|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.03.2010 23:41:35
|
|
|
| Ruudolf, hoiad menüü nuppu all. Siis avaneb rida, kus kõik hetkel töös olevad rakendused näha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruudolf
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2004
|
16.03.2010 23:43:28
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Ruudolf, hoiad menüü nuppu all. Siis avaneb rida, kus kõik hetkel töös olevad rakendused näha. |
Seda ma tean, seal ei näita miskit.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
16.03.2010 23:45:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Myoldryn kirjutas: |
| Stahl kirjutas: |
| real1 kirjutas: |
| Selles telefonis on veel mitmeid asju, millega võid välismaalt Arve saada. Selle vältimiseks soovitaks telefoni korralikult läbi näppida ja kasutusjuhendi ka läbi lugeda. Ja ka see teema:) |
Oskad sa muidu nimetada, mis need olla võiks? Mul homme ilmselt minek mõneks päevaks Eestist kaugemale ja oleks hea teada enne. Tervet teemat ma ilmselt ei jõua selleks ajaks läbi lugeda
Eks saab siis see ovi kaardirakendus kaugemal samuti ära testitud, kuigi Tallinnas on siiani korralikult töötanud. |
Kõige lihtsam mobiilse neti ära keelamise viis on kustutada kõik sellega seotud access point'id. |
ei pea nüüd kõike ka keelama
Endal on pandud, et iga kord kui yhendada tahab, küsib ikka luba.
Telefon peab teadma kes on peremees  |
Räägi, mis tuleb ära keelata. Seal neid ühendusvärke nii palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.03.2010 23:52:27
|
|
|
HiTek, tee parem nii: menüü...seaded...ühenduvus...võrgusihtkohad...valikud...vaikeühendus...küsi alati.
Sedasi seatult ei roni ükski proge ilma küsimata netti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
17.03.2010 00:10:21
|
|
|
Suured tänud teile.
Kas oleks selline asi võimalik, et kell desktopil oleks suurem ja näitaks sekundeid ka.
Kui muusikat lisada, siis kuhu kausta tuleks panna, mul ükski ei toimi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
khunt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2009
|
17.03.2010 15:01:12
|
|
|
Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE!
_________________ Elektritööd. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
17.03.2010 19:39:29
|
|
|
| Dadec kirjutas: |
| goga kirjutas: |
| Dadec kirjutas: |
Krt sain garmini tööle küll ilusti ka integreeritud GPS'iga, kuid kas eesti keelt saab ka kuidagi panna? 5.00.50 versioon muidu.
Voices oli küll eesti, kuid language mitte. |
endal ka 5.00.50, kuid ilusasti eesti keelne. minuarust sai installi ajal keelt valida. |
Vot ise küll ei saanud, ehk sheerid linki kust tirisid või ostsid?
Pmst kui saaks õige versiooni sisse, saaks aktiveerimisega ise hakkama...
Teine probleem, täpitähed NJETU.. eri <b>piix</b> ikka ilma trükkida...
Kolmas: Saab tirida ehk miskit teist eestikeelset hääljuhendajat? Krt see def. mutike oleks nagu purjus, väga masendav kuulata  |
Sorry, minu viga vaatasin mobla pealt järgi, Tools-settings-display-text-Eesti
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
17.03.2010 19:43:33
|
|
|
| khunt kirjutas: |
| Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE! |
mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.03.2010 20:04:28
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| khunt kirjutas: |
| Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE! |
mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia  |
kuidas sul garantii saab läbi olla? kui 20 veebruar vist hakati neid müüma eelmine aasta ja garantii on 1,5 aastat
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
17.03.2010 20:11:38
|
|
|
kas telefoni saab kasutada "modemina" kui võtta miski mobiilne internet...Mint ja mis nad on igalpool
üle BT oleks eriti mugav, aga võib ka USB'ga
ja olen kuulnud ka, et telefoni saab wifi AP'ks teha ja sealtkaudu netti jagada
