|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
31.12.2009 22:47:05
|
|
|
Kuidas sellest jurast lahti saab? Sama probleem mis kasutajal apelsin16, gan3b-ilgi Suvakad lisavad msni lihtsalt ja hakkavad mingit jura ajama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.01.2010 23:24:42
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
| Kuidas sellest jurast lahti saab? Sama probleem mis kasutajal apelsin16, gan3b-ilgi icon_razz.gif Suvakad lisavad msni lihtsalt ja hakkavad mingit jura ajama. |
1. Ära aktsepteeri suvalisi sõbrakutseid, vaid ainult neid kelle puhul sa tead kellega tegemist.
2. Ära kasuta Live ID'na Microsofti mailiaadressi (@hotmail.com, @live.com)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.01.2010 15:13:56
|
|
|
| encrypt kirjutas: |
Kas kellelgi teisel ka Win 7 Ultimate x32 ja x64 bit versioonidel Live Messenger hangub tihti? Näiteks 30 sekundit hangunud, siis funktsioneerib edasi. Mind kohe väga häirib see, ei tea milles viga ka võib olla. Googlest sai ka teemat uuritud, aga fixi ei ole leidnud. Ahjaa, kodusel lauaarvutil ka pangestub XP sp3 peal Live Messenger. Kõigil kolmel arvutil mingi jama. :S
Tegelikult, proovin msn plusi maha lasta, järsku see mõjutab.  |
Mul on taoline probleem, msn hangub kinni aga mitte kauaks migni 5 sekundit kuskil on koos ja siis liigub uuesti lahti, tahaks ka probleemile lahendust. Kodus seda nagu ei teinud, nüüd olen kodust eemal ja wifi leviga ja nüüd hakanud hanguma..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
05.01.2010 15:24:28
|
|
|
Mul kadus see probleem lambist ära x64 Win 7 peal. Võibolla mõni update tegi mul asja korda, aga ei tea, nüüd pole päris pikka aega niiviisi hangunud. Ptüi ptüi. XP-ga ja Win 7 x32 arvutit ei tea hetkel, õhtul vaatan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
05.01.2010 18:50:58
|
|
|
| vahepeal on nii et iga msni kasutaja või akna avan, siis avaneb algul üleni valge msni kast ja terve msn on kokku kiilunud ja siis 5 sekundi präast lööb kõik korda ja kasutaja msni akna ette. Kas tegu võibolla tarkvara probleemiga või on arvutil endal midagi viga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
05.01.2010 23:24:16
|
|
|
| reinstalli oled proovinud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
06.01.2010 00:12:35
|
|
|
| jeap, kuid tundus et kõike faile välja ei saanud sest, email ja pass oli kusagile salvestunud ja kui uuesti installisin logis kohe sisse msni.. Oskab keegi öelda kus kõik failid on ja mis ära kustutada vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
06.01.2010 00:15:37
|
|
|
| Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
06.01.2010 00:19:58
|
|
|
| Q. kirjutas: |
| Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia. |
program files kausta kõik kustutasin ära, ex proovib siis registri ka..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
06.01.2010 09:47:59
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| Q. kirjutas: |
| Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia. |
program files kausta kõik kustutasin ära, ex proovib siis registri ka.. |
Olen ise alati sellega messengeri välja ajanud. LINK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.01.2010 15:54:18
|
|
|
Ccleaner aitab registri puhastamisel.
