Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.03.2009 18:30:39 vasta tsitaadiga

How to overclock the HD 3870X2

http://forum.xcpus.com/front-page-articles-reviews/11566-overclocking-hd3870x2.html#post165255

Sapphire HD3870 X2 overclocked@920/999MHz Stock cooler
Siin ka asjalik õpetus.
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=2744212

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 22.03.2009 19:50:26 vasta tsitaadiga

G80, Sinu isend klokkus paremini.(vähemalt üks tuum icon_lol.gif )
Eks millalgi proovin ära selle õpetuse järgi XP-s. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 04.04.2009 15:36:51 vasta tsitaadiga

Kas 3870le on loadi all 70-80 kraadi palju?(kaart klokkimata)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2009 16:04:04 vasta tsitaadiga

Erx15, just täpselt paras ATI kaardi jaoks
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.04.2009 16:21:08 vasta tsitaadiga

Erx15, kuni kõik toimib ei ole mõtet tempi pärast murtseda.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 18.04.2009 12:44:05 vasta tsitaadiga

Unustasin mainida et warsis hakkas mingi hetk artefakte viskama need oranžid pallikesed, mis vahest tulid ei segand aga kysinay ikkagi.
EDIT:probleem lahendatud, kaart oli ikkagi natuke klokitud, seepärast hakkaski artefakte viskama
EDIT2:Nüüd selline probleem, et on visand crysisest välja ja nüüd see windows error report vmisiganes ütleb, et on olnud 6 video hardware errorit,
errori andsid siis siukesed asjad:
Spoiler Spoiler Spoiler
icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2009 01:08:32 vasta tsitaadiga

Keegi oskab äkki viidata kus HD3870X2 jaoks biosi uuenduse õpetuse võiks leida koos paremate biostega?
Ja kuidas näiteks teist coret saaks 24/7 jooksma panna samadel kelladel nagu esimenegi?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 04.09.2009 20:33:45 vasta tsitaadiga

kellelgi veel stock cooleriga HD3850 ? Sain klokkides 750/1024 ja vantage skoor tõusis 700 võrra , mis on hea icon_smile.gif . Lihtsalt uuriks palju teised hd3850 kaardid kannatavad , enne kui crashivad või artifacte pilduma hakkavad .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 04.09.2009 20:35:44 vasta tsitaadiga

StaticX, Minu GeCube 3850 X-turbo III tegi 850Mhz core-ga 3d-d ilusasti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 09.11.2009 17:59:32 vasta tsitaadiga

Et selline küsimus, et mida sa shared system memory ja total graphics memory seal adapter informationis tähendavad? Vista raiskab tavalist RAM-i videokaardi peale?

EDIT:anyone?
Manus

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005




sõnum 18.11.2009 14:52:06 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Et selline küsimus, et mida sa shared system memory ja total graphics memory seal adapter informationis tähendavad? Vista raiskab tavalist RAM-i videokaardi peale?

EDIT:anyone?


Ei raiska vaid võtab kui vaja. Ehk kui olemasolevast tuleb puudu, siis võtab operatiivmälust lisa. Näiteks mängid kõrgel resolutsioonil maksimaalsete detailidega ja paned AA 8X peale.
shared system memory - ühiskasutatav videomälu - kui palju saab võtta
total graphics memory - kogu saadaolev videomälu - kui palju saab kokku kui võtab kogu saadaoleva.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 14:43:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

paned AA 8X peale



see nt on minu profiili kaardiga vägagi võimatu icon_biggrin.gif MSI Radeon HD 3870 512MB OC

vahet pole, mis peli on, ikka jookseb mingi 20 sekundiks kokku ja siis laseb edasi kuni järgmise korrani! Järgmine kord tuleb mõne minuti jooksul jälle!

kuid kui AA vabsee maha keerata siis pole kinni kiilumisest HAISUGI!

see AA jama on mis tahel resol, mis tahes mängus ning mis tahes OS-ga(win7 Ultimate 32-bit või XP PRO 32-bit)

EDIT: Kas seda jama on võimalik likvideerida ilma, et kaarti peaks välja vahetama?

EDIT 2: isegi 2x AA puhul on suht jama (algul sain mängida SHIFT-i ja COD W@W täis resol mingi 40 minti ja sisi edaspidi lihtsalt ei saa enam AA-ga mängida!!
natuke tihedamini kiilub kinni PROTOTYPE-s!