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.03.2010 20:12:07
|
|
|
| Saab küll, isegi kasutan. Aga arvesta, et selle telefoni modem laseb maksimaalselt 3.6 Mbps läbi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
17.03.2010 20:41:24
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| mhei kirjutas: |
| khunt kirjutas: |
| Ravimatult haige mudel. Ka pärast viimast softi update on korra kõnele vastates kinnijäänud (answer-reject nooled ees ja kollane tel-ikoon plingib). Peres ka teine uuem mudel, millel ka 10x kinni jäänud. PERKELE! |
mis sa nutad, mul andis tel lihtsalt niisama otsad. garantii läbi ja arvatavasti tleb uus tel odavam osta, kui seda kusagile "remonti" viia  |
kuidas sul garantii saab läbi olla? kui 20 veebruar vist hakati neid müüma eelmine aasta ja garantii on 1,5 aastat |
ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.03.2010 21:21:42
|
|
|
| mhei kirjutas: |
ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga |
Selles mõttes, et mul pohui kust sa ta ostsid. Garantii on Nokial 2 aastat, tsekk näppu ja Nokia teenindusse Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
http://www.nokia.ee/klienditugi/remont/avaleht/garantii
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
17.03.2010 23:19:28
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| mhei kirjutas: |
ma kahjuks ei ostsin selle kasutatud tel. poest. seal oli garantii 4 kuud... nii et sain äbrisse astutud ostuga |
Selles mõttes, et mul pohui kust sa ta ostsid. Garantii on Nokial 2 aastat, tsekk näppu ja Nokia teenindusse Staadioni Mobiiltelefonid OÜ, Tondi 17
http://www.nokia.ee/klienditugi/remont/avaleht/garantii |
peab minema proovima... loodan et asi saab korda, olen selle tel. juba 100ga ära harjunud
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
khunt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2009
|
18.03.2010 15:15:26
|
|
|
Tasub proovida igaljuhul. Ja eks tarbijakaitsel on ka mingi funktsioon. Meie teine mops sai ostetud emt-ist. Poes läks tööle, aga kodus enam mitte. Ära vahetati samas esinduses. Aga ikka käib see rike pinda!!!
_________________ Elektritööd. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
18.03.2010 17:48:05
|
|
|
| goga kirjutas: |
| Dadec kirjutas: |
| goga kirjutas: |
| Dadec kirjutas: |
Krt sain garmini tööle küll ilusti ka integreeritud GPS'iga, kuid kas eesti keelt saab ka kuidagi panna? 5.00.50 versioon muidu.
Voices oli küll eesti, kuid language mitte. |
endal ka 5.00.50, kuid ilusasti eesti keelne. minuarust sai installi ajal keelt valida. |
Vot ise küll ei saanud, ehk sheerid linki kust tirisid või ostsid?
Pmst kui saaks õige versiooni sisse, saaks aktiveerimisega ise hakkama...
Teine probleem, täpitähed NJETU.. eri <b>piix</b> ikka ilma trükkida...
Kolmas: Saab tirida ehk miskit teist eestikeelset hääljuhendajat? Krt see def. mutike oleks nagu purjus, väga masendav kuulata  |
Sorry, minu viga vaatasin mobla pealt järgi, Tools-settings-display-text-Eesti |
Ma tean küll, kuda vahetada aga vot eestit pole seal... aint kaks hiinlast ja English :S
Eks proovin otsida, kui suur muidu garmin olema peaks? Ja kuidas installisid, alguses 5.00 ja siis 5.30 5.40 4.50? Proovisin nii ja teistmoodi, ikkagi njetu..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
18.03.2010 17:50:04
|
|
|
| language pack oli ka vist vajalik...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.03.2010 19:48:27
|
|
|
| Kas eelmiste softidega polnud siis nii, et said küll valida full qwerty, aga siis viskas ikkagi pildi automaatselt külili? St püstises asendis polnud seda võimalik kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
18.03.2010 19:55:22
|
|
|
Dadec kirjutas: Ma tean küll, kuda vahetada aga vot eestit pole seal... aint kaks hiinlast ja English :S
Eks proovin otsida, kui suur muidu garmin olema peaks? Ja kuidas installisid, alguses 5.00 ja siis 5.30 5.40 4.50? Proovisin nii ja teistmoodi, ikkagi njetu..
