|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
23.01.2010 00:11:13
|
|
|
Nii sain ka oma esimese rrodi. Konsool eestist ostetud ja kui vaadata eesti seadusi siis eestis kehtib 2 aastane garantii sellisele tootele. 3 veebruar saab 2 aastat täis, kõik oleks ilus ja tore kui ma poleks ostnud oma konsooli "Enter" kapluste ketist (mis nüüd on pankrotis). Kas on võimalik kellegi poole pöörduda et saaks oma toote garantiid ikkagi ära kasutada?
Kui küsimus läks valesse teemasse siis vabandan ette selle eest ja loodan et saab tõstetud õigesse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
23.01.2010 00:44:02
|
|
|
| Ravenclaw, Eesti seadused ei määra 2 aastast garantiid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
23.01.2010 01:15:03
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ravenclaw, Eesti seadused ei määra 2 aastast garantiid. |
Issand jummal hakkab pihta!
Las inimesed nimetavad kuidas tahavad. 2 aastat garantii või pret mis vahet seal on. Tõsiasi on see, et vigase RROD konsooli saad 2a jooksul ümber vahetada.
Ravenclaw, nagu kõigile on soovitatud siis pöördu GNT eesti poole. Parem ikka kui näppu imeda või fixe tegema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
23.01.2010 12:06:23
|
|
|
| tänud, saatsin sinna GNT-se kirja, loodetavasti esmaspäeval tuleb mingi vastukaja.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
23.01.2010 13:20:00
|
|
|
Heh, sõber sai Xboxi alles mõni aeg tagasi. Siis kui ise seeda nägin olin üllatunud Konsool on tehtud 2009 aastal Mai kuus ja peal on vana dashboard Tegin telefoniga paar pilti ka aga eriti head need ei saanud, hiljem panen ülesse
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
23.01.2010 13:35:29
|
|
|
Vana dashboard oli lahe.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estplayer
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2008
|
23.01.2010 13:37:15
|
|
|
| Ta on ikka livega ühendatud? Kui pole siis peakski olema vist vana dash.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
23.01.2010 15:15:20
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| tänud, saatsin sinna GNT-se kirja, loodetavasti esmaspäeval tuleb mingi vastukaja. |
Mina suhtlesin sarnase teema asjus N. kuud tagasi GNT-ga qodopob-i vana konsooliga tehniliste jamade pärast.
Minule nad telefonis vastasid umbes nii ...
EU kohustab poode andma toodetele - mis müüakse eraisikule 2 aastase garantii. Selle garantii annab sulle konkreetselt see pood, kuskohast sa toote ostsid.
EU kohustab maaletoojat andma toodetele - mis müüakse edasimüüjale 1 aastase garantii. See et Enter on läinud pankrotti, GNT-d ei huvita ja nende vaatevinklist nemad sulle garantiikorras uut konsooli andma ei pea ja JOKK.
Ma ei tea kas see tegelikult ka nii on, või on see nende "standardne hülgemöla" et garantiikohustustest lahti saada, ma lihtsalt raporteerin seda mida mulle telefoni teel räägiti.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
23.01.2010 16:26:03
|
|
|
estplayer, NXE ilmus ju juba 2008. aasta novembris
Või kuna MS neid vabrikukonsoolide Dash'e üldse muutma hakkas? ... või peaks neil ikka NXE peal olema ?