http://www.ccleaner.com/
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
adidas03
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2008
|
07.01.2010 20:11:10
|
|
|
| Aga kas siis see kustutamine ja registri puhastus aitas, sest ma ise sama probleemi lävel hetkel. Et palbist kiilubk inni ja siis mingi hetkel töötab edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
07.01.2010 21:33:15
|
|
|
Sõber oli proovinud ja ei aidanud.. Siis ei hakanud ise proovima.. Ex ma siin ükspäev panen uue windowsi peale ja siis näha ole kas tuleb uuesti see probleem või mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.01.2010 10:50:06
|
|
|
| Mis oli selle appi nimi, mis lubas grupi korraga blokeerida ? Keele peal on, kuid ei meenu. Vanasti sai ikka A-Patchi kasutatud koos teise programmiga, kuid ei mäleta enam. Värskendab keegi mu mälu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
11.01.2010 11:12:21
|
|
|
| See oli vanasti osa Messenger Plus'ist aga uuemates seda enam sees ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.01.2010 12:09:35
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| See oli vanasti osa Messenger Plus'ist aga uuemates seda enam sees ei ole |
Okey, põnev...samas on mingi addon, millega kiirelt kogu grupp blokeerida ? Kasutan WLM 9 build 14 ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.01.2010 14:00:47
|
|
|
Q., tänud. Sain asja toimima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
14.01.2010 14:34:21
|
|
|
Juba tükk aega on huvitav anomaalia olnud. Kui MSNi peamine aken avada, siis võin teisi aknaid aktiveerida, kuid nähtavaks need ei saa, MSN jääb ikka ette. Et teised aktiveeritud aknad nähtavale tuua, tuleb MSN aken ära peita. Anomaalia eksisteerib juba kaua, lihtsalt seni pole viitsinud sellega tegeleda. Aga äkki leidub mingi variant selle likvideerimiseks? Windowsi puhas install on ära proovitud - ei toimi. Kasutusel on MSN 7.5, uuemaid ei taha (uuemad nõuavad Winni uuendusi, mida ma lubada ei saa - masin muutub aeglaseks).
By kassmees at 2010-01-14
Muide, seda MSNi pealkirja kustumist olen ka ise juba mõnda aega märganud. See jama eksisteerib ka Linuxi all suvalise sõnumisaatjaga MSNi minnes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
14.01.2010 15:07:31
|
|
|
...
viimati muutis number 13.03.2012 02:07:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
14.01.2010 15:49:41
|
|
|
| Emesene ja aMSN õnneks säilitavad pealkirja, nagu just selgus, kui nende Windossi installerid võtsin ja peale panin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.01.2010 11:03:42
|
|
|
1 Kas msn messengeril on migni kontaktide limiit?
2 Mis juhtub kui limiit täis saab?
3 Kas seda saab kuidagi suurendada?
4 Kas kuidagi saab ka kõik või valitud msni kontaktid teisele msni aadressile üle viia?
5 Millist msni klienti ise kasutate, miks?
6 Millist msni kliendi addoni ise kasutate, miks?
TÄnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
15.01.2010 16:15:51
|
|
|
Limiit on vist 1200 kontakti.
save ja import contacts valik on wlm menüüs olemas küll, sellega peaks saama üle kanda kontakte, ise pole ma proovinud.
ning kasutan seda viimast wlm 2009't mis saada on (14.0.8089.0726), koos a-patchiga, et reklaame jms. ära kaotada.
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
19.01.2010 18:29:08
|
|
|
| tsitaat: |
5 Millist msni klienti ise kasutate, miks?
6 Millist msni kliendi addoni ise kasutate, miks?
TÄnud  |
5. Live Messenger build 14.0.8089.726
6. Lisana veel MsnPlus ja Apatchiga eemaldasin reklaamid. (Varemalt kasutasin ka MsnDiscovery-t, kuid hangumiste tõttu loobusin sellest)
Nõme, et Apatch skinnitud Live Messengerilt ei suuda reklaame eemaldada.
Kurat! Panen tule otsa sellele Live Messengerile. Mitu nädalat töötas ilma hangumisteta ja nüüd jälle hangub mingiks ajaks ja siis töötab edasi. Jubeee. Win 7 x64 ja lahendust ei ole siiani leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
19.01.2010 19:30:40
|
|
|
Miski jama , Messengeri parooliaken on mitteaktiivne ?
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
teckiller
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2009
|
21.01.2010 15:22:28
msn messenger uninstall probleem |
|
|
| Asi siis selline et arvutist on msni kaust lihtsalt julmalt ära kustutatud.Probleem on nüüd siis selles et uut msni eisaa peale lasta sest ütleb et see olemas juba.Olen otsinud googlest abi aga sealt seda saanud pole.Op on win7.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.01.2010 15:50:59
|
|
|
CCleaner-iga peaks messengeri jäägid kustutatud saama.
http://www.ccleaner.com/
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
21.01.2010 21:50:12
|
|
|
Andke nõu, kuidas saada tagasi vana MSN moodi kontaktiloendi kuju. See uus MSN live messenger on nii rõveda kujustusega, väga raske on aru saada kas inimene on online või mitte. Veebiversioonis ei saa vabšee muhvigi aru kas inimene on sees või mitte
Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.01.2010 21:54:28
|
|
|
| kalltar kirjutas: |
| Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda |
| k2nsa_hps kirjutas: |
lisaksin sellise lihtsa võimaluse - pole vista all proovinud, aga xp juures töötab ideaalselt.
