|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
14.01.2010 08:43:13
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Ma pole otseslt siiamaani aru saanud mida ta üldse annab ? |
See annab seda, füüsika toe ja muud tilulilu juurde. Nvidia käkkid pidid ka OpenCL kasutama, sisuliselt üks lähenemine ja funkab mõlematootja peal.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.01.2010 14:55:55
|
|
|
| Ammu juba kasutavad jah,hea et Ati käkid ka nüüd kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.01.2010 15:31:19
|
|
|
Ati kaartidel ammu juba DX11 tugi... nVidia kaardid on käkid! BooHooOO!
omgwtf sööb vist viimasel ajal liiga palju rohelisi kommikesi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.01.2010 15:36:47
|
|
|
Suitsetan rohelist,mitte ei söö.
Lihtsalt elasin kaasa ,ää paanitse nüüd
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.01.2010 15:45:10
|
|
|
| AHV id saavad odavamalt vähe. Sõtlub ka kogusest.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.01.2010 23:44:36
|
|
|
| tomorrow, ma tean, et jutt oli OCL-st. See oli rohkem iroonia omgwtf öeldu pihta.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
15.01.2010 01:42:20
|
|
|
What is the ATI Stream Software Development Kit?
The ATI Stream Software Development Kit (SDK) is a complete development platform created by AMD to allow you to quickly and easily develop applications accelerated by ATI Stream technology. The SDK allows you to develop your applications in a high-level language, OpenCL™ (Open Computing Language).
Kui progemise@tarkvaraarendusega ei tegele siis ei anna see mulle vist midagi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
15.01.2010 09:33:56
|
|
|
No selles teemas, mille link siingi postitatud, kilkasid mõned, et said fpsi juurde, mõned paar fps, mõned kapaga...
Mine võta kinni, eks see OpenCL toetus siis laseb graafikakaardil veel mõned arvutused enda kaela võtta ja vabastada sellega protsessori ressursse.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
16.01.2010 17:40:05
|
|
|
| SOS kirjutas: |
Väike probleem selle catalystiga, nimelt esmakordselt hdmi kaabliga ühendamisel oli pilt underscanis, panin kohe selle 9.12 catalysti peale ja siis läks pilt ise overscan'i. Probleem aga selles, et "Scaling options" on mitte-aktiivne, "GPU scaling"u saan resolutsiooni vahetades aktiivseks ja vastava muudatuse teha, aga overscan ja underscan on jätkuvalt mitte-aktiivne. Kuidas ma selle ka aktiivseks saaksin?
Jõle nõme, et pilt hägune ja serva taga peidus :/ |
Liugur hakkas tööle kui valisin HDTV alt 1080p formaadi, ja siis sai pildi õigesse suurusesse, aga teravust pole mitte kuskil. Kuidas pilti normaalseks/teravaks saada??
olen praktselt kõike proovinud (re)installeerida, ka ilma hdmi kaablita, aga mitte ei leia toimivat lahendust...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
17.01.2010 19:36:13
|
|
|
| Kas keegi teab kuidas saab refresh rate override tabelit ette manada nagu nvidia driveritel? Või selle featuuri jaoks on custom driverit vaja?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreie
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006
|
20.01.2010 19:06:15
|
|
|
Täiesti kuul pähe, Windows 7 64-bit peal Catalyst 9.12 installeerimisprotsess suigub konfiguratsiooni tuvastamise käigus ja edasi ei lähegi.
Visual C++ 2005 redistributable (vcredist_x64.exe) hostfixi lasin ka selga, aga ei miskit.
Mis relvaga uurida, mis teda kinni hoiab?
Kindlasti pärast mure ärakurtmist laheneb asi iseenesest.
_________________ Unix survives only because everyone else has done so badly. |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
20.01.2010 19:18:50
|
|
|
| andreie kirjutas: |
Täiesti kuul pähe, Windows 7 64-bit peal Catalyst 9.12 installeerimisprotsess suigub konfiguratsiooni tuvastamise käigus ja edasi ei lähegi.