viimati muutis j2mm 23.01.2010 16:29:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taaviup
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2008
|
23.01.2010 16:28:52
|
|
|
| j2mm kirjutas: |
estplayer, NXE ilmus ju juba 2008. aasta novembris
Või kuna MS neid vabrikukonsoolide Dash'e üldse muutma hakkas? ... või peaks neil ikka NXE peal olema ? |
Ma ise mõtlesin ka ,et mis värk on
Krt, ei raatsi NXE'd peale panna Nagu tapaks mõne looma ohustatud liigist
viimati muutis Taaviup 23.01.2010 18:41:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
23.01.2010 16:31:35
|
|
|
Taaviup, Hehe, no kui LIVE'ist ei hooli, saab ju täitsa alles jätta
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.01.2010 16:41:33
|
|
|
| Kas mitte uuemad mängud seda kohustusliku installina peale ei suru?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
23.01.2010 16:43:54
|
|
|
| jama on vist selles, et vanematel konsoolidel polnud müügi ajal seda 2a garantiid ja nüüd gnt lihtsalt lubab tegeleda ja uurida aga tegelikult ei muutu midagi. olen ise ka selles järjekorras. lootusetu case. Enter pankrotis. Maaletooja hämab. Enne olen ma omnibuss kui nad mulle mingit garantiilahendust pakuvad.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matro
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2008
|
23.01.2010 18:03:32
Call of duty: Modern warfare 2 plaat rikutud |
|
|
Nii, sai siis mingi novembri lõpus Call of duty: Modern warfare 2 Xbox 360le ostetud ja oma 1100.- välja käidud. Tasapisi siis olen seda mänginud, aga täna mingi ime kombel liigutasin käivat konsooli ning oppa, kratsis plaadile kriimud peal ning masin ei taha seda enam omaks võtta - käsib puhastada (loadingu ajal viskab kirja ette). Selles mõttes plaat oli ise nii sile, et mitte ühte ainsat kriipsu - seda muidugi tänaseni. Plaadi ümbe tegi sellise korraliku ringi.
Proovisin hambapasta ja banaaniga ka plaati parandada, aga ei mingit tulemust. Mingid targad soovitasid.
HDD mul puudub, et proovida kõvakettale seda installida.
Küsimus siis, et mis varandid mul oleks seda plaati veel kunagi mängida? Saab äkki mingi masinaga lihvida? Kuidagi poes ümber vahetada?
Minu arust ei ole väga normaalne, et Xbox 360 neid plaate sedasi ära kriibib.
Oleksin tänulik kui keegi oskaks aidata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.01.2010 18:09:37
|
|
|
Jutid on juba vana teema PS2 ajast ja pole sina midagi teha.
Juhendis öeldud et ära tõsta ega keera töötavat konsooli!
Kardan et tuleb uue plaadi ost
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
23.01.2010 18:14:28
Re: Call of duty: Modern warfare 2 plaat rikutud |
|
|
| Plaate lihvis muidu osta.ee kasutaja eleanora, aga kuna osta.ee-s saab nüüd sõnumeid vahetada ainult inimestega, kellega oled eduka äritehingu teinud, siis ma ei kujuta ette mismoodi temaga kontakti saada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
police89
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2005
|
23.01.2010 19:29:48
|
|
|
Ei oska kuskilt enam abi küsid/otsida, et äkki oskab siit keegi mind aidata.
Põhimõtteliselt kui ma tahan xbox live kaudu multiplayerit mängida, siis ütleb, et nat type on strict. Selle ma olen selgeks teinud, et minu interneti ühenduses(elion digitv) ei saa viga olla kuna selle ühenduse pealt on ennem ka multiplayerit mängitud. Kuna kodus on kaks interneti ühendust ja ma olin suhteliselt laisk, et välja selgitada mis viga võib olla kasutasin ma seni teist ühendust.
Nimelt ma jagan oma ühendust läbi oma läppari ning läppar ise saab interneti läbi "repeateri" (peaks vist sellise nimega asi olema). Nüüd ma ei saagi aru kus kohas see viga sisse tuleb, kas minu arvutis on mingi seade või mingi "linnuke" on jäänud klõpsamata, et see NAT stricti peale jääb või, siis on viga selles repeateris millest mu läpparisse internet jagatakse.