installi ära vanem versioon, ära sisse logi !
msnmsgr.exe faili properties ja sealt vaheleht compatibility ning seal pressi esimesse kasti linnuke ja vali rippmenüüst windows 2000.
msnile exit ja uuest käima - ning voila
-kiitused ja tänud pee-essi - |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4178857#4178857
Minul igatahes töötab.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
teckiller
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2009
|
21.01.2010 22:52:39
|
|
|
proovisin sellega juba varem, ei aidanud.Ikka sama jama, ütleb et msn juba peal aga tegelt pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2010 23:52:16
|
|
|
| kalltar kirjutas: |
Andke nõu, kuidas saada tagasi vana MSN moodi kontaktiloendi kuju. See uus MSN live messenger on nii rõveda kujustusega, väga raske on aru saada kas inimene on online või mitte. Veebiversioonis ei saa vabšee muhvigi aru kas inimene on sees või mitte
Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda |
Tools > Options > Layout ja rippmenüüst Organize contacts by Online status.
Show Favorites, Show groups, Show the tab bar, Show what's new list eest linnukesed maha.
Other contacts juures pane täpp kõige parempoolsema valiku ette.
Kõigele lisaks käi A-Patchiga üle ja peaks täiesti söödav-arusaadav olema.
Lisaks võid seda versiooni Messengerist kasutada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
24.01.2010 15:23:31
|
|
|
| Mul selline probleem, et viimasel kahel päeval on mingid kahtlase nimega isikud üritanud minu msn kontaktide hulka saada. Olen nad blokkinud, aga kas seda jama peatad ei saa? Oma msn aadressi pole kuhugi suvalistesse kohtadesse pannud nagu ka. Üks neist mis eile tuli on (delainecriger2393@hotmail.com) ja täna tuli (carlbueche6468@hotmail.com). Google ei andnud küll mingeid tulemusi nende nimedega, on kellelgi sellist jama ka viimasel ajal tulnud? Mul on igatahes see alles 3x ,kui mingid x nimed tahavad liituda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.01.2010 15:37:03
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Juba tükk aega on huvitav anomaalia olnud. Kui MSNi peamine aken avada, siis võin teisi aknaid aktiveerida, kuid nähtavaks need ei saa, MSN jääb ikka ette. Et teised aktiveeritud aknad nähtavale tuua, tuleb MSN aken ära peita. Anomaalia eksisteerib juba kaua, lihtsalt seni pole viitsinud sellega tegeleda. Aga äkki leidub mingi variant selle likvideerimiseks? Windowsi puhas install on ära proovitud - ei toimi. Kasutusel on MSN 7.5, uuemaid ei taha (uuemad nõuavad Winni uuendusi, mida ma lubada ei saa - masin muutub aeglaseks).
By kassmees at 2010-01-14
Muide, seda MSNi pealkirja kustumist olen ka ise juba mõnda aega märganud. See jama eksisteerib ka Linuxi all suvalise sõnumisaatjaga MSNi minnes. |
Otsi optionsitest või kusagilt menüüst always on top valikut. Kui peal on siis võta maha. Kui ei ole peal, siis pane korra peale ja võta uuesti maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
24.01.2010 20:45:05
|
|
|
Keegi oskab otsida winampile pluginat mis näitab WLM'is lugu ? aga nii, et köigepealt personal message siis lugu järgi, mitte ei asenda personal messaget.
msn pluss pidavat seda tegema aga pole mul üleliigset jura vaja mis seal pakutakse.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakuke
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2008
|
24.01.2010 21:44:57
|
|
|
Probleem siuke, siis et windows live messnger otsustas ükspäev enam mitte avaneda, olen mitu korda uuesti peale lasknud, ccleaneriga üle käinud, spybotiga, vajutad WLM peale siis korraks nagu mõtleb, aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas, aga kinni panna ei saa.. ja tänu sellele ei sulge ka arvuti..
Äkki keegi oskab öelda milles probleem on..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
24.01.2010 21:49:26
|
|
|
| Pihlakuke kirjutas: |
Probleem siuke, siis et windows live messnger otsustas ükspäev enam mitte avaneda, olen mitu korda uuesti peale lasknud, ccleaneriga üle käinud, spybotiga, vajutad WLM peale siis korraks nagu mõtleb, aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas, aga kinni panna ei saa.. ja tänu sellele ei sulge ka arvuti..