Visual C++ 2005 redistributable (vcredist_x64.exe) hostfixi lasin ka selga, aga ei miskit.
Mis relvaga uurida, mis teda kinni hoiab?
Kindlasti pärast mure ärakurtmist laheneb asi iseenesest. |
Device manageri proovisid sealt kaudu inf failiga peale ajada, vähemalt saad ilma CCC jurata kasutada.
Rohkem tundub raua mittesobivus, clean installi win 7 proovisid juhul kui biosi uuendust tegid või mis iganes ka peale kaardi vahetust.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreie
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006
|
20.01.2010 20:35:16
|
|
|
Lahendus minu jaoks - käivitasin regedit'i ja kustutasin maha (enne eksportsin tagavarakoopia!) "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\ATI Technologies". Uuesti installimisel sai ta kalasest kohast üle.
Viga ilmneb, kui 64-bitise Windowsi peal on vahepeal üritatud catalyst install manager'i abil midagi maha installeerida.
Saingi ise lahendatud; siiski tänud Margusele nõu andmast! Võtsin põhimõtteliselt ette uurimise, et kuhu ta kinni jookseb. Asi oligi väga lihtne.
64-bitise Windowsi peal on registris paljudest asjadest (COM ja muu tarbeks) kaks komplekti väärtusi - ühed 32-bitiste programmide registriosas ja teised 64-bitiste programmide registriosas. Muidu poleks sellest midagi, aga kui asju kustutakse, siis on vaja seda teha mõlemast registriosast. Mina olin ennist vihahoos catalysti tüürelit püüdnud maha installeerida - siis ühest osast kustutas, teisest mitte ja ja uuesti installimisel sattus ta sellest segadusse.
Vea tuvastamisel aitas kaasa sysinternalsi komplektist procmon, millele andsin filtriks failinime "InstallManagerApp.exe".
_________________ Unix survives only because everyone else has done so badly. |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.01.2010 21:46:38
|
|
|
| andreie kirjutas: |
Lahendus minu jaoks - käivitasin regedit'i ja kustutasin maha (enne eksportsin tagavarakoopia!) "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\ATI Technologies". Uuesti installimisel sai ta kalasest kohast üle.
Viga ilmneb, kui 64-bitise Windowsi peal on vahepeal üritatud catalyst install manager'i abil midagi maha installeerida.
Saingi ise lahendatud; siiski tänud Margusele nõu andmast! Võtsin põhimõtteliselt ette uurimise, et kuhu ta kinni jookseb. Asi oligi väga lihtne.
64-bitise Windowsi peal on registris paljudest asjadest (COM ja muu tarbeks) kaks komplekti väärtusi - ühed 32-bitiste programmide registriosas ja teised 64-bitiste programmide registriosas. Muidu poleks sellest midagi, aga kui asju kustutakse, siis on vaja seda teha mõlemast registriosast. Mina olin ennist vihahoos catalysti tüürelit püüdnud maha installeerida - siis ühest osast kustutas, teisest mitte ja ja uuesti installimisel sattus ta sellest segadusse.
Vea tuvastamisel aitas kaasa sysinternalsi komplektist procmon, millele andsin filtriks failinime "InstallManagerApp.exe". |
ehk siis sa üritasid enne vana maha lasta ja alles siis uue installida?
sellepärast pole mul ka kunagi probleeme vist esinenud, kuna ma installin uue lihtsalt peale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
20.01.2010 22:06:29
|
|
|
ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
21.01.2010 09:19:59
|
|
|
Ise lasen pidevalt otsa ja midagi ei sweeperda ja ei tee muid ime trikke. Harva kui uninstall prooviks teen. Midagi kuskilt kokku ei jookse, ega ka ei kiilu kinni.
Probleemsed on vast ainult betad olnud kus pilti vilgutab ja esemeid loobib.