Ah jaa üks asi veel. Ma mäletan, et kui esimest korda sama arvuti kaudu interneti jagasin, siis oli nat type open ja sain täiesti vabalt mängida multiplayeris ja kui järgmine päev proovisin, siis oli äkki nat type strict.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
23.01.2010 19:45:41
|
|
|
| äkki on mõtet pöörduda Enter IT marketi pankroti halduri poole? Keegi ju ikkagi peab garantii kohustused üle võtma?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
23.01.2010 20:42:50
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| äkki on mõtet pöörduda Enter IT marketi pankroti halduri poole? Keegi ju ikkagi peab garantii kohustused üle võtma? |
Pankrotihaldur ei tee muud kui üritab olemasolevad varad võimalikult suure papi eest maha müüa ... mingite klientide garantiijamad on nüüd küll viimane asi millega nad viitsivad / tahavad / peavad tegelema. Usun et nende jaoks on see "võõras mure"
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
23.01.2010 21:02:49
|
|
|
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.01.2010 22:47:49
|
|
|
| police89 kirjutas: |
Ei oska kuskilt enam abi küsid/otsida, et äkki oskab siit keegi mind aidata.
Põhimõtteliselt kui ma tahan xbox live kaudu multiplayerit mängida, siis ütleb, et nat type on strict. Selle ma olen selgeks teinud, et minu interneti ühenduses(elion digitv) ei saa viga olla kuna selle ühenduse pealt on ennem ka multiplayerit mängitud. Kuna kodus on kaks interneti ühendust ja ma olin suhteliselt laisk, et välja selgitada mis viga võib olla kasutasin ma seni teist ühendust.
Nimelt ma jagan oma ühendust läbi oma läppari ning läppar ise saab interneti läbi "repeateri" (peaks vist sellise nimega asi olema). Nüüd ma ei saagi aru kus kohas see viga sisse tuleb, kas minu arvutis on mingi seade või mingi "linnuke" on jäänud klõpsamata, et see NAT stricti peale jääb või, siis on viga selles repeateris millest mu läpparisse internet jagatakse.
Ah jaa üks asi veel. Ma mäletan, et kui esimest korda sama arvuti kaudu interneti jagasin, siis oli nat type open ja sain täiesti vabalt mängida multiplayeris ja kui järgmine päev proovisin, siis oli äkki nat type strict. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4820918#4820918
läpparil firewall peal?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
police89
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2005
|
24.01.2010 00:09:23
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| police89 kirjutas: |
Ei oska kuskilt enam abi küsid/otsida, et äkki oskab siit keegi mind aidata.
Põhimõtteliselt kui ma tahan xbox live kaudu multiplayerit mängida, siis ütleb, et nat type on strict. Selle ma olen selgeks teinud, et minu interneti ühenduses(elion digitv) ei saa viga olla kuna selle ühenduse pealt on ennem ka multiplayerit mängitud. Kuna kodus on kaks interneti ühendust ja ma olin suhteliselt laisk, et välja selgitada mis viga võib olla kasutasin ma seni teist ühendust.
Nimelt ma jagan oma ühendust läbi oma läppari ning läppar ise saab interneti läbi "repeateri" (peaks vist sellise nimega asi olema). Nüüd ma ei saagi aru kus kohas see viga sisse tuleb, kas minu arvutis on mingi seade või mingi "linnuke" on jäänud klõpsamata, et see NAT stricti peale jääb või, siis on viga selles repeateris millest mu läpparisse internet jagatakse.
Ah jaa üks asi veel. Ma mäletan, et kui esimest korda sama arvuti kaudu interneti jagasin, siis oli nat type open ja sain täiesti vabalt mängida multiplayeris ja kui järgmine päev proovisin, siis oli äkki nat type strict. |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4820918#4820918
läpparil firewall peal? |
Avast Antiviiruse programmiga kaasas olev firewall ainult peal.
UpnP on enabled, DMZ ei saa teha, sest Xboxil muutub iga kord IP kui sisse lülitan ja static IP-ga ei lähe üldse netti. Porte olen ka avanud ja pole aidanud.
