Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 22:47:05 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest jurast lahti saab? Sama probleem mis kasutajal apelsin16, gan3b-ilgi icon_razz.gif Suvakad lisavad msni lihtsalt ja hakkavad mingit jura ajama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 23:24:42 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kuidas sellest jurast lahti saab? Sama probleem mis kasutajal apelsin16, gan3b-ilgi icon_razz.gif Suvakad lisavad msni lihtsalt ja hakkavad mingit jura ajama.

1. Ära aktsepteeri suvalisi sõbrakutseid, vaid ainult neid kelle puhul sa tead kellega tegemist.
2. Ära kasuta Live ID'na Microsofti mailiaadressi (@hotmail.com, @live.com)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.01.2010 15:13:56 vasta tsitaadiga

encrypt kirjutas:
Kas kellelgi teisel ka Win 7 Ultimate x32 ja x64 bit versioonidel Live Messenger hangub tihti? Näiteks 30 sekundit hangunud, siis funktsioneerib edasi. Mind kohe väga häirib see, ei tea milles viga ka võib olla. Googlest sai ka teemat uuritud, aga fixi ei ole leidnud. Ahjaa, kodusel lauaarvutil ka pangestub XP sp3 peal Live Messenger. Kõigil kolmel arvutil mingi jama. :S
Tegelikult, proovin msn plusi maha lasta, järsku see mõjutab. icon_rolleyes.gif
Mul on taoline probleem, msn hangub kinni aga mitte kauaks migni 5 sekundit kuskil on koos ja siis liigub uuesti lahti, tahaks ka probleemile lahendust. Kodus seda nagu ei teinud, nüüd olen kodust eemal ja wifi leviga ja nüüd hakanud hanguma..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 15:24:28 vasta tsitaadiga

Mul kadus see probleem lambist ära x64 Win 7 peal. Võibolla mõni update tegi mul asja korda, aga ei tea, nüüd pole päris pikka aega niiviisi hangunud. Ptüi ptüi. icon_rolleyes.gif XP-ga ja Win 7 x32 arvutit ei tea hetkel, õhtul vaatan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 05.01.2010 18:50:58 vasta tsitaadiga

vahepeal on nii et iga msni kasutaja või akna avan, siis avaneb algul üleni valge msni kast ja terve msn on kokku kiilunud ja siis 5 sekundi präast lööb kõik korda ja kasutaja msni akna ette. Kas tegu võibolla tarkvara probleemiga või on arvutil endal midagi viga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 05.01.2010 23:24:16 vasta tsitaadiga

reinstalli oled proovinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 06.01.2010 00:12:35 vasta tsitaadiga

jeap, kuid tundus et kõike faile välja ei saanud sest, email ja pass oli kusagile salvestunud ja kui uuesti installisin logis kohe sisse msni.. Oskab keegi öelda kus kõik failid on ja mis ära kustutada vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 06.01.2010 00:15:37 vasta tsitaadiga

Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 06.01.2010 00:19:58 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia.
program files kausta kõik kustutasin ära, ex proovib siis registri ka..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 09:47:59 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Q. kirjutas:
Program Files kausta vaatasid läbi? Iseenesest ei teeks paha ka mõne registripuhastusega üle käia.
program files kausta kõik kustutasin ära, ex proovib siis registri ka..
Olen ise alati sellega messengeri välja ajanud. LINK
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.01.2010 15:54:18 vasta tsitaadiga

Ccleaner aitab registri puhastamisel. thumbs_up.gif
http://www.ccleaner.com/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adidas03
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2008




sõnum 07.01.2010 20:11:10 vasta tsitaadiga

Aga kas siis see kustutamine ja registri puhastus aitas, sest ma ise sama probleemi lävel hetkel. Et palbist kiilubk inni ja siis mingi hetkel töötab edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 07.01.2010 21:33:15 vasta tsitaadiga

Sõber oli proovinud ja ei aidanud.. Siis ei hakanud ise proovima.. Ex ma siin ükspäev panen uue windowsi peale ja siis näha ole kas tuleb uuesti see probleem või mitte icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 10:50:06 vasta tsitaadiga

Mis oli selle appi nimi, mis lubas grupi korraga blokeerida ? Keele peal on, kuid ei meenu. Vanasti sai ikka A-Patchi kasutatud koos teise programmiga, kuid ei mäleta enam. Värskendab keegi mu mälu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 11:12:21 vasta tsitaadiga

See oli vanasti osa Messenger Plus'ist aga uuemates seda enam sees ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 12:09:35 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
See oli vanasti osa Messenger Plus'ist aga uuemates seda enam sees ei ole