Äkki keegi oskab öelda milles probleem on.. |
Proovi Zapmessengeriga uuesti maha lasta. Saad selle siit. Peale seda installi Live Messenger uuesti.
Võiksid mainida mis op.süsteemiga ka tegu on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakuke
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2008
|
24.01.2010 22:57:26
|
|
|
Vabandused, tegemist W7-ega zap messengeriga lasin juba maha, siis tegin ccleaneriga üle, panin uuesti peale ja ikka sama jama..'
Kui üritan vanemat versiooni peale lasta ütleb, et uuem on peal ja et lase see ennem maha, kuatutasin kõik võimalikud WLM kasutad ära igalt poolt (enda arust), uninstalisin zapmessengeri ja WLMuninstalleriga, Kasutasin ka siukest asja: delete_msn_wlm.reg, tegin ccleaneriga mitu korda üle, kustutasin küpsised ja kõik mu IE-ist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakuke
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2008
|
24.01.2010 22:57:52
Windows Live Messenger ei avane !!!! |
|
|
WLM arutelu ega W7 arutelu alt vastust ei leidnud, probleem siis selleine et W7-ega üks päev enam WLM ei avanenud, korraks nagu mõtleb aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas aga kinni panna ei saa....
Kui üritan vanemat versiooni peale lasta ütleb, et uuem on peal ja et lase see ennem maha, kuatutasin kõik võimalikud WLM kasutad ära igalt poolt (enda arust), uninstalisin zapmessengeri ja WLMuninstalleriga, Kasutasin ka siukest asja: delete_msn_wlm.reg, tegin ccleaneriga mitu korda üle, kustutasin küpsised ja kõik mu IE-ist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
24.01.2010 23:11:31
|
|
|
Ma neid w7 asju ei tea,aga proovi kas selle saad peale http://pidgin.im/
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakuke
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2008
|
25.01.2010 00:06:47
|
|
|
| Lahendust probleemile siiski?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
01.02.2010 17:53:30
|
|
|
Mul messenger pangestub suht tihti Win 7 peal. Viimati pangestus siis kui tahtsin staatust muuta appear offline'i, siis jäi minutiks mõtlema ja kiilus uuesti lahti. Vahepeal jooksis koguaeg kokku kirjutamise aknas, nüüd teeb seda harvem.
Samas, lasen CCleaneriga arvuti üle, siis enam ei pangestu staatuse muutmisel messenger.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
01.02.2010 22:35:18
|
|
|
| kuskil siin foorumis oli lühike õpetus, kuidas "ainult" msn installida, kui ma seda mudru ei taha, mida kaasa topitakse. aidake palun leida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerjoker
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.08.2008
|
03.02.2010 19:25:40
|
|
|
Täna lisas mind mingi kahtlane tegelane MSNi. Algul ei osanud midagi kahtlustada, aga kuna tegelane on online ja ta ei vasta, ning msni nimes on mingi kahtlane link (millele ma muidu klikanud ei ole), siis kahtlustan ise et tegemist on mingisuguse viirusega. Mis te ise arvate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
03.02.2010 19:38:55
|
|
|
mul tuleb ka selliseid paar tk. nädalas, loobusin ammu juba igasugu suvalisi lisajaid vastu võtmast.
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.02.2010 19:39:10
|
|
|
guugelda seda linki või meiliaadressi. abiks suvalised omale mesenni ikka võtta. palju toredaid roboteid.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
03.02.2010 19:42:31
|
|
|
Robitod olid vinged jah . Aga õnneks pole mulle aastaid juba roboteid tulnud
Aegajalt vanasse msni lähen, korda/kaks aastas vast, siis ikka tuleb täiega neid päringuid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pokerjoker
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.08.2008
|
04.02.2010 10:03:21
|
|
|
Just ärkasin ja ikka see kontakt istub onlines sees mul. Tegin block/delete ära. Kusjuures kui ta vastu võtsin lugesin deborahmusile vms MSN aadressi googlisse trükkimine ei anna midagi, Ja selle lingi kohta annab 5 vastset, aga mul polnud soovi neist ühtki avada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
04.02.2010 12:09:20
|
|
|
Kuskil siin foorumis oli õpetus/link, kus sai msn-i peale lasta ilma igasuguste mõttetute vidinateta, nö puhas msn. Ei leia seda momendil üles, juhatab ehk keegi?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|