Unustasin mainida et warsis hakkas mingi hetk artefakte viskama need oranid pallikesed, mis vahest tulid ei segand aga kysinay ikkagi.
EDIT:probleem lahendatud, kaart oli ikkagi natuke klokitud, seepärast hakkaski artefakte viskama
EDIT2:Nüüd selline probleem, et on visand crysisest välja ja nüüd see windows error report vmisiganes ütleb, et on olnud 6 video hardware errorit,
errori andsid siis siukesed asjad:
Spoiler
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090418-1135.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090415-2219.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090404-2045.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090404-2037.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090404-2047.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Windows
Problem: Video hardware error
Files that help describe the problem:
WD-20090418-0813.dmp
sysdata.xml
Version.txt
View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.
Keegi oskab äkki viidata kus HD3870X2 jaoks biosi uuenduse õpetuse võiks leida koos paremate biostega?
Ja kuidas näiteks teist coret saaks 24/7 jooksma panna samadel kelladel nagu esimenegi? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
kellelgi veel stock cooleriga HD3850 ? Sain klokkides 750/1024 ja vantage skoor tõusis 700 võrra , mis on hea . Lihtsalt uuriks palju teised hd3850 kaardid kannatavad , enne kui crashivad või artifacte pilduma hakkavad .
Et selline küsimus, et mida sa shared system memory ja total graphics memory seal adapter informationis tähendavad? Vista raiskab tavalist RAM-i videokaardi peale?
Et selline küsimus, et mida sa shared system memory ja total graphics memory seal adapter informationis tähendavad? Vista raiskab tavalist RAM-i videokaardi peale?
EDIT:anyone?
Ei raiska vaid võtab kui vaja. Ehk kui olemasolevast tuleb puudu, siis võtab operatiivmälust lisa. Näiteks mängid kõrgel resolutsioonil maksimaalsete detailidega ja paned AA 8X peale.
shared system memory - ühiskasutatav videomälu - kui palju saab võtta
total graphics memory - kogu saadaolev videomälu - kui palju saab kokku kui võtab kogu saadaoleva.
see nt on minu profiili kaardiga vägagi võimatu MSI Radeon HD 3870 512MB OC
vahet pole, mis peli on, ikka jookseb mingi 20 sekundiks kokku ja siis laseb edasi kuni järgmise korrani! Järgmine kord tuleb mõne minuti jooksul jälle!
kuid kui AA vabsee maha keerata siis pole kinni kiilumisest HAISUGI!
see AA jama on mis tahel resol, mis tahes mängus ning mis tahes OS-ga(win7 Ultimate 32-bit või XP PRO 32-bit)
EDIT: Kas seda jama on võimalik likvideerida ilma, et kaarti peaks välja vahetama?
EDIT 2: isegi 2x AA puhul on suht jama (algul sain mängida SHIFT-i ja COD W@W täis resol mingi 40 minti ja sisi edaspidi lihtsalt ei saa enam AA-ga mängida!!
natuke tihedamini kiilub kinni PROTOTYPE-s!
Oskab keegi öelda kuidas see 3650 läpaka kaart töötab, video mälu on tal iseseisvalt 256mb, catalystis näitab, et nõks alla 2gb, ok kasutab siis ka üld rammi, aga kui näiteks GTA4 tööle panna siis all näitab videomälu kasutus % ja see on 800x600 reso juures suht täis, reso peale ei saagi keerata, mäng iseenesest töötab väga hästi nende settingute juures, aga tahaks reso peale keerata veits, et pilt inimlikum oleks.
Seega kui ta cpanelis näitab, et hyper memory 1998mb siis miks ta seda mängus ei kasuta ?(rammi kokku 4gb, ei tohiks puudu jääda) kas peab mingisuguseid settinguid muutma ? _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Niisiis endal on ka üks HD3870 isend ddr3 mäluga. Jahutus sai muretsetud just Arctic Cooling Twin Turbo. Backuppisin biosi ära ja tegin veidi muudatusi, gpu siis umbes 850mhz ja ram 1050. Kui panin gpu juba üle 870-ne viskas pildi triibuliseks ja tõmbasin kloki alla. Lugesin selle 3870 kohta, et seal pidigi mingi piir olema ja biosi uuendusega saab sellest lahti.
http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?page=1&architecture=ATI&manufacturer=Gigabyte&model=HD+3870&interface=PCI-E&memSize=512
Siin on neid biose kõvasti, kuid kas kohe enda kaardile mingi teine bios selga lastes toimib? Või peab midagi seal biosis näppima?
Hetkel veel loomkatseid teha ei julgenud, kuna polnud ühtegi vanakooli pci kaart käepärast.
Vana kaardiga olid max temp kuskil 75-80, nüüd uus koos clockiga on 60-67. _________________ Linux - Future "Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin 1984 was not supposed to be instruction manual
Kaardiks Gigabyte HD3870 ja mängides läheb temperatuur üle 100C. GPU-Z'ga vaadates on max 108C ära tulnud.
Mängides on vahel ka jõnksatusi, migeid triipe ega muid artifakte aga ei ole olnud.
Kaarti klokitud pole, on nii nagu originiaalis.
Temperatuur läheb vist veidi kõrgeks ja need jõnksatused võivad sellest tuleneda? Pole kunagi varem temp'i jälginud, aga sellist jõnksatuse probleem on pigem viimasel ajal tekkinud.
Arvasin, et eelmine kord arvutit puhastades sai korralikult puhtaks. Praegu lähemal vaatamisel oli aga kaarti jahutuse vahel tõsisemad tolmurullid mida suruõhk lahti ei võtnud, niiet pidin näpuga ära urgitsema seda.
Lühikesel testimsel tulemuseks see, et max temp mängides 72C ja mingeid jõnksatusi pole, niiet suur vahe.
Üks küsimus, ega see 350W fortron 3870 x2 välja ei veaks? _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Tervist,
Mul suri hiljuti 8800gts 320mb kaart ära ja plaanin asenduseks võtta ati 3850. Review de järgi ei tohiks nagu eriti palju halvem olla aga otsustasin ikka siit üle uurida. praegu on ajutiselt arvutis x800 millel jääb natuke võimsusest puudu jooksutada neid mänge mida ma mängin. Kas on üldse mõtet osta seda 3850 kui praegu x800. Kas üldse saab 3850 võrrelda 8800gts iga või tuleks pigem võrrelda 8600 kaartidega?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.