|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.12.2009 12:59:20
|
|
|
| Miks ometi ei saa kanda faile peale läbi usb kaameras olevasse CF kaardile? Tahaksin firmware uuendust teha, kuid ilma CF lugejata ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
29.12.2009 14:54:04
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Miks ometi ei saa kanda faile peale läbi usb kaameras olevasse CF kaardile? Tahaksin firmware uuendust teha, kuid ilma CF lugejata ei saa. |
Mis kaameraga tegu?
Kui oli valitud mul kaamera menüüst "Mass Storage" (Nikon) ja pole mingeid probleem läbi USB sinna kaardile miskit panna.
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.12.2009 15:25:36
|
|
|
| 30D - menüüst midagi tarka ei leidnud. Ma ikka lootsin, et saan kergelt faile peale kanda, aga vot ei lase - isegi mtite pilte.q
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
29.12.2009 16:37:52
|
|
|
Kui kaamera ühendad USB abil arvutiga, mis siis tekib My Computeri alla? Mis OP süsteem?
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
29.12.2009 17:09:29
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Miks ometi ei saa kanda faile peale läbi usb kaameras olevasse CF kaardile? Tahaksin firmware uuendust teha, kuid ilma CF lugejata ei saa. |
Kui Setup menüüs valida Communication --> Print/PC, siis kas seejärel kaamera arvuti külge ühendades ei tule lisaketas nähtavale?
Muide, loe siit alates punktist 4-1, kuidas ilma kaardilugejata teha 30D-le firmware update'i. Äkki on sul senini asi ebaõnnestunud juhendite mittejärgmise tõttu?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.01.2010 23:30:58
|
|
|
Erko, suur aitäh. Omast arust lugesin täpselt sealt aga ju siis jäi vahele tõesti . Sain tehtud.
Nüüd teine küsimus, kui soovin, et kaamera teeks JPEG + RAW, tulevad mõlemad pildid JPEG-d Teine koopia tuleb sulgudega peale sama järjenumbrit ja loeb oma numbreid (1, 2, 3...). Puhtalt RAW-i pildistades tuleb ilusti Canoni .CR2.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
04.01.2010 23:38:32
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemust Nikkori 18-200mm VR objektiivi tüüpilise autofookuse kalaga, et aegajalt ei taha enam ära fokuseerida. Vahel aitab korra sisse-välja zoomimisest, et toimima saada, aga vahel mõnel fookuskaugusel ei fokuseerigi ära üldse. Mis sellise vea likvideerimine maksta võiks ja kas on ka mõttekas tegevus üldse?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
05.01.2010 00:23:46
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Nüüd teine küsimus, kui soovin, et kaamera teeks JPEG + RAW, tulevad mõlemad pildid JPEG-d Teine koopia tuleb sulgudega peale sama järjenumbrit ja loeb oma numbreid (1, 2, 3...). Puhtalt RAW-i pildistades tuleb ilusti Canoni .CR2. |
Kusagilt jäi silma, et see juhtub kui tõmmata pildid kaamerast Win XP-ga arvutisse üle USB kaabli. Korraliku kaardilugejaga saad õiged failid kaardilt kätte. See kiiks peaks olema seotud pigem op.süsteemiga kui kaameraga/kaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.01.2010 00:30:47
|
|
|
Kuidas suudab OP-süsteem teha kaamera poolt Seadistuste järgi loodud RAW-id kopeerimisel JPEG-ks ümber? Pigem on kaamera kiiks - failinimes on küll editeerimisel Faststone`iga "cr", kuid fail ise JPEG.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.01.2010 03:00:42
|
|
|
| Miks on fotoretke/koolituste kuulutustes nõudmine oma tehtud fotodele? Liiga koledad on, öeldakse EI? Vaevalt keegi personaalselt sind seal hindama ja tegelema hakkab, märkimaks, soovitamaks ja lihvimaks sinu vigu.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.01.2010 11:48:20
|
|
|
MarioA., nad üldiselt ideaalis tegelevad Sinuga personaalselt jah. Keegi ei ütle EI.
Tegelevad muidugi kõigi ees, arutatakse koos läbi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
10.01.2010 02:53:31
|
|
|
| Küsimus, kuidas, millise programmiga oleks võimalik vahetada resolutsiooni massil piltidel? Et ei peaks ükshaaval, kas selline võimalus on üldse olemas?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
10.01.2010 03:23:48
|
|
|
| See on ainult windows XP :S
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.01.2010 12:07:04
|
|
|
| Ise kasutan Faststone Photo Resizerit..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.01.2010 12:41:02
|
|
|
ma ükskord testisin erinevaid lihtsamaid vahendeid enda lõbuks. Seda vidinat üldiselt väga ei soovitaks, kuigi parem kui paint muidugi
http://digistoop.trsm.pri.ee/jutustoop/digipimik/vahendamisvahendid/
Irfanview üldiselt on üsna kindlapeale minek. Aga "resample" tuleb kindlasti valida.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ethoz
HV vaatleja
liitunud: 20.02.2009
|
10.01.2010 12:56:57
|
|
|
Endal oli kunagi Resize My Photos ning oli täiesti pädev asi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
10.01.2010 18:08:11
|
|
|
| Proovin teie väljapakutud asjad ära, suured tänud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
12.01.2010 17:50:32
|
|
|
votoshopis web photo gallery tegemisel saab ka posu pilte
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.01.2010 18:03:18
|
|
|
Mis sellel viga on? Töötab edukalt.