Okey, põnev...samas on mingi addon, millega kiirelt kogu grupp blokeerida ? icon_rolleyes.gif Kasutan WLM 9 build 14 ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 11.01.2010 12:38:56 vasta tsitaadiga

Midagi sellist, http://www.msgpluslive.ee/scripts/view/182-Group-blocking/ ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 14:00:47 vasta tsitaadiga

Q., tänud. Sain asja toimima thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 14:34:21 vasta tsitaadiga

Juba tükk aega on huvitav anomaalia olnud. Kui MSNi peamine aken avada, siis võin teisi aknaid aktiveerida, kuid nähtavaks need ei saa, MSN jääb ikka ette. Et teised aktiveeritud aknad nähtavale tuua, tuleb MSN aken ära peita. Anomaalia eksisteerib juba kaua, lihtsalt seni pole viitsinud sellega tegeleda. Aga äkki leidub mingi variant selle likvideerimiseks? Windowsi puhas install on ära proovitud - ei toimi. Kasutusel on MSN 7.5, uuemaid ei taha (uuemad nõuavad Winni uuendusi, mida ma lubada ei saa - masin muutub aeglaseks).


By kassmees at 2010-01-14

Muide, seda MSNi pealkirja kustumist olen ka ise juba mõnda aega märganud. See jama eksisteerib ka Linuxi all suvalise sõnumisaatjaga MSNi minnes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 14.01.2010 15:07:31 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 02:07:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2010 15:49:41 vasta tsitaadiga

Emesene ja aMSN õnneks säilitavad pealkirja, nagu just selgus, kui nende Windossi installerid võtsin ja peale panin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 11:03:42 vasta tsitaadiga

1 Kas msn messengeril on migni kontaktide limiit?
2 Mis juhtub kui limiit täis saab?
3 Kas seda saab kuidagi suurendada?
4 Kas kuidagi saab ka kõik või valitud msni kontaktid teisele msni aadressile üle viia?

5 Millist msni klienti ise kasutate, miks?
6 Millist msni kliendi addoni ise kasutate, miks?

TÄnud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2010 16:15:51 vasta tsitaadiga

Limiit on vist 1200 kontakti.
save ja import contacts valik on wlm menüüs olemas küll, sellega peaks saama üle kanda kontakte, ise pole ma proovinud.
ning kasutan seda viimast wlm 2009't mis saada on (14.0.8089.0726), koos a-patchiga, et reklaame jms. ära kaotada.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 18:29:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

5 Millist msni klienti ise kasutate, miks?
6 Millist msni kliendi addoni ise kasutate, miks?

TÄnud icon_smile.gif


5. Live Messenger build 14.0.8089.726
6. Lisana veel MsnPlus ja Apatchiga eemaldasin reklaamid. (Varemalt kasutasin ka MsnDiscovery-t, kuid hangumiste tõttu loobusin sellest) icon_rolleyes.gif

Nõme, et Apatch skinnitud Live Messengerilt ei suuda reklaame eemaldada. icon_mad.gif

Kurat! Panen tule otsa sellele Live Messengerile. Mitu nädalat töötas ilma hangumisteta ja nüüd jälle hangub mingiks ajaks ja siis töötab edasi. Jubeee. icon_mad.gif Win 7 x64 ja lahendust ei ole siiani leidnud. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2010 19:30:40 vasta tsitaadiga

Miski jama , Messengeri parooliaken on mitteaktiivne ? icon_rolleyes.gif
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teckiller
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2009




sõnum 21.01.2010 15:22:28 msn messenger uninstall probleem vasta tsitaadiga

Asi siis selline et arvutist on msni kaust lihtsalt julmalt ära kustutatud.Probleem on nüüd siis selles et uut msni eisaa peale lasta sest ütleb et see olemas juba.Olen otsinud googlest abi aga sealt seda saanud pole.Op on win7.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.01.2010 15:50:59 vasta tsitaadiga

CCleaner-iga peaks messengeri jäägid kustutatud saama.
http://www.ccleaner.com/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 21.01.2010 21:50:12 vasta tsitaadiga

Andke nõu, kuidas saada tagasi vana MSN moodi kontaktiloendi kuju. See uus MSN live messenger on nii rõveda kujustusega, väga raske on aru saada kas inimene on online või mitte. Veebiversioonis ei saa vabšee muhvigi aru kas inimene on sees või mitte icon_sad.gif
Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.01.2010 21:54:28 vasta tsitaadiga

kalltar kirjutas:
Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda


k2nsa_hps kirjutas:
lisaksin sellise lihtsa võimaluse - pole vista all proovinud, aga xp juures töötab ideaalselt.
installi ära vanem versioon, ära sisse logi !
msnmsgr.exe faili properties ja sealt vaheleht compatibility ning seal pressi esimesse kasti linnuke ja vali rippmenüüst windows 2000.

