Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 08:43:13 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Ma pole otseslt siiamaani aru saanud mida ta üldse annab ?

See annab seda, füüsika toe ja muud tilulilu juurde. Nvidia käkkid pidid ka OpenCL kasutama, sisuliselt üks lähenemine ja funkab mõlematootja peal.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 14:55:55 vasta tsitaadiga

Ammu juba kasutavad jah,hea et Ati käkid ka nüüd kasutavad.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.01.2010 15:31:19 vasta tsitaadiga

Ati kaartidel ammu juba DX11 tugi... nVidia kaardid on käkid! BooHooOO! thumbs_down.gif
omgwtf sööb vist viimasel ajal liiga palju rohelisi kommikesi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 15:36:47 vasta tsitaadiga

Suitsetan rohelist,mitte ei söö.
Lihtsalt elasin kaasa ,ää paanitse nüüdthumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.01.2010 15:43:01 vasta tsitaadiga

omgwtf, paljuga getsi müüd?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.01.2010 15:45:10 vasta tsitaadiga

AHV id saavad odavamalt vähe. Sõtlub ka kogusest.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 17:04:35 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Ati kaartidel ammu juba DX11 tugi

Jutt käis OpenCL-st.Selles osas suht võrdsel ajal muutus kättesaadavaks enamusele sõltumata kas ATI või NV thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.01.2010 23:44:36 vasta tsitaadiga

tomorrow, ma tean, et jutt oli OCL-st. See oli rohkem iroonia omgwtf öeldu pihta.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 01:30:56 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:

http://download2-developer.amd.com/amd/Stream20GA/ati-stream-sdk-v2.0-vista-win7-64.exe
...


Kas see midagi juurde kuskil peaks andma ka icon_biggrin.gif
Mõtlen kas ja mida katsetada proovida icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 15.01.2010 01:42:20 vasta tsitaadiga

What is the ATI Stream Software Development Kit?
The ATI Stream Software Development Kit (SDK) is a complete development platform created by AMD to allow you to quickly and easily develop applications accelerated by ATI Stream technology. The SDK allows you to develop your applications in a high-level language, OpenCL™ (Open Computing Language).

Kui progemise@tarkvaraarendusega ei tegele siis ei anna see mulle vist midagi juurde.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 09:33:56 vasta tsitaadiga

No selles teemas, mille link siingi postitatud, kilkasid mõned, et said fpsi juurde, mõned paar fps, mõned kapaga...
Mine võta kinni, eks see OpenCL toetus siis laseb graafikakaardil veel mõned arvutused enda kaela võtta ja vabastada sellega protsessori ressursse.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 17:40:05 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
Väike probleem selle catalystiga, nimelt esmakordselt hdmi kaabliga ühendamisel oli pilt underscanis, panin kohe selle 9.12 catalysti peale ja siis läks pilt ise overscan'i. Probleem aga selles, et "Scaling options" on mitte-aktiivne, "GPU scaling"u saan resolutsiooni vahetades aktiivseks ja vastava muudatuse teha, aga overscan ja underscan on jätkuvalt mitte-aktiivne. Kuidas ma selle ka aktiivseks saaksin?
Jõle nõme, et pilt hägune ja serva taga peidus :/

Liugur hakkas tööle kui valisin HDTV alt 1080p formaadi, ja siis sai pildi õigesse suurusesse, aga teravust pole mitte kuskil. Kuidas pilti normaalseks/teravaks saada??
olen praktselt kõike proovinud (re)installeerida, ka ilma hdmi kaablita, aga mitte ei leia toimivat lahendust...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 17.01.2010 12:43:07 vasta tsitaadiga

Catalyst 10.1 Betad guru3d-s saadaval:

Win 7/Vista 32/64bit - http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.1-Beta--Windows-7-|-Vista-%2832|64%29-download-2455.html

XP 32/64bit - http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.1-Beta--Windows-7-|-XP-%2832|64%29-download-2456.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2010 19:36:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas saab refresh rate override tabelit ette manada nagu nvidia driveritel? Või selle featuuri jaoks on custom driverit vaja?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreie
HV vaatleja
andreie

liitunud: 09.09.2006




sõnum 20.01.2010 19:06:15 vasta tsitaadiga

Täiesti kuul pähe, Windows 7 64-bit peal Catalyst 9.12 installeerimisprotsess suigub konfiguratsiooni tuvastamise käigus ja edasi ei lähegi.

Visual C++ 2005 redistributable (vcredist_x64.exe) hostfixi lasin ka selga, aga ei miskit.

Mis relvaga uurida, mis teda kinni hoiab?

Kindlasti pärast mure ärakurtmist laheneb asi iseenesest.