Tähtsaid pilte ma selle kätte ei usalda, ega massiliselt üldse suurust neil ei muuda, see kõik käib ikka käsitsi.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
12.01.2010 18:25:03
|
|
|
| Kvaliteet imeb sajaga...
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
12.01.2010 20:01:15
|
|
|
| Photoshopis action luua ja see siis File > Automate > Batch tööle panna, saab ka täpselt oma tahte järgi vähendada piltide suurust.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
12.01.2010 21:06:18
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
| Photoshopis action luua ja see siis File > Automate > Batch tööle panna, saab ka täpselt oma tahte järgi vähendada piltide suurust. |
Kui Photoshop on olemas, siis jah, kuid osta 12500 krooni maksev tarkvara kataloogitäie piltide mõõtude muutmiseks on pisut... laristav? Kurat selle summa eest ma läheks ise kohale ja teeks teenusena ära, isegi poole selle summa eest teeks ära
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
12.01.2010 22:21:56
|
|
|
| erko kirjutas: |
| Mihkel. kirjutas: |
| Photoshopis action luua ja see siis File > Automate > Batch tööle panna, saab ka täpselt oma tahte järgi vähendada piltide suurust. |
Kui Photoshop on olemas, siis jah, kuid osta 12500 krooni maksev tarkvara kataloogitäie piltide mõõtude muutmiseks on pisut... laristav? Kurat selle summa eest ma läheks ise kohale ja teeks teenusena ära, isegi poole selle summa eest teeks ära  |
Imagemagick ei päde?
cmd aknas
| convert -resize 1024x768 *.jpg |
1024x768 asemele pane siis misiganes mõõtmed
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
13.01.2010 11:32:06
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Mis sellel viga on? Töötab edukalt.
Tähtsaid pilte ma selle kätte ei usalda, ega massiliselt üldse suurust neil ei muuda, see kõik käib ikka käsitsi. |
no seal viidatud jutus on pildid ju ka. Võrdle ise. Töötab küll jah lihtsalt, aga tulemus saaks kenam olla
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
13.01.2010 16:54:03
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda kuidas kasutada Canon 350D kerega 540ez välku orivälguna. On selline asi üldse võimalik, või saab ainult juhtmega välgu kaamerast eemale viia?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
13.01.2010 17:06:44
|
|
|
rocket, tänud kiire vastuse eest
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fabulous
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
13.01.2010 19:18:30
|
|
|
Palun selgitakse kuidas sellist asja teha?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
13.01.2010 23:56:50
|
|
|
| Tekkis tahtmine natuke tõsisemalt panoraampiltidega tegeleda, aga seal tekkis küsimus. On kuskilt meelde jäänud, et eri piltide kokkukleepimisel on kõige parem, kui piltide tegemisel obje fookuspunkt oleks statiivipeal võimalikult keskel. Kui ma näiteks pildistan 50mm objega, kust ma seda fookuspunkti arvestan? Sensorist?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
17.01.2010 03:56:04
|
|
|
Mis trikki FSViewer toimetab kui vaadata RAW-d täisresolutsioonil vajutades klaviatuuril "A"? Pilt muudub heldeaks ja tuhmiks.. Seadetest ega mujalt nagu ei leia, mis nali on ka.
DNG Preview on imeväike, kuigi ma saan aru, et kaasama peaks ühe jpeg koopia? Milles probleem.. photoshopist on valitud, et juurde pantaks suurim..
Kusjuures sellega seoses on mul veel mõned arusaamatused. Photoshop laseb ilusti korrigeerida raw faile eraldi aknas, kuid kas see on minu tehniline teadmatus mis paneb küsima, millest tuleneb see, miks ei saa ma seda nö päris aknas editeeritult salvestada tagasi DNG formaati? Ma tahaksin lisada näiteks mined kiiremad teravustamised või muud nipet näpet, kuid tegeleda pildiga hiljem edasi..