msnile exit ja uuest käima - ning voila icon_wink.gif

-kiitused ja tänud pee-essi -


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4178857#4178857

Minul igatahes töötab. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teckiller
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2009




sõnum 21.01.2010 22:52:39 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
CCleaner-iga peaks messengeri jäägid kustutatud saama.
http://www.ccleaner.com/


proovisin sellega juba varem, ei aidanud.Ikka sama jama, ütleb et msn juba peal aga tegelt pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 23:52:16 vasta tsitaadiga

kalltar kirjutas:
Andke nõu, kuidas saada tagasi vana MSN moodi kontaktiloendi kuju. See uus MSN live messenger on nii rõveda kujustusega, väga raske on aru saada kas inimene on online või mitte. Veebiversioonis ei saa vabšee muhvigi aru kas inimene on sees või mitte icon_sad.gif
Kas on mingit võimalust vana MSN tagasi saada ja tööle panna? Või siis saaks uuele kuidagi kuskilt mingi klassikalise skinni paigaldada, mis lubaks vana ja läbiproovitu juurde tagasi pöörduda

Tools > Options > Layout ja rippmenüüst Organize contacts by Online status.
Show Favorites, Show groups, Show the tab bar, Show what's new list eest linnukesed maha.
Other contacts juures pane täpp kõige parempoolsema valiku ette.
Kõigele lisaks käi A-Patchiga üle ja peaks täiesti söödav-arusaadav olema.
Lisaks võid seda versiooni Messengerist kasutada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 15:23:31 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et viimasel kahel päeval on mingid kahtlase nimega isikud üritanud minu msn kontaktide hulka saada. Olen nad blokkinud, aga kas seda jama peatad ei saa? Oma msn aadressi pole kuhugi suvalistesse kohtadesse pannud nagu ka. Üks neist mis eile tuli on (delainecriger2393@hotmail.com) ja täna tuli (carlbueche6468@hotmail.com). Google ei andnud küll mingeid tulemusi nende nimedega, on kellelgi sellist jama ka viimasel ajal tulnud? Mul on igatahes see alles 3x ,kui mingid x nimed tahavad liituda!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 15:37:03 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Juba tükk aega on huvitav anomaalia olnud. Kui MSNi peamine aken avada, siis võin teisi aknaid aktiveerida, kuid nähtavaks need ei saa, MSN jääb ikka ette. Et teised aktiveeritud aknad nähtavale tuua, tuleb MSN aken ära peita. Anomaalia eksisteerib juba kaua, lihtsalt seni pole viitsinud sellega tegeleda. Aga äkki leidub mingi variant selle likvideerimiseks? Windowsi puhas install on ära proovitud - ei toimi. Kasutusel on MSN 7.5, uuemaid ei taha (uuemad nõuavad Winni uuendusi, mida ma lubada ei saa - masin muutub aeglaseks).


By kassmees at 2010-01-14

Muide, seda MSNi pealkirja kustumist olen ka ise juba mõnda aega märganud. See jama eksisteerib ka Linuxi all suvalise sõnumisaatjaga MSNi minnes.


Otsi optionsitest või kusagilt menüüst always on top valikut. Kui peal on siis võta maha. Kui ei ole peal, siis pane korra peale ja võta uuesti maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.01.2010 20:45:05 vasta tsitaadiga

Keegi oskab otsida winampile pluginat mis näitab WLM'is lugu ? aga nii, et köigepealt personal message siis lugu järgi, mitte ei asenda personal messaget.

msn pluss pidavat seda tegema aga pole mul üleliigset jura vaja mis seal pakutakse.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.01.2010 21:44:57 vasta tsitaadiga

Probleem siuke, siis et windows live messnger otsustas ükspäev enam mitte avaneda, olen mitu korda uuesti peale lasknud, ccleaneriga üle käinud, spybotiga, vajutad WLM peale siis korraks nagu mõtleb, aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas, aga kinni panna ei saa.. ja tänu sellele ei sulge ka arvuti..
Äkki keegi oskab öelda milles probleem on..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 21:49:26 vasta tsitaadiga

Pihlakuke kirjutas:
Probleem siuke, siis et windows live messnger otsustas ükspäev enam mitte avaneda, olen mitu korda uuesti peale lasknud, ccleaneriga üle käinud, spybotiga, vajutad WLM peale siis korraks nagu mõtleb, aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas, aga kinni panna ei saa.. ja tänu sellele ei sulge ka arvuti..
Äkki keegi oskab öelda milles probleem on..