_________________
Unix survives only because everyone else has done so badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2010 19:18:50 vasta tsitaadiga

andreie kirjutas:
Täiesti kuul pähe, Windows 7 64-bit peal Catalyst 9.12 installeerimisprotsess suigub konfiguratsiooni tuvastamise käigus ja edasi ei lähegi.

Visual C++ 2005 redistributable (vcredist_x64.exe) hostfixi lasin ka selga, aga ei miskit.

Mis relvaga uurida, mis teda kinni hoiab?

Kindlasti pärast mure ärakurtmist laheneb asi iseenesest.


Device manageri proovisid sealt kaudu inf failiga peale ajada, vähemalt saad ilma CCC jurata kasutada.
Rohkem tundub raua mittesobivus, clean installi win 7 proovisid juhul kui biosi uuendust tegid või mis iganes ka peale kaardi vahetust.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreie
HV vaatleja
andreie

liitunud: 09.09.2006




sõnum 20.01.2010 20:35:16 vasta tsitaadiga

Lahendus minu jaoks - käivitasin regedit'i ja kustutasin maha (enne eksportsin tagavarakoopia!) "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\ATI Technologies". Uuesti installimisel sai ta kalasest kohast üle.

Viga ilmneb, kui 64-bitise Windowsi peal on vahepeal üritatud catalyst install manager'i abil midagi maha installeerida.

Saingi ise lahendatud; siiski tänud Margusele nõu andmast! Võtsin põhimõtteliselt ette uurimise, et kuhu ta kinni jookseb. Asi oligi väga lihtne.

64-bitise Windowsi peal on registris paljudest asjadest (COM ja muu tarbeks) kaks komplekti väärtusi - ühed 32-bitiste programmide registriosas ja teised 64-bitiste programmide registriosas. Muidu poleks sellest midagi, aga kui asju kustutakse, siis on vaja seda teha mõlemast registriosast. Mina olin ennist vihahoos catalysti tüürelit püüdnud maha installeerida - siis ühest osast kustutas, teisest mitte ja ja uuesti installimisel sattus ta sellest segadusse.

Vea tuvastamisel aitas kaasa sysinternalsi komplektist procmon, millele andsin filtriks failinime "InstallManagerApp.exe".

_________________
Unix survives only because everyone else has done so badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2010 21:46:38 vasta tsitaadiga

andreie kirjutas:
Lahendus minu jaoks - käivitasin regedit'i ja kustutasin maha (enne eksportsin tagavarakoopia!) "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\ATI Technologies". Uuesti installimisel sai ta kalasest kohast üle.

Viga ilmneb, kui 64-bitise Windowsi peal on vahepeal üritatud catalyst install manager'i abil midagi maha installeerida.

Saingi ise lahendatud; siiski tänud Margusele nõu andmast! Võtsin põhimõtteliselt ette uurimise, et kuhu ta kinni jookseb. Asi oligi väga lihtne.

64-bitise Windowsi peal on registris paljudest asjadest (COM ja muu tarbeks) kaks komplekti väärtusi - ühed 32-bitiste programmide registriosas ja teised 64-bitiste programmide registriosas. Muidu poleks sellest midagi, aga kui asju kustutakse, siis on vaja seda teha mõlemast registriosast. Mina olin ennist vihahoos catalysti tüürelit püüdnud maha installeerida - siis ühest osast kustutas, teisest mitte ja ja uuesti installimisel sattus ta sellest segadusse.

Vea tuvastamisel aitas kaasa sysinternalsi komplektist procmon, millele andsin filtriks failinime "InstallManagerApp.exe".
ehk siis sa üritasid enne vana maha lasta ja alles siis uue installida?
sellepärast pole mul ka kunagi probleeme vist esinenud, kuna ma installin uue lihtsalt peale icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.01.2010 22:06:29 vasta tsitaadiga

ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 09:19:59 vasta tsitaadiga

Ise lasen pidevalt otsa ja midagi ei sweeperda ja ei tee muid ime trikke. Harva kui uninstall prooviks teen. Midagi kuskilt kokku ei jookse, ega ka ei kiilu kinni.
Probleemsed on vast ainult betad olnud kus pilti vilgutab ja esemeid loobib.

Betad rohkem mõeldud katsetajatele. icon_smile.gif Win 7 rc puhul oli minul kunagi probleeme paigaldamisega ja esimesed win 7 diveritega oli ka mingi kamm. Nüüdseks on probleemid unustatud ja lasen suvalt nii beta kui ka rc jne.. lihtsalt otsa ja probleeme pole ja kasutan seda mis on hea. Ise kasutan os-iks win 7 x64.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.01.2010 10:33:07 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes icon_rolleyes.gif

Sama siin, ei mingeid jamasi.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreie
HV vaatleja
andreie

liitunud: 09.09.2006




sõnum 21.01.2010 12:29:56 vasta tsitaadiga

Kui teid huvitab, siis maadlesin ka ühe teise probleemiga; täpsem jutt ATI enda foorumis: Updated VCREDIST to solve install issues. Lühidalt olid põhjuseks oli arendusvahendite uued beetaversioonid, mis rikkusid ära mõningate programmide, sealhulgas catalysti install manager'i, elu. Sellest saab veel aru, juhtub ka parimates peredes.