Sikutasin sellelt lehelt:http://www8.garmin.com/support/collection.jsp?product=010-10844-00
nii Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.50 kui Garmin Mobile XT Support Files, Ver. 4.xx.xx installisin mõlemad antud järjekorras. mingeid muid ver alla ei installinud. versioon 5.00.50 kaalub 14 860 KB
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.03.2010 19:55:44
|
|
|
| olafsand, nõnda oli.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
18.03.2010 20:49:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Kas eelmiste softidega polnud siis nii, et said küll valida full qwerty, aga siis viskas ikkagi pildi automaatselt külili? St püstises asendis polnud seda võimalik kasutada. |
olid jah ajad.....muidugi siis harjus ära et numbriklahve sai ka laia klaveri peal püstipidi harjutatud. Uus sistema on parem.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
19.03.2010 23:30:38
|
|
|
Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?
E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
20.03.2010 01:01:33
|
|
|
| HiTek kirjutas: |
Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?
E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega. |
Oleneb.....oled sa need kaardid endale sisse laadinud. Kui ei ole siis ta hakkab neid laadima. Aga kui sa oled võrguühenduse ära keelanud siis ei tohiks ta seda teha. Kuigi ma ei ole proovinud.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.03.2010 11:33:14
|
|
|
| HiTek kirjutas: |
Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen tühista ja siis tuleb järgmine "Võrguühendus võib koduvõrgust väljaspool kulukas olla." kas seda kaarti laeb ta kuskilt andmebaasist või on kaardid moblas olemas?
E: Kui kasutan Sports Trackerit, siis selle kasutamise eest ei võta keegi midagi? GPS tuleb ainult sateliidi abil ja alguses laeb tükk aega. |
Ovi Maps
Settings -> Internet -> Connection -> Offline
Sports Tracker
2 võimalust:
Settings -> General -> Access Point -> Määra kodune Wifi näiteks
Settings -> General -> Map Material -> Phone/Empty background
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
21.03.2010 11:19:41
|
|
|
Ovimaps v3.04 väljas.
Jällegi lubatakse paremat täpsust ja kiirust.
Positsioneerimist on ka impruuvitud. Punane täpike keset ekraani käitub veidi teist moodi.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
21.03.2010 14:17:25
|
|
|
3.04(ver.95) peal aga seda uut beetat 3.04(ver.115) ei lase installida. Enne lõppu ütleb: Juurdepääs keelatud???
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
21.03.2010 20:38:24
|
|
|
On keegi üritanud lahata, miks Mobile xt eestikeelses variandis salvestatud asukohad panevad programmi kinni, kui mõnda neist valida? Ingliskeelses keskkonnas salvestatud punktid on korras. uurisin GPX faile, proovisin igatpidi, aga ei midagi targemaks ei saanud. Jube tüütu. Ainus lahendus on, et eesti keeles salvestatud punkt hiljem kustutada(enne koordinaadid üles kirjutada) ja valida inglise keel ning siis sisestada selle punkti koordinaadid. Siis pärast töötab ta ka eestikeelses keskkonnas.
Teine asi. Kui OVIMapsis hakata navigeerima, siis kobiseb, et kas tahan 1/10 päevast aktiveerida. Ja kui 10 täis saab, siis enam ei saa navigeerida? Pidi ju aegumatu litsents olema, telefoni ostsin ka alles hiljuti, peale seda väljakuulutamist. Mis teha siis, et ei oleks seda 10-päevast limiiti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Stahl
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2010
|
21.03.2010 22:43:31
|
|
|
| real1 kirjutas: |
| Teine asi. Kui OVIMapsis hakata navigeerima, siis kobiseb, et kas tahan 1/10 päevast aktiveerida. Ja kui 10 täis saab, siis enam ei saa navigeerida? Pidi ju aegumatu litsents olema, telefoni ostsin ka alles hiljuti, peale seda väljakuulutamist. Mis teha siis, et ei oleks seda 10-päevast limiiti? |
Installi endale Ovi suite arvutisse ( http://europe.nokia.com/support/download-software/nokia-ovi-suite ) ja selle kaudu installi uuendus, siis ei tohiks seda probleemi tekkida.