Proovi Zapmessengeriga uuesti maha lasta. Saad selle siit. Peale seda installi Live Messenger uuesti.
Võiksid mainida mis op.süsteemiga ka tegu on. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.01.2010 22:57:26 vasta tsitaadiga

Vabandused, tegemist W7-ega zap messengeriga lasin juba maha, siis tegin ccleaneriga üle, panin uuesti peale ja ikka sama jama..'
Kui üritan vanemat versiooni peale lasta ütleb, et uuem on peal ja et lase see ennem maha, kuatutasin kõik võimalikud WLM kasutad ära igalt poolt (enda arust), uninstalisin zapmessengeri ja WLMuninstalleriga, Kasutasin ka siukest asja: delete_msn_wlm.reg, tegin ccleaneriga mitu korda üle, kustutasin küpsised ja kõik mu IE-ist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008




sõnum 24.01.2010 22:57:52 Windows Live Messenger ei avane !!!! vasta tsitaadiga

WLM arutelu ega W7 arutelu alt vastust ei leidnud, probleem siis selleine et W7-ega üks päev enam WLM ei avanenud, korraks nagu mõtleb aga midagi ei avane, task manageri all on programm olemas aga kinni panna ei saa....
Kui üritan vanemat versiooni peale lasta ütleb, et uuem on peal ja et lase see ennem maha, kuatutasin kõik võimalikud WLM kasutad ära igalt poolt (enda arust), uninstalisin zapmessengeri ja WLMuninstalleriga, Kasutasin ka siukest asja: delete_msn_wlm.reg, tegin ccleaneriga mitu korda üle, kustutasin küpsised ja kõik mu IE-ist...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 23:11:31 vasta tsitaadiga

Ma neid w7 asju ei tea,aga proovi kas selle saad peale http://pidgin.im/
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakuke
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008




sõnum 25.01.2010 00:06:47 vasta tsitaadiga

Lahendust probleemile siiski?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 17:53:30 vasta tsitaadiga

Mul messenger pangestub suht tihti Win 7 peal. Viimati pangestus siis kui tahtsin staatust muuta appear offline'i, siis jäi minutiks mõtlema ja kiilus uuesti lahti. Vahepeal jooksis koguaeg kokku kirjutamise aknas, nüüd teeb seda harvem.
Samas, lasen CCleaneriga arvuti üle, siis enam ei pangestu staatuse muutmisel messenger. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:35:18 vasta tsitaadiga

kuskil siin foorumis oli lühike õpetus, kuidas "ainult" msn installida, kui ma seda mudru ei taha, mida kaasa topitakse. aidake palun leida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:55:37 vasta tsitaadiga

liiv, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 03.02.2010 19:25:40 vasta tsitaadiga



Täna lisas mind mingi kahtlane tegelane MSNi. Algul ei osanud midagi kahtlustada, aga kuna tegelane on online ja ta ei vasta, ning msni nimes on mingi kahtlane link (millele ma muidu klikanud ei ole), siis kahtlustan ise et tegemist on mingisuguse viirusega. Mis te ise arvate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:38:55 vasta tsitaadiga

mul tuleb ka selliseid paar tk. nädalas, loobusin ammu juba igasugu suvalisi lisajaid vastu võtmast.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:39:10 vasta tsitaadiga

guugelda seda linki või meiliaadressi. abiks suvalised omale mesenni ikka võtta. palju toredaid roboteid.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2010 19:42:31 vasta tsitaadiga

Robitod olid vinged jah thumbs_up.gif. Aga õnneks pole mulle aastaid juba roboteid tulnud icon_smile.gif
Aegajalt vanasse msni lähen, korda/kaks aastas vast, siis ikka tuleb täiega neid päringuid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 04.02.2010 10:03:21 vasta tsitaadiga

Just ärkasin ja ikka see kontakt istub onlines sees mul. Tegin block/delete ära. Kusjuures kui ta vastu võtsin lugesin deborahmusile vms icon_biggrin.gif MSN aadressi googlisse trükkimine ei anna midagi, Ja selle lingi kohta annab 5 vastset, aga mul polnud soovi neist ühtki avada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 04.02.2010 12:09:20 vasta tsitaadiga

Kuskil siin foorumis oli õpetus/link, kus sai msn-i peale lasta ilma igasuguste mõttetute vidinateta, nö puhas msn. Ei leia seda momendil üles, juhatab ehk keegi?
_________________
Tunguusia tundraahv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.02.2010 12:12:39 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Kuskil siin foorumis oli õpetus/link, kus sai msn-i peale lasta ilma igasuguste mõttetute vidinateta, nö puhas msn. Ei leia seda momendil üles, juhatab ehk keegi?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=413067

Kui tahad kasutad vanemat versiooni, siis
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4178857#4178857

see töötab ka W7-mega

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.