Kas jama on selle kaardi seeria puhul tavaline?

tänud thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.12.2009 15:02:23 vasta tsitaadiga

metallika, EI.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 17:10:59 vasta tsitaadiga

metallika, R6** seeria ei talu AA-d kuigi hästi , kuigi kokku ka ei tohiks joosta . Ilmselt mingi softi kala sul .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 23:46:43 vasta tsitaadiga

üle mitme aasta saab jälle proovitud ATi kaarti kuid jah ikkagi mingi kala on mul nendega!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2009 23:59:01 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
metallika, R6** seeria ei talu AA-d kuigi hästi , kuigi kokku ka ei tohiks joosta . Ilmselt mingi softi kala sul .

Kokku ikka ei jookse jah...mõndaaega sain ise ka selle seeria isendit proovida. Pigem tasub vaadata erinevad tarkvarauuendused läbi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 00:03:35 vasta tsitaadiga

metallika, nVidia pealt ATi peale minnes lasid vanad draiverid maha ja siis uued peale ? Või lasid lihtsalt uued peale ? Või OS reinstall ?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 00:09:18 vasta tsitaadiga

vanad NVIDIA drivud lasin maha(täielikult - uninstall ja tõmbasin kausta kah maha) siis lasin ATi uusimad drivud peale(display drivers only)

ning siis tekkis tahtmine ka format c:\ - ning siis peale lasin Windows 7

tegin ka selle ära ning siis lasin uuesti ATi drivud peale ning sama jant kestab!
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 01:37:13 vasta tsitaadiga

Nojah... siis ehk temperatuurid kõrged ? Ei oska midagi muud mõelda .
Ära lihtsalt kasuta AA-d siis icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 03:01:54 vasta tsitaadiga

äi kasutagi AA-d

kui tempid võibolla on kõrged, siis soov teada, mis oleks okei vahemik?

reso, millel mängin on normaalne või OVERKILL? 1920x1080x60Hz ilma AA-ta
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 03:20:25 vasta tsitaadiga

HD 3870 kohta on see palju , aga ega see vahet ei tee (kinni kiilumises / kokku jooksmises) .
Aga räägi mis temperatuurid üldse on ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 04:28:38 vasta tsitaadiga

idles on kuskil 33 ja 35 vahel seda täiesti stock kaardil

kohe kohe teen testi ning siis näitan pilti!

kas CPUID aka HWMonitoriga tempd on õiged enam-vähem?
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 05:04:22 vasta tsitaadiga

Peaks olema õiged küll .
Aga kui stockis 33 ja 35 vahel siis vaevalt et load mingi ulmetempiga on ... sel juhul pole tõesti õrna aimugi mis viga .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.04.2010 10:48:17 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas see 3650 läpaka kaart töötab, video mälu on tal iseseisvalt 256mb, catalystis näitab, et nõks alla 2gb, ok kasutab siis ka üld rammi, aga kui näiteks GTA4 tööle panna siis all näitab videomälu kasutus % ja see on 800x600 reso juures suht täis, reso peale ei saagi keerata, mäng iseenesest töötab väga hästi nende settingute juures, aga tahaks reso peale keerata veits, et pilt inimlikum oleks.
Seega kui ta cpanelis näitab, et hyper memory 1998mb siis miks ta seda mängus ei kasuta ?(rammi kokku 4gb, ei tohiks puudu jääda) kas peab mingisuguseid settinguid muutma ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 14:58:56 vasta tsitaadiga

Taavi©, lahendust otsi GTA4 teemast , seal kusagil mingi twiik millega see ära muuta , et ei paneks vRAM limiite tähele .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.04.2010 21:50:17 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Taavi©, lahendust otsi GTA4 teemast , seal kusagil mingi twiik millega see ära muuta , et ei paneks vRAM limiite tähele .


Tänud..

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2010 21:27:16 vasta tsitaadiga

Niisiis endal on ka üks HD3870 isend ddr3 mäluga. Jahutus sai muretsetud just Arctic Cooling Twin Turbo. Backuppisin biosi ära ja tegin veidi muudatusi, gpu siis umbes 850mhz ja ram 1050. Kui panin gpu juba üle 870-ne viskas pildi triibuliseks ja tõmbasin kloki alla. Lugesin selle 3870 kohta, et seal pidigi mingi piir olema ja biosi uuendusega saab sellest lahti.
http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?page=1&architecture=ATI&manufacturer=Gigabyte&model=HD+3870&interface=PCI-E&memSize=512
Siin on neid biose kõvasti, kuid kas kohe enda kaardile mingi teine bios selga lastes toimib? Või peab midagi seal biosis näppima?