Paar päeva olen seda ovi mapsi viimast versiooni nüüd katsetanud, aga vahel kasutab ikka natuke ebaloogilisi marsruute ja kui etteantud marsruuti mitte jälgida, siis üritab ikka igasuguste valemitega enda marsruudist kinni hoida ja sellele tagasi suunata, samas on tegelikult olemas optimaalsem marsruut, mille suudavad tuvastada nii Garmini kui Tomtomi seadmed, Ovi raiub ikka enda tahtmist. Üks hetk soovitas tuukri tänavalt (tulles pirita poolt) teha vasakpööre jõe tänavale, esiteks on see pööre seal keelatud ja teiseks oli ovi mapsi kaardil see ristmik täiesti valesti kujundatud. Kui ma turist oleks olnud, siis oleks ma ilmselt päris korraliku segaduse sellel ristmikul tekitanud. Paar päeva liikusin sellega ka Eestist kaugemal, aga kuna linna ei tundnud, siis ei oska öelda, kas oleks ka kuidagi lihtsamini saanud sõita, igaljuhul töötas küll.
Tuleb see garmini xt kah ära proovida siiski.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.03.2010 00:01:47
|
|
|
Stahl, proovi muidugi garmin ka ära. Eestlaste tehtud kaardid ikkagi. Regio ja Eomapi ikka väga ok teema. Ainult see naishääl koos grammatiliste vigadega navigeerimisel käib jõhkralt pinda
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
22.03.2010 10:28:40
|
|
|
Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
22.03.2010 11:44:04
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid. |
Ebastandardsed kõrvad on sul. Mul püsivad nii mütsiga kui ilma need klapid väga hästi. In-ear on selles suhtes halb et isoleerib liiga hästi muu müra. Aga linnas liikudes on vaja ikka kuulda kui mingi auto kihutab sinu suunas või mõni sireeniga mendikas nt. Sõidab otsa veel.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reinsulg
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
22.03.2010 18:34:03
|
|
|
| evald112 kirjutas: |
| -RaiTz- kirjutas: |
Ma tahaks seda venda näha kes otsustas Express Music telefonile kaasa panna, mingi jäiga juhtme otsas kõige labasemad klapid. Need pole isegi siis kõrvas seisnud kui müts peas oli.
Tänapäeval saab ~100-200 in-ear klapid. |
Ebastandardsed kõrvad on sul. Mul püsivad nii mütsiga kui ilma need klapid väga hästi. In-ear on selles suhtes halb et isoleerib liiga hästi muu müra. Aga linnas liikudes on vaja ikka kuulda kui mingi auto kihutab sinu suunas või mõni sireeniga mendikas nt. Sõidab otsa veel. |
See oligi teiseks probleemiks. Kui nad mul niiütelda "kõrvas" seisid ei olnud üldse hästi kuulda. Kui mõni auto juhtus mõõda sõitma polnud enam üldse kuulda.
"Muusika" telefonidele võiks siis kasvõi kahed klapid kaasa panna, see ei tõstaks telefoni hinda si**agi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
22.03.2010 20:51:24
|
|
|
Võiks vabalt siis kaasas olla ka näiteks TV kaabel, mis mingi imeliku arvutuskäigu tulemusena on hinnatud poes 590 krooni peale(vist oli nii). Oomipoest ostsin paar päeva tagasi vajaliku kaabli 60 krooni eest - ei maksa isegi nii palju kui klapid. Selliste võimalustega telefonil võiks jah olla rohkem asju kaasas(kaitsekile, kott jms), aga kahjuks pole. Hea asi oleks ka autohoidik, ilma ju on GPS-st vähe kasu. Hoidik poes maksab jälle miljon krooni. Mina leidsin Elioni esindusest mingi väikese universaalse hoidja 99 kr. Ostsin algul ühe, hiljem veel ka teise auto peale samasuguse.
Sellised lihtsad asjad tulebki otsida peale telefoni ostmist igalt poolt kokku. Kahjuks originaal Nokia logoga lisavarustus on nii hirmus kallis; kas nad seda väärt ka on, ei tea, kuna pole kunagi ostnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2008
|
23.03.2010 00:04:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Stahl, proovi muidugi garmin ka ära. Eestlaste tehtud kaardid ikkagi. Regio ja Eomapi ikka väga ok teema. Ainult see naishääl koos grammatiliste vigadega navigeerimisel käib jõhkralt pinda  |
See vanamuti hääl käib tõesti julmalt pinda, kraaksub nagu vares seal. Oleks veel, et ta oleks Eesti keele korrektselt ära õppinud aga kus sa sellega
Aga muidu peaks saama need hääled üle salvestada oma häälega aga see on ka tükk tööd.