Aga eelmine oli küll täpselt seda tüüpi, mida teevad ainult algajad programmeerijad ja see ajab mind tohutult närvi. Tekib ebakindel tunne ja ma ei julge seda programmi kasutada. Rallit ka ju ei sõida autoga, millel kõik poldid logisevad.

_________________
Unix survives only because everyone else has done so badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 13:54:15 vasta tsitaadiga

andreie kirjutas:
Kui teid huvitab, siis maadlesin ka ühe teise probleemiga; täpsem jutt ATI enda foorumis: Updated VCREDIST to solve install issues. Lühidalt olid põhjuseks oli arendusvahendite uued beetaversioonid, mis rikkusid ära mõningate programmide, sealhulgas catalysti install manager'i, elu. Sellest saab veel aru, juhtub ka parimates peredes.

Aga eelmine oli küll täpselt seda tüüpi, mida teevad ainult algajad programmeerijad ja see ajab mind tohutult närvi. Tekib ebakindel tunne ja ma ei julge seda programmi kasutada. Rallit ka ju ei sõida autoga, millel kõik poldid logisevad.


Ei tea mingit säärast asja pole minu arvutis olnud ,et mingit VCREDIST pärast ei lähe midagi peale ja veel mida peab veel uuendama. Miskit see probleem on WIN 7 BETA, RC ajast. Nendel kindlast ei esine probleemi kes koguaeg uuendavad driverit ja win update teevad.

Viimane probleem mis lugesn amd.game foorumist tuletab meelde driver cleanerit kasutades MOM.Implementation see on mulle tuttav olnud.
Paljud on õnnelikud olnud kui on teinud clean install windoozale ja driverid läinud peale. icon_lol.gif Lapse urg see amd foorum.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 21.01.2010 13:58:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 13:54:31 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
CorsairX kirjutas:
ei tea mis imeprobleemid teil küll on aga mul W7x64 all ei ole mingeid probleeme esinenud nii otse peale lastes, install manageriga maha lastes ja uuesti peale pannes icon_rolleyes.gif

Sama siin, ei mingeid jamasi.

Sama ka siin pool, alati lähevad asja peale ja probleeme pole. samas tean et mõnel loobib sinist beta drivudega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 27.01.2010 23:36:27 vasta tsitaadiga

Catalyst 10.1 nüüd ATi kodulehelt saadaval:

http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 28.01.2010 01:05:39 vasta tsitaadiga

Huvitav kasutasin ccleanerit,driver sweeper ja ikka jääb driver version 9.11 ???




Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 01:45:29 vasta tsitaadiga

Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 01:57:00 vasta tsitaadiga

Endal jamab see viimane, device manager ütleb.
This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 03:10:33 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 08:09:37 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif

ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps, ega see see driver sitast saia ei tee(fps mõtlen)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2010 08:17:49 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif

5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 12:54:23 vasta tsitaadiga

Kes tahab 10.x rc1 driverit rebigu siit http://www.station-drivers.com/forum/viewtopic.php?p=9455#9455 see on uuem kui 10.1 whql
Downolad leht http://www.station-drivers.com/page/ati%20catalyst.htm

Sealt http://www.station-drivers.com lehelt leiab emaplaadi ja ka muid uusi drivereid, head otsimist.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 13:40:12 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps

ot:
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 13:42:10 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps

ot:
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps icon_neutral.gif


ot:
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2010 13:44:31 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif

BS, mäletan ,et 9.11b4 drivu tõi küll märgatava fps lisa... tõsi, see oli küll vist 2-3 fps-i aga siiski. Niiet mine jaura oma nVidia only teemaga nVidia teemas icon_wink.gif
Proovin ka kohe 10.1 ära. Kriisis on samuti peal kuid custom configa. Vaatan kui viitsin pane def seaded tagasi ja teen võrdlustesti.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2010 14:08:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps

ot:
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps icon_neutral.gif


ot:
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad icon_lol.gif

Ma ei saa aru inimestest kes Crysist ei mängi. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 14:19:58 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
wanawoll kirjutas:
aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif

