sõidab otsa veel.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reinsulg
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.03.2010 17:10:22 vasta tsitaadiga

On selline tore proge olemas 5800xm-le xpressalarm (vajab Phytonit).Kui proge on aktiveeritud, kannad taskus mobsi ja see maha kukub või keegi yritab selle kotist sul pihta panna, hakkab mobs üürgama.Töötab siis kaugusanduri toel vist. Mul ta töötab. .Pole üldse paha asi.
http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5800-xpressmusic-software_1954/1/?kw=alarm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2010 18:34:03 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid.

Ebastandardsed kõrvad on sul. Mul püsivad nii mütsiga kui ilma need klapid väga hästi. In-ear on selles suhtes halb et isoleerib liiga hästi muu müra. Aga linnas liikudes on vaja ikka kuulda kui mingi auto kihutab sinu suunas või mõni sireeniga mendikas nt. Sõidab otsa veel.


See oligi teiseks probleemiks. Kui nad mul niiütelda "kõrvas" seisid ei olnud üldse hästi kuulda. Kui mõni auto juhtus mõõda sõitma polnud enam üldse kuulda.
"Muusika" telefonidele võiks siis kasvõi kahed klapid kaasa panna, see ei tõstaks telefoni hinda si**agi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 22.03.2010 20:51:24 vasta tsitaadiga

Võiks vabalt siis kaasas olla ka näiteks TV kaabel, mis mingi imeliku arvutuskäigu tulemusena on hinnatud poes 590 krooni peale(vist oli nii). Oomipoest ostsin paar päeva tagasi vajaliku kaabli 60 krooni eest - ei maksa isegi nii palju kui klapid. Selliste võimalustega telefonil võiks jah olla rohkem asju kaasas(kaitsekile, kott jms), aga kahjuks pole. Hea asi oleks ka autohoidik, ilma ju on GPS-st vähe kasu. Hoidik poes maksab jälle miljon krooni. Mina leidsin Elioni esindusest mingi väikese universaalse hoidja 99 kr. Ostsin algul ühe, hiljem veel ka teise auto peale samasuguse.
Sellised lihtsad asjad tulebki otsida peale telefoni ostmist igalt poolt kokku. Kahjuks originaal Nokia logoga lisavarustus on nii hirmus kallis; kas nad seda väärt ka on, ei tea, kuna pole kunagi ostnud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekR
HV vaatleja
MarekR

liitunud: 14.08.2008




sõnum 23.03.2010 00:04:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Stahl, proovi muidugi garmin ka ära. Eestlaste tehtud kaardid ikkagi. Regio ja Eomapi ikka väga ok teema. Ainult see naishääl koos grammatiliste vigadega navigeerimisel käib jõhkralt pinda icon_confused.gif

See vanamuti hääl käib tõesti julmalt pinda, kraaksub nagu vares seal. Oleks veel, et ta oleks Eesti keele korrektselt ära õppinud aga kus sa sellega icon_smile.gif
Aga muidu peaks saama need hääled üle salvestada oma häälega aga see on ka tükk tööd.


real1 kirjutas:
Võiks vabalt siis kaasas olla ka näiteks TV kaabel, mis mingi imeliku arvutuskäigu tulemusena on hinnatud poes 590 krooni peale(vist oli nii). Oomipoest ostsin paar päeva tagasi vajaliku kaabli 60 krooni eest - ei maksa isegi nii palju kui klapid. Selliste võimalustega telefonil võiks jah olla rohkem asju kaasas(kaitsekile, kott jms), aga kahjuks pole. Hea asi oleks ka autohoidik, ilma ju on GPS-st vähe kasu. Hoidik poes maksab jälle miljon krooni. Mina leidsin Elioni esindusest mingi väikese universaalse hoidja 99 kr. Ostsin algul ühe, hiljem veel ka teise auto peale samasuguse.
Sellised lihtsad asjad tulebki otsida peale telefoni ostmist igalt poolt kokku. Kahjuks originaal Nokia logoga lisavarustus on nii hirmus kallis; kas nad seda väärt ka on, ei tea, kuna pole kunagi ostnud...


Varem olid kott, kaabel, alus jne kaasas. Aga kui telefon hakkas hästi müüma, võeti need asjad komplektist ära, et hoida hinda madalamal ja kasumit suuremana.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 11:21:08 vasta tsitaadiga

Alguses oli kaasas jah. Isegi 2 puutepliiatsit.

ot:
garmini helifaili võtsin lahti wav failideks. Kuna ovi naishääl on suht viisakas ikkagi võrreldes garmini omaga, siis plaan garmini vastavad failid ovi mapsi vastavate failidega üle kirjutada. Päris kõike 1:1 -le ei saa, aga enamuse siiski icon_smile.gif Ülejäänud teeb kuidagi teist moodi siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 23.03.2010 12:05:59 vasta tsitaadiga

Hmm, suht hea mõte.. Ovil on täitsa head juhised, kuid seda mutikest ma küll kuulata ei suuda..
Kui valma saad ja kui tahad võiksid ju sheerida ka, me kindlasti ootaks thumbs_up.gif

E: Garminile eesti keele saab muidu nii: http://www.youtube.com/watch?v=jz2wPwVcbtM
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tegelinski
HV vaatleja
Tegelinski

liitunud: 18.06.2006




sõnum 23.03.2010 15:58:05 vasta tsitaadiga

nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga icon_razz.gif kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata icon_smile.gif ?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 23.03.2010 16:13:02 vasta tsitaadiga

Tegelinski kirjutas:
nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga icon_razz.gif kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata icon_smile.gif ?