Betad rohkem mõeldud katsetajatele. Win 7 rc puhul oli minul kunagi probleeme paigaldamisega ja esimesed win 7 diveritega oli ka mingi kamm. Nüüdseks on probleemid unustatud ja lasen suvalt nii beta kui ka rc jne.. lihtsalt otsa ja probleeme pole ja kasutan seda mis on hea. Ise kasutan os-iks win 7 x64.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.01.2010 10:33:07
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes  |
Sama siin, ei mingeid jamasi.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreie
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2006
|
21.01.2010 12:29:56
|
|
|
Kui teid huvitab, siis maadlesin ka ühe teise probleemiga; täpsem jutt ATI enda foorumis: Updated VCREDIST to solve install issues. Lühidalt olid põhjuseks oli arendusvahendite uued beetaversioonid, mis rikkusid ära mõningate programmide, sealhulgas catalysti install manager'i, elu. Sellest saab veel aru, juhtub ka parimates peredes.
Aga eelmine oli küll täpselt seda tüüpi, mida teevad ainult algajad programmeerijad ja see ajab mind tohutult närvi. Tekib ebakindel tunne ja ma ei julge seda programmi kasutada. Rallit ka ju ei sõida autoga, millel kõik poldid logisevad.
_________________ Unix survives only because everyone else has done so badly. |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
21.01.2010 13:54:15
|
|
|
| andreie kirjutas: |
Kui teid huvitab, siis maadlesin ka ühe teise probleemiga; täpsem jutt ATI enda foorumis: Updated VCREDIST to solve install issues. Lühidalt olid põhjuseks oli arendusvahendite uued beetaversioonid, mis rikkusid ära mõningate programmide, sealhulgas catalysti install manager'i, elu. Sellest saab veel aru, juhtub ka parimates peredes.
Aga eelmine oli küll täpselt seda tüüpi, mida teevad ainult algajad programmeerijad ja see ajab mind tohutult närvi. Tekib ebakindel tunne ja ma ei julge seda programmi kasutada. Rallit ka ju ei sõida autoga, millel kõik poldid logisevad. |
Ei tea mingit säärast asja pole minu arvutis olnud ,et mingit VCREDIST pärast ei lähe midagi peale ja veel mida peab veel uuendama. Miskit see probleem on WIN 7 BETA, RC ajast. Nendel kindlast ei esine probleemi kes koguaeg uuendavad driverit ja win update teevad.
Viimane probleem mis lugesn amd.game foorumist tuletab meelde driver cleanerit kasutades MOM.Implementation see on mulle tuttav olnud.
Paljud on õnnelikud olnud kui on teinud clean install windoozale ja driverid läinud peale. Lapse urg see amd foorum.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 21.01.2010 13:58:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
21.01.2010 13:54:31
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes  |
Sama siin, ei mingeid jamasi. |
Sama ka siin pool, alati lähevad asja peale ja probleeme pole. samas tean et mõnel loobib sinist beta drivudega.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
28.01.2010 01:05:39
|
|
|
Huvitav kasutasin ccleanerit,driver sweeper ja ikka jääb driver version 9.11 ???
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
28.01.2010 01:45:29
|
|
|
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
28.01.2010 01:57:00
|
|
|
Endal jamab see viimane, device manager ütleb.
This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.01.2010 03:10:33
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
28.01.2010 08:09:37
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps, ega see see driver sitast saia ei tee(fps mõtlen)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2010 08:17:49
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.01.2010 13:42:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps |
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps |
|
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.01.2010 13:44:31
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
BS, mäletan ,et 9.11b4 drivu tõi küll märgatava fps lisa... tõsi, see oli küll vist 2-3 fps-i aga siiski. Niiet mine jaura oma nVidia only teemaga nVidia teemas
Proovin ka kohe 10.1 ära. Kriisis on samuti peal kuid custom configa. Vaatan kui viitsin pane def seaded tagasi ja teen võrdlustesti.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2010 14:08:15
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps |
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps |
|
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad |
|
Ma ei saa aru inimestest kes Crysist ei mängi.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.01.2010 14:19:58
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga.  |
Jookseb jah hästi,selleks läks non Nvidial aega ei vähem ega rohkem kui 2,5 aastat
Mul savi kuna ise ei mängi nagunii,ainult wars-i ja see jookseb enivei paremini kui tava Criis
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
28.01.2010 14:58:00
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps |
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps |
|
| ot: |
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad |
|
Ma ei saa aru inimestest kes Crysist ei mängi.  |
Selles mängus ei ole midagi mängida ju
mind hakkab alles siis enda mängude fps huvitama kui ei kannata mängida sest laggib.