| real1 kirjutas: |
Võiks vabalt siis kaasas olla ka näiteks TV kaabel, mis mingi imeliku arvutuskäigu tulemusena on hinnatud poes 590 krooni peale(vist oli nii). Oomipoest ostsin paar päeva tagasi vajaliku kaabli 60 krooni eest - ei maksa isegi nii palju kui klapid. Selliste võimalustega telefonil võiks jah olla rohkem asju kaasas(kaitsekile, kott jms), aga kahjuks pole. Hea asi oleks ka autohoidik, ilma ju on GPS-st vähe kasu. Hoidik poes maksab jälle miljon krooni. Mina leidsin Elioni esindusest mingi väikese universaalse hoidja 99 kr. Ostsin algul ühe, hiljem veel ka teise auto peale samasuguse.
Sellised lihtsad asjad tulebki otsida peale telefoni ostmist igalt poolt kokku. Kahjuks originaal Nokia logoga lisavarustus on nii hirmus kallis; kas nad seda väärt ka on, ei tea, kuna pole kunagi ostnud... |
Varem olid kott, kaabel, alus jne kaasas. Aga kui telefon hakkas hästi müüma, võeti need asjad komplektist ära, et hoida hinda madalamal ja kasumit suuremana.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.03.2010 11:21:08
|
|
|
Alguses oli kaasas jah. Isegi 2 puutepliiatsit.
| ot: |
garmini helifaili võtsin lahti wav failideks. Kuna ovi naishääl on suht viisakas ikkagi võrreldes garmini omaga, siis plaan garmini vastavad failid ovi mapsi vastavate failidega üle kirjutada. Päris kõike 1:1 -le ei saa, aga enamuse siiski Ülejäänud teeb kuidagi teist moodi siis. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
23.03.2010 12:05:59
|
|
|
Hmm, suht hea mõte.. Ovil on täitsa head juhised, kuid seda mutikest ma küll kuulata ei suuda..
Kui valma saad ja kui tahad võiksid ju sheerida ka, me kindlasti ootaks
E: Garminile eesti keele saab muidu nii: http://www.youtube.com/watch?v=jz2wPwVcbtM
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tegelinski
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2006
|
23.03.2010 15:58:05
|
|
|
nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
23.03.2010 16:13:02
|
|
|
| Tegelinski kirjutas: |
nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata ? |
Kaabli abil telekaga ühendades tuleb ette seesama pilt mis telefoniski. Menüüd, pildid, videod.
Keegi saatis mulle kirja, küsis kaabli kohta, kahjuks vastus tuli tagasi. Kopin siia siis selle teksti, ehk teistelegi abiks.
Läksin kaablite juurde, otsisin 3xRCA-->3,5mm stereo. Stereootsal peab
olema 4 klemmi. Tavalisel pleieri kõrvaklapiotsa on 3 klemmi, sealt saab
2xRCA võtta, aga sellel videokaablil on 4(nagu kaasasoleval handsfree-l).
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-537
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
23.03.2010 16:36:27
|
|
|
| real1 kirjutas: |
| Tegelinski kirjutas: |
nja endal mul tuli kaasa tava laadija ja auto laadija ning õnneks olen õnnistatud ka selle auto hoidikuga kuid tahtsin küsida, et kui hea see tlfn on näiteks selle jaoks kui ühendada telekaga, et kas sealt saab ainult pilte tsekkida v on võimalik ka sellega reaalselt filmi vaadata ? |
Kaabli abil telekaga ühendades tuleb ette seesama pilt mis telefoniski. Menüüd, pildid, videod.
Keegi saatis mulle kirja, küsis kaabli kohta, kahjuks vastus tuli tagasi. Kopin siia siis selle teksti, ehk teistelegi abiks.
Läksin kaablite juurde, otsisin 3xRCA-->3,5mm stereo. Stereootsal peab
olema 4 klemmi. Tavalisel pleieri kõrvaklapiotsa on 3 klemmi, sealt saab
2xRCA võtta, aga sellel videokaablil on 4(nagu kaasasoleval handsfree-l).
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-537 |
yep, mina see olin... Tänud vastuse eest!