Mõlemad ühendused kodus on Elioni digitv omad ja selle ühendusega mida seni kasutasin ei olnud mitte midagi vaja teha, lihtsalt juhe taha ja töötas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.01.2010 01:28:55
|
|
|
no kui läbi arvuti jagad ühendust, siis tuleb sealt ka konsoolile pordid lahti teha
dmz saaks kasutada ka kui IP lease time piisavalt pikaks panna...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
24.01.2010 13:41:34
|
|
|
| kas xboxi kõvaketta pealt näiteks profiili ja muud salvestatud mängude info saab tõsta ka tavalise USB pulga peale või peab selleks olema ikkagi xboxi mälupulk? või saab kuidagi teise xboxi kõvaketta peale infot kopeerida?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
24.01.2010 15:20:59
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta. |
soovitavad maaletoojale elik gnt-le asi pähe määrida ja on väga kurjad, et neid häiritakse sellise asjaga.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
24.01.2010 15:29:53
|
|
|
| Anc kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta. |
soovitavad maaletoojale elik gnt-le asi pähe määrida ja on väga kurjad, et neid häiritakse sellise asjaga. |
Või siis on apaatsed, nagu minu puhul. Lõpuks sain abi hoopis ML Arvutitelt.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
24.01.2010 15:41:01
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| Anc kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta. |
soovitavad maaletoojale elik gnt-le asi pähe määrida ja on väga kurjad, et neid häiritakse sellise asjaga. |
Või siis on apaatsed, nagu minu puhul. Lõpuks sain abi hoopis ML Arvutitelt. |
Olgu see ükskõik mis firma - kui nad saavad xkaste RMA kaudu välja vahetada ja, kui kellelgi on ka aega case'ga tegeleda, on see pluss punkt juba firmale endale hea maine ergutamise eest
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
24.01.2010 16:25:29
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| Anc kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta. |
soovitavad maaletoojale elik gnt-le asi pähe määrida ja on väga kurjad, et neid häiritakse sellise asjaga. |
Või siis on apaatsed, nagu minu puhul. Lõpuks sain abi hoopis ML Arvutitelt. |
Kuidas ML Arvutid sind aitasid?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
24.01.2010 16:30:17
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| Anc kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
| Seda küll jah, kuid prankotimenetluse käigus otsustatakse kes võtab üle garantiiasjad. Arvatavasti oskab pankrotihaldur suunata õige ettevõtte poole. Ühendust võib ikka võtta. |
soovitavad maaletoojale elik gnt-le asi pähe määrida ja on väga kurjad, et neid häiritakse sellise asjaga. |
Või siis on apaatsed, nagu minu puhul. Lõpuks sain abi hoopis ML Arvutitelt. |
Kuidas ML Arvutid sind aitasid? |
Muretsesid mulle uue Xboxi, nende kätte viisin ju garantiisse.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
25.01.2010 12:45:53
|
|
|
| Kus kohast saab teada kes selle konsooli on maale toonud? GNT väitis et pole nende maale toodud konsool. Pankroti haldur ütles et pöördu maaletooja poole. Kes peale GNT veel xboxi konsoole maale toovad? Ma hakkaks kas või üks haaval läbi helistama.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
25.01.2010 16:15:30
|
|
|
| parbi peal on selline silt valget värvi
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
25.01.2010 19:43:35
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| parbi peal on selline silt valget värvi |
tänud, kuidas ma ise selle peale ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
25.01.2010 23:48:19
|
|
|
Vahet ei tohiks olla, kes on maale toonud...
Garantii oma tootele ananb ikka Microsoft mitte maaletooja. Ja maaletooja ei remondi su konsooli, vaid seda teeb ikka MS.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
26.01.2010 09:05:53
|
|
|
Tagasi pead ikka viima maaletooja juurde ju, ega siis suvaline pood (või maaletooja) kes seda sulle müünud pole ei viitsi sellega jamama hakata. Kulub ju nende aeg ja närvid. Ja kas mitte microsofti ametlik garantii ei kehti maades kus on Xbox support olemas? Eesti sinna hulka ei kuulu, meil on esindatud microsoft ainult software põhiselt. Seega peaks meil jääma garantii pikkus ikkagi maaletooja teha. Parandage mind kui eksin.