Ma tean, et ma teen asja veidi valesti ehk, aga mind huvitab raw baasil editeerimine kuni mingi hetkeni kust soovin teha väljavõtte kadudega formaati ükskõik mis muuks eesmärgiks. Esialgu aga vajan suuremaid näppimisvõimalusi kui photoshopi eraldi raw editor pakub kogu fotopoe tööriistade piirides ning salvestamisvõimalust dng-na.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
21.01.2010 00:53:27
|
|
|
_marek, keera kaamera seadetest saturationit ja kontrasti juurde
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
21.01.2010 00:58:27
|
|
|
| Jaah, teine küsimus ongi, et kas filtriefekti suudab asendada hilisem järeltöötlus Photoshopis? Mis oleks sellisel juhul üldse filtrite mõte...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
21.01.2010 01:39:56
|
|
|
| Photoshops võid igasuguste värvidega imesid teha, aga see on puhtalt viitsimise asi. Ma ise olen investeerinud filtritesse ning need on mind päästnud suurest hulgast Photoshopi tööst.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
21.01.2010 04:39:50
|
|
|
Sa pead arvestama, et filtrid üldjuhul pikendavad säri. Aga arvan, et sellises kohas kuhu lähed on valgust vast küllaga. Ringpola oleks selline asi, mille küll ette keeraksin. Kui miski põleb ära või kusagilt koledad põlenud peegeldused jäävad siis photoshop ikka suht abitu seal.
Ei teki nii lihtsalt põlenud pilvi jne. Eeldan, et tead, milleks ringpola filter on. Igasugused kiilfiltrid ja asjad ka muidu ei tee halba, kui neid õieti kasutada ja viitsimist on.
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
21.01.2010 10:29:41
|
|
|
| Säri pikendamine pole ainus vahend, millega valguskadu kompenseerida - selleks saad veel ISO suurendada või ava suurendada (F väärtust vähendada). Reeglina filtreid läheb tarvis just päikesepaistelistel ilmadel või intensiivse kunstvalguse mittesoovitavate effektide eemaldamiseks, siseruumides ja pilvise ilmaga filtritel suurt märgatavat effekti pole (kui just kunsti ei taha teha ilma Photoshopita). Päikesega see valguskadu on vägagi marginaalne (pola korral 2-3 stopi vahel).
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
21.01.2010 12:40:41
|
|
|
Oleneb ikka väga palju kaamerast, paljuks seda ISO`gi keerata annab. Ja see ava jutt on ka nagu on- oleneb siiski ikka pildist. Eelkõige ava ikka teravusügavuse reguleerimiseks või siis tõesti välgu puhul kasutamiskes, kui ei anna välgu võimsust reguleerida. Kui pildistad objekti 100m kauguselt, siis muidugi see ava on nagu on.
Toa valgustuse puhul oleks RP vast natukese nö killer valguse söömises.
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
31.01.2010 19:24:33
|
|
|
Tervist
Pean hetkel mobiili teel lahendama probleemi kus mure Sd mälukaardi formaatimsiega. Tuttuue kaardi panin Nikon D3000-sse. Tehti pilte ja sisi tõsteti kaart läpaka kaardilugejasse. Arvuti suudeti kokku jooksutada/ise jooksis. Nüüd arvuti kaarti ei tunnista. Fotokas ka vist mitte. Fotokas formaatimsie valik hall. Arvutis ka ei lase nende jutu järgi formaatida. Saatsin meili peale neile mõned sd kaardi formaatimsie proged. Aga mis muidu aitaks? Telefoni krdi keeruline katsetada kui ise ei näe mis toimub.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
01.02.2010 10:43:46
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
Tervist
Pean hetkel mobiili teel lahendama probleemi kus mure Sd mälukaardi formaatimsiega. Tuttuue kaardi panin Nikon D3000-sse. Tehti pilte ja sisi tõsteti kaart läpaka kaardilugejasse. Arvuti suudeti kokku jooksutada/ise jooksis. Nüüd arvuti kaarti ei tunnista. Fotokas ka vist mitte. Fotokas formaatimsie valik hall. Arvutis ka ei lase nende jutu järgi formaatida. Saatsin meili peale neile mõned sd kaardi formaatimsie proged. Aga mis muidu aitaks? Telefoni krdi keeruline katsetada kui ise ei näe mis toimub. |
Täpsel sama asi juhtus sama kaameraga. Ei saanudki kuidagi abi enam. Mitusada pilti läks kaduma
_________________
 Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Enduro
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
25.02.2010 18:30:21
|
|
|
| Kasutatud on ilmselt mingit fisheye adapterit antud juhul. Muidu aga taoliste piltide tegemiseks ideaalne variant kalasilmobjektiiv.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kents
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2009
|
25.02.2010 18:53:40
|
|
|
Kui sul selliste mustade äärte vastu midagi pole siis saab ka Photoshopiga.
Googlesse pannes "Fisheye effect" või midagi taolist siis leiab ka õpetusi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
10.03.2010 22:02:18
|
|
|
| Keegi oskab häid näpunäited anda pimedas ekraani (teleka) pildistamiseks, kaameraks Olympus E-420
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
10.03.2010 22:06:42
|
|
|
| Raunci, pane telekale valge pilt ette ja selle järgi wb paika. Kui crt teler on siis tuleb vist säri panna aeglasem kui teleka reflesh rate.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
10.03.2010 22:27:28
|
|
|
HighEnd, Tänud, oli kasu
|
|
| Kommentaarid: 469 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
404 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
24.03.2010 17:15:15
|
|
|
| Millest on tingitud see, et öösel pilti tehes tulevad alati nii oranšid pildid, ma saan aru kui tänavalambid on ainult oranšid aga terve pilt peaaegu :S
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|