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
23.03.2010 20:35:31
Nokia 5800 Xpress music krüpteering |
|
|
Telefoni näppides tekkis selline küsimus. Et kas on võimalik krüpteerida kogu sisu telefonis ja mälukaardil. Kuna liigun palju ringi ja fööni kaotamise oht on täiesti reaalne. Natuke menüüdes ringi kolades jäi silma et selline võimalus on symbianil iseenesest olemas aga paistab et telefonil turvamoodul puudub.
Jäi mul midagi kahe silma vahele või oskab keegi ehk mõnda välist(soovitatavalt tasuta) programmi.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
25.03.2010 01:44:41
|
|
|
kas keegi sutsu targem ja kogenum vend kui ma ise oskaks mulle ära seletada kuidas seda custom firmwaret enda mobile peale saada, ja kuidas eesti keelt saada jne, et ka see product code oleks sobiv(sinine, eestist ostetud isend on)
http://www.persian-forums.com/f343/xfw-v4-0-final-edition-91600/
või
http://www.persian-forums.com/f343/xploit-machines-xfw-v3-0-highly-stability-xtreme-bundle-final-79774/
oleks väga tänulik, ja ma usun et ka teised selle teema lugejad oleks, sest eelnimetatud firmwarel on 74,7mb telefonimälu ja 58mb rami vaba peale installeerimist, ja originaal brauser teeb oma cache-t nüüd telefoni mällu, sellel on veel sisseehitatud hack ja kaamera modifikatsioon, sisseehitatud vaikne kõnesalvestus ja palju muud head, palju kiirem ka
ma ise kahjuks ei mõista, aga natuke ikka mõikan selle telfi kohta, lihtsalt pole kunagi tegelenud niivõrd keerulise asjaga
aitäh
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
25.03.2010 01:58:34
|
|
|
Uhuu, Handy'l oli miski selline asi vist...
Handy Guard äkki
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
25.03.2010 02:37:12
|
|
|
| HA kirjutas: |
Uhuu, Handy'l oli miski selline asi vist...
Handy Guard äkki |
Tänud HA, uurin asja.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
25.03.2010 11:41:15
|
|
|
| silver010, nende custom firmwarede pealepanek suht riskantne kah minumeelest. Mingi programmiga oli brickimine väga lihtne, kuid samas pidi miski teine programm jälle veits turvaline olema.. niiet kui flashima hakkad, siis arvesta sellega, et on võimalus "brickida" oma telefon ja vastu seina lutsu visata.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
25.03.2010 12:57:54
|
|
|
| silver010, Laias laastus asi selline, et kui ei mõista asja piisavalt, et seda ise peale panna siis pole sul selle custom värgiga ka midagi peale hakata. Uhkustamiseks vms kleebi kuhugi mõni kleeps.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.03.2010 13:22:15
|
|
|
Ovi suit`e kaudu uuendusi otsides pakub installida sellist asja nagu "Siin ja praegu". See sama asi nagu on Ovi maps all see lonely planet. Näitab ilma ja lähedalasuvaid restorane jne. Läbi neti versioon ehk ei aktiveerita satelliitide otsingut jne. Lihtsalt infoks Teile
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stahl
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2010
|
26.03.2010 09:42:36
|
|
|
Gps'iga tekkis täna väikene arusaamatus. (ovi maps)
Nimelt olin siiani sisestanud ainult lühikesi marsruute ja need arvutas ovi maps kõik rahulikult välja. Täna siis sisestasin huvi pärast Tallinnas olles ühe linnakese Horvaatias ja selle peale tuli teade: "ei leia marsruuti".
Ok, mõtlesin, et mälu vähe vms ja hakkasin siis lähemaid kohti sisestama Varssavi-Vilnius-Riia-Pärnu-Tartu-Viljandi, kõigi kohta ütles, et ei leia marsruuti kuigi kaardi peal viskab esialgu ette.
Oskab keegi lähemalt seletada, millest selline asi võib tingitud olla? Kui see seade ei suuda 120 km distantsi välja arvutada, siis gps'ina ju suhteliselt mõttetu värk või teen ise midagi valesti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.03.2010 09:52:51
|
|
|
Praegu ei viitsi pikemat maad proovida, aga kunagi läksin Põlvast Tallinnasse (~230km) ja polnud mingit probleemi
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
26.03.2010 10:54:42
|
|
|
Stahl, Terve euroopa kaart ikka telefonis?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|