viimati muutis Tom-D 26.01.2010 14:03:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
26.01.2010 11:47:06
|
|
|
| Tom-D jutt 100% õige.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.01.2010 17:45:23
|
|
|
PeZ, heh. Sekundiline rage moment oli küll, aga lähemalt tutvudes sellega sain teada et tegu on ikka tolle 2007 PC versiooniga. Not really caring 'bout that one.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
26.01.2010 18:52:38
|
|
|
Ma kirjutasin sportlikust huvist MS-i supporti kirja et olen Eestist aga kolinud UK-sse kuidas mul nüüd garantiiga on, kui mul peaks Eestist ostetud konsool siin inglismaal katki minema. Microsofti vastus oli selline:
| tsitaat: |
Dear Alar,
Thank you for contacting Xbox Support.
We are more than happy to assist you; however we would like to inform you that the warranty oaustonia will be applied to your console.
And you will be able to send the console directly to our repair center.
To set up a repair online please follow these steps:
Please go to our website http://www.xbox.com/en-GB/support/, click on "Register your console, repair your console or check your repair status".
What you need before you request a repair:
- A gamertag (this includes a Windows Live ID
- A Windows Live ID
Before you request an online repair please first login on the website. Click on "sign in" on the top right cormer of your screen.
To continue with the repair your Xbox console needs to be registered. If your console is already registered the registration will appear on your screen. If your Xbox console is not registered please click on the option "register a new device" and follow the instructions.
To check or change your personal data please click on "edit customers".
To continue setting up your repair, please click on the registered console which appears on your screen and needs to be repaired. A new screen will appear containing the registered information of your Xbox console.
In the right part of the screen you can chose from two options:
- "Request a new repair"
- "View your warranty details"
Please click on "Request a new repair" and a new screen will appear with a form which needs to be filled in. Shortly describe what error your console is experiencing and click on "submit".
The next screen will provide an overview of your repair order. Please check the console serial number, your address data and read the terms and condistions. Please do not forget to accept the terms and conditions and then click on "place order".
The repair order with your referencenumber will appear, together with the date, the payable ammount (if applicable) and your repair order has now been requested.
Within 24 hours you will receive an email confirmation with added the shipping label for UPS. This mail is valid for 10 days and we ask you to follow the link and print the label within these 10 days. Paste the printed label on the neutral box in which you have packed your Xbox console. Please do NOT pack cables, accessories and remove the hard disc and any games within the console before sending your console. Should your console have a customized faceplate, please remove it before packing.
Please contact UPS and set up an appointment to have your console picked up. The repair will take 2-3 weeks. You will receive your repaired Xbox after this time (in case your console cannot be repaired it will be replaced by another Xbox 360 console). After the repair you will receive a 1 month Xbox LIVE gold account and you have the remainder of your warranty. If you had a paid repair your will have an updated warranty of 12 months from the moment your console was repaired.
Kind regards,
Rania Othman.
Xbox Service and Support Team
For more information on self help resources, our services or to contact us please visit http://www.xbox.com/support/contact/ .
Did you know you can register your console, request a service repair and check the status of a repair on-line? Go to: https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=en-gb .
Play Safe: Play Safe: Please note that we will never ask for your Windows Live ID and Password, except on Microsoft-branded sites (billing.microsoft.com, Xbox.com) that are protected via secured/encrypted pages. There should be a lock icon on the page, and the address typically starts with https://login.live.com .
|
Tegin ühe lause boldiks... Mäletan et paljud on siin rääkinud et eestis garantii asju ajades tuleb isegi originaal konsooli bundle-mängud ka kaasa panna, rääkimata pultidest, mälust ja juhtmetest. Kas tõesti teevad poemüüjad endale veidi lisaraha, et nõuavad kliendilt kogu kompotti, aga remonti saadavad ainult kasti, nagu MS nõuab? Pärast müüvad kõvatettad ja puldid ja mängud maha ja teenivad väikse kommiraha palgale lisaks?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
26.01.2010 18:55:41
|
|
|
On jah nii. Kui mu Elite perse läks, siis samamoodi pidi kogu kupatuse viima ära, isegi 120GB HDD. Sellest oli kõige rohkem kahju. Ja muidugi seda ei suudetud korda teha ja sain raha tagasi.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
26.01.2010 19:30:06
|
|
|
ex6, Eestis ei ole mingit MS supporti.