muidu on suht ükskõik. btw fps vaatamine häirib mängimist ja ei suuda mängule mõelda kui vaatan et fps jälle langes.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.01.2010 15:11:19
|
|
|
Äkki läheks räägiks CRYSIS teemas edasi kel midagi Crysise kohta öelda ja lõpetaks OT genereerimise
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.01.2010 16:31:26
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga.  |
Jookseb jah hästi,selleks läks non Nvidial aega ei vähem ega rohkem kui 2,5 aastat
Mul savi kuna ise ei mängi nagunii,ainult wars-i ja see jookseb enivei paremini kui tava Criis  |
No hetkel pole veel single kaarti nvidia poolt mis korralikult jookustaks. Nagu ATI-l 5970.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
28.01.2010 17:00:29
|
|
|
Juriidiliselt muidugi on korrektne jah Aga tegelikult ju pole see 5970 nii single midagi...
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.01.2010 17:41:16
|
|
|
Mul näitab 10.1 informationi all ikka 9.12 kuigi dx ja ogl drivude nr. muutus (esimest korda selline "probleem"). Fps-i kohta niipalju, et erilist fps tõusu minul vähemalt ei ole... crysises ~0,5fps tuli healjuhul juurde
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
28.01.2010 17:45:54
|
|
|
selle ver. nr kohta: http://twitter.com/catalystmaker
| tsitaat: |
| Thanks for letting me know guys. Someone forgot to update the version number in CCC. It says 9.12 rather than 10.1 |
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
28.01.2010 17:55:16
|
|
|
Ja see ka veel...
| tsitaat: |
| 10.1 is just a standard release to fix up some bugs, but 10.2 and 10.3 will indeed have some major new features |
Ühesõnaga fps tõusu ärge 10.1-st eriti lootke vs. 9.12
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
28.01.2010 21:35:07
|
|
|
AMD rolls out ATI Catalyst 10.1, introduces support for Ubuntu 9.10
http://www.hexus.net/content/item.php?item=22132
Spoiler 
| tsitaat: |
AMD has made available its first new ATI Catalyst driver release of 2010, introducing support for Linux operating system Ubuntu 9.10.
The release, version 10.1 and the first of twelve schedule Catalyst launches this year, also provides Windows users with minor performance improvements - with AMD claiming a 3 per cent boost in popular titles Left 4 Dead 2 and Crysis when using certain Radeon HD 5000-series products.
A wave of bug fixes are also included, but AMD has used the release as a platform on which to promise bigger and better releases later in the year. AMD product marketing manager Jay Marsden states that "over the next few months AMD is planning to roll out some major new features and functionality into the ATI Catalyst drivers".
In the meantime, Catalyst 10.1 is available to download at game.amd.com and the pertinent sections of AMD's release notes can be found below.