5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga. thumbs_up.gif

Jookseb jah hästi,selleks läks non Nvidial aega ei vähem ega rohkem kui 2,5 aastat thumbs_up.gif
Mul savi kuna ise ei mängi nagunii,ainult wars-i ja see jookseb enivei paremini kui tava Criis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 14:58:00 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Etz kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
ma ei saa aru eriti inimestest keda huvitab mingi Crysis fps

ot:
Ma ei saa aru inimestest keda ei huvita oma mängude fps icon_neutral.gif


ot:
Ma ei saa aru inimestest, kes Crysist mängivad icon_lol.gif

Ma ei saa aru inimestest kes Crysist ei mängi. icon_lol.gif


Selles mängus ei ole midagi mängida ju icon_rolleyes.gif

mind hakkab alles siis enda mängude fps huvitama kui ei kannata mängida sest laggib.
muidu on suht ükskõik. btw fps vaatamine häirib mängimist ja ei suuda mängule mõelda kui vaatan et fps jälle langes.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2010 15:11:19 vasta tsitaadiga

Äkki läheks räägiks CRYSIS teemas edasi kel midagi Crysise kohta öelda ja lõpetaks OT genereerimise icon_idea.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2010 16:31:26 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
G80 kirjutas:
wanawoll kirjutas:
aap14 kirjutas:
Äkki keegi testib, kas need väited parema Crysise FPS-i kohta vastavad tõele?
Ise enne homset ei saa.

See mäng ei lähe kunagi paremaks,hea on ainult NV graafikaga,sa siiani pole arusaanud ve? icon_razz1.gif

5800 seeriaga jookseb väga hästi, paremini, kui nvidiaga. thumbs_up.gif

Jookseb jah hästi,selleks läks non Nvidial aega ei vähem ega rohkem kui 2,5 aastat thumbs_up.gif
Mul savi kuna ise ei mängi nagunii,ainult wars-i ja see jookseb enivei paremini kui tava Criis icon_razz1.gif

No hetkel pole veel single kaarti nvidia poolt mis korralikult jookustaks. Nagu ATI-l 5970.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 17:00:29 vasta tsitaadiga

Juriidiliselt muidugi on korrektne jah icon_lol.gif Aga tegelikult ju pole see 5970 nii single midagi...
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2010 17:41:16 vasta tsitaadiga

Mul näitab 10.1 informationi all ikka 9.12 kuigi dx ja ogl drivude nr. muutus (esimest korda selline "probleem"). Fps-i kohta niipalju, et erilist fps tõusu minul vähemalt ei ole... crysises ~0,5fps tuli healjuhul juurde icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2010 17:45:54 vasta tsitaadiga

selle ver. nr kohta: http://twitter.com/catalystmaker
tsitaat:
Thanks for letting me know guys. Someone forgot to update the version number in CCC. It says 9.12 rather than 10.1

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.01.2010 17:55:16 vasta tsitaadiga

Ja see ka veel...
tsitaat:
10.1 is just a standard release to fix up some bugs, but 10.2 and 10.3 will indeed have some major new features

Ühesõnaga fps tõusu ärge 10.1-st eriti lootke vs. 9.12
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.01.2010 21:35:07 vasta tsitaadiga

AMD rolls out ATI Catalyst 10.1, introduces support for Ubuntu 9.10
http://www.hexus.net/content/item.php?item=22132
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2010 22:48:54 vasta tsitaadiga

Huvitav mul ka nüüd näitab vana CCC versiooni aga kas drivud on ise õiged ( samad numbrid mis esimisel postil siin lehel)

e: btw varem näitas 9.12 aga nüüd 9.11 mis on veel kummalisem et näitab neid mida pole mul peal kordagi olnudki icon_eek.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.01.2010 00:40:53 vasta tsitaadiga

Timo1337, ära vahi seda ccc versiooni, seda enam kui sul pole 9.11 kunagi peal olnudki. See blogi ati tüüp ütles ju, et see on bug. Vaata parem Direct3D ja OpenGL versiooni.
Need peaksid olema 10.1 puhul 8.14.10.0723 ja 6.14.10.9252
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 02:28:03 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 04:04:09 vasta tsitaadiga

ATI Catalyst Mass Effect 2 Hotfix
29 January 2010

tsitaat:
ATI has released a Mass Effect 2 Hotfix graphics driver. This hotfix driver resolves the problem of Anti-aliasing not being available in Mass Effect 2 on CrossFireX configurations.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/force-Anti-Aliasing-support-in-Crossfire.aspx

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 09:25:57 vasta tsitaadiga

Mul savi see AA pilti saab nähtud igati ma pole triibupede ,et kõik sile peaks olema.

See, et näitab vanemat versiooni uute 10.1 driveritega siis CCCs unustati panna juurde 10.1 versiooni number.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.