Kui eestisse viid garantiisse pead viima täpselt selle mille said. Sellega seoses ei kaota eestis konsool garantiid kui on netist bännitud.
Ammu teada, et igat eestist ostetud konsooli võid viia näiteks soome parandusse.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.01.2010 20:21:15
|
|
|
ex6, lol, mis sa arvad, et MS saadab vastu neile karbis kogu nänniga uue? Ega ei ole küll nii, tutikas konsool saadetakse vastu nii nagu sinna saadeti, st ilma asjadeta.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
26.01.2010 20:47:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| ex6, lol, mis sa arvad, et MS saadab vastu neile karbis kogu nänniga uue? Ega ei ole küll nii, tutikas konsool saadetakse vastu nii nagu sinna saadeti, st ilma asjadeta. |
Ega ma ei eeldagi saada tagasi täiskomplektset konsooli kui ma olen sinna saatnud ainult "central unit"-i. Aga samas on mul mingu udune mälupilt HV foorumi postitustest kus just nii on juhtunud... saadeti katkine konsool MS-ile ilma kaablite ja mäludeta, tagasi aga saadi tutikas karbis toode - seega saadi RROD-i nn. kompensatsiooniks lisapilt, lisaketas, ja 2 komplekti juhtmeid.
Aga Eestis on loll policy just see, et pead ära andma ära OMA kõvaketta, kus peal SINU personaalsed save-gamed ja sulle ei pakuta mingit võimalust neid alles hoida (stiilis täiskomplektne uus masin saadetakse maaletoojale / poemüüjale kes siis enne selle sulle andmist võtab kasti küljest tutika ketta ja paneb sinna sinu kasutatud ketta, et su andmed kõik alles oleks - või siis teeb datast koopia, mingi spets-tööriistaga)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
26.01.2010 20:51:40
|
|
|
| sellega seoses tekkis küsimus kas ja kus eestis saaks osta või laenutada endale mingiks ajaks xboxi mälupulka juhul kui peaks saama ikka garantii kohaselt konsooli ümber vahetada siis sooviks oma save gamed alles jätta. Modern warfare 2 ja Dragon age orignsi savedest oleks tõsiselt kahju. DAO oli juba lõpusirgel, mingi 48h mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.01.2010 21:31:56
|
|
|
| Ma võin laenata, kui ise järgi ronid kuskile ja hiljem tagasi tood, ning võtad siit midagi endaga ühes.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
27.01.2010 12:30:27
|
|
|
| Garantii teemast veel niipalju, et supported maades on võimalik neid konsoole mitut moodi välja vahetada / parandada. Üks haru on niiöelda retaileritele, teine klientidele (ja tegelikult on ka veel kolmas variant, kus pood saadab konsooli MS'le kliendi eest). Neil kõigil on oma eripärad, aga põhimõtteliselt saavad retailerid terveid bundle pakke vahetada ühe aasta jooksul oma spets MS kontaktisiku kaudu, klientidel aga vahetatakse ja parandatakse ainult konsoole (või katkiseid accessoreid) otse MS'i paranduskohtades ja seda pikema garantiiajaga - sõltuvalt siis teatud vea (RRoD, E74) või maa seadustega (Norra vs U.K näiteks)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
27.01.2010 18:50:55
|
|
|
| Mingi maa seadused ei loe MS supporti midagi. MS ise lubas live toega maadele 3a RROD ja hiljem ka 3a e74 errori garantiiks.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|