Hetkel veel loomkatseid teha ei julgenud, kuna polnud ühtegi vanakooli pci kaart käepärast. icon_lol.gif

Vana kaardiga olid max temp kuskil 75-80, nüüd uus koos clockiga on 60-67. icon_cool.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.08.2010 12:45:52 vasta tsitaadiga

Kaardiks Gigabyte HD3870 ja mängides läheb temperatuur üle 100C. GPU-Z'ga vaadates on max 108C ära tulnud.
Mängides on vahel ka jõnksatusi, migeid triipe ega muid artifakte aga ei ole olnud.
Kaarti klokitud pole, on nii nagu originiaalis.

Temperatuur läheb vist veidi kõrgeks ja need jõnksatused võivad sellest tuleneda? Pole kunagi varem temp'i jälginud, aga sellist jõnksatuse probleem on pigem viimasel ajal tekkinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 25.08.2010 12:49:41 vasta tsitaadiga

hela, kaart ehk tolmu täis?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 12:54:51 vasta tsitaadiga

Kas 350W Fortron veab HD 3650 välja?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.08.2010 13:15:47 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Kas 350W Fortron veab HD 3650 välja?


Endal ennevanasti vedas 350W PSU 3850 (AGP) kaarti ilusti. Nii XMargid kui mängud! thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 25.08.2010 13:22:52 vasta tsitaadiga

braien334, Päris kindlasti veab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 13:22:52 vasta tsitaadiga

Veab ikka.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 25.08.2010 14:55:09 vasta tsitaadiga

arvutiH YT kirjutas:
hela, kaart ehk tolmu täis?

Tänud hea vastuse eest icon_biggrin.gif

Arvasin, et eelmine kord arvutit puhastades sai korralikult puhtaks. Praegu lähemal vaatamisel oli aga kaarti jahutuse vahel tõsisemad tolmurullid mida suruõhk lahti ei võtnud, niiet pidin näpuga ära urgitsema seda.

Lühikesel testimsel tulemuseks see, et max temp mängides 72C ja mingeid jõnksatusi pole, niiet suur vahe. icon_biggrin.gif

Tänud veelkord.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 10:41:02 vasta tsitaadiga

Üks küsimus, ega see 350W fortron 3870 x2 välja ei veaks?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:10:26 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:12:21 vasta tsitaadiga

Seda arvasingi icon_razz1.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:14:16 vasta tsitaadiga

Tegelikult siis isegi saaks kui ainult kaarti toidab. Aga tervet kasti, siis mitte. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:18:14 vasta tsitaadiga

Nojh, ülejäänud arvuti on profiilis icon_razz1.gif

Aga jah, need x2-d ikka suured vooluõgardid icon_razz1.gif

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:30:15 vasta tsitaadiga

Keegi siin foorumis lasi selle 350W FSP'ga i7 4ghz + HD5850. icon_razz.gif
Aga pikemaks ajaks 24/7 ei jätaks.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 23:04:05 vasta tsitaadiga

nimesid ei nimeta ja näpuga ei näita...... icon_smile.gif

EDIT: Kas HD3850 AGP versiooniga saab miskit mängida ka põhjas detailsusel ning resolutsioonil 1280x720 vms

või siis mis oleks maksimum reso, mida sellel kaardil oleks võimalik aksutada uuema aja mängudes? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.01.2011 12:20:01 vasta tsitaadiga

Tervist,
Mul suri hiljuti 8800gts 320mb kaart ära ja plaanin asenduseks võtta ati 3850. Review de järgi ei tohiks nagu eriti palju halvem olla aga otsustasin ikka siit üle uurida. praegu on ajutiselt arvutis x800 millel jääb natuke võimsusest puudu jooksutada neid mänge mida ma mängin. Kas on üldse mõtet osta seda 3850 kui praegu x800. Kas üldse saab 3850 võrrelda 8800gts iga või tuleks pigem võrrelda 8600 kaartidega?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.01.2011 10:14:49 vasta tsitaadiga

Tom's Hardware tabeli järgi peaksid 8800gts 320mb ja HD3850 olema üsna võrdsed.
http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-radeon-hd-6870-geforce-gtx-570,2834-7.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 11:43:18 vasta tsitaadiga

AJ,

siiski reaalsuses paneksin ma HD3870 ja 8800GTS omavahel kõrvuti icon_rolleyes.gif

vähemalt mängudes on küll nende kahe minu poolt nimetatute vahe suht olematu icon_wink.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.