Kaabli abil telekaga ühendades tuleb ette seesama pilt mis telefoniski. Menüüd, pildid, videod.
Keegi saatis mulle kirja, küsis kaabli kohta, kahjuks vastus tuli tagasi. Kopin siia siis selle teksti, ehk teistelegi abiks.

Läksin kaablite juurde, otsisin 3xRCA-->3,5mm stereo. Stereootsal peab
olema 4 klemmi. Tavalisel pleieri kõrvaklapiotsa on 3 klemmi, sealt saab
2xRCA võtta, aga sellel videokaablil on 4(nagu kaasasoleval handsfree-l).
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-537
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 16:36:27 vasta tsitaadiga

real1 kirjutas:
Tegelinski kirjutas:
nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga icon_razz.gif kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata icon_smile.gif ?

Kaabli abil telekaga ühendades tuleb ette seesama pilt mis telefoniski. Menüüd, pildid, videod.
Keegi saatis mulle kirja, küsis kaabli kohta, kahjuks vastus tuli tagasi. Kopin siia siis selle teksti, ehk teistelegi abiks.

Läksin kaablite juurde, otsisin 3xRCA-->3,5mm stereo. Stereootsal peab
olema 4 klemmi. Tavalisel pleieri kõrvaklapiotsa on 3 klemmi, sealt saab
2xRCA võtta, aga sellel videokaablil on 4(nagu kaasasoleval handsfree-l).
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-537


yep, mina see olin... Tänud vastuse eest!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 23.03.2010 20:35:31 Nokia 5800 Xpress music krüpteering vasta tsitaadiga

Telefoni näppides tekkis selline küsimus. Et kas on võimalik krüpteerida kogu sisu telefonis ja mälukaardil. Kuna liigun palju ringi ja fööni kaotamise oht on täiesti reaalne. Natuke menüüdes ringi kolades jäi silma et selline võimalus on symbianil iseenesest olemas aga paistab et telefonil turvamoodul puudub.
Jäi mul midagi kahe silma vahele või oskab keegi ehk mõnda välist(soovitatavalt tasuta) programmi.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 25.03.2010 01:44:41 vasta tsitaadiga

kas keegi sutsu targem ja kogenum vend kui ma ise oskaks mulle ära seletada kuidas seda custom firmwaret enda mobile peale saada, ja kuidas eesti keelt saada jne, et ka see product code oleks sobiv(sinine, eestist ostetud isend on)

http://www.persian-forums.com/f343/xfw-v4-0-final-edition-91600/
või
http://www.persian-forums.com/f343/xploit-machines-xfw-v3-0-highly-stability-xtreme-bundle-final-79774/

oleks väga tänulik, ja ma usun et ka teised selle teema lugejad oleks, sest eelnimetatud firmwarel on 74,7mb telefonimälu ja 58mb rami vaba peale installeerimist, ja originaal brauser teeb oma cache-t nüüd telefoni mällu, sellel on veel sisseehitatud hack ja kaamera modifikatsioon, sisseehitatud vaikne kõnesalvestus ja palju muud head, palju kiirem ka
ma ise kahjuks ei mõista, aga natuke ikka mõikan selle telfi kohta, lihtsalt pole kunagi tegelenud niivõrd keerulise asjaga

aitäh
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 01:58:34 vasta tsitaadiga

Uhuu, Handy'l oli miski selline asi vist...

Handy Guard äkki
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 25.03.2010 02:37:12 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Uhuu, Handy'l oli miski selline asi vist...

Handy Guard äkki


Tänud HA, uurin asja.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 25.03.2010 11:41:15 vasta tsitaadiga

silver010, nende custom firmwarede pealepanek suht riskantne kah minumeelest. Mingi programmiga oli brickimine väga lihtne, kuid samas pidi miski teine programm jälle veits turvaline olema.. niiet kui flashima hakkad, siis arvesta sellega, et on võimalus "brickida" oma telefon ja vastu seina lutsu visata.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 12:57:54 vasta tsitaadiga

silver010, Laias laastus asi selline, et kui ei mõista asja piisavalt, et seda ise peale panna siis pole sul selle custom värgiga ka midagi peale hakata. Uhkustamiseks vms kleebi kuhugi mõni kleeps.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2010 13:22:15 vasta tsitaadiga

Ovi suit`e kaudu uuendusi otsides pakub installida sellist asja nagu "Siin ja praegu". See sama asi nagu on Ovi maps all see lonely planet. Näitab ilma ja lähedalasuvaid restorane jne. Läbi neti versioon ehk ei aktiveerita satelliitide otsingut jne. Lihtsalt infoks Teile icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stahl
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010




sõnum 26.03.2010 09:42:36 vasta tsitaadiga

Gps'iga tekkis täna väikene arusaamatus. (ovi maps)
Nimelt olin siiani sisestanud ainult lühikesi marsruute ja need arvutas ovi maps kõik rahulikult välja. Täna siis sisestasin huvi pärast Tallinnas olles ühe linnakese Horvaatias ja selle peale tuli teade: "ei leia marsruuti".
Ok, mõtlesin, et mälu vähe vms ja hakkasin siis lähemaid kohti sisestama Varssavi-Vilnius-Riia-Pärnu-Tartu-Viljandi, kõigi kohta ütles, et ei leia marsruuti kuigi kaardi peal viskab esialgu ette.
Oskab keegi lähemalt seletada, millest selline asi võib tingitud olla? Kui see seade ei suuda 120 km distantsi välja arvutada, siis gps'ina ju suhteliselt mõttetu värk või teen ise midagi valesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 09:52:51 vasta tsitaadiga

Praegu ei viitsi pikemat maad proovida, aga kunagi läksin Põlvast Tallinnasse (~230km) ja polnud mingit probleemi
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 10:54:42 vasta tsitaadiga

Stahl, Terve euroopa kaart ikka telefonis?
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.