Performance Improvements
The following performance gains are noticed with this release of ATI Catalyst™ 10.1:
*Left 4 Dead 2 – Overall performance improves as much as 3% on ATI Radeon™ HD 5700 series products and ATI Radeon™ HD 5800 series products
*Crysis – Performance improves as much as 3% on ATI Radeon™ HD 5700 series products and as much as 4% on ATI Radeon™ HD 5800 series products
Resolved Issues for All Windows Operating Systems
This section provides information on resolved issues in this release of the ATI Catalyst™ Software Suite for Windows. These include:
*Confirmation dialog box will now appear while extending the display through ATI Catalyst™ Control Center
*"Enable Manual Fan Control" check box will now be checked when utilizing external tools to apply fan speed
*[ATI Catalyst™ Control Center] The display order will now reflect changes properly when Eyefinity is re-arranged while desktop is rotated to portrait mode
*Hot unplugging one of the displays in an Eyefinity configuration no longer causes rotation modes to disappear from ATI Catalyst™ Control Center
Resolved Issues for the Windows 7 Operating System
This section provides information on resolved issues in this release of the ATI Catalyst™ Software Suite for Windows 7. These include:
*[ATI Catalyst™ Control Center] Enabling LCD Overdrive will no longer cause mouse cursor to magnify when moved overtop of the "Calibration Preview"
*DisplayPort™ "Lower Setting Applied" and "Link Failure" messages will no longer appear after driver installation and reboot with DP displays connected to the mini DP port
*Firefox now works properly and video no longer drop frames when playing Youtube clips with Adobe Flash Player 10
*CrossFire™ logo now appears properly in CFX enabled applications like "3DMark Vantage" or "Call of Juarez"
*[ATI Catalyst™ Control Center] Newly added custom modes will now appear properly in desktop area tree view
*Confirmation dialogue window will now appear when setting up Eyefinity mode 120 Hz is no longer missing from display modes for specific digital displays
*Specific configurations will no longer cause Ubisoft "Wheelman" to stop responding during gameplay
*Loss of HDMI signal may no longer occurs when viewing Blu-ray content, and rescanning for the HDMI signal no longer cause the entire screen to shift and display a green border
*Overscan/underscan issue no longer occurs when setting displays to HDTV modes
*Performance drop no longer observed during some scenes of Resident Evil 5 cinematics
*Blocky grass and trees no longer visible in Unigine "Heaven" in OpenGL mode
Resolved Issues for the Windows Vista Operating System
This section provides information on resolved issues in this release of the ATI Catalyst™ Software Suite for Windows Vista. These include:
*Changing basic color settings will now reflect properly during playback with Adobe Flash Player using Internet Explorer or Firefox
*The right side of HD progressive playback screen will no longer freeze while enabling split screen mode and dynamic contrast
*Green horizontal line no longer visible at the top of the playback window when viewing SD HQV content with desktop resolution set to 25x16 |
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
28.01.2010 22:48:54
|
|
|
Huvitav mul ka nüüd näitab vana CCC versiooni aga kas drivud on ise õiged ( samad numbrid mis esimisel postil siin lehel)
e: btw varem näitas 9.12 aga nüüd 9.11 mis on veel kummalisem et näitab neid mida pole mul peal kordagi olnudki
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
29.01.2010 00:40:53
|
|
|
Timo1337, ära vahi seda ccc versiooni, seda enam kui sul pole 9.11 kunagi peal olnudki. See blogi ati tüüp ütles ju, et see on bug. Vaata parem Direct3D ja OpenGL versiooni.
Need peaksid olema 10.1 puhul 8.14.10.0723 ja 6.14.10.9252
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
29.01.2010 02:28:03
|
|
|
| ot: |
Spoiler 
| wanawoll kirjutas: |
| aap14 kirjutas: |
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa. |
See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve?  |
http://www.guru3d.com/article/vga-charts-december-2009/5
5850 on defaultis Crysises parem kui GTX285. Kellamisega saab 5870-i perfi kätte, mis pole enam kaugel gtx295-est. Seega võiks arvata, et hetkel on Ati ja Nvidia mõlemad Crysises pädevad.
|
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
29.01.2010 09:25:57
|
|
|
Mul savi see AA pilti saab nähtud igati ma pole triibupede ,et kõik sile peaks olema.
See, et näitab vanemat versiooni uute 10.1 driveritega siis CCCs unustati panna juurde 10.1 versiooni number.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|